Pytania do gaga - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-12, 17:40   #1
vikuniaaa
Raczkowanie
 
Avatar vikuniaaa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 113

Pytania do gaga


Witam,
Po przeczytaniu kilku wypowiedzi "gaga" stwierdzam ze jest ona doskonałym fachowcem i dlatego prosze o szczególną pomoc panią Grażynke w pytaniach przeze mnie zamieszczonych
1) co do prostownicy.. przeczytalam ze prostownice marki babyliss sa niezawodne i taka wlasnie amzamiar kupic, ale.. mam w domu starsza prostownice, uzywam ja juz ponad 2 lata codziennie, marka wilbo za 39zl i jakby na to nie patrzec jest ona juz stara i płytki pewnie sie starły i w zwiazku z tym chcialam zapytac czy ma to wpływ na jakosc prostowania włosow? Kiedy prostuję niąwłosy mam proste przez jakies 3 minuty a potem zaraz sie skrecaja, czy pwyzsze powody moga byc tego przyczyna? Czy porpostu moje włosy sa niepodane na prostowanie? Pytam bo nie mam pojecia cz inwestowac w droga prostownice skoro dalej moge miec skrecone włosy. Choc mam nadzieje ze za sprawa babyliss bede w koncu zadowolona ze swoich wlosow 2) Czy kazde włosy. nawet krecone za pomoca bebyliss moga byc proste? i 3) czy farbowanie ma wpływ na strukturę włosa Z góry dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam
vikuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 17:51   #2
patusiek
Rozeznanie
 
Avatar patusiek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 559
Dot.: Pytania do gaga

Mysle, ze prostownica może mieć wpływ na prostowanie włosów.. Sama mam kilka prostownic i widzę , że każda prostuje inaczej Jedne lepiej ( niestety te droższe i porządniejszych firm) a inne gorzej.W dodatku zniszczone płytki sa niesprawne i niszczą strukturę włosa. A co do farbowania to oczywiscie, że działa na włosa Ale tez jak bardzo, zalezy od tego czym farbujesz i na jaki kolor
__________________
Wielka kolekcja fajnych ciuszków :

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=239681

Proszę o odpowiadanie na moim wątku !!
Zapraszam



studentka kosmetologi
patusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:28.