matemorfoza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-01, 13:20   #1
Korcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1

matemorfoza


[img]icons/icon40.gif[/img]
Przegladam i czytam Wasze forum i przyznaje, ze bardzo mi sie podoba, a korzystajac z okazji mam nadzieje, ze i ja otrzymam jakies rady [img]icons/1pomocy.gif[/img]. Mam na mysli zmiane fryzury i zastanawia mnie jak by mi bylo w kręconych wlosach?? [img]icons/icon41.gif[/img] a jak w krotkich?? [img]icons/icon41.gif[/img] a jakis inny kolor?? [img]icons/icon41.gif[/img] Sama niewiem czego chce [img]icons/icon22.gif[/img] .... prosze o jakies rady [img]icons/1pomocy.gif[/img], jakos wczesniej nigdy nie ryzykowalam z fryzura, a teraz ciągnie mnie do czegos nowego [img]icons/icon36.gif[/img] ... Jak ide do fryzjera to niestety nie moge liczyc na jaks dobra rade [img]icons/icon9.gif[/img] , bo w moim (malym) miescie panie fryzjerki tylko patrza aby jak najwiecej osob ostrzyc i juz [img]icons/icon30.gif[/img] , nie ma u nas (nie słyszałam o nich przynajmniej)chyba jakis dobrych specjalistow, ktorzy potrafili by mi cos doradzic [img]icons/icon9.gif[/img] , dołaczam zdjecie takie jakie mam, moze wystarczy [img]icons/1pomocy.gif[/img] POZDRAWIAM [img]icons/icon10.gif[/img] ps. sorki za jakos zdjecia, itp. [img]icons/1roza.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Basia.....jpg (6,3 KB, 1 załadowań)
Korcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-01, 17:34   #2
basiak
Raczkowanie
 
Avatar basiak
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 480
Re: matemorfoza

Niestety na podstawie tego zdjęcia nikt Ci nic nie doradzi. [img]icons/icon9.gif[/img]
Pytasz o zmianę koloru włosów, ale na czarno - białej fotce nie widać jaki masz kolor obecnie, jaką masz karnację, kolor oczu, itd.
Musisz koniecznie postarać się o inne zdjęcie, przede wszystkim kolorowe. [img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/wff22n0ayfdjpnfn.png

Szymek 16.04.2010
basiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-01, 17:53   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: matemorfoza

Witaj Korci [img]icons/icon7.gif[/img]
Bardzo chętnie Ci pomożemy, tylko tak jak pisze Basia, to zdjęcie niestety nie bardzo się nadaje do dobrej metamorfozy. Poszukaj czegoś proszę z wyraźniejszą buzią i koniecznie kolorowe. A najlepiej jak uda Ci się dołączyć kilka [img]icons/icon7.gif[/img]

Poza tym napisz jeszcze jaki styl ubioru preferujesz, czy chcesz czegoś bardzo ektremalnego - czyli całkowita zmiana fryzury, jej koloru, kolorów makijażu... Czy tylko oczekujesz dopracowania pewnego stylu.

Gorąco pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.