Kurs spn a ja wciąż zielona;( - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-16, 17:18   #91
pinki32
Raczkowanie
 
Avatar pinki32
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 33
Dot.: Kurs spn a ja wciąż zielona;(

Cytat:
Napisane przez jacamilla Pokaż wiadomość
hej Pinki i jak tam po doszkoleniu??
Super Serdecznie polecam Monikę z Perfect Nails Duuuuuuuuuuuużo się nauczyłam.
pinki32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 14:22   #92
inaxx
Raczkowanie
 
Avatar inaxx
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 99
GG do inaxx
Dot.: Kurs spn a ja wciąż zielona;(

A czy robił ktos kurs we Wrocławiu w SPN- MADELEINSTUDIO i może powiedziec cos na ten temat? Czy warto?
inaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 21:28   #93
Rinka
Przyczajenie
 
Avatar Rinka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11
Dot.: Kurs spn a ja wciąż zielona;(

Ja robilam kurs w Madeleinestudio i jestem w 100% zadowolona..
Madzia jest swietną osobą, pomocna, cierpliwa i umiejetnie przekazuje swoja wiedze..
Mysle ze laski czasem troche przesadzaja.. Zaden kurs nie nauczy wszystkiego, do tego trzeba cwiczyc, cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc. Poza tym odrobina talentu tez by sie przydala
Takie jest moje zdanie.
Rinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 21:18   #94
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Kurs spn a ja wciąż zielona;(

Cytat:
Napisane przez Rinka Pokaż wiadomość
Mysle ze laski czasem troche przesadzaja.. Zaden kurs nie nauczy wszystkiego, do tego trzeba cwiczyc, cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc.
Jasne, że z żadnego kursu nie wyjdzie się geniuszem.
Ale ja np. teraz, patrząc z perspektywy czasu i kilku różnych kursów bez problemu mogę odróżnić kto odwala typową "masówkę" i szkoli, by mieć z tego głównie dużą kasę, a kto jest instruktorem z powołania i robi naprawdę dobrą robotę.
Dlatego myślę, że nikt tu nie przesadza. Za nasze ciężko uciułane pieniądze mamy prawo oczekiwać szkolenia na najwyższym poziomie. Nie musimy się zadowalać byle jakimi kursami i wmawiać sobie, że "przecież na kursie nie nauczą wszystkiego".
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 18:41   #95
migutowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 41
Dot.: Kurs spn a ja wciąż zielona;(

ja robiłam kurs w Madeleine studio i jestem bardzo zadowolona Magda jest super instruktorką , miła atmosfera naprawdę polecam
migutowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 12:34   #96
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Kurs spn a ja wciąż zielona;(

Serdecznie dziękuję zadowolonym kursantkom
Pozdrawiam
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 21:42   #97
serduszko3
Raczkowanie
 
Avatar serduszko3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 125
Dot.: Kurs spn a ja wciąż zielona;(

Cytat:
Napisane przez pinki32 Pokaż wiadomość
Boli mnie to, że firma ogłasza wszem i wobec że prowadzi najlepsze szkolenia a wcale tak nie jest. Nie został zrealizowany program szkolenia, manicure pokazany na szybko, obsługa frezarki również na szybko i to po moim upomnieniu bo pewnie w ogóle by nie było obsługi frezarki. Nie miałam pokazanej odnowy i uzupełnienia a jedynie powiedziane kiedy co się robi
to prawda,ja tez szłam na kurs zielona i za wiele sie nie nauczyłam a to dlatego ze nasza pani instruktor choć dobrze tłumaczyła to na tym sie kończyło było więcej gadania niż praktyki,frezarki nie widziałyśmy wogóle już nie wspomne o obsłudze autoklawu(nawet nie wiem jak wygląda),a manicure to była tylko teoria w trakcie wykonywania pazurka na tipsie,odnowy nie miałyśmy pokazanej tylko na słowo +nasze notatki które pisałyśmy a materiały to były takie że lista probuktów ksero +opis,a choroby ....to już inna bajka tez ksero ale w czarno-białym i tak zamazane zdjęcia ze jakbym miała teraz na ich podstawie pokazać różnice między grzybicą a zanokcicą to bym napewno nie wiedziała co jest co( wtapianie ozdób?? nie było czegos takiego,malowanie kolorowymi żelkami na tipsach ---było.
aha i też robiłam pazurki na sobie bo kurs-bez modelek
serduszko3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 11:04   #98
sardyniaa
Przyczajenie
 
Avatar sardyniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 29
Dot.: Kurs spn a ja wciąż zielona;(

Ja tez chciałabym dodac kilka słów od siebie jeśli chodzi o kurs spn. Robiłam takowy w zeszłym roku, w Pile. I przyznam,że absolutnie nie jest wart swojej ceny. Gdybym wczesniej nie miała styczności z przedłużaniem paznokci niewiele bym z niego wyniosła. Kolorowe żele?zdobienie?- kpina, rzucono nam ozdoby, farbki i róbta co chceta. Dopełnienie, odnowa- przeciez to naturalna kolej rzeczy- wogole nie było ujęte. Instruktorka która nas ,,szkoliła" nie dopilnowała,żeby kursantka koleżance dobrze zbudowała paznokiec,wiec kolejnego dnia przyszła z peknietym swoim. Ogolnie ten kurs to smiech na sali. Może te insyruktorki maja wiedze,ale nie potrafia jej przekazać.
sardyniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 22:18   #99
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Kurs spn a ja wciąż zielona;(

Cytat:
Napisane przez sardyniaa Pokaż wiadomość
Ja tez chciałabym dodac kilka słów od siebie jeśli chodzi o kurs spn. Robiłam takowy w zeszłym roku, w Pile. I przyznam,że absolutnie nie jest wart swojej ceny. Gdybym wczesniej nie miała styczności z przedłużaniem paznokci niewiele bym z niego wyniosła. Kolorowe żele?zdobienie?- kpina, rzucono nam ozdoby, farbki i róbta co chceta. Dopełnienie, odnowa- przeciez to naturalna kolej rzeczy- wogole nie było ujęte. Instruktorka która nas ,,szkoliła" nie dopilnowała,żeby kursantka koleżance dobrze zbudowała paznokiec,wiec kolejnego dnia przyszła z peknietym swoim. Ogolnie ten kurs to smiech na sali. Może te insyruktorki maja wiedze,ale nie potrafia jej przekazać.
Ooo, to widzę, że od czasu mojego kursu w tym miejscu nic się nie zmieniło A jeśli już to na gorsze... No szkoda, szkoda...
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 18:19   #100
sardyniaa
Przyczajenie
 
Avatar sardyniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 29
Dot.: Kurs spn a ja wciąż zielona;(

Nic sie nie zmieniło...przyznam,że pani Magda, właścicielka wydaje sie byc bardzo miła i zaangażowana w prace, niestety tego o jej pracownicach powiedzieć nie można...ech...
sardyniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 14:31   #101
Ewka ESSTETICA
Raczkowanie
 
Avatar Ewka ESSTETICA
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 42
Dot.: Kurs spn a ja wciąż zielona;(

Stary wątek, ale na przyszłość dla kursantek - jeśli nie jesteście zadowolone ze szkolących Was pracownic - powiedzcie o tym szefowej salonu. To są cenne informacje dla niej. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś o czym instruktorka nie mówiła -pytajcie. Zobaczcie ile tutaj jest różnych spraw na forum, nie ma możliwości powiedzieć o wszystkim kursantowi (nie mówię o podstawach). My zawsze informujemy kursantkę, że po szkoleniu ZAWSZE może zwrócić się do nas, jeśli będzie miała z czymś problem. I to się sprawdza. Nie ważne czy od szkolenia minął rok, dwa czy pięć.
Pozdrawiam
Ewka ESSTETICA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.