Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-30, 18:32   #811
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
pierwsza próba-kiepski efekt.
Nakładałam podkład na "mokro" i na sucho pędzlem. W obu przypadkach brzydko podkreślił pory, skórki. Wydaje mi się, ze to też wina pędzla.
Plus za to, ze podkładu nie czuć na twarzy.

Co sądzicie o wymieszaniu podkładu z kremem i stworzeniu coś w rodzaju kremu BB?
U mnie ten motyw wychodził idealnie z suchymi Blusche, efekt byl, jakbym pokrywała skórę fluidem. Mieszając AM z kremem nie ma tego efektu bo są bardziej kremowe, trudno sie mieszają, jakby 'slizgają' w kremie i zle rozprowadzają.
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 18:39   #812
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez anitusica Pokaż wiadomość
U mnie ten motyw wychodził idealnie z suchymi Blusche, efekt byl, jakbym pokrywała skórę fluidem. Mieszając AM z kremem nie ma tego efektu bo są bardziej kremowe, trudno sie mieszają, jakby 'slizgają' w kremie i zle rozprowadzają.
ech... no cóż.
Spróbuję jednak "ukręcić" mała porcje. Może efekt będzie chociaż trochę lepszy niż ten po nałożeniu pędzlem.
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 19:05   #813
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
ech... no cóż.
Spróbuję jednak "ukręcić" mała porcje. Może efekt będzie chociaż trochę lepszy niż ten po nałożeniu pędzlem.
jasne próbuj; to moze być kwestia kremu. Ja próbowałam z pięcioma i niestety
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 19:13   #814
luboczka
Raczkowanie
 
Avatar luboczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: stund
Wiadomości: 312
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

zabrakło pędzli u AM, chodzi mi o flat topa....
luboczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 19:14   #815
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez fatalove Pokaż wiadomość
Mam jasną cerę, przebarwienia potrądzikowe... Mam pytanie... któraś sie orientuje który odcień jest jaśniejszy Natural Fairest czy Beige Fairest?
jak dla mnie beige jest minimalnie jaśniejszy, ale duuużo gorzej kryje niż natural mam oba w formule matującej. Również jasna cera, przebarwienia i aktualny trądzik...
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 19:36   #816
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez luboczka Pokaż wiadomość
zabrakło pędzli u AM, chodzi mi o flat topa....
dosłownie ten sam flat top ma firma sunshade/lancrone na allegro i kosztuje 18zł.. Różni się nadrukiem na rączce.

Ja czaję się na lancrone który jest ni to flatem, niby kabuki....wygląda, jak przycięty kabuki. Ma genialne opinie na kwc, a przydałby sie jakis na zmiene

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...brush-f54.html
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 19:46   #817
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez anitusica Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Zróbmy nasze małe kompendium.
Te , które są efektem zachwycone, niech napiszą, jaką mają skórę i na jakim kremie wszystko się tak pięknie trzyma. No i jaka formuła?
Skóra dojrzała(36lat), mieszana, broda b tłusta, płytkie zmarszczki mimiczne.
Nie stosuję podkładu na żaden krem bo nie trzyma się -po prostu tragedia. Wieczorem mocno nawilżam i natłuszczam. Mam matujący golden fair, nakładam flat topem na sucho, potem zwilżam wacikiem. Nie próbowałam innych mineralnych firm bo nawet nie wyobrażam sobie, że może być jeszcze lepiej. Aha, cały czas stosuję tonik kwasu migdałowego i hialuronowego 5 i 10%.
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-30, 19:50   #818
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez nandadevir Pokaż wiadomość
Skóra dojrzała(36lat), mieszana, broda b tłusta, płytkie zmarszczki mimiczne.
Nie stosuję podkładu na żaden krem bo nie trzyma się -po prostu tragedia. Wieczorem mocno nawilżam i natłuszczam. Mam matujący golden fair, nakładam flat topem na sucho, potem zwilżam wacikiem. Nie próbowałam innych mineralnych firm bo nawet nie wyobrażam sobie, że może być jeszcze lepiej. Aha, cały czas stosuję tonik kwasu migdałowego i hialuronowego 5 i 10%.
nanadevir czy taka ilość hialuronu nie wysusza Ci skóry u mnie już 5% powodowalo dramatyczny TEWL
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 22:03   #819
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cera mieszana

Brak wypryskow ( tylko przy kobiecych dniach w uchu i jeden na policzku)

Przebarwienia ( widoczne na policzkach przy nosie, brodzie i miedzy brwiami ( gdzie skubie ) 5-6/10

Zadowolenie z podkladow drogeryjnych. Lasting finish - true beige 9/10 essence w musie 8/10

Primer - skrobia ziemniaczana 2 lyzki od zupy + 2 lyzki zielonej glinki + 0,5 lyzki cynamonu = przechowywane w Lily Lolo 10g

Filtry = ziaja, dax uva /uvb (wiosna 20, lato 50, jesien 20, zima 15 ) . Moze jestem niedouczona, ale na mnie dzialaja nigdy nie bylam poparzona (avene itd. dla mnie to chwyt marketingowy ) poza tym moje przyjaciolki stosuja na plaze na twarz filtr 6 spf i maja gladka twarz... wiem to mylne. ale mi ziai i daxa wystarczaja

Nakladam flatem. Korektor jezyczkiem AM i pixie palcem tym dawnym prasowanym

Zadowolenie- Lumiere 9/10- Am -8/10 Pixie CDL 9/10 Kupowalabym inne gdyby nie cena i dostepnosc.

Koncowe zdanie. Podklad AM hmm zbiera mi sie w calosc jak galaretka w jedno miejce na czole centralne

Mi to wystarcza po 10 h. I zostane przy AM. Jak zwieksza cene rozkminie zamowienie zza granicy.

AAA i po zmyciu mineralow mam cere ladna, a po drogeryjnych na maxa czerwona.

Jutro? nie bo sa swieta ale we wtorek wkleje zdjecia moich zbiorow wszystkich na kartce i jak sie odwaze pol "spodkladowionej" - neologizm, a pol golej cery. Nie wiem czy komus sie to przydalo ale sie staralam
__________________

Edytowane przez tworazka
Czas edycji: 2013-03-30 o 22:05
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 10:04   #820
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez anitusica Pokaż wiadomość
nanadevir czy taka ilość hialuronu nie wysusza Ci skóry u mnie już 5% powodowalo dramatyczny TEWL
nie, robię wg tego przepisu, kwas migdałowy jest w 5 i 10%.

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez anitusica Pokaż wiadomość
nanadevir czy taka ilość hialuronu nie wysusza Ci skóry u mnie już 5% powodowalo dramatyczny TEWL
nie, robię wg tego przepisu, kwas migdałowy jest w 5 i 10%.
http://mazidla.com/receptariusz/109.html?task=view
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 11:26   #821
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mój "miks" matującego golden z kremem matującym Barwy wyszedł całkiem dobrze. Dałam mało podkładu, mieszankę zrobiłam na dłoni, na jedno użycie. Uzyskałam delikatny kolor, a całość wyrównała lekko kolor skóry. Następnym raze dodam więcej podkładu.
Podkład ładnie się rozmieszał, uzyskałam jednolita konsystencję.
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-31, 17:54   #822
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez anitusica Pokaż wiadomość
dosłownie ten sam flat top ma firma sunshade/lancrone na allegro i kosztuje 18zł.. Różni się nadrukiem na rączce.

Ja czaję się na lancrone który jest ni to flatem, niby kabuki....wygląda, jak przycięty kabuki. Ma genialne opinie na kwc, a przydałby sie jakis na zmiene

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...brush-f54.html
no właśnie...dopiero czekam na swoje próbki z AM i nie wiem jaki pędzle wybrać - wpisujecie swoich sprawdzonych ulubieńców w podsumowaniach
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 18:53   #823
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
no właśnie...dopiero czekam na swoje próbki z AM i nie wiem jaki pędzle wybrać - wpisujecie swoich sprawdzonych ulubieńców w podsumowaniach
Na początku zaznaczę, że to moja piwrwsza przygoda z minerałami (bardzo udana!)

Ja kupiłam polecany tutaj Lancrone, flat top i jestem zadowolona. Na razie mam próbki AM, jak będą mi się skończyć zamówię 4g

Mam matujący Beige Fair i Golden Fair, bo moja cera wpada raczej w żółte/pomarańczowe tony. Lepiej pasuje ten drugi, Beige chyba jednak rzeczywiście jest nieco za różowy (a przynajmniej dla mnie).

Pod minerały używam lekki, nawilżający krem z Ziaji. Właściwie wybrałam go przez przypadek, bo od niedawna staram się kończyć wszystkie otwarte kosmwtyki/kremy (moja zmora - otworzyć i nie używać ), ale sprawdza się naprawdę dobrze Nie mam dużych problemów z cerą, głównie to zaskórniki i drobne zaczerwienienia i podkład AM sprawdza się bardzo dobrze. Na twarzy wygląda bardzo ładnie, chociaż trzeba uważać z suchymi skórkami. Ja mam z tym problem i czasem, gdy przesadzę z ilością to mam takie brzydkie placki.

Ja jestem bardzo zadowolona i polecam

Aaaa, jeszcze jedno - mam jeszcze korektor Medium, bo mój główny problem to duże, fioletowe cienie pod oczami. Planuję kupić pędzel do niego, na razie nakładam palcem. Krycie naprawdę niesamowite, lepsze niż Mac Pro Longwear, którego wcześniej używałam. Nakładam go na krem, bo nałożony na podkład wygląda nie za dobrze, nienaturalnie Myślę, że z pędzlem zakryje moje cienie w 100%, bo na razie jeszcze trochę brakuje Szukałam takiego korektora od 2 lat, kto by pomyślał, że taki proszek da radę!

Edytowane przez Fionaaa
Czas edycji: 2013-03-31 o 19:16
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 10:00   #824
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

a lepszy kształt flat top czy kabuki?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 10:52   #825
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
a lepszy kształt flat top czy kabuki?
ja osobiscie wole kabuki. mam flata z edm ktorego rzucilam w ciemny kat bo bardzo drapal mi twarz
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2013-04-01 o 10:55
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 10:55   #826
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
a lepszy kształt flat top czy kabuki?
zalezy- moj flat z annabelle jest mięciusi, ale zbity. Robi duze krycie.
kabuki jest od naturalnego, delikatnego efektu, ale nie da sie nim zbudować krycia, jakiego oczekuję
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 11:13   #827
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez anitusica Pokaż wiadomość
zalezy- moj flat z annabelle jest mięciusi, ale zbity. Robi duze krycie.
kabuki jest od naturalnego, delikatnego efektu, ale nie da sie nim zbudować krycia, jakiego oczekuję
da sie - mowie to z doswiadczenia, flata tez na poczatku wybralam wlasnie dla krycia i tez daje wrazenie miekkiego pod palcami. kabuki rownie dobrze sie spisuje
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 14:23   #828
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Fiona zazdroszczę, ze pierwsze podejście do minerałów i udane...
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 15:35   #829
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cera : mieszana,odwodniona,przet łuszczająca się w strefie T, policzki normalne z tendencją do rumieni, niespodzianki sporadyczne "okresowe" . Dużo blizn potrądzikowych,wągry.

Pod podkład: Agrile Provence SPF 30 do twarzy i ciała 100ml Bio.Czekam aż się troche wchłonie a następnie zbieram nadmiar dociskając chusteczkę.

Podkład: AM korektor Medium pod oczy i na zaczerwienienia (uważajcie na niego w dużej ilości, bo potrafi nadać cerze zielony odcień!), podkład AM Golden Fair Kryjący(z Colorstay'a pasuje mi San Beige 180 który jest ciut za różowy dla mnie), róż Sunrise. Podkład i korektor nakładam pędzlem Hakuro H50s

Wykończenie: czasem zraszam twarz hydrolatem co powoduje efekt glowy skin,taki bardzo naturalny. Do utrwalenia używam pudru Sensique Mat Finish 03(nakładany pędzlem nie jest wcale taki ciemny,nadaje zdrowy koloryt) lub puder dla dzieci z BD.

Czasem są dni kiedy się waży i mam efekt ciasta,ale są też takie dni w których moj makijaz wygląda świetnie od 6 rano do 17. Z filtra jestem zadowolona,nawilża i nie zapycha, podkład również mi służy.

__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-01, 18:03   #830
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
Cera : mieszana,odwodniona,przet łuszczająca się w strefie T, policzki normalne z tendencją do rumieni, niespodzianki sporadyczne "okresowe" . Dużo blizn potrądzikowych,wągry.

Pod podkład: Agrile Provence SPF 30 do twarzy i ciała 100ml Bio.Czekam aż się troche wchłonie a następnie zbieram nadmiar dociskając chusteczkę.

Podkład: AM korektor Medium pod oczy i na zaczerwienienia (uważajcie na niego w dużej ilości, bo potrafi nadać cerze zielony odcień!), podkład AM Golden Fair Kryjący(z Colorstay'a pasuje mi San Beige 180 który jest ciut za różowy dla mnie), róż Sunrise. Podkład i korektor nakładam pędzlem Hakuro H50s

Wykończenie: czasem zraszam twarz hydrolatem co powoduje efekt glowy skin,taki bardzo naturalny. Do utrwalenia używam pudru Sensique Mat Finish 03(nakładany pędzlem nie jest wcale taki ciemny,nadaje zdrowy koloryt) lub puder dla dzieci z BD.

Czasem są dni kiedy się waży i mam efekt ciasta,ale są też takie dni w których moj makijaz wygląda świetnie od 6 rano do 17. Z filtra jestem zadowolona,nawilża i nie zapycha, podkład również mi służy.


mam cerę prawie identyczną.
Używasz jakichś maści/kremów/ toników na blizny?
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 19:02   #831
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
Fiona zazdroszczę, ze pierwsze podejście do minerałów i udane...
Więcej szczęścia niż rozumu Byłam niesamowicie zaskoczona po pierwszym razie z AM, że twarz wygląda tak dobrze. Mam nadzieję, że to się nie zmieni
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 19:06   #832
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
mam cerę prawie identyczną.
Używasz jakichś maści/kremów/ toników na blizny?
na blizny używam eliksiru na przebarwienia z ZSK i toniku depigmentacyjnego też z ZSK. skuteczność oceniam na 6/7 na 10. bardziej mi pomogła szczoteczka do mycia twarzy z rossmanna. świetnie usuwa zaskórniki zamknięte i ładnie oczyszcza pory. myślę duży wpływ na blizny ma filtr. od kiedy go używam nie robią mi sie czerwone ślady po syfkach(blizn nie wolno opalać)
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 19:09   #833
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

a czy należy używać pod podkład primerów a na podkład wykonczenia pudrem? tak jak pisałam dopiero zaczynam i nie mam zadnego primera mineralnego ani pudru zeby wykonczyc i nie wiem czy to nie zaburzy mi oceny minerałów
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 19:18   #834
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
Więcej szczęścia niż rozumu Byłam niesamowicie zaskoczona po pierwszym razie z AM, że twarz wygląda tak dobrze. Mam nadzieję, że to się nie zmieni
ja miałam tak samo AM sprawdziło się u mnie świetnie za pierwszym razem. 1 warstwa świetnie kryje(formuła kryjąca). Lily Lolo przy AM to puder transparentny aaa jeśli komuś pasuje w LL warm peach niech celuje w goldeny, jeśli blondie to celować w beige(w moim odczuciu beige jest różowawy). w LL musiałam nakładać 3 warstwy a i tak były prześwity ;/ i ten męczący zapach..wrr

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
a czy należy używać pod podkład primerów a na podkład wykonczenia pudrem? tak jak pisałam dopiero zaczynam i nie mam zadnego primera mineralnego ani pudru zeby wykonczyc i nie wiem czy to nie zaburzy mi oceny minerałów
myślę że primery są bardzo przydatne przy wysokich filtrach, tłustych kremach na dzień czy tłustej cerze. kiedyś próbowałam nakładać minerały na białą glinke. jakoś dziwnie cera wyglądała i zmniejszyło się krycie. lubie kiedy buzia jest troche "mokra" bo wtedy minerałki fajnie się rozprowadzają i dają naturalny efekt. na "matowym podłożu" podkład się tępo aplikował ;/

jedna z Was pisała o primerze skrobia,zielona glinka i cynamon. skrobie to rozumiem ale zielona glinke i cynamon? bałabym się cynamonu bo może uczulić i zrobić na twarzy buraka:< proszę o wyjaśnienie tego wynalazku
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 19:31   #835
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
na blizny używam eliksiru na przebarwienia z ZSK i toniku depigmentacyjnego też z ZSK. skuteczność oceniam na 6/7 na 10. bardziej mi pomogła szczoteczka do mycia twarzy z rossmanna. świetnie usuwa zaskórniki zamknięte i ładnie oczyszcza pory. myślę duży wpływ na blizny ma filtr. od kiedy go używam nie robią mi sie czerwone ślady po syfkach(blizn nie wolno opalać)
Jest to typowo Rossmannowa szczoteczka czy jakaś konkretna firma?
Napisz o niej coś wiecęj, prooszę. Może być na priv
Walczę z zaskórnikami od 2 lat, niestety często mam odruch wygniatania ich ręcznie, tworzą się stany zapalne, blizny. Jakoś nie mogę pozbyć się tego nawyku w całości

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość


...lubie kiedy buzia jest troche "mokra" bo wtedy minerałki fajnie się rozprowadzają i dają naturalny efekt. na "matowym podłożu" podkład się tępo aplikował ;/


...bałabym się cynamonu bo może uczulić i zrobić na twarzy buraka:<

Może to będzie zbawcza metoda-mokra buzia, a nie mokry pędzel!



U mnie maseczka cynamonowa trzymana 5 min spowodowała palenie twarzy nie wspominając o tej "pięknej" czerwieni na twarzy....
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 19:36   #836
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Odp: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny pozwoliłam sobie napisać, bo taka szczoteczke miałam i do twarzy z niedoskonalosciami się nie nadaje bo wszystkie zarazki są roznoszone po całej twarzy i zamiast wygladac ładniej to wygląda się jeszcze gorzej.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 19:39   #837
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Odp: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

dziewczyny co to w ogóle jest primer ??
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 19:47   #838
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: Odp: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
Jest to typowo Rossmannowa szczoteczka czy jakaś konkretna firma?
Napisz o niej coś wiecęj, prooszę. Może być na priv
Walczę z zaskórnikami od 2 lat, niestety często mam odruch wygniatania ich ręcznie, tworzą się stany zapalne, blizny. Jakoś nie mogę pozbyć się tego nawyku w całości

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------




Może to będzie zbawcza metoda-mokra buzia, a nie mokry pędzel!



U mnie maseczka cynamonowa trzymana 5 min spowodowała palenie twarzy nie wspominając o tej "pięknej" czerwieni na twarzy....
mokra w sensie troszke tłusta tak chodzi o szczoteczke z rosa for your beauty

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny pozwoliłam sobie napisać, bo taka szczoteczke miałam i do twarzy z niedoskonalosciami się nie nadaje bo wszystkie zarazki są roznoszone po całej twarzy i zamiast wygladac ładniej to wygląda się jeszcze gorzej.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dlatego napisałam że radzi sobie z zaskórnikami zamkniętymi (czyt. wągry i podskorne małe grudki). te podskórne powyłaziły na wierzch i miałam gładka buzie z tych miejscach. masz racje,nie należy używać takich szczoteczek przy ropnych zapaleniach bo rozniosą się dalej
przy pierwszym użyciu byłam zaskoczona delikatnością tej szczoteczki taki mały off top
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.


Edytowane przez adie94
Czas edycji: 2013-04-01 o 19:49
adie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 14:21   #839
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Odp: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
dziewczyny co to w ogóle jest primer ??
To samo, co baza pod podkład.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 14:45   #840
Linciule
Raczkowanie
 
Avatar Linciule
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 157
Dot.: Odp: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny!
Zwracam się do Was z prośbą o pomoc i radę. Dużo się naczytałam o podkładach AM i chciałabym je wypróbować ale mam problem z odcieniem. Latem używam podkładu Bourjois healthy mix w kolorze 52, a zimą 51. Może któraś z Was używała lub miała do czynienia z tym podkładem i będzie mogła mi doradzić jaki kolor wybrać : )
Linciule jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.