BOTOINA-myslicie,ze warto?:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-09, 18:43   #1
Silent Witch
Raczkowanie
 
Avatar Silent Witch
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 265
GG do Silent Witch

BOTOINA-myslicie,ze warto?:)


Witam, dziewczyny,wlasnie zaatakowala mnie reklama czegos co moze byc chyba dobra alternatywą dla botoksu-a mianowicie krem BOTOINA. Proszę,jeśli któraś z Was stosowała ten specyfik,dajcie znać czy warto...i w ogóle jakie są Wasze odczucia!! Dla mnie byłoby to zbawieniem na moje tragiczne bruzdy nosowo-wargowe,które przeraźliwie mnie postarzają
piszcie piszcie co o tym myślicie
Silent Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 08:25   #2
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: BOTOINA-myslicie,ze warto?:)

Także widziałam tę reklamę, ale bezskutecznie szukałam składu. Ale nie łudźmy się - nie ma alternatywy dla botoxu. Są retinoidy, ale tu potrzebna jest systematyczność i cierpliwość. Ja początków swoich bruzd wyzbyłam się Retinem A.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 11:34   #3
Silent Witch
Raczkowanie
 
Avatar Silent Witch
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 265
GG do Silent Witch
Dot.: BOTOINA-myslicie,ze warto?:)

Kurcze...a ja oczywiscie sie łudziłam....:|
Droga L_V na prawdę udało Ci się pozbyć tych okropnych bruzd?? O matko,ale Ci zazdroszczę!!A mogłabyś przybliżyć mi ile mniej więcej trwała Twoja kuracja? I w ogóle szczegóły wszelakie bardzo miło widziane:P-czy leczyłaś się sama,czy pod opieką dermy? Mogę na przykład zamiast Retinu smarować się Differinem (lecze się z trądziku nim:/)
Z góry serdeczne dzięki za uwagę i poświęcony mi czas
Silent Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 15:29   #4
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: BOTOINA-myslicie,ze warto?:)

skład
1. Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester
2. Sodium - potassium
3. Magnesium Gluconate
4. Penatapeptideamide-4
Też jestem ciekawa, może juz ktoś tego próbowała?
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 20:47   #5
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: BOTOINA-myslicie,ze warto?:)

Hej, dziewczyny dzis dostalam ten preparat od przyjaciolki wiec zaczynam jego stosowanie Mam krem na noc ale zamierzam go stosowac tylko pod oczy strasznie jest to geste i tluste ale na samotne noce moze byc
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 09:53   #6
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: BOTOINA-myslicie,ze warto?:)

Cytat:
Napisane przez Lawinia2007 Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny dzis dostalam ten preparat od przyjaciolki wiec zaczynam jego stosowanie Mam krem na noc ale zamierzam go stosowac tylko pod oczy strasznie jest to geste i tluste ale na samotne noce moze byc

Pisz, jak Twoje odczucia. W skłądzie ma same petydy, nie iwem czy ma aż taką "moz rażenia" żebu usunąc bruzdy. Bruzdy sa o wiele trudniejsze do wyeliminowania niż zmarszczki.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 12:47   #7
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: BOTOINA-myslicie,ze warto?:)

A może wypełnienie bruzd i zmarszczek kwasem hialuronowym u dermatologa?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-12, 16:15   #8
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: BOTOINA-myslicie,ze warto?:)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
A może wypełnienie bruzd i zmarszczek kwasem hialuronowym u dermatologa?

Wiesz to na pewno by pomoglo ale ja narazie nie mam kasy na regularne wypelnianie lub botoks za 2 tyg zakladam aparat na zabki wiec musze szukac tanszych rozwiazan Ta botoine aplikuje na noc i na dzien, zobaczymy jaki bedzie efek
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 16:33   #9
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: BOTOINA-myslicie,ze warto?:)

To przy okazji wkleję tylko porównanie z Elle (wiem - to nie badania, a często różne bzdury znajduje się w gazetach)

Cytat:
# Mój problem: zmarszczki

# Botoks - zabieg wstrzykiwania toksyny botulinowej w miejsce, gdzie pojawiły się zmarszczki mimiczne. Botoks blokuje przechodzenie impulsów nerwowych powodujących marszczenie skóry i w konsekwencji ją wygładza. Stosuje się go na kurze łapki oraz zmarszczki na czole. Właściwie bezbolesny (czujesz lekkie ukłucie), efekt pojawia się dopiero po kilku dniach, a utrzymuje sześć-osiem miesięcy. Po zabiegu przez cztery godziny nie wolno opuszczać głowy w dół (substancja musi się "ułożyć" we właściwym miejscu). Cena ok. 700-800 zł

Dla kogo? Dla trzydziestolatek lub nawet młodszych kobiet o wyraźnej mimice.

Ryzyko? Istnieje, jeśli zabieg został źle wykonany. Za dużo preparatu, zbyt głęboko lub nieprecyzyjnie wstrzyknięty botoks może spowodować opadanie powiek, nienaturalny wygląd, a w najgorszym przypadku - zapalenie nerwu wzrokowego.

# Restylane - czyli wypełnianie kwasem hialuronowym - bruzd, np. przy nosie, zmarszczek wokół ust. Zastrzyki są średnio bolesne, przed zabiegiem znieczula się wybrane partie maścią emla. Cena od 1 tys. zł Osoby bardzo wrażliwe na ból mogą poddać się znieczuleniu stomatologicznemu (uwaga, możesz bardzo spuchnąć, tylko doświadczony lekarz będzie wiedział, gdzie zrobić zastrzyk). Kwasem hialuronowym można też powiększać i poprawiać kształt ust. W zależności od miejsca, które chcesz odmłodzić, stosuje się różne odmiany tego preparatu, np. Restylan Touch na drobne zmarszczki, Perlane na głębokie.

Ryzyko? Raczej nie ma. Kwas hialuronowy po pewnym czasie się wchłania, dlatego jest całkowicie bezpieczny.
Wydaje mi się, że moja mama płaciła za kwas hialuronowy 600 lub 800zł, ale pewna nie jestem. Raczej 600, bo jeszcze miałam z siostrą tego samego dnia obdzieranie TCA i chyba w sumie wyszło 1200zł po zniżce za takie grupowe "upiększanie"
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 16:43   #10
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: BOTOINA-myslicie,ze warto?:)

ja mialam wypełniana bruzdę kwasem, bo moja dermatolog bardzo nie lubi botoksu i jestem bardzo zadowolona

wystarcza na około 1-2 lata w zależności od skóry
ja mam ponad rok i narazie wszystko oki
efekt widoczny od razu
zabieg nie jest bolesny i nie trwa długo
a koszt zalezy od ilości materiału
ja miałam 1 ampułkę i zapłaciłam 800 zł
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 17:18   #11
Inna Olka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Dot.: BOTOINA-myslicie,ze warto?:)

Już pisałam w odpowiedzi na Botoceutical. Stosowałam z mamą to oraz Botoinę. Kupiłam taniej na internecie na www.aptekaeskulap.pl, ale botox jest chyba najskuteczniejszy
Inna Olka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-30, 17:54   #12
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: BOTOINA-myslicie,ze warto?:)

To melduje sie, stosuje juz ta botoine prawie 3 tyg. Dodam ze dostalam tez wersje i pod oczy, jest ona duzo lzejsza i chyba jednak wole ta ciezsza konsystencje ktora ma ta na noc. Nie wiem sama co mam myslec o tym kremie, raczej nie kupilam bym go sama za ta kase. Rezultaty jakies tam sa ale do botoksu temu bardzo daleko. Zobacze jak bedzie za 2 tyg Oczywiscie na ta botoine klade filtry, jak mam okazje to nakladam ja kilka razy dziennie a czasem stosuje jeszcze inny krem dodatkowo.
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 20:32   #13
Silent Witch
Raczkowanie
 
Avatar Silent Witch
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 265
GG do Silent Witch
Dot.: BOTOINA-myslicie,ze warto?:)

Lawinia 2007 i jak?? Są efekty?
Silent Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 13:43   #14
Buziak1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: BOTOINA-myslicie,ze warto?:)

WITAM JEŻELI CHODZI O BOTOINĘ (W MOIM PRZYPADKU 1000 CAŁA SERIA!!!) TO REWELACJA. MIMO ŻE MAM WRAŻLIWĄ SKÓRĘ NIE MIAŁAM ŻADAEGO PROBELMU!!! I JESZCZE JEDNO EFEKT SUUUUPEEERRR!!!

CO PRAWDA DROGIE TO JAK CHOLERA ALE RAZ NA PÓŁ ROKU MOGĘ NA COS TAKIEGO WYDAĆ TROCHĘ KASY. I JESZCZE JEDNO DO DIABŁA Z VICHY MYOKINE TO NIC NIE DAJE!!!!

JAK KUPIAŁAM NA ALLEGRO SĄ APTEKI CO SPRZEDAJĄ TEN PRODUKT CO PRAWDA NIE BEZPOŚREDNIO ALE PRZEZ KONTAKT MAILOWY DOSTAŁAM ZNIŻKI 12% I JESZCZE DODATKOWO GRATISY!!!!!

nAPRAWDĘ wARTO

POZDRAWIAM
Buziak1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 13:46   #15
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: BOTOINA-myslicie,ze warto?:)

Buziak nie pisz z capsem - polecam lekturę netykiety i forumowego regulaminu
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 14:24   #16
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: BOTOINA-myslicie,ze warto?:)

Cytat:
Napisane przez Silent Witch Pokaż wiadomość
Lawinia 2007 i jak?? Są efekty?

Niestety u mnie zniewalajacych efektow brak, zmarszki mimiczne jak byly tak sa i na pewno nie wydalabym 200 zl na te kremy. Nie ma co porownywac tego do botoksu bo to zupelnie inna bajka. Gdyby byly tansze to moze bym je uzywala ale tak to sie nie oplaca.

Buziak ja tez nie polecam Myokine bo tez na mnie nie dziala.
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 09:56   #17
Batszeba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2
Dot.: BOTOINA-myslicie,ze warto?:)

Jesli znacie niemiecki to przeczytajcie sobie na temat botoiny i jej rzakomych rewelacujnych efektow: http://www.yaacool.de/index.php?id=8...ash=b2860fcbf5
Nie ma alternatywy dla botoxu :/
Batszeba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 17:03   #18
Surmina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 86
GG do Surmina
Dot.: BOTOINA-myslicie,ze warto?:)

Dziewczyny, ja o tym preparacie rozmawiałam ze swoim lekarzem estetycznym. Niestety według Jego opinii - szkoda pieniędzy! Firma wydała masę kasy na odpowiednią reklamę - czyli ta niby strzykawka, która ma robić wrażenie zabiegu medycznego. Absolutnie nie działa na zasadzie botoksu, który to paraliżuje mięśnie. Co więcej koszt ( o ile pamiętam około 100 zł, a starcza na miesiąc) Botox - to w moim mieście 450 zł na zmarszczki pod oczy ( efekt utrzymuje się od 4 do 8 mieięcy)
Łatwo więc podliczyć.
Ale, aby nie reklamować czy krtykować nieobiektywnie, muszę dodać, iż od dwóch lat stosuję botox - jak dla mnie efekt wręcz porażający! Zupełnie nie mam zmarszczek. Być może w dużej mierze to, iż nie mam zmarszczek to również efekt działania retinoidów, serum z witaminą C i kwasów.
Preparatu niby zastępującego botox nie stosowałam, widziałam tylko "efekty" u kolezanki. Niestety uznała ,iż tylko ma lepiej nawilżoną skórę.
Oczywiście najbardziej obietywne byłoby, gdybym sama zastosowała ów preparat z botoiną, miałabym wtedy porównanie z rewelacyjnym w moim przypadku botoxem.
Surmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 13:47   #19
s_biela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 126
Dot.: BOTOINA-myslicie,ze warto?:)

a myślicie, że to może w ogóle działać?? http://www.mango.pl/products.php?akc...=39&id=451&poz=

Skład botomin:
Woda (Aqua), Sól aluminiowa oktenylobursztynianu skrobiowego, acetyl glutamyl heptapeptyd-1, rozpuszczalny kolagen, stearyna 2, glicerol, stearyna 21, poliakryloamid i izoparafina C13-14 i laurynian 7, fosforan potasu, cetyl, octan tokoferylu, tlenek cynku, kwas hialuronowy, wyciąg z rumianku, fenoksyetanol i metyloparaben i etyloparaben i propyloparaben i butyloparaben.

cena 149 zł
s_biela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-15, 11:14   #20
majkelek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: BOTOINA-myslicie,ze warto?:)

witam wszystkich
dlaczego na tym forum piszecie tylko "dziewczyny to , dziewczyny tamto "?
myślicie że facet koło czterdziestki nie ma zmarszczek i nie chce wyglądać atrakcyjnie? oczywiście że chce i potrzebije tego tak samo jak kobiety! dlatego jeśli macie do polecenia jakiś wiarygodny preparat to bardzo proszę bez dyskryminacji płciowej i można dodać że dla mężczyzn ) dziękuję za zrozumienie i proszę o podpowiedzi
p.s. koledzy , nie ma się czego wstydzić , trzeba dbać o siebie, wychodzić z podziemia
majkelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 09:58   #21
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: BOTOINA-myslicie,ze warto?:)

Cytat:
Napisane przez majkelek Pokaż wiadomość
witam wszystkich
dlaczego na tym forum piszecie tylko "dziewczyny to , dziewczyny tamto "?
myślicie że facet koło czterdziestki nie ma zmarszczek i nie chce wyglądać atrakcyjnie? oczywiście że chce i potrzebije tego tak samo jak kobiety! dlatego jeśli macie do polecenia jakiś wiarygodny preparat to bardzo proszę bez dyskryminacji płciowej i można dodać że dla mężczyzn ) dziękuję za zrozumienie i proszę o podpowiedzi
p.s. koledzy , nie ma się czego wstydzić , trzeba dbać o siebie, wychodzić z podziemia
Tak, mamy - RETINOIDY. Ale za tym stoi cały biochemiczny arsenał, zakazy i nakazy. I trzeba poczekać z taką kuracja do jesieni.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 19:35   #22
majkelek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: BOTOINA-myslicie,ze warto?:)

L_V dziękuję że ściągnęłaś mnie na ziemię bo przez chwilę miałem nadzieję że zamówię sobie SUPERgeloKREM i moje początki kompleksów oddalę na kilka latek...ale nie,widzę że to nie takie proste,w dodatku muszę czekać do Wszystkich Swiętych
nie wiem czy podołam
majkelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 05:10   #23
scarface
Raczkowanie
 
Avatar scarface
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 447
Dot.: BOTOINA-myslicie,ze warto?:)

to ja wychodze z podziemia i mam do polecenia cos co mozesz zaczac stosowac juz teraz, czyli porzadne FILTRY, ktore tak naprawde sa daleko z przodu przed retinoidami, jesli chodzi o prewencje, tak z 1000 dlugosci, a nie tylko koniecznym dodatkiem przy ich stosowaniu. oczywiscie, jesli masz juz teraz sporo do skorygowania, efekty beda ograniczone (tak samo przy retinoidach), ale samoregeneracja skory w pewnym stopniu tez nastapi.

a jak juz znajdziesz odpowiedni dla siebie filtr, to jeszcze przed godzina zero, czyli Wszystkich Swietych, mozesz zlapac sie za lewoskretna wit. c, najlepiej samorobiona, np cos takiego:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?threadid=257448

na pewno dasz rade
scarface jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 12:00   #24
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: BOTOINA-myslicie,ze warto?:)

Cytat:
Napisane przez scarface Pokaż wiadomość
to ja wychodze z podziemia i mam do polecenia cos co mozesz zaczac stosowac juz teraz, czyli porzadne FILTRY, ktore tak naprawde sa daleko z przodu przed retinoidami, jesli chodzi o prewencje, tak z 1000 dlugosci, a nie tylko koniecznym dodatkiem przy ich stosowaniu. oczywiscie, jesli masz juz teraz sporo do skorygowania, efekty beda ograniczone (tak samo przy retinoidach), ale samoregeneracja skory w pewnym stopniu tez nastapi.

a jak juz znajdziesz odpowiedni dla siebie filtr, to jeszcze przed godzina zero, czyli Wszystkich Swietych, mozesz zlapac sie za lewoskretna wit. c, najlepiej samorobiona, np cos takiego:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?threadid=257448

na pewno dasz rade

O, to prawda.

I pamietaj - z filtrem jak z pastą do zębów - masz nie wyobrażac sobie bez nich życia.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 14:45   #25
AlmE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 25
GG do AlmE
Dot.: BOTOINA-myslicie,ze warto?:)

a ja stosuje botoine 1000 pod oczy i jest rewelacyjna !!!
AlmE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 22:50   #26
Silent Witch
Raczkowanie
 
Avatar Silent Witch
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 265
GG do Silent Witch
Dot.: BOTOINA-myslicie,ze warto?:)

Cytat:
Napisane przez AlmE Pokaż wiadomość
a ja stosuje botoine 1000 pod oczy i jest rewelacyjna !!!
możesz wrzucić zdjęcia przed i po?
__________________
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Silent Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 14:06   #27
AlmE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 25
GG do AlmE
Dot.: BOTOINA-myslicie,ze warto?:)

nie robilam sobie zdjec po oczami mi ten krem bardzo służy,wszystkich zmarszczek nie zlikwiduje ale zapobiega nowym a istniejace swietnie wygladza.Uzywam go i nie zamierzam zmieniac na inny poki co
AlmE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 14:00   #28
paradoksik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Dot.: BOTOINA-myslicie,ze warto?:)

Cytat:
Napisane przez Batszeba Pokaż wiadomość
Jesli znacie niemiecki to przeczytajcie sobie na temat botoiny i jej rzakomych rewelacujnych efektow: http://www.yaacool.de/index.php?id=8...ash=b2860fcbf5
Nie ma alternatywy dla botoxu :/
Dziewczyny: artykul na temat Botoiny w jezyku poskim http://www.yaacool.com/index.php?article=600

Wynika z tego, ze Botoina, to jedno wielkie naciaganie! Przeczytajcie, ciekawy artykul

Pozdrawiam
paradoksik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 23:29   #29
bobi777larisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: BOTOINA-myslicie,ze warto?:)

witajcie. ja wlasnie zaczelam moja kuracje botoina filler 7000 . jak narazie stosuje ja 3 dni i nie widze efektow bede cierpliwa i dotrwam do tego 20 dnia kuracji moze zadziala no bo coz mam teraz zrobic wydalam tyle kasy to musze to zuzyc a jak nie zdziala to nie wiem co zrobie po botoxie podobno jeszcze gorsze zmarszczki sa jak przestaje sie go uzywac dlatego nie chce tego robic wiec jedynie operacja no ale bede dobrej mysli z ta botoina. dam znac za niedlugo jak bedzie jakis efekt. jak ktos bedzie chcial wysle fotki przed i po
bobi777larisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.