Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-02-09, 10:34   #2071
SohoDolls
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

dziewczyny, dok³adnie t± macie maskê na my¶li? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...szczonych.html
SohoDolls jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-09, 10:38   #2072
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Tak.
__________________
. . .
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-09, 13:13   #2073
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 750
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

hej dziewczyny, mam do was pytanie poniewa¿ jestem juz zdecydowana na encanto ale nie wiem ile mam jej dok³adnie kupiæ. mam w³osy poni¿ej zapiêcia stanika, ¶rednio gêste. Zastanawia³am siê nad 150ml ale nie wiem czy nie za ma³o??
Mam ju¿ do¶æ katowania w³osów codziennie prostownic±.
Mam jeszcze jedno pytanie, poniewa¿ mam w³osy farbowane (rozja¶niane o parê tonów z naturalnego ciemnego br±zu) i odrost tak z 2 lub 3 cm mojego naturalnego. Gdzie¶ czyta³am ¿e encanto rozja¶nia w³osy, ok mo¿e rozja¶nic nie przeszkadza mi to, ale bojê siê bo kto¶ pisa³ ¿e naturalne maj± odcieñ ch³odny a farbowane wpadaj± w ciep³y?? czy to prawda?? chcia³abym zrobiæ zabieg w przysz³ym tygodniu, a farbê dopiero przed ¶wiêtami. Czy w³osy staj± siê s³absze po farbowaniu (i rozja¶ninaniu) i czy efekt prostych w³osów te¿ jest dobry??
Mi zale¿y na tym najbardziej ¿eby w³osy siê nie puszy³y, mam z natury wysokoporowate w³osy, i szopê na koñcach.
ciassteczkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-09, 13:38   #2074
__dsskadssadfaAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 343
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej ponawiam pytanie, czy da sie uchronic jakos wlosy przed basenem po keratynowym prostowaniu ? Czy albo to albo to.. ?
__dsskadssadfaAA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-09, 13:50   #2075
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ
Skoro wlosy sa w dobrym stanie, keratyna nadal trzyma i nie potrzebuja duzego odzywienia - polecam Kative. Wyprostuje wlosy i troszke odzywi.
U mnie wyprostowala na mur beton i nic jej póki co nie rusza, ale to jak wiadomo - u kazdego moze byc inaczej.


Fajnie, ze nie tylko mi ona pasuje. Btw. widzialam ja ostatnio na promocji, chyba w Hebe, za 15 z³.
Czemu Hebe nie mam -_- dzi¶ by³a w sekrecie urody za 28 trochê drogo.
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-09, 17:49   #2076
julk44
Raczkowanie
 
Avatar julk44
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 493
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

.

Edytowane przez julk44
Czas edycji: 2015-02-11 o 18:24
julk44 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-09, 19:38   #2077
kociajapa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja Kative robi³am tydzieñ temu i polecam. I tak olejuje w³osy, stosuje lnian± p³ukankê, maski, od¿ywki- bo lubiê wiec mniejsze od¿ywienie mi nie grozi;-) A w³osy mam proste jak druty wczesniej "mokra w³oszka trafiona piorunem";-p
Kupi³am tu (przesy³ka 9z³ lub 12z³ jak kupujesz wiecej produktów)
http://emilio-kielce.pl/kreatynowe-p...ostowania.html
__________________
Dbam o w³osy i æwiczê
kociajapa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-02-09, 19:49   #2078
SohoDolls
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Witam ponownie, ¶pieszê z moj± osobist± mini recenzj±!
Jak wspomina³am, nie by³am powalona na ³opatki zabiegiem keratynowym Inoar, id±c za Waszymi radami zmieni³am to i owo natychmiastowo. Moim pierwszym krokiem by³ zakup profesjonalnego zestawu po keratynowym prostowaniu równie¿ firmy Inoar (szampon + od¿ywka), no nie ma bata, my¶lê, ¿e po co kombinowaæ, szukaæ, testowaæ skoro tej samej marki mogê mieæ kosmetyki z konkretnym przeznaczeniem i o pomy³ce w doborze kosmetyku czy nie dopasowaniu nie mo¿e byæ ju¿ mowy. Z wielk± nadziej± i rado¶ci± u¿y³am tych 'magicznych' dobrodziejstw, oczekuj±c w³osów co najmniej jak ksiê¿niczka z bajki Disneya ;p No niestety czar prys³. Owszem, w³oski po wysuszeniu ca³kiem ca³kiem, lepsze jak po szamponie Baby, ale kurcze znów poczu³am nutkê rozczarowania... Posz³am wiêc dzi¶ do rossmana po t± przez Was zachwalan± maskê z L'oreal i korzystaj±c z promocji skusi³am siê te¿ na kolejn± w moim przypadku nowo¶æ - szampon z cece Med z jedwabiem. Jeszcze dzi¶ u¿y³am tego nowego duetu i powiem Wam, ¿e efekt super! Nie tak, ¿e du¿o bardziej WOW od zestawu Inoar, ale po prostu lepiej. Przede wszystkim po¶lizg podczas mycia znacznie wiêkszy i rozczesanie w³osów o niebo lepiej. Zastanawiam siê, czy to rzeczywi¶cie ta firma tak bardzo mi nie odpowiada czy przez niespe³nione zbyt wygórowane oczekiwania tak negatywnie j± teraz odbieram. Tak czy siak idê jutro do fryzjera, ¿egnam siê ze spalonymi koñcówkami i gdzie nie gdzie partiami w³osów. ¯aden kosmetyk nie zrobi czary mary z martw± miot³±. I postanawiam równie¿ przez 3 msc nie dotykaæ farby! Trudno, najwy¿ej bêdê NIEwygl±daæ z odrostami, ale mam nadziejê, ¿e stan w³osów siê poprawi. I taki mam w³a¶nie priorytet
SohoDolls jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-09, 22:23   #2079
ethyll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ
Skoro wlosy sa w dobrym stanie, keratyna nadal trzyma i nie potrzebuja duzego odzywienia - polecam Kative. Wyprostuje wlosy i troszke odzywi.
U mnie wyprostowala na mur beton i nic jej póki co nie rusza, ale to jak wiadomo - u kazdego moze byc inaczej.
Kativa zakupiona, w przysz³ym tygodniu robiê Ciekawa jestem co z tego wyjdzie, ciê¿ko mnie przekonaæ do czego¶ nowego, ale encanto ju¿ mnie bardzo mêczy³o, mus znale¼æ jakiego¶ zastêpcê
ethyll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-10, 09:39   #2080
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Megwal8 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej ponawiam pytanie, czy da sie uchronic jakos wlosy przed basenem po keratynowym prostowaniu ? Czy albo to albo to.. ?
Ja przed basenem nak³adam na w³osy maskê i skrêcam je w koczek (jak siê da ) .....i nie zauwa¿y³am, ¿eby szybciej siê wyp³ukiwa³o (robi³am cocochoco )
yolca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-10, 09:42   #2081
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja zawsze przed basenem kladlam olej na wlosy, na to czepek i do wody. Dzieki temu nigdy nie mialam przesuszonych w³osów, a bez takiego zabezpieczenia nieraz bywa³o ciê¿ko. :P
Ale nie wiem jak rozwi±zaæ problem basenu i wyp³ukiwania keratyny...
__________________
. . .
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-10, 11:54   #2082
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SohoDolls Poka¿ wiadomo¶æ
Witam ponownie, ¶pieszê z moj± osobist± mini recenzj±!
Jak wspomina³am, nie by³am powalona na ³opatki zabiegiem keratynowym Inoar, id±c za Waszymi radami zmieni³am to i owo natychmiastowo. Moim pierwszym krokiem by³ zakup profesjonalnego zestawu po keratynowym prostowaniu równie¿ firmy Inoar (szampon + od¿ywka), no nie ma bata, my¶lê, ¿e po co kombinowaæ, szukaæ, testowaæ skoro tej samej marki mogê mieæ kosmetyki z konkretnym przeznaczeniem i o pomy³ce w doborze kosmetyku czy nie dopasowaniu nie mo¿e byæ ju¿ mowy. Z wielk± nadziej± i rado¶ci± u¿y³am tych 'magicznych' dobrodziejstw, oczekuj±c w³osów co najmniej jak ksiê¿niczka z bajki Disneya ;p No niestety czar prys³. Owszem, w³oski po wysuszeniu ca³kiem ca³kiem, lepsze jak po szamponie Baby, ale kurcze znów poczu³am nutkê rozczarowania... Posz³am wiêc dzi¶ do rossmana po t± przez Was zachwalan± maskê z L'oreal i korzystaj±c z promocji skusi³am siê te¿ na kolejn± w moim przypadku nowo¶æ - szampon z cece Med z jedwabiem. Jeszcze dzi¶ u¿y³am tego nowego duetu i powiem Wam, ¿e efekt super! Nie tak, ¿e du¿o bardziej WOW od zestawu Inoar, ale po prostu lepiej. Przede wszystkim po¶lizg podczas mycia znacznie wiêkszy i rozczesanie w³osów o niebo lepiej. Zastanawiam siê, czy to rzeczywi¶cie ta firma tak bardzo mi nie odpowiada czy przez niespe³nione zbyt wygórowane oczekiwania tak negatywnie j± teraz odbieram. Tak czy siak idê jutro do fryzjera, ¿egnam siê ze spalonymi koñcówkami i gdzie nie gdzie partiami w³osów. ¯aden kosmetyk nie zrobi czary mary z martw± miot³±. I postanawiam równie¿ przez 3 msc nie dotykaæ farby! Trudno, najwy¿ej bêdê NIEwygl±daæ z odrostami, ale mam nadziejê, ¿e stan w³osów siê poprawi. I taki mam w³a¶nie priorytet
u¿ywaj teraz ca³y czas szampponu i maski która Ci najbardziej pasuje i po kilku myciach zobaczysz dobrodziejstwo inoaru mówi³am, ¿e on jest strasznie wybredny....
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-10, 12:23   #2083
SohoDolls
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
u¿ywaj teraz ca³y czas szampponu i maski która Ci najbardziej pasuje i po kilku myciach zobaczysz dobrodziejstwo inoaru mówi³am, ¿e on jest strasznie wybredny....
taki w³a¶nie mam zamiar, na zmianê z zestawem Inoar, ¿eby w³osy zbytnio siê nie 'przyzwyczai³y' do którego¶ z kosmetyków
SohoDolls jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-10, 15:50   #2084
201805170915
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 4 491
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

dziewczyny, jakie s± Wasz ulubione kosmetyki po prostowaniu? cd do masek, to wiem, ¿e elseve total repair extreme, serum to kerapro...a co z szamponami? pamiêtam, ¿e kasza poleca³a organix, ale z zastrze¿eniem, ¿e jest do¶æ ciê¿ki a ja chcia³±bym jaki¶ do¶æ mocno oczyszczaj±cy szampon, ale taki, ¿ebym spokojnie go mog³a u¿yæ po keratynie polecicie co¶? ja totalnie nie mam pomys³u
201805170915 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-10, 16:32   #2085
SohoDolls
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez skeleton_ Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny, jakie s± Wasz ulubione kosmetyki po prostowaniu? cd do masek, to wiem, ¿e elseve total repair extreme, serum to kerapro...a co z szamponami? pamiêtam, ¿e kasza poleca³a organix, ale z zastrze¿eniem, ¿e jest do¶æ ciê¿ki a ja chcia³±bym jaki¶ do¶æ mocno oczyszczaj±cy szampon, ale taki, ¿ebym spokojnie go mog³a u¿yæ po keratynie polecicie co¶? ja totalnie nie mam pomys³u
powy¿ej ju¿ pisa³am - szampon z cece MED z jedwabiem. Mam w³osy mega suche, szorstkie i ³amliwe. Podczas mycia robi mi siê jeden druciany ko³tun. Mycie tym szamponem na serio by³o dla mnie bardzo przyjemne, fajnie siê pieni³, ³adnie pachnia³ ale co najwa¿niejsze nie pl±ta³ mi w³osów! Jestem przekonana, ¿e gdyby nie gumowy stan moich w³osów to u¿ycie samego szamponu by³oby ju¿ zadowalaj±ce. Osobi¶cie nie wyobra¿am sobie nie u¿ywaæ masek/od¿ywek wiêc nawet nie bêdê próbowaæ AHA zapomnia³am dodaæ, ¿e z po³±czeniem tej maski elseve rano wsta³am z ca³kiem przyzwoit± fryzur±! Zawsze na noc zwi±zujê w lu¼nego warkoczyka i zazwyczaj wstawa³am z potargan± szop±, która nie da³a siê ju¿ a¿ tak ³adnie ujarzmiæ w ci±gu dnia, a tu proszê! Rozplot³am, przeczesa³am i w³osy miêciutkie, zero szorstko¶ci i sztywnych str±ków
SohoDolls jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-10, 17:32   #2086
coconutssy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez PinkPearl85 Poka¿ wiadomo¶æ
Oczywi¶cie ¿e chcê, poproszê. I dziêkujê za zainteresowanie i pomoc.
Czytam teraz artyku³ na Wizazu https://wizaz.pl/Pielegnacja/ABC-pie...osow-z-La-Luxe i czy to jest dawne Eveline?? Opakowania prawie ¿e identyczne. Zna kto¶ te produkty?? Warto spróbowaæ?
Mam Arganowa maska 8w1 LIQUID SILK, kupiona w Bierdonce, chyba ok. 17-18z³.
Zainteresowa³a mnie w³a¶nie przez podobieñstwo do Eveline. Wyczyta³am na Internetach, ¿e to ten sam producent (?). Porówna³am sk³ady - maska La Luxe ma sporo lepszy - wklejam zdjêcie.
Przed zrobieniem Encanto nie robi³a z moimi w³osami nic dobrego (próbowa³am jej na ró¿ne sposoby). Po kp... sza³u nie ma, ale nawet daje po¶lizg, wiêc w³osy przy sp³ukiwaniu trochê siê rozko³tuniaj± Ale drugi raz bym nie kupi³a.
Za to polecane serum KeraPro - rzeczywi¶cie spisuje siê super! Ju¿ ¿a³ujê, ¿e nie wziê³am wiêkszej butli... I nie skusi³am siê przed wyjazdem na zakup maski Elseve (a nawet by³a w Rossmannie w promocji ). Teraz wyjecha³am i nie mam do niej dostêpu, ech
Szampon i od¿ywka z orgnix, na razie u¿yte 2 razy, spisa³y siê ca³kiem nie¼le. Od¿ywka Garnier avocado i karite - jak spisywa³a siê przed kp, tak i nadal jest ¶wietna po.
Mythic Oil Loreala - tak¿e wci±¿ rewelacja. Tylko idzie mi go teraz dwa razy wiêcej. W³osy jakby go pi³y... tak samo jak serum KeraPro. Ale co tam - moich piêknych NIEPUSZ¡CYCH siê w³osów nie odda³abym za nic, mogê wch³aniaæ kosmetyki jak g±bka :P
Mgie³ka Dove... ³adnie pachnie, ale sza³u dla mnie nie robi

Wklejam te¿ zdjêcie moich w³osów zaraz po zrobieniu Encanto. Odlewki kupi³am na Allegro od Alicja_style, zestaw po 100ml. By³o akurat/minimalnie wiêcej - zu¿y³am wszystko. Zrobi³a mi siostra, dok³adnie i wg zaleceñ z instrukcji. Kilka razy zakrêci³y siê nam ³ezki, ale tragedii nie by³o, chocia¿ nawet nie wietrzy³y¶my jako¶ strasznie.
Po dwóch tygodniach widzê, ¿e w koñcu ten najgorszy "przyliz" puszcza
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2015-02-10 11.38.50.jpg (126,3 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2015-01-21 16.00.02.jpg (88,8 KB, 89 za³adowañ)
coconutssy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-10, 17:38   #2087
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez coconutssy Poka¿ wiadomo¶æ
Mam Arganowa maska 8w1 LIQUID SILK, kupiona w Bierdonce, chyba ok. 17-18z³.
Zainteresowa³a mnie w³a¶nie przez podobieñstwo do Eveline. Wyczyta³am na Internetach, ¿e to ten sam producent (?). Porówna³am sk³ady - maska La Luxe ma sporo lepszy - wklejam zdjêcie.
Przed zrobieniem Encanto nie robi³a z moimi w³osami nic dobrego (próbowa³am jej na ró¿ne sposoby). Po kp... sza³u nie ma, ale nawet daje po¶lizg, wiêc w³osy przy sp³ukiwaniu trochê siê rozko³tuniaj± Ale drugi raz bym nie kupi³a.
Za to polecane serum KeraPro - rzeczywi¶cie spisuje siê super! Ju¿ ¿a³ujê, ¿e nie wziê³am wiêkszej butli... I nie skusi³am siê przed wyjazdem na zakup maski Elseve (a nawet by³a w Rossmannie w promocji ). Teraz wyjecha³am i nie mam do niej dostêpu, ech
Szampon i od¿ywka z orgnix, na razie u¿yte 2 razy, spisa³y siê ca³kiem nie¼le. Od¿ywka Garnier avocado i karite - jak spisywa³a siê przed kp, tak i nadal jest ¶wietna po.
Mythic Oil Loreala - tak¿e wci±¿ rewelacja. Tylko idzie mi go teraz dwa razy wiêcej. W³osy jakby go pi³y... tak samo jak serum KeraPro. Ale co tam - moich piêknych NIEPUSZ¡CYCH siê w³osów nie odda³abym za nic, mogê wch³aniaæ kosmetyki jak g±bka :P
Mgie³ka Dove... ³adnie pachnie, ale sza³u dla mnie nie robi

Wklejam te¿ zdjêcie moich w³osów zaraz po zrobieniu Encanto. Odlewki kupi³am na Allegro od Alicja_style, zestaw po 100ml. By³o akurat/minimalnie wiêcej - zu¿y³am wszystko. Zrobi³a mi siostra, dok³adnie i wg zaleceñ z instrukcji. Kilka razy zakrêci³y siê nam ³ezki, ale tragedii nie by³o, chocia¿ nawet nie wietrzy³y¶my jako¶ strasznie.
Po dwóch tygodniach widzê, ¿e w koñcu ten najgorszy "przyliz" puszcza
wow jaka tafla zdjêcie robi³a¶ tu¿ po prostowaniu czy ju¿ po normalnym myciu?
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-10, 18:11   #2088
coconutssy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

https://www.dropbox.com/sc/ok2nnaa0e...3xhL4wdwIHm5za
Zaraz po zabiegu
By³am oszo³omiona efektem
Teraz tafla mo¿e nie jest ju¿ tak "piorunuj±ca", ale wci±¿ jestem zachwycona

stotek, czy i ja mogê prosiæ o zdjêcia nt. przeproteinowania?

Edytowane przez coconutssy
Czas edycji: 2015-02-10 o 18:12 Powód: Dodana pro¶ba o zdjêcia.
coconutssy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-10, 18:25   #2089
201805170915
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 4 491
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez coconutssy Poka¿ wiadomo¶æ
Mam Arganowa maska 8w1 LIQUID SILK, kupiona w Bierdonce, chyba ok. 17-18z³.
Zainteresowa³a mnie w³a¶nie przez podobieñstwo do Eveline. Wyczyta³am na Internetach, ¿e to ten sam producent (?). Porówna³am sk³ady - maska La Luxe ma sporo lepszy - wklejam zdjêcie.
Przed zrobieniem Encanto nie robi³a z moimi w³osami nic dobrego (próbowa³am jej na ró¿ne sposoby). Po kp... sza³u nie ma, ale nawet daje po¶lizg, wiêc w³osy przy sp³ukiwaniu trochê siê rozko³tuniaj± Ale drugi raz bym nie kupi³a.
Za to polecane serum KeraPro - rzeczywi¶cie spisuje siê super! Ju¿ ¿a³ujê, ¿e nie wziê³am wiêkszej butli... I nie skusi³am siê przed wyjazdem na zakup maski Elseve (a nawet by³a w Rossmannie w promocji ). Teraz wyjecha³am i nie mam do niej dostêpu, ech
Szampon i od¿ywka z orgnix, na razie u¿yte 2 razy, spisa³y siê ca³kiem nie¼le. Od¿ywka Garnier avocado i karite - jak spisywa³a siê przed kp, tak i nadal jest ¶wietna po.
Mythic Oil Loreala - tak¿e wci±¿ rewelacja. Tylko idzie mi go teraz dwa razy wiêcej. W³osy jakby go pi³y... tak samo jak serum KeraPro. Ale co tam - moich piêknych NIEPUSZ¡CYCH siê w³osów nie odda³abym za nic, mogê wch³aniaæ kosmetyki jak g±bka :P
Mgie³ka Dove... ³adnie pachnie, ale sza³u dla mnie nie robi

Wklejam te¿ zdjêcie moich w³osów zaraz po zrobieniu Encanto. Odlewki kupi³am na Allegro od Alicja_style, zestaw po 100ml. By³o akurat/minimalnie wiêcej - zu¿y³am wszystko. Zrobi³a mi siostra, dok³adnie i wg zaleceñ z instrukcji. Kilka razy zakrêci³y siê nam ³ezki, ale tragedii nie by³o, chocia¿ nawet nie wietrzy³y¶my jako¶ strasznie.
Po dwóch tygodniach widzê, ¿e w koñcu ten najgorszy "przyliz" puszcza
ojezusie
201805170915 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-10, 18:29   #2090
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez skeleton_ Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny, jakie s± Wasz ulubione kosmetyki po prostowaniu? cd do masek, to wiem, ¿e elseve total repair extreme, serum to kerapro...a co z szamponami? pamiêtam, ¿e kasza poleca³a organix, ale z zastrze¿eniem, ¿e jest do¶æ ciê¿ki a ja chcia³±bym jaki¶ do¶æ mocno oczyszczaj±cy szampon, ale taki, ¿ebym spokojnie go mog³a u¿yæ po keratynie polecicie co¶? ja totalnie nie mam pomys³u
Szampon z Yves Rocher wyg³adzaj±cy lub do w³osów krêconych z wyci±giem z baobabu - super, umy³am nim ostatnio, bo kupi³am go wcze¶niej ni¿ tigi, wiêc muszê zu¿yæ, ale jest naprawdê fajny. Widaæ, ¿e w³osy co¶ z niego czerpi±, bo po umyciu tylko szamponem ju¿ s± takie jakby od¿ywione, jest gorszy ni¿ organix w kwestii od¿ywienia, ale za to nie obci±¿a skalpu, tak jak ten wyg³adzaj±cy z YR
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-10, 21:47   #2091
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (³ódzkie)
Wiadomo¶ci: 1 413
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez coconutssy Poka¿ wiadomo¶æ
Mam Arganowa maska 8w1 LIQUID SILK, kupiona w Bierdonce, chyba ok. 17-18z³.
Zainteresowa³a mnie w³a¶nie przez podobieñstwo do Eveline. Wyczyta³am na Internetach, ¿e to ten sam producent (?). Porówna³am sk³ady - maska La Luxe ma sporo lepszy - wklejam zdjêcie.
Przed zrobieniem Encanto nie robi³a z moimi w³osami nic dobrego (próbowa³am jej na ró¿ne sposoby). Po kp... sza³u nie ma, ale nawet daje po¶lizg, wiêc w³osy przy sp³ukiwaniu trochê siê rozko³tuniaj± Ale drugi raz bym nie kupi³a.
Za to polecane serum KeraPro - rzeczywi¶cie spisuje siê super! Ju¿ ¿a³ujê, ¿e nie wziê³am wiêkszej butli... I nie skusi³am siê przed wyjazdem na zakup maski Elseve (a nawet by³a w Rossmannie w promocji ). Teraz wyjecha³am i nie mam do niej dostêpu, ech
Szampon i od¿ywka z orgnix, na razie u¿yte 2 razy, spisa³y siê ca³kiem nie¼le. Od¿ywka Garnier avocado i karite - jak spisywa³a siê przed kp, tak i nadal jest ¶wietna po.
Mythic Oil Loreala - tak¿e wci±¿ rewelacja. Tylko idzie mi go teraz dwa razy wiêcej. W³osy jakby go pi³y... tak samo jak serum KeraPro. Ale co tam - moich piêknych NIEPUSZ¡CYCH siê w³osów nie odda³abym za nic, mogê wch³aniaæ kosmetyki jak g±bka :P
Mgie³ka Dove... ³adnie pachnie, ale sza³u dla mnie nie robi

Wklejam te¿ zdjêcie moich w³osów zaraz po zrobieniu Encanto. Odlewki kupi³am na Allegro od Alicja_style, zestaw po 100ml. By³o akurat/minimalnie wiêcej - zu¿y³am wszystko. Zrobi³a mi siostra, dok³adnie i wg zaleceñ z instrukcji. Kilka razy zakrêci³y siê nam ³ezki, ale tragedii nie by³o, chocia¿ nawet nie wietrzy³y¶my jako¶ strasznie.
Po dwóch tygodniach widzê, ¿e w koñcu ten najgorszy "przyliz" puszcza
W³osy marzenie Cudna tafla, a i kolor ¶liczny!
Joasia:) jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-11, 03:35   #2092
coconutssy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziêkujê dziewczyny Rzeczywi¶cie kocham je na nowo po Encanto
Wszystko dziêki Wam!
/No i oczywi¶cie dziêki mojej wspania³ej siostrze, a jak! ;-) /

Edytowane przez coconutssy
Czas edycji: 2015-02-11 o 03:37
coconutssy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-11, 10:48   #2093
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 1 573
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Witam
wczoraj by³am u fryzjera i wyprostowa³am swoje krêcio³ki keratyn± Inoar. W³osy s± proste tylko koñce grzywki jakby chropowate.
W hebe sprzedawczyni poleci³a mi zestaw do szampon + od¿ywka + olejek

http://biutiq.pl/zestaw-hask-z-kerat...dbudowuje.html

Proszê o informacjê, czy te kosmetyki nadaj± siê do pielêgnacji w³osów po keratynowym prostowaniu. Bêdê wdziêczna za pomoc.

Czy s± jakie¶ wiza¿anki z W-wy, które potrafi± prostowaæ w³osy Encanto? Czytaj±c te forum nasz³a mnie ochota na wypróbowanie kiedy Inoar siê wyp³ucze.
dziubas3105 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-11, 15:22   #2094
julk44
Raczkowanie
 
Avatar julk44
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 493
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez coconutssy Poka¿ wiadomo¶æ
Mam Arganowa maska 8w1 LIQUID SILK, kupiona w Bierdonce, chyba ok. 17-18z³.
Zainteresowa³a mnie w³a¶nie przez podobieñstwo do Eveline. Wyczyta³am na Internetach, ¿e to ten sam producent (?). Porówna³am sk³ady - maska La Luxe ma sporo lepszy - wklejam zdjêcie.
Przed zrobieniem Encanto nie robi³a z moimi w³osami nic dobrego (próbowa³am jej na ró¿ne sposoby). Po kp... sza³u nie ma, ale nawet daje po¶lizg, wiêc w³osy przy sp³ukiwaniu trochê siê rozko³tuniaj± Ale drugi raz bym nie kupi³a.
Za to polecane serum KeraPro - rzeczywi¶cie spisuje siê super! Ju¿ ¿a³ujê, ¿e nie wziê³am wiêkszej butli... I nie skusi³am siê przed wyjazdem na zakup maski Elseve (a nawet by³a w Rossmannie w promocji ). Teraz wyjecha³am i nie mam do niej dostêpu, ech
Szampon i od¿ywka z orgnix, na razie u¿yte 2 razy, spisa³y siê ca³kiem nie¼le. Od¿ywka Garnier avocado i karite - jak spisywa³a siê przed kp, tak i nadal jest ¶wietna po.
Mythic Oil Loreala - tak¿e wci±¿ rewelacja. Tylko idzie mi go teraz dwa razy wiêcej. W³osy jakby go pi³y... tak samo jak serum KeraPro. Ale co tam - moich piêknych NIEPUSZ¡CYCH siê w³osów nie odda³abym za nic, mogê wch³aniaæ kosmetyki jak g±bka :P
Mgie³ka Dove... ³adnie pachnie, ale sza³u dla mnie nie robi

Wklejam te¿ zdjêcie moich w³osów zaraz po zrobieniu Encanto. Odlewki kupi³am na Allegro od Alicja_style, zestaw po 100ml. By³o akurat/minimalnie wiêcej - zu¿y³am wszystko. Zrobi³a mi siostra, dok³adnie i wg zaleceñ z instrukcji. Kilka razy zakrêci³y siê nam ³ezki, ale tragedii nie by³o, chocia¿ nawet nie wietrzy³y¶my jako¶ strasznie.
Po dwóch tygodniach widzê, ¿e w koñcu ten najgorszy "przyliz" puszcza
Dobrze my¶lê czy Ty masz w³osy do pasa? Piêkne
julk44 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-11, 15:39   #2095
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 967
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez coconutssy Poka¿ wiadomo¶æ
Wklejam te¿ zdjêcie moich w³osów zaraz po zrobieniu Encanto.
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-11, 16:51   #2096
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 750
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Witajcie ponownie,
oczyta³am siê i opatrzy³am zw³aszcza na efekty prostowania coconutssy (s± cudne).
Mam podobnej d³ugosci w³osy ale pocieniowane, dlatego zamówiê chyba 100ml encanto.
Ale mam pytanie techniczne, mam zniszczone hmm rozdwojone koñcówki i lekko przesuszone na wysoko¶ci ombre. I pytanie mam do was odno¶nie nagrzewania prostownicy, ja codziennie przy prostowaniu w³osów u¿ywam prostownicy nagrzanej na 210stopni, wiem ¿e to du¿o ale przy mniejszej temperaturze w³osy po pierwsze opornie siê prostuj± (a nie mam loków tylko taki nie³ad) a jak siê wyprostuj± to wystarczy chwila moment i wywijaj± siê jak chc± i trzeba zabieg powtórzyæ. I st±d moje pytanie jakiej temperatury u¿yæ, w³osy mog± byæ lekko podwiniête ale ¿eby siê nie puszy³y to jak± temperaturê u¿yæ ¿eby ich nie spaliæ?? i pytanie drugie czy suszarka musi mieæ ¶redni lub zimny nawiew?? bo moja to jest ta z funkcj± prostowania (której nie u¿ywam bo tylko szarpa³a w³osy) i siê powietrze bardzo nagrzewa.
Proszê porad¼cie proszê
ciassteczkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-11, 17:09   #2097
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie ponownie,
oczyta³am siê i opatrzy³am zw³aszcza na efekty prostowania coconutssy (s± cudne).
Mam podobnej d³ugosci w³osy ale pocieniowane, dlatego zamówiê chyba 100ml encanto.
Ale mam pytanie techniczne, mam zniszczone hmm rozdwojone koñcówki i lekko przesuszone na wysoko¶ci ombre. I pytanie mam do was odno¶nie nagrzewania prostownicy, ja codziennie przy prostowaniu w³osów u¿ywam prostownicy nagrzanej na 210stopni, wiem ¿e to du¿o ale przy mniejszej temperaturze w³osy po pierwsze opornie siê prostuj± (a nie mam loków tylko taki nie³ad) a jak siê wyprostuj± to wystarczy chwila moment i wywijaj± siê jak chc± i trzeba zabieg powtórzyæ. I st±d moje pytanie jakiej temperatury u¿yæ, w³osy mog± byæ lekko podwiniête ale ¿eby siê nie puszy³y to jak± temperaturê u¿yæ ¿eby ich nie spaliæ?? i pytanie drugie czy suszarka musi mieæ ¶redni lub zimny nawiew?? bo moja to jest ta z funkcj± prostowania (której nie u¿ywam bo tylko szarpa³a w³osy) i siê powietrze bardzo nagrzewa.
Proszê porad¼cie proszê
1) suszarka moze mieæ gor±cy nawiew, moje pierwsze zabiegi robi³am maj±c tylko tak± i wszystko wychodzi³o

2) wydaje mi siê, ¿e 210 stopni powinno wystarczyæ ale na ten temat niech lepiej wypowiedz± siê jeszcze dziewczyny które rozja¶niaj± w³osy
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-11, 17:30   #2098
201805170915
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 4 491
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

ja ju¿ po globalu

wysz³o fajnie i tyle global b.³adnie pachnie, tak jak wedlowska czekolada z nadzieniem panna cotta lekko mnie szczypa³o w oczy, jak siedzia³am z keratyn± na w³osach, ale tak to zabieg wspominam b.dobrze tylko ¼le siê suszy, bo w³osy s± takie...têpe teraz te¿ s± takie, mimo, ¿e miêkkie i do¶æ b³yszcz±ce- dodajê zdj bez lampy


mam wra¿enie, ¿e po zabiegu zja¶nia³y mi w³osy, ale dos³ownie o pó³ tonu albo mi siê wydaje po prostu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0803.jpg (89,8 KB, 80 za³adowañ)
201805170915 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-11, 17:32   #2099
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez skeleton_ Poka¿ wiadomo¶æ
ja ju¿ po globalu

wysz³o fajnie i tyle global b.³adnie pachnie, tak jak wedlowska czekolada z nadzieniem panna cotta lekko mnie szczypa³o w oczy, jak siedzia³am z keratyn± na w³osach, ale tak to zabieg wspominam b.dobrze tylko ¼le siê suszy, bo w³osy s± takie...têpe teraz te¿ s± takie, mimo, ¿e miêkkie i do¶æ b³yszcz±ce- dodajê zdj bez lampy


mam wra¿enie, ¿e po zabiegu zja¶nia³y mi w³osy, ale dos³ownie o pó³ tonu albo mi siê wydaje po prostu
¶liczne to Twój naturalny kolor? Bardzo mi siê podoba
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-11, 17:40   #2100
201805170915
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 4 491
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
¶liczne to Twój naturalny kolor? Bardzo mi siê podoba
dziêkujê

niee, farbowane u nasady jest mój, potem jest co¶ miêdzy flamboyage a ombre, ale tu nie widaæ tego kontrastu, no i te¿ moje b.jasne koñcówki zosta³y ¶ciête
201805170915 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.