Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek! - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-28, 19:39   #1261
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
I wkupne wrzucam
Prawy fakier rozjechany ale jakoś się trzyma

super


Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Mgiełka rzeczywiście wygląda niemal identycznie na pierwszym zdjęciu co FD.
Ale muszę przyznać, że nie chciałabym zamiennika, zwłaszcza jakby miał się rozpuścić po paru miesiącach
Te 15 zł na FD było jedną z lepszych inwestycji jeśli chodzi o paznokcie
wybacz, ale nie znam przyczyny dlaczego brokat postanowił uciec z mojej mgiełki. możliwe, że kwestia złego przechowywania. pożyczałam ją koleżance i nie wiem co ona z nią robiła, może mi czegoś po złości/zazdrości dolała wiele dziewczyn z naszego wątku ma tę mgiełkę i wszystko z nimi ok, albo moja jakaś felerna sztuka albo źle ją przechowywałam. mam drugą i używałam jej jakieś 2 tygodnie temu, nadal jest w dobrym stanie, ale ja już nie pożyczam lakierów można do mnie przyjść i sobie pomalować czym dusza zapragnie albo ja mogę malować, ale nie pożyczam. jak sobie pomyślę, że jakaś moja Chinka mogłaby się 'zgubić' albo zostać zniszczona to mnie telepie. mgiełki było mi szkoda, ale 7 złotych to nie 15, ani tym bardziej nie jakieś wyższe sumy
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.


Edytowane przez meeow
Czas edycji: 2015-07-28 o 19:40
meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 19:43   #1262
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
super




wybacz, ale nie znam przyczyny dlaczego brokat postanowił uciec z mojej mgiełki. możliwe, że kwestia złego przechowywania. pożyczałam ją koleżance i nie wiem co ona z nią robiła, może mi czegoś po złości/zazdrości dolała wiele dziewczyn z naszego wątku ma tę mgiełkę i wszystko z nimi ok, albo moja jakaś felerna sztuka albo źle ją przechowywałam. mam drugą i używałam jej jakieś 2 tygodnie temu, nadal jest w dobrym stanie, ale ja już nie pożyczam lakierów można do mnie przyjść i sobie pomalować czym dusza zapragnie albo ja mogę malować, ale nie pożyczam. jak sobie pomyślę, że jakaś moja Chinka mogłaby się 'zgubić' albo zostać zniszczona to mnie telepie. mgiełki było mi szkoda, ale 7 złotych to nie 15, ani tym bardziej nie jakieś wyższe sumy
Na paznokciu różnicy i tak nie bedzie
Masz racje z niepozyczaniem lakierów Tez bym przezywala utratę
I w sumie balabym się ze pozyczajaca wlasnie nie doleje zmywacza i zniszczy lakier. Nie mowie ze nawet celowo - po prostu to nadal nieslusznie bardzo powszechna metoda rozcienczania...
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 19:52   #1263
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Na paznokciu różnicy i tak nie bedzie
Masz racje z niepozyczaniem lakierów Tez bym przezywala utratę
I w sumie balabym się ze pozyczajaca wlasnie nie doleje zmywacza i zniszczy lakier. Nie mowie ze nawet celowo - po prostu to nadal nieslusznie bardzo powszechna metoda rozcienczania...

no nie będzie, a ja doszłam do wniosku, że skoro nie ma różnicy, to przepłacać nie będę bling to bling nieważne czy za 7 zł czy za 15
właśnie tego się obawiam, niektóre lakiery po prostu mają ciężką formułę i znając życie, jakbym pożyczyła taką sztukę koleżance, która nie jest w klimacie to stwierdziłaby 'co ona gada, doleję zmywacza i będzie cacy'. ścina mnie na samą myśl
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 20:00   #1264
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

najgorzej, że to jeden z moich ulubionych lakierów... i nie ma jak tego wyklepać, żeby to po ludzku wyglądało, wiec chyba po prostu zmyję i zrobię nowe, proste mani, przy którym się tak nie naklnę
No czasami już tak bywa
Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Ostatnio też mam z tym problem...
Nakupowałam płytek moyou w mniejszych rozmiarach jak jeszcze pasowały a ostatnio było wielkie z dziwko że sa za krótkie
O widzisz.. i co tu robić- stemplować tylko malucha?
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
haha odwieczne dylematy! mnie też migdały zaczynają czasem kusić...
O proszę ;D Skusisz się, czy to tylko takie chwilowe przebłyski?
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52229556]Mani mam:
[/QUOTE]
O maaaaamo jakie piękne
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Muchomorki


I wkupne wrzucam
Prawy fakier rozjechany ale jakoś się trzyma
Haha, no muchomorki

Nie wypowiem sie, bo ja anty piaskowa xD Ale na takich paznokciach to i piasek wygląda wyjściowo

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Hahaha, wiecie co mi się przypomniało xDD? Jak Aga pomalowała tym brązowym-kupowym piaskiem

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
wiele dziewczyn z naszego wątku ma tę mgiełkę i wszystko z nimi ok,
Potwierdzam
Aga mi ją kupiła (2 lata temu? Rok?) i mgiełka nadal jest jak ta lala Ale użyłam tylko raz :P

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
I w sumie balabym się ze pozyczajaca wlasnie nie doleje zmywacza i zniszczy lakier. Nie mowie ze nawet celowo - po prostu to nadal nieslusznie bardzo powszechna metoda rozcienczania...
Brrrrr
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 09:48   #1265
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość

Nie byłabym taka pewna. Jak komuś pasują różne kształty to może sobie zmieniać, a jak tylko jeden, to choćby inne kusiły, lepiej zostać przy tym który pasuje.

Wydaje mi się że u Trelek migdały mogą być ciężkie do spiłowania ze względu na bardzo mocny tunel.
Tak tylko, że to zmienianie nie trwa jednego dnia, to nie takie hops siup, przynajmniej u mnie i wiesz, zobaczę coś, o już bym chciała migdały, za chwilę kwadraty itd. A jakbym wiedziała, że moje paznokcie źle wyglądają np w kwadratach to już by aż tak nie kusiło. Pewnie, że wzdychałabym do ładnych, ale już by chociaż nie korciło do zmiany.

Hmm, ale nie wiem w czym to przeszkadza, ja też mam i inne dziewczyny i noszą migdały. Są na pewno jakieś cechy płytki, przez które jest cieżko migdały zrobić, ale nie potrafię ich sprecyzować, a niekoniecznie sam mocny tunel jest taką cechą wg mnie.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52229556]Mani mam:
[/QUOTE]

śliczny

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dokładnie, przynajmniej nie mają problemu ja ogólnie nie sądziłam, że będą mi migdały pasować
w sumie chyba dopóki się nie spróbuje to się człowiek nie przekona są też osoby, które po prostu nie lubią jakiegoś kształtu na sobie, a wg mnie obiektywnie im pasuje, np kwadraty Śniegowej - fakt migdałowate lepsze, ale kwadraty wg mnie ładne, a ona nie cierpiała

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
I wkupne wrzucam
Prawy fakier rozjechany ale jakoś się trzyma
sam piasek byłby super

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Klasyka


Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Jak najbardziej próbowałam migdałki
Niestety przy wąskich płytkach o mocnym i bardzo zgiętym tunelu migdałki wyglądają jak dziwne połączenie dziobu ptaka z kebabem...

Pewnie niektóre wprawne oczy wypatrzą nierówności, jednak blogerki z takim samym kształtem jak moje są dużą inspiracją
a masz może jakieś zdjęcia?

tak z ciekawości, które? wydaje mi się, że Kimiko ma podobną płytkę, choć nie wiem czy ona sama jej tak dziwnie nie piłuje po bokach.. w każdym razie jej migdały bardzo mi się podobają

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
O proszę ;D Skusisz się, czy to tylko takie chwilowe przebłyski?
na razie przebłyski jeszcze nie dojrzałam do zmiany, ale pewnie za jakiś czas nastąpi
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 09:55   #1266
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Tak tylko, że to zmienianie nie trwa jednego dnia, to nie takie hops siup, przynajmniej u mnie i wiesz, zobaczę coś, o już bym chciała migdały, za chwilę kwadraty itd. A jakbym wiedziała, że moje paznokcie źle wyglądają np w kwadratach to już by aż tak nie kusiło. Pewnie, że wzdychałabym do ładnych, ale już by chociaż nie korciło do zmiany.

Hmm, ale nie wiem w czym to przeszkadza, ja też mam i inne dziewczyny i noszą migdały. Są na pewno jakieś cechy płytki, przez które jest cieżko migdały zrobić, ale nie potrafię ich sprecyzować, a niekoniecznie sam mocny tunel jest taką cechą wg mnie.



śliczny



w sumie chyba dopóki się nie spróbuje to się człowiek nie przekona są też osoby, które po prostu nie lubią jakiegoś kształtu na sobie, a wg mnie obiektywnie im pasuje, np kwadraty Śniegowej - fakt migdałowate lepsze, ale kwadraty wg mnie ładne, a ona nie cierpiała



sam piasek byłby super







a masz może jakieś zdjęcia?

tak z ciekawości, które? wydaje mi się, że Kimiko ma podobną płytkę, choć nie wiem czy ona sama jej tak dziwnie nie piłuje po bokach.. w każdym razie jej migdały bardzo mi się podobają



na razie przebłyski jeszcze nie dojrzałam do zmiany, ale pewnie za jakiś czas nastąpi
Niestety nie mam zdjęć żadnych

Zapewniam Was że to nie jest żaden kaprys albo presja na kwadraty. To nie jest mój ulubiony kształt.

Po prostu na żywo najlepiej prezentują się gdy są kwadratowe. Migdałki bardzo chętnie bym ponosiła, niestety nie dą dla mnie korzystne

W planach mam wypróbowanie jeszcze squowal
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 10:48   #1267
Chantell
Rozeznanie
 
Avatar Chantell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 650
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

mam problem...
kupiłam kiedyś stempelek, płytki i lakier z konada...
wszystko ładnie się odbijało... ale płytki tamte zniknęły i kupiłam ostatnio płytki w sklepie z lakierami i innymi pierdółkami do mani....
i kompletnie nic nie zostaje na stempelku, nie odbijają się, no masakra po prostu...
coś tymi płytkami nowymi jest nie tak czy o co chodzi?
__________________
JEUNESSE dystrybutorka


Chantell jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-29, 11:22   #1268
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
mam problem...
kupiłam kiedyś stempelek, płytki i lakier z konada...
wszystko ładnie się odbijało... ale płytki tamte zniknęły i kupiłam ostatnio płytki w sklepie z lakierami i innymi pierdółkami do mani....
i kompletnie nic nie zostaje na stempelku, nie odbijają się, no masakra po prostu...
coś tymi płytkami nowymi jest nie tak czy o co chodzi?
Jeżeli masz polerkę do paznokci to przejedź nią po stempelku ze 2-3 razy. Zmatowisz go troszkę i to może pomóc. W mim przypadku pomogło (stempel i płytki z Moyou).
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 13:39   #1269
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Ja też mam mani, JJ na 2 urodziny bloga

W takim wydaniu lubię go najbardziej
Sto lat!
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
2 warstwy zielonka na jednej warstwie bieli, na prawej dłoni na maluchu spróbowałam na przeźroczystej bazie, musiałam dać 3 warstwy. ogólnie gdybym się bardziej przyłożyła to 1 warstwa na bieli byłaby spoko, ale wolałam dać dwie cieńsze


oj tam, co tam wzrost wg mnie każdy może nosić szpilki, jeżeli czuje się w nich komfortowo i nawet jeśli na obcasach dobija do 190 cm
Ooo rozwiej moje wątpliwości Kolor się nie różnił od tych na białej bazie?

Wyobraźnia podsunęła mi obraz karka 2x2 metry w szpilkach Bo jak każdy może nosić, to każdy i kropka XD
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
nie ma za co jak się już spotkamy, to się rozliczymy tylko nie wiem kiedy, bo w najbliższym czasie nie będę w Lbn
To się dobrze składa, bo ja też nie wiem kiedy będę Pewnie bliżej rozpoczęcia roku akademickiego się umówimy Ważne, że dzieciak u Ciebie bezpieczny
Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Ale viv, masz na myśli starego FFF? Bo on faktycznie jest podobny do Shell-O (klik - na kciuku FFF, na reszcie Shell-O) no ale ta nowa wersja nijak się ma do Shell-O.


Heheh, i jeszcze coś. Klik, aż mam ochotę kupić.
Chodzi mi raczej o dziesiątki innych Chinek w podobnym odcieniu Zdaję sobie sprawę, że Mgiełka nie ma ich wszystkich (Mgiełka? a może jednak masz? ), ale moim zdaniem one są na tyle do siebie podobne, że nie warto mieć wszystkich. Wzięłam Shell-o, bo chciałam coś dobrać do zakupów, ale jak przeglądałam słocze ówczesnego asortymentu Minti w tych odcieniach, to miałam wrażenie, to to jedno i to samo... no ale ja nie jestem Chinkomaniaczką


Wklejmy ten obrazek do pierwszego postu!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52229556]Mani mam:[/QUOTE]
Bosze, arcygenialna Misska Coś cudownego
Długość też świetna Tylko bałabym się tych bardzo ostrych czubków
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
I wkupne wrzucam
Prawy fakier rozjechany ale jakoś się trzyma
Jakbym nie wiedziała, że faker jest zażelowany, to w ogóle nie zwróciłabym uwagi, że jest ciutek inny Lakier bardzo na tak, kropki niebałdzo
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 14:38   #1270
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Widziałyście, że BSP wypuszcza również podróbę Creative Shop za zawrotną cenę w promocji 3 dolarów?
OMG!
To znaczy zdawałam sobie sprawę, że w końcu ktoś podrobi stempel, który robi taką furorę, ale żeby 3$ Chyba, że to kiepska podróba
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Tak tylko, że to zmienianie nie trwa jednego dnia, to nie takie hops siup, przynajmniej u mnie i wiesz, zobaczę coś, o już bym chciała migdały, za chwilę kwadraty itd. A jakbym wiedziała, że moje paznokcie źle wyglądają np w kwadratach to już by aż tak nie kusiło. Pewnie, że wzdychałabym do ładnych, ale już by chociaż nie korciło do zmiany.
Święta prawda! Od wieeelkiego dzwonu (i najczęściej z pomocą jakiegoś wypadku) napalę się na kwadraty, już już myślę, że tym razem będą wyglądały fajnie, że będę je trzymała króciutko i boki nie zaczną się łamać... i wychodzi jak zwykle, czyli hujnia z grzybnią Pozostaję więc wierna migdałom, ewentualnie jajkom
Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
mam problem...
kupiłam kiedyś stempelek, płytki i lakier z konada...
wszystko ładnie się odbijało... ale płytki tamte zniknęły i kupiłam ostatnio płytki w sklepie z lakierami i innymi pierdółkami do mani....
i kompletnie nic nie zostaje na stempelku, nie odbijają się, no masakra po prostu...
coś tymi płytkami nowymi jest nie tak czy o co chodzi?
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Jeżeli masz polerkę do paznokci to przejedź nią po stempelku ze 2-3 razy. Zmatowisz go troszkę i to może pomóc. W mim przypadku pomogło (stempel i płytki z Moyou).
Najpierw zrób jak powiedziała Amelka, a ja od siebie dodam, żebyś przyjrzała się jakiego zmywacza używasz. Mi stempel za Chiny Ludowe nie chciał współpracować z zieloną Isaną


Wrzutka - wracam do korzeni, czyli jednolakierowe mani rzondzom, bo przecież nie powiem, że mi się nie chce kombinować










Znowu kupiłam Space Cadeta
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 14:59   #1271
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
cudo! ta chyba najładniejsza z tych, które pokazałaś do tej pory
Dziękuje Mi również się najbardziej ona podoba - w słońcu jest trochę holograficzna
Mam jeszcze dwie Misski do rozdziewiczenia.
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
I wkupne wrzucam
Prawy fakier rozjechany ale jakoś się trzyma
Mi się podoba
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
PIĘKNE!!!
Dziękuje
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Misska
Tak
Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Boski lakier
Wiem dziękuje
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
O maaaaamo jakie piękne
Dziękuje
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
śliczny

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Bosze, arcygenialna Misska Coś cudownego
Długość też świetna Tylko bałabym się tych bardzo ostrych czubków
Dziękuje
Przy takiej długości zostanę już
A czubki może na zdjęciu takie się wydają,ale w rzeczywistości nie są bardzo ostre
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Wrzutka - wracam do korzeni, czyli jednolakierowe mani rzondzom, bo przecież nie powiem, że mi się nie chce kombinować
1 i 3 jak dla mnie naj naj naj

Edytowane przez 5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Czas edycji: 2015-07-29 o 17:22
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-29, 15:21   #1272
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość


Wrzutka - wracam do korzeni, czyli jednolakierowe mani rzondzom, bo przecież nie powiem, że mi się nie chce kombinować




Znowu kupiłam Space Cadeta

zielonek mi nie pasuje, dwa pierwsze super
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 16:38   #1273
Chantell
Rozeznanie
 
Avatar Chantell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 650
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Jeżeli masz polerkę do paznokci to przejedź nią po stempelku ze 2-3 razy. Zmatowisz go troszkę i to może pomóc. W mim przypadku pomogło (stempel i płytki z Moyou).
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
OMG!
To znaczy zdawałam sobie sprawę, że w końcu ktoś podrobi stempel, który robi taką furorę, ale żeby 3$ Chyba, że to kiepska podróba

Święta prawda! Od wieeelkiego dzwonu (i najczęściej z pomocą jakiegoś wypadku) napalę się na kwadraty, już już myślę, że tym razem będą wyglądały fajnie, że będę je trzymała króciutko i boki nie zaczną się łamać... i wychodzi jak zwykle, czyli hujnia z grzybnią Pozostaję więc wierna migdałom, ewentualnie jajkom


Najpierw zrób jak powiedziała Amelka, a ja od siebie dodam, żebyś przyjrzała się jakiego zmywacza używasz. Mi stempel za Chiny Ludowe nie chciał współpracować z zieloną Isaną


Wrzutka - wracam do korzeni, czyli jednolakierowe mani rzondzom, bo przecież nie powiem, że mi się nie chce kombinować










Znowu kupiłam Space Cadeta
kurczaczki... muszę jej poszukać, bo nie wiem gdzie jest
co do zmywacza, to chyba nie to... mam cytrynowy z S i przy płytkach z konada też go używałam
__________________
JEUNESSE dystrybutorka


Chantell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 17:13   #1274
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Vivku, a widzisz- mi z zieloną Isaną stempel współpracuje

A mani boskie <3 kocham się w Twoim kształcie
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 17:14   #1275
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Bry


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
super


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Nie wypowiem sie, bo ja anty piaskowa xD Ale na takich paznokciach to i piasek wygląda wyjściowo

Hahaha, wiecie co mi się przypomniało xDD? Jak Aga pomalowała tym brązowym-kupowym piaskiem

Ja lubię Kiko ale tym razem coś mi w nim nie halo nie wiem czemu długość paznokci nie ta albo za grubo ??
Boszzz masakra ale Anulka świetne mani z nim zrobiła ale Anula to Miszczyni

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
sam piasek byłby super

Gołe mi się wydawały

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Jakbym nie wiedziała, że faker jest zażelowany, to w ogóle nie zwróciłabym uwagi, że jest ciutek inny Lakier bardzo na tak, kropki niebałdzo
Z grubościa jest ok ale szerokość się rozjechała jakoś

Kropki dają bling znaczy się tak miało sie kojarzyć - lato, piasek, plaża, opalenizna, złota biżu- nie wyjszło

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
OMG!

Wrzutka - wracam do korzeni, czyli jednolakierowe mani rzondzom, bo przecież nie powiem, że mi się nie chce kombinować

Znowu kupiłam Space Cadeta
PIĘKENE WSZYSTKIE nie wiem jak Ty to robisz, że przy skórkach masz taki ideał
Królowo Cadetów
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 17:31   #1276
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Hahaha, wiecie co mi się przypomniało xDD? Jak Aga pomalowała tym brązowym-kupowym piaskiem

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------


Potwierdzam
Aga mi ją kupiła (2 lata temu? Rok?) i mgiełka nadal jest jak ta lala Ale użyłam tylko raz :P

trauma na całe życie

tylko raz? to się tak da?


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
w sumie chyba dopóki się nie spróbuje to się człowiek nie przekona są też osoby, które po prostu nie lubią jakiegoś kształtu na sobie, a wg mnie obiektywnie im pasuje, np kwadraty Śniegowej - fakt migdałowate lepsze, ale kwadraty wg mnie ładne, a ona nie cierpiała

a to prawda, bo można mieć różne wyobrażenia, a rzeczywistość zawsze jest inna kwadraty Śniegowej mi się podobały, ale w tej takiej krótszej wersji, szpicki też miała fajne


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Jeżeli masz polerkę do paznokci to przejedź nią po stempelku ze 2-3 razy. Zmatowisz go troszkę i to może pomóc. W mim przypadku pomogło (stempel i płytki z Moyou).

i mycie z wodą i płynem do naczyń, a potem polerka


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Najpierw zrób jak powiedziała Amelka, a ja od siebie dodam, żebyś przyjrzała się jakiego zmywacza używasz. Mi stempel za Chiny Ludowe nie chciał współpracować z zieloną Isaną

Wrzutka - wracam do korzeni, czyli jednolakierowe mani rzondzom, bo przecież nie powiem, że mi się nie chce kombinować


Znowu kupiłam Space Cadeta

ja nadal pozostaję przy opcji taśma malarska do czyszczenia stempla a płytki lecę Isaną

mam to samo co Ty ostatnio nie mam siły na wymyślanie i tworzenie a wszystkie mani cudne


no nie żartuj


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52242499]Dziękuje Mi również się najbardziej ona podoba - w słońcu jest trochę holograficzna
Mam jeszcze dwie Misski do rozdziewiczenia.[/QUOTE]


to musi super wyglądać czekam na resztę Missek
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 20:47   #1277
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52229556]Mani mam:[/QUOTE]

urwało mi wszystko, pięknie

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
I wkupne wrzucam
Prawy fakier rozjechany ale jakoś się trzyma
mi ten piasek nie teges, ale kształt to Ty masz obłędny

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Wrzutka - wracam do korzeni, czyli jednolakierowe mani rzondzom, bo przecież nie powiem, że mi się nie chce kombinować

Znowu kupiłam Space Cadeta
2 i 3 cuda

no co Ty

a co do spotkanka, to też tak myślę
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 21:27   #1278
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Witam sie

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Znowu kleiłam walnęłam ręką w drzwi i poszedł. Znowu klej i torebka w użyciu no i piasek
Idealne mani



Czemu beznadziejnie ?? Cudnie jest
Oooo masz.. musisz leżeć i pachnieć i tyle
Dzięki śliczne!

Ojjj bo jakoś byłam niezadowolona.. Cieszę się tym bardziej, że Wam sie podoba!

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Widziałyście, że BSP wypuszcza również podróbę Creative Shop za zawrotną cenę w promocji 3 dolarów?
właśnie zaglądałam do nich

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
(...)ale ja już nie pożyczam lakierów można do mnie przyjść i sobie pomalować czym dusza zapragnie albo ja mogę malować, ale nie pożyczam. jak sobie pomyślę, że jakaś moja Chinka mogłaby się 'zgubić' albo zostać zniszczona to mnie telepie. mgiełki było mi szkoda, ale 7 złotych to nie 15, ani tym bardziej nie jakieś wyższe sumy
ja mam to samo.. kiedyś po kilku miesiącach wrócił do mnie Essie totalnie zgluciały. Koleżanka nie dokręciła i tak stał tyle miesięcy :/ a to nawet Essie z czasów zamawiania z zagraincy więc cóź... teraz nie lubię pożyczać i raczej tego nie robię..

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Chodzi mi raczej o dziesiątki innych Chinek w podobnym odcieniu Zdaję sobie sprawę, że Mgiełka nie ma ich wszystkich (Mgiełka? a może jednak masz? ), ale moim zdaniem one są na tyle do siebie podobne, że nie warto mieć wszystkich. Wzięłam Shell-o, bo chciałam coś dobrać do zakupów, ale jak przeglądałam słocze ówczesnego asortymentu Minti w tych odcieniach, to miałam wrażenie, to to jedno i to samo... no ale ja nie jestem Chinkomaniaczką
Mam sporo Chinek i nie tylko w tej tonacji, ale wszystkich na pewno nie Shell-o może kiedyś przy okazji, ale przeżyję i bez niego może

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Wrzutka - wracam do korzeni, czyli jednolakierowe mani rzondzom, bo przecież nie powiem, że mi się nie chce kombinować

Znowu kupiłam Space Cadeta
Twoje pazurki kocham we wszystkim !!!

Hahahah dlatego rzadko oddaję/sprzedaję lakiery.. Potem okazuje się, że jednak chce je mieć
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 21:32   #1279
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52229556]Mani mam:[/QUOTE]
Ooo, ładny.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja normalnie dziury robiłam, ten papier się porozrywał i wisiały takie strzępy teraz tylko szklany

ja mam od Agi, jak z resztą większość naszego wątku musiałam sobie drugą załatwiać, bo pierwsza umarła... brokat mi się rozpuścił nie wiem jakim cudem KLIK tak wyglądała, jak ją dostałam, a tak KLIK jakieś kilka miesięcy później z obecną nic się nie dzieje, a co się z tamtą stało to dla mnie wielka tajemnica...


Magia jakaś.

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
I wkupne wrzucam
Prawy fakier rozjechany ale jakoś się trzyma
Pupona nie urywa.
A faker wygląda całkiem w porządku.

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Mi by się bardziej podobał jakby był cieplejszy trochę.. Taki różowawy a nie chłodny, niebieskawy.
Bardziej by pasował do tej czerwieni, ale taki kontrast też całkiem fajnie wygląda.

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Widziałyście, że BSP wypuszcza również podróbę Creative Shop za zawrotną cenę w promocji 3 dolarów?
Ciekawe jak będzie z jakością.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
właśnie tego się obawiam, niektóre lakiery po prostu mają ciężką formułę i znając życie, jakbym pożyczyła taką sztukę koleżance, która nie jest w klimacie to stwierdziłaby 'co ona gada, doleję zmywacza i będzie cacy'. ścina mnie na samą myśl
Chyba za bardzo ufam moim znajomym, nawet mi nie przyszło do głowy że któraś mogłaby dolać zmywacza. Ale jak będę następnym razem pożyczać to chyba na wszelki wypadek wspomnę żeby niczego nie dolewała.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Chodzi mi raczej o dziesiątki innych Chinek w podobnym odcieniu Zdaję sobie sprawę, że Mgiełka nie ma ich wszystkich (Mgiełka? a może jednak masz? ), ale moim zdaniem one są na tyle do siebie podobne, że nie warto mieć wszystkich. Wzięłam Shell-o, bo chciałam coś dobrać do zakupów, ale jak przeglądałam słocze ówczesnego asortymentu Minti w tych odcieniach, to miałam wrażenie, to to jedno i to samo... no ale ja nie jestem Chinkomaniaczką


Wklejmy ten obrazek do pierwszego postu!
Może zostańmy przy Twojej wersji, nie kuśmy Mgiełki do złego.

O tak!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Wrzutka - wracam do korzeni, czyli jednolakierowe mani rzondzom, bo przecież nie powiem, że mi się nie chce kombinować

Znowu kupiłam Space Cadeta
Pierwsze. I trzecie o dziwo mi się podobają - a jakoś nie byłam przekonana do tego lakieru.




I mani. Długość i kształt o nazwie "głupota boli, dosłownie".
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg yellowaztecn.jpg (795,5 KB, 67 załadowań)

Edytowane przez nekofood
Czas edycji: 2015-07-29 o 21:37
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-30, 05:51   #1280
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość



mam to samo co Ty ostatnio nie mam siły na wymyślanie i tworzenie a wszystkie mani cudne

Jak mi tego czasu brakuje
Ostatnio doslownie na wszystko!

I znow się zirytowalam ze nawet zdjęć na telefonie z forum nie poprzeglądam :P
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 08:41   #1281
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52242499]
Przy takiej długości zostanę już
A czubki może na zdjęciu takie się wydają,ale w rzeczywistości nie są bardzo ostre

1 i 3 jak dla mnie naj naj naj[/QUOTE]
Dobra decyzja Nom, na zdjęciach wydają mi się kłujące wręcz Ale najważniejsze, że Ci nie przeszkadzają

Dzięki
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
zielonek mi nie pasuje, dwa pierwsze super
Dla każdego coś miłego, dzięki
Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
kurczaczki... muszę jej poszukać, bo nie wiem gdzie jest
co do zmywacza, to chyba nie to... mam cytrynowy z S i przy płytkach z konada też go używałam
Możesz też użyć drobnego pilnika
I, błagam, usuwaj zdjęcia z postów...
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Vivku, a widzisz- mi z zieloną Isaną stempel współpracuje

A mani boskie <3 kocham się w Twoim kształcie
Oho, no to moja teoria upadła Wiedziałam, że stemple to dziwne stworzenia i odbijają, kiedy mają na to ochotę XD

Pięknie dziękuję Miłość odwzajemniona
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Kropki dają bling znaczy się tak miało sie kojarzyć - lato, piasek, plaża, opalenizna, złota biżu- nie wyjszło


PIĘKENE WSZYSTKIE nie wiem jak Ty to robisz, że przy skórkach masz taki ideał
Królowo Cadetów
No tak, fejm musi się zgadzać

Przemiło mi, dzięki
Lakier przy skórkach, jak zwykle, doczyszczam - wierz mi, nie ma mani, gdzie nie upiertole skórek, zawsze coś muszę domyć

Nie miałabym nic przeciwko, żeby faktycznie być królową kadetów
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
mam to samo co Ty ostatnio nie mam siły na wymyślanie i tworzenie a wszystkie mani cudne
Ojj tak, w ogóle straciłam wenę, żadne połączenie kolorów mi nie pasuje, płytki znowu leżą odłogiem Wczoraj zrobiłam mani (jednolakierowe, ofc ) i mam zamiar nosić do odpadnięcia...
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
2 i 3 cuda
Dziękuję pięknie
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Twoje pazurki kocham we wszystkim !!!
Miód na moje serce Dziękuję
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no nie żartuj
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
no co Ty
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Hahahah dlatego rzadko oddaję/sprzedaję lakiery.. Potem okazuje się, że jednak chce je mieć
Na usprawiedliwienie dodam, że nie kupiłam go w stałej cenie, nawet nie w sklepie, tylko na allegro w większym zestawie Więc nie oszalałam tak do końca Ale fakt faktem - jego obecność przyczyniła się do decyzji o zakupie
Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Chyba za bardzo ufam moim znajomym, nawet mi nie przyszło do głowy że któraś mogłaby dolać zmywacza. Ale jak będę następnym razem pożyczać to chyba na wszelki wypadek wspomnę żeby niczego nie dolewała.


O tak!


Pierwsze. I trzecie o dziwo mi się podobają - a jakoś nie byłam przekonana do tego lakieru.


I mani. Długość i kształt o nazwie "głupota boli, dosłownie".
Mnie nikt raczej nie prosi o pożyczanie lakierów, ale jak kiedyś się zdarzyło to laks wrócił szybko, cały i zdrowy Ale, jak zwykle, wszystko zależy od człowieka - mi by do głowy nie przyszło czegoś dolewać, ale może ta laska od Miał się przestraszyła, że za dużo zużyła albo lakiery wydawał się jej za gęsty? No nie wiem co sobie trzeba umanić, żeby wymyślić coś takiego

Musimy to jakoś przeforsować Albo cichaczem do pierwszego posta wkleję

Dzięki

Akurat w krótkich kwadratach nie przeszkadza mi, że trochę się rozszerzają, ale jak podrosną to średnio. Mani rewelacja
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 09:01   #1282
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Hej! Wróciłam z wakacji, jedyne co się nie udało, to pogoda.. Nadrobiłam, ale wszystko mi się zmazało.. Dziękuję za wszystkie komentarze dotyczące moich paznokci! Wasze też mi się bardzooo podobały
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 10:12   #1283
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość

I mani. Długość i kształt o nazwie "głupota boli, dosłownie".
mani fajne, ale kształt faktycznie....

__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 11:00   #1284
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Zaglądam z opoznieniem
Pazurki maja się niezle, ale nauka malowania leży i kwiczy. Dziś poprawiam skorki, piłuje i zaczynam sumienniej kłaść olejki, odzywki, może coś pomaluje i wrzucę. Nie mam neta w domu, dorywczo zaglądam na Wizaż z biblioteki.
Białe plamki nie chcą się wynieść z moich paznokci. Zaczęłam brać Silice.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 11:28   #1285
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM;52246849[COLOR=Silver
][/COLOR]ja mam to samo.. kiedyś po kilku miesiącach wrócił do mnie Essie totalnie zgluciały. Koleżanka nie dokręciła i tak stał tyle miesięcy :/ a to nawet Essie z czasów zamawiania z zagraincy więc cóź... teraz nie lubię pożyczać i raczej tego nie robię..

oł, to dopiero musiało boleć... bo do mnie moja mgiełka wróciła w normalnym stanie, a po czasie wyciągnęłam ją z pudła, chciałam użyć, a tutaj zonk... brokatu nie ma


Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Chyba za bardzo ufam moim znajomym, nawet mi nie przyszło do głowy że któraś mogłaby dolać zmywacza. Ale jak będę następnym razem pożyczać to chyba na wszelki wypadek wspomnę żeby niczego nie dolewała.

I mani. Długość i kształt o nazwie "głupota boli, dosłownie".
ja to lakier mogę pożyczyć jedynie mojej bratowej, tylko ona widziała ile ja tego mam, domyśla się ile władowałam w to kasy i wie, że niektóre sztuki to dla mnie święte Graale

mani ładne ale kształt to... auć


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ojj tak, w ogóle straciłam wenę, żadne połączenie kolorów mi nie pasuje, płytki znowu leżą odłogiem Wczoraj zrobiłam mani (jednolakierowe, ofc ) i mam zamiar nosić do odpadnięcia...

Na usprawiedliwienie dodam, że nie kupiłam go w stałej cenie, nawet nie w sklepie, tylko na allegro w większym zestawie Więc nie oszalałam tak do końca Ale fakt faktem - jego obecność przyczyniła się do decyzji o zakupie

mam to samo... nic mi do siebie nie pasuje, a jak siadam przed pudłem i patrzę, czym by pomalować to mi się płakać chce a stempli to ja ostatnio używałam w czerwcu

wiesz, jak będziesz mu znowu szukać nowego domu to chyba Ci zleję tyłek
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 11:37   #1286
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Akurat w krótkich kwadratach nie przeszkadza mi, że trochę się rozszerzają, ale jak podrosną to średnio. Mani rewelacja
One jak podrosły odrobinę to właśnie raczej się zwijały.

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
mani fajne, ale kształt faktycznie....


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
mani ładne ale kształt to... auć
Na szczęście już są zaokrąglone i wyglądają całkiem w porządku. No i w końcu jak na nie patrzę to czuję harmonię.


Właśnie dumam nad zamówieniem od B... I nie wiem czy wziąć kwiatową płytkę czy tą z iluzjami, obydwie szalenie mi się podobają.
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 13:31   #1287
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Spamuję i ja!
Użyłam: na białej bazie: China Glaze-Seas the day; China Glaze- Wait n' sea; Color Club- Wicker Park + czarny z Miss sporty



ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 13:43   #1288
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Na szczęście już są zaokrąglone i wyglądają całkiem w porządku. No i w końcu jak na nie patrzę to czuję harmonię.

to dobrze, teraz musisz ograniczyć pilniczek, żeby nie spiłować za bardzo znowu


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spamuję i ja!
Użyłam: na białej bazie: China Glaze-Seas the day; China Glaze- Wait n' sea; Color Club- Wicker Park + czarny z Miss sporty

koocham distressed
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.


Edytowane przez meeow
Czas edycji: 2015-07-31 o 11:08
meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 14:02   #1289
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
I mani. Długość i kształt o nazwie "głupota boli, dosłownie".
mani mi się nawet podoba, chociaż żółtek mnie nie przekonuje, nie mój ton kształt to wiesz co XD cieszę się, że okrągłe paznokcie wróciły

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spamuję i ja!
Użyłam: na białej bazie: China Glaze-Seas the day; China Glaze- Wait n' sea; Color Club- Wicker Park + czarny z Miss sporty
ale piękne super wygląda to zdobienie!
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 14:36   #1290
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spamuję i ja!
Użyłam: na białej bazie: China Glaze-Seas the day; China Glaze- Wait n' sea; Color Club- Wicker Park + czarny z Miss sporty

Świetne distressed
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-05 07:32:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.