Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-20, 21:23   #481
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
to samo Męzowi powiedziałam - że opłacało się wydawać tyle na kosmetyki bo teraz wyglądam jak osiemnastka a to bezcenne
hah argument nie do podważenia
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 21:33   #482
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no wiadomo co sklep to obsługa ja np jednego D w moim mieście omijam szerokim łukiem a drugiego bardzo lubię właśnie z powodu obsługi ja się na Mohito raz zawiodłam i innych sklepów nie próbowałam już odwiedzać
Który D. lubisz?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 22:03   #483
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Nie trzeba, boxa nie było, reszta to ploty i głupawka


Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Tak sobie klikam o internetach i odkryłam wcześniej przeze mnie nie znaną markę kosmetyków koreańskich:





A czy ty używasz kosmetyków O HUI?

W sumie znana jako dobra i droga marka tylko chyba będzie się wymawiać jako hłej
Swoją drogą przedstawiam Wam mój ulubiony krem pod oczy (akurat nie tej marki) miałam 2 saszetki i był przeboski i ten zapach szkoda że cena regularna miażdży https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-pod-oczy.html

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ale perwersy ikonowe w gg była kiedyś taka emota "sex" - no boska była
Nadal jest, ciągle korzystam z gg

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Nie czytałam tego, ale czasami taka perwercha dobrze robi
Żadna strata, serio nie wiem, czy czytałam cokolwiek gorszego.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.

Edytowane przez AnnaVanDort
Czas edycji: 2015-11-20 o 22:05
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 22:41   #484
ally21
Rozeznanie
 
Avatar ally21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 615
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Ja dostałam w standardowym czarnym z białymi paskami.
Dzięki.
Zaryzykowałam bo pojawiły się na chwilę Acqua di Gioia, ciekawe czy będzie już nowe pudło.
ally21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 06:05   #485
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Który D. lubisz?
lubię tego w Krakowie w Galerii Krakowskiej a tego w Bonarce omijam szerokim łukiem

---------- Dopisano o 07:05 ---------- Poprzedni post napisano o 07:03 ----------

Cytat:
Napisane przez lidia1984 Pokaż wiadomość
hah argument nie do podważenia
:d :d
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 07:06   #486
11misiu11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 303
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Nadrobilam Was spałam prawie 12 godzin. Jak zobaczyłam joyboxa to mi się odechciewa tak samo co shinybox dało w tym miesiącu
11misiu11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 07:41   #487
dama_z_szynszylem
Raczkowanie
 
Avatar dama_z_szynszylem
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Alwernia/ Tarnów
Wiadomości: 166
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Poziomko, biały kotek jest cudowny
Martwi mnie tylko, że zamszowy, bo boje się, że się zakurzy i zniszczy
A akurat biały mi się najbardziej spodobał
Przejdę chyba dziś do D i zobaczę czy kotki są stacjonarnie

Osobę, która kupiła kosmetyk Babuszki Agafii proszę o opinię, bo te kosmetyki są w tej chwili pierwsze na mojej liście zakupowej
dama_z_szynszylem jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-21, 07:43   #488
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez dama_z_szynszylem Pokaż wiadomość
Poziomko, biały kotek jest cudowny
Martwi mnie tylko, że zamszowy, bo boje się, że się zakurzy i zniszczy
A akurat biały mi się najbardziej spodobał
Przejdę chyba dziś do D i zobaczę czy kotki są stacjonarnie

Osobę, która kupiła kosmetyk Babuszki Agafii proszę o opinię, bo te kosmetyki są w tej chwili pierwsze na mojej liście zakupowej
Dzien dobry wszystkim
To ja kupilam, na pewno dam znac . Ja dzis pol dnia spedze na zajeciach. Jeszcze przydaloby sie kupic jeansy, ostatnio brak czasu na wiele rzeczy..
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 08:15   #489
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Dzień dobry Nie wiem czy było
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 08:15   #490
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Dzien dobry wszystkim
To ja kupilam, na pewno dam znac . Ja dzis pol dnia spedze na zajeciach. Jeszcze przydaloby sie kupic jeansy, ostatnio brak czasu na wiele rzeczy..
A gdzie kupujesz? W Gdańsku na opolskiej można dostać te kosmetyki i inne rosyjskie i indyjskie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 08:18   #491
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Dzień dobry

Pilnie potrzebuję pięknego cienia w kolorze szampana
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-21, 08:20   #492
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
A gdzie kupujesz? W Gdańsku na opolskiej można dostać te kosmetyki i inne rosyjskie i indyjskie
Na zaspie tez mowisz o tej drogeri ktora tam jest obok biblioteki? Ja kupuje bodajze na siedlcach, ale tym razem z wysylka. Maja b.duzy asortyment.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 08:24   #493
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Witam się z rana
Jak jest tu jakaś Warszawianka to śmiem donieść że jeszcze dziś trwa wyprzedaż w sklepie korporacyjnym estee lauder na Poleczki. Standardowo -50% na wszystko, max 2 tys i max 2 produkty takie same ( jako kolor, bo jak różne kolory to można z 10 nawet wziąść ) dziś do 13.30 tylko czynne.
Marki clinique, estee -niemal pełen asortyment, dkny, tom ford, kors,tommy hilfiger perfumy, chociaż zestaw błyszczykow z Korsa widziałam wcześniej. Słyszałam że bywa mac ale nigdy go tam nie Widziałam.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 08:26   #494
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Witam Was!
W Poznaniu pada i ciemno jak w
Jestem w szoku, że już tyle napisałyście. Jestem zarobioną po pachy, pewnie wyjdę z amoku siedząc przy wigilijnym stole z pytaniem "co ja tutaj robię?". Zero prezentów i zero pomysłów co gorsza - jak to ogarnąć? Poszłam ostatnio do S i nic, dosłownie nic mnie nie zachwyciło. Wzięłam tylko dla siebie EDT Bottega Venetta i tyle. Za to zaszalałam w Ochniku i kupiłam sobie płaszcz
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 08:27   #495
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Witam Was!
W Poznaniu pada i ciemno jak w
Jestem w szoku, że już tyle napisałyście. Jestem zarobioną po pachy, pewnie wyjdę z amoku siedząc przy wigilijnym stole z pytaniem "co ja tutaj robię?". Zero prezentów i zero pomysłów co gorsza - jak to ogarnąć? Poszłam ostatnio do S i nic, dosłownie nic mnie nie zachwyciło. Wzięłam tylko dla siebie EDT Bottega Venetta i tyle. Za to zaszalałam w Ochniku i kupiłam sobie płaszcz
U mnie slonce, niby ma byc pochnurno w dzien, ale oby nie padalo mam dosc deszczu
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 08:41   #496
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Na zaspie tez mowisz o tej drogeri ktora tam jest obok biblioteki? Ja kupuje bodajze na siedlcach, ale tym razem z wysylka. Maja b.duzy asortyment.
Tak, koło biblioteki a na Siedlcach to gdzie? I co tam mniej więcej mają?

Muszę Wam donieść że z drogeryjnych produktów do włosów polecam maskę nawilżająca z naturvital i odżywkę garnier awokado. Świetne oba maska niesamowicie nawilża moje suche kłaki
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 09:35   #497
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Dzien dobry Milej soboty!
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 10:14   #498
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Hej witam się sobotnio. Mam w koszyku w D. Kuferek estee z rabatem 20 % wchodzi czy ktoś go chce bo widzę ze niedostępny.. mogę go wyrzucić z koszyka w odpowiednim czasie 😙
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 10:18   #499
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Witam się z rana
Jak jest tu jakaś Warszawianka to śmiem donieść że jeszcze dziś trwa wyprzedaż w sklepie korporacyjnym estee lauder na Poleczki. Standardowo -50% na wszystko, max 2 tys i max 2 produkty takie same ( jako kolor, bo jak różne kolory to można z 10 nawet wziąść ) dziś do 13.30 tylko czynne.
Marki clinique, estee -niemal pełen asortyment, dkny, tom ford, kors,tommy hilfiger perfumy, chociaż zestaw błyszczykow z Korsa widziałam wcześniej. Słyszałam że bywa mac ale nigdy go tam nie Widziałam.
Jej, że ja i tym nic nie wiedziałam... Teraz za późno już co ile robią taka akcję?
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-21, 10:29   #500
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Witam się ledwo wstałam a już kliknelam zamówienie, wolna sobota, no tak...
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 10:34   #501
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Witam się ledwo wstałam a już kliknelam zamówienie, wolna sobota, no tak...
Co kliknelas?

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Tak, koło biblioteki a na Siedlcach to gdzie? I co tam mniej więcej mają?

Muszę Wam donieść że z drogeryjnych produktów do włosów polecam maskę nawilżająca z naturvital i odżywkę garnier awokado. Świetne oba maska niesamowicie nawilża moje suche kłaki
Jak wroce do domu to napisze Ci adres dokladny
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 10:52   #502
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Dziewczyny czy kojarzycie ze stacjonarnych S. jakieś zestawy z Opium Black?
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 10:53   #503
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy kojarzycie ze stacjonarnych S. jakieś zestawy z Opium Black?
Tak, widzialam w D zestaw 30 ml oraz mini tusz w cenie perfum chyba 249 albo 259zl
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 11:10   #504
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Tak, widzialam w D zestaw 30 ml oraz mini tusz w cenie perfum chyba 249 albo 259zl
Dzięki
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 11:34   #505
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Ale tu dzis cichutko. Chyba wszystkie zajete sprzataniem
Ja na szczescie wczoraj ogarnelam chate...

Na estyl.pl promocja weekendowa: 15% znizki na wszystkie zestawy z kodem ZESTAW15
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 11:39   #506
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Dziewczyny czy któraś z Was kupila Prade Candy L'eau w promocji w S. i jej nie chce? Proszę o pw

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Co kliknelas?

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------



Jak wroce do domu to napisze Ci adres dokladny
Perfumy w Quality Missala
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 13:04   #507
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Dzień dobry

W stacjonarnych S. 2za3 na marke S. do 12.12. chyba, nie wiem, czy jest jakis kod online

Kupiłam dzisiaj zestaw MJ z tuszem i mini szminką - kolor dashing -taka chłodna, mocna czerwień Tusz dopiero jutro sprawdzę
Zapakowano mi w piękne turkusowe pudło, ale żeby tak miło nie było do tego aż 2 próbki: krem Eris i ampułka P&R
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 13:05   #508
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Jej, że ja i tym nic nie wiedziałam... Teraz za późno już co ile robią taka akcję?
wiesz co różnie, ale informacja nie jest publiczna nigdy, tzn nie rozgłaszają tego, marketing szeptany raczej działa.
generalnie gdzieś co 2 miesiace są, ale nie zawsze otwarte czasem trzeba zaproszenie mieć.

Lepsze wyprzedaże są u dystrybutora Clarins, Dior, TM, st tropez, isa dora, ale tam udało mi sie tylko 2 razy mieć info, a na tą ciuchowa nigdy się nie załapałam ( a mają conversy, RB itp) tam ceny często niższe niż 50%, ale też kupno nie jest tak łatwe jak w EL, bo tutaj stoisz w kolejce jak w zwykłym spozywczaku i mówisz proszę to i to, a w EL normalnie z koszykiem po sklepie chodzisz.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 13:30   #509
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Dzień dobry

W stacjonarnych S. 2za3 na marke S. do 12.12. chyba, nie wiem, czy jest jakis kod online
Super, jakby ktoś miał kod online to będę wdzięczna, bo do stacjonarki nie pójdę
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram

Edytowane przez Aniia91
Czas edycji: 2015-11-21 o 13:37
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 13:36   #510
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Dzień dobry

W stacjonarnych S. 2za3 na marke S. do 12.12. chyba, nie wiem, czy jest jakis kod online

Kupiłam dzisiaj zestaw MJ z tuszem i mini szminką - kolor dashing -taka chłodna, mocna czerwień Tusz dopiero jutro sprawdzę
Zapakowano mi w piękne turkusowe pudło, ale żeby tak miło nie było do tego aż 2 próbki: krem Eris i ampułka P&R
Kusi mnie ten zestaw, muszę wpaść do S. i zobaczyć ten kolor na żywo. Daj znać jak tusz
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-01 19:06:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:36.