Jakie konto bankowe ?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-23, 21:37   #31
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Konto bankowe, darmowe, studenckie, jak najbardziej BEZPROWIZYJNE!!

Polecam WBK do 30 roku zycia. Darmocha Poza tym wbk ma to do siebie, ze pomimo posiadania zwyklej karty platniczej - nie kredytowej - moge spokojnie robic zakupy przez internet z zagrancznych stron przy uzyciu wlasnie tej karty.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 22:42   #32
Coma_
Zadomowienie
 
Avatar Coma_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 552
Dot.: Konto bankowe, darmowe, studenckie, jak najbardziej BEZPROWIZYJNE!!

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Przy koncie Direct wszystkie bankomaty w Polsce są darmowe. Niezależnie od banku
Oj na pewno nie w Skoku i BGŻ pobierają mi 5 zł - zdzierstwo (akurat w tych sprawdziłam bo byłam zmuszona skorzystać).
__________________

Coma_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 18:32   #33
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Konto bankowe, darmowe, studenckie, jak najbardziej BEZPROWIZYJNE!!

mam pytanko, jak wygląda to ubezpiecznie karty w mBanku? ma któraś z was takie coś? warto? opłaca sie? czekam na opinie.
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 00:24   #34
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Konto bankowe, darmowe, studenckie, jak najbardziej BEZPROWIZYJNE!!

Cytat:
Napisane przez Coma_ Pokaż wiadomość
Oj na pewno nie w Skoku i BGŻ pobierają mi 5 zł - zdzierstwo (akurat w tych sprawdziłam bo byłam zmuszona skorzystać).
A kiedy sprawdzałaś? Bo to obowiązuje od końca kwietnia...

"Sprawdziły się nasze przewidywania, że coraz więcej banków w celu pozyskania klientów, będzie wprowadzało bezpłatne wypłaty z bankomatów wszystkich sieci. Tym razem posiadacze Konta Direct w ING Banku Śląskim, już od 29 kwietnia będą mogli bezpłatnie korzystać ze wszystkich bankomatów w Polsce."

Na forum ING ktoś od nich potwierdził te słowa.

I inne:
"Decyzje MasterCarda i Visy o obniżeniu opłaty bankomatowej nie pozostają bez echa. Kilka dni temu mBank poinformował, że w ramach stałej opłaty abonamentowej udostępni swoim klientom wszystkie bankomaty na rynku bez prowizji za wypłatę. W ślady konkurenta idzie ING Bank Śląski, który z końcem kwietnia zaoferuje dostęp do wszystkich maszyn bez opłat klientom korzystającym z konta Direct.



Dotychczas posiadacze internetowego konta Direct mieli do dyspozycji sieć bankomatów własnych banku i automaty Euronetu. Każda wypłata z obcej maszyny kosztowała ich 3 proc. wypłacanej kwoty, nie mniej jednak niż 5 zł. Jednak od 29 kwietnia klienci ING Banku posiadający konto Direct będą mogli korzystać ze wszystkich bankomatów w kraju bez prowizji. W zamian bank podwyższy im opłatę za kartę debetową wydaną do konta, która wzrośnie z 2-3 do 5 zł. Będzie jej można jednak stosunkowo łatwo uniknąć – wystarczy dokonać transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 100 zł miesięcznie."

Edytowane przez Futbolowa
Czas edycji: 2010-06-02 o 00:27
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 07:23   #35
Coma_
Zadomowienie
 
Avatar Coma_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 552
Dot.: Konto bankowe, darmowe, studenckie, jak najbardziej BEZPROWIZYJNE!!

Hmmm - prawdopodobnie wypłacałam gotówkę w kwietniu
fajnie, fajnie - takie udogodnienia tylko mogą cieszyć!
__________________

Coma_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 11:27   #36
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: Konto bankowe, darmowe, studenckie, jak najbardziej BEZPROWIZYJNE!!

Właśnie wczoraj założyłam konto w WBK . Polecam!! totalna darmocha.
Mam juz konto w PKO bp, i chyba zrezygnuję
szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 22:35   #37
paulina3553
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 489
Dot.: Konto bankowe, darmowe, studenckie, jak najbardziej BEZPROWIZYJNE!!

a ja mam takie pytanie. moze dla was wydac sie smieszne ale zlozylam niedawno swoje pierwsze konto. jest to ekonto w mbanku. bede miala darmowa karte visa electron i jestem ciekawa czy moge ja placic w sklepach i jest to damowe??
paulina3553 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-04, 00:46   #38
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Konto bankowe, darmowe, studenckie, jak najbardziej BEZPROWIZYJNE!!

Możesz nią płacić i jest to darmowe.


A Polbank? Warto?
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 07:37   #39
Coma_
Zadomowienie
 
Avatar Coma_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 552
Dot.: Konto bankowe, darmowe, studenckie, jak najbardziej BEZPROWIZYJNE!!

Cytat:
Napisane przez ratta Pokaż wiadomość
Możesz nią płacić i jest to darmowe.


A Polbank? Warto?
Też mnie to ciekawi, na pewno warto OKO, a do tego przydałby się zwykły rachunkek, ja np. lubie miec wszystko na kupie w jednym banku.
Ma ktoś konto w Polbanku? Jak z bankomatami, opłatami, kartami?
__________________

Coma_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 21:38   #40
Siska
Raczkowanie
 
Avatar Siska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 138
Dot.: Konto bankowe, darmowe, studenckie, jak najbardziej BEZPROWIZYJNE!!

Ja mam konto w PBS - 2 zł miesięcznie + 1 zł za prowadzenie konta przez internet..

Mam problem, wybierałam ostatnio kase w bankomacie BGŻ gdyż klienci PBS moga w bankomatach BGŻ wybierać. Jednak na koncie internetowym nie zostało to odnotowane.. a wybrałam w tym bankomacie 50 zł. Klikałam na aktualizacje itp ale nic;/ po prostu nie odnotowano.

Jeszcze robiłam ostatnio przelew internetowy bo myslałam, że mam kase i coś nawet zostało na koncie, z tym że gdy próbowałam wybrać jeszcze coś z bankomatu okazało się, że nie ma nic i prawdopodobnie jestem na minusie.

Co mam zrobić w tym przypadku? tak aby bank internetowy odnotowal łaskawie, że mam o 50 zl mniej? Mam gdzieś iść czy coś?
__________________
“There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle.”

Siska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 12:44   #41
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 369
GG do siokoladka
Dot.: Konto bankowe, darmowe, studenckie, jak najbardziej BEZPROWIZYJNE!!

Cytat:
Napisane przez agnieszka k Pokaż wiadomość
ja tez od ponad roku jestem w Mbanku i jest super. nic nie płace bankomaow też sporo. Nie zmienilabym na zaden inny. Jedeyny minus to wplatomatów mało.
Wpłatomatów coraz więcej przynajmniej w moim mieście no i doszły też multibanku
Tylko i wyłącznie Mbank bankomatów pod dostatkiem, sprawny kontakt przez m-linie lub czat.
siokoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 13:06   #42
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Konto bankowe, darmowe, studenckie, jak najbardziej BEZPROWIZYJNE!!

właśnie dostałam karte mbanku wy też macie ślicznego delfinka na niej? bo ja sie zakochałam w nim
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 14:17   #43
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 369
GG do siokoladka
Dot.: Konto bankowe, darmowe, studenckie, jak najbardziej BEZPROWIZYJNE!!

Przyznam że karta Izzy Konta bardziej mi się podobała ale delfinek też jest spoko
siokoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 17:26   #44
rekrut_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 272
Dot.: Konto bankowe, darmowe, studenckie, jak najbardziej BEZPROWIZYJNE!!

Cytat:
Napisane przez PPP90
właśnie dostałam karte mbanku wy też macie ślicznego delfinka na niej? bo ja sie zakochałam w nim
mam identyczną - jedna z najładniejszych kart w polskim systemie bankowym, druga wg. mnie to karta z sercem w INTELIGO.
co myślicie o tej ofercie?
http://www.pekao.com.pl/indywidualni...eurokonto_net/
co prawda jest płatność za kartę 3,98 zł ale poza tym konto nie ma sobie równych pod względem dostępności do darmowych bankomatów (również zagranicą) i obsługa internetowa na bezpiecznych serwerach a nie dziurawce jak inteligo.
__________________
Non est beatus, esse se qui non putat
rekrut_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 00:13   #45
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Konto bankowe, darmowe, studenckie, jak najbardziej BEZPROWIZYJNE!!

Można też płacić 5 zł miesięcznie za wszystkie bankomaty w mBanku, ale na dostępność nie narzekam, więc nie płacę.
Jak na razie najbardziej chodzi mi o dobry % na lokatach lub koncie oszczędnościowym i brak opłat za kartę i przelewy wewnątrz banku. mBank z lokaty jednodniowej 5% zrobił 3,5% i mi to nie odpowiada, chyba więc zdecyduję się na Polbank. Wg tego co piszą na stronie, gdy założy się Konto Mocno Oszczędzające i Rachunek Gotówkowy wszystko będzie za darmo, a procent znośny i dzienna kapitalizacja.
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 13:31   #46
iffonka7
Zadomowienie
 
Avatar iffonka7
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 380
Dot.: Konto bankowe, darmowe, studenckie, jak najbardziej BEZPROWIZYJNE!!

hej, szukam jakiegoś fajnego banku, żeby mieć wszystko za darmo no może wszystkiego się nie da ale prawie wszystko.

Zachwalacie tutaj bardzo konto mBanku - eKonto. Czytałam ich ofertę na stronie internetowej. Ale sama nie wiem na razie nie pracuje. Od czasu do czasu sprzedam coś na allegro. I czy na pewno jeśli na moim koncie nie będzie dużego ruchu a np. przez miesiąc będzie ono leżało puste nic się nie stanie? Czy nie będę musiała płacić? Bo słyszałam że w innych banka jak np. nie ma obrotu min 100zł to się płaci 5zł.
iffonka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 17:42   #47
ona085
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 88
Jakie konto bankowe ??

Hej, jaka akutalnie jest najlepsza oferta dla małej firmy co do kont bankowych ? W tym tygodniu wybieram sie zarejestrować firmę i po tym musze zdecydować w jakim banku chcę mieć konto ...ah już mnie głowa boli ,może jest tu kobietka która dostała dotację z UP i już przeszła to wszystko ,wdzięczna bym bardzo była jakby mi któras napisała wszystko krok po kroku ze szczegółami.
ona085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 08:52   #48
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Jakie konto bankowe ??

Ale co tu opisywać krok po kroku ze szczegółami, skoro dostałaś dotację to teraz rób wszystko tak jak mówi Ci koordynator i tyle. Firmę będziesz prowadzić, a z jej założeniem sobie nie radzisz ?

Najlepsze konto bankowe w tej chwili ma HSBC, jest dość długo bezpłatne, do wszystkiego masz internetowy dostęp itp. Później VW Bank i ING konto Direct.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 16:10   #49
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: Jakie konto bankowe ??

Na czym polega problem? Ja dostałam dotację z UP ale nie widzę związku z kontem firmowym. Musisz pójść do banku i założyć sobie konto na działalność. Polecam w Ing Banku Śląskim konto firmowe direct. Jest ono jednak opłacalne tylko wtedy, kiedy dużo korzystasz z przelewów internetowych a mniej z placówek banku.
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 19:52   #50
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Konto bankowe, darmowe, studenckie, jak najbardziej BEZPROWIZYJNE!!

Parę lat temu chyba własnie tym watku wybrałam razem z wami konto w mbanku. Wtedy miało to sens, ale obecnie porobiły się takie zmiany, że mam ochotę zrezygnowac z tego konta. Co obecnie polecacie?

o to co mnie zaczęło wkurzac w mbank:

- nagle mogę schodzić poniżej zera w zakupach, tzn, bywam na minusie, co wcześniej było niemożliwe
- nie pojawia się od razu na koncie informacja ile tak naprawdę mam pieniążku. NP. DWA DNI TEMU MIAŁAM 123 ZŁ, a dzisiaj bez zakupów mam ich 4 zł. Czyli jeśli ktoś dokładnie nie kontroluje swoich wydatków, co mi się zdarza, myśli, że ma jeszcze sporo na koncie a tu się okazuje, że ejszcze pewnych wpłat nie zaksięgowano. Kiedyś nie było takich sytuacji. Od razu schodziło z konta tyle ile powinno i od razu wiedziałam co jeszcze na nim mam.
-Karta - kiedyś darmowa , teraz płatna
- karta zbliżeniowa ;/
- kiedyś szybkie przelewy były chyba za 0 zł, teraz się do nich dopłaca, nawet nie mogę znaleźć w regulaminach - ile ;/
- ciągłe zmiany taryf, regulaminu etc.

to chyba wszystko, może o czymś zapomniałam. Jeśli macie konto w banku,. który nie wprowadza co chwilę jakichś zmian opłat i regulaminu, oraz nie posiada przeze mnie wymienionych wad, dajcie znać. Mnie już trafia w mbanku ;/
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 09:25   #51
Pyrola rotundifolia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z leśnych bagien.
Wiadomości: 268
Dot.: Konto bankowe, darmowe, studenckie, jak najbardziej BEZPROWIZYJNE!!

Mam konto w Aliorze Jak na razie jestem zadowolona. Karta wypukła ( nie mam tego w PKO BP ) opłata za kartę 5 pln jak wpływa wynagrodzenie, ma się mniej niż 19 lat lub wpływ regularny z tytułu np. stypendium (jak nie, to 9) lokata nocna 4% . Bezpłatne przelewy i wypłaty z bankomatów.
I UBEZPIECZENIA:
Karty od nieuprawnionego użycia do 150 EUR (Hestia) powyżej jest to obligatoryjne dla każdej karty
I Pomocni fachowcy (możesz wezwać np hydraulika czy ślusarza za free płacisz tylko za części).

W razie pytań chętnie odpowiem
Pyrola rotundifolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 11:27   #52
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Konto bankowe, darmowe, studenckie, jak najbardziej BEZPROWIZYJNE!!

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
- nie pojawia się od razu na koncie informacja ile tak naprawdę mam pieniążku. NP. DWA DNI TEMU MIAŁAM 123 ZŁ, a dzisiaj bez zakupów mam ich 4 zł. Czyli jeśli ktoś dokładnie nie kontroluje swoich wydatków, co mi się zdarza, myśli, że ma jeszcze sporo na koncie a tu się okazuje, że ejszcze pewnych wpłat nie zaksięgowano. Kiedyś nie było takich sytuacji. Od razu schodziło z konta tyle ile powinno i od razu wiedziałam co jeszcze na nim mam.
Ale tak dzieje się chyba tylko przy transakcjach zbliżeniowych?

Ja polecam Direct w ING - wszystkie bankomaty za darmo, karta darmowa (jeśli dokona się zakupów za minimum 100z), przelewy darmowe, wpłacanie we wpłatomacie darmowe, prowadzenie konta darmowe. Jak widzę, z ilu pieniędzy banki okradają moich rodziców albo znajomych, aż mnie coś trafia...
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 12:36   #53
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Konto bankowe, darmowe, studenckie, jak najbardziej BEZPROWIZYJNE!!

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Ale tak dzieje się chyba tylko przy transakcjach zbliżeniowych? ------> no właśnie nie.

Ja polecam Direct w ING - wszystkie bankomaty za darmo, karta darmowa (jeśli dokona się zakupów za minimum 100z), przelewy darmowe, wpłacanie we wpłatomacie darmowe, prowadzenie konta darmowe. Jak widzę, z ilu pieniędzy banki okradają moich rodziców albo znajomych, aż mnie coś trafia...
Słyszałam o tym koncie, to prawda, że od razu dodają do tego konto oszczędnościowe?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 22:13   #54
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Konto bankowe, darmowe, studenckie, jak najbardziej BEZPROWIZYJNE!!

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Słyszałam o tym koncie, to prawda, że od razu dodają do tego konto oszczędnościowe?
Oj, nie wiem. Kiedy zamieniałam studenckie konto na Direct miałam już otwarte oszczędnościowe.

Ale to konto oszczędnościowe to jest bardzo dobry pomysł - nic nie kosztuje, więc nie wadzi. A jeśli będziesz chciała dokonać wpłaty w banku - wpłata na Direct kosztuje bodaj 9zł, za to na oszczędnościowe nic
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 18:22   #55
WiewiorkaOjoj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 50
Dot.: Konto bankowe, darmowe, studenckie, jak najbardziej BEZPROWIZYJNE!!

Nie będę zakładać nowego wątku.
Mam obecnie 19 lat, założyłam swoje konto bankowe w wieku 16 lat bodajże w mBanku (izzyKonto). Jednak ostatnio wprowadziło opłaty za kartę, 2 zł. I inne różne dziwne, mam dosyć mBanku.

Zastanawiam się nad
http://www.getinonline.pl/konto-swobodne
albo
http://www.sync.pl/produkt/Konto+osobiste

Na czym mi zależy? By nie było oczywiście żadnych opłat. Powiedzmy, że jestem jeszcze w stanie przeboleć opłatę miesięczną 2 zł za kartę, ale żeby wszystkie bankomaty w PL i na całym świecie (haha w miarę możliwości) były całkowicie bezpłatne (izzy kartą jak pobieram to mi ciągnie 5 zł - za drogi interes).
Pytanie, którą ofertę wybrać? Jakie opinie?
WiewiorkaOjoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 22:37   #56
aniolek_22
Raczkowanie
 
Avatar aniolek_22
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 137
Dot.: Konto bankowe, darmowe, studenckie, jak najbardziej BEZPROWIZYJNE!!

Getin z tego co widzę ma sporo fajnych ofert, zwłaszcza dla nowych klientów. Przeczytaj tylko dokładnie umowę, czy faktycznie nie będzie opłat.
aniolek_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 07:31   #57
shpyo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 39
Dot.: Konto bankowe, darmowe, studenckie, jak najbardziej BEZPROWIZYJNE!!

Tutaj jest większe zestawienie kont bankowych i można założyć przez Internet

http://hipoteczne.hitfinanse.pl/konta_bankowe
shpyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 13:58   #58
WiewiorkaOjoj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 50
Dot.: Konto bankowe, darmowe, studenckie, jak najbardziej BEZPROWIZYJNE!!

Ja już mam Alior Synca
WiewiorkaOjoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 09:15   #59
Messyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 20
Jakie konto osobiste bankowe?

Witam.

Chciałabym poradzić się w kwestii wyboru konta osobistego bankowego?
Potrzebuję konto do przelewów gotówki z PayPal.
Chciałabym aby konto spełniało następujące warunki:
- najlepiej jakby było całkowicie darmowe
- darmowe założenie
- możliwość wypłaty środków w oddziale banku
- darmowe lub nie drogie prowadzenie karty kredytowej
- możliwość zablokowania zaciągnięcia debetu, kredytu, pożyczki.
- możliwość nadzorowania, sprawdzania, obsługi przez Internet

Czy ktoś mógłby polecić takowe konto osobiste bankowe?
Messyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 11:18   #60
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Jakie konto osobiste bankowe?

Cytat:
Napisane przez Messyy Pokaż wiadomość
Witam.

Chciałabym poradzić się w kwestii wyboru konta osobistego bankowego?
Potrzebuję konto do przelewów gotówki z PayPal.
Chciałabym aby konto spełniało następujące warunki:
- najlepiej jakby było całkowicie darmowe
- darmowe założenie
- możliwość wypłaty środków w oddziale banku
- darmowe lub nie drogie prowadzenie karty kredytowej
- możliwość zablokowania zaciągnięcia debetu, kredytu, pożyczki.
- możliwość nadzorowania, sprawdzania, obsługi przez Internet

Czy ktoś mógłby polecić takowe konto osobiste bankowe?
Takie rzeczy to tylko w Erze

a tak serio to polecam Alior Bank z kartą debetową
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-30 09:31:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:34.