Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post! - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-02-05, 12:53   #2911
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cze¶æ dziewczyny. Czy która¶ mia³a styczno¶æ z produktami sprzedawcy encantodobrasil1? Szuka³am w wyszukiwarce, ale nic mi nie wyskoczy³o
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-05, 14:29   #2912
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 6 118
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Dziewczyny czy robi³a sobie która¶ prostowanie Nanokeratin? Znalaz³am groupon za 350z³

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pollinaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-05, 21:28   #2913
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra dziewczyny, dzisiaj dosta³am preparat, wiêc jutro nak³adam mam nadziejê, ¿e bêdzie siê czym chwaliæ. Oczywi¶cie suszarkê muszê po¿yczyæ, bo zapomnialam o takim drobiazgu
I trzymaæ kciuki! Bo jak ch³opak nak³ada to niczego nie mo¿na byæ pewn±

Wys³ane z mojej el dziewi±tki : )
Trzymam kciuki Pochwal siê efektem po zabiegu

Cytat:
Napisane przez Linka1984 Poka¿ wiadomo¶æ
dobra , przekona³a¶ mnie zamawiam zestaw..proszê tylko o Twoj± opiniê , wklejam zdjêcie , czy mam kupiæ 50ml czy 75ml??? to zdjêcie aktualne przed sekunda robione , przestan± siê tak wywijaæ po zabiegu?? bo w sumie na tymnajbardziej mi zale¿y
Pytanie co prawda nie do mnie, ale te¿ odpowiem Z tego co widaæ masz w³osy pocieniowane, a takie z regu³y s± bardziej "niesforne". Wiêc wydaje mi siê ¿e po pewnym czasie od zabiegu, jak keratyna juz zd±zy siê trochê wyp³ukac mog± zacz±æ siê znowu trochê wywijaæ wywijaæ

Na Twoim miejscu wzie³am bym na wszelki wypadek 75 ml. Lepiej jak troche zostanie ni¿ ma brakn±æ
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-05, 21:35   #2914
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 3 546
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Jak siê cieszê ¿e znalaz³am ten w±tek Ju¿ my¶la³am o prostowaniu chemicznym a tu taka niespodzianka
Mam bardzo beznadziejne w³osy, tak to najlepsze okre¶lenie Ani to proste, ani krêcone, ju¿ mam ich do¶æ. Boje sie tylko, ¿e to prostowanie nie podo³a, bo na dodatek strasznie sie pusz±.

Mam teraz pytanie, dla was pewnie zwyczajnie g³upie, ale nie mam w ogóle w tym temacie pojêcia Czytaj±c wasze wpisy zobaczy³am, ¿e robicie prostowanie 'po domowemu' i tak sie zastanawiam, czy salony fryzjerskie te¿ go wykonuj±? Nie ufam sobie w tej kwestii i wola³abym zap³aciæ, ale mieæ to porz±dnie zrobione. I jak wygl±da kwestia dochodzenia do siebie w³osa? Chodzi mi o to, czy on zacznie siê stopniowo krêciæ i wracaæ do poprzedniego stanu, czy jakie¶ 'efekty uboczne' widaæ?

Edytowane przez inga21
Czas edycji: 2014-02-05 o 21:39
inga21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-05, 21:40   #2915
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 967
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Jestem po
jutro napisze wra¿enia i zrobiê zdjêcie po pierszym myciu, bo chyba bêdzie najbardziej wiarygodne. Teraz oczywi¶cie s± ¶liczne, ale jak siê im po¶wiêci³o kilka godzin to nic dziwnego i przyznam, ¿e mia³am nadziejê, ¿e przesadzacie z tym smrodem ale niestety rycza³am jak bóbr i wietrzy³am ju¿ ze trzy razy.
No nic cieszê siê, ¿e jestem ju¿ po

Wys³ane z mojej el dziewi±tki : )
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-06, 00:25   #2916
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez inga21 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak siê cieszê ¿e znalaz³am ten w±tek Ju¿ my¶la³am o prostowaniu chemicznym a tu taka niespodzianka
Mam bardzo beznadziejne w³osy, tak to najlepsze okre¶lenie Ani to proste, ani krêcone, ju¿ mam ich do¶æ. Boje sie tylko, ¿e to prostowanie nie podo³a, bo na dodatek strasznie sie pusz±.

Mam teraz pytanie, dla was pewnie zwyczajnie g³upie, ale nie mam w ogóle w tym temacie pojêcia Czytaj±c wasze wpisy zobaczy³am, ¿e robicie prostowanie 'po domowemu' i tak sie zastanawiam, czy salony fryzjerskie te¿ go wykonuj±? Nie ufam sobie w tej kwestii i wola³abym zap³aciæ, ale mieæ to porz±dnie zrobione. I jak wygl±da kwestia dochodzenia do siebie w³osa? Chodzi mi o to, czy on zacznie siê stopniowo krêciæ i wracaæ do poprzedniego stanu, czy jakie¶ 'efekty uboczne' widaæ?
Salony równie¿ wykonuj± prostowanie ale niestety ¿ycz± sobie za to bardzo du¿e kwoty. Szkoda wydawaæ a¿ tyle pieniêdzy, tym bardziej ¿e zabieg do trudnych nie nale¿y, tym bardziej jak siê znajdzie jak±¶ osobê do pomocy

Efekt prostych w³osów utrzymuje siê ró¿nie, wszystko zale¿y od osoby. U jednej w³osy wróc± do takiego samego skrêtu jak przed prostowaniem a u innej wyprostowane w³osy bêd± ca³y czas proste a krêciæ siê bêdzie tylko odrost. Na to nie ma regu³y
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-06, 10:33   #2917
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
Salony równie¿ wykonuj± prostowanie ale niestety ¿ycz± sobie za to bardzo du¿e kwoty. Szkoda wydawaæ a¿ tyle pieniêdzy, tym bardziej ¿e zabieg do trudnych nie nale¿y, tym bardziej jak siê znajdzie jak±¶ osobê do pomocy

Efekt prostych w³osów utrzymuje siê ró¿nie, wszystko zale¿y od osoby. U jednej w³osy wróc± do takiego samego skrêtu jak przed prostowaniem a u innej wyprostowane w³osy bêd± ca³y czas proste a krêciæ siê bêdzie tylko odrost. Na to nie ma regu³y
A wykonuj± go w ten sam sposób, bo instrukcja jest jedna


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-02-06, 10:50   #2918
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Linka1984 Poka¿ wiadomo¶æ
dobra , przekona³a¶ mnie zamawiam zestaw..proszê tylko o Twoj± opiniê , wklejam zdjêcie , czy mam kupiæ 50ml czy 75ml??? to zdjêcie aktualne przed sekunda robione , przestan± siê tak wywijaæ po zabiegu?? bo w sumie na tym najbardziej mi zale¿y
Ja mam cieniowane i mam proste. Ale rób tradycyjn± metod±, nie rób normaln±. No i w sobotê prostowa³am kole¿ance, która te¿ ma cieniowane, ale krêcone i te¿ s± idealnie proste i wziê³abym 75
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-06, 10:52   #2919
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 6 202
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam cieniowane i mam proste. Ale rób tradycyjn± metod±, nie rób normaln±. No i w sobotê prostowa³am kole¿ance, która te¿ ma cieniowane, ale krêcone i te¿ s± idealnie proste i wziê³abym 75
dziekuje bardzo za odpowiedz, na tak± liczylam teraz po przeczytaniu bloga i zobaczeniu filmików na youtubie jestes dla mnie guru i przepraszam z góry za pytania ewentualne jakie mog± pa¶æ z mojej strony

ps. jaka to normalna a jaka tradycyjna??
__________________
Jagoda




3690 gram szcze¶cia <3
Linka1984 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-06, 11:54   #2920
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

tradycyjna to ta, któr± robisz z instrukcj±. a mieszana to mieszasz keratynê i od¿ywkê i prostujesz po prostu 1 raz.
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-06, 12:00   #2921
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 6 202
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
tradycyjna to ta, któr± robisz z instrukcj±. a mieszana to mieszasz keratynê i od¿ywkê i prostujesz po prostu 1 raz.
dziekuje , na dniach zamówiê zestawik i pochwalê siê po jak juz zrobie..musze teraz odczekaæ 2 tyg od farbowania , a farbowa³am 2 dni temu
__________________
Jagoda




3690 gram szcze¶cia <3
Linka1984 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-06, 12:12   #2922
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 3 546
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
Salony równie¿ wykonuj± prostowanie ale niestety ¿ycz± sobie za to bardzo du¿e kwoty. Szkoda wydawaæ a¿ tyle pieniêdzy, tym bardziej ¿e zabieg do trudnych nie nale¿y, tym bardziej jak siê znajdzie jak±¶ osobê do pomocy

Efekt prostych w³osów utrzymuje siê ró¿nie, wszystko zale¿y od osoby. U jednej w³osy wróc± do takiego samego skrêtu jak przed prostowaniem a u innej wyprostowane w³osy bêd± ca³y czas proste a krêciæ siê bêdzie tylko odrost. Na to nie ma regu³y
Dziêkujê za odpowied¼
Nie da siê tego zepsuæ? To znaczy s³ysza³y¶cie o przypadkach, kiedy komu¶ po takim zabiegu co¶ siê sta³o z w³osami? Wszêdzie s± wypisane same pozytywne strony, a chcia³abym zobaczyæ t± ciemn± stronê
inga21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-06, 12:21   #2923
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez inga21 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê za odpowied¼
Nie da siê tego zepsuæ? To znaczy s³ysza³y¶cie o przypadkach, kiedy komu¶ po takim zabiegu co¶ siê sta³o z w³osami? Wszêdzie s± wypisane same pozytywne strony, a chcia³abym zobaczyæ t± ciemn± stronê
Je¿eli dobrze przeprowadzi siê zabieg i dok³adnie na³ozy siê na wszystkie w³osy preparat nie powinno siê staæ nic z³ego Nak³adanie keratyny mo¿na porównaæ do nak³adania farby na w³osy za pomoc± pêdzelka, z t± ró¿nic± ¿e omija siê skórê g³owy i w³osy dzieli siê na cieñsze pasma. Osobi¶cie nie znam nikogo komu ten zabieg ¼le by wp³yn±³ na w³osy, podejrzewam ¿e jedynie na bardzo cieniutkich w³osach móg³by siê nie sprawdziæ.
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-06, 20:01   #2924
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 967
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

W³a¶nie umy³am w³osy, zrobi³am zdjêcia i od razu lecê na Wiza¿ pochwaliæ siê efektem. Je¶li która¶ z Was jest tu i jeszcze siê waha to niech przestanie i zamawia zaraz keartynê

Zabieg dla mnie to by³a ciê¿ka próba, przyznajê, ¿e w po³owie chcia³am pieprzn±æ pendzelkiem i po prostu umyæ g³owê. A jak siedzia³am ju¿ z wyprostwanymi w³osami po szamponie, to w ogóle mia³am straszny kryzys i tylko ciekawo¶æ pogna³a mnie dalej. Wszystko trwa³o 6 godzin 45 minut Samo suszenie z keratyn± to pó³torej godziny, z od¿ywk± ju¿ idzie znacznie ³atwiej, bo po³owê jej siê jednak sp³ukuje.
Ostatecznie robi³am sama, ch³opak tylko asystowa³ i podpowiada³ gdzie z ty³u jeszcze do³o¿yæ. Tak¿e jak która¶ nie ma nikogo do pomocy to naprawdê nie jest wielki problem : )

I teraz tak:
Pierwsze zdjêciê to moje w³osy, nieco rozprostowane przy suszeniu. Naturalnie s± bardziej krêcone, ale nie mam ¿adnego zdjêcia 'zaraz po wstaniu'
I dwie ostatnie: Ta da! Moje w³osy dzisiaj po myciu i tylko wysuszeniu. W koñcu mogê je normalnie rozczesaæ. S± bardzo miêkkie i mi³e w dotyku, nawet koñcówki, które po prostownicy by³y szorstkie, teraz nie ró¿ni± siê od reszty w³osów jaki¶ cud chyba ; )

Generalnie naprawdê zabieg zaj±³ mi du¿o czasu i ³ez, ale warto by³o
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00484.jpg (137,5 KB, 68 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg CAM00513.jpg (75,3 KB, 58 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg CAM00514.jpg (71,6 KB, 54 za³adowañ)
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-06, 21:23   #2925
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie umy³am w³osy, zrobi³am zdjêcia i od razu lecê na Wiza¿ pochwaliæ siê efektem. Je¶li która¶ z Was jest tu i jeszcze siê waha to niech przestanie i zamawia zaraz keartynê

Zabieg dla mnie to by³a ciê¿ka próba, przyznajê, ¿e w po³owie chcia³am pieprzn±æ pendzelkiem i po prostu umyæ g³owê. A jak siedzia³am ju¿ z wyprostwanymi w³osami po szamponie, to w ogóle mia³am straszny kryzys i tylko ciekawo¶æ pogna³a mnie dalej. Wszystko trwa³o 6 godzin 45 minut Samo suszenie z keratyn± to pó³torej godziny, z od¿ywk± ju¿ idzie znacznie ³atwiej, bo po³owê jej siê jednak sp³ukuje.
Ostatecznie robi³am sama, ch³opak tylko asystowa³ i podpowiada³ gdzie z ty³u jeszcze do³o¿yæ. Tak¿e jak która¶ nie ma nikogo do pomocy to naprawdê nie jest wielki problem : )

I teraz tak:
Pierwsze zdjêciê to moje w³osy, nieco rozprostowane przy suszeniu. Naturalnie s± bardziej krêcone, ale nie mam ¿adnego zdjêcia 'zaraz po wstaniu'
I dwie ostatnie: Ta da! Moje w³osy dzisiaj po myciu i tylko wysuszeniu. W koñcu mogê je normalnie rozczesaæ. S± bardzo miêkkie i mi³e w dotyku, nawet koñcówki, które po prostownicy by³y szorstkie, teraz nie ró¿ni± siê od reszty w³osów jaki¶ cud chyba ; )

Generalnie naprawdê zabieg zaj±³ mi du¿o czasu i ³ez, ale warto by³o
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-06, 22:09   #2926
xxolciaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxolciaxx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Dziewczyny proszê o pomoc Chcê zrobiæ prostowanie mojej siostrze keratyn± COCOCHOCO i st±d moje 2 pytania:

1) Czy macie jakiego¶ zaufanego sprzedawcê, je¶li chodzi o tê keratynê?

2) Czy my¶licie, ¿e na takie w³osy jak na za³±czonym obrazku (nie s± zbyt gêste) potrzebne jest 75 ml czy ile?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Zdj_cie0020.jpg (63,7 KB, 40 za³adowañ)
__________________
Training

Edytowane przez xxolciaxx
Czas edycji: 2014-02-06 o 22:10
xxolciaxx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-06, 22:14   #2927
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie umy³am w³osy, zrobi³am zdjêcia i od razu lecê na Wiza¿ pochwaliæ siê efektem. Je¶li która¶ z Was jest tu i jeszcze siê waha to niech przestanie i zamawia zaraz keartynê

Zabieg dla mnie to by³a ciê¿ka próba, przyznajê, ¿e w po³owie chcia³am pieprzn±æ pendzelkiem i po prostu umyæ g³owê. A jak siedzia³am ju¿ z wyprostwanymi w³osami po szamponie, to w ogóle mia³am straszny kryzys i tylko ciekawo¶æ pogna³a mnie dalej. Wszystko trwa³o 6 godzin 45 minut Samo suszenie z keratyn± to pó³torej godziny, z od¿ywk± ju¿ idzie znacznie ³atwiej, bo po³owê jej siê jednak sp³ukuje.
Ostatecznie robi³am sama, ch³opak tylko asystowa³ i podpowiada³ gdzie z ty³u jeszcze do³o¿yæ. Tak¿e jak która¶ nie ma nikogo do pomocy to naprawdê nie jest wielki problem : )

I teraz tak:
Pierwsze zdjêciê to moje w³osy, nieco rozprostowane przy suszeniu. Naturalnie s± bardziej krêcone, ale nie mam ¿adnego zdjêcia 'zaraz po wstaniu'
I dwie ostatnie: Ta da! Moje w³osy dzisiaj po myciu i tylko wysuszeniu. W koñcu mogê je normalnie rozczesaæ. S± bardzo miêkkie i mi³e w dotyku, nawet koñcówki, które po prostownicy by³y szorstkie, teraz nie ró¿ni± siê od reszty w³osów jaki¶ cud chyba ; )

Generalnie naprawdê zabieg zaj±³ mi du¿o czasu i ³ez, ale warto by³o
Super wysz³o

Cytat:
Napisane przez xxolciaxx Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny proszê o pomoc Chcê zrobiæ prostowanie mojej siostrze keratyn± COCOCHOCO i st±d moje 2 pytania:

1) Czy macie jakiego¶ zaufanego sprzedawcê, je¶li chodzi o tê keratynê?

2) Czy my¶licie, ¿e na takie w³osy jak na za³±czonym obrazku (nie s± zbyt gêste) potrzebne jest 75 ml czy ile?
1) Zaufani sprzedawcy podani s± w pierwszym po¶cie
2) Na wszelki wypadek wziê³abym 75 ml, najwy¿ej zostanie
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-07, 10:18   #2928
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 6 202
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

witam , dzi¶ zamowilam zestaw encanto 75ml od leoberta..no to czekamy mam zamiar zrobic za tydzien w weekend , pochwalê siê efektami , jeszcze raz dziekuje za wyja¶nienia wszystkiego zw³aszcza Tobie agg
__________________
Jagoda




3690 gram szcze¶cia <3
Linka1984 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-07, 10:24   #2929
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

a nie ma za co powodzenia
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-07, 11:31   #2930
xxolciaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxolciaxx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
Super wysz³o



1) Zaufani sprzedawcy podani s± w pierwszym po¶cie
2) Na wszelki wypadek wziê³abym 75 ml, najwy¿ej zostanie
ad 1) Nic mi to nie daje, bo oni sprzedaj± encanto.. Czy kto¶ kupowa³ mo¿e Cocochoco i mo¿e co¶ powiedzieæ o sprzedawcy hubert2804? Albo poleciæ mi kogo¶ innego
ad 2) Dziêki tak w³a¶nie my¶lê, ¿e trochê zostanie, ale czu³abym siê bezpieczniej z tym ma³ym zapasem
__________________
Training
xxolciaxx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-07, 16:09   #2931
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomo¶ci: 1 625
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez xxolciaxx Poka¿ wiadomo¶æ
ad 1) Nic mi to nie daje, bo oni sprzedaj± encanto.. Czy kto¶ kupowa³ mo¿e Cocochoco i mo¿e co¶ powiedzieæ o sprzedawcy hubert2804? Albo poleciæ mi kogo¶ innego
ad 2) Dziêki tak w³a¶nie my¶lê, ¿e trochê zostanie, ale czu³abym siê bezpieczniej z tym ma³ym zapasem
Ja ostatnio kupi³am od cocochoco1 - ale widzê, ¿e teraz ten u¿ytkownik niczego nie sprzedaje, wiêc nie pomogê. Za to odradza³am tu kiedy¶ pewnego innego u¿ytkownika, nie chcê mu robiæ jakiej¶ strasznej antyreklamy i od razu psuæ ca³ego interesu, ale uwa¿aj. Je¶li Ci siê chce, to przeszukaj w±tek, teraz pamiêtam tylko, ¿e na pewno nie by³ to ¿aden Hubert

Aaa, i zgadzam siê, we¼ 75ml.
LilyAllen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-07, 17:05   #2932
xxolciaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxolciaxx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Poka¿ wiadomo¶æ
Ja ostatnio kupi³am od cocochoco1 - ale widzê, ¿e teraz ten u¿ytkownik niczego nie sprzedaje, wiêc nie pomogê. Za to odradza³am tu kiedy¶ pewnego innego u¿ytkownika, nie chcê mu robiæ jakiej¶ strasznej antyreklamy i od razu psuæ ca³ego interesu, ale uwa¿aj. Je¶li Ci siê chce, to przeszukaj w±tek, teraz pamiêtam tylko, ¿e na pewno nie by³ to ¿aden Hubert

Aaa, i zgadzam siê, we¼ 75ml.
dziêki przeszukaæ ca³y w±tek to wyzwanie..;d
__________________
Training
xxolciaxx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-07, 17:41   #2933
majka521
Raczkowanie
 
Avatar majka521
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 454
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Hej dziewczyny! W³a¶nie zastanawiam siê nad zakupem, ale wci±¿ mam pewne w±tpliwo¶ci...
Mam cienkie i dosyæ rzadkie w³osy lekko za ramiona, codziennie prostuje, b±d¼ zwi±zuje, poniewa¿ nie s± one ani proste, ani falowane.. Na pewno mnie rozumiecie
Chcia³abym spytaæ, czy te preparaty nie zniszcz± mi bardziej w³osów? Nadaj± siê na taki typ jak mam? Jak my¶licie?
__________________
Matura 2014

Od kwietnia æwiczê!


Moja wymiana!
majka521 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-07, 17:55   #2934
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

zrobi³am encanto

uliz straszny. Ale najbardziej cieszê siê z g³adko¶ci w³osów i miêsisto¶ci jak± nabra³y. Pasma przy twarzy nie s± idealnie proste, delikatnie siê wyginaj± ale mo¿e przez to, ¿e zak³adam je za uszy.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-07, 18:06   #2935
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
zrobi³am encanto

uliz straszny. Ale najbardziej cieszê siê z g³adko¶ci w³osów i miêsisto¶ci jak± nabra³y. Pasma przy twarzy nie s± idealnie proste, delikatnie siê wyginaj± ale mo¿e przez to, ¿e zak³adam je za uszy.
no brawo w koñcu
uliz minie
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-07, 18:18   #2936
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
no brawo w koñcu
uliz minie
wszystko dziêki Tobie/przez Ciebie
jeszcze raz dziêki
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-07, 23:40   #2937
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 6 118
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Znalaz³am na grouponie keratynowe prostowanie za 199z³ niezale¿nie od d³ugo¶ci Jak mia³abym kupowaæ te minimum 150ml na mój g±szcz to ju¿ wolê salon, niewiele dop³acê i w domu powietrza nie zatrujê

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pollinaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-08, 00:29   #2938
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez majka521 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny! W³a¶nie zastanawiam siê nad zakupem, ale wci±¿ mam pewne w±tpliwo¶ci...
Mam cienkie i dosyæ rzadkie w³osy lekko za ramiona, codziennie prostuje, b±d¼ zwi±zuje, poniewa¿ nie s± one ani proste, ani falowane.. Na pewno mnie rozumiecie
Chcia³abym spytaæ, czy te preparaty nie zniszcz± mi bardziej w³osów? Nadaj± siê na taki typ jak mam? Jak my¶licie?
Wstaw jakie¶ zdjêcie w³osów, ³atwiej bêdzie doradziæ
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-08, 08:13   #2939
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 2 595
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Dziewczyny, mam pytanie do metody mieszanej. Mycie po trzech godzinach ma odbyæ siê szamponem z zestawu?
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany pogl±dów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-08, 08:17   #2940
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

nie , tym co zwykle myjesz , ale nie musisz myæ po tych 3 godzinach
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:32.