Lakiery kompletnie nie chcą trzymać się na moich paznokciach... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-10, 12:57   #61
hiho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 78
Dot.: Lakiery kompletnie nie chcą trzymać się na moich paznokciach...

Można też cleanerem przemyć płytkę paznokcia przed nałożeniem bazy. Ja ma właśnie wymagające paznokcie i to pomogło. a i jeszcze oczywiście adic primer.
__________________
hiho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 07:35   #62
JasnaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Dot.: Lakiery kompletnie nie chcą trzymać się na moich paznokciach...

A miałyście/słyszałyście o takiej sytuacji: pomalowałam sobie paznokcie lakierem hybrydowym, wszystko trzyma się bez najmniejszego problemu, pomalowałam paznokcie mojej mamie, wszystko to samo co u mnie lakiery cleaner, lampa itd. u niej pierwszy paznokieć już po kilku dniach zszedł, ale nie od strony skórek tylko od opuszka, pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją, nawet zwykły lakier zaczął jej się ścierać od razu po pomalowaniu. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź, bo kompletnie nie mam pomysłu co jest tego przyczyną.
JasnaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-07, 13:58   #63
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Lakiery kompletnie nie chcą trzymać się na moich paznokciach...

Moich paznokci lakiery także się nie trzymają. Już po kilku godzinach mam pościerane końcówki, także w dni, kiedy nie pracuję i nic nie robię w domu.
Ze wspominanych na tym wątku opcji testowałam prawie wszystkie, a więc i różne sposoby oczyszczania płytki, oczywiście przeróżne tanie i drogie bazy i top coaty, odżywki utwardzające, podczas kuracji hormonalnych problem także występował (chociaż płytka mi się wyraźnie wzmacniała). Nie stosowałam jedynie primera kwasowego, o którym tu wspominacie.
Z czasem przyzwyczaiłam się do tego i przestałam szukać przyczyny. Używam tylko cielistych, półtranparentnych lakierów, bo przy nich nie widać pościeranych końcówek.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-11, 17:31   #64
KarolinaEr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 10
Dot.: Lakiery kompletnie nie chcą trzymać się na moich paznokciach...

Cytat:
Napisane przez JasnaM Pokaż wiadomość
A miałyście/słyszałyście o takiej sytuacji: pomalowałam sobie paznokcie lakierem hybrydowym, wszystko trzyma się bez najmniejszego problemu, pomalowałam paznokcie mojej mamie, wszystko to samo co u mnie lakiery cleaner, lampa itd. u niej pierwszy paznokieć już po kilku dniach zszedł, ale nie od strony skórek tylko od opuszka, pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją, nawet zwykły lakier zaczął jej się ścierać od razu po pomalowaniu. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź, bo kompletnie nie mam pomysłu co jest tego przyczyną.
brzmi jak zle zabezpieczony wolny brzeg. Moja siostra miala podobnie tyle ze schodzi jej po calosci, polecilam jej primer kwasowy i jest o niebo lepiej
KarolinaEr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 20:29   #65
broziak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 117
Dot.: Lakiery kompletnie nie chcą trzymać się na moich paznokciach...

hm moze wystapily jakies bledy przy aplikacji, plytke paznokcia trzeba dobrze odtłuścic
broziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-19, 11:09   #66
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Lakiery kompletnie nie chcą trzymać się na moich paznokciach...

Czy primer kwasowy jest tylko do hybryd?
Można i jest w ogóle sens używać go, jeśli stosuje się tylko najzwyklejsze lakiery? Z opisu jego działania odniosłam wrażenie, że to dość agresywny produkt i chyba niekoniecznie nadawałby się on w przypadku częstego malowania paznokci zwykłymi lakierami (mam na myśli co 2-3 dni).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-30, 13:47   #67
fistaszkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 13
Dot.: Lakiery kompletnie nie chcą trzymać się na moich paznokciach...

Można użyć też primera bezkwasowego, jest mniej obciążający dla paznokci a też poprawia trzymanie się lakieru, ja używałam go przez jakiś czas i dobrze się sprawdzał nie zauważyłam żeby jakoś negatywnie wpłynął na moje paznokcie.
fistaszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-31, 13:51   #68
Mariolaox
Przyczajenie
 
Avatar Mariolaox
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6
Dot.: Lakiery kompletnie nie chcą trzymać się na moich paznokciach...

Albo kupujesz beznadziejne lakiery, albo spróbuj używać przez jakiś czas odżywki do paznokci z dobrej firmy.
Mariolaox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-02, 09:07   #69
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Lakiery kompletnie nie chcą trzymać się na moich paznokciach...

Cytat:
Napisane przez fistaszkaaa Pokaż wiadomość
Można użyć też primera bezkwasowego, jest mniej obciążający dla paznokci a też poprawia trzymanie się lakieru, ja używałam go przez jakiś czas i dobrze się sprawdzał nie zauważyłam żeby jakoś negatywnie wpłynął na moje paznokcie.
Co masz na myśli? Bazę pod lakier?

Cytat:
Napisane przez Mariolaox Pokaż wiadomość
Albo kupujesz beznadziejne lakiery, albo spróbuj używać przez jakiś czas odżywki do paznokci z dobrej firmy.
Nie wiem czy Essie, OPI, Nail Tek, Herome czy Revlon to beznadziejne lakiery/odżywki, a przerobiłam tego sporo. No chyba że masz na myśli jeszcze jakieś droższe marki. Tak zwane odżywki czu to w formie olejku, czy lakieru, czy z formaldehydem czy bez nie mają żadnego pozytywnego wpływu na trwałość lakieru. Czy położę np lakier Essie z bazą i top coatem czy bez - ściera się po kilku godzinach, najpóźniej następnego dnia.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 12:10   #70
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Lakiery kompletnie nie chcą trzymać się na moich paznokciach...

Ja od kiedy nakładam pod lakier żel do utwardzania paznokci nie mam problemu z odpadającym lakierem
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-07 13:10:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.