Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-10, 19:08   #4531
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Bardzo Wam dziękuję za typy z Organique .
Wszystko wpisane na listę .

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
o mamo myslalam ze juz nic mnie nie zdziwi

http://www.sarenza.pl/irregular-choi...7747?ectrans=1
Biere , zwłaszcza, że taka promocja
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 20:21   #4532
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
o mamo myslalam ze juz nic mnie nie zdziwi

http://www.sarenza.pl/irregular-choi...7747?ectrans=1
Z kategorii ANTYmajtkozdzierców
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 20:26   #4533
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Z kategorii ANTYmajtkozdzierców
Zdecydowanie .
Normalnie nowy środek antykoncepcyjny- te właśnie buty .
Ale tu cisza, dziewczyny pewnie testują na TŻtach .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 20:29   #4534
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

chłodno ostatnio to moze te się nadadzą
http://www.mivo.pl/product-pol-12576...e-Damskie.html
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 20:35   #4535
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie .
Normalnie nowy środek antykoncepcyjny- te właśnie buty .
Ale tu cisza, dziewczyny pewnie testują na TŻtach .

Normalnie aż jutro sprawdzę w S. jak pachnie ten Cavalli
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 20:37   #4536
inga22
Raczkowanie
 
Avatar inga22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
No ja bym się wahała z zakupem tej maski, w składzie na drugim miejscu alkohol. Na dłuższą metę może wysuszyć włosy.
To CETEARYL ALCOHOL, czyli emolient tłusty, zapobiegający utracie wilgoci przez skórę/włosy. Może zapychać, ale na pewno nie wysusza. Należy do tzw. alkoholi tłuszczowych i nie ma nic wspólnego z alkoholem etylowym - który rzeczywiście może wysuszać i puszyć włosy. Pojawia się w niektórych popularnych odżywkach, np. Alterra jako konserwant.
Ta maska O. jest boooska, pachnie świeżymi winogronami, to chyba najpiękniej pachnący kosmetyk, jaki miałam

Jak już się kiedyś przyznawałam - jestę podglądaczę. Niegroźnym - nie handluję na all, nie polowałam nawet na boxa, nie śledzę nawet wątku na bieżąco, co jakiś czas, dzięki Wam, zrobię małe zamówionko na poprawę humoru Więc wiecie... nie każdy cichy podglądacz jest sprytną babą z allegro.
Wpadłam podziękować za cynk o nowych zestawach Clinique w D. Szkoda, że nie ma ich w sklepie firmowym...
inga22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 21:56   #4537
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Ile ja się tutaj naczytałam. I wciąż się zastanawiam czy jestem raczej za czy raczej przeciw. Haha.
Jedyne co wiem, to to, że pierożki są super. Z grzybkami i z kapustką? Mniam, mniam. Kapusta kiszona to moje ulubione warzywko. A grzybki? O mamo.
Ruskie? Wpierniczę w 3 minuty. Do tego cebulka i pyszny boczuś. Ludzie...a niech idzie w boczki, "wali mnie to". Z jagodami? Tak, tak są wyjątkowe! Co z tego, że pryskają na lewo i prawo. Pychotka!
Godzina 21, miało być tak pięknie, a Mężczyzna wyparował. Co prawda wróci w niedzielę, ale...no wiecie. Może być za późno!
Cosik o seforowym pudełku napiszę. Co robią myszki jak nie ma kotka? Oglądają zdobycze.
*tusz Benefit- uwierzycie, że nigdy nie miałam? Cieszę się, bo chciałabym przepotwarzyć się w modliszkę i potrzepotać rzęsami.
* baza Smashbox- box w boxie, a to niespodzianka, coś jak matrioszka. Ale do rzeczy. Przyda się- konkret. Co prawda mam ze dwie paletki, rzadko ich używam, ale może zacznę? Powieka się nie przetłuszcza, ale... chciałabym być taka profesjonalna. Tak, wiem, bredzę. Wybaczcie, piątunio!
* spray Bumble Bumble- objętość zawsze się przyda, choć produkty tego typu traktuję z rezerwą. Zazwyczaj sklejają włosy. Ale może w końcu nauczę się ich używać. Myślicie, że się uda? Nie chcę mieć przyklapu. Buu...
*coś brązującego Vita Liberata- ja, zatwardziały przezroczysty bladzioch na słońce reagujący zaczerwienieniem i wysypem piegów, protestuję! Też chcę być zdrowo opalona. Ponoć to wyszczupla. Poza tym mam już dość podejrzeń przyszłej teściowej o chroniczną anemię. Mamusiu, synuś ma pełen stół jadła! Proszę się nie martwić.
*MJ Dot- dla mnie żadna nowość, może dlatego zareagowałam tak hmmm... no wiecie jak wtedy kiedy wybiera się osobę do drużyny podczas lekcji w-f i akurat jest to ta ostania osoba... No dobra, chodź! Mam balsam jako prezent niespodziankę z D. potem mini z jakiegoś kodu D. No dobra, przecież od nadmiaru głowa nie boli. A zapach ładny, świeży, tylko, że ulotny.
* Cavalii Nero A.- już zawsze kojarzyć będzie mi się z Never. Tak się zapisuje w historii! Kręci mnie, bardzo sensualny zapach, a co najważniejsze, nie powoduje migreny. Cud.
* CK Reveal- kolejna " perfumka" z pieprzykiem, ale mój nos coś się krzywi. Jakoś tak troszkę stęchlizną zajeżdża. Taki nadpsuty pieprz. Ale... doda się pomidora, przykryje sałatą, zatka nosa i będzie suuuper!
*olejek P&R- bling blink. Fajne, fajne. Powtarzam się?
*lakier X- mam problem, bo nie przepadam za korektorowym efektem, ale... czytałam wątek dokładnie i dowiedziałam się, że mogę zluzować poślady. Korekty nie będzie!
* o ludzie? mam coś jeszcze? aaa... no tak błyszczyk Sephory- ładny, różowy, nieotwierany. Pewnie wybuchnie jak dynamit, albo jak te amerykańskie trąbki dmuchane w "kinderbala"
* MJ pomadka- kolor? taki raczej jesienny, zgaszona przybrudzona malina. Podobał mi się, ale... wyjeżdżam nią poza kontur. Za dużo piwa? Yyy...

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2015-07-10 o 21:59 Powód: a zamieniłam tylko e, na ę i od razu, ujawniło się, że edycja. No ludzie, nic się nie ukryje.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-10, 22:03   #4538
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
* Cavalii Nero A.- już zawsze kojarzyć będzie mi się z Never. Tak się zapisuje w historii! Kręci mnie, bardzo sensualny zapach, a co najważniejsze, nie powoduje migreny. Cud.


Boziuuu to ja wam nie będę innych nazw majtkozdzierców może podawać bo tu się zrobi zbiorowa kopulacja
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 22:11   #4539
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

A niech się robi! Peace, love, and rock and roll. Oczywiście- niedosłownie.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 22:18   #4540
Anna_Konda
Always on the run
 
Avatar Anna_Konda
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mieszkanko w LU
Wiadomości: 695
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Ale my tak ladnie prosimy...

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dbam o włosy! Dbam o paznokcie!
Denkuję!
Gotuję!

smartshopping
Anna_Konda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 22:28   #4541
ally21
Rozeznanie
 
Avatar ally21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 615
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

AnulaQa jak Ty cuuudnie piszesz. Zazdroszczę okrutnie...
ally21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-10, 22:33   #4542
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość


Boziuuu to ja wam nie będę innych nazw majtkozdzierców może podawać bo tu się zrobi zbiorowa kopulacja
Never podaj inne proszę! Najlepiej takich, które można gdzieś obwąchać, ale nie tylko niszę też
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 22:43   #4543
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Never podaj inne proszę! Najlepiej takich, które można gdzieś obwąchać, ale nie tylko niszę też
Kiedy u mnie większość flaszek to nisza . Pozbyłam się większości jakiś popularnych i oklepanych .
Moi majtkozdziercy numer 1 to Back to Black Aphrodisiac, czarny Narciso właśnie, Ilham SoOud'u. Zapachy lubię mieszać z iso e super lub ambroksanem albo używać ich solo oczywiscie. Dior Addict podoba się facetom ale nie wiem jak z ta nową wersją bo jej jeszcze dokładnie nie wytestowałam, miałam starą i żałuję, że jej się pozbyłam . Poza tym wiekszość facetów z ktorymi się spotykałam lubiła wanilię, kokos, czekoladę w perfumach, a jeden jak czuł kokos to od razu mu się pinokio sam ostrzył .
Jak ktoś pragnie mocny wrażen to polecam to http://www.fragrantica.pl/perfumy/Ra...sha-19531.html zapach pipy, dosłownie.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 23:27   #4544
_Karina_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 94
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Heh, gorące tematy na wieczór

A ja mam takie pytanie, czy jak się anuluje zamówienia w D., to wszystkie produkty od razu stają się dostępne? A co z próbkami z tych zamówień, one też "wracają"?
_Karina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 23:40   #4545
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Jeśli dobrze doczytałam to to fotka nowej paletki Naked. Podoba mi się, kurcze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2015-07-10-23-37-53.jpg (101,4 KB, 60 załadowań)
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 23:42   #4546
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

I ja dostałam dziś boxa. Boksik całkiem całkiem. Olejek pat&rub fajnie pachnie skóra jest przyjemnie nawilżona. Samoopalacz vita liberata wbrew opisowi posiada jednak typowy samoopalaczowy zapaszek. Mniej może ale jednak... kolorek calkiem spoko. Martusia mój Jacob tez ma obdrapane te kółeczko... co do mojego właściwego zamówienia, zamówiłam błyszczyk dior Adi ct kolor pink Excess brałam w ciemno i niestety... tylko połysk bez koloru z drobinkami. ...drobinki ładne ale i tak znając mnie będę kombinować żeby coś podbić kolor od spodu. Chloe zielone przyjemne ale tak jak ktoś napisał ulotne bardzo. Podsumowując gdyby nie boksik to bym się smutkowala troszkę, ale dzięki niemu i ja jestem zadowolona. PS. Mnie biały lakier w ogóle nie zachwycił.
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-10, 23:45   #4547
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez ally21 Pokaż wiadomość
AnulaQa jak Ty cuuudnie piszesz. Zazdroszczę okrutnie...
Ja bredzę.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Kiedy u mnie większość flaszek to nisza . Pozbyłam się większości jakiś popularnych i oklepanych .
Moi majtkozdziercy numer 1 to Back to Black Aphrodisiac, czarny Narciso właśnie, Ilham SoOud'u. Zapachy lubię mieszać z iso e super lub ambroksanem albo używać ich solo oczywiscie. Dior Addict podoba się facetom ale nie wiem jak z ta nową wersją bo jej jeszcze dokładnie nie wytestowałam, miałam starą i żałuję, że jej się pozbyłam . Poza tym wiekszość facetów z ktorymi się spotykałam lubiła wanilię, kokos, czekoladę w perfumach, a jeden jak czuł kokos to od razu mu się pinokio sam ostrzył .
Jak ktoś pragnie mocny wrażen to polecam to http://www.fragrantica.pl/perfumy/Ra...sha-19531.html zapach pipy, dosłownie.
Eeee tam... to nie zasługa kokosa. Jesteś atrakcyjną kobietą! Widziałam, coś niecoś.
Mój facet akurat należy do tej kategorii mężczyzn, którzy cenią sobie subtelność. Sensualne zapachy, które doprowadzają mnie o migrenę i zawrót głowy, go po prostu odstręczają. No cóż, kobieta o słabej głowie, potrafię więcej znieść niż mężczyzna z mocnym łbem.

Cytat:
Napisane przez _Karina_ Pokaż wiadomość
Heh, gorące tematy na wieczór

A ja mam takie pytanie, czy jak się anuluje zamówienia w D., to wszystkie produkty od razu stają się dostępne? A co z próbkami z tych zamówień, one też "wracają"?
A cholera wie?
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 00:00   #4548
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez _Karina_ Pokaż wiadomość
Heh, gorące tematy na wieczór

A ja mam takie pytanie, czy jak się anuluje zamówienia w D., to wszystkie produkty od razu stają się dostępne? A co z próbkami z tych zamówień, one też "wracają"?
Produkty wracają. Z próbkami nie sprawdzałam.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 00:19   #4549
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość

Eeee tam... to nie zasługa kokosa. Jesteś atrakcyjną kobietą! Widziałam, coś niecoś.
Mój facet akurat należy do tej kategorii mężczyzn, którzy cenią sobie subtelność. Sensualne zapachy, które doprowadzają mnie o migrenę i zawrót głowy, go po prostu odstręczają. No cóż, kobieta o słabej głowie, potrafię więcej znieść niż mężczyzna z mocnym łbem.

A no bo sporo facetów woli u kobiet zapachy delikatne, kwiatowe, słodkie, lubią takie nie wiadomo co
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-11, 00:24   #4550
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

konkurs w Sephorze, do wygrania nawet fajne nagrody za udzial jest kod na 15% kod: TRAVEL715
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 00:47   #4551
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A no bo sporo facetów woli u kobiet zapachy delikatne, kwiatowe, słodkie, lubią takie nie wiadomo co
A... bo ja też jestem takie sobie nie wiadomo co. Ale, jestem i ... pstrykam.

---------- Dopisano o 00:47 ---------- Poprzedni post napisano o 00:45 ----------

O ludzie, pora iść spać i... przestać się kompromitować. Jest po północy. Ten Cavalli tak na mnie działa.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 01:11   #4552
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość


Boziuuu to ja wam nie będę innych nazw majtkozdzierców może podawać bo tu się zrobi zbiorowa kopulacja
A to ten Cavalli to jest majtkozdzierca?Bo juz sie zkrecilam Qrna nie mam na kim wypróbować
Anulqa masz dziś wenę
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 01:25   #4553
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
A to ten Cavalli to jest majtkozdzierca?Bo juz sie zkrecilam Qrna nie mam na kim wypróbować
Anulqa masz dziś wenę
si
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 09:27   #4554
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Witam się z rana Mam tyle probek perfum ktorych zapachow nie znam ze glowa mala a nie mam gdzie obwąchać
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 09:56   #4555
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Jeśli dobrze doczytałam to to fotka nowej paletki Naked. Podoba mi się, kurcze.
A mi tak sobie, dobrze, że są ciemniejsze kolory, ale nie kusi w ogóle

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
I ja dostałam dziś boxa. Boksik całkiem całkiem. Olejek pat&rub fajnie pachnie skóra jest przyjemnie nawilżona. Samoopalacz vita liberata wbrew opisowi posiada jednak typowy samoopalaczowy zapaszek. Mniej może ale jednak... kolorek calkiem spoko. Martusia mój Jacob tez ma obdrapane te kółeczko... co do mojego właściwego zamówienia, zamówiłam błyszczyk dior Adi ct kolor pink Excess brałam w ciemno i niestety... tylko połysk bez koloru z drobinkami. ...drobinki ładne ale i tak znając mnie będę kombinować żeby coś podbić kolor od spodu. Chloe zielone przyjemne ale tak jak ktoś napisał ulotne bardzo. Podsumowując gdyby nie boksik to bym się smutkowala troszkę, ale dzięki niemu i ja jestem zadowolona. PS. Mnie biały lakier w ogóle nie zachwycił.
Ja dzisiaj sprawdzę ten lakier

Cytat:
Napisane przez _Karina_ Pokaż wiadomość
Heh, gorące tematy na wieczór

A ja mam takie pytanie, czy jak się anuluje zamówienia w D., to wszystkie produkty od razu stają się dostępne? A co z próbkami z tych zamówień, one też "wracają"?
Ja zauważyłam, że produkty wracają szybciej niż próbki, chociaż i te pojawiają się po jakimś czasie.

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Witam się z rana Mam tyle probek perfum ktorych zapachow nie znam ze glowa mala a nie mam gdzie obwąchać
Ja tak samo - nie znam / nie pamiętam Zebrałam je sobie w michę na półce i mam zamiar sprawdzać po kilka codziennie. Tylko większość z tych zapachów mam pewnie już kiedyś powąchane i w kategorii: "zapach mi się podoba ale nie chcę flakonu", po co to trzymać
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 10:05   #4556
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Ja na próbki mam taki podział : śliczne, chce całe . Ładne, zużyje ale całych nie chce i śmoerdziuchy które po psiku odkładam i jak się trochę nazbiera to mega pakę zrobię
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 10:24   #4557
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja na próbki mam taki podział : śliczne, chce całe . Ładne, zużyje ale całych nie chce i śmoerdziuchy które po psiku odkładam i jak się trochę nazbiera to mega pakę zrobię
Podchwycę podział
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 11:06   #4558
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Witam się z rana Mam tyle probek perfum ktorych zapachow nie znam ze glowa mala a nie mam gdzie obwąchać
U mnie próbek od groma wszędzie. Do wymian je ostatnio zaczęłam dodawać w ilości po kilkanaście sztuk do kazdej paczki . Musze się pozbyc tych probek.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 11:42   #4559
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Mi ten czarnt cavalli się nie podoba jest za mocny i pachnie dla mnie babcią która się wypsikała do kościoła jednak wolę lżejsze
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-11, 11:47   #4560
her_green_eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 661
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Mi ten czarnt cavalli się nie podoba jest za mocny i pachnie dla mnie babcią która się wypsikała do kościoła jednak wolę lżejsze
Moja przyjaciółka powiedziała to samo, że babcią pachnie;D a mi się podoba, ja lubię takie zapachy właściwie to kocham wszystkie
her_green_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-16 08:38:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.