Miedzy Steczkowska a Gorniak - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-10, 11:00   #1
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomości: 1 351

Miedzy Steczkowska a Gorniak


Witam, mam dylemat. Chodzi mi po glowie zrobienie cos ze swoja twarza, to znaczy poprawa jej wygladu. Chcialabym podniesc, poprawic owal twarzy, bo od jakis dwoch lat zaczely mi wisiec poliki i usta opadaja do dolu. Zle to wyglada, bardzo mnie postarza i dodaje takiej posepnosci buzi.

W czym problem?

Otoz, czytam sobie o roznych kwasach hialuronowych, botoksach, niciach, ogladam zdjecia i coraz bardziej nie wiem.

W tytule zamiescilam dwa znane nazwiska, bo mimo, ze panie mniej wiecej w jednym wieku 'mlodnieja' inaczej. Steczkowska coraz bardziej sie nie rusza, coraz bardziej jest woskowa i przerysowana. Gorniak natomiast, coraz bardziej puchnie...

Nie chcialabym wygladac jak zadna z nich
Czy ktos jest w stanie powiedziec mi skad sie biora takie roznice i czego unikac, zeby tak nie wygladac?

Dobrym przykladem utrzymywania ladnej buzi Shakira, wyglada bardzo naturalnie, taki efekt by mnie interesowal. Nie chodzi oczywiscie o upodobnienie sie do Shakiry, tylko o to zeby nie miec nadmuchanych polikow, lub nieruszajacych sie ust.
vanniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 20:20   #2
sowaa5
Zakorzenienie
 
Avatar sowaa5
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 543
Dot.: Miedzy Steczkowska a Gorniak

Jest tez Agnieszka Mielczarek....i to ona chyba wie jak dbać o siebie zeby wyglądac na 25 lat w wieku 40 kilku, zobacz na jej zdjęcia, obłędna... więc to może sposób na zachowanie młodości? Choć mam dokładnie taki sam dylemat, coś czas działać tylko jak żeby nie przedobrzyć.
sowaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-10, 10:55   #3
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomości: 1 351
Dot.: Miedzy Steczkowska a Gorniak

Podnoszę post, bo dalej mnie to interesuje i czas coś z twarza zrobić, bo zaczyna opadać, a to stasznie dodaje lat.



Botoks ok, ale opadajacych chomików nie zlikwiduje, macie jakies sposoby na nie?
vanniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-12, 22:50   #4
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Miedzy Steczkowska a Gorniak

Cytat:
Napisane przez vanniaa Pokaż wiadomość
Podnoszę post, bo dalej mnie to interesuje i czas coś z twarza zrobić, bo zaczyna opadać, a to stasznie dodaje lat.



Botoks ok, ale opadajacych chomików nie zlikwiduje, macie jakies sposoby na nie?
Najlepiej iść do dobrego lekarza na konsultację i sam doradzi. Ja właśnie zrobiłam wolumetrię, przez stan zdrowia bardzo opadła mi twarz, pojawiły się ubytki w tkance tłuszczowej (niestety tylko na twarzy) i lekarz zrobił wypełnienie okolicy policzka pod oczodołem, gęstym kwasem, jako zbudowanie stelażu i podciągnięcie reszty. Ma to pracować przez miesiąc, muszę pić dużo wody, to okres dostosowywania się kwasu do mimiki twarzy i ostateczny efekt widoczny będzie dopiero wtedy. Póki co jestem zachwycona, od razu wyglądam świeżej, weselej, zdrowiej. Ma to dla mnie też takie psychiczne znaczenie, nie widać na pierwszy rzut oka jakichś oznak wyglądu twarzy o negatywnych konotacjach i sama siebie bardziej pozytywnie czytam, gdzieś przez sekundę widząc się w odbiciu szyby itp. Wcześniej miałam serie mezoterapii, karboksyterapii i ostrzykiwania kolagenem i niewiele to dawało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2018-03-12 o 22:54
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-14, 10:40   #5
Irena77
Raczkowanie
 
Avatar Irena77
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 100
Dot.: Miedzy Steczkowska a Gorniak

Myslę, że wolumetria i nici rozwiążą Twój problem.
Irena77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 11:28   #6
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: Miedzy Steczkowska a Gorniak

Zainteresuj się Profhilo chyba o taki efekt Ci chodzi
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-24 12:28:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.