Jak zarobic kasę?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-09-14, 20:52   #1
karioke_92
Raczkowanie
 
Avatar karioke_92
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 84
Lightbulb

Jak zarobic kasę??


Esz...I znowu ta kasa...Znów jej brak...A chciałobysię kupić coś fajnego.Buu..Macie jakies propozycje pracy "po godzinach"(jeszcze się uczę),albo w soboty dla niepełnoletnich?
karioke_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-14, 21:06   #2
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: Jak zarobic kasę??

Skojarzenie mam jednoznaczne
Kurcze, ja już lepiej dziś nic nie będę pisać
sitc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-14, 21:09   #3
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Jak zarobic kasę??

jak sadze po nicku i profilu masz 13 lat, nie spiesz sie do zarabiania pieniedzy wykonuj dobrze zawod córka a napewno wypłata bedzie wieksza
pozdrawiam
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-14, 21:13   #4
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Jak zarobic kasę??

w takim wieku raczej nie ma możliwosci zarobku.. no w osytatecznosci w sezonie letnim- robienie tatuazy przy większych plazach, truskawki.. takie tam
Na reszte musisz troszke poczekac

sitc... ciekawe czy skojarzyło nam sie to samo? ja tez juz lepiej sobie pójde.. hihi
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-14, 21:17   #5
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Dot.: Jak zarobic kasę??

Karioke w wakacje było pełno zbiorów, np. truskawki, porzeczki, można było sobie troszke zarobić i odłożyć pieniążków A może teraz są jakieś zbiory?? Np. wykopki...itp. Inego rozwiązania nie widze. Jesteś jeszcze młoda, zdążysz jeszcze iść do pracy.
Pozdrawiam
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-15, 09:09   #6
karioke_92
Raczkowanie
 
Avatar karioke_92
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 84
Dot.: Jak zarobic kasę??

GosikK...Taa...Te wykopki to sa jakieś chamskie... Spytam sie jeszcze u Drzazgi,ale ona tylko truskawki chyba ma.No to idziemy na truskawki
karioke_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-15, 10:01   #7
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: Jak zarobic kasę??

Może roznoszenie jakichś ulotek, gazetek reklamowych...
Agul jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-29, 21:41   #8
nowel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Jak zarobic kasę??

przestępstwo, kopia zachowana dla policji

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-10-30 o 06:33
nowel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 09:00   #9
janee
Przyczajenie
 
Avatar janee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 14
Wyślij wiadomość przez ICQ do janee
Dot.: Jak zarobic kasę??

spam!
__________________
http://praca-wsieci.webnode.com

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-01-03 o 09:30
janee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 17:17   #10
Winner_21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Jak zarobic kasę??

oszustwo internetowe, kopia zachowana dla policji

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-01-03 o 09:29
Winner_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 11:28   #11
bodzio3457
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Jak zarobic kasę??

dobry pomysl na niemale pieniadze http://******info.pl/?p=Dn15pcvLu9Au
bodzio3457 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-06, 18:09   #12
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Jak zarobic kasę??

Nie mieszaj ludziom w glowach cwaniaczku.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 00:30   #13
iloneczka1
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 453
Dot.: Jak zarobic kasę??

Cytat:
Napisane przez kasiorek77 Pokaż wiadomość
"Cześć. Tu Justyna! No cóż, co mogę powiedzieć? DZIĘKUJĘ BARDZO BARDZOOO MOCNO wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie zapomniałam o ocalej tej sprawie, bo tak naprawdę nie wierzyłam w to, a te 5 złotych to jeszcze nikogo nie uratowało. Ale jak zobaczyłam moje konto po kilku tygodniach to się załamałam! W tym dobrym znaczeniu! Było tam prawie 15 000 złotych! I jak ja to teraz wydam tak szybko? Przecież za kolejnych 30 dni będę mieć tego więcej! Dziękuje jeszcze raz!"
Chcesz, to Ci pomogę
__________________
Poszukujesz kota/psa? Nie zależy ci na rodowodzie? Nie kupuj w pseudohodowlach
Zajrzyj TU i TU
-----
Kotka Trufelka z białaczką, przygarnij..........
iloneczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 12:11   #14
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Jak zarobic kasę??

Cytat:
to się załamałam! W tym dobrym znaczeniu!
Co to za ciemni ludzie wymyślają te teksty, jak można załamać się w dobrym znaczeniu? To tak jak popaść w depresję, ale tak na wesoło.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 21:48   #15
iloneczka1
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 453
Dot.: Jak zarobic kasę??

Albo "rozczarować się pozytywnie"
__________________
Poszukujesz kota/psa? Nie zależy ci na rodowodzie? Nie kupuj w pseudohodowlach
Zajrzyj TU i TU
-----
Kotka Trufelka z białaczką, przygarnij..........
iloneczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 17:43   #16
bazyl9972
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Jak zarobic kasę??

kopia zachowana dla policji - wyłudzanie pieniędzy, oszustwo, organizowanie piramid finansowych

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-02-17 o 19:01
bazyl9972 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 18:24   #17
iloneczka1
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 453
Dot.: Jak zarobic kasę??

Zgłosiłam
__________________
Poszukujesz kota/psa? Nie zależy ci na rodowodzie? Nie kupuj w pseudohodowlach
Zajrzyj TU i TU
-----
Kotka Trufelka z białaczką, przygarnij..........
iloneczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 12:30   #18
Aranjani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 574
Dot.: Jak zarobic kasę??

O, wątek dla naciągaczy metodą Kiosakiego (z całym szacunkiem dla tego pana - czytałam chyba większośc jego książek)
A zarobić? Jeśli masz jakis talent, np: ładnie śpiewasz - śpiewaj na weselach, maluj obrazy, rób T-shirty i sprzedawaj a rynku, dorabiaj jako sprzedawca lub kelnerka. Mozna znaleźć pracę połączona z wakacjami, sezonową z darmowym zakwaterowaniem gdzies nad morzem (czyli w moich okolicach ) Ostatecznie możesz cos tanio kupic i sprzedac na Allegro, sprzedawac kwiaty polne, otworzyc stoisko na bazarze, robic dziewczynom makijaże na ulicy, tatuaże z henny, baloniki dla dzieci, prazoną kukurydzę, ręcznie robione naszyjniki na rzemykach, jejku... Pomysłów sa miliony Tylko sie zdecydowac. Powodzenia.
__________________
kosmetyki
Aranjani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 23:08   #19
Pela- Iza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 41
GG do Pela- Iza
Dot.: Jak zarobic kasę??

popieram poprzedniczkę możliwości jest wiele.

Chcesz znaleźć sukcesu drogę to ją znajdziesz
nie chcesz - zawsze znajdziesz wymówkę
Pela- Iza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 22:58   #20
Pela- Iza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 41
GG do Pela- Iza
Dot.: Jak zarobic kasę??

Chciałabym zainteresowanym zaproponować udział w konferencji finansowej, która pokaże możliwości rynkowe.A co zrobicie z waszą wiedzą i jak ją wykorzystacie to już inna sprawa. Konferencje na najbliższe terminy to 24.06 i 1.07 w Krakowie zainteresowane osoby proszę o kontakt pod numerem 509 465 429 lub na prywatne konto.Ilość miejsc ograniczona. Pozdrawiam
Pela- Iza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 11:16   #21
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Jak zarobic kasę??

1. Naucz się robić biżuterię i sprzedawaj przez internet - tu się nie patrzy na wiek.
2. Naucz się robić na szydełku (można poprosic o pomoc mame lub babcię) i rób skarpetki na komórkę, malutkie maskotki itd i tez sprzedawaj przz neta lub znajomym.
3. Bardziej zaawansowane. naucz się robić tipsy i inne takie. Siostra kumpla ma 15 lat a niezle na tym wychodzi robiąc paznokcie dziewczynom ze swojej szkoły

pozdrawiam i powodzenia zyczę
verda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 18:02   #22
tomek4
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Jak zarobic kasę??

http://pl.*********2surf.com/?ref=269503
tomek4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 20:21   #23
Benia214
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: Jak zarobic kasę??

Witam!
Na tej stronie przedstawie jak zarobic troszke pieniędzy w internecie do 1 sposobu nie trzeba mieć nawet 18 lat wystarczy 13 a więc nie przerażajcie się długością tekstu naprawde warto

Oto pierwszy z nich jezeli pomyślisz ze to kłamstwo nie dokośca ja z tego dostałem 4 tysiące więc tez naprawde dużo gdy to zobaczyłem byłem w szoku przez chyba 2 tygodnie.Naprawde miłe uczucie.Wiec tego Wam Zycze!

Jak Zarobić Kilka Tysięcy Złotych Inwestując tylko 5
Ta strona zarobi dla Ciebie 15000 zł! Zamykając ją wyrzucasz 15000 zł. tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować pieniądz
Przeczytaj tę stronę do końca a gwarantuje, że nie pożałujesz! Nie zmarnuj swojej szansy!
Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi! Warto przeczytać!
To nie żaden żart! Wspólnie możemy zarobić dużą kaskę na „drobne" wydatki !!!
Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 15000 zł za nic? A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 25435 zł w miesiąc bo poświęciłam 3 godzinki a nie 30 minut! Opłacało się.). Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie!
Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz tą stronę i wróć kiedy będziesz mieć czas : )
Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim pochopnie wyrzucisz tyle forsy (co miesiąc 15000 zł lub więcej). To zależy od Ciebie. Gdy opowiedziałam o tym znajomym, wyśmiali mnie... A jednak wzięłam w tym planie udział. Moi znajomi wyciągnęli się jak zobaczyli moje konto, a mówiłam od razu wejdźcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami są nieufni. Hehe, teraz się z tego śmieją. Jak sobie przypomnę ich miny, jak opowiadali o tym i gdy zajrzeli na swoje konta. Zresztą mi też gęba opadła jak zobaczyłam konto! A moje konto wciąż rosło i dalej rośnie. Jak tak dalej pójdzie zostanę milionerką z jednego internetowego biznesu - czy jest to możliwe?! Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tą wiadomość i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję że nakłonił mnie doze po to by włożone - pracowały dla mnie - a nie ja na te pieniądze. Nigdy nie zarobiłem mniej niż 14 000 zł z każdej okazji.
Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES! Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodzina lub z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości!
To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. OK. to zaczynamy, bo się rozgadałam. Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz. NIE ważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebować specjalnej wiedzy lub talentu. NIE będziesz przeglądać stron internetowych, NIE będziesz nigdzie dzwonić, klikać w bannery, lub SPAMować, NIE będziesz także płacić za reklamy itp. Wszystko czego potrzebujesz to:
- Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale nie koniecznie),
- Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo!
Jeżeli masz chociaż 13 lat, to możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz? Proponuję ci mBank. Wejdź na WWW.mbank.pl i znajdź ofertę izzyKonto. Zobaczysz, że mając zaledwie 13lat możesz mieć już własne prawdziwe konto w banku.
KROK 1
Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz cos od siebie dać! Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- jesli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz! . Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi! Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notka mówiącą (tytułem):
Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej.
CHCĘ, ŻEBYS WIEDZIAŁ (A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM!
To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroooko uśmiechnąć . Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.
Oto obecna lista:
1.Nr konta: 75 1140 2004 0000 3502 4551 8863 //
2.Nr.konta: 29 7999 9995 0410 0074 5904 0001 //
3. Nr konta: 37 1090 1317 0000 0001 0706 5571//
4.Nr konta: 06 1140 2004 0000 3902 5573 6337//
5.Nr konta: 8986000002000100207281000 1
PAMIĘTAJ! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz xxx ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą!
KROK 2
Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy (wraz z Tą dodatkową notką - TO BARDZO WAŻNE!), następną rzeczą, którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego),później konto nr.1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu) dopisz swoje konto przesuwając konta nr 2 , 3 , 4 , 5 do przodu. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJĘ, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDZ ZACHŁANNY! Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie WWW- tak jak ja zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!
Benia214 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 00:50   #24
kasia0001
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Jak zarobic kasę??

witam, jeśli chcecie zarobic, fajną kase , to wejdźcie na ten link : http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/index.php?user=katarzynaaa i sie zarejestrujcie, to działa na serio, może na poczatku nie ma dużych pieniędzy ale zawsze coś
kasia0001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.