która z was wybierała swój pierścionek zaręcz.? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-20, 13:18   #61
natalqa88
Raczkowanie
 
Avatar natalqa88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śrem
Wiadomości: 110
GG do natalqa88
Dot.: która z was wybierała swój pierścionek zaręcz.?

Ja noszę pierścionek na tym palcu, na którym kiedyś będzie obrączka Ale to wszystko zależy od osoby, na którym chce nosić... W końcu zaręczyny są dla nas, a nie po to, żeby wszyscy naokoło widzieli ;-) Przynajmniej ja tak uważam. Pozdrawiam
__________________
Jesteśmy razem 0d 18.07.2004 r.

Nasze zaręczyny odbyły się 15.08.2008 r.

Najważniejszy dzień w naszym życiu - 13.05.2011 r.
natalqa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 17:32   #62
Natalis23
Raczkowanie
 
Avatar Natalis23
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 55
Dot.: która z was wybierała swój pierścionek zaręcz.?

ja wybeiralam swoj pierscionek razem z moim Tż... moze malo romantyczne... ale przynajmniej jest taki jak sobie wymarzylam
Natalis23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 19:57   #63
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: która z was wybierała swój pierścionek zaręcz.?

Mój tż wybierał sam pierscionek,nie wyobrażam sobie wybierac i kupować wspólnie,bo to bezsensu.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 09:17   #64
natalqa88
Raczkowanie
 
Avatar natalqa88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śrem
Wiadomości: 110
GG do natalqa88
Dot.: która z was wybierała swój pierścionek zaręcz.?

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Mój tż wybierał sam pierscionek,nie wyobrażam sobie wybierac i kupować wspólnie,bo to bezsensu.

Dlaczego uważasz, że bez sensu? To, że wybrałyśmy same, żeby dostać taki, jaki nam się marzy to nie znaczy, że to bez sensu... W końcu potem nie wiesz, kiedy tak naprawdę go otrzymasz... Zresztą każdy podchodzi do tego indywidualnie...
Ja wybrałam swój i nie żałuję... Wiem, jaki jest mój TŻ i wiem też, że miałby problem z wybraniem, ponieważ jeśli chodzi o pierścionki to jest jak dziecko we mgle... Tak więc wszyscy są zadowoleni
__________________
Jesteśmy razem 0d 18.07.2004 r.

Nasze zaręczyny odbyły się 15.08.2008 r.

Najważniejszy dzień w naszym życiu - 13.05.2011 r.
natalqa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 09:57   #65
Natalis23
Raczkowanie
 
Avatar Natalis23
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 55
Dot.: która z was wybierała swój pierścionek zaręcz.?

mnie tez nie wyjade sie, zeby to było bezsensu... szczerze mowiac jestem bardzo zadowolona bo ten pierscionek, ktory ja sobie wybralam jest caly wysadzany brylancikami i nie mzoliwe byloby zmniejszenie go... a u wielu jubilerow, u ktorych bylismy najmniejsze rozmiary pierscionkow z tego typu mieli 12... a jak sie okazalo po przymiarkach ja potrzebuje rozmiar 10 albo i mniejszy... takze nie wyobrazam sobie gdyby Tż kupil mi wlasnie TEN piesrcionek a potem okazaloby sie, ze jest za duzy i musi wymienic na inny (bo zmnijszenie jest niemożliwe)... chyba nie przezylabym wiedzac, ze moj wymarzony pierscionek jest na mnie za wielki i trzeba go oddac..
a poza tym juz od jakiegos czasu chdozilsimy po jubilerach i szczerze mowiac na poczatku podobal mi sie calkiem inny typ piercsionkow... ktory teraz nie poodoba mi sie w ogole;/ i jesli Tż kupilby mi wlasnie taki to raczej nie spodobałby mi sie...

a co do neispodzianki to i tak domyslalam sie, ze Tż ma zamiar mi sie oswiadczyc.. bo co chwile zabieral mnie do jakiegos jubilera i pytal sie co mi sie podoba
ale gdy zobaczyl jakie problemy sa z dostaniem na mnie odpowiedniego rozmiaru sam stwiierdzil, ze mi o tym powie... z czego sie bardzo ciesze
Natalis23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 12:45   #66
merriel
Raczkowanie
 
Avatar merriel
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wwa:)
Wiadomości: 395
Dot.: która z was wybierała swój pierścionek zaręcz.?

Ja razem z moim TŻ oglądałam najpierw pierścionki w różnych sklepach internetowych i powiedziałam mu mniej więcej co mi się podoba (np. że absolutnie nie żółte złoto, musi być srebro lub białe złoto, pierścionek powiniem być w miarę delikatny i niezbyt duży itp.) a potem on mi zrobił niespodziankę, sam wybrał pierścionek według moich wskazówek i oświadczył mi się pół roku wcześniej niż planowaliśmy byłam bardzo mile zaskoczona a pierścionek okazała się strzałem w 10
merriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 09:44   #67
natalqa88
Raczkowanie
 
Avatar natalqa88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śrem
Wiadomości: 110
GG do natalqa88
Dot.: która z was wybierała swój pierścionek zaręcz.?

Cytat:
Napisane przez merriel Pokaż wiadomość
Ja razem z moim TŻ oglądałam najpierw pierścionki w różnych sklepach internetowych i powiedziałam mu mniej więcej co mi się podoba (np. że absolutnie nie żółte złoto, musi być srebro lub białe złoto, pierścionek powiniem być w miarę delikatny i niezbyt duży itp.) a potem on mi zrobił niespodziankę, sam wybrał pierścionek według moich wskazówek i oświadczył mi się pół roku wcześniej niż planowaliśmy byłam bardzo mile zaskoczona a pierścionek okazała się strzałem w 10
No to pochwal się swoim cackiem
__________________
Jesteśmy razem 0d 18.07.2004 r.

Nasze zaręczyny odbyły się 15.08.2008 r.

Najważniejszy dzień w naszym życiu - 13.05.2011 r.
natalqa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 11:05   #68
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: która z was wybierała swój pierścionek zaręcz.?

Ja nie wybierałam pierscionka ale Tż zna moje upodobania i postanowiłam że to on Ma wybrac wedlóg moich upodobań ale sam i zobaczymy jak Mnie zna ale nie ważne jaki bedzie oby On Mi wreczyl Co do pierscionków lubie te z dużymi kamyczkami moze być taniutki ale duzy kammień ;]zareczyn jeszcze nie bylo gdyz Tż nie dawno wrócił z wojska ,ślub planujemy 2010 niestety wczesniej terminy są już pozajmowane .
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 21:13   #69
merriel
Raczkowanie
 
Avatar merriel
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wwa:)
Wiadomości: 395
Dot.: która z was wybierała swój pierścionek zaręcz.?

Cytat:
Napisane przez natalqa88 Pokaż wiadomość
No to pochwal się swoim cackiem
Jest wklejony w wątku "jakie macie pierścionki zaręczynowe"
merriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 00:15   #70
magda44a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 27
GG do magda44a
Smile Dot.: która z was wybierała swój pierścionek zaręcz.?

Ja też sama wybierałam. Najpierw chodziłam po sklepach a jak juz znalazłam swoj wymazony poszlismy razem go kupic i nie załuję tej decyzji przynajmniej wiem ze mam taki jaki mi sie podobal. Chciałam złoty z białym oczkiem i taki tez mam.

A pierścionek nosze na prawej ręce na środkowym palcu (troche tez z przyczyn praktycznych) dzieki temu nie trzeba bedzie poźniej powiekszac pierscionka zeby pasowal na inny palec , bo na serdecznym bede nosila tylko i wylacznie obraczke.
magda44a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 11:10   #71
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: która z was wybierała swój pierścionek zaręcz.?

a ja zrobiłam telefonem mojego S. zdjęcia przykładowe jakie pierścionki mi się podobają a on już sama kupił i wybrał jaki uważał za stosowny.
Pierścionek noszę na prawej ręce na serdecznym palcu
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-07, 16:02   #72
annnx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 143
Dot.: która z was wybierała swój pierścionek zaręcz.?

Ja wybierałąm pierścionek z moim facetem pytatałam się go czy mu się podobają te co wybieram i za każdym razem mówił że tak więc w sumie to bardziej mój wybór. Też noszę go na środkowym palcu
__________________
jedno słowo a znaczy tak wiele, jedno słowo i od razu się śmiejesz, jedno słowo jak rzeka płynie z mych ust, tak to jest tak to się dzieje
annnx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 06:38   #73
marao
Zadomowienie
 
Avatar marao
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 569
GG do marao
Dot.: która z was wybierała swój pierścionek zaręcz.?

Ja pokazałam mojemu TŻ na allegro tylko jeden i powiedziałam, że coś w tym typie. A że wiedział, że ten bardzo ale to bardzo mi się podoba to mi go kupił
marao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 16:35   #74
luz maria z guadelupy
Przyczajenie
 
Avatar luz maria z guadelupy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 16
Dot.: która z was wybierała swój pierścionek zaręcz.?

A my bylismy razem wybierać pierścionek. I nie uważam żeby to było jakieś bez sensu. Zwłaszcza że pojawił sie problem z rozmiarem, bo w zasadzie nosze 16, a pierscionki okazywały sie za duże i jst 15. Tak że ostatecznie dobrze że byliśmy razem, bo zniknął problem rozmiaru
luz maria z guadelupy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 21:42   #75
DosiaczekProsiaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8
Dot.: która z was wybierała swój pierścionek zaręcz.?

Ja też wybierałam sama. To było straszne, bo wybraliśmy się do sklepu jakąś godzinę po oświadczynach i w ogóle do mnie nie docierało że WYBIERAM PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY! ;-)
DosiaczekProsiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 22:29   #76
wanda164
Zadomowienie
 
Avatar wanda164
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 044
Dot.: która z was wybierała swój pierścionek zaręcz.?

Ja marzyłam, żeby TŻ mi przyniósł pierścionek - ale trochę się bałam jego wyboru. On chyba też, bo mnie zmusił, żebysmy poszli razem wybierać. Od razu wskazałam gablotkę z diamentami (zawsze marzyłam choćby o najskromniejszym) i mierzyłam wszystkie, które mi sie podobają, a TŻ mówił, które jemu odpowiadają. Kiedy ustaliliśmy kilka najpiękniejszych, TŻ sięgnął po jeden z nich - różnił się od wszystkich i bardzo mi się podobał, choć wcale nie był najdroższy - i podał mi go bez słów... Ja przymierzyłam, oddałam mu z uśmiechem, a on podał ekspedientce i powiedział: proszę...
To było wczoraj Jestem taka szczęśliwa
__________________
Wszystko wydaje się niemożliwe tym, którzy niczego nie próbują.
wanda164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 14:23   #77
czekoada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 11
GG do czekoada
Dot.: która z was wybierała swój pierścionek zaręcz.?

kurcze a ja mam problem bo moj TŻ wyslal moja przyjaciolke na rajd po tych wszystkich apartach i krukach i mam wskazac pierscionki ktore mi sie podobaja tylko jest jedno ale kompletnie nie wiem ile taki pierscionek ma kosztowac zeby nie wprawic go w zaklopotanie.. poradzcie cos blagam bo w koncu stwierdze ze zareczyn nie bedzie
czekoada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 15:08   #78
wanda164
Zadomowienie
 
Avatar wanda164
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 044
Dot.: która z was wybierała swój pierścionek zaręcz.?

Cytat:
Napisane przez czekoada Pokaż wiadomość
kurcze a ja mam problem bo moj TŻ wyslal moja przyjaciolke na rajd po tych wszystkich apartach i krukach i mam wskazac pierscionki ktore mi sie podobaja tylko jest jedno ale kompletnie nie wiem ile taki pierscionek ma kosztowac zeby nie wprawic go w zaklopotanie.. poradzcie cos blagam bo w koncu stwierdze ze zareczyn nie bedzie
poproś go, żeby określił granice cenowe - powiedz, że ładne pierścionki na ogół są baaardzo drogie i że ryzykuje, nie podając górnej granicy
__________________
Wszystko wydaje się niemożliwe tym, którzy niczego nie próbują.
wanda164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 17:06   #79
czekoada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 11
GG do czekoada
Dot.: która z was wybierała swój pierścionek zaręcz.?

o ale mi ak troche glupio ogolnie jestem osoba ktora woli placic za siebie itp dlatego jesli mam cos takiego wybrac to az mnie skreca
czekoada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-12, 17:31   #80
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: która z was wybierała swój pierścionek zaręcz.?

Ja razem z obecnym Mężem wybierałam swój pierścionek zaręczynowy. I dobrze bo wybrałam właśnie taki jaki mi się podobał i tz-towi również.

Cytat:
Napisane przez dzowa Pokaż wiadomość
Razem wybieraliśmy też obrączkę zaręczynową dla Niego. Na czas płacenia za pierścionek ja wyszłam ze sklepu, a kiedy ja płaciłam za obrączkę - on wyszedł. Takie minimum niespodzianki
To teraz mężczyznom kupuje sie zaręczynowe obrączki?

Cytat:
Napisane przez joaa12 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi dziewczyny na której ręce nosi sie pierscionek zareczynowy i na którym palcu. Chyba na lewej ? Pytam powaznie.
Ja pierścionek nosze na lewej ręce na palcu serdecznym, a obrączkę na prawej ręce i tym samym palcu
__________________
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 10:43   #81
Orianna
Raczkowanie
 
Avatar Orianna
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 116
Dot.: która z was wybierała swój pierścionek zaręcz.?

A ja mam ukochanego Brytolka i chcemy sie zareczac ale wlasnie pierscionek stanowi problem...
Tutaj jest glupi zwyczaj,ze taki pierscionek powinien kosztowac min. 3 brytolskie wyplaty. I raczej brylant wskazany. Ja powiedzialam,ze nie bede nosic takiego drogiego pierscionka - po prostu bede sie bala. Ale niby tu standardowo kupuje sie ubezpieczenie dla brylantu.
W kazdym razie ja w ogole nie nosze bizuterii, tlumacze mojemu ukochanemu,ze moge miec skromny, srebrny, ew biale zloto, ale bez brylantu i nie w cenie samochodu!!
Ale on twierdzi,ze go mama zabije, a tu jeszcze jest glupia moda,ze pierscionki zareczynowe ludzie ogladaja i chyba szacuja - im wiekszy brylant tym lepszy pierscionek. ZENADA.
W Polsce to po prostu ma byc zloty i ladny , nikt sie nie czepia cen ani nie wycenia wartosci. Ostatnio wpadlam na pomysl,ze mozemy kupic srebrny z podrabianym diamentem coby tesciowa sie nie wstydzila ze ma syna sknere
A tak na serio - przez ten cholerny pierscionek nie jestesmy jeszcze zareczeni, bo on bidny oszczedza na to cudo. A naprawde mamy wazniejsze wydatki niz taka glupota jak pierscionek
Orianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 10:51   #82
enis84
Zakorzenienie
 
Avatar enis84
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 487
Dot.: która z was wybierała swój pierścionek zaręcz.?

witam wizażystki !!

ja wybierałam pierscionek sama, zareczyliśmy sie prawie po 6 latach bycia ze sobą i zrobiliśmy zaręczyny u mnie w domu razem z rodzicami moimi i jego, było cudownie, mój TŻ wyznał mi miłość na oczach najbliższych ....
ale powiem wam jedno gdzybym miała cofnąć czas to nie chciałabym takich zaręczyn bo one powinny być spontaniczne, facet powinien się wykazać , kupić sam pierścionek i oświadczyć się tak żeby dziewczyna nic o tym wcześniej nie wiedziała
enis84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 11:22   #83
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: która z was wybierała swój pierścionek zaręcz.?

Cytat:
Napisane przez enis84 Pokaż wiadomość
witam wizażystki !!

ja wybierałam pierscionek sama, zareczyliśmy sie prawie po 6 latach bycia ze sobą i zrobiliśmy zaręczyny u mnie w domu razem z rodzicami moimi i jego, było cudownie, mój TŻ wyznał mi miłość na oczach najbliższych ....
ale powiem wam jedno gdzybym miała cofnąć czas to nie chciałabym takich zaręczyn bo one powinny być spontaniczne, facet powinien się wykazać , kupić sam pierścionek i oświadczyć się tak żeby dziewczyna nic o tym wcześniej nie wiedziała
Tak by było najlepiej Ja dużo bardziej wolałabym gdybyśmy zaręczyny mieli sam na sam w jakichś wyjątkowych okolicznościach a nie pośród rodziców jak za starych czasów. Gdybym mogla cofnąć czas wiele bym zmieniła.

Cytat:
Napisane przez Orianna Pokaż wiadomość
A ja mam ukochanego Brytolka i chcemy sie zareczac ale wlasnie pierscionek stanowi problem...
Tutaj jest glupi zwyczaj,ze taki pierscionek powinien kosztowac min. 3 brytolskie wyplaty. I raczej brylant wskazany. Ja powiedzialam,ze nie bede nosic takiego drogiego pierscionka - po prostu bede sie bala. Ale niby tu standardowo kupuje sie ubezpieczenie dla brylantu.
W kazdym razie ja w ogole nie nosze bizuterii, tlumacze mojemu ukochanemu,ze moge miec skromny, srebrny, ew biale zloto, ale bez brylantu i nie w cenie samochodu!!
Ale on twierdzi,ze go mama zabije, a tu jeszcze jest glupia moda,ze pierscionki zareczynowe ludzie ogladaja i chyba szacuja - im wiekszy brylant tym lepszy pierscionek. ZENADA.
W Polsce to po prostu ma byc zloty i ladny , nikt sie nie czepia cen ani nie wycenia wartosci. Ostatnio wpadlam na pomysl,ze mozemy kupic srebrny z podrabianym diamentem coby tesciowa sie nie wstydzila ze ma syna sknere
A tak na serio - przez ten cholerny pierscionek nie jestesmy jeszcze zareczeni, bo on bidny oszczedza na to cudo. A naprawde mamy wazniejsze wydatki niz taka glupota jak pierscionek
Zwyczaj wariacki. Moze zaproponuj żeby zaręczyny były wg zwyczaju polskiego. Dla mnie to chore wydawac kilka wyplat na pierscionek
Ja mam pierscionek z malusienkim brylantem ale bardzo skromny i nie kosztowal fortuny. Moj Tz sie uparl ze ma byc brylant i koniec.
Jak juz Twoj Tz tez uparl sie na brylant to poszukajcie czegos w rozsadnej cenie - na prawde mozna znalezc.
__________________
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 13:14   #84
zara_84
Rozeznanie
 
Avatar zara_84
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 751
GG do zara_84
Dot.: która z was wybierała swój pierścionek zaręcz.?

Mój poprzedni chłopak (TŻtem go nie bede nazywać z przyczyn oczywistych ) oświadczył się spontanicznie, pierścionek wybierał sam, był bardzo ładny, z okrągłym brylantem, chociaż sama wybrałabym inny gdybym mogła. Popłakałam sie i tak dalej, było romantycznie, na takim cypelku na skałkach nad morzem. Ale już dawno bylo- minęło (uff...)
Z TŻ zaręczymy się pewnie nie wcześniej niż za pół roku, może jeszcze dłużej, ale już nie raz oglądaliśmy pierścionki, (polecam http://www.jamesallen.com/, można zrobić bardzo ciekawe symulacje wyglądu pierścionka, strasznie fajna zabawa ) Najbardziej podobają mi się brylanty w kształcie takiej jakby gruszki- łezki (pear) albo elipsy z zaostrzonymi brzegami (marquise), jeszcze nie wiem jaki dostane, ale na pewno jeden z tych dwóch. I to będzie pierścionek jaki sobie wymarzyłam, a że czas do zaręczym raczej długi, to i element zaskoczenia będzie zachowany.
Pozdrawiam wszystkie zakochane Wizażanki
__________________
When I'm good I'm very good. When I'm bad I'm even better...
zara_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 14:17   #85
lusmarija
Wtajemniczenie
 
Avatar lusmarija
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 277
Dot.: która z was wybierała swój pierścionek zaręcz.?

Ja swój pierścionek wybierałam z TŻ i nie uważam żeby to było coś dziwnego, nie romantycznego etc. etc bo sam moment oglądania był niezwykle ekscytujacy. Tylko go razem wybraliśmy ale przecież nie miałam zielonego pojęcia kiedy i w jaki sposób go otrzymam
lusmarija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 17:11   #86
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: która z was wybierała swój pierścionek zaręcz.?

Ja wczoraj wybierałam(wybrałam ) mój pierscionek
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 17:41   #87
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: która z was wybierała swój pierścionek zaręcz.?

A mi zawsze zależało (i nadal zależy) na tym, by pierścionek, jak i zaręczyny były niespodzianką. Ale niestety mój TŻ juz ją popsuł, bo kiedyś jak sie upił to mi powiedział, ze już zamówił pierścionek i jak go tylko dostanie, to poczeka jeszcze na jakąś specjalną datę (chociaż tego mi nie powiedział) i zabierze mnie w specjalne miejsce, czyli do Wrocławia, na jakąś wieżyczkę, która przynosi szczęście zakochanym (powiedział mi o niej tyle, że spokojnie na necie mogłabym spr co to za miejsce)

A mówiłam mu, że to ma być niespodzianka, ale teraz jak wiem, że ten pierścionek jest juz u niego, to całe zaręczyny będa tylko formalnością

Jak my już planujemy ślub, chociaz pierścionka jeszcze nie mam...
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 10:46   #88
Sol Magda
Rozeznanie
 
Avatar Sol Magda
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 654
Dot.: która z was wybierała swój pierścionek zaręcz.?

My razem poszliśmy do jubilera i wybraliśmy. Chociaż wolałam żeby sam wybrał, ale i tak dobrze.
Sol Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 12:46   #89
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: która z was wybierała swój pierścionek zaręcz.?

My nic wcześniej nie ustalaliśmy, mieszkamy razem od 5 lat i jakos nie rozmawialismy na temat slubu i zaręczyn Mój TŻ sam wybrał pierścionek i nawet był tak zaradny, że wziął jakiś mój stary pierścionek żeby kupić odpowiedni rozmiar, doskonale zna moje upodobania odnośnie biżuterii i trafił idealnie, a oświadczyny były niespodzianką. Tak sobie to wymarzyłam i tak się też stało, w najmniej oczekiwanym momencie wyjął pudełeczko i powiedział, że bardzo mnie kocha i chce ze mną spędzic resztę życia. Byłam tak zachwycona, że aż się rozpłakałam z radości, rzuciłam mu się na szyję i oczywiście powiedziałam TAK Potem jakoś tak od razu zaczęliśmy planować i ślub w maju 2009
andziat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 20:20   #90
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: która z was wybierała swój pierścionek zaręcz.?

to pozazdrościć Andziat

Mi tez tak zależy na niespodziance...
Ale raczej mojemu TŻ ona nie wyjdzie... skoro już wiem, że kupił ten pierścionek...
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.