Usuwanie przebarwien Wroclaw - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-13, 13:06   #1
weronika866
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 87

Usuwanie przebarwien Wroclaw


Wiem ze bylo duzo watkow na ten temat ale nie znalazlam zadnych konkretnych informacji gdzie mozna skutecznie i szybko pozbyc sie przebarwien po tradziku, nie tyle blizn co takich czerwonych plamek. nie wiem czy lepiej wybrac kosmetyczke czy laser? czy ktoras z was ma jakies doswiadczenia lub informacje na ten temat ?? bylabym wdzieczna
weronika866 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 20:30   #2
PoziomkaWild
Raczkowanie
 
Avatar PoziomkaWild
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 113
Dot.: Usuwanie przebarwien Wroclaw

Niestety tez jestem 'nosicielka' przebarwien wlasnie po tradziku i tak samo jak ty nie blizn a czerwonych plamek w niektorych miejscach. Jezeli chodzi o kosmetyczke to sama boje sie do niej isc poniewaz slyszalam wiele sytuacji ze potem zrobilo sie jeszcze gozej np.blizny. Dlatego nie mam zamiaru do niej isc w najblizszym czasie tylko walczyc z tym sama.
1. rano garnier 3w1 mycie twazy -
2. z tej samej serji krem nawilzajacy na dzien
3. ponownie garnier 3w1 na noc
4. vichy normaderm night

dodatkowo co 2 dni oklady z cytryny do 15min
i vichy do mikrodermabrazji raz w tygodniu.

i na mnie to dziala jest coraz lepiej, ale jak wiemy nie na kazdego te same kosmetyki beda reagowac tak samo.

a jezeli chodzi o lasery to jest chyba najpewniejszy sposob pozbycia sie tego. Przyjaciel ma problemy z bardzo ciezkim przypadkiem tradziku i wlasnie chodzi na lasery w celu usunecia przebarwien i tradziku. Minely 4 zabiegi po 15min i roznica jest niesamowita jeszcze troche i bedzie mial piekna cere a jak go zobacze czysciutkiego to chyba 'rozplacze' sie ze szczescia ( bo to moj przyjaciel i przezywam to tak samo jak on) Wiec lasery chociarz nie prubowalam ale widzialam efekty polecam choc to troche kosztuje.


A mozesz isc do kosmetyczki zaufanej i sprawdzonej bo tak na niepewniaka no nawet bym nie weszla do tego gabinetu
__________________
***Nie mozemy cofnac sie w czasie i zmienic przeszlosci.
Mozemy tylko postarac sie, aby terazniejszosc byla jak najprzyjemniejsza..

Edytowane przez PoziomkaWild
Czas edycji: 2009-04-15 o 20:34
PoziomkaWild jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.