problem z wagaaaaa ehhhhh - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-28, 18:39   #1
usiulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Unhappy

problem z wagaaaaa ehhhhh


witam
Jak zapewne wiele tutaj osob mam prob;em ze swoja waga a wlasciwie jej utrata. klika miesiecy temu byłam na diecie "kopenhadzkiej" na ktorej schudlam 8kilo . niestety nie dlugo to trwalo bo po zaledwie 2 miesiacach wszystko co stracilam wrocilo teraz nie wiem co mam dalej z tym robic. Dostalam diete "odchudzanie na zawolanie" ale jakos wierzyc mi sie nie chce...;/ polega ona na prawidlowym zywieniu czy cos takiego... moze ktos z Was slyszal o niej i wie cos na jej temat?
moze ktos wie co mi doradzic i jak schudnac zeby potem nie przytyc BLAGAM
pzdr
usiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 19:17   #2
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: problem z wagaaaaa ehhhhh

aaaaa! kopenhaska to dieta najgorsza z możliwych! ile masz lat, proszę powiedz, że więcej niż naście...
ile jesz teraz kalorii?

oblicz swoje zapotrzebowanie energetyczne to po pierwsze. po drugie - jedz pięć regularnych posiłków.
kurczę, wróć... wklej tu przykladowy jadlospis, to Ci powiem co ewentualnie zmienić, gdzie dodać itd.

a odchudzanie na zawołanie to zapewne ściema.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 11:12   #3
BunnyZukino333
Rozeznanie
 
Avatar BunnyZukino333
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kontownia koło kielc
Wiadomości: 819
GG do BunnyZukino333
Dot.: problem z wagaaaaa ehhhhh

Nie ma innego sposobu na zrzucenie zbędnych kg jak zmiana nawyków żywieniowych.Wątpię,żeby jakaś dieta trwająca 2 tygodnie na tyle zmieniła metabolizm,żeby po odejściu od niej kg nie wracały.Zbilansowana dieta z spora zawartością białka (5 posiłków dziennie) do tego ćwiczenia i będzie dobrze.
pozdrawiam
__________________
"Nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że jego osiągniecie wymaga czasu,czas i tak upłynie"
BunnyZukino333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 15:31   #4
Sherrie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 774
Dot.: problem z wagaaaaa ehhhhh

Cytat:
Napisane przez usiulka Pokaż wiadomość
witam
Jak zapewne wiele tutaj osob mam prob;em ze swoja waga a wlasciwie jej utrata. klika miesiecy temu byłam na diecie "kopenhadzkiej" na ktorej schudlam 8kilo . niestety nie dlugo to trwalo bo po zaledwie 2 miesiacach wszystko co stracilam wrocilo teraz nie wiem co mam dalej z tym robic. Dostalam diete "odchudzanie na zawolanie" ale jakos wierzyc mi sie nie chce...;/ polega ona na prawidlowym zywieniu czy cos takiego... moze ktos z Was slyszal o niej i wie cos na jej temat?
moze ktos wie co mi doradzic i jak schudnac zeby potem nie przytyc BLAGAM
pzdr

Znam osoby, ktore stosuja diete kopenhaska regularnie i ja chwala. Ja tez ja zrobilam i tez schudlam (5kg) i przytylam
Przytylas dlatego, ze w czasie diety jadlas malo kalorii i utracilas glownie wode i toksyny. Po diecie moze i sie nie rzucilas lapczywie na slodycze, no ale jak znam zycie jadlas o wieeele wiecej (szczegolnie pod wzgledem kalorii), wiec wystapil nasz "ukochany" efekt jo-jo.
Dieta ktora dostalas jest odzwirciedleniem 10 pż o ktorych mozesz przeczyac w watkach podwieszonych.
Z tego co wiem, to mozna jesc naprawde duzo i smacznie i chudnac rownie szybko jak podczas stoswania glodowki.
Polecam przeczytanie watkow podwieszonych i przykladowych jadlospisow z literka R(edukcja), i z watku Nasze Codzienne Jadlospisy (z R) ;]
Da Ci to do myslenia i na pewno uda Ci sie skomponowac menu dla siebie ;]
trzymam kciuki
Sherrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 19:37   #5
Papillon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 637
Dot.: problem z wagaaaaa ehhhhh

Ile ważysz i ile masz wzrostu?
Papillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 18:35   #6
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: problem z wagaaaaa ehhhhh

Cytat:
Napisane przez BunnyZukino333 Pokaż wiadomość
Nie ma innego sposobu na zrzucenie zbędnych kg jak zmiana nawyków żywieniowych.Wątpię,żeby jakaś dieta trwająca 2 tygodnie na tyle zmieniła metabolizm,żeby po odejściu od niej kg nie wracały.Zbilansowana dieta z spora zawartością białka (5 posiłków dziennie) do tego ćwiczenia i będzie dobrze.
pozdrawiam
Moze zmienic metabolizm, a raczej konkretnie go rozregulowac.

Cytat:
Napisane przez Sherrie Pokaż wiadomość
Znam osoby, ktore stosuja diete kopenhaska regularnie i ja chwala. Ja tez ja zrobilam i tez schudlam (5kg) i przytylam
Glupich nie sieja....
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 22:23   #7
Larissis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 289
Dot.: problem z wagaaaaa ehhhhh

Też mam problem z wagą, ale największy to żeby na nią wejść.... załosne
Larissis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-06, 18:18   #8
usiulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: problem z wagaaaaa ehhhhh

hehe znam to najgorzej zaczac . Ja zaczynam codziennie do poludnia jest ok ale jak wracam z pracy to koniec chowac lodowke itp....
Ktos pytal o moja wage i wzrost no wiec mam 73kg i 165cm porażka prawka?? wiem wiem ...(zalamka :/
usiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.