"Belissa sun" - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-04, 17:31   #61
Qska
Raczkowanie
 
Avatar Qska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 42
Dot.: "Belissa sun"

jeżeli nie ma słońca to nie da nic. Ona wspamaga naturalną 'słoneczną" opalenizne. Nie wiem jak działa na solarium. Jezeli chcesz łykać belisse bez słońca to raczej nie bedzie efektów
Qska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 17:33   #62
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: "Belissa sun"

U mnie nie było efektów nawet ze słońcem/solarium .. ale na mnie nic nie działa
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 12:31   #63
lili19811
Raczkowanie
 
Avatar lili19811
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 44
Dot.: "Belissa sun"

kurcze szkoda myślałam że może będzie jakiś środek CUD ((
choc wiem że srodki cud nie istnieją ale czasami się łudze, eehhhh
lili19811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 11:55   #64
BabyParis
Raczkowanie
 
Avatar BabyParis
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 72
Dot.: "Belissa sun"

Witam Wizażanki

na każdego dany preparta działa inaczej- u jednej z was będzie super efekt, u innej ledwo ledwo a na trzecią nie podziała wcale. Tak już jest. Co do Belissy
SUN - brała ją moja koleżanka i zapewniam was, że jej karnacja zdecydowanie się poprawiła a wiem, że na pewno nie opalała się w tym czasie ani nie chodziła na solarium. Ja biorę Belisskę od tygodnia, również się nie opalałam a widzę, że skóra stała się ciut bardziej morelowa a nie blada. Być może to dlatego, że na mnie takie preparaty z reguły działają, jednak w tym przypadku drażetki muszą działać ponieważ zawierają dużą dawkę beta-karotenu, który daje własnie morelowy odcień (tak samo jakbyście piły codziennie naturalny sok z marchwi). jednak co za dużo to niezdrowo więc proponowałabym stosowanie Belissy tylko w czasie wakacji (2 opakowania po 30 tabsów starczaą akurat na 2 wakacyjne miesiące) ponieważ beta-karoton w nadmiarze jest szkodliwy.
ja generalnie polecam ten wariant Belissy
BabyParis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 20:57   #65
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: "Belissa sun"

W któreś gazetce już nie pamiętam kiedy i w jakiej czytałam, że takie specyfiki jak beta-karoten powinno się zażywać ciągniem maxymalnie 3 miesiące a potem odstawić tabletki na jakiś czas. Nie pamietam jaka ma być ta 'przerwa' z tego co mi się wydaje to chyba pół roczna. Ale nie dam sobie 'czegoś' ogolić za to.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 07:23   #66
BabyParis
Raczkowanie
 
Avatar BabyParis
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 72
Dot.: "Belissa sun"

Tak, beta-karoten zażywany w nadmiarze jest szkodliwy. Dlatego nawet picie soczków marchwiowych dzień w dzień przez długi czas jest niewskazane. Zamierzam stosować Belissę SUN tylko w wakacje, 2 opakowania czyli przez 2 miesiące. Potem będzie balsamik brązujący
BabyParis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 18:04   #67
iliaaa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: "Belissa sun"

Moja opinia na temat tych tabletek nie jest pozytywna. Kupilam w aptece bellise sun i wyjechalam na wakcje do Egiptu. Dbalam o odpowiednia ochrone przed sloncem w postaci wysokich faktorow. Po zazyciu ok 10 tabletki (2-3 dzien pobytu) na twarzy pojawily mi sie okropne brazowe plamy. Na policzkach, czole i w okolicach ust. Dodam, ze od 5 lat wypoczywam w goracych krajach NIGDY nie mialam zadnych plam. Przebarwienia ktore teraz mam nie jasnieja i wydaje mi sie ze bede musiala jechac do dermatologa. ps: oprocz tych tabletek nie zazywalam zadnych innych.
iliaaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-09, 13:40   #68
BabyParis
Raczkowanie
 
Avatar BabyParis
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 72
Dot.: "Belissa sun"

Nie wiem dlaczego ale mój poprzedni post zniknął w dziwnych okolicznościach więc piszę raz jeszcze (tym razem po urlopie i po łykaniu całego opakowania beliski...) Otóż - jako dziecko i nastolatka opalałam się szybko, może nie od razu na hebanowy brąz ale szybko i na ładny morelkowy kolor. Potem, nie wiem dlaczego, opalanie przychodziło mi z trudem, może dlatego, że zaczęła się praca, brak urlopu i fakt,iż moja skóra właściwie wcale nie widziała słońca... W tym roku przed 1.5 tyg urlopem we Włoszech postanowiłam łykac belissę a opakowanie zabrałam też ze sobą. I co? I (prawie) nic. Oprócz tego, że może i troszkę mniej mnie przypiekło i od razu na brąz to opalenizna jest raczej subtelna a przy tym ma dziwny odcień... Nie wiem czy to ja czy Belissa ale raczej winowajcą są tabletki...
BabyParis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 15:29   #69
D z i e n n i k a r z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: "Belissa sun"

Cześć!

Pracuję jako dziennikarz i zajmuję się problematyką zdrowia. Bardzo zależy mi na kontakcie z Tobą w kwestii tego Twojego posta dotyczącego Belissy. Wydaje się bowiem, że jej producentowi wciąż udaje się skutecznie robić ludziom wodę z mózgu, o czym -moim zdaniem - mogą świadczyć choćby pisane "na zamówienie" pierwsze entuzjastyczne posty w tym wątku wychwalające pod niebiosa jaka to owa Belissa jest cudowna.

Pozdrawiam
D z i e n n i k a r z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 16:28   #70
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: "Belissa sun"

Cytat:
Napisane przez BabyParis Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego ale mój poprzedni post zniknął w dziwnych okolicznościach więc piszę raz jeszcze (tym razem po urlopie i po łykaniu całego opakowania beliski...) Otóż - jako dziecko i nastolatka opalałam się szybko, może nie od razu na hebanowy brąz ale szybko i na ładny morelkowy kolor. Potem, nie wiem dlaczego, opalanie przychodziło mi z trudem, może dlatego, że zaczęła się praca, brak urlopu i fakt,iż moja skóra właściwie wcale nie widziała słońca... W tym roku przed 1.5 tyg urlopem we Włoszech postanowiłam łykac belissę a opakowanie zabrałam też ze sobą. I co? I (prawie) nic. Oprócz tego, że może i troszkę mniej mnie przypiekło i od razu na brąz to opalenizna jest raczej subtelna a przy tym ma dziwny odcień... Nie wiem czy to ja czy Belissa ale raczej winowajcą są tabletki...

Hej Ja też pełna nadzieji n opaleniznę uzywałam belissy przed wyjazdem do cieplejszego kraju i nic... zero opalenizny! Smarowałam się kremem najpierw 30 potem 6, a opalenizna wcale mnie nie wzięła! Wróciłam blada i zawiedziona... (myślałam że mam taka już skórę ale...) w tym roku nie uwżywałam zadnych suplementów diety i przyjechałam z brązową skórą, a smarowałam się całe wakacje SPF30!
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 11:28   #71
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: "Belissa sun"

zazywalam caly miesiac, w miedzy czasie opalalam sie na sloncu zeby podtrzymac czerwcowa opalenizne z Turcji i przez miesiac zazywania skora nabrala takiego zlotego odcienia, jestem naprawde zadowolona)
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 11:02   #72
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: "Belissa sun"

Cytat:
Napisane przez BabyParis Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego ale mój poprzedni post zniknął w dziwnych okolicznościach więc piszę raz jeszcze (tym razem po urlopie i po łykaniu całego opakowania beliski...) Otóż - jako dziecko i nastolatka opalałam się szybko, może nie od razu na hebanowy brąz ale szybko i na ładny morelkowy kolor. Potem, nie wiem dlaczego, opalanie przychodziło mi z trudem, może dlatego, że zaczęła się praca, brak urlopu i fakt,iż moja skóra właściwie wcale nie widziała słońca... W tym roku przed 1.5 tyg urlopem we Włoszech postanowiłam łykac belissę a opakowanie zabrałam też ze sobą. I co? I (prawie) nic. Oprócz tego, że może i troszkę mniej mnie przypiekło i od razu na brąz to opalenizna jest raczej subtelna a przy tym ma dziwny odcień... Nie wiem czy to ja czy Belissa ale raczej winowajcą są tabletki...
Niestety większość suplementów działa dopiero po ok. 2 miesiącach regularnego łykania.
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 12:01   #73
viola1152
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: "Belissa sun"

Witam biore belisse sun od 2tyg. i widze ,że działa byłam tylko raz na solarium w tym czasie i to na samym poczatku i widze ,że opalenizna sie utrzymuje dlużej niz zazwyczaj ale mam zastrzeżenia co do dzialania na moja cere.Nigdy nie miałam z nia zadnych problemów a jak zaczełam brac belisse to dostalam wyprysków na czole i na policzkach nie wyglada to fajnie;/ Czy wy tez tak miałyscie?
viola1152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 12:40   #74
201804171603
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 965
Dot.: "Belissa sun"

Zaczęłam brac belissę sun 2 miesiące przed wyjazdem nad morze, potem jeszcze miesiąc. Faktycznie, szybciej się opalałam, nie byłam spalona, opalenizna była zdrowsza i dłużej się utrzymała/utrzymuje, ale to jak zmasakrowała moje włosy to już inna sprawa. Właśnie przez to nigdy więcej do niej nie wrócę. Włosy zaczęły mi wypadac garściami i nie było rady żeby temu zaradzic. Dopiero teraz powoli odzyskują swoją "moc".
201804171603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 12:57   #75
MychaMysia
Raczkowanie
 
Avatar MychaMysia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 271
Dot.: "Belissa sun"

beta karoten absolutnie nie niszczy włosów, wprost przeciwnie, nie wiem skad ten pomysł...
MychaMysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 07:50   #76
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: "Belissa sun"

Cytat:
Napisane przez MychaMysia Pokaż wiadomość
beta karoten absolutnie nie niszczy włosów, wprost przeciwnie, nie wiem skad ten pomysł...
Prędzej bym powiedziała, że to od tego morza może jej się włosy osłabiły.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 20:48   #77
patricia__88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 55
Dot.: "Belissa sun"

Słuchajcie dziewczyny, a czy belissa sun pomaga dłużej utrzymać się opaleniźnie i ją przyspiesza? Czy może tabletki te chronią też skórę przed szybszym starzeniem się, mam na myśli tutaj wizyty na solarium.
Właśnie dzisiaj byłam pierwszy raz po rocznej przerwie i chciałabym jakoś zabezpieczyć tą skórę przed szybszym starzeniem się. Myslicie że belissa sun pomoże, czy może lepiej zainwestować w jakiś balsam oferowany przez solaria? A może jedno i drugie? co myslicie?
patricia__88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 11:51   #78
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: "Belissa sun"

od dzis zamierzam lykac belisse sun, mam nadzieje, ze przedluzy mi moja opalenizne

ja kupilam 60szt. za 13.90 :d
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 15:02   #79
kwiatek10_9
Raczkowanie
 
Avatar kwiatek10_9
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: swoj swiat
Wiadomości: 227
Dot.: "Belissa sun"

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
od dzis zamierzam lykac belisse sun, mam nadzieje, ze przedluzy mi moja opalenizne

ja kupilam 60szt. za 13.90 :d

jak efekty? gdzie dostałas takie tanie?

ja dzis kupilam za 19,99 30 szt.
wzielam wlasnie pierwsza tabletke
w smaku dobre;D
dam znac jak beda efekty
kwiatek10_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 23:55   #80
Fantagoria
Raczkowanie
 
Avatar Fantagoria
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 32
Dot.: "Belissa sun"

Ja brałam belisse sun przez 2 tygodnie. Odstawiłam, bo to, co się stało z moją cerą to koszmar: masę czerwonych wyprysków, jakichś grudek, rozognienie naczynek. Koszmar. Odstawiłam tydzień temu. Cera wraca do normy, aczkolwiek bardzo powoli. Nic w tym czasie nie zmieniałam: ani kosmetyków, ani diety. Na mnie podziałało bardzo źle, ale pewnie to sprawa indywidualna.
Fantagoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 07:57   #81
kwiatek10_9
Raczkowanie
 
Avatar kwiatek10_9
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: swoj swiat
Wiadomości: 227
Dot.: "Belissa sun"

Cytat:
Napisane przez Fantagoria Pokaż wiadomość
Ja brałam belisse sun przez 2 tygodnie. Odstawiłam, bo to, co się stało z moją cerą to koszmar: masę czerwonych wyprysków, jakichś grudek, rozognienie naczynek. Koszmar. Odstawiłam tydzień temu. Cera wraca do normy, aczkolwiek bardzo powoli. Nic w tym czasie nie zmieniałam: ani kosmetyków, ani diety. Na mnie podziałało bardzo źle, ale pewnie to sprawa indywidualna.

tez bralam okolo 3 tygodnie i odstawilam, nie widzialam zadnych efektow w sumie bo tak krotkim czasie nie jest to dziwne.
ale zobaczylam skutki uboczne wypadaly mi wlosy garsciami;( normalnie balam sie myc wlosy bo myslalam ze zostane łysa;(
kwiatek10_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 21:33   #82
ssu87
Przyczajenie
 
Avatar ssu87
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wyszków
Wiadomości: 29
Dot.: "Belissa sun"

Cytat:
Napisane przez Fantagoria Pokaż wiadomość
Ja brałam belisse sun przez 2 tygodnie. Odstawiłam, bo to, co się stało z moją cerą to koszmar: masę czerwonych wyprysków, jakichś grudek, rozognienie naczynek. Koszmar. Odstawiłam tydzień temu. Cera wraca do normy, aczkolwiek bardzo powoli. Nic w tym czasie nie zmieniałam: ani kosmetyków, ani diety. Na mnie podziałało bardzo źle, ale pewnie to sprawa indywidualna.
U mnie jest podobnie, biorę od 2 tyg i tez pojawiają się czerwone krostki, rok temu miałam podobnie ale nie przeszło mi do głowy , iż może to być spowodowane Belissą, bo ma całkiem fajny skład. Cóż trzeba przerzucić się na marchewkę
__________________
Aknenormin od 12.05.2011
-->01.2012 walka zakończona
ssu87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 22:37   #83
james6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: "Belissa sun"

A jak to zazywacie? Popijacie woda czy ssiecie az sie rozpusci?
james6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 18:05   #84
ANDZIA7359
Raczkowanie
 
Avatar ANDZIA7359
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 126
Dot.: "Belissa sun"

Eh kobitki idziecie na łatwizne,chcecie piękną złotą opalenizne bez opalania. Dajcie spokój z tą chemią która pomaga na jedno a szkodzi na drugie. Mam dla was rade najlepsze rozwiązanie wcinajcie codziennie OWOCE I WARZYWA zamiast te tablety po którym sypią się kudły i wyskakują nie miłe niespodzianki. Nic wam nie zastąpi codziennej porcju warzyw i owoców które nie zaszkodzą a mogą was mile zaskoczyć. Ja też szłam na łatwizne a teraz stawiam na warzywa i owoce orzechy itp
ANDZIA7359 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 18:59   #85
madeline25
Rozeznanie
 
Avatar madeline25
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 565
Dot.: "Belissa sun"

kiedyś nie wierzyłam tez w działanie tych tabletek na opalanie, ale można powiedzieć, ze belisse wypróbowałam na własnej skórze i się sprawdziła ma formule acti-bronze, której inne tabletki tego typu nie posiadają, i to chyba dzięki niej skóra jest fest po opalaniu + przyjemna w dotyku i nawilżona nawet po opalaniu
madeline25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-15 18:59:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:27.