Podziękowania w pracy mgr - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-14, 23:50   #31
201609162100
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Podziękowania w pracy mgr

Hej wszystkim!
Trafiłam tu bo szukałam jakiejś inspiracji do podziękowań i widzę tu ogromne oburzenie w związku z tymi podziekowaniami. U mnie na uczelni to jest norma. Nie trzeba pisac poematów ale jedno krótkie sensowne zdanie!
Ogólnie pomysł mam taki:
W 1 i 2 egzemplarzu pracy, które oddaje na uczelnie, napisze krótkie podziękowania dla poromotora, coś w stylu: "Składam serdeczne podziekowania Panu Promotorowi XXX, za pomoc, życzliwość i współpracę czego owocem jest niniejsza praca"

Poza tym planuję wydrukowac i oprawić jeszcze 3 egzemplarze pracy, do każdej dam inna dedykację, dla mamy, dla męża i dla dziadków i to już będą bardzo osobiste słowa!

Wiecie bo nie chodzi o to żeby dziękowac mamamie za zupke, babci za bigos a męzowi za wyprowadzanie psa w trakcie pisania pracy tylko biega o to, że praca magisterska jest jakby ukończeniem pewnego etapu w zyciu i warto podziekować najbliższym za ogólne wsparcie czy to finansowe czy poprostu za to że byli, i nie tylko w trakcie pisania pracy tylko przez całe studia.

Moje propozycje podziekowań:
Egzemplarz dla Mamy:
Mamie - mojej Mistrzyni, której wszystko zawdzieczam, za miłość, życiową mądrość, troskę i otwarcie mi drzwi do dorosłości. Córka (mam nadzieję że będzie jej miło)

Egzemplarz dla Dziadków
Kochani Dziadkowie, pragnę złożyć płynące z serca podziękowania za miłość, opiekę i troskę, jaką mnie darzyliście i darzycie. Dziekuję za wsparcie, szczególnie w trakcie studiów, których owocem jest niniejsza praca dedykowana właśnie Wam!

Dla męza jeszcze nie wymyśliłam.
Mam nadzieję, że wszystkim sprawię tym radość, a egzemplarz ładnie oprawionej pracy z dedykacją na pewno będZie fajnie wyglądał na półce domowej biblioteczki =)
201609162100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 17:15   #32
_kamea_
Zakorzenienie
 
Avatar _kamea_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 207
Dot.: Podziękowania w pracy mgr

Nigdy bym nie przypuszczała, że z czymś takim mogą być problemy, dopóki mnie to nie spotkało w sumie fajna sprawa, ale wbrew pozorom trzeba nad tym też sporo pomyśleć
__________________
_kamea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 19:42   #33
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Podziękowania w pracy mgr

To może odświeżę temat?
U mnie na Uczelni jest powszechne pisanie podziękowań, ale ja chyba napiszę dla promotora, a osobne zrobię dla mamy, bardzo mi pomogła w tym abym mogła studiować, więc chyba po prostu wydrukuję specjalny egzemplarz dla niej
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 11:47   #34
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Podziękowania w pracy mgr

Na mojej uczelni pisze się podziękowania dla promotora, chociaż podobno się tego nie robi i podobno to jest dopiero _strasznie_nieprofesjonal ne_i_pretensjonalne_ , w przeciwieństwie do podziękowań dla całej reszty świata . Dziękować czy nie dziękować? Sama nie wiem.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.