Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy. - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-28, 16:03   #2071
Damian17
Raczkowanie
 
Avatar Damian17
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 192
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Umyć głowe i nałożyć piankę. Zakręcić na duże wałki do góry lub na lokówke dużą zakręcić i podpinać każdego loka ściągniętego z lokówki spinką jednak na czubku głowy nie skręcac ich w górę . . Następnie spryskać lakierem i pochodzić z 15 min. Po tym czasie ściągnąć spinki w przypadku lokówki lub ściągnąć wałki i delikatnie rozczesać palcami. Można też podtapirować . Na koniec spryskać lakierem i nabłyszczaczem i możesz isc na imprezę do samego rana! Miłej zabawy życzę

http://www.youtube.com/watch?v=juzVXGrVkFQ

Może filmik Ci ułatwi sprawę
Damian17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 16:27   #2072
kush
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 10
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

hej wszystkim od jakiegos czasu sledze forum i postanowilam napisac jak to było u mnie... Mam obecnie włosy na keratyne, założone w czwartek, dzien przed Wigilia... i wszystko było pięknie, włosy kupiłam tanio i są całkiem dobre (nie plącza się, a raczej nie bardziej niz wlasne, nic nie odpada ani sie nie wyczesuje). Za to nastąpił inny problem, ktorego w ogole sie nie spodziewalam... Mianowicie mam zaczerwienioną skóre głowy w tych obszarach gdzie są zgrzewy i małe krostki, które swędzą... Wyczytałam że takie coś może sie pojawić na początku gdy zgrzewy sa blisko skóry ale moje NIE SĄ... zostały zrobione 1-2mm od głowy. Keratyna ponoć nie uczula, wiec nie wiem czy to jakis inny składnik zgrzewu... :/ zazwyczaj uczulenia miewałam na metale, wiec nie zakładałam ringów... Przetarłam dzisiaj te podrażnione miejsca wacikiem nasączonym wapnem a pozniej posmarowałam mascia Tribiotic. Moze przejdzie... Nie chciałabym ich sciagac bo podobaja mi sie :[
kush jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 16:43   #2073
Damian17
Raczkowanie
 
Avatar Damian17
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 192
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

1-2mm to wcale nie jest duża odległość od skóry. Od wigilii minęło kilka dni więc może jeszcze wszystko się ustatkuje i skóra się przyzwyczai do tego. Jeśli masz możliwość to pokaż zdjęcie zgrzewów wyraźne bo może coś z nimi jest nie tak a lekceważyć nie można jak jest mocno czerwona i te krostki.
Damian17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 16:55   #2074
kush
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 10
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

no więc wygląda to tak...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9854.jpg (35,8 KB, 132 załadowań)
kush jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 17:05   #2075
Damian17
Raczkowanie
 
Avatar Damian17
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 192
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Nie wiem na zgrzewach nie mam takiego obeznania jak na ringach ale wydawają mi się duże chyba ze to tak na zdjeciu wyglądają . Poczekaj na koleżanki które przedłużają ciągle włosy na zgrzewy i Ci pomogą bo być może to tylko kwestia przyzwyczajenia zgrzewów do skóry. A jaką miałaś długość swoich włosków ?
Damian17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 17:16   #2076
kush
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 10
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

hm no może malutkie nie są... tzn wydaje mi sie że nie są duże pod względem grubosci bo wydaje mi sie ze są dobrze uformowane w ładne ruloniki (tym samym ładnie sie trzymają) ale moze są troche dłuższe... naczytałam się ze tyle dziewczyn skarży sie ze wypadają i sie wyczesują ze nie przycinałam łusek za bardzo przed załozeniem (bo te fabrycznie założone łuski to takie spore dosc były )... a długość moich włosów to tak róznie, miejscami dochodzi do 28cm jak dobrze zmierzyłam... a długosc doczepionych też nie jest ogromna bo 38cm, wiec nie powinny mocno obciążac...
kush jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 17:20   #2077
Damian17
Raczkowanie
 
Avatar Damian17
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 192
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Miejmy nadzieję że będzie wszystko dobrze i życzę Ci tego Ja zawszę obcinam końcówki przed założeniem to te fabryczne mają ok 1,5-2cm i to stanowczo za dużo. Potem te wszystkie amatorki przedłużają włosy i z ringów wystaje 1cm końcówki przy skórze. Porażka.
Damian17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-28, 17:43   #2078
kush
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 10
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

dziekuje haha to musi to ciekawie wyglądać z tymi ringami my też przycięłyśmy ale tylko troche... nie wiedziałysmy jaka jest ta keratyna a ja chciałam uniknąć sytuacji ze mi beda pasemka odpadac juz obmyślam następną strategie... spróbuje moze z tą tasma przyszyta do warkocza... tylko hmmmm... bede musiala poszperac w necie jak to sie dokładnie robi i czym... tzn nitka jakas specjalna potrzebna bedzie.. I już nic nie bedzie miało prawa mnie uczulić
kush jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 22:54   #2079
Damian17
Raczkowanie
 
Avatar Damian17
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 192
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

A to fryzjerka Ci przedłużała czy znajoma jakaś ?
Taśma na warkoczu dobra ale też poprawiać często trzeba bo sie warkocz przy myciu rozluźnia.
Damian17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 23:43   #2080
kush
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 10
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

wyspecjalizowana koleżanka zakładała... nie wiem, wydaje mi się że było dobrze zrobione tylko mam po prostu jakąś nadwrażliwą skore glowy.. właśnie je zdjęlam bo czulam ze zadna masc tu nie pomoze... :[ od razu lepiej moze pojade jutro do Lodzi bo widzialam sklep w necie..i kupie wlosy na tasmie i zamontujemy a jak sie okaże że też nie bo warkocz mnie bedzie uwierał to przyszyje spinki..clipy w sensie tą metode mam przetestowana wiec w ostatecznosci... ale moze bedzie dobrze z tym warkoczem
kush jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 00:11   #2081
Damian17
Raczkowanie
 
Avatar Damian17
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 192
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Oo matko to Ty kasy ładnie na te włosy stracisz .
Damian17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 07:38   #2082
kush
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 10
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

e tam za włosy z końcówką keratynową dałam 100zł (z przesyłką)...to były wydaje mi sie ze azjatyckie. trafiłam w dziesiatke, pasowały strukturą do moich...kolorem też, idealnie. zreszta nie chcialam wydawac kupe kasy na włosy b.dobrej jakosci bo najpierw chcialam przetestowac czy bede sie dobrze czuła itd... a te włosy które w Łodzi wynalazłam kosztują 150zł albo 190 (w zaleznosci na która dlugosc sie zdecyduje). Ale na szczescie to jest wlasnie sklep a nie internet wiec bede mogla sobie pomacac
kush jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 12:32   #2083
kush
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 10
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

zamówiłam włosy z dobrewlosy pl bo dziewczyny tutaj zachwalały a chyba jakas promocje maja bo 200zł mnie wyniesie 100gram włosków razem z dostawą kurierem... Mam tylko pytanko, zamówiłam kolor 613 i teraz zaczęłam mieć wątpliwości co do do odcienia... zastanawiam się czy to 613 to jakas mega platyna czy jasniutkie ale jednak bardziej słoneczne... może ktoś wie?
kush jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 14:04   #2084
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kush Pokaż wiadomość
zamówiłam włosy z dobrewlosy pl bo dziewczyny tutaj zachwalały a chyba jakas promocje maja bo 200zł mnie wyniesie 100gram włosków razem z dostawą kurierem... Mam tylko pytanko, zamówiłam kolor 613 i teraz zaczęłam mieć wątpliwości co do do odcienia... zastanawiam się czy to 613 to jakas mega platyna czy jasniutkie ale jednak bardziej słoneczne... może ktoś wie?
613 to bardziej słoneczny, 60 to jest platyna
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 14:35   #2085
irmik333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
włosy clip in co robić??

Witam jestem tutaj nowa i być może taki temat już gdzieś zaistniał jednak nie potrafie go znaleźć... mianowicie mam problem z włosami clip in... niedawno zakupilam takie na allegro... za 120 zł rzekomo naturalne... po 2 tyg okazalo sie ze to badziew... wiec pojechalam do wrocławia i w sklepie z włoskami zakupiłam włos naturalny za 420 zł... mialam nadzieje ze troche je ponosze... ale po 1 miesiącu choc wygladaja slicznie i zdrowo nie moge sobie z nimi poradzac gdyz juz po minucie od zalozenia robi mi sie koltun... pomozcie co robic??(
irmik333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 15:06   #2086
kush
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 10
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

dziękuje... Angelika jaki ten świat mały :--)
kush jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 15:08   #2087
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: włosy clip in co robić??

Cytat:
Napisane przez irmik333 Pokaż wiadomość
Witam jestem tutaj nowa i być może taki temat już gdzieś zaistniał jednak nie potrafie go znaleźć... mianowicie mam problem z włosami clip in... niedawno zakupilam takie na allegro... za 120 zł rzekomo naturalne... po 2 tyg okazalo sie ze to badziew... wiec pojechalam do wrocławia i w sklepie z włoskami zakupiłam włos naturalny za 420 zł... mialam nadzieje ze troche je ponosze... ale po 1 miesiącu choc wygladaja slicznie i zdrowo nie moge sobie z nimi poradzac gdyz juz po minucie od zalozenia robi mi sie koltun... pomozcie co robic??(
a stosujesz odpowiednią dla wlosów naturalnych pieleęgnację?
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 15:13   #2088
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: włosy clip in co robić??

duuużo jedwabiu polecam
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 17:06   #2089
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kush Pokaż wiadomość
dziękuje... Angelika jaki ten świat mały :--)
znamy się?
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 21:42   #2090
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

hej dziewczyny.
Nosił ktos moze wlosy taśma na klej Liquid Gold? Chce zamowic, macie jakies doswiadczenia? do tej pory przedluzalam jedynie na microringi.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 00:05   #2091
madziuchna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 154
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Hej!
Dluuuugo juz was czytam i w koncu postanowilam przedluzyc sobie wloski, chce kupic na tasmie (zrobic na warkoczyk). Jest tyle ofert i tyle juz sie naczytalam ze to zle, to niedobre.... a co sie przekonam do jednych wloskow zaraz ktos napisze ze sa jednak beznadziejne. Zalezy mi na wloskach takich hmm... do 150zl, nie ukrywam ze cena jednak gra role. Nie oszukuje sie - wiem, ze za ta cene nie znajde naturalnych czy idealnych wlosow ale nie wierze ze za ta cene nie ma nic godnego polecenia? A moze akurat trafie na jakas okazje Znacie jakies takie wloski? Moze by ktos podsunal jakas aukcje? Aha, wloski chce takie gdzies do tali, moga byc krotsze, swoje mam za ramiona. Dlugo zostanawialam sie nad tymi wlosami http://allegro.pl/najgestszy-zestaw-...382804894.html ale taka cena za taka grubosc wlosow? Poradzcie cos prose
madziuchna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 09:07   #2092
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez madziuchna89 Pokaż wiadomość
Hej!
Dluuuugo juz was czytam i w koncu postanowilam przedluzyc sobie wloski, chce kupic na tasmie (zrobic na warkoczyk). Jest tyle ofert i tyle juz sie naczytalam ze to zle, to niedobre.... a co sie przekonam do jednych wloskow zaraz ktos napisze ze sa jednak beznadziejne. Zalezy mi na wloskach takich hmm... do 150zl, nie ukrywam ze cena jednak gra role. Nie oszukuje sie - wiem, ze za ta cene nie znajde naturalnych czy idealnych wlosow ale nie wierze ze za ta cene nie ma nic godnego polecenia? A moze akurat trafie na jakas okazje Znacie jakies takie wloski? Moze by ktos podsunal jakas aukcje? Aha, wloski chce takie gdzies do tali, moga byc krotsze, swoje mam za ramiona. Dlugo zostanawialam sie nad tymi wlosami http://allegro.pl/najgestszy-zestaw-...382804894.html ale taka cena za taka grubosc wlosow? Poradzcie cos prose
wejdz na www.dobrewlosy.pl i tam poszukaj
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 12:06   #2093
perelka_np
Zadomowienie
 
Avatar perelka_np
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Czarnków City ;)
Wiadomości: 1 045
GG do perelka_np Send a message via Skype™ to perelka_np
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez madziuchna89 Pokaż wiadomość
Hej!
Dluuuugo juz was czytam i w koncu postanowilam przedluzyc sobie wloski, chce kupic na tasmie (zrobic na warkoczyk). Jest tyle ofert i tyle juz sie naczytalam ze to zle, to niedobre.... a co sie przekonam do jednych wloskow zaraz ktos napisze ze sa jednak beznadziejne. Zalezy mi na wloskach takich hmm... do 150zl, nie ukrywam ze cena jednak gra role. Nie oszukuje sie - wiem, ze za ta cene nie znajde naturalnych czy idealnych wlosow ale nie wierze ze za ta cene nie ma nic godnego polecenia? A moze akurat trafie na jakas okazje Znacie jakies takie wloski? Moze by ktos podsunal jakas aukcje? Aha, wloski chce takie gdzies do tali, moga byc krotsze, swoje mam za ramiona. Dlugo zostanawialam sie nad tymi wlosami http://allegro.pl/najgestszy-zestaw-...382804894.html ale taka cena za taka grubosc wlosow? Poradzcie cos prose
O matko nie kupuj tych włosów !!! Wiem co mówię bo sama mam tej firmy i leżą w szafce. Są beznadziejne, na maksa sztuczne jak u lalki barbie wystarczy ledwo 5 minut na głowie i robią się takie kołtuny że nie idzie ich rozczesać a jak wyprostujesz te fale to choćbyś nie wiem co robiła nie przywrócisz już ich skrętu sprzed prostowania. To najgorsze włosy na Allegro!!!
__________________

Moje maleństwo 3D

Wiktorek

Następna wizyta 19.10.2012


perelka_np jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 17:44   #2094
jhiuhiophn gyfgtvg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 21
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

No to mogę się podzielić tym, ze mam włosy od Pani Sylwi Niewęgłowskiej
Pracownia Fryzjerska
Hair Design Studio



włosy dokłądnie ten zestaw http://www.chichairextensions.com/?1...emy-human-hair


moje uwagi:
włosy jak na razie super, zobaczymy po dłuższym noszeniu ale zauważyłąm, ze póki co sie nie plączą z poprzednimi od razu miałam takie lekkie plątanie po dniu noszenia.



Jeden minus 150 g to w rzeczywistości 113 g waga razem ze spinkami...



poza tym nie dopasowałam koloru, ale to juz moja wina, bo na moich włosach wszystko wychodzi inaczej


W związku z tym mam pytanie, farbujecie swoje clipy??? moje są tak ładne że żal mi męczyć je farbą mimo, ze kupuję profesjonalne farby w hurtowni fryzjerskiej, ale nie wiem jak sie zachowają...

nie ukrywam, ze na pewno ciężko będzie mi doprowadzić do jednolitego koloru na moich włosach i na clipach, jakie macie na to sposoby???

Edytowane przez jhiuhiophn gyfgtvg
Czas edycji: 2010-12-31 o 17:46
jhiuhiophn gyfgtvg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 18:33   #2095
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez perelka_np Pokaż wiadomość
O matko nie kupuj tych włosów !!! Wiem co mówię bo sama mam tej firmy i leżą w szafce. Są beznadziejne, na maksa sztuczne jak u lalki barbie wystarczy ledwo 5 minut na głowie i robią się takie kołtuny że nie idzie ich rozczesać a jak wyprostujesz te fale to choćbyś nie wiem co robiła nie przywrócisz już ich skrętu sprzed prostowania. To najgorsze włosy na Allegro!!!
tez je kupilam kiedys kiedys tam w wersji prostej, sa to wlosy syntetyczne, zupelnie syntetyczne a nie jak mi napisal sprzedawca półnaturalne pfffff d*pa blada z braku laku dbry kit ale ok
Jak na syntetyki wygladaja ładnie, w noszeniu nie wiem jak sie sprawuja bo szybko zmienilam kolor włosów i mi lezą ... i sie kurzą
ktos sie wypowie odnosnie Liquid Gold ??
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 19:14   #2096
jhiuhiophn gyfgtvg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 21
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

ja miałam dość długo taśmy na liquid gold i moje doświadczenie jest średnie, na początku super extra, lepiej niż na ringi lub na keratynę przynajmniej takie moje odczucie, ale z czasem jak zaczął się starzeć włosy odrastały klej się troche porozpuszczał od kosmetyków nie było za fajnie, ściąganie też cięzkie i czasem bolesne klej się ciągnął brudził włosy i taśmy. Jak dla mnie wspaniałą alternatywą dla taśm na klej jest metoda tissage i tak planuję sobie moje clipy spożytkować za jakis czas. Póki co je ponoszę a potem na warkoczyk.
jhiuhiophn gyfgtvg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 19:19   #2097
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez jhiuhiophn gyfgtvg Pokaż wiadomość
ja miałam dość długo taśmy na liquid gold i moje doświadczenie jest średnie, na początku super extra, lepiej niż na ringi lub na keratynę przynajmniej takie moje odczucie, ale z czasem jak zaczął się starzeć włosy odrastały klej się troche porozpuszczał od kosmetyków nie było za fajnie, ściąganie też cięzkie i czasem bolesne klej się ciągnął brudził włosy i taśmy. Jak dla mnie wspaniałą alternatywą dla taśm na klej jest metoda tissage i tak planuję sobie moje clipy spożytkować za jakis czas. Póki co je ponoszę a potem na warkoczyk.
ja zamierzam robic co miesiac korekte jak bedzie juz odrost, dopóki włosy beda "znośne" i nie doklejac długasnych tasm tylko takie po 4 cm jak w metodzie kanapkowej. Mam nadzieje ze moj sposób sie sprawdzi (???)
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 08:29   #2098
jhiuhiophn gyfgtvg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 21
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

dobrze że krótkie pasma, ja miałam dłuższe, ale mimo wszystko klej robi się z czasem taki niefajny, u mnie sie nie sprawdzilo uwazam ze to samo ale bez doklejania uzyskam warkoczykiem, a poza tym klej i rozpuszczalnik do klej na pewno dziala na nasze włosy nie ma się co oszukiwać...
jhiuhiophn gyfgtvg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 11:39   #2099
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cześć dziewczyny. Jestem tutaj nowa (na tym wątku), ale mam do Was wielką prośbę. Mam włosy do ramion - dość poniszczone od farb i prostownicy i chcę je przedłużyć, kupując włoski clip-in. Ale nie wiem, czy kupić takie trzy sztuki : http://allegro.pl/item1380619420.html czy jedną taką taśmę : http://allegro.pl/zestaw-clip-in-wlo...380619422.html . Kupiłabym tą drugą, ale nie wiem, czy moje włosy ją utrzymają. Co sądzicie? Moje zdjęcie : http://img152.imageshack.us/gal.php?g=img0149jr.jpg . Z góry dzięki za pomoc.

Myślałam jeszcze o dwóch/trzech takich : http://allegro.pl/item1387551724.html które są najlepsze dla moich włosów? Proszę o szybką pomoc.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb

Edytowane przez SceneQueene
Czas edycji: 2011-01-01 o 12:51
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 13:37   #2100
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

polecicie jakies wlosy tak do 200-220 zl, naturalne i bardzo geste clipy? dlugosc 40 cm wystarczy bo swoje mam krotkie
__________________
24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2011-01-01 o 13:49
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:13.