Lakme, cóż to za firma? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-06, 20:52   #1
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253

Lakme, cóż to za firma?



Właśnie, znacie może firmę Lakme (do kupienia w salonach fryzjerskich, niektórzy fryzjerzy pracują na ich produktach)? Kupiłam ostatnio u fryzjerki dwie butelki tychże szamponów – do włosów blond i do przetłuszczających się. Cena , nie powiem, dla mnie, bidnej nastolatki dotad myjącej głowę szamponami za najwyżej 25 zł odrobinę zaporowa – 40 zł za 250 ml buteleczkę! Ja dałam się na mówić na te 100 ml, za cenę – bagatela – 15 zł sztuka. Bu! Za tyle to ja mogę mieć dwa opakowanie pięknie pachnącego Clairolu (Fruit Essenses, mniami), ale cóż – widmo pięknych wlosów majaczące gdzieś w oddali i skuteczna reklama zrobiły swoje...

Stąd moje pytanie – znacie, używacie? Ciekawa jestem czy nie wyrzuciłam pieniędzy w błoto...

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-07, 10:41   #2
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: Lakme, cóż to za firma?

Hop!
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-08, 11:44   #3
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: Lakme, cóż to za firma?n/t

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-08, 21:40   #4
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: Lakme, cóż to za firma?


Z uporem maniaka popycham wątek w górę!

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-08, 23:12   #5
joyce
Raczkowanie
 
Avatar joyce
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 32
Re: Lakme, cóż to za firma?

witaj youaresowonderful
Ja używałam odżywek firmy Lakme (z serii Master - Care Lotion i Care Oil) i byłam z nich zadowolona.

Te akurat produkty są na bazie siemienia lnianego, mają dość sympatyczny zapach a przestałam ich używać, bo są w niewygodnych, małych tubkach, a ja mam długie i gęste włosy, więc na dłuższą metę stosowanie ich okazało się drogie.

Firma ma kapitał hiszpański (www.lakme.es, również w wersji anglojęzycznej) i jest podobno dość popularna w rodzinnym kraju, głównie ze względu na profesjonalne produkty do robienia trwałej.

Nie używałam niestety szamponów tej firmy, ale myślę, że nie będą gorsze od szamponów z półki sklepowej

Od pewnego czasu przestałam wierzyć w to, że jakość szamponu na większe znaczenie - myję włosy Fructisem, a pieniądze wydaję na droższe maseczki i odżywki. A te akurat produkowane przez Lakme sa bardzo, bardzo przyzwoite

pozdrawiam ciepło
joyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.