Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy. - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-28, 18:10   #2701
kejtti91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 279
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

diewczyny pierwszy raz bede przedłużać włosy zdecydowałam sie na mokro ringi jakie włoski sa najlepsze oczywiscie w dość przystepnej cenie
kejtti91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 18:30   #2702
anieetka
Przyczajenie
 
Avatar anieetka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Hej dziewczyny
Mam mały problem. Zdecydowałam się na zakup włosków clip in.
jednak waham się pomiędzy dwoma firmami. a mianowicie CHIC Hair Extensions i Cameron Hair.
asiulka_22 w dość bogaty sposób opisała swoje camerony jednak co sądzicie o tych drugich? które polecacie?.

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2011-03-28 o 23:34 Powód: przywrócenie treści posta
anieetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 19:51   #2703
pacina9
Raczkowanie
 
Avatar pacina9
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 76
GG do pacina9
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Moim zdaniem najlepsze są naturalne ścięte komuś z głowy, one troche kosztują ale po zdjęciu mozna załozyc je na nowo i nic się z nimi nie dzieje. Ja zawsze miałam właśnie takie włoski doczepiane na keratyne nic nie wypadało wszystko było ok.
Najgorsze wg mnie są włosy te zwykłe, bo one sie strasznie plączą i tak samo szybko wypadają. Dobrej jakości są włosy rakuna- polecam.
__________________

Nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
pacina9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 20:30   #2704
anieetka
Przyczajenie
 
Avatar anieetka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

.

Edytowane przez anieetka
Czas edycji: 2011-03-28 o 23:16
anieetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 20:40   #2705
anieetka
Przyczajenie
 
Avatar anieetka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Hej dziewczyny ;-)
Mam mały problem. Zdecydowałam się na zakup włosków clip in. Jednak waham się pomiędzy dwoma firmami a mianowicie Cameron Hair(opcja 120g) i Chic Hair Extensions(opcja 150g) . Oczywiście chodzi mi o naturalne włosy . asiulka_22 dość opszernie wypowiadała się o swoich cameronach i nie powiem, ale jej wypowiedzi są przekonujące jednak chciała bym zasięgnąc porady które z tych dwóch polecacie?
Pozdrawiam
anieetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 12:11   #2706
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Hej Dziewczyny
Zastanawiam się nad przedłużeniem włosów metodą Clip in ..
Macie jakiś sprawdzonych sprzedawców na allegro , włosów naturalnych , w przystępnej cenie ? Albo wiecie gdzie w hurtownii w Poznaniu/Wrocławiu można dostać ?

Kiedyś przedłużałam włosy metodą RACCON , ambasadorką wówczas była Mandaryna płaciłam spore pieniądzę i pomimo iż jakościowo włosy były super,to strasznie mi się poniszczyły moje naturalny włosy , później koleżanka zakładała mi włosy na ringi , ale pewnego dnia ściągnęłam to cholerstwo brakuje mi jednak dłuuugich włosów
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 17:51   #2707
GosposiaSzatana
Raczkowanie
 
Avatar GosposiaSzatana
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: całkiem spore miasto
Wiadomości: 474
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez anieetka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ;-)
Mam mały problem. Zdecydowałam się na zakup włosków clip in. Jednak waham się pomiędzy dwoma firmami a mianowicie Cameron Hair(opcja 120g) i Chic Hair Extensions(opcja 150g) . Oczywiście chodzi mi o naturalne włosy . asiulka_22 dość opszernie wypowiadała się o swoich cameronach i nie powiem, ale jej wypowiedzi są przekonujące jednak chciała bym zasięgnąc porady które z tych dwóch polecacie?
Pozdrawiam
Chic Hair 150g. to ściema!
Mam je. Bez opakowania, razem z klipami ważą jakies 115 g.

Na aukcjach tej firmy jest klamstwo co do wagi. Laska tlumaczy podanie takiej wagi tym, ze nie otwiera wlosow, bo to nie higieniczne (w aukcji jednak ZERO inf. ze waga z opakowaniem i klipami)

A jak dopisalam, ze mam kilka wlosow sklejonych, to odpisala, ze wszystkie sprawdzaja i nie ma mowy, ze cos jest sklejone.
Sama nie wie co pisze! Niby nie otwiera, bo to nie jest higieniczne, ale WIE, że włosy nie sa posklejane bo je sprawdza. Chyba jest wróżką... Generalnie z wlosow jestem zadowolona. Katuję je, i sa w super stanie!

Z tego co widzialam tutaj u ktorejs dziewczyny to te CAMERONY są na prawdę fajne. Chicki musisz posciąć, bo mają mysie ogonki na koncu.
__________________
KIEDYŚ... bliżej nieokreślony termin, w którym wszystko już będzie takie jak chcemy ...
GosposiaSzatana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 23:57   #2708
smerfetka88
Rozeznanie
 
Avatar smerfetka88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kalwaria Zebrzydowska
Wiadomości: 890
GG do smerfetka88
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Dziewczyny pleaska powiedzcie czy lepiej kupić pasemka europejskie czy slowianskie ?:P Włosy chce zamowic z dobrewlosy.pl
Pomocy- muszę jutro włosy zamówić
__________________
smerfetka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 11:07   #2709
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Witam
Exclisive remy( można kupić w dobre włosy i włosyonline)? Nigdy więcej!
Nosiłam te włosy, dlugi czas, zuzywałam masę jedwabiu, serum, codziennie rozczesywałam kołtun, ogólnie z zażartą pielegnacją włosy dawały radę czyt. szczotkowanie co godzinę.
Teraz załozyłam inne wlosy, innej firmy, nie z tasmy, czuję różnicę!!!!Jestem mega zadowolona Teraz dopiero zobaczyłam jakie te remy excliusive to szajs jest. Te opinie na ich stronie to chyba oni sami sobie piszą, bo sa na jedno kopyto pisane

Teraz mam inne włosy, nie w taśmach, tylko w kitkach, ciut droższe, ale warto było. Boję się podać firmę, żebyście nie posądzili mnie o reklamę. Nie o to mi chodzi.

smerfetko, wlosy remy exclisive to sa bardzo przecietne włosy jak się okazało, nie kupuj czarnego i jasnego blondu bo bardzo się kołtunią. Najlepszy jest kolor na poziomie ciemnego, średniego bronzu.Najmniej się suplą one.
Te włosy są pukładane do góry nogami!!!! Mają cebulki na końcówkach, co powoduje że tapirują się o własne łuski Ja nie żartuje, to można zobaczyć gołym okiem, na końcach włosów są kuleczki coś jak cebulki, nie na każdym włosie. To znaczy że są pomieszane.
Te włosy słowiańskie, widzialam, macałam i powiem Wam, że one są cieńsze niż te remy ale maja takie same kuleczki na końcówkach, jak to zobaczyłam już wiedziałam, że tego nie kupie. To nie są włosy sortowane, tylko pukładane byle jak ( zrobie fotkę to wam wkleję, żebyście wiedziały na co zwracać uwagę) są pokryte silikonem i dlatego do kilku myć są dobre.



Cytat:
Napisane przez pacina9 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem najlepsze są naturalne ścięte komuś z głowy, one troche kosztują ale po zdjęciu mozna załozyc je na nowo i nic się z nimi nie dzieje. Ja zawsze miałam właśnie takie włoski doczepiane na keratyne nic nie wypadało wszystko było ok.
Najgorsze wg mnie są włosy te zwykłe, bo one sie strasznie plączą i tak samo szybko wypadają. Dobrej jakości są włosy rakuna- polecam.
Zgadzam się, ale koszt 150 gram naturalnych 50 cm jest kosmiczny, to są kwoty paru tysięcy nawet. Te włosy trzeba farbować, trudno dopasować kolor. Włosy Racoon są bardzo dobre, zgadzam się.

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2011-03-30 o 11:18
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 11:57   #2710
201604111415
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 16
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Nie polecam włosów z firmy ,,; włosyonline ''. Słyszałam że,, dobrewłosy ''-to ta sama firma ,ale musisz sama to sprawdzić (poszukać) Włosy za cenę ok.150 zł -to nie są włosy naturalne! NIE DAJ SIĘ NABRAĆ!
201604111415 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 12:13   #2711
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Hej gumabyd, przeczytaj moją opinię wyżej, widzę, że mamy bardzo podobne zdanie o ich wlosach.
Nie wiem czy to ta sama firma, ale mają róznice w cenach jednak towar taki sam.
Oni kiedyś w starej siedzibie, kilka lat temu oferowali włosy sleek, ale jak widać okazały się dla nich za drogie i przerzucili się na to co mogą kupić za kilka $ i sprzedać drożej. Te wlosy są na maxa wysilikonowane. Nie sądze by były sztuczne, ale napewno b. kiepskiej jakości. ja nie zamierzam więcej takiego bubla noisić na głowie. Teraz widzę róznice i się zastanawiam jak mogłam byc tak naiwna.W swoim sklepie mają same dobre opinie, wszystkie 5 gwiazdek z 5-ciu. To chyba tez o czymś świadczy o ich własnej reklamie. Trochę mi nerwy puściły jak sobie pomacałam te rosyjsko słowiańskie , śliskie i błyszczące z luskami na końcach, to kpina sprzedawać takie coś w cenie 340 zł za 50 gram. Nie dziwie się, ze te wlosy pakują w swoje torebki, żeby nie było widać chińskiego opakowania.
Jak ja mogłam te włosy dwa lata u nich kupować, męczyłam się z koltunami tylko, o matko, jak dobrze że teraz mam inne włosy
Jak ktoś lubi włosy na 5 myć to polecam, ewentualnie jak chce zyuywać dużo jedwabiu bo nie ma na co wydawać kasy i ma czas na szczotkowanie co godzinę to też polecam


http://www.wlosyonline.pl/wlosy-slow...-gr-p-131.html oni jawnie kłamią! Piszą, że włosy koloryzowali w swoim laboratorium, to ściema choćby nawet dlatego że kolorystyka włosa oznaczona 1, 1b, 2,4, 6, 613 dotyczy wzorników z chin !A kolory są identyczne jak w palecie większości włosów z chin, jakby je sami farbowali to by się bardziej wysilili a nie 1b i 613 czyli chińskie standardy.Naturalne włosy słowiańskie to się wszywa w taśmę ręcznie a nie maszynowo, jesli juz to sa włosy o strukturze slowiańskiej a nie slowiańskie!

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2011-03-30 o 12:41
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 12:54   #2712
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Wklejałam Wam kiedyś zdjęcia z mojego przedłużania włosami z dobrewlosy.pl, byłam zachwycona kiedyś i teraz ponad tydzień. Niestety zaczął mi się robić kołtun z tych włosów, pomimo szczotkowania, dbania, silikonowania itp. Włosy dredują się zwłaszcza przy karku. Więc je rozczesuję parokrotnie i wiążę w warkocz- niestety taka tylko mi pozostała fryzura do noszenia, innych się nie da. Strasznie się im włosy popsuły, jestem załamana bo sama metodaświetna a wlosy do d...

Justina czy mogłabyś zdradzić skąd zamawiasz wlosy? Bede zobowiązana
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 13:50   #2713
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Zamawiam wlosy racoon, w kitkach, kupuję standard azjatyckie, są owszem proste ale na 3-4 miesiące staraczają. Widzę, że nie tylko ja tutaj te wlosy chwalę, więc nie sądzę bym robila im reklamę.
Najwazniejsze, że te włosy się nie kołtunią. Polecam takie włosy z kitki przerobić na pasma, a potem zakładać albo pod ringi albo na zgrzew.

Ja kupowalam wlosy w tym sklepie jescze jak mieli siedzibe na lwowskiej w warszawie, mieli wtedy sleeka, a teraz taki szajs, pewnie z chęcia zaoszczędzenia.

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2011-03-30 o 14:10
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 15:28   #2714
smerfetka88
Rozeznanie
 
Avatar smerfetka88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kalwaria Zebrzydowska
Wiadomości: 890
GG do smerfetka88
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

A powiedz mi proszę czy te włosy racoon azjatyckie standard są grube , bo ja mam swoje cieniutkie włoski i dosyc ich malo , i nie wiem jak to będzie wygladalo ?:P a i powiedz mi a gdzie moge kupic sama keratynę? Bo niestety u mnie ringi słabo się trzymają,a z keratyny byłam bardzo zadowolona
__________________
smerfetka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 19:44   #2715
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Dawno nie pisałam powiem tak: moje włosy które zamawiałam z dobrewlosy.pl długość 60 cm europejskie na taśmie są już po kilku myciach więc przedstawię ich plusy i minusy zakupiłam maskę zakwaszającą u fryzjera, bo łatwiej się spłukuje, lepiej eliminuje kołtuny oraz wzmacnia włosy. Wyglądają wciąż rewelacyjnie, niestety jest jeden minus (w sumie dwa pierwszy-jak już wspominała jedna z dziewczyn, przy karku robi się kołtun, nie ważne ile będą czesane to i tak powstaje drugi-na stronie piszą, że taśma ma ok 100cm-w rzeczywistości jest ledwo80cm :\ co nie umniejsza faktu że wystarczyło na calutką głowę-wyszło mi 10taśm przy pierwszym myciu troszeczkę barwiły, ale to naprawdę minimalnie no i wciąż zachwycają się nimi nawet nieznajomi ludzie moja ocena-bardzo dobra mimo tego kołtunu

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez justina1985 Pokaż wiadomość
Witam
Exclisive remy( można kupić w dobre włosy i włosyonline)? Nigdy więcej!
Nosiłam te włosy, dlugi czas, zuzywałam masę jedwabiu, serum, codziennie rozczesywałam kołtun, ogólnie z zażartą pielegnacją włosy dawały radę czyt. szczotkowanie co godzinę.
Teraz załozyłam inne wlosy, innej firmy, nie z tasmy, czuję różnicę!!!!Jestem mega zadowolona Teraz dopiero zobaczyłam jakie te remy excliusive to szajs jest. Te opinie na ich stronie to chyba oni sami sobie piszą, bo sa na jedno kopyto pisane

Teraz mam inne włosy, nie w taśmach, tylko w kitkach, ciut droższe, ale warto było. Boję się podać firmę, żebyście nie posądzili mnie o reklamę. Nie o to mi chodzi.

smerfetko, wlosy remy exclisive to sa bardzo przecietne włosy jak się okazało, nie kupuj czarnego i jasnego blondu bo bardzo się kołtunią. Najlepszy jest kolor na poziomie ciemnego, średniego bronzu.Najmniej się suplą one.
Te włosy są pukładane do góry nogami!!!! Mają cebulki na końcówkach, co powoduje że tapirują się o własne łuski Ja nie żartuje, to można zobaczyć gołym okiem, na końcach włosów są kuleczki coś jak cebulki, nie na każdym włosie. To znaczy że są pomieszane.
Te włosy słowiańskie, widzialam, macałam i powiem Wam, że one są cieńsze niż te remy ale maja takie same kuleczki na końcówkach, jak to zobaczyłam już wiedziałam, że tego nie kupie. To nie są włosy sortowane, tylko pukładane byle jak ( zrobie fotkę to wam wkleję, żebyście wiedziały na co zwracać uwagę) są pokryte silikonem i dlatego do kilku myć są dobre.




Zgadzam się, ale koszt 150 gram naturalnych 50 cm jest kosmiczny, to są kwoty paru tysięcy nawet. Te włosy trzeba farbować, trudno dopasować kolor. Włosy Racoon są bardzo dobre, zgadzam się.
Faktycznie, z tymi kuleczkami to prawda, z tym, że to bardziej wygląda jakby były opalane te końcówki a nie jak cebulki... Ale jak wspominałam, ja jestem z nich zadowolona

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
a co ty opowiadasz??? takiej dł jak moje? czyli nawet ni do łopatek , hmmm lepiej u ciebie wygladaja niż u mnie
ale są dłuższe od moich, twoje tak po tyłek widze
Twoje też są cudowne, w sumie ja mam 60cm, z kolei Ty 55cm i jak widać nie ma dużej różnicy
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 20:23   #2716
honey6678
Raczkowanie
 
Avatar honey6678
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 166
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Witam dziewczyny

Na wątku udzialam się pierwszy raz jednak pochwalę się przeczytałam prawie cały. Leżę chora w domku, a chciałam się trochę dowiedzieć o naturalnych clipach. Sama około pół roku nosiłam syntetyki. Miałam zestaw 8 pasm, za 60zł i muszę przyznać, że noszą się super. Jednak postanowiłam zmienić je na naturalne.

Po obejrzeniu zdjęć asiula_22 i opisów włosów chyba już zdecydowałam. Te na tej aukcji http://www.allegro.pl/wlosy-doczepia...537478962.html to takie same jak prezentowała koleżanka ?

Bo włosy http://www.luxyhairextensions.com/shop/ są niedostępne w Polsce? Czy któraś z was zamawiała na tej stronce i doszły bez problemu? Możliwe, że było w wątku o tym napisane jednak przez głowę przewinęło mi się dziś tyle nazw firm..

Mam nadzieję, że jakaś dobra duszyczka odpowie mi na pytania
Pozdrawiam
honey6678 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 20:29   #2717
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Agrawa 26 widzisz ja mam te kłaczyska metodą na stałe i noszę już ponad miesiąc (?). Zdaj relacje proszę jak to u Ciebie wyglada po długim okresie użytkowania za jakis czas
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 20:44   #2718
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Keratyne uzywam rózna, z allegro zamawiam u monique shop czy jakoś takm sprawdze to podam dokładnie.

agrawa ile nosisz te włosy? jaki masz kolor?
Ja teraz niecałe 3 miesiące nosiłam i kołtun miałam cudowny


Włosy racoon standard są proste, nie wiem czy nie bedą się odcinać na cienkich włoskach nie jestem fryzjerką, jednak wiem, że niektóre fryzjerki z racoon tych włosów raczej nie polecają, wolą zakładać ich tzw włosy slowiańskie, ale one są dostepne tylko dla salonów fryzjerskich i są bardzo drogie.

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Dawno nie pisałam powiem tak: moje włosy które zamawiałam z dobrewlosy.pl długość 60 cm europejskie na taśmie są już po kilku myciach więc przedstawię ich plusy i minusy zakupiłam maskę zakwaszającą u fryzjera, bo łatwiej się spłukuje, lepiej eliminuje kołtuny oraz wzmacnia włosy. Wyglądają wciąż rewelacyjnie, niestety jest jeden minus (w sumie dwa pierwszy-jak już wspominała jedna z dziewczyn, przy karku robi się kołtun, nie ważne ile będą czesane to i tak powstaje drugi-na stronie piszą, że taśma ma ok 100cm-w rzeczywistości jest ledwo80cm :\ co nie umniejsza faktu że wystarczyło na calutką głowę-wyszło mi 10taśm przy pierwszym myciu troszeczkę barwiły, ale to naprawdę minimalnie no i wciąż zachwycają się nimi nawet nieznajomi ludzie moja ocena-bardzo dobra mimo tego kołtunu

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------



Faktycznie, z tymi kuleczkami to prawda, z tym, że to bardziej wygląda jakby były opalane te końcówki a nie jak cebulki... Ale jak wspominałam, ja jestem z nich zadowolona

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Ja też oceniałam je na spoko włosy pomimo koltuna właśnie, ale ile mozna się z tym choler**em męczyć
A nawet jesli te kuleczki to coś przypalonego, to też to świadczy o ich kiepskiej jakości.Z tego co rozumiem to nosisz włosy na klipy? Ja miałam te wlosy założone na stałe, śpię z nimi itp. Wyobraź sobie jak wtedy ten kołtun się robi. Njgorszy kołtun robi się zaraz po myciu, w czasie rozczesywania go bardzo szarpią się też moje włosy, to je bardzo męczy bo one są przecież między tymi doczepionymi!
Najgorsze są jasne blondy i czarny. Brązowe jescze jakoś się trzymają, są bardziej podatne.

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2011-03-31 o 00:15
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 10:29   #2719
201604111415
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 16
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Witajcie! justina,z tymi opiniami u nich jest dokładnie jak napisałaś-wystawiają je ...sobie sami! Ja opisałam kilkanascie postów wcześniej całą moją sytuację. Jak wystawiłam negatywa (4 razy) -za każdym razem opinia była usuwana. Widnieją tylko te pozytywne(od 2,czy 3 lat te same Obserwuję ich -więc wiem. Oszuści,wciskają ludziom szit za nie małe pieniadze. To chamstwo.Szkoda słów na nich.Mi wcisnęli właśnie -całkiem niedawno taśmę na clipy za 340zł. Włosy całe poniszczone rozjaśnianiem ,czy pieron wie -czym. Kluchy ,które wyglądają w miarę tylko bezpośrednio po czesaniu.Po półgodzinie jedna wielka klucha na łbie Cieszę się ,że znajdują się inne osoby oszukane i piszą o tym otwarcie.W ten sposób nie dopuścimy do tego ,by nabierały się inne osoby a ,,świ nie''się wzbogacały. Pozdrowionka dla Was! Nie kupujcie z tych sklepów!

Edytowane przez 201604111415
Czas edycji: 2011-03-31 o 10:32
201604111415 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 11:42   #2720
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Justina a opisz mi proszę jak się sprawują te włosy z raccona dokładnie? Kupiłabym je.
Mówimy dokładnie o tych:
http://sklep.racoon.pl/Wlosy_Standar...c_40cm-16.html
Musiałabym zamówić 3-4 kitki
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 12:46   #2721
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

A więc dziewczyny drogie-włosy te noszę już ponad miesiąc i jak już wspominałam jestem zadowolona ale też dlatego, że jak widać te włosy nadają się na metodę clip-in. Dlaczego? Ponieważ faktycznie jest ten kołtun, co prawda u mnie pojawia się tylko na jednej taśmie (nad karkiem!) i jak je ściągnę to o wiele łatwiej jest nad nim zapanować, więc tym samym rozumiem ból jak te kłaczki są przyczepione na stałe... Mam zatem pytanie do asiuli 22, czy i Tobie robi się ten wspomniany kołtun? Z góry przepraszam za opóźnienie w odpisywaniu, ale jak już pisałam nie zawsze mam dostęp do internetu
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 12:47   #2722
smerfetka88
Rozeznanie
 
Avatar smerfetka88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kalwaria Zebrzydowska
Wiadomości: 890
GG do smerfetka88
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

To ja chyba też zamówię te włosy z racoon , też potrzebuję długość 40 cm tylko jakis rudawy odcień :P ktoś miał jakies miedziano rudawe i może się wypowiedzieć
__________________
smerfetka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 12:52   #2723
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez justina1985 Pokaż wiadomość
Keratyne uzywam rózna, z allegro zamawiam u monique shop czy jakoś takm sprawdze to podam dokładnie.

agrawa ile nosisz te włosy? jaki masz kolor?
Ja teraz niecałe 3 miesiące nosiłam i kołtun miałam cudowny


Włosy racoon standard są proste, nie wiem czy nie bedą się odcinać na cienkich włoskach nie jestem fryzjerką, jednak wiem, że niektóre fryzjerki z racoon tych włosów raczej nie polecają, wolą zakładać ich tzw włosy slowiańskie, ale one są dostepne tylko dla salonów fryzjerskich i są bardzo drogie.



Ja też oceniałam je na spoko włosy pomimo koltuna właśnie, ale ile mozna się z tym choler**em męczyć
A nawet jesli te kuleczki to coś przypalonego, to też to świadczy o ich kiepskiej jakości.Z tego co rozumiem to nosisz włosy na klipy? Ja miałam te wlosy założone na stałe, śpię z nimi itp. Wyobraź sobie jak wtedy ten kołtun się robi. Njgorszy kołtun robi się zaraz po myciu, w czasie rozczesywania go bardzo szarpią się też moje włosy, to je bardzo męczy bo one są przecież między tymi doczepionymi!
Najgorsze są jasne blondy i czarny. Brązowe jescze jakoś się trzymają, są bardziej podatne.

kolor mam #1B (czarny brąz). Chciałabym jeszcze zaznaczyć, że jak miałam przedłużanie włosami słowiańskimi (prawdziwymi na taśmy Hair Talk w salonie to też mi się czasem kołtunik nad karkiem robił. Po to właśnie te odżywki i te szczotki z włosia dzika
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 13:03   #2724
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Mi się z włosami racoon nie robi. Nie robił mi się również z włosów dome syntetycznych. I z włosów americandream też nie.
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 13:09   #2725
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez justina1985 Pokaż wiadomość
Mi się z włosami racoon nie robi. Nie robił mi się również z włosów dome syntetycznych. I z włosów americandream też nie.
Pisząc miałam na myśli "kołtunik" a nie mega kołtun
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 15:39   #2726
Krabba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

witam
proszę, napiszcie, co myślicie o włosach firmy Smeggi
http://www.smeggi.pl/index.php?optio...=75&Itemid=153
Krabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 16:59   #2727
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
. Mam zatem pytanie do asiuli 22, czy i Tobie robi się ten wspomniany kołtun? Z góry przepraszam za opóźnienie w odpisywaniu, ale jak już pisałam nie zawsze mam dostęp do internetu
witaj, więc powiem tak: na pierwszej taśmie od karku coś sie tam "kikla", ale ja od karku przypinam taśme z dwoma spinkami, palcami bez problemu rozczesze. powiedz mi czy twoje też zrobiły sie takie matowe troche, tzn, moje na początku lśniły,a teraz takie jak moje naturalne, nie wiem czy to dobrze czy źle

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Cytat:
Napisane przez honey6678 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
Po obejrzeniu zdjęć asiula_22 i opisów włosów chyba już zdecydowałam. Te na tej aukcji http://www.allegro.pl/wlosy-doczepia...537478962.html to takie same jak prezentowała koleżanka ?

tak ja mam dokładnie te same włoski, kolor 1B. kupowałam u nich na stoisku bezpośrednio

Bo włosy http://www.luxyhairextensions.com/shop/ są niedostępne w Polsce? Czy któraś z was zamawiała na tej stronce i doszły bez problemu? Możliwe, że było w wątku o tym napisane jednak przez głowę przewinęło mi się dziś tyle nazw firm..

Mam nadzieję, że jakaś dobra duszyczka odpowie mi na pytania
Pozdrawiam
nie ukrywam, również byłam nimi bardzo zainteresowana, a po obejrzeniu filmików na YT to już szczególnie są pięknie, na stronie sióstr jest informacja ze wysyłaja na cały świat itp. jednak perspektywa ze mogą je przesyłke zatrzymać , i dorzucić spooooore cło mniej mi sie spodobała, wiec kupiłam camerony
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 00:04   #2728
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
witaj, więc powiem tak: na pierwszej taśmie od karku coś sie tam "kikla", ale ja od karku przypinam taśme z dwoma spinkami, palcami bez problemu rozczesze. powiedz mi czy twoje też zrobiły sie takie matowe troche, tzn, moje na początku lśniły,a teraz takie jak moje naturalne, nie wiem czy to dobrze czy źle

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------


I to jest zasadnicza róznica, wy nosicie wlosy na klipy, wlosy na stale koltunią się bardziej! ja w nich śpię, chodze non stop, myje je na glowie.
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 11:39   #2729
specjalistka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 52
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gumabyd Pokaż wiadomość
Witajcie! justina,z tymi opiniami u nich jest dokładnie jak napisałaś-wystawiają je ...sobie sami! Ja opisałam kilkanascie postów wcześniej całą moją sytuację. Jak wystawiłam negatywa (4 razy) -za każdym razem opinia była usuwana. Widnieją tylko te pozytywne(od 2,czy 3 lat te same Obserwuję ich -więc wiem. Oszuści,wciskają ludziom szit za nie małe pieniadze. To chamstwo.Szkoda słów na nich.Mi wcisnęli właśnie -całkiem niedawno taśmę na clipy za 340zł. Włosy całe poniszczone rozjaśnianiem ,czy pieron wie -czym. Kluchy ,które wyglądają w miarę tylko bezpośrednio po czesaniu.Po półgodzinie jedna wielka klucha na łbie Cieszę się ,że znajdują się inne osoby oszukane i piszą o tym otwarcie.W ten sposób nie dopuścimy do tego ,by nabierały się inne osoby a ,,świ nie''się wzbogacały. Pozdrowionka dla Was! Nie kupujcie z tych sklepów!


Hey,

W tym sklepie są 2 duże błędy. Pierwszy to cena za to co gdzie indziej można kupić taniej
Drugi bardzo podstawowy to wprowadzenie klienta w błąd - jeżeli klient wie co kupuje to wie jak tym się opiekować. A tak myślisz, że kupujesz europejskie czy słowiańskie, a to normalne azjaty
specjalistka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 13:07   #2730
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

dokładnie!
Pisanie czgoś takiego, że to słowiany i że oni je sami farbują to gruba przesada ! <lol>
To poprostu ściema, nic więcej.

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Justina a opisz mi proszę jak się sprawują te włosy z raccona dokładnie? Kupiłabym je.
Mówimy dokładnie o tych:
http://sklep.racoon.pl/Wlosy_Standard_kolor_nr_2 2_dlugosc_40cm-16.html
Musiałabym zamówić 3-4 kitki
Te włosy są proste, dość grube, ale wyglądają zdrowo, 25 gram to okolo 25 pasm, więc potrzeba około 100 gram=4 kitki
To są włosy na 3-4 miesiące.Trzeba idealnie dobrać kolor bo farba zmyje się z nich 1-szego mycia, one nie maja łuski dlatego, ale dzięki temu własnie nie robi się kołtun. Nie ma co zaczepiać o siebie.

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2011-04-01 o 13:10
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:44.