Zara reklamacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-17, 15:45   #1
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298

Zara reklamacja


witam, ostatnio kupiłam spodnie rurki w Zarze, może kojarzycie, takie podarte w miejscu kolan.

Ładnie na mnie leżały wsztstko świetnie, tylko już po pierwszym praniu podszewka przy kolanie się odpruła! Była przyklajona na klej, pomiajac fakt że ta łata rozpruła się jeszcze bardziej, nie nadają się już do noszenia, bo widać całe kolana bez tej podeszewki

Wkurzylam się bardzo, wyszło na to że spodnie są jednorazowe czy moge reklamowac takie cos? (mam paragon) dałam za nie 159zl i dziękuje za takie spodnie
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 15:50   #2
Hexa
Raczkowanie
 
Avatar Hexa
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 453
Dot.: Zara reklamacja

Jasne że możesz reklamować! Ja bym się nie zastanawiała tylko pędziła do sklepu, może nawet na miejscu Ci kase oddadzą jeśli sprawa jest ewidentna.
Hexa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 15:58   #3
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Zara reklamacja

Cytat:
Napisane przez Hexa Pokaż wiadomość
Jasne że możesz reklamować! Ja bym się nie zastanawiała tylko pędziła do sklepu, może nawet na miejscu Ci kase oddadzą jeśli sprawa jest ewidentna.
Jesteś pewna, że mnie nie wyśmieja?

super !! tylko te spodnie juz leza u mnie 3 tyg;/
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 21:40   #4
taculina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Zara reklamacja

czesc mam taki problem, gdyz z kurtki w zarze wychodzi mi puch. Po roku zglosilam do reklamacji, ale niestety napisalam ze wada wystapila mi rok wczesniej wiec reklamacja zostala odrzucona. Czy ktos wie co powinnam ując w odwolaniu zeby jednak mi wymienili? bardzo prosze o pomoc
taculina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.