paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-15, 15:26   #331
networkerka
Raczkowanie
 
Avatar networkerka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 40
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
Można malowac dowolnymi lakierami i je zmywac zmywaczem bezacetonowym,można na żel dawac nawet hybryde,zwykły lakier powinien trzymac sie lepiej i dłuzej niz na naturalnym paznokciu.
Dziękuję za odpowiedź! A co do żeli - rozumiem, że nie wszystkie żele nadają się do naturalnej płytki paznokcia, czyli jakich szukać? Sprzedawcy niejednokrotnie próbują "zmylić" kupujących pisząc, że żel nadaje się na tips i na naturalny paznokieć - ale czy na pewno? Wydaje mi się, że jak żel trzyma się na tipsie to na płytce raczej odpadnie. Chyba że się mylę?
networkerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 10:57   #332
ladowarka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Wink Co kupić,aby samodzielnie robić tipsy żelowe?

Cześć, nie znalazłam nigdzie takiego tematu, chyba, że jestem ślepa i przeoczyłam
Mam pytanie do dziewczyn zajmujących się robieniem tipsów- jaki zestaw dla początkujących polecacie? Czy muszę kupować jakiś mega rozbudowany zestaw, skoro paznokcie mam zamiar robić tylko sobie?
Postanowiłam sama się za to zabrać, bo moja kosmetyczka wyjechała za granicę, a ja błąkam się od jednej do drugiej, marnując czas i pieniądze.
Czy bardziej opłaci mi się kupować cały zestaw z allegro, czy pojedyńcze rzeczy u tego samego sprzedawcy?
Zestawy są z reguły bardzo rozbudowane, nie sądzę,żeby wszystko było mi potrzebne.
Czy któraś z Was może mi pomóc i napisać co muszę mieć, żeby zrobić podstawowe pazurki, tylko z kolorowym żelem, bez frencha itd?
Pozdrawiam
ladowarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 09:49   #333
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Co kupić,aby samodzielnie robić tipsy żelowe?

Cytat:
Napisane przez ladowarka Pokaż wiadomość
Cześć, nie znalazłam nigdzie takiego tematu, chyba, że jestem ślepa i przeoczyłam
Mam pytanie do dziewczyn zajmujących się robieniem tipsów- jaki zestaw dla początkujących polecacie? Czy muszę kupować jakiś mega rozbudowany zestaw, skoro paznokcie mam zamiar robić tylko sobie?
Postanowiłam sama się za to zabrać, bo moja kosmetyczka wyjechała za granicę, a ja błąkam się od jednej do drugiej, marnując czas i pieniądze.
Czy bardziej opłaci mi się kupować cały zestaw z allegro, czy pojedyńcze rzeczy u tego samego sprzedawcy?
Zestawy są z reguły bardzo rozbudowane, nie sądzę,żeby wszystko było mi potrzebne.
Czy któraś z Was może mi pomóc i napisać co muszę mieć, żeby zrobić podstawowe pazurki, tylko z kolorowym żelem, bez frencha itd?
Pozdrawiam
...
pomijajac gł.pytanie...z jakiego miasta piszesz?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 05:33   #334
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Co kupić,aby samodzielnie robić tipsy żelowe?

networkerka

Najwłaściwsze dla naturalnej płytki będą żele easy off lub soak off, czyli tzw. silikonowe, które po utwardzeniu nie są tak twarde jak tradycyjne żele i pracują razem z płytką paznokciową. Sprzedawcy tak piszą i mają rację, bo tworząc paznokieć żel nakładasz i na tips i na naturalny paznokieć nieprawdaż? Bo jak sobie wyobrażasz nałożenie żelu na sam tips, a co z naturalkiem? Trzeba przecież wybudować paznokcie, stworzyć krzwizny itd i robi się to jednym i tym samym żelem. Nie ma takiej opcji, że na sam tips kładziesz inny żel, dokładnie patrzysz, żeby nic nie "skapło" na naturalka, a naturalka z kolei innym żelem. To zupełnie bez sensu. Aczkolwiek żel twardy położony na SAM naturalny paznokieć może się nie trzymać, ze względu na swoją strukturę i pracę paznokcia, pomimo poprawnego nałożenia. I tu z pomocą przychodzą żele soak off.

ladowarka
temat poruszany miliony razy, wystarczy użyć wyszukiwarki. I nóż w kieszeni mi się otwiera na sformułowanie "robi tipsy", bo uwierz żadna z nas tipsów nie robi, bo tipsy robią fabryki, my stylizujemy paznokcie, ewentualnie robimy paznokcie żelowe lub akrylowe.
Po raz setny powtórzę, że gotowych zestawów nie kupuje się, bo są bez sensu. Połowa niepotrzebnych rzeczy i słabej jakości produkty. Bez podstawowej wiedzy ciężko Ci będzie cokolwiek stworzyć, będziesz się najpewniej frustrować i denerwować. A co do robienia sobie to też cały wizaż tym zasypany, a potem "ee ładnie wychodziło to zaczęłam robić tipsy też innym". Dlatego dobrze się porządnie doposażyć już od początku i przede wszystkim nie oszczędzać na dobrych produktach, bo to one są bardzo często winą, odpryśnięć, zapowietrzeń i odpadania. Nikt Ci też tu nie napisze po raz tysięczny, co musisz mieć aby robić paznokcie. Wystarczy minimum wysiłku, żeby odnaleźć taki post, ew. wyszukać w google.
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok

Edytowane przez mysiaczeq
Czas edycji: 2014-10-08 o 05:39
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 07:16   #335
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Co kupić,aby samodzielnie robić tipsy żelowe?

mysiaczeq probowalam to wlasnie pani o nazwie "ladowarka" wytlumaczyc ale zostalam nazwana "wielka pania moderatorka ktora ma problemy ze rozumieniem tekstu czytanego"
no coz, inni jak widac maja problem z obsluga wyszukiwarki
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 07:34   #336
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: paznokcie żelowe

Czuszka wg mnie dobrze sobie radzisz z moderowaniem i spokojnie mozna Cie nazywac wielka ale w troche innym kontekscie i nie sadze zebys miala problem ze zrozumieniem czytanego tekstu, bo jesli Ty, to i ja mam z tym problem niestety zwrot "szukalam ale nie znalazlam" gdzie temat jest poruszany pare stron wstecz na mnie nie dziala.
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 07:44   #337
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: paznokcie żelowe

dziękuję niestety to jest przykre ze ktos wpada jak strzala na forum, ma jedna wiadomosc na koncie i roszczeniowe a czesto bezczelne podejscie to starych uzytkownikow forum.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-08, 09:36   #338
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: paznokcie żelowe

To sie szybko przynajmniej nauczy ze takim podejsciem ani nie zdobedzie sympatii wspolforumowiczow ani odpowiedzi bo to ze sie dzielimy wiedza to tylko i wylacznie nasza dobra wola.
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 01:05   #339
networkerka
Raczkowanie
 
Avatar networkerka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 40
Dot.: Co kupić,aby samodzielnie robić tipsy żelowe?

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
networkerka

Najwłaściwsze dla naturalnej płytki będą żele easy off lub soak off, czyli tzw. silikonowe, które po utwardzeniu nie są tak twarde jak tradycyjne żele i pracują razem z płytką paznokciową. Sprzedawcy tak piszą i mają rację, bo tworząc paznokieć żel nakładasz i na tips i na naturalny paznokieć nieprawdaż? Bo jak sobie wyobrażasz nałożenie żelu na sam tips, a co z naturalkiem? Trzeba przecież wybudować paznokcie, stworzyć krzwizny itd i robi się to jednym i tym samym żelem. Nie ma takiej opcji, że na sam tips kładziesz inny żel, dokładnie patrzysz, żeby nic nie "skapło" na naturalka, a naturalka z kolei innym żelem. To zupełnie bez sensu. Aczkolwiek żel twardy położony na SAM naturalny paznokieć może się nie trzymać, ze względu na swoją strukturę i pracę paznokcia, pomimo poprawnego nałożenia. I tu z pomocą przychodzą żele soak off.
dziękuję za odpowiedź a czy mogłabym Cię jeszcze prosić o wyjaśnienie jednej kwestii? Załóżmy, że po nałożeniu żeli soak off i utwardzeniu ich w lampie, pomaluję paznokcie zwykłym lakierem - jak będzie sprawa wyglądała w przypadku ich trwałości? Będzie tak samo jak na zwykłej płytce paznokcia (czyli po kilku dniach będą odpryski) czy wręcz przeciwnie?
networkerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 01:08   #340
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: paznokcie żelowe

Ja w ogole nie widze sensu malowania tego lakierami. Nie lepiej hybryda pomalowac i nie bac sie o trwalosc? Zalezy od jakosci lakieru, pracy plytki po utwardzeniu i techniki aplikacji. Powinno sie trzymac lapiej niz na naturalku
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 19:05   #341
beforeyou
Zakorzenienie
 
Avatar beforeyou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Osw
Wiadomości: 4 692
Dot.: paznokcie żelowe

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
Ja w ogole nie widze sensu malowania tego lakierami. Nie lepiej hybryda pomalowac i nie bac sie o trwalosc? Zalezy od jakosci lakieru, pracy plytki po utwardzeniu i techniki aplikacji. Powinno sie trzymac lapiej niz na naturalku
Patrz też tak, że robisz komuś paznokci i ta osoba chce zwykły lakier by móc później pomalować na inny kolor, a chce mieć przedłużone paznokcie wtedy ta osoba chodzi tylko na uzupełnienie odrostów
__________________
" Wanting to be someone else is a waste of the person you are. "



Klik i poznajesz mnie
beforeyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-26, 21:05   #342
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: paznokcie żelowe

Chyba ze, Tyle ze soak off jest za elastyczny zeby nim znaczaco przedluzyc paznokiec.
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 00:56   #343
networkerka
Raczkowanie
 
Avatar networkerka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 40
Dot.: paznokcie żelowe

Cytat:
Napisane przez beforeyou Pokaż wiadomość
Patrz też tak, że robisz komuś paznokci i ta osoba chce zwykły lakier by móc później pomalować na inny kolor, a chce mieć przedłużone paznokcie wtedy ta osoba chodzi tylko na uzupełnienie odrostów
Ja bym chciała raczej położyć żel na swoje naturalne paznokcie, bez przedłużenia. Mam strasznie słabe, kruche i rozdwajające się chciałabym, aby stały się mocniejsze. A jestem posiadaczką lakierożeli, które są w stanie zabezpieczyć paznokcie (niestety nie na tak długo, jakbym chciała) i stąd wiem, że żele mogłyby mi w tej sytuacji pomóc. A przynajmniej chciałabym spróbować.

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
Chyba ze, Tyle ze soak off jest za elastyczny zeby nim znaczaco przedluzyc paznokiec.
Czyli tak na chłopski rozum - co w mojej sytuacji radzisz odnośnie żeli?
networkerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 07:18   #344
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: paznokcie żelowe

....na naturalną płytkę niekoniecznie musi być żel typu soke off...ja często robie twardym żelem żelowanie naturalka np ibd albo Indigo..kwestia zbudowania paznokcia i zasadniczo większości Klientek się fajnie trzyma
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 16:31   #345
aurora1444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 11
Question Czym wykonać wzorki na paznokciach żelowych??

Dziewczyny zastanawiam się czym malujecie wzorki (kwiatki, panterke, obrazki) na paznokciach żelowych??
Ja gotowego pazurka (primer, żel jednofazowy, kolorowy żel) i zmatowionego - maluję farbkami akrylowymi, a na to daje nabłyszczacz.
Jednak często po tygodniu czy dwoch nabłyszczasz się ściera w nefralgicznych miejscach a z nim i moje zdobienie.
Pozatym ciężko wykonać taki wzorek farbkami, ponieważ trzeba dobrze dobrac proporcje wody i farbek. Pozatym trzeba dobrze zmatowić kolor aby farbka nie "zjeżdzała się".
Może macie inne sposoby??
Może znacie inne produkty do malowideł??
Kropki robię czasem żelem kolorowym- jednak te sà zwykle samopoziomujàce, dlatego ciężko w ten sposob otrzymać wzorek o wyraźnych krawędziach bo żel się rozpływa po płytce..
Jest jeszcze Airbrush (areograf) ale tu już wchodzá w gre szablony lub rozmyty efekt... Mam areograf (màż sobie kupił do zdobienia modeli ktore składa) jednak jeszcze nie testowałam go na pazurkach... ponieważ zależy mi na ręcznie malowanych (głownie czarnych) zdobieniach.

Edytowane przez aurora1444
Czas edycji: 2014-11-17 o 16:51
aurora1444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 23:12   #346
sylwiasiasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: paznokcie żelowe

Do zdobienia farbkami nigdy nie mieszam ich z woda .maluje po zmatowionej powierzchni żelu jak opiłuje i opracuje ładnie pazurka. jeżeli chcesz aby twój wzorek nie ścierała się pod warstwa nabłyszczacza to możesz zrobić to tak jak ja .
Przed nałożeniem ostatniej warstwy żelu ,maluje swój wzorek obojętnie czy to farbki lakier czy inna technika i przykrywam cienka warstwa żelu delikatnie wyrównuje i nakładam nabłyszczacz .
ladnie i ciekawie tez wygląda taki efekt gdy część wzorku np kwiatu namalujesz przed położeniem ostatniej warstwy żelu a reszte domalujesz na sam konie i przykryjesz nabłyszczaczem . dlugi efekt wyblyzczenia daje IBD
sylwiasiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 15:42   #347
bozena ps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Bielsko-Biała, Oświęcim
Wiadomości: 73
Dot.: paznokcie żelowe

aurora1444 przed nałożeniem nabłyszczacza musisz przypilnować, aż farbka dobrze wyschnie. Wtedy na 100% nie będzie później nic odpryskiwać
Druga sprawa to rozcieńczanie farbek akrylowych z wodą - jedyne do czego używam wody podczas malowania farbkami to do czyszczenia i delikatnego nawilżenia pędzelka oraz ewentualnie do gęstniejącej już farbki. Nie ma potrzeby rozcieńczania farbek akrylowych z wodą.
Inaczej niż na farbach akrylowych pracuje się na kredkach lub farbkach akwarelowych - tutaj już praktycznie do cieniowania stosujemy jedynie czysty, mokry pędzelek
Nail art śmiało możemy również wykonywać hybrydami, paint żelami lub tradycyjną kolorówką żeli
__________________
Instruktor SPN - Bielsko-Biała, Oświęcim
bozena ps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 12:49   #348
MEGAPRISCILLA98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: paznokcie żelowe

Kochaniutka, a czy wszystkim pasują buty rozmiar 36? Oczywiście że nie, i też nie wszystko mogą i przede wszystkim powinni to robić, natomiast w tej chwili są już dostępne takie techniki że można je odpowiednia dopasować do klientki nie muszą to być tylko żele.
MEGAPRISCILLA98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 13:26   #349
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: paznokcie żelowe

Mam pytanko po noszeniu paznokci żelowych z 3 tygodnie zdjeciu mozna nalozyc na dlugie paznokcie ? forme czy w tedy hybryde?
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-25, 20:51   #350
xkasxoxo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1
FINISH paznokcie żelowe

Witam,
Mam problem z finishem, ponieważ po utwardzeniu w lampie np. na kolorowym żelu bądź hybrydzie robi mi się efekt typu "zważenia mleka".
Paznokieć zamiast nabłyszczony jest tak jakby rozlany i robią się na nim brzydkie mazy.
Co robię nie tak? Ewentualnie jak robić krok po kroku, żeby było ok.
Pozdrawiam
xkasxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 16:42   #351
patrycja1766
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Paznokcie żelowe

Hej, chciałabym zacząć robic paznokcie żelowe.
MAM Prośbę dobardziej doświadczonych ktoras z was mogla by mi wybrac z tej strony co podam nizej co mi jest potrzebne? te zele podstawoe i ogolnie pilniki... (wszystko)
tylko zele małe, poniewaz chce sie trocher pouczyć. Byłabym bardzo wdzięczna....
http://www.alphanailstylist.pl/index.html
patrycja1766 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 07:13   #352
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Paznokcie żelowe

nie zakładamy nowych wątków skoro takie już istnieją!
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 21:26   #353
Lorettaa
Przyczajenie
 
Avatar Lorettaa
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 7
Paznokcie żelowe

Witam D: Czy jest tutaj ktos kto nosi regularnie paznokcie żelowe?
Może zacznę od początku i opowiem moją ''paznokciową'' drogę. Otóż od stycznia tamtego roku zaczelam dbać o swoje paznokcie, czyli; kupiłam odżywki Eveline - maksymalny wzrost paznokci i sos. I ogólnie bardziej zaczęłam na nie uważać, moczyłam paznokcie w oliwie z oliwek,wsmarowywalam maść z witaminą A, wazelinę i teraz są średniej długości , ale jaka są długie to pojawił sie kolejny problem - niektóre paznokcie zawijają się w dół....
A po drugiej i tak są łamliwe, so wątpie czy dadzą rade być takiej długości na dluższą metę tyle ile ja chce. I musze strasznie na nie uważać ;-;
Ale to i tak sukces, że w ogóle mogą być długie, jak obgryzałam je ciągle.
Do rzeczy;
Od pewnego czasu stasznie podobają mi się paznokcie żelowe migdałki. Uwielbiam migdały, ale sama nie potrafię wypiłować.

1) Czy mając 16 lat mogę iść SAMA do kosmetyczki i zapytać sie o paznokcie żelowe?
Nie wiem czemu, ale mając na rękach tipsy będę czula sie na tapeciare itd. haha
2) Czy to prawda, że żel niszczy strasznie płytkę? Bo kazdy w Internecie różnie pisze...
3) Czy mając na paznokciach zrobione tipsy itd. będę mogła za jakiś czas zmyć lakier i pomalować na inny kolor?
4) Czy czuje się, że ma sie tipsy, a nie swoje paznokcie?
5) Czy kosmetyczka maluje paznokcie lakierem po nałożeniu żelu itd?
Pewnie jakies pytanie jeszcze dojdą- to napisze.
Lorettaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 09:30   #354
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Paznokcie żelowe

nie zakładamy wątków jeśli istnieją już takie same!
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 11:30   #355
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Paznokcie żelowe

Cytat:
Napisane przez Lorettaa Pokaż wiadomość

1) Czy mając 16 lat mogę iść SAMA do kosmetyczki i zapytać sie o paznokcie żelowe?
No jasne, że możesz.
2) Czy to prawda, że żel niszczy strasznie płytkę? Bo kazdy w Internecie różnie pisze...
Nosiłam przez kilka lat akryl- po nim paznokcie nie wyglądałaby najlepiej. Po umiejętnie założonym żelu nic się z nimi nie działo.
3) Czy mając na paznokciach zrobione tipsy itd. będę mogła za jakiś czas zmyć lakier i pomalować na inny kolor?
A chcesz mieć tipsy (przyklejony do paznokcia kawałek plastiku), czy paznokcie przedłużone żelem na formie?
Ja maluję żel dopiero wtedy, kiedy odrost jest już duży a nie mam czasu na wizytę u stylistki.


4) Czy czuje się, że ma sie tipsy, a nie swoje paznokcie?
kwestia przyzwyczajenia
5) Czy kosmetyczka maluje paznokcie lakierem po nałożeniu żelu itd?
Spotkałam się z praktyką malowania żelu lakierem hybrydowym albo po prostu kolorowym żelem, lakierem się tego nie robi.
Ważne jest też, żebyś wybrała dobrą stylistkę, która nie zniszczy Ci paznokci. Nie warto oszczędzać i iść do profesjonalnej Kariny, która w domowym zaciszu zrobi Ci masakrę za 30 złotych.

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2015-01-30 o 11:31
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 21:39   #356
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Paznokcie żelowe

5) Czy kosmetyczka maluje paznokcie lakierem po nałożeniu żelu itd?
Spotkałam się z praktyką malowania żelu lakierem hybrydowym albo po prostu kolorowym żelem, lakierem się tego nie robi.''
... a niby czemu lakierem się tego nie robi ...
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 00:09   #357
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Paznokcie żelowe

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
5) Czy kosmetyczka maluje paznokcie lakierem po nałożeniu żelu itd?
Spotkałam się z praktyką malowania żelu lakierem hybrydowym albo po prostu kolorowym żelem, lakierem się tego nie robi.''
... a niby czemu lakierem się tego nie robi ...

pytałam kiedyś moją była stylistkę czemu tego ni robi i stwierdziła, że to bez sensu bo lakier ma małą trwałość (chociaż, jak wiadomo na żelu i tak większą, niż na naturalnym paznokciu.
Jeśli wprowadziłam w błąd to przepraszam
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 11:53   #358
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Paznokcie żelowe

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość

pytałam kiedyś moją była stylistkę czemu tego ni robi i stwierdziła, że to bez sensu bo lakier ma małą trwałość (chociaż, jak wiadomo na żelu i tak większą, niż na naturalnym paznokciu.
Jeśli wprowadziłam w błąd to przepraszam
...
spokojnie można malowac lakierem.Jak ktos chce miec utwardzone paznokcie a czesto lubi zmieniac ich kolor to jak najbardziej można.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 00:39   #359
blackcherryx94
Rozeznanie
 
Avatar blackcherryx94
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 921
Dot.: Paznokcie żelowe

Cześć. Mam znajomą, która robi paznokcie żelowe bardzo chciałabym sprawić sobie takie , jednak mam pewne obawy...
Moje paznokcie są bardzo kruche i łamliwe, mocno rozdwajające się dlatego boje się ,że kiedy pójdę do stylistki odmówi mi ona stylizacji paznokci, ponieważ będą rozdwojone.. Mam problem z paznokciami juz do dawna podobnie jak moja mama i babcia. Mamy słabe paznokcie ,jednak mam już dość paznokci, które muszę ciągle obcinać do zera , dlatego ze sie łamią, rozdwajają, chciałabym mieć w końcu długie ładne paznokcie. Nigdy nie miałam robionych paznokci żelowych ani tipsów, czy powinnam się obawiać, że stylistka źle zareaguje na to ,że moje paznokcie przed stylizacją są rozdwojone cz normalnie wykona mi manicure na moje problemowe pazurki ?
blackcherryx94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 10:31   #360
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

A spróbuj najpierw zrobić sobie hybrydy. Jest szansa wtedy na poprawę pazurów ins to ze będą ładne i długie. Są ładnie utwardzone i rosną ładnie.

Miała któraś do czynienia z zelami kolorowymi firmy Canni? Jakieś wrażenia?

Nabazgrane w notesie za pomocą tapatalka
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-28 17:30:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.