Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-12-28, 21:47   #1471
musiaxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej dziewczyny mam pytanko, jak najlepiej suszyæ w³osy ju¿ po zakoñczonym zabiegu? Normalnie ciep³ym nawiewem czy nadal zimnym?
musiaxd jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-28, 22:28   #1472
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez nowa121212 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny!

Mam zamiar kupic zestaw Encanto i chce wiedziec czy po wyprostowaniu wlosow jeszcze przed 1 myciem wlosow z tego prostowania mozna wychodzic na ogród?
a dlaczego mia³aby¶ nie wychodziæ?

Cytat:
Napisane przez musiaxd Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny mam pytanko, jak najlepiej suszyæ w³osy ju¿ po zakoñczonym zabiegu? Normalnie ciep³ym nawiewem czy nadal zimnym?
tak jak Ci wygodniej
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-28, 22:32   #1473
nowa121212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 456
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
a dlaczego mia³aby¶ nie wychodziæ?



tak jak Ci wygodniej
jedna kolezanka powiedziala ze trzeba siedziec w domu do tad az sie pierwszy raz wlosy umyje czyli wyjscie na ogrod nie popsuje mi efektu?
nowa121212 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-28, 22:35   #1474
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez nowa121212 Poka¿ wiadomo¶æ
jedna kolezanka powiedziala ze trzeba siedziec w domu do tad az sie pierwszy raz wlosy umyje czyli wyjscie na ogrod nie popsuje mi efektu?
bez przesady, po encanto nie trzeba siedzieæ w domu jak w wiêzieniu, nie wiem sk±d Twoja kolezanka ma takie informacje Po tym preparacie w³osy mozna umyæ ju¿ po 3 h wiêc wyj¶cie na ogród na pewno nie zrobi ¿adnego "kuku" nawet jakby zacz±³ padaæ deszcz
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-28, 22:39   #1475
nowa121212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 456
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
bez przesady, po encanto nie trzeba siedzieæ w domu jak w wiêzieniu, nie wiem sk±d Twoja kolezanka ma takie informacje Po tym preparacie w³osy mozna umyæ ju¿ po 3 h wiêc wyj¶cie na ogród na pewno nie zrobi ¿adnego "kuku" nawet jakby zacz±³ padaæ deszcz
dziekuje! dobrze ze zapytalam bo gdyby nie to pewnie bym siedziala w domu
nowa121212 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-28, 22:46   #1476
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez nowa121212 Poka¿ wiadomo¶æ
dziekuje! dobrze ze zapytalam bo gdyby nie to pewnie bym siedziala w domu
wiza¿ zawsze pomo¿e udanego prostowania
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-28, 22:51   #1477
nowa121212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 456
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
wiza¿ zawsze pomo¿e udanego prostowania
narazie czekam na paczke :sly::sly: mam nadzieje ze dojdzie szybko
nowa121212 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-12-29, 11:04   #1478
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez musiaxd Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny mam pytanko, jak najlepiej suszyæ w³osy ju¿ po zakoñczonym zabiegu? Normalnie ciep³ym nawiewem czy nadal zimnym?
Ogolnie zdrowsze dla wlosow jest suszenie ich chlodnym nawiewem, ale to, czy suszysz takim czy cieplym nie ma wplywu na efekt zabiegu.
__________________
. . .
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-29, 12:19   #1479
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez nowa121212 Poka¿ wiadomo¶æ
jedna kolezanka powiedziala ze trzeba siedziec w domu do tad az sie pierwszy raz wlosy umyje
: cojest:

przepraszam, nie mog³am siê powstrzymaæ

zrób zdjêcia przed/po/po 1 myciu i siê pochwal
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-29, 12:41   #1480
G Jak Gosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Witam was wszystkie Robi³am sobie encanto ju¿ 4 razy, pierwszy raz w 2011 roku. Mam bardzo podatne w³osy na stylizacjê czy farbowanie tak¿e efekt utrzymuje siê u mnie d³ugo, ostatnio robi³am sobie keratynê na pocz±tku maja czyli jakie¶ 8 miesiêcy temu. W³osy po wysuszeniu suszark± nadal s± zadowalaj±co proste, jednak¿e tam gdzie uk³adaj± siê na ramionach lub po nocnym koczku faluj± i ju¿ nie rozprostowuj± siê tak jak to by³o przez pierwsze miesi±ce po prostowaniu. Dlatego zamierzam znowu sobie zrobiæ encanto bo uwielbiam proste jak drut w³osy w ka¿dych warunkach Moje pytanie numer 1 jakiego sprzedawcê na allegro odno¶nie encanto teraz polecacie? pierwsze odlewki kupowa³am od leoberta którego ju¿ chyba nie ma a ostatni± od alicja_style czy jako¶ tak i nie by³am do koñca zadowolona, wziê³am odlweki po 100 ml keratyny starczy³o mi na ca³e w³osy d³ugo¶ci do zapiêcia stanika i jeszcze trochê zosta³o ale od¿ywka by³a jako¶ dziwnie gêsta (budyniowa) ¿e po prostu zabrak³o na pokrycie wszystkich w³osów i tam gdzie brakowa³o jej podczas prostowania delikatnie mówi±c w³osy zosta³y przyjarane dlatego nie wiem teraz czy kupi³am jaki¶ feler czy jak. Od leoberta by³am zawsze zadowolona a konsystencja produktów by³a mniej wiêcej podobna no od¿ywka wiadomo ciut gêstsza. Teraz nie wiem jakiego sprzedawcê wybraæ.
Pytanie numer 2 Czy s± dziewczyny które maj± grzywki na prosto? lub co¶ w stylu Sylwia Grzeszczak i mog± powiedzieæ jak taka grzywka zachowuje siê po keratynowym prostowaniu? Nosi³am kiedy¶ tak± przez 6 lat i teraz mo¿e chcia³abym do niej wróciæ ale obawiam siê ¿e mo¿e byæ przy niej pomimo prostowania du¿o pracy by by³a idealna.
Pytanie numer 3 Czy jest tu jaka¶ dziewczyna z Lublina która pomog³a by mi przy prostowaniu? Zawsze robi³a mi moja przyjació³ka ale teraz nie mo¿e do mnie przyjechaæ. Ale siê rozpisa³am Fju Fju Pozdrawiam
G Jak Gosia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-29, 12:46   #1481
nowa121212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 456
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
: cojest:

przepraszam, nie mog³am siê powstrzymaæ

zrób zdjêcia przed/po/po 1 myciu i siê pochwal
okej tylko narazie musze zaczekac na paczke oraz zaczekac az siostra znajdzie czas zeby to zrobic sama wole niebryzykowac
nowa121212 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-29, 13:37   #1482
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Ciekawe jak od¿ywka z tej serii ;D dzi¶ mia³am j± w rêkach mog³am kupiæ w sumie ;D
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-29, 13:46   #1483
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 380
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

czekoladka napisz koniecznie jak tam qod ?
Serce jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-29, 14:44   #1484
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Ciekawe jak od¿ywka z tej serii ;D dzi¶ mia³am j± w rêkach mog³am kupiæ w sumie ;D
Odzywka to nie wiem, ale z tej serii, poza szamponem, odzywka i maska, jest jeszcze taka ampu³ka 60 sekundowa, odbudowuj±co-regenracyjno-cuduj±ca i jest naprawde super! Dziala troche mocniej niz maska, ale niewiele, wiec jak ktos chce sprawdzic dzialanie maski, a boi sie wtopic, to moze sprobowac z ampu³k± Dopiero teraz sobie o niej przypomnialam.

kasza, ciesze sie, ze maska Ci sie podoba Mam na dzieje, ze reszcie, które sprobuja, tez przypadnie do gustu
__________________
. . .
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-29, 14:46   #1485
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Serce Poka¿ wiadomo¶æ
czekoladka napisz koniecznie jak tam qod ?
qod dopiero bêdzie robiony jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, wieczorem postaram siê zdaæ relacjê
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-29, 17:05   #1486
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Kupi³am od¿ywkê vo5 do w³osów zniszczonych i suchych ma m.in keratyne,olejek winogronowej i jakie¶ jeszcze xd mo¿e byæ ciekawa.

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Mia³am kupiæ Organix ale jednak nie.
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-29, 18:22   #1487
nowa121212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 456
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

kolejne pytanie
po przeczytaniu kilku blogów sama zg³upialam raz pisz± ¿e po umyciu w³osów szamponem do³±czonego do zestawu encanto w³osy suszy sie ca³kiem a inne pisz± ze musza byc wilgotne w³osy tak samo jest po od¿ywce . sama juz nie wiem jak wy robilyscie? lepiej wysuszyc calkiem wlosy czy miec wilgotne?
nowa121212 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-29, 19:14   #1488
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

ja nak³ada³am na wilgotne w³osy, wytarte tylko recznikiem
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-29, 19:38   #1489
nowa121212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 456
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
ja nak³ada³am na wilgotne w³osy, wytarte tylko recznikiem
czyli suszarki w ogole nie uzywa³a¶?
nowa121212 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-29, 20:17   #1490
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez nowa121212 Poka¿ wiadomo¶æ
czyli suszarki w ogole nie uzywa³a¶?
nie, po umyciu szamponem wyciera³am w³osy w rêcznik i nak³ada³am keratynê na wilgotne w³osy
suszarka sz³a w ruch dopiero po na³o¿eniu keratyny
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-29, 20:38   #1491
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Qod zrobiony w³osy przezy³y, koñcówki w nienaruszonym stanie, wra¿enia zapachowe jak najbardziej na plus. Ale po kolei...

1) Szampon oczyszczaj±cy jest bardzo gêsty, ¿elowy. Umy³am w³osy dwukrotnie jak by³o w lotce. W³osy po nim jak siano, ledwo rozczesa³am

2) preparat prostuj±cy o dziwo nie mia³ nieprzyjemnego, ¿r±cego zapachu jak przy encanto czy cocochoco. Pachnie dosyæ intensywnie, ale nic nie szczypa³o ani nie dra¿ni³o. Z siostr± mia³y¶my zaskakuj±co dobre humory podczas nak³adania wiêc uzna³y¶my ¿e chyba jest tam co¶ narkotyzuj±cego 100 ml wystarczy³o u mnie na styk. A na zdjêciach widaæ ¿e moje w³osy wcale jakiej¶ imponuj±cej d³ugo¶ci ani gêsto¶ci nie s±. Wiêc preparat raczej ¶rednio wydajny. Podczas nak³adania mia³am wra¿enie jakby wsi±ka³ we w³osy wiêc w niektóre miejsca siostra ca³y czas dok³ada³a go wiêcej.

3) Preparat trzyma³am na g³owie 40 minut, po tym czasie zgodnie z ulotk± sp³uka³am wod±. Podczas p³ukania ( z g³ow± nachylon± nad wann±) czasem zalecia³ lekko dra¿ni±cy zapach (co¶ jak przy encanto jednak o wiele, wiele l¿ejszy). Po sp³ukaniu w³osy by³y ¶liskie i g³adkie, bez problemu siê rozczesa³y. By³o czuæ ¿e mimo wszystko s± czym¶ pokryte, mimo ¿e sp³uka³am preparat dok³adnie.

4) W³osy wysuszy³am i po wysuszeniu by³y szorstkie, lekko sianowate ale dosyæ proste. Tam gdzie z regu³y najmocniej mi siê krêc± (w³osy nad karkiem, nad uszami, przód grzywki) by³y lekkie fale, reszta by³a prosta. Podczas suszenia nie unosi³ siê ¿aden nieprzyjemny zapach.

5) Ka¿de pasemko prostowa³am po 5 razy. Po wyprostowaniu w³osy wygl±daj± super, s± mieciutkie, g³adkie i delikatne lekko przylizane jednak da siê przezyæ podczas prostowania równie¿ nie by³o ¿adnego nieprzyjemnego zapachu.

Ogólne wra¿enia jak najbardziej pozytywne. Zabieg robi siê w miarê szybko, nic nie ¶mierdzi, w³osy s± ³adne. Zobaczymy jak bêdzie po pierwszym myciu, mam nadziejê ¿e efekt siê utrzyma Je¿eli efekt utrzyma siê 3-4 miesi±ce kolejnym razem równie¿ zdecydujê siê na Qod

je¿eli chodzi o kolor to niestety, zja¶nia³. Cudowny pigment dodany do preparatu nic nie zdzia³a³

Fotki:
1) sk³ad otrzymanego zestawu
2) przed (niestety nie mam takiego zrobionego tu¿ przed zabiegiem, to jest najaktualniejsze jednak naturalnie a¿ tak mi siê nie krêc±, tutaj podrasowane piank± i dyfuzorem)
3) i 4) - sianko po suszeniu
5) i 6) - po prostowaniu

wszystkie zdjêcia robione z lamp±
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03255.jpg (102,9 KB, 27 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg grudzieñ 2014 (1).jpg (154,9 KB, 60 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC03295.jpg (79,5 KB, 58 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC03296.jpg (66,9 KB, 45 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC03297.jpg (103,5 KB, 66 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC03298.jpg (103,0 KB, 67 za³adowañ)

Edytowane przez czekoladka3
Czas edycji: 2014-12-29 o 20:40
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-29, 20:49   #1492
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ
kasza, ciesze sie, ze maska Ci sie podoba Mam na dzieje, ze reszcie, które sprobuja, tez przypadnie do gustu
W³osy s± ob³êdne, ale u¿y³am jej drugi raz z rzêdu i widaæ, ¿e bedzie siê nadbudowywaæ na w³osach, wiêc teraz przy myciu musze koniecznie na³o¿yæ co¶ innego. Kupi³am dzi¶ od¿ywkê prostuj±c± z John Frieda, zobaczymy, pisze, ¿e wyg³adza i prostuje krêcone w³osy - zobaczymy Skusi³am siê, bo by³a promocja -40%, wiêc zap³aci³am leciutko ponad 20 z³. No i chcia³am jeszcze wybraæ co¶ z tresemme... ale zobaczê, jak mi siê bedzie sprawowa³ ten zestaw.
Co do ampu³ki, to pamietam, ¿e uzywa³am jej przed zabiegami dla ratowania mojego puchu i nie widzia³am ¿adnej rewelacji, ale teraz po zabiegu te¿ muszê spróbowaæ, skoro mówisz, ¿e jest lepsza od maski Dziêki jeszcze raz, ta maska ma szanse byæ u mnie KWC, przebija chyba nawet organix (który ju¿ denkujê i narazie go nie kupiê maj±c takie cudo )

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

CZEKOLADKA - PIÊKNIE !!! Ale zachêcasz !!! Czyli ¿adnego ³zawienia, dusz±cego dymu przy prostowaniu nie by³o? A jak oceniasz jako¶æ w³osów w dotyku? S± takie mocne, od¿ywione? Ciekawe jak d³ugo Ci wytrzymaj±, trzymam kciuki
Acha, a jakby¶ przyrówna³a efekt do encanto, to który lepiej preparat wypad³ na Twoich w³osach?

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2014-12-29 o 20:53
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-29, 21:00   #1493
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
W³osy s± ob³êdne, ale u¿y³am jej drugi raz z rzêdu i widaæ, ¿e bedzie siê nadbudowywaæ na w³osach, wiêc teraz przy myciu musze koniecznie na³o¿yæ co¶ innego. Kupi³am dzi¶ od¿ywkê prostuj±c± z John Frieda, zobaczymy, pisze, ¿e wyg³adza i prostuje krêcone w³osy - zobaczymy Skusi³am siê, bo by³a promocja -40%, wiêc zap³aci³am leciutko ponad 20 z³. No i chcia³am jeszcze wybraæ co¶ z tresemme... ale zobaczê, jak mi siê bedzie sprawowa³ ten zestaw.
Co do ampu³ki, to pamietam, ¿e uzywa³am jej przed zabiegami dla ratowania mojego puchu i nie widzia³am ¿adnej rewelacji, ale teraz po zabiegu te¿ muszê spróbowaæ, skoro mówisz, ¿e jest lepsza od maski Dziêki jeszcze raz, ta maska ma szanse byæ u mnie KWC, przebija chyba nawet organix (który ju¿ denkujê i narazie go nie kupiê maj±c takie cudo )

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

CZEKOLADKA - PIÊKNIE !!! Ale zachêcasz !!! Czyli ¿adnego ³zawienia, dusz±cego dymu przy prostowaniu nie by³o? A jak oceniasz jako¶æ w³osów w dotyku? S± takie mocne, od¿ywione? Ciekawe jak d³ugo Ci wytrzymaj±, trzymam kciuki
Acha, a jakby¶ przyrówna³a efekt do encanto, to który lepiej preparat wypad³ na Twoich w³osach?
zapach wogóle nie by³ dra¿ni±cy, nic nie by³o czuæ podczas zabiegu, jedynie podczas p³ukania w³osów odrobinkê ale ¿e tak powiem, to ma³y piku¶ w porównaniu z encanto czy cocochoco
W dotyku w³osy s± bardzo milutkie, miêkkie, odzywione, a¿ chce siê je g³askaæ ca³y czas

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

W sumie na chwilê obecn±, czyli tu¿ po zabiegu efekt jest taki sam jak po encanto: czyli jak pisa³am wy¿ej, w³osy miêkkie, g³adkie, odzywione. Zobaczymy jeszcze jak bêdzie na d³u¿sz± metê, ile qod wytrzyma na moich w³osach
Ale oczywi¶cie komfort wykonywania zabiegu zdecydowanie na plus dla qod.
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-29, 21:35   #1494
nowa121212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 456
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
nie, po umyciu szamponem wyciera³am w³osy w rêcznik i nak³ada³am keratynê na wilgotne w³osy
suszarka sz³a w ruch dopiero po na³o¿eniu keratyny
a czy w tym zestawie jest wszystko opisane jak to zrobic czy niestety znowu bede musiala szperac na blogach?
nowa121212 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-29, 22:00   #1495
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez nowa121212 Poka¿ wiadomo¶æ
a czy w tym zestawie jest wszystko opisane jak to zrobic czy niestety znowu bede musiala szperac na blogach?
powinnas dostac instrukcjê razem z zestawem a jak jej nie bedzie to poszukaj w poprzednich czesciach watku, na 100% by³a wklejana
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-29, 22:12   #1496
nowa121212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 456
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
powinnas dostac instrukcjê razem z zestawem a jak jej nie bedzie to poszukaj w poprzednich czesciach watku, na 100% by³a wklejana
okej :sly:
nowa121212 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-29, 23:58   #1497
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Co do ampu³ki, to pamietam, ¿e uzywa³am jej przed zabiegami dla ratowania mojego puchu i nie widzia³am ¿adnej rewelacji, ale teraz po zabiegu te¿ muszê spróbowaæ, skoro mówisz, ¿e jest lepsza od maski
Jak masz maske, to nie warto jej juz kupowac - jest minimalnie lepsza, ale nie na tyle, zeby sobie ni± zaprzatac glowe :P Ja o niej wspomnialam w razie gdyby ktos sobie chcial sprobowac jak one dzia³aj±, bo w dzialaniu ampu³ka i maska s± baaardzo podobne, bo chociaz ampu³ka jest odrobinê lepsza, to i tak mozna zobaczyc jak maska zachowa sie na wlosach. Nie wiem czy ktokolwiek zrozumie co ja tu napisa³am

Cos mi dzisiaj szwankuja internety i nie chca sie otworzyc zdjecia duze czekoladki, ale po miniaturkach stwierdzam Jutro jeszcze postaram siê duze obadac.
__________________
. . .
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-30, 01:04   #1498
musiaxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziêkuje
musiaxd jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-30, 08:59   #1499
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 380
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Czekoladka super wysz³o. Jak d³ugo teraz nie mozna w³osów uwyæ?
Ciekawa jestem jakie bêd± w³asnie po umyciu ;-)
No i brak zapachu i czas nak³adania zdecydowanie krótszy niz encanto to zdecydowanie dzia³a na plus
Serce jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-30, 09:46   #1500
sobek92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 332
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

dziewczyny na poczatku watku macie wypisane szampony polecane . firmy hipp pilecacie, czy to ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...sensitive.html ? ma w skladzie sodium chloride i sie zastanawiam czy moge go uzywac
sobek92 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:50.