W co na aerobik?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-25, 21:26   #1
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496

W co na aerobik??


WIec jak w temacie...w co sie ubrac na aerobik...myslalam o spodenkach krotkich i bokseerce do tego adidaskotrampkach takich jak ma McArtur
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 21:30   #2
sylwusiaaniolek
Wtajemniczenie
 
Avatar sylwusiaaniolek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 450
GG do sylwusiaaniolek
Dot.: W co na aerobik??

up podlaczam sie
__________________
Po prostu SYLWIA

Uczę się szyć na maszynie

Moje małe "dzieła" Galeria - zajrzyj
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737889
sylwusiaaniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 21:54   #3
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: W co na aerobik??

Ja na aerobik noszę długie spodnie bawełniane, adidasy-adidasy i koszulkę na ramiączkach. Tak są właściwie wszystkie dziewczyny ubrane, ale może dlatego, że chodzę w zimę - i tak jest ciepło. Niektóre ćwiczenia niewygodnie by było wykonywać w krótkich (obtarcia itd) więc pewnie każdy nosi długie.
A co do obuwia - buty do biegania, odpowiednio wyprofilowane. Strasznie mi się nie podobają, ale przynajmniej stopy mi się nie zniekształcą od tego skakania.
ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 23:25   #4
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: W co na aerobik??

Ja nie na aerobik, ale na siłownię Smigam najczęściej w krótkich spodenkach adidasa, białej koszulce bez rękawów i niespecjalnie reprezentacyjnych Reebokach. Ale wygodne są

Na początku chciałam w sumie jaknajfajniejsze ubrania, ale później już wolałam coś wygodniejszego i lepiej odprowadzającego pot. Jedno z niewielu miejsc, gdzie nie bardzo obchodzi mnie, jak jestem ubrana

A przy dużych funduszach to w ogóle super sprawa, bo w sklepach typu Adidas, Nike, Puma jest caaaała gama superwygodnych i ładnych sportowych rzeczy przecież
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 00:30   #5
stellios
BAN stały
 
Avatar stellios
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: -greek-town-
Wiadomości: 2 278
GG do stellios
Dot.: W co na aerobik??

Ja chodzę na siłownię, nie lubię tego całego skakania w aerobicu i dreptania w miejscu, i raczej ubieram sięzwyczajnie ...
Sportowe spodnei pumpy za kolano, do tego bokserka i adidasy ...

Ale na pewno można ubrać się wygodnie, stosownie do uprawianego sportu, a jednocześnie originalnie

jeśli macie w swoich zbiorach takie sportowe zestawy, które by można założyć na silownię czy aerobic, pokażcie tutaj te zdjęcia, co?
stellios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 08:45   #6
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: W co na aerobik??

w klubie gdzie pracuje wszyscy klienci ubierają się przeróżnie...
jedni zakładają krótkie spodenki (za pupe) inni troszke dłuższe ale większość chodzi w różnego rodzaju długich spodniach.
co do bluzek to też nie ma określonej mody większość zakłada bawełniane bluzki bez rękawów.

Jeśli chodzi o buty to uważam że lepiej kupić adidasy trzymające dobrze stope

Ja chodze na siłownie i zakładam bluzki Nike'a takie już z wbudowanym stanikiem i długie czarne spodnie Nike'a lub Adidasa
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 09:49   #7
blueberrys
Raczkowanie
 
Avatar blueberrys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 022
Wiadomości: 211
Dot.: W co na aerobik??

jak dla mnie najlepsze zestawy na aero mozna wybrac z kolekcji nike`a. Strasznie wygodne sa topy dri-fit, ktore mozesz nosic same albo pod spod, albo tez koszulki dri-fit.
3d_1.jpg 4927_59664A.jpg 109782195.jpg Nike%20Dri-FIT%20Seamless%20Adjustable%20Long%20Sport%20Top.jpg
blueberrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-26, 12:33   #8
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: W co na aerobik??

Oj takiego topu to bym chyba nie założyła z prostego 'brzuchowego' powodu ..
Ale fakt, bluzki z wbudowanym stanikiem są bardzo praktycznie, ramiączka nie wystają, nic się nie przesuwa, wszystko fajnie trzyma Mam trochę ciuchów Carite, w sumie nieznana firma ale ciuchy do zajęć takzwanych sportowych bardzo fajne, no i bezszwowe więc co delikatniejsze na obarcia osoby mają luz ;]
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 16:11   #9
sambrija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: woj lubelskie
Wiadomości: 261
Dot.: W co na aerobik??

hej , ja nan serobic zakladam dlugie spodnie dresowe moje sa kolory czarnego i do tego jakas koszulke zawsze obcisla, jakis top lub bokserke cos w tym stylu.czasmi jak chodzilam zima na poczatku rozgrzewki mialam jeszcze taka bluze z kapturkiem,i nosze takie adidaski firmy sprandi generalnie sa one przystosowane do biegani atak bylo na opakowaniu.


wazne jest to zeby buty na aerobic dobrze trzymaly stope,i byly troszke wyzsze taki chroniace kostke zeby nie byly na takiej zupelni eplaskiej podesdzwie. zreszta bardzo fajne buty do aerobicu robi firma nike napeweno widzialyscie w sklepach jak wygladaja takie butki, zazwyczaj sa koloru czarnego.
pozdrawiam wszystki efanki aerobicu
sambrija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 16:32   #10
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Question Dot.: W co na siłownię

Podbijam wątek może jakieś nowe pomysły, od poniedziałku zaczynam chodzić na siłownię.
Co sie lepiej sprawdza t-shirt czy bluzeczka wchłaniająca pot? Lepsze są spodenki czy długie spodnie (obcisłe)?
Mam spodnie z weluru, czy nie będzie mi za ciepło?
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 17:54   #11
diamondy
Wtajemniczenie
 
Avatar diamondy
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 403
Dot.: W co na siłownię

Ja na aero:
czarne, długie spodnie z reeboka.
koszulka biała (top lub t-shirt) różnie.
buty sportowe - adidas ///
__________________
myślę sobie, że ta ZIMA musi kiedyś minąć, ZAZIELENI SIĘ!

już niedługo mgr dietetyki

WYSZUKIWARKA NIE BOLI


mów mi .
diamondy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 08:51   #12
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: W co na aerobik??

Podbijam - chodzę na treningi wytrzymałościowe, ćwiczenia są na macie. Kupiłam krótkie spodenki (nie takie zupełnie krótkie ale krótsze niż do połowy uda).
Widzę, że wszyscy chodzą w długich spodniach i trochę mi głupio
Mam do tego bezrękawnik z Gatty, taki śliski.
Spodenki jasno szare, bezrękawnik czarny (bo w założeniu chciałam poszerzyć wąskie biodra a optycznie zmniejszyć szerokie ramiona ).
Ale i tak bym coś do tego jeszcze dorzuciła i tu brak mi pomysłów. Obcisłe leginsy do tego wyglądają jakoś tak żałośnie. U trenerki widziałam takie jakby rolowane skarpetki na samą kostkę - nie będzie mi to przeszkadzać w ćwiczeniach ?
Poza tym spodenki jak się okazało są nieco obcisłe (a myślałam że będą luźne) i trochę to głupio wygląda, bo oczywiście podkreślają kształty. WSZYSTKIE. I z przodu i z tyłu. A ja ich...hmm...nie mam Wszystko poszło, ale nie w biodra
Szukałam też jakiś luźnych, asymetrycznych bluzek na tę czarną obcisłą - widziałam w kilku programach, że dziewczyny w takich kompletach tańczą. I znowu pytanie - czy mi to nie będzie przeszkadzać i gdzie takie coś kupić ?
Albo w ogóle - gdzie mogę obejrzeć jakieś przykłady jak się ubrać na aerobik mając krótkie spodenki ?

Edytowane przez Ilta
Czas edycji: 2012-02-26 o 08:57
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 09:14   #13
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: W co na aerobik??

Polecam całą kolekcje nike dri fit
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 11:56   #14
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: W co na aerobik??

Hmmm... Ok, tylko to są super obcisłe rzeczy jak do biegania i są pokazywane jako pojedyncze sztuki, a nie na całym modelu - jak może mi to pomóc skompletować całość ?

A spodenki mam dokładnie takie:

http://50style.pl/files/picture/31/7...1076-small.png
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 12:14   #15
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: W co na aerobik??

Cytat:
Napisane przez Ilta Pokaż wiadomość
Hmmm... Ok, tylko to są super obcisłe rzeczy jak do biegania i są pokazywane jako pojedyncze sztuki, a nie na całym modelu - jak może mi to pomóc skompletować całość ?

A spodenki mam dokładnie takie:

http://50style.pl/files/picture/31/7...1076-small.png
Ja do takich spodenek nosiłam bluzkę nike białą z długim rękawem. Coś takiego tylko, że moja to nie była bluza http://allegro.pl/bluza-nike-biala-s...164186248.html do tego krótkie spodenki jak pokazałaś. Raczej nie kompletuje strojów bo kupuje je w lumpeksach, czasami allegro. Ja wiem czy są takie super obcisłe rzeczy? dla mnie najwygodniejsze I to powinno się liczyć na pierwszym miejscu.
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 14:11   #16
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: W co na aerobik??

Ja na fitness ubieram spodenki po kolano Nike dry fit, są swietne, obcisłe, ale bardzo wygodne. do tego mam kilka bluzek, jedna z nike też dry fit, bez rekawow, nie jest obcisła, raczej taka pół na pół, trochę dłuższa. Czasem zastępuję ją luźną bluzeczką z pumy, taką na jogę bodajże? jest swietna, bo zrobiona z odpowiedniego materiału, super wygodna, a ukrywa wszelkie mankamenty.
Nie polecam długich spodni, bo po prostu jest w nich za gorąco, a poza tym nie wszystkie ćwiczenia dobrze się w takich wykonuje.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 14:29   #17
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: W co na aerobik??

na aerobik:
przeważnie jakieś ultra-miękkie pumpy ze ściągaczem do kolana + obcisła bokserka i adidasy.
Ćwiczenia w ruchu, głownie taniec, więc jakichś figur geometrycznych to my tam nie robilismy, jest wygodnie i w miare przewiewnie

trening z moim isntruktorem to HARDKOR.... dlatego ubieram się inaczej:
bawełniane leginsy + jakaś ogromna boksera/koszula (inaczej byłabym mokra i ślizgałabym się po wszystkim i wszystkich ;p) rozgrzane kostki - getry + kilka innych niezbędników ale to już mniej ważne
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 18:39   #18
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: W co na aerobik??

Wykrasana - dzięki

O co chodzi z tymi ocieplaczami na kostki ? Czemu to służy ?
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 20:32   #19
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: W co na aerobik??

Ja chodzę na aerobik ale jakoś specjalnie nie przejmuje sie super wygladem

Mam na sobie:
Spodnie reebok 3/4 do aerobiku
Koszulkę na ramiaczkach ale nie jakaś markowe, mam ich kilka, zwykle tanie koszulki,
Sportowy stanik Nike'a bo nic innego tak dobrze nie trzyma biustu
Adidasy, odpowiednio wyprodukowane, trzymają kostkę.

Nic wiecej nie potrzebuje tak gdzie chodzę nie widziałam nikogo w krótkich spodenkach.
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-11, 10:35   #20
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: W co na aerobik??

Od 1 kwietnia zapisuje sie na siłownie i fitness.Zakupiłam wczoraj czarne alladynki,t-shert i brazowe trampki.Może nie jest to krzyk mody,ale wszystko jest wygodne i to jest dla mnie najważniejsze.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 21:46   #21
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: W co na aerobik??

Cytat:
Napisane przez Ilta Pokaż wiadomość
O co chodzi z tymi ocieplaczami na kostki ? Czemu to służy ?
Chodzi Ci o getry? Rozgrzewanie kostek ma ścisły związek z unikaniem kontuzji. Szczególnie ważne jest to gdy trening odbywa się bez obuwia.
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.