Jesienne Mamy 2009 - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-31, 10:02   #2731
Kaasiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 498
Dot.: Jesienne Mamy 2009

NO ALE NUMER MA-LI-NA GRATULUJĘ SYNKA
Niech się zdrowo chowa
Kaasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 10:42   #2732
HoniaB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 142
Dot.: Jesienne Mamy 2009

No to o naszym porodzie...
Zajechalismy do szpitala, skurcze odczuwałam co ok 5-6 minut... wiadomo IP itd, wreszcie na oddziale zbadała mnie położna - rozwarcie ledwie na 1 cm , KTG nie wykrywalo zadnych skurczów... No załamka... co chwila badała mnie albo położna albo lekarz, ale nie za bardzo postepowało rozwarcie... zdecydowali ze o 22 dostane dolargan i relanium i mam sie przespac moze sie cos ruszy .. .albo wyciszy cała noc budziłam sie na kazdy skurcz, ledwie co spałam ok 5:30 poszłam do położnej zeby zobaczyła czy coś sie dzieje, miałam wrazenie ze skurcze sie nasilają zbadała mnie i mówi ze cos sie rusza z tym rozwarciem, (moze zrobila mi też masaż - cały czas znaczyłam) podlaczyla mi KTG i powiedziala ze zaczyna wykrywac skurcze po KTG zbadała mnie znoów i mówi ze ide jak burza i mam 5 cm rozwarcia już miałam wziąć prysznic, chodzić i dzwonić po męża główka zaczęła się boleśnie ustawiać w kanał rodny ech.. podczas skurczu to bardzo boleśnie nie miałam siły chodzić... podłączyli mnie na łożku porodowym pod KTG, skurcze jak najbardziej zapisywało, lekarka przszła przebic mi pęcherz płodowy i zdecydowały ze dostne oksytocyne na wzmocnienie skurczy, dostałąm kroplowke o 8:20 i od pierwszych kropel skurcze tak nabierały na sile ze myślałam ze mnie rozerwie, po chwili zaczeły sie skurcze parte, polozna przypomniala jak oddychac, chociaż mniej wiecej wiedzialam ze szkoly rodzenia... za drugim położna mówi ale czarna główka to dodało mi sił i chyba za trzecim Weronika była już na świecie, ale ulge poczułam już nic nie bolało o 8:50 oczywiscie byłam lekko nacieta, tata przeciął pepowine i poszedł robić zdjecia malej jak ją wycierali itp. Połozna wycisnela ze mnie łożysko, no i byłam szyta Potem dostalam małą, położna pomogła przystawić ja do piersi a męzowi oświadczyłam że chyba Weronika chyba bedzie jedynaczką

A teraz na osłodę Nasz Skarbek
__________________
40 tc + 5 -24.10.2009r. Nasze Maleństwo wreszcie opuściło brzuszek
HoniaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 15:28   #2733
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Jesienne Mamy 2009

witajcie jesteśmy juz w domu,dziekuje za gratulacje.Zmieniłam imię synkowi bo stwierdziłam że Alanek mu nie pasuje i Jest Maciuś.
No więc tak po napisaniu ostatniego posta na forum ,zeszłam na dół i odeszły mi wody,pojechałam do szpitala ,ale że nie miałam rozwarcia i skurczy czekałam,do 23 bujałam się na piłce u poczułam lekkie skurcze ale były prawie nie wyczuwalne więc czekałam dalej miałam rozwarcie na 4 palce więc dalej kazali kulac mi się na piłce ,no więc posakałam pokulałam i o 23 30 poczułam skurcz i to taki porządny ,ale myślałam że do porodu jeszcze daleko bo nie był aż tak silny ,skurcze pojawiały się coraz częściej a ja usnęłam o 24 obudził mnie ból party ,więc zaczęłam przeć i 5 min na świat przyszedł Maciuś ,jakież było zaskoczenie położnej ,że tak szybko urodziłam ,a jakie było moje jak spojrzałam na Oliwkę i dostrzegłam mosznę
Puki co karmię piersią ale jest mi bardzo trudno mam płaskie brodawki ,więc kapturki są mi bardzo przydatne.
Muszę lecieć troszke odpocząć odezwę się jutro pa
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 16:03   #2734
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Jesienne Mamy 2009

ma-li-na, witaj!!! Fajnie, ze tak szybko urodzilas A Macius tez jest bardzo ladne imie Jak bedziesz miala chwilke, to pochwal sie swoim synkiem, no i oczywiscie zapraszam do nas na odchowalnie

HoniaB, piekny opis porodu Troche to trwalo u Ciebie, ale najwazniejsze, ze juz masz wszystko za soba. A coreczka jest piekna i jak duzo wloskow ma

pappaya, no to pewnie juz pora zamykac nasz watek na poczekalni. Nie wiem czy zamkna, jak nie ma 5000 postow, ale juz tu nikt przeciez nie bedzie pisal.

Juz wszystkie nasze mamusie sie rozpakowaly - zegnaj wateczku
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 09:28   #2735
HoniaB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 142
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Malina, ale u ciebie poszło szybko juz wyobrazam sobie twoje zdziwiewnie na widok moszny
Schoolcraft, właśnie wszyscy zachwycaja sie włoskami Małej i ich długością hihih, oby sie nic nie wytarło
Ano żegnaj wąteczku
__________________
40 tc + 5 -24.10.2009r. Nasze Maleństwo wreszcie opuściło brzuszek
HoniaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 17:06   #2736
Monecitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 229
GG do Monecitka
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Czesc kochane
Ja to wogole nie mam czasu tu zagladac z czego bardzo mi smutno Ale juz wszystkie rozpakowane wiec gratulacje mamuski
Kurcze ale ten czas teraz leci

Ma-li-na to macie synka??? to ci numer Gratulacje

CatHot no tobie tez kochana gratuluje

Nech sie wm zdrowo chowaja maluszki

HoniaB faktycznie duzo wloskow ma twoja corcia Jest przesliczna

A tak wogole to faktycznie szkoda tego watku Ale moze za kilka lat znow spotkamy sie na jakims nowym watku w oczekiwaniu na maluszki
Az lza sie kreci w oku jak sie wraca do tego, co bylo pare miesiecy temu ahh mam nadzieje ze tylko ja tak nie mam
A wiec do zobaczenia ze wszystkimi mamusiami na odchowalni
Monecitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 18:54   #2737
kashin
Raczkowanie
 
Avatar kashin
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bruksela
Wiadomości: 413
GG do kashin
Dot.: Jesienne Mamy 2009

O matko, Honia, jaka ona piękna!
Dziewczyny gratuluję Wam porodów. Ma-li-na taki fast poród to marzenie niejednej rodzącej
Lecę na Odchowalnię! Mam nadzieję że spotkamy się tam w komplecie
__________________
Lord, help me be the person my dog thinks I am...
kashin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-05, 10:49   #2738
HoniaB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 142
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Dzięki Kashin
__________________
40 tc + 5 -24.10.2009r. Nasze Maleństwo wreszcie opuściło brzuszek
HoniaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 12:43   #2739
SANDRAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 165
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Ale tu cisza
Ja rozstałam sie z TŻ przerosło mnie juz to wszystko. Teraz wziął małego na 2 godzinki na spacer więc wpadłam żeby nadrobić, ale widzę że tu nic nie ruszyło.Pozdrawiam mamuśki

Edytowane przez SANDRAA
Czas edycji: 2009-11-14 o 16:07
SANDRAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:05.