Czy miałyście obrzydzenie do olejowania? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-06, 22:50   #1
hairytale
Rozeznanie
 
Avatar hairytale
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 590

Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?


Jak w tytule

Nie rozumiem tego do końca, ale zawsze jak rozmawiam z koleżankami na temat pielęgnacji włosów i mówię o olejowaniu na noc to jedyna reakcja z jaką się spotykam, to... dystans, a może wręcz obrzydzenie.
W sumie jak sama usłyszałam po raz pierwszy o tej metodzie to nie myślałam o niej na zasadzie "ohyda, całą noc mieć coś na włosach", tylko "na pewno będę miała piękne włosy, muszę spróbować!". Jak wyglądało wasze początkowe podejście? Byłyście otwarte na nowe metody pielęgnacji czy raczej was od nich odrzucało?
hairytale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 23:01   #2
Lana Del Rey
Rozeznanie
 
Avatar Lana Del Rey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 634
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Nie miałam z tym żadnego problemu.
Lana Del Rey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 23:11   #3
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Cytat:
Napisane przez Lana Del Rey Pokaż wiadomość
Nie miałam z tym żadnego problemu.
Tak samo.
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 23:12   #4
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Zawsze miałam takie samo podejście jak Ty i oleje nigdy mnie nie odrzucały i chętnie ich używam Większe opory mam przy nakładaniu miksów "wszystko w jednym", bo czasem mają wręcz zabójczy zapach

Kiedyś byłam w markecie z koleżankami i oglądałam oleje. Zaczęły się ze mnie śmiać, to im odpowiedziałam, że zobaczą za rok, jakie będę mieć piękne włosy. To odpowiedziały "tak, akurat, wierzysz w to"
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia

Edytowane przez dotka95
Czas edycji: 2013-04-06 o 23:13
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 23:34   #5
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Dlaczego to ma być dziwne? Ja byłam i jestem entuzjastką nowości pielęgnacyjnych. Zwłaszcza tych "zrób to sama", które nie wymagają posiadania prywatnej kopalni złota.
Niestety 3/4 hitów wizażowych i blogowych uparcie nie chce się sprawdzić, albo nie jestem w stanie ich stosować. Ale próbuję dalej z uporem maniaka.

Oleje kocham, szczególnie Alterry (Migdał i papaja mhm...). Laminowanie żelatyną też jest ok, ale za dużo z tym babrania. Teraz czekam aż mi spirulina dotrze i będę znowu "pachnieć"

Chociaż rozumiem jak ty się czujesz z takim podejściem koleżanek.
Moja mama też się tak na początku zachowywała. Teraz już się przyzwyczaiła i tylko pyta: czym się znowu upaćkałaś?
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 23:42   #6
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Dla mnie to może nie wydawało się obrzydliwe, ale dziwne i bałam się, że absolutnie wszystko (pościel) będzie od tego oleju upaprane i będę musiała co 3 dni zmieniać.
Ale nie miałam chyba jakichś większych oporów przed spróbowaniem.

I w sumie nie spotkałam się z jakimiś tekstami w stylu "bleee, ohyda!". Może moi koledzy by tak powiedzieli, ale nawet im o tym nie wspominam, bo po co? A koleżanki się dziwią, że tyle może dać olejowanie, jedną nawet wkręciłam, inne tylko mówią, że jak pomaga, to może i fajny pomysł, ale że im się by nie chciało.

Rodzina na początku podchodziła do tego wszystkiego sceptycznie bardzo. Brat dalej się ze mnie naśmiewa, ale to takie naśmiewanie, jakie bywa w rodzeństwie.
A mama non stop zachwyca się moimi włosami i tym, jak bardzo się zmieniły. I już się ze mnie nie śmieje, jak chodzę z olejem czy jakąś inną paćką na głowie.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 09:27   #7
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Również nie miałam z tym problemu , nawet mój Tż nic nie pisnął gdy mu wspomniałam , że nakładam oleje na włosy Ale gorzej jest z siostrą , która docina mi kiedy tylko może ... Co do koleżanek niektóre są tym zainteresowane (kilka zaraziłam ) a dla niektórych nawet odżywka jest rarytasem i wywalają oczy gdy tylko coś o tym wspomnę ...
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 09:41   #8
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Nie miałam z tym problemu szczerze mówiąc
domownicy też się przyzwyczaili do tego.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 09:50   #9
hairytale
Rozeznanie
 
Avatar hairytale
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 590
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Dla mnie to może nie wydawało się obrzydliwe, ale dziwne i bałam się, że absolutnie wszystko (pościel) będzie od tego oleju upaprane i będę musiała co 3 dni zmieniać.
Ale nie miałam chyba jakichś większych oporów przed spróbowaniem.

I w sumie nie spotkałam się z jakimiś tekstami w stylu "bleee, ohyda!". Może moi koledzy by tak powiedzieli, ale nawet im o tym nie wspominam, bo po co? A koleżanki się dziwią, że tyle może dać olejowanie, jedną nawet wkręciłam, inne tylko mówią, że jak pomaga, to może i fajny pomysł, ale że im się by nie chciało.

Rodzina na początku podchodziła do tego wszystkiego sceptycznie bardzo. Brat dalej się ze mnie naśmiewa, ale to takie naśmiewanie, jakie bywa w rodzeństwie.
A mama non stop zachwyca się moimi włosami i tym, jak bardzo się zmieniły. I już się ze mnie nie śmieje, jak chodzę z olejem czy jakąś inną paćką na głowie.
U mnie jedna została wkręcona, ale ciężko z ną jest, nadal ma spore opory . A reszta jak mowie - krzywią się i ciągle są pytania "Ciebie to nie brzydzi, spanie z tłustymi włosami?"... Aż się głupio czuję przez to.
hairytale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 09:51   #10
krolowa_kosmosu
Raczkowanie
 
Avatar krolowa_kosmosu
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 50
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Ja też się nie brzydziłam. Co ciekawe, o olejowaniu wiem nie z internetu, a od mamy, która wspominała o dobrym działaniu na włosy olejku rycynowego.

Co do znajomych to znam i takich, których przekonałam do olejowania ( w tym nawet chłopaka! ) jak i takich, którzy nie chcieli tego robić. Tylko mojej siostry nie mogę do tego nakłonić, bo uważa, że za dużo z roboty.
krolowa_kosmosu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 10:05   #11
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Cytat:
Napisane przez hairytale Pokaż wiadomość
U mnie jedna została wkręcona, ale ciężko z ną jest, nadal ma spore opory . A reszta jak mowie - krzywią się i ciągle są pytania "Ciebie to nie brzydzi, spanie z tłustymi włosami?"... Aż się głupio czuję przez to.
O tak. "Z takim tłustym spać będziesz."
I takie za nic nie zrozumieją, że nie maczasz włosów w litrze oleju i nie idziesz taka ociekająca nim spać.

Ja bym im powiedziała to samo, np. gdy będą opowiadały o jakimś ulubionym jedzonku albo kosmetykach kolorowych czy perfumach. Poczują jak ty się czujesz.

Kiedyś byłam chodzącą empatią. Ale ludzie za dużo załażą mi za skórę i wykorzystują moje pokojowe zamiary do wyrażenia swoich jaśnie oświeconych poglądów. Teraz jak mam dość takich głupot, to się odgryzam.
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 10:57   #12
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Obrzydzeniem bym tego nie nazwała, mało co jest w stanie mnie obrzydzić. Zresztą co tam oleje, kupiłam niedawno krem ze śluzem ślimaka
Lepsze słowo to dyskomfort, nigdy nie lubiłam olejowania. Męczyło mnie to, nie lubiłam zabezpieczać poduszek, zastanawiać się czy mnie wypryszczy, okręcać głowę opaską, żeby np po kokosie nie wyskoczyły mi pryszcze na czole, a potem i tak budziłam się bez opaski, bo spadła...No i czułam się trochę flejowato, nic tylko założyć stary porozciągany dres z wypchanymi kolanami i koszulkę XXXL Więc może to i dobrze, że olejowanie się u mnie nie sprawdza.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 11:22   #13
datlies
Raczkowanie
 
Avatar datlies
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krs
Wiadomości: 131
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość

Oleje kocham, szczególnie Alterry (Migdał i papaja mhm...). Laminowanie żelatyną też jest ok, ale za dużo z tym babrania. Teraz czekam aż mi spirulina dotrze i będę znowu "pachnieć"
Gdzie kupujesz oleje alterry?
__________________
..zakochana w pięknych włosach <3
więc zapuszczamy i dbamy!
datlies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 11:43   #14
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Nie miałam obrzydzenia, choć na noc nigdy nie zostawiam oleju Jedynie zdziwiło mnie, że olejować można również tłuste włosy
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 11:45   #15
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Cytat:
Napisane przez datlies Pokaż wiadomość
Gdzie kupujesz oleje alterry?
Nie do mnie pytanie ale są to olejki dostępne wyłącznie w Rossmannie
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 12:01   #16
papillon22
Raczkowanie
 
Avatar papillon22
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 41
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Ja tez nie mialam i nie mam z tym zadnego problemu Co wiecej udalo mi sie olejowaniem zarazic juz kilka osob nawet moja mama na poczatku sceptycznie nastawiona do tych moich wymyslow teraz za kazdym razem naklada wszystko razem ze mna a ze za wlosy od poczatku olejowania zebralam juz nie raz duzo komplementow to z olejowania i calego wlosomaniactwa zrezygnowac nie zamierzam a to co mysla inni na ten temat jakos mnie srednio obchodzi
__________________
Aparatka od 13.03.2010
17.03.2012- koniec przygody z aparatami

07.07-29.08 -> Bretania

"Są w życiu chwile, które na zawsze w pamięci zostają i choć czas przemija one nie mijają i są osoby, które raz poznane bywają w życiu nie zapomniane!"
papillon22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 12:02   #17
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Ja moją siostrę też namówiłam i olejuje, może nie za często bo przy małych dzieciach ma mało czasu, ale często mnie pyta, jaki olej ma kupić / co może sobie ukręcić
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 12:10   #18
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Cytat:
Napisane przez datlies Pokaż wiadomość
Gdzie kupujesz oleje alterry?
Kupuję je w Rossmannie. Niestety tylko tam są dostępne. I niestety u mnie zwykle są 3 na krzyż i szybko znikają.

Sprawdziłam, są też na allegro ale mają 2-krotne przebicie w cenie.

Jeśli nie ma Rossa w twoim mieście najlepiej poprosić jakąś znajomą, żeby kupiła jak będzie przejazdem.
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 13:43   #19
CarmenSandiego
Raczkowanie
 
Avatar CarmenSandiego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 336
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Ja olejowałam włosy tylko kilka razy. Mnie ta metoda nie obrzydza, wrecz przeciwnie, gdy usłyszałam o tym wydało mi się ciekawe. I wierze w to ze wlosy na pewno olej "lubią" Natomiast gdy powiedzialam o tym kolezance, to zapytala mnie sie "A to sie w ogole potem zmyje?". Tak samo z myciem odzywka "że to nie umyje włosów, będa niedomyte".

Mam falowane, puszace się włosy, więc na końcówki często nakładałam jakieś odzywki i jak na konce nałozylabym troche oleju to nawet pewnie by nie bylo widać. Więc moze nakładanie oleju czy mycie odzywką moze przerazic kogos kto ma 2 włosy na krzyż i ma problem z przetluszczaniem sie wlosow. Rozumiem takie opinie, bo jezeli dla kogos pielegnacja konczy sie na szamponie, to malo o takich innych rzeczach wie. Nie mowie ze jest to złe, niektore z takich osob maja włosy pewnie ładniejsze niz ja. Bo po prostu mają je inne.
Ja zrezygnowalam z olejowania, bo u mnie efekty byly troche odwrotne. Wydawało mi sie ze mam jeszcze gorsze włosy niz przed. Moze bylam za malo cierpliwa. Wole nalozyc jakas maske na pare godzin. Olejowalam olejem kokosowym i ze slodkich migdałow, rycynowym.

Ciekawi mnie ten olejek Alterry. W jakim on jest "dziale" (tzn kolo czego stoi) ? kiedys szukalam i nie moglam znalezc
__________________



Edytowane przez CarmenSandiego
Czas edycji: 2013-04-07 o 13:45
CarmenSandiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 13:51   #20
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Cytat:
Napisane przez CarmenSandiego Pokaż wiadomość
Ja zrezygnowalam z olejowania, bo u mnie efekty byly troche odwrotne. Wydawało mi sie ze mam jeszcze gorsze włosy niz przed. Moze bylam za malo cierpliwa. Wole nalozyc jakas maske na pare godzin. Olejowalam olejem kokosowym i ze slodkich migdałow, rycynowym.

Ciekawi mnie ten olejek Alterry. W jakim on jest "dziale" (tzn kolo czego stoi) ? kiedys szukalam i nie moglam znalezc
Nie rezygnuj ! Ja też używałam kokosowego 100% i Vatiki kokosowej. Mam włosy proste, średnioporowate w kierunku wyższej na końcach, a czysty kokos nie robił mi nic, za to puszył troszkę. Vatika lepsza, bo miała domieszki ziół i się sprawdzała. Ale mi się znudziła
Teraz mam Migdał i Papaje Alterry i jest najlepszy z tych wszystkich. Nawet słynny brzozowy Alterry się u mnie tak nie sprawdził.

U mnie w Rossie stoi przy balsamach do ciała. Na samym dole leżą masła Perfecty i inne. Botem w górę balsamy, balsamiki ujędrnajace i inne duperele. Olejki stoją w 1, max 2 rządkach gdzieś na 2 półce od góry. Ale to wszystko zależy od układu sklepu. Najlepiej spytać pracownika, bo sama za pierwszym razem szukałam ich z pół godziny. Zapytałam w końcu gdzie stoi i po minutce miałam w łapce.
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-04-07 o 13:53
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 13:59   #21
CarmenSandiego
Raczkowanie
 
Avatar CarmenSandiego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 336
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

No własnie pozniej gdzies wyczytałam, ze wysokoporowate nie lubia kokosowego. A ja raczej takie mam. Po zmyciu mialam bardziej przesuszone i puszace, niz po uzyciu bylejakiej odzywki. Mi sama metoda nie przeszkadza, własnie ja bym chciala te wlosy troche obciazyc, a nie jeszcze bardziej spuszyc. Nawet nie musze wydobywac skretu, bo fale mam. Wlasnie nawet teraz wolalabym jakis taki gotowy olejek, najlepiej jeszcze pachnacy sprobuje z Alterra.
Masz zdjecie swoich włosow gdzies ?

PS niekomfortowosc olejowania w porownaniu do maski z korzenia rzewienia to nic
__________________



Edytowane przez CarmenSandiego
Czas edycji: 2013-04-07 o 14:01
CarmenSandiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 14:02   #22
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Dziewczyny, piszmy tutaj o tym, czy miałyśmy obrzydzenie do olejowania.

Gdzie kupić, jak olejować, który olej pasuje - od tego jest wątek o olejach. Nie róbmy offtopu.

Dziękuję.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 14:03   #23
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Nie rozumiem co może być obrzydzającego w olejowaniu To tak jakby czuć obrzydzenie do natłuszczającego kremu
Ja od początku nie miałam z tym problemu, nie rozpowiadam ludziom o tym co robię z włosami więc nie miałam okazji i potrzeby poznać ich reakcji. Domowników i mojego faceta to zupełnie nie ruszyło.
Jedynie to czuć dyskomfort i wygląda się nie za ciekawie.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 14:25   #24
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Ludzie są dziwni. Dlatego przenigdy nie poruszam takich tematów. Moja sprawa co robię z włosami i o olejowaniu gadam tylko na Wizazu i blogach- włosomaniaczki rozumieją. Niestety w otoczeniu nie mam żadnej włosomaniaczki lub nie znam żadnej, albo znam i nie wiem, że ta osoba nią jest.
W każdym bądź razie z Rossmana w okolicach znikają oleje Alterra i odżywki Garnier Karite- szczegolnie polecane wśród włosomaniaczek, więc chyba w koło mnie są jednak włosomaniaczki.
Któraś blogerka poruszyła temat reakcji ludzi na olejowanie włosów i różnie reagują niestety właśnie dziwią się a nawet krzywią.

Kiedyś na blogu u Anwen jakaś anonimka napisała, że jak można olejować włosy i w ogóle zaczęła się mądrzyć, że faceci zdradzają kobiety, bo te mają olej na głowie.
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 14:26   #25
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, piszmy tutaj o tym, czy miałyśmy obrzydzenie do olejowania.

Gdzie kupić, jak olejować, który olej pasuje - od tego jest wątek o olejach. Nie róbmy offtopu.

Dziękuję.
Przepraszam, obiecuję poprawę. Już nie będę
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 14:51   #26
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Przepraszam, obiecuję poprawę. Już nie będę
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 15:03   #27
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

A wracając do olejowania.
Kiedyś zamawiałam sobie olejek Alverde u sprzedawcy z mojego bazarku, który raz w miesiącu jeździ po kosmetyki i chemię do Niemiec. Jak mu powiedziałam, że chcę ten olejek to się zapytał co to i do czego. Powiedziałam, że do ciała, ale ja będę włosy maziać. Efekt? Wytrzeszcz oczu i pytanie "olej na włosy?!".

Próbowałam też brata namówić, bo ma strasznie suche włosy. Myje codziennie włosy i raczej delikatny dla nich nie jest. Reakcja ta sama co wyżej.

Mamie raz mi się udało nałożyć, ale nie chce więcej bo nie może się naolejowana położyć na łóżku ...
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 15:06   #28
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
A wracając do olejowania.
Kiedyś zamawiałam sobie olejek Alverde u sprzedawcy z mojego bazarku, który raz w miesiącu jeździ po kosmetyki i chemię do Niemiec. Jak mu powiedziałam, że chcę ten olejek to się zapytał co to i do czego. Powiedziałam, że do ciała, ale ja będę włosy maziać. Efekt? Wytrzeszcz oczu i pytanie "olej na włosy?!".

Próbowałam też brata namówić, bo ma strasznie suche włosy. Myje codziennie włosy i raczej delikatny dla nich nie jest. Reakcja ta sama co wyżej.

Mamie raz mi się udało nałożyć, ale nie chce więcej bo nie może się naolejowana położyć na łóżku ...

ja mojej mamie kilkakrotnie nakładałam olej. Grzecznie siedziała z nim na głowie
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 15:13   #29
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
ja mojej mamie kilkakrotnie nakładałam olej. Grzecznie siedziała z nim na głowie
Moja jest niecierpliwa. Po tym jednym epizodzie stwierdziła, że jej się nie chce "tak męczyć z tym tłustym".

Z kolei jak jeszcze miałam staż to zaraziłam dwie koleżanki z pracy olejowaniem I się im spodobało. Ale faceci siedzieli z minami "WTF?!" jak o tym gadałyśmy
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 15:16   #30
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Czy miałyście obrzydzenie do olejowania?

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Moja jest niecierpliwa. Po tym jednym epizodzie stwierdziła, że jej się nie chce "tak męczyć z tym tłustym".

Z kolei jak jeszcze miałam staż to zaraziłam dwie koleżanki z pracy olejowaniem I się im spodobało. Ale faceci siedzieli z minami "WTF?!" jak o tym gadałyśmy
Jeden mój znajomy też zawsze ma taką minę jak mówię o olejach. Ale właściwie to on ma taką minę zawsze też kiedy mówię np. o hennie na rzęsy i innych "normalnych", konwencjonalnych trikach urodowych...
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.