Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-20, 14:09   #2311
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez Hermafrodyta Pokaż wiadomość
La'Mbria Jesteś Aniołem! W życiu bym nie połączyła pieczenia z wilgocią w łazience....:-(( Ale cudnie, że mnie uświadomiłaś! Dziękuję Ci pięknie! Masz rację po odczekaniu 5 minut i nakładaniu kremu z lodówki w innym pomieszczeniu niż wilgotna łazienka jest dużo lepiej) Życie mi uratowałaś! Moja skóra i ja jesteśmy Ci dozgonnie wdzięczne)
Pozdrawiam
no i czemu ach czemu nie poszłam na medycynę??!! o głupia ja za taką poradę inkasowałabym jak za wizytę- czyli stówkę
Polecam się na przyszłość i co najważniejsze- zupelnie za darmo

Cytat:
mam Alantan dermoline- lekki krem ,może być?
chyba może, on ma w skladzie alantoinę i d-panthenol, prawda? A jakiejś perfumy nie ma? Bo jesli jest perfuma i/lub alkohol to skóra będzie cię piec...ale producent się nie chwali żeby dodawał zapaszek, więc powinno byc ok, jakby co, to napisz po użyciu, żeby inne osoby wiedzialy czy warto się zaopatrzeć w ten kremik.


Cytat:
Jeśli chodzi o cosmelan, to szkoda, ze dermatolodzy nie mówią co nas czeka. Ja usłyszałam, że nałożę, że zmyję i potem tylko krem wybielający i już...a w drugim dniu wyglądałam jak bokser po przegranej walce. A cosmelan 2 mnie powalił. Wystawiałam łeb za okno żeby nie zwariować. A dzis poszłam po zwolnienie lekarskie bo nie dam rady wyjść z domu.
Ale efekty trzymają przy życiu. Już widzę poprawę - miedzy łuskami na twarzy oczywiście
A ten krem to trzeba trzymać w lodówce? Tak pisała któraś z Was?
a spotkałaś lekarza który by ci powiedział prawdę o jakimś bolesnym/przykrym zabiegu?Nawet dentysta mówi "to nie bedzie bolało...noo może troszeczkę" jeszcze byś się rozmyśliła ze strachu przed bólem...
Góra tydzień będziesz się męczyć, potem skóra stopniowo się przyzwyczai i nie bedzie już tak palić

Co do LODÓWKI- spieszę wyjaśnić o co kaman:
NIE TRZEBA trzymać kremu cosmelan/dermamelan w lodówce, nie ma takiego nakazu...ale...z moich i innych cosmelaniaczek obserwacji wynika, że krem trzymany w lodówce mniej szczypie skórę przy nakładaniu- nie piecze (możliwe, ze tylko dlatego, że jest schodzony), no i druga sprawa to czas przydatności do użycia- cosmelan ma 3 miesięczny okres ważności od momentu otwarcia wieczka.
Teoretycznie...bo dziewczyny pisały, ze można sobie krem podzielić na dwie części i jedną trzymac zakręconą w lodówce, tak, żeby jak najmniej powietrza do niej dochodziło (nie odkręcać codziennie), a drugą-bieżąco zużywać. Trzymanie w lodówce wydłuża termin wazności- krem po 3 miesiącach nadal działa
ja osobiście polecam podzielenie na 2 porcje kremu ale trzymanie obydwu w lodówce, używanie jednej porcji, druga niech sobie czeka na swój czas ale kremik z lodówki jest naprawdę przyjemniejszy w użyciu. Tylko o to chodzi
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 11:52   #2312
JoasiaHa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: miasto krasnali
Wiadomości: 59
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
a spotkałaś lekarza który by ci powiedział prawdę o jakimś bolesnym/przykrym zabiegu?
Przepraszam dziewczyny, może to was urazi, to w takim razie po jakiego czorta idziecie do tego lekarza? No od czego on ma być? Tylko od kasowania stówki, czy też od rzetelnego przygotowania, wyjaśnienia wszystkich wątpliwości i przeprowadzenia leczenia?

Jak dermatolog opisywała mi zabieg, to właśnie była pierwsza wada którą wymieniła i ostrzegła, że to będzie masakra (nie była, po takim straszaku spodziewałam się czegoś gorszego).
Drugą była cena Seerio, jeśli dermatolog ani kosmetyczka nie wspomną nawet o inwazyjności zabiegu, to trzeba stamtąd wiać, partacze jacyś
JoasiaHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 12:44   #2313
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez JoasiaHa Pokaż wiadomość
Przepraszam dziewczyny, może to was urazi, to w takim razie po jakiego czorta idziecie do tego lekarza? No od czego on ma być? Tylko od kasowania stówki, czy też od rzetelnego przygotowania, wyjaśnienia wszystkich wątpliwości i przeprowadzenia leczenia?

Jak dermatolog opisywała mi zabieg, to właśnie była pierwsza wada którą wymieniła i ostrzegła, że to będzie masakra (nie była, po takim straszaku spodziewałam się czegoś gorszego).
Drugą była cena Seerio, jeśli dermatolog ani kosmetyczka nie wspomną nawet o inwazyjności zabiegu, to trzeba stamtąd wiać, partacze jacyś
ja nie chodzę z takimi sprawami do lekarza- sama sobie w domku robię takie "cuda" ale ja rzetelnie się naczytałam, dokształciłam w temacie zanim się zabrałam za swoje plamska. Wiedziałam co mnie czeka, szczerze mówiąc- było łatwiej niż się spodziewałam. Co nie zmienia faktu, ze lekarze często nie informują, albo podają zdawkowe informacje na temat np. będzie bolało ale "do wytrzymania"
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 22:31   #2314
JoasiaHa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: miasto krasnali
Wiadomości: 59
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
Wiedziałam co mnie czeka, szczerze mówiąc- było łatwiej niż się spodziewałam. <Co nie a nie chodzę z takimi sprawami do lekarza- sama sobie w domku robię takie "cuda" ale ja rzetelnie się naczytałam, dokształciłam w temacie zanim się zabrałam za swoje plamska.
Podobnie
Cytat:
zmienia faktu, ze lekarze często nie informują, albo podają zdawkowe informacje na temat np. będzie bolało ale "do wytrzymania"
No właśnie... Sami sobie kopią dołek, skoro nie spełniają swojej funkcji, to po co są? Tracą i opinię i klientów.
JoasiaHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 09:32   #2315
BMW528i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Hej,
ja wolałabym wiedzieć wcześniej o skutkach, i tak bym się zdecydowała bo plamy miałam okropne!! No właśnie - miałam bo faktycznie zeszły!!! Jestem w trakcie cosmelanu 2 - dwa razy dziennie, od jutra smaruje raz na noc przez tydzień. I nie wiem co dalej? kremy nawilżające, regenerujące? czy można podkład itd?
BMW528i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 11:57   #2316
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez BMW528i Pokaż wiadomość
Hej,
ja wolałabym wiedzieć wcześniej o skutkach, i tak bym się zdecydowała bo plamy miałam okropne!! No właśnie - miałam bo faktycznie zeszły!!! Jestem w trakcie cosmelanu 2 - dwa razy dziennie, od jutra smaruje raz na noc przez tydzień. I nie wiem co dalej? kremy nawilżające, regenerujące? czy można podkład itd?
można podkład....niestety powiem wam, że odkąd używam cosmelanu tylko raz dziennie znów widzę jakieś cienie na buzi
może jak zrobię kawitację, to się rozjaśnią, ale widzę jakieś zaczerwienienia, lekkie zbrązowienia na czole
mam nadzieję, że nie będzie jeszcze gorzej
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 14:45   #2317
Isztar01
Raczkowanie
 
Avatar Isztar01
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 184
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Mbria,
wczoraj użyłam 1 raz kremu od rana do wieczora nie zmywałam go, ale na noc czułam ,że sóra potrzebuje już nawilżenia i posmarowałam ja olejkiem kokosowym. Rano skóra nadal bardzo sucha i juz czerwona i cieńka pomarszczona.
Ja nie wyobrażam sobie stosowania tego kremu(dermamelan) 2-3 razy dziennie! Przeciez tym mozna sobie zniszczyć i wysuszyć na wiór skóre ,nie wspominając o naczynkach...
Dobrze ,ze nie robiłam maski!
Isztar01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 15:50   #2318
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez Isztar01 Pokaż wiadomość
Mbria,
wczoraj użyłam 1 raz kremu od rana do wieczora nie zmywałam go, ale na noc czułam ,że sóra potrzebuje już nawilżenia i posmarowałam ja olejkiem kokosowym. Rano skóra nadal bardzo sucha i juz czerwona i cieńka pomarszczona.
Ja nie wyobrażam sobie stosowania tego kremu(dermamelan) 2-3 razy dziennie! Przeciez tym mozna sobie zniszczyć i wysuszyć na wiór skóre ,nie wspominając o naczynkach...
Dobrze ,ze nie robiłam maski!
pierwsze dni są takie, potem będzie już tylko lepiej i lepiej a za 2-3 tygodnie będziesz dziękować siłom wyższym za zeslanie ci tego kremu (ja tak miałam), niestety widzę, ze powoli wracają mi na buzię cienie- to nie przebarwienia jeszcze ale widzę gdzie miałam przebarwienia...no a może wariuję i jestem przewrażliwiona...się okaże- w sobotę spotkam się z koleżanką, która nie widziała mnie odkąd zaczęłam używać kremu- zobaczymy co ona powie
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 08:31   #2319
Hermafrodyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Bździszewo
Wiadomości: 43
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

2

Edytowane przez Hermafrodyta
Czas edycji: 2016-03-30 o 21:36
Hermafrodyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 09:12   #2320
BMW528i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

cześć,
czytam właśnie, ze używacie do nawilżania różnych kremów i olejków w czasie cosmelanu. Z tego co wiem, to trzeba ściśle trzymać sie zaleceń, tzn. do nawilżania tylko hydro vital, żadne inne kremy.
Jeśli chodzi o cosmelan2 to myślałam, ze zostwię go trochę na lato, bo na pewno plamy się pojawią. Ale zmartwiłyście mnie, ze okres ważności po otwarciu słoiczka jest trzymiesięczny Nie da sie tego jakoś obejśc?
BMW528i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 23:26   #2321
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez BMW528i Pokaż wiadomość
cześć,
czytam właśnie, ze używacie do nawilżania różnych kremów i olejków w czasie cosmelanu. Z tego co wiem, to trzeba ściśle trzymać sie zaleceń, tzn. do nawilżania tylko hydro vital, żadne inne kremy.
Każdy robi jak uważa, ale według mnie (nie jestem lekarzem, ani kosmetologiem) nie masz racji. Te zalecenia są na zasadzie "do cosmelanu używaj tylko hydra-vita, bo jedno i drugie produkuje ta sama firma i dzięki temu nabijesz im więcej kasy"- nie ma to nic wspólnego z dbaniem o twoją skórę, czy ze skutecznością terapii.
Po prostu chodzi o to, zeby używać kosmetyków dedykowanych, produkowanych też przez mesoestetic.

Jeśli chodzi o cosmelan2 to myślałam, ze zostwię go trochę na lato, bo na pewno plamy się pojawią. Ale zmartwiłyście mnie, ze okres ważności po otwarciu słoiczka jest trzymiesięczny Nie da sie tego jakoś obejśc?
O tym jak sobie przedłużyć termin wazności kremu pisałam wyżej
Proponuję się w mocne filtry zaopatrzyć na lato, a nie cosmelan- o tym dlaczego też pisałam wyżej. Po krótce- będziesz mieć cienką i nie chronioną niczym skórę- zrobisz sobie krzywdę używając tego kremu w lato.
Zastanów się, ja do niczego nie namawiam, jedynie ostrzegam, a decyzję pozostawiam tobie, bo to twoja skóra
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-24, 17:41   #2322
doroti13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

cześć dziewczyny, podczytuje was od 11 dni, bo 11 dni temu miałam nałożona maskę iii powiem wam że powoli mam już dość tego zabiegu i nawet wasze opowieści że potem powiem iż nie żałuje nie przekonują mnie chyba jestem zbyt niecierpliwa i znerwicowana gęba mnie piecze, skóra z okolic ust i brody złazi jak wariatka (chyba nigdy nie skończy ), ciągnie mnie okrutnie. smaruje 2 razy dziennie cosmelan 2 , czasem 3 razy jak wytrzymam. teraz staram się mocno ją nawilżac kremami Aven (taki pani kosmetolog zaleciła albo la rosche ) używam też wody termalnej i tu jest na chwilkę niesamowita ulga, szkoda ze to tylko chwila. powiedzcie mi jak długo to uczucie suchoć bedzie jeszcze trwało?? boję się ze skórę sobie spierniczyłam bo wogóle mam ją wrażliwą i suchą a teraz to już wogóle...
doroti13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 16:16   #2323
11Aga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Dziewczyny w czwartek miałam nałożoną maskę cosmelan 1. Po 8 godzinach zmyłam ją i nic...na twarzy nie było żadnej reakcji?! W piątek skóra się lekko zaczerwieniła i twarz była trochę "cieplejsza" niż zwykle - ale nie pojawiło się pieczenie ani żadna inna reakcja. Dzisiaj czyli w sobotę nadal skóra jest tylko lekko zaczerwieniona i lekko w okolicach ust się łuszczy. Czy to znaczy, że maska nie zadziałała czy może taka moja uroda?! Miała któraś z Was tak samo???
Druga sprawa to taka, ze chyba powinnam już zacząć smarować się Cosmelanem 2? Dermatolog kazał mi przyjechać w środę i wtedy zadecyduje jak aplikować cosmelan 2 ale to chyba trochę późno???minie prawie tydzień od nałożenia maski???Biorąc pod uwagę, że tak słabo zareagowałam na maskę to chyba powinnam jak najszybciej zacząć drugi etap. Jakie są wasze doświadczenia??? z góry dzięki
11Aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 16:48   #2324
doroti13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

witaj, jakoś tutaj cisza jest ja też zagladam i czekam na jakieś wpisy ale...
moim zdaniem jak najbardziej powinnaś już się smarować cosmelanem 2. może wlaśńie dlatego że nie smarujesz się to nie masz takich zaczerwienień.?
doroti13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 21:14   #2325
11Aga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez doroti13 Pokaż wiadomość
witaj, jakoś tutaj cisza jest ja też zagladam i czekam na jakieś wpisy ale...
moim zdaniem jak najbardziej powinnaś już się smarować cosmelanem 2. może wlaśńie dlatego że nie smarujesz się to nie masz takich zaczerwienień.?
tak właśnie zrobiłam, posmarowałam się cosmelanem 2. Zobaczymy czy teraz moja skóra "zaskoczy"
11Aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 09:27   #2326
BMW528i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

cześć dziewczyny,
ja już zakończyłam zabieg cosmelanem, już nie używam kremu na noc. Plamy zniknęły, owszem. Stan skóry ogólnie się poprawił, ale pojawiło mi się mnóstwo popękanych naczynek, z którymi walczę od wielu lat. Coś za coś. Teraz muszę powrócić do swojej walki...
BMW528i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 08:52   #2327
doroti13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

BMW a jak długo w sumie się smarowałś kremem? ja 2 razy dziennie przez 3 tygodnie i zastanawiam się bo zostało mi troszke kremu czy powinnam się dalej smarować raz na noc?
doroti13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 09:18   #2328
BMW528i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

ja smarowałam cosmelanem2 - jeden raz dziennie, na wieczór przez dwa tygodnie. kremu mam jeszcze bardzo dużo, smarowałam cienką warstwą bo potwornie mnie piekło. Ale plamy zeszły. Resztę kremu zostawiłam w lodówce, na pewno w lecie plamy się pojawią ponownie, mimo filtrów. Myślę, że wtedy zaaplikuję sobie też wieczorne smarowanie.
Pod koniec dwutygodniowego smarowania w ogóle się już nie łuszczyłam, a tylko skórę miałam przesuszoną. Stwierdziłam, ze narazie wystarczy.
Pozdrawiam
BMW528i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 10:00   #2329
doroti13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

mi moje przebarwienia zeszły mi ładnie ale mam jeszcze pod nosem takie ciemneiejsze może zaczne smarować się jeszcze tylko boję się bo niedługo Święta i nie chciałabym wyglądac jak skrobany karp
doroti13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-10, 10:23   #2330
BMW528i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Do Świąt jeszcze dużo czasu! Jeśli jesteś w trakcie terapii, to jej nie przerywaj, smaruj wg zaleceń i będzie OK.
Polecam Ci krem ZINALFAT - na podrażnienia, alergię, do stosowania po zabiegach dermatologii estetycznej. Jest trochę tłusty, ale jak posmaruję się nim na noc, to rano mam cerę jak mleko. A u mnie to trudne, bo ciągle mam zaczerwienienia, podrażnienia i popękane naczynka. Rewelacyjnie goi skórę, naprawdę wart jest tych. ok. 40,00 zł za dużą tubkę.
Pozdrawiam
BMW528i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 15:41   #2331
kotu4
Raczkowanie
 
Avatar kotu4
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 57
Send a message via Skype™ to kotu4
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Hej Dziewczyny!Znalazłam coś nowego,czyżby alternatywa dla cosmelanu? Epionce Melano Corrective System - czy któraś już tego próbowała?
kotu4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 18:48   #2332
11Aga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Dzisiaj mija 12 dzień od nałożenia maski...niby wiedziałam co mnie czeka ( dokształcałam się na Waszym forum ) ale ogarnęło mnie jakieś takie poczucie beznadziejności, że hej...i jeszcze dzisiaj na wizycie dermatolog powiedział, żebym conajmniej przez dwa tygodnie stosowała cosmelan 2...buuuuu...nawet na święta będę wyglądała ja łuszcząca się kora sosny ...no cóż cel uświęca środki...mam tylko nadzieję, że za jakiś miesiąc spojrzę w lustro i pomyślę...WARTO BYŁO!
ps. polecacie różne kremy do pielęgnacji "pięknej" łuszczącej się skóry ja dorzucam jeszcze Cetaphil PS. Bardzo fajnie nawilża i lekko natłuszcza ( ok 40 zł za 100 g ) oczywiście dostępny w aptekach
11Aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 08:33   #2333
Hermafrodyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Bździszewo
Wiadomości: 43
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

1

Edytowane przez Hermafrodyta
Czas edycji: 2016-03-30 o 21:34
Hermafrodyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 16:41   #2334
11Aga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez Hermafrodyta Pokaż wiadomość
Hej Aga!

Głowa do góry! Najgorsze już masz za sobą i przetrwałaś. Teraz będzie tylko lepiej. Więc dasz radę przeżyć te Święta... Ale pomyśl jaka piękna będziesz w Nowym Roku! Jak wspaniale go zaczniesz...z cudną buzią i bez przebarwień Z taką perspektywą nie możesz się poddać! I uwierz mi pomyślisz - a nawet powiesz że "warto było"! )
Trzymam kciuki za Twoją wytrwałość i wolę walki!
Masz cel...zmierzaj do niego cierpliwie...bo warto ))
Pozdrawiam
Hermafrodyta,

dzięki to właśnie trzyma mnie przy zdrowych zmysłach hahaha...będę piękna
11Aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 17:19   #2335
11Aga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez Hermafrodyta Pokaż wiadomość
Hej Aga!

Głowa do góry! Najgorsze już masz za sobą i przetrwałaś. Teraz będzie tylko lepiej. Więc dasz radę przeżyć te Święta... Ale pomyśl jaka piękna będziesz w Nowym Roku! Jak wspaniale go zaczniesz...z cudną buzią i bez przebarwień Z taką perspektywą nie możesz się poddać! I uwierz mi pomyślisz - a nawet powiesz że "warto było"! )
Trzymam kciuki za Twoją wytrwałość i wolę walki!
Masz cel...zmierzaj do niego cierpliwie...bo warto ))
Pozdrawiam
Hermafrodyta,

dzięki chyba tylko to trzyma mnie przy zdrowych zmysłach hahaha...najważniejsze, że będę piękna...chyba haha...

pozdrawiam

ps do tego wszystkiego tak mnie jeszcze skóra swędzi, że wymiękam...
Miał tak ktoś???
11Aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 21:04   #2336
magdus34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 48
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Dziewczyny poratujcie!! Od zeszłego roku używam derm2, wszystko ok, plamy pięknie schodzą, pomijając że łuszczenie doprowadza mnie do szału. Chciałm spróbpowac Pigmanorm, zdobyłam z Niemiec i patyczkiem do uszu posmarowałam dwie najbardziej widoczne plamy po oczami o średnicy 1 cm
Po dwóch dniach zrobiły się ciemno czerwono-brązowe i ten kolor utrzymuje sie już 5 dni.Skóra się łuszczy ale nie jaśnieje.
Prosze może któras z WAS miała taki sam przypadek. Napiszcie że to minie.
magdus34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 09:02   #2337
Hermafrodyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Bździszewo
Wiadomości: 43
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

1

Edytowane przez Hermafrodyta
Czas edycji: 2016-03-30 o 21:33
Hermafrodyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 09:19   #2338
doroti13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

cześc wam w sobotni poranek.
10 dni temu skończyłam kuracje 3 tygodniową cosmelanem 2 , buzie mam śliczną, rozjaśnioną bez żadnych przebarwień i wkońcu nawilżoną poszłam wczoraj do mojej kosmetolog się pochwalić iiiiiii dostałam opitol nie z tej ziemi kazała mi natychmiast dalej smarować cosmelanem 2 buzie raz na noc!!!! boziu jestem przerażona bo powiedziała ze jeśłi nie bede 3 miesiące smarowała non stop razna noc to wszystko wróci w tempie błyskawicznym więc znowu mam się obierać???? znowu mam wyglądać jak skrobany karp? no w w sumie idą Święta... czy wy tez tak długo smarowałyśie cię?
doroti13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 14:41   #2339
punkowa666
Przyczajenie
 
Avatar punkowa666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 12
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

witam
mam takie pytanie dwie noce smarowalam sie mascia pigmanorm na przebarwienia i skora strasznie byla czerwona i piekla teraz schodzi i porobily mi sie gdzie nie gdzie takie stupy a skora jest taka ciemna w sensie przebarwienia stały sie ciemniejsze a nie smarowałam sie juz tej nocy i boje sie czy mi jeszcze bardziej nie sciemnieją:/ wygląda to okropnie... kiedy zejdzie mi ten ciemny kolor?
prosze o szybką odpowiedz
pozdrawiam!

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez magdus34 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poratujcie!! Od zeszłego roku używam derm2, wszystko ok, plamy pięknie schodzą, pomijając że łuszczenie doprowadza mnie do szału. Chciałm spróbpowac Pigmanorm, zdobyłam z Niemiec i patyczkiem do uszu posmarowałam dwie najbardziej widoczne plamy po oczami o średnicy 1 cm
Po dwóch dniach zrobiły się ciemno czerwono-brązowe i ten kolor utrzymuje sie już 5 dni.Skóra się łuszczy ale nie jaśnieje.
Prosze może któras z WAS miała taki sam przypadek. Napiszcie że to minie.
witam
mam ten sam problem dwie noce smarowalam sie mascia pigmanorm na przebarwienia i skora strasznie byla czerwona i piekla teraz schodzi i porobily mi sie gdzie nie gdzie takie stupy a skora jest taka ciemna w sensie przebarwienia stały sie ciemniejsze a nie smarowałam sie juz tej nocy i boje sie czy mi jeszcze bardziej nie sciemnieją:/ wygląda to okropnie... kiedy zejdzie mi ten ciemny kolor?
prosze o szybką odpowiedz
pozdrawiam!
punkowa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 11:35   #2340
Hermafrodyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Bździszewo
Wiadomości: 43
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

3

Edytowane przez Hermafrodyta
Czas edycji: 2016-03-30 o 21:32
Hermafrodyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-07 11:31:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:38.