Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2016-06-24, 15:29   #4381
twiggz
demoralizator
 
Avatar twiggz
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 315
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Chcia³am siê podzieliæ wra¿eniami po zrobieniu encanto (nowa formu³a) na moich bia³ych w³osach. Có¿, w³osy s± wyg³adzone, po myciu i wysuszeniu suszark± nie potrzebuj± prostownicy... przez jeden dzieñ. Nastêpnego dnia po wstaniu z ³ó¿ka mam szopê i niestety samo rozczesanie nic nie pomo¿e, bo i tak robi± siê odgniecenia od snu, jak przed zabiegiem. Tym sposobem mam niezdyscyplinowane w³osy mimo wszystko. Od po³owy d³ugo¶ci s± delikatnie wyg³adzone, ale daaaaaleko jest do efektów starej formu³y encanto. Czy kto¶ wie czy zmiana sk³adu wesz³a tylko na rynek europejski czy wszêdzie? Bo nie wiem czy kupowaæ zapasy starej formu³y, skoro ten formaldehyd robi³ robotê.

Nowej formu³y NIE POLECAM, ciekawe ile ten nieurywaj±cydupy efekt bêdzie siê trzyma³, bo zak³adam ¿e do¶æ krótko.
twiggz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-25, 10:54   #4382
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomo¶ci: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
Min±³ prawie miesi±c od mojego zmodyfikowanego prostowania now± wersj± encanto ( oczyszczanie zwyk³ym zio³owym zdzierakiem + sama keratyna z zestawu) i muszê przyznaæ ¿e jestem zadowolona. Po wysuszeniu suszark± grzywka jest prosta jak po prostownicy. A jak w³osy schn± same to te¿ nie jest ¼le. W³osy s± proste, ale tak naturalnie

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------


Mo¿e to kwestia tego , ¿e mia³a¶ do¶æ zniszczone w³osy przed prostowaniem?

czesto robi³am prostowanie sam± keratyn± gdy nie chcia³o mi siê robiæ odzywki.


A jakie inne polecacie keratynowie prostowanie? mniej uciazliwe i które szybciej siê robi bo teraz nie mam czasu zbytnio( urodzi³am córeczkê). Ci±gle to encanto i encanto a na allegro teraz jest tego mnóstwo
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-25, 11:34   #4383
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Poka¿ wiadomo¶æ
czesto robi³am prostowanie sam± keratyn± gdy nie chcia³o mi siê robiæ odzywki.


A jakie inne polecacie keratynowie prostowanie? mniej uciazliwe i które szybciej siê robi bo teraz nie mam czasu zbytnio( urodzi³am córeczkê). Ci±gle to encanto i encanto a na allegro teraz jest tego mnóstwo
u mnie sprawdza siê tylko encanto

Wiele osób tutaj z w±tku poleca cocochoco, warto spróbowaæ
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-26, 08:08   #4384
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomo¶ci: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

zrobi³bym sama keratyna ale to suszenie w taki upa³ jest masakra. To cocochoco wydaje siê do¶æ s³abe patrz±c na zdjêcia w necie
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-26, 09:27   #4385
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 313
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja robilam w piatek trzeci raz Inoar. Temperatura 34'C, w sobote podobnie. Myslalam, ze zwariuje. Wlosy mam do talii i bylo mi tak goraco. A tu ani zwiazac ani nic.
klajdla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-27, 08:51   #4386
milosniczka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej dziewczyny
Ja z natury mam gêste i pusz±ce siê w³osy, kole¿anka doradzi³a mi abym zrobi³a keratynowe prostowanie w³osów.
Uda³am siê do salonu fryzjerskiego, w którym zrobiono mi to owe prostowanie, zap³aci³am 300 z³, w cenie tego zabiegu otrzyma³am szampon z firmy Palco, dodatkowo musia³am dokupiæ od¿ywkê z tej samej serii za 50 z³.
Po keratynowym prostowaniu wszystko piêknie ³adnie, w³osy pro¶ciutkie, po 3 dniach od zabiegu umy³am je poraz pierwszy i co zobaczy³am ?? Koñcówki faluj±ce...
By³am dzisiaj z rana u tego fryzjera, która umy³a w³osy aby sprawdziæ, czy rzeczywi¶cie mnie koñce w³osa siê faluj± ... rzeczywi¶cie fryzjerka stwierdzi³a, ¿e siê faluj±, po czym z³o¿y³am reklamacjê i bêdê mia³a ponownie na³o¿on± keratynê na w³osy, ca³e szczê¶cie, ¿e tam posz³am, bo tak, to 300 z³ posz³oby w b³oto.
W za³±czniku udostêpniam swoje zdjêcie po pierwszym myciu w³osów:
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 13536191_905740432884831_1785647292_n.jpg (31,6 KB, 56 za³adowañ)
milosniczka92 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-27, 17:37   #4387
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomo¶ci: 1 329
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Czy jest jaka¶ wersja encanto bez od¿ywki? Gdzie zabieg koñczy siê na prostowaniu w³osów? Kupi³am taki zestaw na allegro (nie wiedzia³am ¿e jest bez od¿ywki, bo okaza³o siê ¿e ta któr± dosta³am jest do codziennego stosowania) Pierwszy raz robi³am ten zabieg i okazuje siê, ¿e po wyprostowaniu w³osy s± nieprzyjemne w dotyku, szorstkie, no i trzeba czekaæ 3 dni na umycie w³osów. Po pierwszym umyciu bêd± jakie¶ zmiany?
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 20:18   #4388
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomo¶ci: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Jest sama keratyna. Je¶li tak to w³osy po umyciu bêd± i tak fajne nawet be od¿ywki
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-28, 09:03   #4389
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomo¶ci: 1 329
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

mi³o mi to s³yszeæ
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-28, 09:58   #4390
missem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny,

mo¿e która¶ z Was ma podobny problem i znalaz³a rozwi±zanie, bo ja nie mogê sobie z tym poradziæ Mam naturalnie krêcone w³osy, ma³e loczki z silnym skrêtem i kiedy¶ farbowa³am je na jasny blond. Od oko³o 2,5 roku systematycznie co 3-5 miesiêcy robiê zabieg Encanto lub Global Keratin (zarówno sama w domu jak i u fryzjera). Niestety, na moich w³osach efekt nigdy nie by³ dobry - ju¿ po pierwszym myciu w³osy nie by³y nigdy proste, ale dawa³am radê, po ka¿dym myciu suszê je suszarko-lokówk± i by³o wzglêdnie OK. Od oko³o roku nie farbujê ju¿ w³osów, mam swój naturalny kolor na ca³o¶ci, ale chyba przez to, ¿e nie s± zniszczone farbowaniem keratyna wyp³ukuje siê dos³ownie po dwóch tygodniach! Encanto jest chyba najmocniejsze ze wszystkich dostêpnych preparatów, wiêc nie wiem czy jest jeszcze dla mnie jaka¶ nadzieja... Czy która¶ z Was dziewczyny ma podobnie? Co najlepiej na Was dzia³a?
missem jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-28, 16:54   #4391
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomo¶ci: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

W±tpiê ¿eby tak by³o. ....nowe encanto jest s³absze
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-28, 17:55   #4392
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 313
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Wiecie co... Chyba mnie zamroczylo... Robilam Inoarem po raz trzeci w piatek. W niedziele rano umylam wlosy i.... Nie wiem jak ja to zrobilam, ale umylam je zwyklym szamponem z sls i sola. Ja nie wiem gdzie ja mialam glowe i co sie ze mna wtedy stalo. Fakt, po wysuszeniu sa prosiutkie. Mysliscie, ze to jedno (akurat pierwsze) mycie zwyklym szamponem wplynie negatywnie na zabieg?
klajdla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-28, 20:59   #4393
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez klajdla Poka¿ wiadomo¶æ
Wiecie co... Chyba mnie zamroczylo... Robilam Inoarem po raz trzeci w piatek. W niedziele rano umylam wlosy i.... Nie wiem jak ja to zrobilam, ale umylam je zwyklym szamponem z sls i sola. Ja nie wiem gdzie ja mialam glowe i co sie ze mna wtedy stalo. Fakt, po wysuszeniu sa prosiutkie. Mysliscie, ze to jedno (akurat pierwsze) mycie zwyklym szamponem wplynie negatywnie na zabieg?
my¶lê ¿e na pewno nic z³ego nie powinno siê staæ wiele osób po zabiegu nie przestrzega rygorystycznie zaleceñ (w tym ja) i efekt pomimo to bardzo dobrze siê trzyma. Wiêc nie musisz siê zamartwiaæ niepotrzebnie

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez missem Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny,

mo¿e która¶ z Was ma podobny problem i znalaz³a rozwi±zanie, bo ja nie mogê sobie z tym poradziæ Mam naturalnie krêcone w³osy, ma³e loczki z silnym skrêtem i kiedy¶ farbowa³am je na jasny blond. Od oko³o 2,5 roku systematycznie co 3-5 miesiêcy robiê zabieg Encanto lub Global Keratin (zarówno sama w domu jak i u fryzjera). Niestety, na moich w³osach efekt nigdy nie by³ dobry - ju¿ po pierwszym myciu w³osy nie by³y nigdy proste, ale dawa³am radê, po ka¿dym myciu suszê je suszarko-lokówk± i by³o wzglêdnie OK. Od oko³o roku nie farbujê ju¿ w³osów, mam swój naturalny kolor na ca³o¶ci, ale chyba przez to, ¿e nie s± zniszczone farbowaniem keratyna wyp³ukuje siê dos³ownie po dwóch tygodniach! Encanto jest chyba najmocniejsze ze wszystkich dostêpnych preparatów, wiêc nie wiem czy jest jeszcze dla mnie jaka¶ nadzieja... Czy która¶ z Was dziewczyny ma podobnie? Co najlepiej na Was dzia³a?
Stara wersja encanto jest najmocniejsza Je¿eli ona nie pomaga to widocznie ju¿ taki urok Twoich w³osów, nie wzystkie w³osy po keratynie s± idealnie proste. Przyk³ad : moja szwagierka. Ma mocno krêcone grube w³osy i po encanto jej w³osy by³y g³adsze, jednak nie by³y idealnie proste, wywija³y jej siê koñcówki. Ja natomiast po u¿yciu tego samego preparatu mia³am g³adk± taflê w³osów jak od prostownicy przez d³ugi czas.
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-29, 18:36   #4394
morello cherry
Raczkowanie
 
Avatar morello cherry
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 188
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej dziewczyny
Mam blond refleksy na w³osach dodatkowo robi³am miesi±c temu zabieg cocochoco,
znacie metody na rozja¶nianie w³osów (najlepiej domowe) które nie wp³yn±³ negatywnie na keratynê?
morello cherry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-29, 19:19   #4395
Secretto23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

witam , ja równie¿ postanowi³am wypróbowaæ keratynê w mocniejszym zabiegu, na pocz±tek postawi³am na keratynowe wyg³adzanie w³osów, dodam ¿e preparat ten nie zawiera³ fulmaldehydu z czego jestem bardzo zadowolona, podczas ca³ego zabiegu pachnia³o wiosennymi kwiatami a nie spalenizn± i chemi± efekty s± zadowalaj±ce jak na pocz±tek teraz wystarczy ¿e umyje je i wysusze suszark± i gotowe, w³oski fajnie siê uk³adaj± s± wyg³adzone i wygl±daj± na zdrowsze ju¿ nie mam takiego siana i puchu , ogromnie z tego powodu jestem szczê¶liwa, oczywi¶cie od czasu do czasu muszê przeprostowaæ w³osy( ¶rednio raz w tyg czasami rzadziej ) ale to ju¿ nie jest tak czasoch³onne i trudne jak teraz w 3 mi mam piêkne g³adkie proste w³oski
Schodze naturalnie z koloru wiêc ka¿da regeneracja w³osków w tym czasie jest pomocna i wyczekiwna
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 13419281_475273885994765_4017010228562994497_n (1).jpg (63,1 KB, 42 za³adowañ)
Secretto23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-29, 22:46   #4396
dzasta944
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 36
keratyna na drugi dzieñ

Hej! Mam taki dylemat. Jutro wieczorem idê na keratynowe prostowanie. Ju¿ raz mia³am ten zabieg, wiêc wiem ¿e nie mo¿na ich 2dni myæ, ani zwi±zywaæ. Jednak na drugi dzieñ wyskoczy³o mi spotkanie... i nie wiem co zrobiæ. Wiadomo, ¿e dzieñ po zabiegu w³osy wygl±daj± okropnie. Jak mo¿na sprawiæ, by by³y wtedy ³adniejsze? Odwo³anie zabiegu nie wchodzi w grê 😜😜
dzasta944 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-30, 12:50   #4397
dzasta944
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: keratyna na drugi dzieñ

Wiêc jak?
dzasta944 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-30, 13:53   #4398
Katarzynka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej. W w±tku nigdzie nie znalaz³am opinii nt. kosmetyków jean paul myne keratin (z³ota butelka). Wczoraj mia³am zrobione prostowanie tymi kosmetykami. Zapach bardzo przyjemny i w ogóle nie szczypa³ w oczy. Dam znaæ jak produkt siê sprawdza. Wcze¶niej prostowa³am inoar.
Katarzynka11 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-30, 17:07   #4399
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 23 352
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny zapisa³am siê dzisiaj na keratynê Cocochoco i Pani powiedzia³a mi, ¿e po 3 dniach mam znowu przyj¶æ do salonu na "doprostowanie". Przy cocochoco tak zawsze jest? Bo my¶la³am, ¿e po tych 3 dniach normalnie myjê w³osy w domu i to wszystko
__________________
LeejdiNaati jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-30, 21:46   #4400
twiggz
demoralizator
 
Avatar twiggz
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 315
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny, pytanie
tylko proszê bez docinek - przegl±da³am na aliexpress produkty do keratynowego prostowania. Podchodzê do tego z du¿± ostro¿no¶ci±, wiadomo czego mo¿na siê spodziewaæ po keratynie z Chin... spalenia w³osów, choæ z drugiej strony mo¿e zakazanego przez UE formaldehydu, którego du¿± ilo¶ci± charakteryzowa³a siê stara wersja encanto. Jedyne co rzuci³o mi siê w oczy, to podzia³ka na wersje:
- bez formaldehydu
- 5% formaldehydu
- 8%
- 12%

Podobno w³osom kaukaskim zaleca siê jak najmniejsz± zawarto¶æ formaliny. Da siê jako¶ porównaæ jak sk³adowo wypada³a stara formu³a encanto? Szukam mniej wiêcej czego¶ podobnego. Czy która¶ z was stosowa³a albo ma jakie¶ do¶wiadczenia?
Zapisz
twiggz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-06-30, 23:38   #4401
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez twiggz Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, pytanie
tylko proszê bez docinek - przegl±da³am na aliexpress produkty do keratynowego prostowania. Podchodzê do tego z du¿± ostro¿no¶ci±, wiadomo czego mo¿na siê spodziewaæ po keratynie z Chin... spalenia w³osów, choæ z drugiej strony mo¿e zakazanego przez UE formaldehydu, którego du¿± ilo¶ci± charakteryzowa³a siê stara wersja encanto. Jedyne co rzuci³o mi siê w oczy, to podzia³ka na wersje:
- bez formaldehydu
- 5% formaldehydu
- 8%
- 12%

Podobno w³osom kaukaskim zaleca siê jak najmniejsz± zawarto¶æ formaliny. Da siê jako¶ porównaæ jak sk³adowo wypada³a stara formu³a encanto? Szukam mniej wiêcej czego¶ podobnego. Czy która¶ z was stosowa³a albo ma jakie¶ do¶wiadczenia?
Zapisz
zadawa³am ju¿ pytanie o produkty z aliexpress jak tylko w nie wsi±knê³am
dziewczyny pisa³y, ¿e by siê chyba ba³y
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-01, 06:56   #4402
Katarzynka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny zapisa³am siê dzisiaj na keratynê Cocochoco i Pani powiedzia³a mi, ¿e po 3 dniach mam znowu przyj¶æ do salonu na "doprostowanie". Przy cocochoco tak zawsze jest? Bo my¶la³am, ¿e po tych 3 dniach normalnie myjê w³osy w domu i to wszystko
Niektórzy fryzjerzy tak robi±, bez obaw procedura ok. Z tego co pamiêtam kole¿anka te¿ tak mia³a i to mycie w³osów by³o w cenie prostowania.
Katarzynka11 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-01, 10:31   #4403
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez twiggz Poka¿ wiadomo¶æ
Chcia³am siê podzieliæ wra¿eniami po zrobieniu encanto (nowa formu³a) na moich bia³ych w³osach. Có¿, w³osy s± wyg³adzone, po myciu i wysuszeniu suszark± nie potrzebuj± prostownicy... przez jeden dzieñ. Nastêpnego dnia po wstaniu z ³ó¿ka mam szopê i niestety samo rozczesanie nic nie pomo¿e, bo i tak robi± siê odgniecenia od snu, jak przed zabiegiem. Tym sposobem mam niezdyscyplinowane w³osy mimo wszystko. Od po³owy d³ugo¶ci s± delikatnie wyg³adzone, ale daaaaaleko jest do efektów starej formu³y encanto. Czy kto¶ wie czy zmiana sk³adu wesz³a tylko na rynek europejski czy wszêdzie? Bo nie wiem czy kupowaæ zapasy starej formu³y, skoro ten formaldehyd robi³ robotê.

Nowej formu³y NIE POLECAM, ciekawe ile ten nieurywaj±cydupy efekt bêdzie siê trzyma³, bo zak³adam ¿e do¶æ krótko.
Na allegro jest, alicja_style je sprzedaje..

Swoj± drog± muszê powiedzieæ, ze ostatecznie jestem zadowolona z tej nowej wersji keratyny.. Oczywi¶cie, stara by³a lepsza, ale ta te¿ daje radê. Jestem ju¿ pó³ roku po zabiegu i nadal siê nie wyp³uka³a chocia¿ odrost ju¿ du¿y i na dniach bêdê robiæ zabieg
Ale jednak w³osy maj± du¿± tendencjê do odgniatania siê.. Ale generalnie rozpaczy nie ma
__________________
Mi³ego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-01, 17:06   #4404
twiggz
demoralizator
 
Avatar twiggz
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 315
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Poka¿ wiadomo¶æ
Ale jednak w³osy maj± du¿± tendencjê do odgniatania siê.. Ale generalnie rozpaczy nie ma
No w³a¶nie... du¿a tendencja do odgniatania niweczy podstawowy cel zabiegu jak dla mnie - zaprzestanie u¿ywania prostownicy. Nie mogê przestaæ jej u¿ywaæ skoro po wstaniu z ³ózka mam na g³owie wielki zygzak.

Pytanie te¿ jak d³ugo alicja_style bêdzie star± formu³ê sprzedawaæ, zanim siê skoñczy.
Zapisz
Zapisz
twiggz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-03, 11:32   #4405
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomo¶ci: 25 326
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez twiggz Poka¿ wiadomo¶æ
Chcia³am siê podzieliæ wra¿eniami po zrobieniu encanto (nowa formu³a) na moich bia³ych w³osach. Có¿, w³osy s± wyg³adzone, po myciu i wysuszeniu suszark± nie potrzebuj± prostownicy... przez jeden dzieñ. Nastêpnego dnia po wstaniu z ³ó¿ka mam szopê i niestety samo rozczesanie nic nie pomo¿e, bo i tak robi± siê odgniecenia od snu, jak przed zabiegiem. Tym sposobem mam niezdyscyplinowane w³osy mimo wszystko. Od po³owy d³ugo¶ci s± delikatnie wyg³adzone, ale daaaaaleko jest do efektów starej formu³y encanto. Czy kto¶ wie czy zmiana sk³adu wesz³a tylko na rynek europejski czy wszêdzie? Bo nie wiem czy kupowaæ zapasy starej formu³y, skoro ten formaldehyd robi³ robotê.

Nowej formu³y NIE POLECAM, ciekawe ile ten nieurywaj±cydupy efekt bêdzie siê trzyma³, bo zak³adam ¿e do¶æ krótko.
Moje trzecie encanto robi³am now± formu³± i niestety efekt jest gorszy ni¿ po starej, a u mnie nie ma wiele do zrobienia bo w³osy mam proste, tyle ¿e z pusz±c± siê wierzchni± warstw± (tylko na niej robiê zabieg). Po ponad 2 miesi±cach puch lubi siê ujawniæ, zw³aszcza na partiach na wysoko¶ci uszu/karku, które nie pamiêtaj± starych encanto.
chimay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-03, 11:50   #4406
swieczka23
Raczkowanie
 
Avatar swieczka23
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 205
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez twiggz Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, pytanie
tylko proszê bez docinek - przegl±da³am na aliexpress produkty do keratynowego prostowania. Podchodzê do tego z du¿± ostro¿no¶ci±, wiadomo czego mo¿na siê spodziewaæ po keratynie z Chin... spalenia w³osów, choæ z drugiej strony mo¿e zakazanego przez UE formaldehydu, którego du¿± ilo¶ci± charakteryzowa³a siê stara wersja encanto. Jedyne co rzuci³o mi siê w oczy, to podzia³ka na wersje:
- bez formaldehydu
- 5% formaldehydu
- 8%
- 12%

Podobno w³osom kaukaskim zaleca siê jak najmniejsz± zawarto¶æ formaliny. Da siê jako¶ porównaæ jak sk³adowo wypada³a stara formu³a encanto? Szukam mniej wiêcej czego¶ podobnego. Czy która¶ z was stosowa³a albo ma jakie¶ do¶wiadczenia?
Zapisz
Ja robi³am t± kreatyn± z aliexpress. Kupi³am 5%,ale jeszcze wtedy nie wiedzia³am ¿e s± inne stê¿enia. Przysz³o mi bardzo szybko bo w nie ca³e dwa tygonie i czeka³o sobie jakie¶ pó³ roku bo akurat nigdy nie mia³am czasu, ale za to zaglebilam siê w temat i widzia³am wiele pozytywnych opinii.

Jaki¶ miesi±c temu zrobi³am sobie to prostowanie, choæ przyznam sczerze ze na jakiekolwiek efekty siê nie nastawialam by zbytnio siê nie rozczarowaæ. Muszê jeszcze powiedzieæ ¿e moje w³osy s± dziwne, ¿yj± sobie w³asnym ¿yciem. Raz s± bardziej proste raz falowane, a po wyprostowaniu prostownica nigdy nie by³y idealnie proste.

Wiêc zabieg zrobi³am, po trzech dniach umy³am w³osy, nalozylam na chwilê od¿ywkê i czeka³am a¿ sobie same wyschna. Teraz nie s± proste, czasem lekko siê faluja ale tak ³adnie, no i nie sa spuszone, a na tym chyba najbardziej mi zalezalo.
Ogólnie jestem zadowolona, nastêpnym razem zamówiê wiêksze stê¿enie.
Ale siê rozpisalam

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez swieczka23
Czas edycji: 2016-07-03 o 11:53
swieczka23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-05, 09:08   #4407
ElciaBon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Witam Was. Mam takie okropne pusz±ce siê w³osy i zastanawiam siê nad prostowaniem keratynowym. I dlatego chcia³abym zapytaæ o kilka rzeczy dziewczyny, które niedawno sobie tak prostowa³y w³osy.
czy taki efekt d³ugo siê utrzymuje? i czy serio w³osy siê nie pusz± w czasie deszczowej pogody?

i czy tak± keratyn± mo¿na zniszczyæ w³osy, jak fryzjerka nie ma do¶wiadczenia?
ElciaBon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-05, 09:49   #4408
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez twiggz Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie... du¿a tendencja do odgniatania niweczy podstawowy cel zabiegu jak dla mnie - zaprzestanie u¿ywania prostownicy. Nie mogê przestaæ jej u¿ywaæ skoro po wstaniu z ³ózka mam na g³owie wielki zygzak.

Pytanie te¿ jak d³ugo alicja_style bêdzie star± formu³ê sprzedawaæ, zanim siê skoñczy.
Zapisz
Zapisz
Ja je zawsze wi±za³am na czubku g³owy do spania i nie by³o ¼le
Wydaje mi siê, ¿e tylko w UE wycofali tê wersjê wiêc jak kto¶ sprowadza ze stanów to chyba bêdzie mia³ j± ci±gle.. W ka¿dym razie star± wersjê wycofali oko³o roku temu, a ci±gle s± stare na allegro, a nie s±dzê, ¿eby sprzedaj±cy mieli a¿ takie zapasy, wiêc raczej maj± ci±g³e ¼ród³o, w którym siê zaopatruj±
__________________
Mi³ego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-05, 10:32   #4409
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez ElciaBon Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Was. Mam takie okropne pusz±ce siê w³osy i zastanawiam siê nad prostowaniem keratynowym. I dlatego chcia³abym zapytaæ o kilka rzeczy dziewczyny, które niedawno sobie tak prostowa³y w³osy.
czy taki efekt d³ugo siê utrzymuje? i czy serio w³osy siê nie pusz± w czasie deszczowej pogody?

i czy tak± keratyn± mo¿na zniszczyæ w³osy, jak fryzjerka nie ma do¶wiadczenia?
1. W zale¿no¶ci od w³osów, pielêgnacji i u¿ytej keratyny. Niektóry efekt znika po miesi±cu, innym trzyma siê rok.
2. Na pocz±tku siê nie pusz±. Im keratyna bardziej wyp³ukana tym bardziej zaczynaj± siê puszyæ.
3. Mo¿na. Jak Ci fryzjerka dobrze ich nie wysuszy, albo za ma³o na³o¿y, albo za wysok± temp ustawi to mo¿e je spaliæ.
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-07-05, 12:46   #4410
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja ju¿ nie mogê doczekaæ siê keratyny. Robiê pod koniec sierpnia. Chyba padnie na star± wersjê Encanto.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.