POMOCY!!! Jakie dodatki?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-25, 10:08   #1
dolly87
Raczkowanie
 
Avatar dolly87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 414

POMOCY!!! Jakie dodatki?!


Witam!

Kupiłam sobie na weselę "oryginalną" sukienkę i teraz mam problem... Jakie buty, torebkę i dodatki do niej dobrać? Co założyć na wierzch, bo wesele jest na początku kwietnia, więc może być chłodno... Chcę żeby całość była sexi, może glamour... Żebym nie wyglądała ciężko i pogrzebowo... Uwielbiam Kim Kardashian i jej styl, może jakieś inspiracje...

Bardzo bym prosiła o pomoc, najlepiej z przykładowymi fotkami.

Oto zdjęcie sukienki- w rzeczywistości jest czarna...
dolly87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 11:35   #2
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: POMOCY!!! Jakie dodatki?!

Skoro zdecydowałaś się na czerń, proponuję dodać sukience kolorytu, blasku, tak aby ją rozweselić. Skoro okazją jest wesele, powinno być optymistycznie, a nie jak sama piszesz "pogrzebowo".

Zacznę od tego, że skoro wesele odbędzie się w kwietniu, może Cię zaskoczyć pogoda ( ciepło/zimno ), proponuję zatem założyć "szałowe" rajstopy. Teraz masz do wyboru dużo ciekawych wzorów i to już może dodać sukiece animuszu. Jeśli jesteś na nie - pozostają klasyczne.

Biżuteria - stanowi podstawę stylizacji, w zależności od uczesania jakie wybierzesz możesz podbić look sukienki i wybrać "szałowe" kolczyki, naszyjnik, bransoletkę.
Ja do czerni dodałabym złoto/srebro, wszystko zależy od tego co lubisz i w jakim kolorze czujesz się dobrze. Równie dobrze z czernią sukienki pięknie komponować będzie się np. soczysta czerwień, fiolet, królewski błętkit.

Pasek - sukienka jest prosta, bez ozdób wniosek, możesz zaszaleć podkreślając talię paskiem. Teraz szerokie paski są na topie, a Kim podkreśla swoją kobiecość akcentując talię, co jest bardzo kobiece i od razu zmienia look sukienki.

Buty - w zależności od rajstop, ale także biorąc pod uwagę w/w warunki pogodowe wybrałabym klasyczne czółenka na obcasie. Akcentując sukienkę biżuterią, a już na pewno rajstopami, zdecydowałabym się na spokojnieszą wersję, wybierając klasyczne buty.

Torebka - jak najbardziej kopertówka do ręki lub delikatna torebka na pasku.

Żakiet - jak sama piszesz z pogodą może być różnie, dlatego polecam żakiet na wypadek chłodniejszego dnia, prosty, klasyczny będzie jak najbardziej odpowiedni na tą okazję.

Mam nadzieję, że moje pomysły na coś ci się przydadzą

Edytowane przez fashionismypassion
Czas edycji: 2010-02-25 o 11:36
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 11:45   #3
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: POMOCY!!! Jakie dodatki?!

Długie srebrne kolczyki, srebrna kopertówka , czarne szpilki na platformie, szeroki czary pas z jakimiś rzucającymi się w oczy elemantami - np. dużą klamrą, ciekawym deseniem, itp.
megilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 14:17   #4
dolly87
Raczkowanie
 
Avatar dolly87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 414
Dot.: POMOCY!!! Jakie dodatki?!

Hmmm... Podoba mi się pomysł z paskiem szerokim, może takim gorsetowym, jak ten: http://www.allegro.pl/item903917195_...wyprzedaz.html lub ten: http://www.allegro.pl/item931141315_...ie_7kolor.html
Lubię złote dodatki, więc może jakieś szałowe złote kolczyki dość duże. Do tego pasek (nie wiem tylko czy złoty, czy już nie będzie za dużo- może lepiej czarny?). I np. złote pantofelki.... Np takie: http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/...6247_gold.html
dolly87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:39.