kozaki Diverse - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-05, 11:56   #1
karambol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 85
Question

kozaki Diverse


Hej
zwracam się tutaj do wszystkich dziewczyn z większych miast (Warszawa, Gdańsk, Kraków itp.). Od pewnego czasu szukam kozaków Diverse (model FRANCE). Mieszkam na śląsku i są dostępne tylko w SCC, w dodatku to ostatni rozmiar i na domiar złego uszkodzone. Obdzwoniłam wszystkie Diversy na śląsku i butów nigdzie nie ma, a do Krakowa czy do Warszawy po buty jeździć nie będę
I stąd moja prośba. Jeśli którakolwiek z dziewczyn byłaby taka miła i mogłaby mi te buty kupić (zdjęcie poniżej). Szukam konkretnie rozmiaru 38, kolor BRĄZ. Oczywiście wszelkie koszty pokrywam ja (dla pełnego bezpieczeństwa wszystko można załatwić na Aukcji

serdecznie pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc
(piszcie albo na Wizaż, albo na moje gg 1477205)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg s2_4289.jpg (41,7 KB, 143 załadowań)
karambol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 12:07   #2
dressy
Zadomowienie
 
Avatar dressy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 229
Dot.: kozaki Diverse

one nie są z zeszłorocznej kolekcji? bo wydaje mi się, że je widziałam, ale rok temu.
dressy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 12:11   #3
karambol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 85
Dot.: kozaki Diverse

Cytat:
Napisane przez dressy Pokaż wiadomość
one nie są z zeszłorocznej kolekcji? bo wydaje mi się, że je widziałam, ale rok temu.
no własnie nie, w sumie całkiem niedawno się pojawiły. wiem tylko tyle, że są dostępne tylko w wybranych sklepach. u mnie niestety tylko w jednym, ale w takiej Warszawie może i w kilku
karambol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 13:12   #4
dressy
Zadomowienie
 
Avatar dressy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 229
Dot.: kozaki Diverse

nie mieszkam w Warszawie, ale u mnie w mieście jest 1 Diverse to zobaczę.
dressy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 15:16   #5
karambol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 85
Dot.: kozaki Diverse

i co? nikt więcej się nie poświęci? bardzo proszę
karambol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 16:33   #6
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: kozaki Diverse

One sa z zeszłorocznej kolekcji, bo sama je w zeszłym roku kupiłam, widziałam je niedawno w Galeri Krk przecenione z 199 na 99! i szczeze powiem ze tyle są warte... ja bym na Twoim miejscu skusiła sie na jakies porzadniejsze buty... mi sie one po roku chodzenia zrobiły takie nieładne na przodzie... lekko spękane w tym miejscu gdzie ugina sie stopa.. ja Ci ich nie polecam
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 19:40   #7
karambol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 85
Dot.: kozaki Diverse

rany, naprawdę?
u mnie w SCC są za 269zł! (i to podobno po przecenie z 300zł!). kurcze, to już sama nie wiem. jak narazie to jedyny fason butów, jaki mi się narazie spodobał i nie zanosi się na to, że przyjdą jakieś ładniejsze
karambol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 10:27   #8
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: kozaki Diverse

a widziałas je na zywo? Jak sie postawi tego kozaka obok takiego kozaka z ryłko, baty, ccc czy innych sklepów to jest on przy innych bardziej masywny... a co za tym idzie mniej kobiecy... człapa wydaje sie w nim strasznie duza... nie jak taka łądna, zgrabna kobieca stopka...
no i to ze sa mało trwałe...
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 17:19   #9
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: kozaki Diverse

a srawdzałaś w Diversie w Fashion House w Sosnowcu? Skoro to zeszłoroczna kolekcja to może i są... a poza tym do Krakowa nie jest tak daleko
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 18:09   #10
Kaluch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Cntr.Śl.
Wiadomości: 550
Dot.: kozaki Diverse

269 wiesz, skoro dziewczyny Ci piszą, że są nie trwałe, to chyba nie wart ich kupować tylko dlatego, że Ci sie podobaja? Za tą cene możesz kupić sobie porządne buty w takim sklepie jak ryłko, apia or smth'n ? ja bylam ostatnio fashion housie i na 100% ich nie bylo bo ogladałam buty, bo sama zamierzałam kupic
__________________
Live Life given now.!
Tomorrow can wait .

-z czystym sumieniem stwierdzam, że jestem szczęśliwa.


sty-love.blogspot.com




Kaluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 12:37   #11
karambol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 85
Dot.: kozaki Diverse

Cytat:
Napisane przez Kaluch Pokaż wiadomość
269 wiesz, skoro dziewczyny Ci piszą, że są nie trwałe, to chyba nie wart ich kupować tylko dlatego, że Ci sie podobaja? Za tą cene możesz kupić sobie porządne buty w takim sklepie jak ryłko, apia or smth'n ? ja bylam ostatnio fashion housie i na 100% ich nie bylo bo ogladałam buty, bo sama zamierzałam kupic
powiem tak - mierzyłam je u siebie w Katowicach i właściwie były to jedyne buty, które w miarę mi się podobały (nie są to typowe oficerki, są dosyć luźne w łydce, mniej zobowiązujące i co ważne - płaskie) i jedyne w jeszcze przystępnej cenie (potem były już tylko w cenach powyżej 400zł, a tyle bym nie dała). oczywiście wszyscy w sklepie mówili, że to zupełnie nowa kolekcja, że i tak są już przecenione i są tylko w wybranych sklepach (dlatego obdzwoniłam cały śląsk). uzbierałam na nie trochę pieniędzy i stwierdziłam, że sobie kupię, ale z tych, co chciałam była tylko jedna para (i dzięki bogu) z bardzo widocznym przetarciem.
całe szczęście pojawił się ktoś taki jak kakulinka i wyleczyłam się z tych butów. chyba by mnie szlag trafił jakbym dała za nie prawie 300zł, a rozpadłyby się w kilka miesięcy.

do Krakowa może nie jest daleko, ale jechać tylko po buty.. nieee. wygląda na to, że znowu nie kupię sobie żadnych kozaków
karambol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 20:37   #12
Kaluch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Cntr.Śl.
Wiadomości: 550
Dot.: kozaki Diverse

z jednej strony dobrze, z drugiej zaś źle:P

ale nie martw się! nie jestes sama ja kiedy upoluję sobie już obuw na zimę, zakocham sie i wiem, ze tylko takie buty chce miec, to maja one mega cene, sa mega nietrwale albo widze je niestety tylko raz :P i tyle
powodzenia i pozdrawiam
__________________
Live Life given now.!
Tomorrow can wait .

-z czystym sumieniem stwierdzam, że jestem szczęśliwa.


sty-love.blogspot.com




Kaluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 22:26   #13
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: kozaki Diverse

Cytat:
Napisane przez karambol Pokaż wiadomość
całe szczęście pojawił się ktoś taki jak kakulinka i wyleczyłam się z tych butów. chyba by mnie szlag trafił jakbym dała za nie prawie 300zł, a rozpadłyby się w kilka miesięcy.
Bardzo mi miło ze mogłam pomóc. Naprawde moim zdaniem te buty nie są warte swojej ceny.
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.