Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-10, 12:09   #2911
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Kod rabatowy z Elle, 1-2 października, w tym linku który wrzucalam wczoraj jest kod.

Ja żelazka nie używam już wcale szczególnie nie wyobrażam sobie pracować gnieciuchow zelazkiem już. Wiadomo z grubszymi rzeczami mocno zmietymi może nie być tak łatwo ( tzn trzeba je naciągnąć) , być może zelazkiem faktycznie lepiej je wypracować, ale ja już żelazka nie odpalam. Z pościela może być problem jeśli ktoś prasuje, ale to dlatego że nie za bardzo jest jak to powiesić, ja jedynie prześcieradło prasuje i robię to bezpośrednio na łóżku


Znika problem śladu po żelazku na ubraniach, zmieciem rzeczy już w trakcie prasowania itp. Wychwalam steamer do każdego, zresztą Tz robi to samo
Jedyny problem ( gabarytowy) to pościel.

Pracując w tamtym roku w wakacje w sieciowce, miałam pierwszy raz ze steamerem styczność i powiem Ci ze prasowalam się w pracy bo tak było dużo wygodniej. Ba, kierowniczka na dniu wolnym przyjeżdżala pracować do pracy jak szła na wesele

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

hahaha to faktycznie przydatne urządzenie. Teraz widzę, że wyszło dużo nowych modeli Philipsa i może któryś wybierzemy.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 12:10   #2912
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

a tego nowego aliena da się już gdzieś u nas kupić?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 12:15   #2913
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a tego nowego aliena da się już gdzieś u nas kupić?
Już od jakiegoś czasu jest w necie - chyba z 2 miesiące (?). Np. w e-glamour. W stacjo nie widziałam, tylko na lotnisku.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 12:18   #2914
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

aniyam jak tam w tropikach??
u nas też temperatury zabijają

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Już od jakiegoś czasu jest w necie - chyba z 2 miesiące (?). Np. w e-glamour. W stacjo nie widziałam, tylko na lotnisku.
w e-glamour ? tzn był i się już zmył? Nie widziałąm go
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 12:19   #2915
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A czym najbardziej lubisz myć twarz?

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------



On już nie jest taki nowy - mi zupełnie nie odpowiada. Lubię inne Aliena, ale ta wersja mi nie pasuje, jest bardzo mocny i duszący.
Tak najbardziej to lubię mydłem Aleppo+Mia2. Lubię też żel micelarny z Tołpy (muszę wypróbować jego zamiennika z biedry). Ostatnio zachwyciła mnie biała pianka GlamGlow i nabędę ją w ciągu najbliższego miesiąca Zrobiła u mnie efekt wow. Wieczorem lubię dokłądne oczyszczenie a rano coś delikatnego żeby zmyć tylko pozostałości kremu/maski i odświeżyć twarz.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 12:21   #2916
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Tak najbardziej to lubię mydłem Aleppo+Mia2. Lubię też żel micelarny z Tołpy (muszę wypróbować jego zamiennika z biedry). Ostatnio zachwyciła mnie biała pianka GlamGlow i nabędę ją w ciągu najbliższego miesiąca Zrobiła u mnie efekt wow. Wieczorem lubię dokłądne oczyszczenie a rano coś delikatnego żeby zmyć tylko pozostałości kremu/maski i odświeżyć twarz.
ta biała pianka która w rzeczywistości jest czarna?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 12:22   #2917
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A ja lubię mój aparat w Nokii (dla mnie to wciąż Nokia, a nie żaden Microsoft). Ale mimo, że telefon mam niecały rok, zacznę rozglądać się za czymś innym. Zauważyłam, że ostatnio dużo aplikacji mi przestaje działać, nie mam żadnych aktualizacji i Windows Phone się sypie.
Też mnie to denerwuje
Tapatalk wysiadł Bez sensu... Nie wiem jak chcą utrzymać się na rynku, skoro tyle apek nie działa...

Tylko nawigacja jest super w Nokii.

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość


Dzień dobry

U mnie też upał. Póki co jedyne co robię to porządkuję zapasy kosmetyczne. Okazuje się, że wybrałam sobie wcale nie najłatwiejszą robotę do wykonania. Nie ma wyjścia, kiedyś to zrobić trzeba.

Widzę, że zeszłyście na temat sałatkowy. To lubię . Na pewno pobuszuję sobie potem w Waszych przepisach.

Amyzku u mnie salceson wygrywa w kategorii "słodkości". Sałatki lubię.

Baletnica - ciasto francuskie to jedyna rzecz, która stale gości u mnie w lodówce (oczywiście takie kupne, żeby nie było ). Możliwości zrobienia szybkich i smacznych przekąsek nieograniczone.

Anulcia jak zwykle poprawiasz mi nastrój z rana

Jabłuszko - trzymaj się!

Misiu udanej imprezy
Też robię porządki

Przez te rozważania sałatkowy zrobiłam się głodna

Miska, udanej imprezy i 100 lat dla córy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-10, 12:22   #2918
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
aniyam jak tam w tropikach??
u nas też temperatury zabijają

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------


w e-glamour ? tzn był i się już zmył? Nie widziałąm go
To może o innym mówimy? Myślałam o tym https://www.e-glamour.pl/product-pol...6QMaArh88P8HAQ

Jest teraz jeszcze nowszy Alien? Wiem, że nowy Angel od października ma być, ale o Alienie nie słyszałam
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 12:24   #2919
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
To może o innym mówimy? Myślałam o tym https://www.e-glamour.pl/product-pol...6QMaArh88P8HAQ

Jest teraz jeszcze nowszy Alien? Wiem, że nowy Angel od października ma być, ale o Alienie nie słyszałam
ten pisałaś, że nie taki nowy

o tym piszę http://www.mugler.co.uk/alien-collec...020403049.html
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 12:57   #2920
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Tak najbardziej to lubię mydłem Aleppo+Mia2. Lubię też żel micelarny z Tołpy (muszę wypróbować jego zamiennika z biedry). Ostatnio zachwyciła mnie biała pianka GlamGlow i nabędę ją w ciągu najbliższego miesiąca Zrobiła u mnie efekt wow. Wieczorem lubię dokłądne oczyszczenie a rano coś delikatnego żeby zmyć tylko pozostałości kremu/maski i odświeżyć twarz.
No, to teraz mnie GG kusi Muszę trochę podenkować i też może nabędę

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ten pisałaś, że nie taki nowy

o tym piszę http://www.mugler.co.uk/alien-collec...020403049.html
Nie widziałam go nigdzie w PL
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 13:04   #2921
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość


Dzień dobry

U mnie też upał. Póki co jedyne co robię to porządkuję zapasy kosmetyczne. Okazuje się, że wybrałam sobie wcale nie najłatwiejszą robotę do wykonania. Nie ma wyjścia, kiedyś to zrobić trzeba.

Widzę, że zeszłyście na temat sałatkowy. To lubię . Na pewno pobuszuję sobie potem w Waszych przepisach.

Amyzku u mnie salceson wygrywa w kategorii "słodkości". Sałatki lubię.

Baletnica - ciasto francuskie to jedyna rzecz, która stale gości u mnie w lodówce (oczywiście takie kupne, żeby nie było ). Możliwości zrobienia szybkich i smacznych przekąsek nieograniczone.

Anulcia jak zwykle poprawiasz mi nastrój z rana

Jabłuszko - trzymaj się!

Misiu udanej imprezy

: hahaha:
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ale masz świadomość, że nie ma obrazka co w tym rossmannie



ja mam szybke do S7 ale własnie jest taka debilna
nie naklejam !


miała w tygodniu dziś impresska
bardzo chciała fajerwerki, łatwo nie było, bo nie sezon, ale czego sie nie robi c'nie?





mam już 2 rolki sushi
lece jeszcze 4 machnąć i fajrant !

: hahaha: aaaaaa o to chodzi u mnie było widać normlanie wiec nie wiedziałam o co Ci biega
byłam w rosmanie i nakupiłam mamie kremów za 180 zł (po rabatach)
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-10, 13:24   #2922
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
: hahaha:



: hahaha: aaaaaa o to chodzi u mnie było widać normlanie wiec nie wiedziałam o co Ci biega
byłam w rosmanie i nakupiłam mamie kremów za 180 zł (po rabatach)
A co to za promo w Rossmannie? Bo też nie widzę :/
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 13:28   #2923
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
jaki powód edycji
zawsze nazywam sprawy (siebie też) po imieniu

Neath, jeśli jeszcze nie zaczęłaś porządków w kosmetykach to nie zaczynaj! takie porządki to zło (zwłaszcza w upalną sobotę).

Jedną z szuflad ogarnęłam. Kolorówka drogeryjna i jakieś kosmetyki MUR, MUA itp polecą do krewnej koleżanki. Młoda dziewczyna dopiero zaczyna się malować, może ją coś ucieszy (do większości z tych kosmetyków nawet nie zajrzałam).

Dziewczyny, może któraś z Was chce spróbować któregoś toniku Fitomed? Niżej dam linki do opinii na wizażu. Kupione na stronie producenta (hurtowo oczywiście, bo darmowa dostawa ). Data przydatności to 09.2017 (taka data jest na jednym z nich, na drugim daty nie mogę znaleźć, ale były kupione jednocześnie).

Moja opinia o nich (nie dokładnie o tych, które mam do oddania, ale o dwóch innych, które zużyłam/właśnie używam): zwyklaczki, ale przydatne. Odświeżenie, ukojenie, nawilżenie, ale krótkotrwałe. Żadnej krzywdy mi nie zrobiły, ale ja nie mam wrażliwej skóry. Szału nie robią, ale funkcję zwykłego toniku spełniają.

Zużyłabym je sama, gdybym w zapasie nie miała 6 innych toników . Mogę dużo jeśli chodzi o toniki, ale tyle nie dam rady. Przeterminują się.

Wiem, że to nie Wasza bajka, ale może ktoś chce spróbować (kosmetyki są oczywiście nowe, nie używane).

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...wrazliwej.html

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ra-wersja.html
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 13:49   #2924
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
A co to za promo w Rossmannie? Bo też nie widzę :/
Jest promo 1 plus 1, kupując dowolny krem na dzień i na noc, tańszy gratis
http://www.rossmann.pl/promocje

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
: hahaha:



: hahaha: aaaaaa o to chodzi u mnie było widać normlanie wiec nie wiedziałam o co Ci biega
byłam w rosmanie i nakupiłam mamie kremów za 180 zł (po rabatach)
za zakupy Jakie kremy kupiłaś ?
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 13:55   #2925
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ta biała pianka która w rzeczywistości jest czarna?
Tak tubka biała, wylatuje czarna pianka. Testowałam wszystkie ich pianki (niebieską miałam nawet pełnowymiarową) i białą zrobiła na mnie wrażenie WOW. Jak przyjdzie mój bon urodzinowy do S. i będą VIPy, to nabędę
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 14:05   #2926
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ten pisałaś, że nie taki nowy

o tym piszę http://www.mugler.co.uk/alien-collec...020403049.html
Co za flakon

Posprzatalam cale mieszkanie, nawet w lazience wszystkie kosmetyki, pozniej caly makijaz, w kuchni rozne duperelki
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 14:08   #2927
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Tak tubka biała, wylatuje czarna pianka. Testowałam wszystkie ich pianki (niebieską miałam nawet pełnowymiarową) i białą zrobiła na mnie wrażenie WOW. Jak przyjdzie mój bon urodzinowy do S. i będą VIPy, to nabędę
A u Ciebie VIPy się łączą z bonem urodzinowym?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 14:26   #2928
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Miska, przez Ciebie wkrecilam sobie Aliena w tym pieknym flakonie, jak go zdobyc w Polsce?!
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 14:35   #2929
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Miska, przez Ciebie wkrecilam sobie Aliena w tym pieknym flakonie, jak go zdobyc w Polsce?!
Zamówić ze strony Muglera
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-10, 14:42   #2930
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A u Ciebie VIPy się łączą z bonem urodzinowym?
W sumie to będzie mój pierwszy nob urodzinowy, ale nie rozumiem, czemu miałyby się nie łączyć Przecież bon to jest tylko środek płatniczy a nie zniżka Nie mówcie, że to się nie łączy
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 14:47   #2931
Cato
Zadomowienie
 
Avatar Cato
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 298
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
zawsze nazywam sprawy (siebie też) po imieniu

Neath, jeśli jeszcze nie zaczęłaś porządków w kosmetykach to nie zaczynaj! takie porządki to zło (zwłaszcza w upalną sobotę).

Jedną z szuflad ogarnęłam. Kolorówka drogeryjna i jakieś kosmetyki MUR, MUA itp polecą do krewnej koleżanki. Młoda dziewczyna dopiero zaczyna się malować, może ją coś ucieszy (do większości z tych kosmetyków nawet nie zajrzałam).

Dziewczyny, może któraś z Was chce spróbować któregoś toniku Fitomed? Niżej dam linki do opinii na wizażu. Kupione na stronie producenta (hurtowo oczywiście, bo darmowa dostawa ). Data przydatności to 09.2017 (taka data jest na jednym z nich, na drugim daty nie mogę znaleźć, ale były kupione jednocześnie).

Moja opinia o nich (nie dokładnie o tych, które mam do oddania, ale o dwóch innych, które zużyłam/właśnie używam): zwyklaczki, ale przydatne. Odświeżenie, ukojenie, nawilżenie, ale krótkotrwałe. Żadnej krzywdy mi nie zrobiły, ale ja nie mam wrażliwej skóry. Szału nie robią, ale funkcję zwykłego toniku spełniają.

Zużyłabym je sama, gdybym w zapasie nie miała 6 innych toników . Mogę dużo jeśli chodzi o toniki, ale tyle nie dam rady. Przeterminują się.

Wiem, że to nie Wasza bajka, ale może ktoś chce spróbować (kosmetyki są oczywiście nowe, nie używane).

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...wrazliwej.html

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ra-wersja.html
Ja bym chętnie wypróbowała lawendowy, co byś chciała w zamian?
Zapisz
__________________
Instagram
Cato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 14:48   #2932
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Dzień dobry

klask ila wszystkich ogarniętych szałem gotowania i sprzątania. Ja dzisiaj zrobiłam leczo i starczy

Wstąpiłam dziś do S., wąchałam nowe Givenchy i niestety lecie, skąd przybyły. Dla mnie za mdłe, to chyba tonka wybija.

Mam potrzebę kupienia czegoś i nic mnie nie zachwyca. Kupiłam tylko 5 ml Angela (do kolekcji maluchów) z balsamem za 45 zł.

Jak żyć?
__________________
moja fragrantica

Edytowane przez dor6
Czas edycji: 2016-09-10 o 14:51 Powód: mądrala tablet doszedł do głosu
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 14:52   #2933
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
W sumie to będzie mój pierwszy nob urodzinowy, ale nie rozumiem, czemu miałyby się nie łączyć Przecież bon to jest tylko środek płatniczy a nie zniżka Nie mówcie, że to się nie łączy
Online to jest kod rabatowy, a w stacjo nie łączy się z innymi rabatami ten bon urodzinowy - nie wiem czy komuś udało się połączyć
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 14:54   #2934
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
A co to za promo w Rossmannie? Bo też nie widzę :/
1+1 krem gratis (na dzień + na noc

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Jest promo 1 plus 1, kupując dowolny krem na dzień i na noc, tańszy gratis
http://www.rossmann.pl/promocje



za zakupy Jakie kremy kupiłaś ?
moja mama lubi Lirene i Loreala to jej kupiłam 6 + 6 kremów na zmarszki dla starszych pań 12 kremów za 180 zł to fajna oferta

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2016-09-10 o 14:59 Powód: nie umiem liczyć do 20 ;)
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 14:55   #2935
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Online to jest kod rabatowy, a w stacjo nie łączy się z innymi rabatami ten bon urodzinowy - nie wiem czy komuś udało się połączyć
Mi nie, babka wprost mi powiedziala, ze nie laczy sie ani z rabatem 10% ani Vipami.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 14:56   #2936
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

klask ila wszystkich ogarniętych szałem gotowania i sprzątania. Ja dzisiaj zrobiłam leczo i starczy

Wstąpiłam dziś do S., wąchałam nowe Givenchy i niestety lecie, skąd przybyły. Dla mnie za mdłe, to chyba tonka wybija.

Mam potrzebę kupienia czegoś i nic mnie nie zachwyca. Kupiłam tylko 5 ml Angela (do kolekcji maluchów) z balsamem za 45 zł.

Jak żyć?
Mam ten sam problem - wczoraj chodziłam z Pauliną po 2S i D w centrum, no i nic mnie nie urzekło. Nowości mnie rozczarowały. Nabyłam tylko murzyński podkład w S ze zniżką 10% Szkoda, że w PL nie sprowadzają 2 najjaśniejszych kolorów Mam nadzieję, że ten da radę z gradientem
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 15:01   #2937
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
1+1 krem gratis (na dzień + na noc



moja mama lubi Lirene i Loreala to jej kupiłam 8 + 8 kremów na zmarszki dla starszych pań 16 kremów za 180 zł to fajna oferta
Super
BTW, twoja mama ze swoimi zapasami pasuje na nasz watek

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Tak tubka biała, wylatuje czarna pianka. Testowałam wszystkie ich pianki (niebieską miałam nawet pełnowymiarową) i białą zrobiła na mnie wrażenie WOW. Jak przyjdzie mój bon urodzinowy do S. i będą VIPy, to nabędę
Kusisz

Ja mam pelnowymiarowa czarna, ale nic nie urywa. Nie jest warta ceny
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 15:02   #2938
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Dziewczyny, polecałyście kiedyś serum z Liqpharm. Które najlepsze? W Aptece Gemini są dwa lekkie i nie wiem czym się one różnią
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 15:04   #2939
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Cato Pokaż wiadomość
Ja bym chętnie wypróbowała lawendowy, co byś chciała w zamian?
Zapisz
Za takie rzeczy u mnie cena jest stała: trzy uśmiechy (i nie podlega negocjacjom). W tygodniu zgłoszę się po adres

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
1+1 krem gratis (na dzień + na noc



moja mama lubi Lirene i Loreala to jej kupiłam 6 + 6 kremów na zmarszki dla starszych pań 12 kremów za 180 zł to fajna oferta
Potwierdzam, że Twoja mama pod względem zapasów pasuje na nasz wątek.
Ps, jak się mamci coś wyprasuje na twarzy to daj znać - polecę po ten sam towar
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-10, 15:06   #2940
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Siemka właśnie zamówiłam pizzę, miało być zdrowo a wyszło jak zwykle. A miałam ochotę tylko na cos słonego, myślałam o jakiejś sałatce żeby zrobić (przez Wasze dzisiejsze posty ) Ale odechciało mi się, nie mam mocy.

Wczoraj byłam na służbowej imprezce, wypilam, potanczylam A dziś dobije się pizza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-15 14:24:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.