Jasny podkład - zbiorczy cz II - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-28, 00:48   #1171
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dziewczyny jaki kompakt byście poleciły, z dostępnych w Rossmannie jasny, lekko żółtawy? Tyle tego jest, że nie wiem od czego zacząć, rąk i czasu mi nie starczy do wypróbowania wszystkiego. Do tej pory używałam pudru Rimmel Stay Matte 01 (trochę za jasny) i 03 (trochę za ciemny).
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 07:21   #1172
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3783338 0]Nie mam aż tak wielu skórek, czasem się kilka trafi. Najgorsze, że wchodzi w otwarte pory i to wygląda nieładnie (10hs tego mi nie robi, chciałam go zdradzić i nie wyszło mi to na dobre ).

Jestem otwarta na propozycje - czy jest jakiś cudowny krem o którym wiedzą wszyscy oprócz mnie? Aktualnie mam żurawinowy z apisu i do kompletu serum z kwasu hialuronowego i oleju migdałowego. Nie ukrywam jednak że kombinuję z kwasami, tak wiem - robię sobie saharę na własne życzenie ale chcę się pozbyć rozszerzonych porów i muszę pocierpieć


Generalnie się z Tobą zgadzam, jest jednak malutkie "ale". Zgadzam się co do tego, że podkład to nie cudowny lek na skórne bolączki i pielęgnacja jest najważniejsza. Co jednak, kiedy mimo naszych szczerych chęci skórę mamy jaką mamy, albo mamy gorszy dzień, wyskoczył nam syf przed okresem a do ludzi trzeba wyjść i chciałoby się wyglądać ładnie? Zrezygnować z podkładu? Ja z podkładu rezygnuję właśnie kiedy mam dobry dzień i moja skóra wygląda świetnie.

Wilgotne podkłady wyglądają lepiej i u mnie, a moim zdaniem podkład ma jednak za zadanie poprawiać nasz wygląd (nawet jeśli trafi nam się bad skin day) a nie go pogarszać.

A może jestem cięta na TM bo zrobił mi dwie najgorsze rzeczy jakie mazidło do twarzy zrobić może - zapchał a jednocześnie wysuszył? Niewybaczalne Co dziwniejsze, zdarza mi się używać tylko pudru prosto na krem (a pudry mam najróżniejsze, co prawda wszystkie raczej z tych łatwo dostępnych i nie tańszych - rimmele, manhatany, burżuj, kobo, inglot, avon) i nigdy nie mam takiej sahary na buzi, ani w trakcie ani po zmyciu, nawet w przypadku pudrów matujących, jak po TM.[/QUOTE]
Na mnie 10 hours trochę za bardzo błyszczał i przez podkreśłał nieco pory.

Wilgotne podkłady generalnie robią mi mnie lub więcej "kleju" na skórze, bo mam tłustą, dlatego suchość TM jest dla mnie nie do przecenienia. Być może ten podkład po prostu lepiej się sprawdza na tłustej skórze, a może na innej trzeba pod niego walić więcej kremu albo bazę silikonową - nie wiem. Dla mnie 10 hours jest jak krem i np. nie nadaje się na lato.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 12:00   #1173
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Dziewczęta orientujecie się jak kolorystycznie za granicą przedstawia się podkład Max factor 3 in 1 all day faweless? testuję go 3 dzień i jest rewelacyjny!!! Ale niestety najjaśniejszy nude jest zbyt brzoskwiniowy nawet kolor taki tragiczny nie jest- rzekłabym że najlepszy ze wszystkich podkładów tej firmy bo się nie utlenia o dziwo na mnie. Ale wciąż za ciemny
A napisz jak z jego kryciem? Trwałością. Muszę w Niemczech sprawdzić czy nie mają innych odcieni. Z tego co w google widze to za granica inne te kolory są
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 14:58   #1174
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez ancyk88 Pokaż wiadomość
Postaram się wrzucić w weekend Bo teraz nie mam chwili na obróbke i podpisy
Spoko
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 18:35   #1175
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
U mnie na mordce zdecydowanie True Match wypada jaśniej niż Healthy Mix, bo Healthy Mix mi o wiele bardziej ciemnieje i to na jakiś taki bardziej pomarańczowy.

Mam taką skórę, że wszystko mi bardzo ciemnieje i powiem że póki co True Match się naprawdę dobrze sprawdza, bo robi się może ton ciemniejszy, tak że da rade jasnym pudrem to wyrównać.
podpisuje się pod tym u mnie też TM europejski wygląda jaśniej, ogólnie wszystkie drogeryjne z tych jaśniejszych wyglądają jaśniej Burżuj jak dla mnie jest totalną pomarańczą z tych jaśniejszych podkładów ale to kwestia tonacji skóry, utleniania

Madaa MF krycie ma według mnie średnie, choć z sińcami radzi sobie nieźle. Jest bardzo suchy(sucharom i łuszczącym się skórkom nie polecam) natomiast trwałość to miazga. Cały dzień ocierania golfem, szalikiem, wycieranie nosa- podkład w stanie nienaruszonym był calutki dzień. To chyba jedyny podkład który nie ściera się przy wycieraniu noska, nie brudzi nic. Natomiast jest tak suchy, błyskawicznie zasychający że wypielęgnowana,nakremowan a-nawilżona skóra to podstawa. Ja nie mam suchej buźki ani skórek i MF wygląda na mnie świetnie(poza kolorem).

Uprzejmie informuję że Maybelline Affinitone 24h z każdym dniem zachowuje i utlenia się na mnie inaczej, cóż okazał się dość nieobliczalny, przed kupnem miałam okazję posmarować się nim tylko raz(za mało). Dobrze że kosztował 23zł bo też na taka cenę zasługuje W sumie buźka ładna gładziutka ale w zależności od pogody, użytego kremu, czegokolwiek mam suprajs kolorystyczny na twarzy

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2012-11-28 o 18:47
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-29, 11:34   #1176
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

porównanie dwóch jasnych minerałków: Tinkerbell z Pixie i Ocicat z Meow. Oba są określone jako neutralne czy beżowe z oliwkowymi tonami. Tinkerbell jest dużo bardziej żółty, Ocicat - właściwie zimny beż z lekko ziemistymi, oliwkowymi podtonami. Niestety, to Tinkerbell kolorystycznie dużo lepiej na mnie leżał Ech, może kiedyś się pobawię w modyfikowanie koloru pigmentami z Kolorówki, podkład naprawdę dobrze teraz na mnie leży.
w sumie to ten Tinkerbell 1 może być w rzeczywistości jaśniejszy, mieszałam go z ciemniejszym na lato jak byłam "opalona" i pewnie jakaś domieszka tego ciemniejszego w tej ostatniej mojej "partii" tego podkładu jeszcze jest, więc to na swatchu to może być coś koło Tinkerbell 1,25
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pixiemeow.jpg (38,4 KB, 40 załadowań)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2012-11-29 o 11:38
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 15:00   #1177
201703061427
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 737
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Rimmel wypuszcza nową odnowioną linie podkładów z nowym kolorem 010 light porcelain , moja siostra twierdzi że jest biały a jest w kolorze 150 revlon link:http://avanti24.pl/moda/1,103636,12931291.html ,ma może któraś????
201703061427 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-30, 15:13   #1178
JanisJoplin
Raczkowanie
 
Avatar JanisJoplin
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 36
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cześć dziewczyny, poczytuję Was w nadziei, że podsuniecie jakiś fajny podkład. Przeczytałam ostatnio na tym wątku o jakimś podkładzie z firmy FM . Czy ktos cos wie na temat tego podkładu? Widziałam że jest dość jasny. Macie coś do polecenia w granicach 50 zł, jasne - jaśniejsze od revlonu photoready vanilla, troche jaśniejsze od inglota lw100(ale w podobnej do niego kolorystyce), może troche ciemniejsze od very me oriflame...pewnie nie ma czegos takiego...
__________________
"Gdy kobieta rządzi w domu, to Szatan rządzi w domu.."
JanisJoplin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 15:33   #1179
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez kaori16 Pokaż wiadomość
Rimmel wypuszcza nową odnowioną linie podkładów z nowym kolorem 010 light porcelain , moja siostra twierdzi że jest biały a jest w kolorze 150 revlon link:http://avanti24.pl/moda/1,103636,12931291.html ,ma może któraś????
enn chyba coś o nim wspominała... Na tym albo drugim wątku.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 15:39   #1180
201703061427
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 737
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
enn chyba coś o nim wspominała... Na tym albo drugim wątku.
dzięki juz zabieram się za czytanie.
201703061427 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-30, 20:35   #1181
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez kaori16 Pokaż wiadomość
Rimmel wypuszcza nową odnowioną linie podkładów z nowym kolorem 010 light porcelain , moja siostra twierdzi że jest biały a jest w kolorze 150 revlon link:http://avanti24.pl/moda/1,103636,12931291.html ,ma może któraś????
Biały to nie jest na pewno. Jest jasny. Jaśniejszy niż Bourjois i wpada w tony różowe. Miałam ochotę go kupić ale się opamiętałam.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-30, 20:45   #1182
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

mam dosc
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 16:55   #1183
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ja w czasie promocji w Rossmannie spóbowałam jakiegoś podkładu Rimmela, bo wyglądał na jasny, w odcieniu podobnym do True Matcha N1, na ręce wyglądał bardzo ładnie tuż po rozsmarowaniu... po czym błyskawicznie ściemniał bardzo mocno na ohydny pomarańczowawy, w dodatku mocno ciemniejszy kolor. Nie pamiętam jak się nazywał, ale powinni sobie to wsadzić, gdzie słońce nie dochodzi. To był najjaśniejszy odcień.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 00:04   #1184
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez PlanetaStylu Pokaż wiadomość
Ja od dawna poszukiwałam bardzo jasnego, ale też mocno kryjącego i nie zatykającego porów podkładu. Znalazłam! Z czystym sercem polecam Vichy Dermablend.

Tutaj opis - http://www.planetastylu.blogspot.com...bory-cz-i.html
Możesz zrobić zdjęcie tego podkładu na skórze? Bo dla mnie zawsze Vichy były o wiele za ciemne, więc nawet przestałam na nie patrzeć. Ale jeśli zaczęli robić jaśniejsze to fajnie.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 11:37   #1185
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Możesz zrobić zdjęcie tego podkładu na skórze? Bo dla mnie zawsze Vichy były o wiele za ciemne, więc nawet przestałam na nie patrzeć. Ale jeśli zaczęli robić jaśniejsze to fajnie.
miałam próbkę z apteki- dla mnie zbyt ciemny nie mówiąc że sam podkład jest dość ciężki i widoczny na skórze
na swatchu wygląda na pięknie pomarańczowy
http://kittymrrru.blogspot.com/2012_02_01_archive.html
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 11:43   #1186
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

ja uzywam 15 opal vichy dermablend dla mnie jest jasny, taki ok. Nie jest różowy Jaśniejszy niż 150 revlon. Fakt trzeba go troszkę mniej nakladac na twarz, bo zbyt duza ilość robi maskę. Ale tak dobrze kryje i dobrze sie rozprowadza, że wystarczy odrobina na całą twarz. Jest bardzo wydajny. Nie muszę korektora uzywac, bo kryje moje przebarwienia.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 13:31   #1187
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

dla mnie był z kolei ciemniejszy od RC Buff mam wrażenie że seria Dermablend ma trochę ciemniejsze kolorki od np. Area Teint, choć testowałam je jakieś dwa lata temu więc może teraz gama jest jaśniejsza

macałam Kobo Ideal Cover odcień 401 faktycznie bardzo jasny(w świetle drogerii przynajmniej)- ale konsystencja masakryczna, toż to moja pasta do butów jest bardziej miękka
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 14:05   #1188
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Fakt, konsystencja jest okropna. Podkład non stop mi się warzy i tłuści. Próbowałam i na suchą skórę, i na filtr i na lekki krem nawilżający, wciąż to samo:/
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 18:10   #1189
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

a czy używała któraś z Was nowości z Bell BB cream skin adapt? Ja dziś w naturze odrobinkę wypróbowałam na dłoni i 10 nude był tak fajny jasny, muszę go jeszcze przyrównać do czegoś... czekam na opinie

(ps. jeśli któraś z Was chciałaby to mam na wymiankę Rimmel żelowy 103)
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 19:34   #1190
maddie87
Rozeznanie
 
Avatar maddie87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 569
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Trafiłam przypadkiem na recenzję podkladu Syis i jestem ciekawa, czy któraś z was go stosowała? Odcień ivory na zdjęciach prezentuje się całkiem sensownie
http://balsamowo.blogspot.com/2012/0...-recenzja.html
maddie87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 20:15   #1191
Zosienka5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 11
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Maddie87,
tu autorka bloga balsamowo. Jak chcesz mogę przesłać Ci odlewkę tego podkładu, bo mnie po pewnym czasie przestał służyć i już go nie używam
Zosienka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 19:02   #1192
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dziewczyny, nie wiem, czy o tym już przypadkiem nie pisałyście, ale melduję, że pojawił się podkład Rimmel Match Perfection (czy jakoś tak), który wydał mi się naprawdę bardzo jasny. Co najmniej dwa tony jaśniejszy niż Healthy Mix. Tylko niestety różowawy, ale i tak jestem w szoku, coś się zaczyna dziać na półce drogeryjnej, na którą nigdy nawet nie spoglądałam ze względu na solaryjne kolory. Tego Maybelline u mnie cały czas nie ma, nigdzie go nie widziałam. Aha, kolor Rimmela to 010. W tym odcieniu jest też korektor. Chyba sobie kupię i zażółcę czymś
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 19:07   #1193
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiem, czy o tym już przypadkiem nie pisałyście, ale melduję, że pojawił się podkład Rimmel Match Perfection (czy jakoś tak), który wydał mi się naprawdę bardzo jasny. Co najmniej dwa tony jaśniejszy niż Healthy Mix. Tylko niestety różowawy, ale i tak jestem w szoku, coś się zaczyna dziać na półce drogeryjnej, na którą nigdy nawet nie spoglądałam ze względu na solaryjne kolory. Tego Maybelline u mnie cały czas nie ma, nigdzie go nie widziałam. Aha, kolor Rimmela to 010. W tym odcieniu jest też korektor. Chyba sobie kupię i zażółcę czymś
Też go dzisiaj widziałam w Rossie, ale dzielnie się przed nim broniłam.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 19:08   #1194
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Też go dzisiaj widziałam w Rossie, ale dzielnie się przed nim broniłam.
Ja nie kupuję nic bez promocji, zaraz go w necie wypatrzę i kliknę.


A ten korektor to jednak Wake me up 010. Ale nawet jasny się wydawał, ma któraś?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 19:55   #1195
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiem, czy o tym już przypadkiem nie pisałyście, ale melduję, że pojawił się podkład Rimmel Match Perfection (czy jakoś tak), który wydał mi się naprawdę bardzo jasny.
Posmaruj sobie nim rękę i poczekaj kilka minut.

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
a czy używała któraś z Was nowości z Bell BB cream skin adapt? Ja dziś w naturze odrobinkę wypróbowałam na dłoni i 10 nude był tak fajny jasny, muszę go jeszcze przyrównać do czegoś... czekam na opinie
Kryje?

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
miałam próbkę z apteki- dla mnie zbyt ciemny nie mówiąc że sam podkład jest dość ciężki i widoczny na skórze
na swatchu wygląda na pięknie pomarańczowy
http://kittymrrru.blogspot.com/2012_02_01_archive.html

Czyli w Vichy nic się nie zmieniło od czasu, gdy byłam w liceum...
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 20:06   #1196
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Posmaruj sobie nim rękę i poczekaj kilka minut.
Utlenia się ?

Ja póki co jestem wierna LRP unifiance creme, do cery suchej, jest to pierwszy podkład, który kupiłam po raz drugi.
Wcześniej miałam próbkę 10ml, ale wystarczyło na poznanie go.
Nie jest jakiś super jasny, ale wtapia się, nie ciemnieje nic a nic i wygląda ładnie na mojej buzi.

Małe porównanie z Inglotem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF5191.jpg (33,7 KB, 110 załadowań)
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 20:10   #1197
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Utlenia się ?
U mnie na łapie utlenił się na zupełnie inny kolor. Ciemny i pomarańczowy. Nawet nie chcę myśleć, co by na twarzy zrobił.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 06:54   #1198
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
U mnie na łapie utlenił się na zupełnie inny kolor. Ciemny i pomarańczowy. Nawet nie chcę myśleć, co by na twarzy zrobił.
Łee.
A miało by tak pięknie.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 13:52   #1199
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Posmaruj sobie nim rękę i poczekaj kilka minut.
to nie jest zawsze miarodajny sposób - podkład może na ręce utlenić się bardziej niż na twarzy (ja tak mam zwykle)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 16:13   #1200
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
to nie jest zawsze miarodajny sposób - podkład może na ręce utlenić się bardziej niż na twarzy (ja tak mam zwykle)
Nie wiedziałam. U mnie na twarzy ciemnieje bardziej niż an ręce, bo oprócz utleniania wciąga tłuszcz z mojej gęby. Albo mam jakiś odczyn skóry nie taki, ale szczególnie właśnie na tłustych miejscach ciemnieje.

Przed kupieniem i tak smaruję kawałek twarzy testerem i chodzę w tym kilka godzin.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-02 22:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.