Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-05, 20:28   #3691
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Ja też nie. To tak brzmi jakbyś była na IPLu, nie wiem dlaczego tak jest po LS.

nie, na pewno LS, przed zabiegiem duzo czytalam i wybralam salon, gdzie maja LS.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 20:46   #3692
claroqueno
claroquesi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 77
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
nie, na pewno LS, przed zabiegiem duzo czytalam i wybralam salon, gdzie maja LS.
Hmm a może to przez hormony? Pani kosmetolog powiedziała mi ostatnio, że w przypadku nieuregulowanej gospodarki hormonalnej szkoda kasy na laser.
claroqueno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 21:34   #3693
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez claroqueno Pokaż wiadomość
Hmm a może to przez hormony? Pani kosmetolog powiedziała mi ostatnio, że w przypadku nieuregulowanej gospodarki hormonalnej szkoda kasy na laser.
raczej nie mam problemów z hormonami
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 21:41   #3694
claroqueno
claroquesi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 77
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
raczej nie mam problemów z hormonami
Jeszcze przychodzi mi do głowy, że może zaktywowały Ci się te włosy, które wcześniej były w stanie spoczynku (faza trwająca ok. 2-4 mce), a które przed laserem na zmianę rosły z tymi, które to nie przetrwały potraktowania wiązką światła i stąd powstało wrażenie braku zmian. I może brakuje właśnie tego trzeciego i kolejnych zabiegów by zobaczyć efekt?
claroqueno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 10:28   #3695
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ile wcześniej przed zabiegiem należy posmarować się Emlą? I czy do zabiegu golicie się z włosem, czy pod włos?
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 11:28   #3696
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Masakra :/ dziś są 3 tygodnie od zabiegu, no i nic się nie zmieniło.. żaden włosek więcej nie wypadł - czyli po zabiegu wypadła mi tylko połowa włosów. Zadzwoniłam do Laser delux i babka mi na to próbuje wcisnąć, że wypadają tylko włosy w odpowiedniej fazie wzrostu. Ech.. No to jej tłumaczę, że chyba jednak nie.. Potem mi mówi, że włosy wypadają ok. 6-7 tygodnia.. Masakra jakaś.. Pytam się o paprawki, ona nie wie o czym mówię, tłumaczę jej, tak oczywiście ale nie ma terminów. Pani proponuje mi konsultację (samo obejrzenie) 29 kwietnia. Tylko co oni będą w stanie zobaczyć po tylu tygodniach? Zastanawiam się czy sobie nie odpuścić tego Laser delux, bo to są jakieś jaja...
__________________
Wymiana kosmetyków https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838765
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 12:56   #3697
claroqueno
claroquesi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 77
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez irrssin Pokaż wiadomość
Masakra :/ dziś są 3 tygodnie od zabiegu, no i nic się nie zmieniło.. żaden włosek więcej nie wypadł - czyli po zabiegu wypadła mi tylko połowa włosów. Zadzwoniłam do Laser delux i babka mi na to próbuje wcisnąć, że wypadają tylko włosy w odpowiedniej fazie wzrostu. Ech.. No to jej tłumaczę, że chyba jednak nie.. Potem mi mówi, że włosy wypadają ok. 6-7 tygodnia.. Masakra jakaś.. Pytam się o paprawki, ona nie wie o czym mówię, tłumaczę jej, tak oczywiście ale nie ma terminów. Pani proponuje mi konsultację (samo obejrzenie) 29 kwietnia. Tylko co oni będą w stanie zobaczyć po tylu tygodniach? Zastanawiam się czy sobie nie odpuścić tego Laser delux, bo to są jakieś jaja...
Ja bym złożyła pisemną reklamację z załączonymi zdjęciami- może na tej podstawie uda Ci się wyszarpać bezpłatny zabieg na koniec? Wydaje mi się (ale niech mnie ktoś poprawi, jeśli jestem w błędzie), że ten zabieg nie został dokładnie wykonany.
claroqueno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-08, 13:25   #3698
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Emla najlepiej na mnie działa jeżeli trzymam pełną godzinę. Zawsze nakładam też folię, wiesz o co chodzi.
Co do golenie to miałam Was pytać. Golicie się dzień przed czy w dniu zabiegu? Zauważyłam, że włoski lepiej wychodzą kiedy golę się dzień przed. Czy mi się wydaje?

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez irrssin Pokaż wiadomość
Masakra :/ dziś są 3 tygodnie od zabiegu, no i nic się nie zmieniło.. żaden włosek więcej nie wypadł - czyli po zabiegu wypadła mi tylko połowa włosów. Zadzwoniłam do Laser delux i babka mi na to próbuje wcisnąć, że wypadają tylko włosy w odpowiedniej fazie wzrostu. Ech.. No to jej tłumaczę, że chyba jednak nie.. Potem mi mówi, że włosy wypadają ok. 6-7 tygodnia.. Masakra jakaś.. Pytam się o paprawki, ona nie wie o czym mówię, tłumaczę jej, tak oczywiście ale nie ma terminów. Pani proponuje mi konsultację (samo obejrzenie) 29 kwietnia. Tylko co oni będą w stanie zobaczyć po tylu tygodniach? Zastanawiam się czy sobie nie odpuścić tego Laser delux, bo to są jakieś jaja...
Tak, a 29 powie, że wszystko jest ok i to już nowe rosną Ciekawe z kim rozmawiałaś, czy to np. recepcjonistka. Nie wiem jak w tych sieciówkach z właścicielami ale ja bym się spróbowała dobić do kogoś takiego. Co za bzdury z tym wypadaniem włosów w odpowiedniej fazie. Babka wyraźnie nie wie o czym mówi. W takim układzie po jednym zabiegu byłabym łysa.
Nie wiem, chybab bym jeszcze raz zadzwoniła i poprosiła o rozmowę z kimś kompetentnym a jak nie to nalegałabym na szybszy termin konsultacji i zwrot pieniędzy.

Ciekawe dlaczego tak spaprali? Włosy wypadły w miarę równomiernie czy plackami? U mnie wtedy na poprawkach wyglądało to jak szachownica, po prostu za duże odstępy zrobiła i włoski rosły w kratkę.

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez claroqueno Pokaż wiadomość
Ja bym złożyła pisemną reklamację z załączonymi zdjęciami- może na tej podstawie uda Ci się wyszarpać bezpłatny zabieg na koniec? Wydaje mi się (ale niech mnie ktoś poprawi, jeśli jestem w błędzie), że ten zabieg nie został dokładnie wykonany.
Albo tak, fotka fragmentu skóry i data. W karcie mają kiedy zabieg był wykonany. Wkurzające jest to, że wiedzą, że ktoś spaprał i nie chcą wziąć za to odpowiedzialności. Dla świętego spokoju i dobrej opinii powinni to poprawić.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 14:21   #3699
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Ile wcześniej przed zabiegiem należy posmarować się Emlą? I czy do zabiegu golicie się z włosem, czy pod włos?
Godzine
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 15:13   #3700
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez irrssin Pokaż wiadomość
Masakra :/ dziś są 3 tygodnie od zabiegu, no i nic się nie zmieniło.. żaden włosek więcej nie wypadł - czyli po zabiegu wypadła mi tylko połowa włosów. Zadzwoniłam do Laser delux i babka mi na to próbuje wcisnąć, że wypadają tylko włosy w odpowiedniej fazie wzrostu. Ech.. No to jej tłumaczę, że chyba jednak nie.. Potem mi mówi, że włosy wypadają ok. 6-7 tygodnia.. Masakra jakaś.. Pytam się o paprawki, ona nie wie o czym mówię, tłumaczę jej, tak oczywiście ale nie ma terminów. Pani proponuje mi konsultację (samo obejrzenie) 29 kwietnia. Tylko co oni będą w stanie zobaczyć po tylu tygodniach? Zastanawiam się czy sobie nie odpuścić tego Laser delux, bo to są jakieś jaja...
A ile trwał zabieg? I jak wygląda skora? W jakich miejscach wypadly a w jakich nie?
U mnie wypadlo 90% wlosow, mialam robione duza koncowka o malej mocy a bałam się, ze nie bedzie efektu.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 15:40   #3701
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez claroqueno Pokaż wiadomość
Jeszcze przychodzi mi do głowy, że może zaktywowały Ci się te włosy, które wcześniej były w stanie spoczynku (faza trwająca ok. 2-4 mce), a które przed laserem na zmianę rosły z tymi, które to nie przetrwały potraktowania wiązką światła i stąd powstało wrażenie braku zmian. I może brakuje właśnie tego trzeciego i kolejnych zabiegów by zobaczyć efekt?
byc moze, ale mialam nadzieje chociaz na przerzedzenie. Mam bardzo duzo wlosow i są bardzo grube, golenie to katorga.
Pozostaje mi tylko zbierac na kolejne zabiegi
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-08, 21:05   #3702
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Emla najlepiej na mnie działa jeżeli trzymam pełną godzinę. Zawsze nakładam też folię, wiesz o co chodzi.
Co do golenie to miałam Was pytać. Golicie się dzień przed czy w dniu zabiegu? Zauważyłam, że włoski lepiej wychodzą kiedy golę się dzień przed. Czy mi się wydaje?
Ja też golę dzień przed - doradziła mi babeczka, że al najlepiej.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 21:47   #3703
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez claroqueno Pokaż wiadomość
Ja bym złożyła pisemną reklamację z załączonymi zdjęciami- może na tej podstawie uda Ci się wyszarpać bezpłatny zabieg na koniec? Wydaje mi się (ale niech mnie ktoś poprawi, jeśli jestem w błędzie), że ten zabieg nie został dokładnie wykonany.






Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Tak, a 29 powie, że wszystko jest ok i to już nowe rosną Ciekawe z kim rozmawiałaś, czy to np. recepcjonistka. Nie wiem jak w tych sieciówkach z właścicielami ale ja bym się spróbowała dobić do kogoś takiego. Co za bzdury z tym wypadaniem włosów w odpowiedniej fazie. Babka wyraźnie nie wie o czym mówi. W takim układzie po jednym zabiegu byłabym łysa.
Nie wiem, chybab bym jeszcze raz zadzwoniła i poprosiła o rozmowę z kimś kompetentnym a jak nie to nalegałabym na szybszy termin konsultacji i zwrot pieniędzy.

Ciekawe dlaczego tak spaprali? Włosy wypadły w miarę równomiernie czy plackami? U mnie wtedy na poprawkach wyglądało to jak szachownica, po prostu za duże odstępy zrobiła i włoski rosły w kratkę.


Albo tak, fotka fragmentu skóry i data. W karcie mają kiedy zabieg był wykonany. Wkurzające jest to, że wiedzą, że ktoś spaprał i nie chcą wziąć za to odpowiedzialności. Dla świętego spokoju i dobrej opinii powinni to poprawić.

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
A ile trwał zabieg? I jak wygląda skora? W jakich miejscach wypadly a w jakich nie?
U mnie wypadlo 90% wlosow, mialam robione duza koncowka o malej mocy a bałam się, ze nie bedzie efektu.
Zadzwoniłam jeszcze raz. Odebrała inna babka. Też próbowała mi wcisnąć, że to normalne, że wypada 30-40 %, więc znów tłumaczyłam, że jednak chyba to nie tak działa. Byłam stanowcza i o dziwo znalazł się termin na poniedziałek, żeby to obejrzeć, choć jakoś wątpię, że zrobią poprawki.

Zabieg trwał z pół godziny, może troszkę mniej. Górę i pachwiny miałam robione dużą głowicą, dół i szparę posladkową małą. Przed zabiegiem miałam markerem narysowane obszary, wszystko wyglądało profesjonalnie. Zabieg był dość bolesny, ale po zabiegu nie miałam obrzęku, tylko raz posmarowałam alantanem. Nie miałam też żadnych czarnych kropeczek, o których czasem piszecie. Włosy wypadły mi w zdecydowanej większości plackami.
__________________
Wymiana kosmetyków https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838765
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 22:07   #3704
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

To dobrze, placki to najlepszy dowód, że źle wykonali zabieg skoro część wypadła a reszta nie ruszona. Gdyby włosy nie były podatne to albo nic by nie ruszyło albo minimalnie przerzedziło a tak nie ma dla nich wytłumaczenia.
I nie "że jednak chyba to nie tak działa". To na pewno tak nie działa. Powinnaś się pozbyć wszystkich włosów każdorazowo. Kilka czy jakiś mały % to załóżmy błąd ludzki, może się zdarzyć każdemu.
Poza tym powiedz, że konsultowałaś te ich "informacje 30-40%" z jakimś innym salonem. Podaj jakąś nazwę salonu z Twojego miasta, że wiesz, że w rzeczywistości jest inaczej itd.
Te 30-40% to bzdura, jeśli już to zakłada się, że 20-30% włosków po danym zabiegu już nie odrasta.
Bądź bardziej pewna tego co mówisz, tyle dziewczyn pisze tu o swoich doświadczeniach i takie "objawy" jak u Ciebie to źle przeprowadzony zabieg i tyle. Poza tym nawet nie chcesz zwrotu pieniędzy tylko poprawek.

Jeszcze co do braku obrzęku i spalonych włosków. Może moc lasera była za słaba? Nie pamiętasz pewnie ile? Bikini to wrażliwa strefa, ja za każdym razem mam takie objawy. Pewnie u niektórych są słabsze czy mocniejsze ale to może wszystko tłumaczyć.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 13:53   #3705
dynamitka
Raczkowanie
 
Avatar dynamitka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Mielec/ Rzeszów
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

dziewczyny czytam co piszecie o tych wypadających włoskach i jestem pewna że u mnie te zabiegi były przeprowadzone beznadziejnie ;/ nic mi nie wypada! teraz mija mi 3 tydzień od zabiegu na bikini, kilka dni po zabiegu zgoliłam odrastający włoski(nic nie chciało wypadać, robiłam peelingi, drapałam, itp), teraz niektóre odrastają ale nie wypadają a reszta jeszcze nie odrosła... Ale to był mój 3 zabieg i nic mi wcześniej nie wypadało! Eh.. kasa w błoto... czas zmienić salon
dynamitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 18:49   #3706
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dynamitka Pokaż wiadomość
dziewczyny czytam co piszecie o tych wypadających włoskach i jestem pewna że u mnie te zabiegi były przeprowadzone beznadziejnie ;/ nic mi nie wypada! teraz mija mi 3 tydzień od zabiegu na bikini, kilka dni po zabiegu zgoliłam odrastający włoski(nic nie chciało wypadać, robiłam peelingi, drapałam, itp), teraz niektóre odrastają ale nie wypadają a reszta jeszcze nie odrosła... Ale to był mój 3 zabieg i nic mi wcześniej nie wypadało! Eh.. kasa w błoto... czas zmienić salon
A jaki laser?
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 18:57   #3707
asiulek19
Zakorzenienie
 
Avatar asiulek19
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 5 666
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam, ja byłam wczoraj na laserze Elos . Zastosowałam laser na brodę. Na brodzie mam jaśniejsze włoski ? Elos pomoże na jasne włoski? Boje się,że znów nie pomoże ten laser.
__________________
Uśmiechnij się...Jutro możesz nie mieć zębów

asiulek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 21:22   #3708
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dynamitka Pokaż wiadomość
dziewczyny czytam co piszecie o tych wypadających włoskach i jestem pewna że u mnie te zabiegi były przeprowadzone beznadziejnie ;/ nic mi nie wypada! teraz mija mi 3 tydzień od zabiegu na bikini, kilka dni po zabiegu zgoliłam odrastający włoski(nic nie chciało wypadać, robiłam peelingi, drapałam, itp), teraz niektóre odrastają ale nie wypadają a reszta jeszcze nie odrosła... Ale to był mój 3 zabieg i nic mi wcześniej nie wypadało! Eh.. kasa w błoto... czas zmienić salon
Czas najwyższy. Co to za laser i jaką masz skórę i kolor włosków? Mówiłaś o tym w gabinecie? To mnie najbardziej interesuje, czy osoba przeprowadzająca zabiegi wiedziała, że włosków nie ruszyło? Zwiększała moc? Zmień salon, bo jeżeli nawet się nie zainteresowała jakie były efekty po poprzednich zabiegach to nie ma sensu zawracać sobie głowy i tracić pieniędzy. Ciekawe czy to nie IPL, bo kosmetyczki nie muszą mieć żadnej wiedzy w temacie

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulek19 Pokaż wiadomość
Witam, ja byłam wczoraj na laserze Elos . Zastosowałam laser na brodę. Na brodzie mam jaśniejsze włoski ? Elos pomoże na jasne włoski? Boje się,że znów nie pomoże ten laser.
Hej, nie wiem czy któraś z dziewczyn chodziła? Chyba Ty będziesz dla innych źródłem wiedzy
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 12:55   #3709
dynamitka
Raczkowanie
 
Avatar dynamitka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Mielec/ Rzeszów
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Nie, to nie IPL, tylko Light Sheer Duet. Po pierwszym zabiegu wydawało mi się, że działa, bo włosków było mnie i dużo wolniej rosły, po 2 miał być wysyp włosów(? że niby reagują tak na laser) i był, no i tak sobie myślałam, że jest ok. Teraz w połowie marca miałam 3 i no średnio to widzę.. Miałam robione na mocy 10J i 10,5J na dużej końcówce... Baas ma robione w tym samym gabinecie i jest zadowolona więc chyba ja coś mam pecha:P Ale chyba zmienię laser na zwykły LS z małą końcówką
dynamitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-12, 17:01   #3710
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dynamitka Pokaż wiadomość
Nie, to nie IPL, tylko Light Sheer Duet. Po pierwszym zabiegu wydawało mi się, że działa, bo włosków było mnie i dużo wolniej rosły, po 2 miał być wysyp włosów(? że niby reagują tak na laser) i był, no i tak sobie myślałam, że jest ok. Teraz w połowie marca miałam 3 i no średnio to widzę.. Miałam robione na mocy 10J i 10,5J na dużej końcówce... Baas ma robione w tym samym gabinecie i jest zadowolona więc chyba ja coś mam pecha:P Ale chyba zmienię laser na zwykły LS z małą końcówką
Nie mogę się w tym połapać, powoli Wcześniej pisałaś, że nic po 3 zabiegach nie wypadło a w poprzednim poście, że było ich trochę mniej. Tak czy siak nieważne, po zabiegu powinny wypaść wszystkie, spróbuj tej małej końcówki i może pójdź do innej osoby na zabieg. Pisałaś, że Bass też tam chodzi, ta sama kobieta robi Wam zabiegi?

Zapisałam się na udka na 20.04. Chyba przejdę lato na rajstopach opalających S.Hansen i zrobię serię na tej partii. Samoopalaczem nie można się smarować tydzień czy dwa przed? Pamiętacie? Na takie preparaty ze 2-3 dni chyba wystarczy
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 02:00   #3711
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ma ktoś spis wszystkich ziół fotouczulających?
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 11:52   #3712
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
Ma ktoś spis wszystkich ziół fotouczulających?
Na pewno: bergamotka, dziurawiec, koper włoski, rumianek, arcydzięgiel, nagietek.

Ja w zgodzie do zabiegu miałam wypisane tylko dziurawiec i nagietek. Piłam mieszanki z rumianku bo o nim nie wiedziałam
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 16:00   #3713
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dynamitka Pokaż wiadomość
dziewczyny czytam co piszecie o tych wypadających włoskach i jestem pewna że u mnie te zabiegi były przeprowadzone beznadziejnie ;/ nic mi nie wypada! teraz mija mi 3 tydzień od zabiegu na bikini, kilka dni po zabiegu zgoliłam odrastający włoski(nic nie chciało wypadać, robiłam peelingi, drapałam, itp), teraz niektóre odrastają ale nie wypadają a reszta jeszcze nie odrosła... Ale to był mój 3 zabieg i nic mi wcześniej nie wypadało! Eh.. kasa w błoto... czas zmienić salon
U mnie włosy prawie nie wypadają same, muszę im pomóc pęsetą albo chociaż palcami, mocno siedzą. Spróbuj.


Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Na pewno: bergamotka, dziurawiec, koper włoski, rumianek, arcydzięgiel, nagietek.

Ja w zgodzie do zabiegu miałam wypisane tylko dziurawiec i nagietek. Piłam mieszanki z rumianku bo o nim nie wiedziałam
Mnie jeszcze pytano o skrzyp polny.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 10:55   #3714
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
U mnie włosy prawie nie wypadają same, muszę im pomóc pęsetą albo chociaż palcami, mocno siedzą. Spróbuj.
Jak mocno siedzą, to Ty je pewnie wyrywasz. Nie wolno wyciągać włosów, można tylko robić peelingi.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 16:27   #3715
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,

wczoraj miałam swój pierwszy zabieg depilacji laserowej. Depilowałam klatkę piersiową, miałam na niej sporo ciemnych włosków, głównie wokół brodawek. Laser - z tego, co mi wiadomo, neodymowo-yagowy.
Lekarz poleciła mi ten konkretny laser w przypadku włosów w nietypowych miejscach, pojawiających się przy zawirowaniach hormonalnych, bo działa najgłębiej, dodatkowo tym laserem można operować na granicy brodawek. Strzelała punktowo włosek po włosku. Zabieg był zupełnie bezbolesny.
Pierwsze słyszę, że tym laserem się robi depilację. Poszukałam trochę, ale widzę tylko wpisy z 2006 i 2008.
Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Pytałam też o nogi i bikini, tu akurat pani mi poleciła e-lighta (ipl+rf), wiem, że ipl jest owiane złą sławą, ale mam zaufanie do niej, zastanawiam się,czy nie spróbować
IPL to nie laser. Wszystkie włosy Ci odrosną.
Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
(z tego, co czytałam, w tej metodzie zresztą to nie ipl niszczy mieszki włosowe, ale impuls prądu).


Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
No właśnie też się cykam. Całego wątku nie śledziłam, czytałam dość dawno temu kiedy po raz pierwszy zaświtała mi w głowie myśl o depilacji laserowej i do tej pory byłam absolutnie na "nie" jeśli chodzi o ipl... Z drugiej strony - ta pani i tak ma we mnie stałą klientkę z innych powodów, a w gabinecie prawdziwe lasery, nie wiem, po co miałaby mi wciskać e-lighta. Zastanowię się jeszcze, w razie czego podzielę sie wrażeniami.
Jakie?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 20:58   #3716
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Jak mocno siedzą, to Ty je pewnie wyrywasz. Nie wolno wyciągać włosów, można tylko robić peelingi.
Nie wyrywam. Ale same nie wypadają (tzn wypadają, ale po ponad miesiacu).

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Pierwsze słyszę, że tym laserem się robi depilację. Poszukałam trochę, ale widzę tylko wpisy z 2006 i 2008.
Ja też wcześniej nie słyszałam nawet o takim laserze. Głównie używa się go u osób z ciemną karnacją, czasami też do jaśniejszych włosów. Mi go polecono, bo chodziło o okolice sutków (na granicy z ciemniejszym obszarem), poza tym działa głębiej.

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
IPL to nie laser. Wszystkie włosy Ci odrosną.
Wiem, że nie laser. Mimo to badania nie pokazują wyraźnej przewagi laserów nad IPL, zdecydowałam się zaryzykować.
Tutaj np. pozytywna recenzja:
https://www.youtube.com/watch?v=63NP051UVGU
Z tym, że IPL w dobrych gabinetach wcale dużo taniej niż laser nie wychodzi.


Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
IPL+RF tak ma działać.
http://www.marekwasiluk.pl/depilacja-jasne-wlosy/


Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Jakie?
Neodymowo-yagowy i light sheer.

Jak pisałam - w kwestii łydek zdecydowałam się na ipl, jak się nie uda, to trudno. Natomiast jeśli chodzi o klatkę piersiową to tutaj działam laserem.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 21:43   #3717
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Caly czas was podczytuje, zbieram informacje i tak mi sie nasunelo pytanie...
Wosk mi oslabil mocno wlosy (ponad 8 lat depilacji pach, bikini ponad.3) i wiele wloskow jest bardzo jasnego koloru... czy w takiej sytuacji roznych odcieni wlosow na jednym obszarze mozna zastosowac laser?
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 21:44   #3718
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Nie wyrywam. Ale same nie wypadają (tzn wypadają, ale po ponad miesiacu).
Na pewno nie powinno się wyrywać. Można tylko golić.
Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Ja też wcześniej nie słyszałam nawet o takim laserze. Głównie używa się go u osób z ciemną karnacją, czasami też do jaśniejszych włosów. Mi go polecono, bo chodziło o okolice sutków (na granicy z ciemniejszym obszarem), poza tym działa głębiej.
On jest używany do usuwania tatuaży i blizn. Nawet na tej stronie, którą podałaś jest napisane, że to najgorszy laser do depilacji stosowany od biedy. Vectus może być stosowany przy ciemnej karnacji. LS i LSD chyba też, tylko wtedy nie gwarantują takich efektów.
Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Wiem, że nie laser. Mimo to badania nie pokazują wyraźnej przewagi laserów nad IPL, zdecydowałam się zaryzykować.
Tutaj np. pozytywna recenzja:
https://www.youtube.com/watch?v=63NP051UVGU
Z tym, że IPL w dobrych gabinetach wcale dużo taniej niż laser nie wychodzi.


IPL+RF tak ma działać.
http://www.marekwasiluk.pl/depilacja-jasne-wlosy/
Badania badaniami, ale KAŻDEJ dziewczynie prędzej czy później odrosły wszystkie włosy. To nie jest trwała depilacja. Nawet pod tym filmikiem w komentarzach dziewczyny o tym piszą.
Jak nie wychodzi dużo taniej, to tym bardziej kompletnie bez sensu i kasa w błoto.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 22:09   #3719
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Na pewno nie powinno się wyrywać. Można tylko golić.
Nie wyrywam. Te włosy już nie mają cebulki.


Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
On jest używany do usuwania tatuaży i blizn. Nawet na tej stronie, którą podałaś jest napisane, że to najgorszy laser do depilacji stosowany od biedy.
Zwykle nie ma potrzeby po niego sięgać. Ale na laserze diodowym Świat się nie kończy. Neodymowo-yagowy ma swoje ograniczenia i zalety, diodowy swoje.


Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Vectus może być stosowany przy ciemnej karnacji. LS i LSD chyba też, tylko wtedy nie gwarantują takich efektów.
Vectus to zwykły laser diodowy, ten czytnik może coś pomóc w doborze parametrów, ale technologicznie nie jest to nic nowego.


Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Badania badaniami, ale KAŻDEJ dziewczynie prędzej czy później odrosły wszystkie włosy. To nie jest trwała depilacja. Nawet pod tym filmikiem w komentarzach dziewczyny o tym piszą.
Nie każdej.


Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Jak nie wychodzi dużo taniej, to tym bardziej kompletnie bez sensu i kasa w błoto.
Jak napisałam - zdecydowałam się zaryzykować, robię to za swoje pieniądze, więc nie rozumiem problemu. Jak się nie uda, to wrócę do sprawdzonego wosku i tyle, na pewno Wam napiszę, jak mój eksperyment się powiódł, ale to nie wątek o IPL.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 22:21   #3720
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Vectus to zwykły laser diodowy, ten czytnik może coś pomóc w doborze parametrów, ale technologicznie nie jest to nic nowego.
A jak już tyle czytałaś o laserach, to doczytałaś czy te lasery diodowe czymś się różnią poza firmą? Tylko Light Sheer i Vectus są znane, a na rynku jest znacznie więcej. Czy to tylko kwestia marketingu czy są lepsze?
Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Jak napisałam - zdecydowałam się zaryzykować, robię to za swoje pieniądze, więc nie rozumiem problemu.
Nie no, jasne, nie ma problemu. Mnie tylko może dziwić, że zaproponowali Ci IPL, jeśli posiadają LS.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.