Smaczna pochwa ??? ;-))) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-08, 09:13   #1
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616

Smaczna pochwa ??? ;-)))


witam, witam i o zdrowie pytam konkretnie mam pytanie dotyczące smaku pochwy wiem , ze jedzenie pewnych produktów wpływa na Jej smak tzn. po pewnych produktach jest jakby słodsza a po innych ma mniej smaczny smak...czy ja moze gdzieś jakieś bzdury wyczytałam ?????
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 12:08   #2
Ciri :)
Raczkowanie
 
Avatar Ciri :)
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 206
Dot.: Smaczna pochwa ??? ;-)))

Ciekawe pytanie Ja słyszałam, że rodzaj jedzenia ma wpływ na smak spermy, np. jest słodsza od ananasów, a gorzka kiedy się pali papierosy... Ciekawe, pewnie analogicznie z nami jest tak samo... Ma ktoś sprawdzone informacje?
Ciri :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 12:21   #3
AAgusiaczeK
Zadomowienie
 
Avatar AAgusiaczeK
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Holandia->Piła
Wiadomości: 1 220
GG do AAgusiaczeK
Dot.: Smaczna pochwa ??? ;-)))

Cytat:
Napisane przez Ciri :)
Ciekawe pytanie Ja słyszałam, że rodzaj jedzenia ma wpływ na smak spermy, np. jest słodsza od ananasów, a gorzka kiedy się pali papierosy... Ciekawe, pewnie analogicznie z nami jest tak samo... Ma ktoś sprawdzone informacje?
Co do spermy tez słyszałam o tych zaleznościach, ale w naszym damskim wypadku......nie mam pojęcia
__________________
"Bądź dla innych słonecznym zegarem - odmierzaj dla nich tylko słoneczne godziny."



02.07.2006 wyjazd i.........koniec Wizażu (jeszcze kiedyś tu wrócę...)
AAgusiaczeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 12:30   #4
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: Smaczna pochwa ??? ;-)))

no właśnie z nami jest chyba tak samo bo juz kiedyś coś na ten temat czytałam...ale nie przywiązałam do tego wagi ...a myślałam, ze tu jakieś madre głowy coś mi powiedzą ciekawego
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 15:59   #5
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Smaczna pochwa ??? ;-)))

Hmn, są wielosmakowe pochwy? Ja chcę truskawkową!
Myślę, że tu może mieć wpływ nie tyle dieta (chociaż może?) co higiena, mydło, kosmetyki jakich używasz.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 18:54   #6
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Smaczna pochwa ??? ;-)))

hehe wlasnei tez sie nad tmy zastanawialam ... wjednej z ksiazek mastertona pislao ze smak kobiety byl inspiracja do stworzenia pewnych gatunkow szampana ...czyli ze niby szampan smakuje jak soki kobiety niezle wykombinowane
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 19:08   #7
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Smaczna pochwa ??? ;-)))

a ja slyszalam nie o smakowej pochwie a o smacznych sokach naszych wlasnie :P i podobno jak sie je duzo brzoskwini to jest slodszy :P
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-08, 20:03   #8
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: Smaczna pochwa ??? ;-)))

Wydaje mi sie, ze najlepiej potrafi ocenić to mężczyzna. Mój TŻ twierdzi (bo w tym momencie moge polegać jedynie na jego smaku i opinii), że smakuje inaczej w zależności od fazy cyklu. Od razu po okresie jest słodka, w połowie jestem lekko kwaśnawa, pod koniec słodko-gorzkawa.

Nie stosuje ani żadnych diet, nigdy nie zwracam uwagi na to co jem, odżywiam się tak jak leci i jem to na co mam akurat ochotę. Jadam bardzo dużo słodyczy, jak i kalorycznych tłustych i ciężkich rzeczy. Może i jest w tym troche prawdy, że smak naszych "wydzielni" jest właśnie uzależniony od tego co spożywamy.

Jeśli chodzi o mężczyn, to nie moge zgodzić się z Ciri , ponieważ mój TŻ pomimo tego, że pali papierosy, a pali dosyć dużo, nie stosując do tego żadnej specjalnej diety, jest smaczny i wbrew pozorom słodki.
__________________
"Szukaj małej różnicy, która uczyni wielką różnicę w Twoim życiu"
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 08:10   #9
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: Smaczna pochwa ??? ;-)))

Cytat:
Napisane przez Jula
Hmn, są wielosmakowe pochwy? Ja chcę truskawkową!
Myślę, że tu może mieć wpływ nie tyle dieta (chociaż może?) co higiena, mydło, kosmetyki jakich używasz.
A ja chciałabym brzoskwiniową ale tak na poważnie, smak naszej wydzieliny z pochwy JEST związany równiez z tym co jemy. Z tego co pamiętam z tej ostatniej lektury, pewne grupy produktów "pogarszają" smak wydzieliny pochwowej, inne zas sprawiają, że staje sie "smaczniejsza", bez względu na higienę osobistą. No bo jeśli np. jedzenie rzeczy kwaśnych czy ostrych wpływa np. na stan naszej cery albo wlywa w pewien sposób na naszą przemiane materii to dlaczego miało by być inaczej w przypadku naszej wydzieliny ???? Pamietam tylko , że jedzenie duzej ilości czasnku nam kobietom nie służy
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 09:08   #10
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Smaczna pochwa ??? ;-)))

Cytat:
Napisane przez k_rubia
Pamietam tylko , że jedzenie duzej ilości czasnku nam kobietom nie służy
O kurcze, a ja czosnek uwielbiam wcinać! TŻ jakos jednak nie wygląda na niezadowolonego...
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 09:25   #11
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: Smaczna pochwa ??? ;-)))

Cytat:
Napisane przez Jula
O kurcze, a ja czosnek uwielbiam wcinać! TŻ jakos jednak nie wygląda na niezadowolonego...
ja tez uwielbiam, niestety..........moj TŻ też nic nie mówi, ale być może przez uprzejmość
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-09, 09:55   #12
Ciri :)
Raczkowanie
 
Avatar Ciri :)
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 206
Dot.: Smaczna pochwa ??? ;-)))

Cytat:
Napisane przez Sanderek
Jeśli chodzi o mężczyn, to nie moge zgodzić się z Ciri , ponieważ mój TŻ pomimo tego, że pali papierosy, a pali dosyć dużo, nie stosując do tego żadnej specjalnej diety, jest smaczny i wbrew pozorom słodki.
A to ja tylko gdzieś przeczytałam, nie wiem, chyba wszystko to zależy od osoby. Mój TŻ nie pali, ale nie powiedziałabym, żeby był słodki...
Ciri :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 10:02   #13
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: Smaczna pochwa ??? ;-)))

to jak juz tak rozmawiamy sobie o naszych "smakach" to ponoć mężczyźni, którzy są wegetarianami smakują inaczej...
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 11:46   #14
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Smaczna pochwa ??? ;-)))

co do potraw, ktore zwiekszaja smakowitosc kobiety to slyszalam i owszem, ale jakie sa to produkty niestety nie wiem
Jesli chodzi o TZ-ow, to moj rowniez pali, ale jego sperma rzeczywiscie roznie smakuje. Widac to zalezy od diety. Nie stety nie wiem po czym jego sperma jest slona (jakby ktos wlal do szklanki z woda dwie lyzeczki soli, blee ), kiedy slodka a kiedy lekko gorzkawa
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 15:58   #15
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Smaczna pochwa ??? ;-)))

Chyba u obu płci jest podobnie: na smak( a także na zapach potu) negatywnie wpływa jedzenie dużej ilości mięsa, zwłaszcza czerwonego( też kiedyś czytałam, że wegetarianie smakują inaczej a ich pot jest mniej intensywny), cebuli, czosnku. Ananas zwiększa słodycz smaku. Tyle zapamiętałam
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 16:04   #16
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Smaczna pochwa ??? ;-)))

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
Chyba u obu płci jest podobnie: na smak( a także na zapach potu) negatywnie wpływa jedzenie dużej ilości mięsa, zwłaszcza czerwonego( też kiedyś czytałam, że wegetarianie smakują inaczej a ich pot jest mniej intensywny), cebuli, czosnku. Ananas zwiększa słodycz smaku. Tyle zapamiętałam
Zgadzam się z tym, im czerwonego mięsa mniej, tym lepiej .
Podobnież .
Swoją drogą - ohydny wątek..
.
Już wiem, czemu ludzie ''lubią''/wolą tabu
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 16:39   #17
Cur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3
Dot.: Smaczna pochwa ??? ;-)))

Ogolnie śuz ma kwaśne PH... (by zabiajc bakterie)
A podczas owulacji sluz jest bardziej żadki, nie kwaśny wiec specyficznie "smaczny" (nie niesmaczny) to jest zupelnie inny niepowtarzalny smak :P
Cur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 18:52   #18
Alicjone
Raczkowanie
 
Avatar Alicjone
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 151
Dot.: Smaczna pochwa ??? ;-)))

Słyszałam, że my dziewczyny smakujemy lepiej bo zjedzeniu brzoswiń i bananów. Nie wiem ile w tym prawdy, bo nie rozmawiałam o tym z TŻtem, choc próbowałam takiej brzoskwiniowej diety
Mam nadzieję, że nie smakujemy jak faceci, czyli raczej gorzko-słono. Słyszałam, że faceci jak jedzą ananasy to sperma jest słodsza, znacie jeszcze jakieś teorie?

A jeśli ktoras ma problemy z zaakceptowaniem swojego zapachu, smaku, to fajne są takie płyny do higieny intymnej, o różnych zapachach owocowych. Jeżeli użyje się ich niedługo PRZED to zapach utrzymuje się jeszcze przez parę godzin Przyjemnie tak pachniec truskaweczką )
Alicjone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 10:10   #19
GothicLolita22
Zadomowienie
 
Avatar GothicLolita22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: Smaczna pochwa ??? ;-)))

Cytat:
Napisane przez gosiaska Pokaż wiadomość
hehe wlasnei tez sie nad tmy zastanawialam ... wjednej z ksiazek mastertona pislao ze smak kobiety byl inspiracja do stworzenia pewnych gatunkow szampana ...czyli ze niby szampan smakuje jak soki kobiety niezle wykombinowane
Ciekawe czemu ja zawsze tak nie znosiłam szampana?
__________________
GothicLolita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-02, 15:29   #20
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Smaczna pochwa ??? ;-)))

Cytat:
Napisane przez gosiaska Pokaż wiadomość
hehe wlasnei tez sie nad tmy zastanawialam ... wjednej z ksiazek mastertona pislao ze smak kobiety byl inspiracja do stworzenia pewnych gatunkow szampana ...czyli ze niby szampan smakuje jak soki kobiety niezle wykombinowane
Albo chodzi o jakies gatunki szampana ktorych w zyciu nie pilem, albo to bzdura
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 20:33   #21
lospeciakos
Przyczajenie
 
Avatar lospeciakos
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 24
Dot.: Smaczna pochwa ??? ;-)))

No wlasnie, a mowiac tak o smaku i zapachu. Zele, pianki i inne plyny do higieny intymnetj sa teraz bardziej popularne niz kiedys. Mozna byc rzec, ze mydlo poszlo w odstawke. I wlasnie tu jest probem, bo spotkalam sie z opiniami ginekologow/bakteriologow, ktorzy twierdza, ze uzywanie czego innego jak tylko i wylacznie szarego mysla do mycia tamtych okolic powoduje rozne wirusy. Moja kuzynka(mloda dziewczyna) miala niedawno robila cytolgie i okazalo sie, ze ma wirusa raka szyki macicy. Lekarz powiedzial, ze to wlasnie przez te zele.

Co o tym myslicie?

Edytowane przez lospeciakos
Czas edycji: 2008-12-04 o 20:34
lospeciakos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 00:22   #22
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Smaczna pochwa ??? ;-)))

Cytat:
Napisane przez lospeciakos Pokaż wiadomość
No wlasnie, a mowiac tak o smaku i zapachu. Zele, pianki i inne plyny do higieny intymnetj sa teraz bardziej popularne niz kiedys. Mozna byc rzec, ze mydlo poszlo w odstawke. I wlasnie tu jest probem, bo spotkalam sie z opiniami ginekologow/bakteriologow, ktorzy twierdza, ze uzywanie czego innego jak tylko i wylacznie szarego mysla do mycia tamtych okolic powoduje rozne wirusy. Moja kuzynka(mloda dziewczyna) miala niedawno robila cytolgie i okazalo sie, ze ma wirusa raka szyki macicy. Lekarz powiedzial, ze to wlasnie przez te zele.

Co o tym myslicie?
spotkalam sie z kilkoma opiniami ginekologow na ten temat

1- mydlo (bambino lub inne dzieciece, bo delikatne) jesli obserwujesz ze dobrze dziala, to nie ma przeciwwskazan i jest lepsze niz wiele barwionych sztucznie plynow do hig int
2 - plyny do hig int (szczegolnie laktacyd femina) maja ph zblizone do pochwy a mydlo niszczy ochrone bakteryjna pochwy i moze prowadzic do grzybicy itp

ja nie moge uzywac mydla bo od razu robi mi sie stan zapalny od kilku lat uzywam laktacyd femina zawiera kwas mlekowy i ma niskie ph, jest super i nigdy nie zamienie go na inny, poza tym jem jogurty i lykam czasem probiotyk zeby nie miec zadnych problemow z 'tymi sprawami'

co do smaku.... moje kochanie jest slodki )
-
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 12:46   #23
veira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 65
Dot.: Smaczna pochwa ??? ;-)))

.

Edytowane przez veira
Czas edycji: 2012-05-13 o 15:32
veira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 16:03   #24
Annnetttka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Smaczna pochwa ??? ;-)))

Ja czytałam kiedyś, że ananasy maja i słodki wpływ na Nas, a oprócz tego mój Facet mówił mi,że od szparagów jest ostrzejszy...) Słyszałam tez o zielonych jabłuszkach, ale jakie maja działanie to już kwestia sprawdzenia...) Lepiej pijcie sok z selera - podobno zwiększa libido )
Annnetttka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 18:44   #25
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Smaczna pochwa ??? ;-)))

hmmm sadze ze tak jak napisala Sanderek, zalezy to od naszego cyklu, faceci nie maja czegos takiego
ja akurat nie slyszalam o wplywie np. anansow na nas kobitki, co do facetow to tak /czyta sie takie opinie/
__________________
23.12.2014
23.04.2016
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 19:04   #26
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Smaczna pochwa ??? ;-)))

Aż zapytam ciekawe ciekawe mysle ze zalezy to wlasnie od cyklu a jesli chodzi o jedzenie.. to co jemy wplywa na wszystko nawet na to jak intensywnie pachnie nasz pot
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 22:44   #27
justtina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 30
Dot.: Smaczna pochwa ??? ;-)))

Najogólniej rzecz biorąc mleko i warzywa powoduja alkalizacje a mięso i pieczywo zakwaszenie organizmu. Podejżewam, że może to w jakiś sposób wpływać na smak śluzu choć 100% pewności nie mam.
justtina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 20:17   #28
Agniecha666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: południe i ciut dalej
Wiadomości: 40
Dot.: Smaczna pochwa ??? ;-)))

Co prawda, tema lekko się zastał, ale mam takie pytanie.

Czy używanie żelów do higieny intymnej na bazie kwasu mlekowego nie spowoduje, że sam "smak" narządów płciowych będzie bardziej gorzki? Sam kwas mlekowy przywraca kwaśny odczyn pH, dzięki czemu powstrzymuje rozwój mikroorganizmów powodujących różne zakażenia.
Czy dla zwiększenia poczucia komfortu w sprawach łóżkowych lepiej używać szarego mydła niż żelu?

A co do diety to taki "smak" poprawiają faktycznie ananasy, brzoskwinie, cytryny a także warzywa. Czyli najogólniej zdrowa dieta nisko tłuszczowa.
Agniecha666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 12:43   #29
Bondage
Raczkowanie
 
Avatar Bondage
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 45
Dot.: Smaczna pochwa ??? ;-)))

jeżeli chodzi o smak to wydaje mi się że zależy od fazy cyklu (mój TŻ nie widzi różnicy, zawsze mu smakuje) jednak słyszałam w kilku programach w tv, że gdy rodzi się dziecko to często pachnie czosnkiem, kminkiem itp. w zalezności czego się jego mamuśka najadła wczesniej. Może z naszym zapachem jest podobnie?
__________________
Pobierając się, mężczyzna i kobieta stają się tylko jednym, główna trudność to ustalić którym.


Henry Louis Mencken
Bondage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 14:00   #30
Poseidon
Raczkowanie
 
Avatar Poseidon
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 72
Dot.: Smaczna pochwa ??? ;-)))

to może ja się wypowiem bo smakowałem wielokrotnie i różnorodnie (nie chwaląc się - rzecz jasna) Muszelki w środku oprócz lekkiej kwaśności generalnie nie mają smaku bez względu na dietę, oprócz tych dni kiedy kobieta jest gotowa (środek cyklu?) wtedy kwaśny smak staje się dużo intensywniejszy. Śluz wynikający z podniecenia jest bezwonny i bezsmakowy, rozpływający się w ustach. Sam osobiście najbardziej lubię ją smakować jakiś czas umyciu kiedy pachnie i smakuje po prostu sobą... Generalnie - Mniam!
Miałem też raczej przykre doznania smakowe, ale lepiej jak nie będę ich tutaj opisywał...
Poseidon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-13 10:04:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.