vision express - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-10, 18:58   #1
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125

vision express


Hej!
W sklepach Vision Express mozna zrobic bezplatne bedanie wzroku (lub placi sie za nie niewiele). I stad moje pytanie: Czy takie badanie jest wiarygodne? Czy bada sie tam rzeczywiscie wszystko, co nalezy zbadac, czy lepiej isc do osobnego okulisty? Chcialabym zaoszczedzic na badaniu wzroku, ale z drugiej strony nie wiem, czy warto ufac takim badaniom w sklepie...
Poza tym, czy ktos z Was korzystal z promocji "druga para gratis"? Czy rzeczywiscie sie oplaca i jakie sa ceny w salonach Vision Express? A moze polecacie inne sklepy (zwlaszcza w Olsztynie)?
Bede wdzieczna za kazda odpowiedz.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 20:16   #2
paolla
Zadomowienie
 
Avatar paolla
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 378
Dot.: vision express

powiem tylko o badaniu wzroku - ja nie zauważyłam różnicy między badaniem w VE a u zwykłego okulisty. najpierw zrobiono mi badanie komputerowe, później strzelanie powietrzem w oko (nie pamiętam, czemu ono służy ani jak się nazywa), a na końcu lekarz w gabinecie jeszcze zaglądał mi do oczu i czytałam litery z tablicy. potem założył mi soczewki (akurat celem mojej wizyty było dobranie szkieł kontaktowych)

myślę, że jak najbardziej wiarygodne jest takie badanie

pozdrawiam

edit: dodam jeszcze tylko, że to badanie robiłam jakieś 5 lat temu
paolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 20:18   #3
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: vision express

ja bym poszla do osobnego okulisty sama nosze okulary kupione w vision zeby nie bylo:P jezeli chodzi o druga para gratis to jak ja z tego korzystalam to wcale tak rozowo nie bylo;p bo gratis sa tylko oprawki ktore mozesz wybrac z jednej konkretnej gabloty a za szkla placisz normalnie... ;/
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 07:36   #4
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: vision express

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
jezeli chodzi o druga para gratis to jak ja z tego korzystalam to wcale tak rozowo nie bylo;p bo gratis sa tylko oprawki ktore mozesz wybrac z jednej konkretnej gabloty a za szkla placisz normalnie... ;/
hmmmm dziwne. moj TZ tez korzystal z tej promocji i drugie okulary dostal calkowicie za darmo (nie placil za szkla); przynajmniej tak pamieta w tym momencie, ze nie placil, bo w sumie nie zalezalo mu na drugich okularach, wiec gdyby musial jeszcze za nie placic to na pewno by ich nie bral... tyle tylko, ze mozna dostac tylko takie okulary gratis, ktore sa objete promocja...

a co do badania wzroku. nawet sama pani z vision express mowila ze jednak lepiej sobie pojsc do okulisty, bo te ich bezplatne badania to nedzne sa...
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 08:12   #5
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: vision express

Chyba w takim razie pojde do osobnego okulisty i do sklepu z tanszymi oprawkami, bo w vision express ceny maja chyba dosc wysokie...
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 08:44   #6
pzs1
Zadomowienie
 
Avatar pzs1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z mojego pokoju
Wiadomości: 1 239
GG do pzs1
Dot.: vision express

Ja już kiedyś pisałam o tym w jakimś wątku. Moja sąsiadka poszła na badanie wzroku do vision i owe badanie nie wykazało,że nie widzi na jedno oko a właśnie z tego powodu poszła na badanie. Także ja poszłabym do normalnego okulisty
__________________
Ilo
pzs1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 10:23   #7
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: vision express

idz osobno do okulisty, a pozniej mozesz isc na takie badanie w vision express by sprawdzic wiarygodnosc tych ich urzadzonek.
moja mama ma okulary z vision express i zaluje ze tam kupila, bo za taka cene mialaby o wiele ladniejsze oprawki w innym salonie(ja tam biore okulary od 7 lat).
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-11, 14:04   #8
dagmarrka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: pt
Wiadomości: 774
Dot.: vision express

idz do osobnego okulisty - ja ostatnio chcialam zbadac oczy w VE bo mam zespol suchego oka to lekarz mnie nie przyjął, gdyz poowiedzial ze VE przyjmują tylko osoby co potrzebują okularów lub soczewek - dziwne, wygląda na to ze umie tylko badac wzrok a juz jakis dolegliwosci nie umie wyleczyc
poza tym jak dla mnie z tymi drugimi oprawkami gratis to lipa. robilam u nich okularu w maju (wogole okulista w arkadii w VE byl niemily), dostalam taki kupon na tą drugą parę, a okazalo sie ze moge sobie wziąc przeciwsloneczne do 79 zl lub oprawki do 149 zł(wraz ze szklami podstawowymi). A ze ja mam wade -5 to potrzebowalam pocieniowania szkiel wiec musialam wziąc przeciwsloneczne (NIECIEKAWE) bo na te cieniowanie mnie nie stac bylo -koszt 550zl
dagmarrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 10:37   #9
mrowka_92_
Zadomowienie
 
Avatar mrowka_92_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 614
Dot.: vision express

jakie są ceny w tym sklepie okularów i soczewek?
mrowka_92_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 11:59   #10
DeBourbon
Wtajemniczenie
 
Avatar DeBourbon
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 210
Dot.: vision express

Cytat:
Napisane przez martusienka Pokaż wiadomość
Hej!
W sklepach Vision Express mozna zrobic bezplatne bedanie wzroku (lub placi sie za nie niewiele). I stad moje pytanie: Czy takie badanie jest wiarygodne? Czy bada sie tam rzeczywiscie wszystko, co nalezy zbadac, czy lepiej isc do osobnego okulisty? Chcialabym zaoszczedzic na badaniu wzroku, ale z drugiej strony nie wiem, czy warto ufac takim badaniom w sklepie...
Poza tym, czy ktos z Was korzystal z promocji "druga para gratis"? Czy rzeczywiscie sie oplaca i jakie sa ceny w salonach Vision Express? A moze polecacie inne sklepy (zwlaszcza w Olsztynie)?
Bede wdzieczna za kazda odpowiedz.


ja bardzo polecam tte badania!! pani mi zoribla z 10 badan mowie ci super jakimis roznymi masyznami, i dostalm soczewki miesieczne gratis. proopnuje ci soczewki straszna wygodna, 3 pary-110zł czyli na 3 miesiace a te druga para gratis to rzeczywisce jest cos takeigo ale te okulary do wybory to jakies kolekcje sprzed 10000 lat pozdawiam ;*
DeBourbon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 12:40   #11
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: vision express

Cytat:
Napisane przez dagmarrka Pokaż wiadomość
idz do osobnego okulisty - ja ostatnio chcialam zbadac oczy w VE bo mam zespol suchego oka to lekarz mnie nie przyjął, gdyz poowiedzial ze VE przyjmują tylko osoby co potrzebują okularów lub soczewek - dziwne, wygląda na to ze umie tylko badac wzrok a juz jakis dolegliwosci nie umie wyleczyc
poza tym jak dla mnie z tymi drugimi oprawkami gratis to lipa. robilam u nich okularu w maju (wogole okulista w arkadii w VE byl niemily), dostalam taki kupon na tą drugą parę, a okazalo sie ze moge sobie wziąc przeciwsloneczne do 79 zl lub oprawki do 149 zł(wraz ze szklami podstawowymi). A ze ja mam wade -5 to potrzebowalam pocieniowania szkiel wiec musialam wziąc przeciwsloneczne (NIECIEKAWE) bo na te cieniowanie mnie nie stac bylo -koszt 550zl
Bo badanie jest obecnie za 1 zł dla tych którzy zdecydują się na kupno soczewek lub okularów w ich salonach.
To chyba oczywiste.
Ja kupowałam swoje szkła właśnie u nich.
Dobrali mi soczewki idealnie, widze świetnie i jestem bardzo zadowolona.
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-04, 09:32   #12
Asiaczek1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 46
GG do Asiaczek1985
Dot.: vision express

ja się właśnie wybieram do VE chociaż nie mam przekonania zmusza mnie sytuacja. Soczewki które noszę (Focus visitint) są wycofywane jako przestarzałe więc muszę znaleźć sobie nowe. A mam nietypową krzywiznę 8,9. W VE mają duży wybór, w sumie w Legnicy wśród soczewek największy. Mam nadzieję, że się nie zawiodę a okulista będzie prawdziwym okulistą...
Asiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 09:40   #13
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: vision express

w vision ceny są wygórowane i nawet w dużych salonach wybór nie jest taki wielki
badanie jest standardowe z takim samym spotkasz się w każdym salonie w którym robią badania, jeśli podobają Ci sie jakieś konkretne oprawki z VE to można zrobić i u nich
ja zauważę jedną rzecz zasadniczą- to jest sieciówka
w zależności od tego, gdzie się trafi, tak jesteśmy obsłużeni
nie można generalizować, że badania robią złe bo w mieście x taka sytuacja miała miejsce
a żeby wątek był przydatny, poponuję podawać lokalizacje salnów w których byłyśmy
może uda się zrobić mapę sensownych i niepoważnych salonów

Warszawa
-ja robiłam dawno temu w VE (jakieś 3 lata temu) badanie i kupiłam okularki
miejsce: VE w Galerii Mokotów
-ceny wygórowane (w sumie wyszło jakieś 500zł)
-pochwalam możliwość ubezpieczenia- koszt wówczas 30,- i prawo do 80% zniżki przy wymianie soczewek (ubezpieczenie nie obejmowało naprawy ramki)
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 09:45   #14
Asiaczek1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 46
GG do Asiaczek1985
Dot.: vision express

kariera85 pomysł z opiniami o każdym salonie jest bardzo dobry dzisiaj lub jutro opisze moją wizytę w VE w Legnicy...
Asiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 09:54   #15
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: vision express

moj TZ zrezygnowal z VE.
raz, ze nie zadowala nas ich wybor oprawek,
dwa, ze dramatycznie skoczyly w gore ceny soczewek (cena cylindrow z antyrefleksem z VE ponad 500zl, w Fielmannie ok. 220 - wiec rozbieznosc cenowa pokazna),
trzy - nawet jak TZ kupil oprawki gdzie indziej, bo w VE zadne mu sie nie podobaly, ale chcial u nich wstawic sobie soczewki to pani powiedziala, ze oni nie odpowiadaja za to, ze np. temu kto wstawia soczewki nie pekna przy tym i oprawki (bo z innego sklepu niz ich) i do tego soczewki. troszke zle bysmy sie czuli gdybysmy byli przez to w plecy 1000zl...
no i duzy plus jakim bylo zrobienie okularow w godzine odpadl bo stwierdzili, ze bylyby do odbioru za 10 dni.
wiec poszlismy do Fielmanna zobaczyc co nam proponuja tam. no i zaproponowali szkla ponad dwa razy tansze (tez z antyrefleksem), do tego dla nich nie jest problemem wstawic szkla w nie swoje oprawki, i co jest wielkim plusem - daja gwarancje na soczewki i caly serwis. tzn. jak ktos je np ukradnie czy sie porysuja, potluka to za 10zl daja nowe.

no wiec VE podziekowalismy, choc TZ robil tam okulary od kilku dobrych lat (bo znizka za wiek 21% tez nas nie urzadza)

Edytowane przez lain
Czas edycji: 2007-11-04 o 10:24
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 10:24   #16
katalinka17
Zadomowienie
 
Avatar katalinka17
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 772
Dot.: vision express

Ja mogę powiedzieć że niestety oprawki VE ma kiepskiej jakości, mały wybór, są brzydkie i dość drogie.
Badanie nie jest wiarygodne.
zniżka (ile lat tyle procent) obejmuje tylko oprawki które i tak po zniżce są drogie.
Szkła można kupić o wiele taniej z antyrefleksem czy progresywne w normalnym optyku, a w VE to po prostu hurtowa produkcja.
Niestety dzięki takim właśnie salonom, te wieloletnie zakłady muszą znikać z mapy miasta a wraz z nim swietni fachowcy, a nie tacy którzy potrafią kliknąć w maszynę żeby zaczęła szkła szlifować (np)
__________________



SYN
katalinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 15:50   #17
marboro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
Dot.: vision express

A ile normalnie kosztuje samo badanie w VE?
marboro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 15:45   #18
agi511
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: vision express

JA OSOBISCIE ODRADZAM vision express.Opisze swoj przypadek.DO tego sklepu poszlam glownie z zamiarem kupna okularow antyrefleksyjnych do komputera jednak badanie oczow bylo gratis wiec skorzystalam czemu nie -pomyslałam.W badaniu wyszlo ze mam niewielka wade wzroku i jeszcze powinnam miec okulary korekcyjne moja wade nosicc.Bylam troche zaskoczona gdyz wczesniej wady nie mialam.zamowiłam okulary do komputera a drugie korekcyjne -zaufalam lekarzowi w vision express.Gdy nalozylam te korekcyjne pani spytala sie jek widze powiedzialam ze lepiej bez okularow a ona na to ze pewnie oko musi sie przyzwyczaic.Pani ktora obslugiwala byla tak natretna ze jeszcze naprzymus probowala mi wcisnac płyn chusteczki pokrowiec twardy i za wszystko chciala zeby płacic extra ja powiedzialam ze nic nie chce tylko okulary a ona ze jak tego nie kupie u niej to okulary mi sie popsuja.po tygodniu poszłam do zwyklego okulisty bo cos mi nie pasowało.jak sie okazało w tym SKLEPIE MNIE NACIAGNELI NA OKULARY GDYZ NIE MAM WADU WZROKU I NIE POWINNAM NOSISC OKULAROW MINUSOWYCH.ZDECYDOWANIE ODRADZAM.PIENIADZE WAZNIEJSZE NIZ DOBRO PACJENTA!!!! POWIEDZIALAM TO MOJE OKULISTCE STWIRDZIŁA TO SAMO -NACIAGANIE LUDZI NA OKULARY KTORYCH NIE POWINNI NOSIC!
agi511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 15:47   #19
agi511
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: vision express

Samo badanie w v e kosztuje ok 60 zł ale z powyzszych przyczyn odradzam!
agi511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 15:48   #20
agi511
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: vision express

A dodam ze bylam w salonie w bytomiu
agi511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 22:27   #21
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: vision express

Hej!
Chcialam sie dowiedziec jak wyglada u nich badanie.
Nie chce narazie wyrabiac okularow, jedynie zbadac wzrok i dostac recepte na okulary. Czy to jest u nich mozliwe?
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 00:11   #22
impegata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 610
Dot.: vision express

magdolena, z tego co wiem to jest mozliwe, ale wtedy nie jest bezpłatne, nie wiem ile kosztuje, ale obstawiam, ze około 50zł
impegata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 03:01   #23
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: vision express

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Hej!
Chcialam sie dowiedziec jak wyglada u nich badanie.
Nie chce narazie wyrabiac okularow, jedynie zbadac wzrok i dostac recepte na okulary. Czy to jest u nich mozliwe?
Jest ale czy warto?
Tam najczęściej nie bada okulista tylko optyk...
Na Twoim miejscu poszłabym do okulisty prywatnie lub do swojej przychodni a do tego jeszcze optometrysta jest fajną sprawą ale to już chyba prywatnie tylko.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 08:32   #24
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: vision express

ja byłam na takim "bezpłatnym badaniu" 2 lata temu-zmierzyli mi za pomocą jakiejś machiny ciśnienie w oku i ostrość (strasznie zawyżona mi wyszła, mam -1,5 a tam wyszło -2), a potem lekarka zajrzała mi w oko (badanie dna oka) i standardowy test na widzenie z użyciem tablicy

ale ogólnie nie podobało mi się, babka była jakaś nerwowa, przed drzwiami milionowa kolejka ludzi, a dobieranie soczewek (po to tam byłam)-oczywiście mi dali ichnie VE (straszne swoją drogą)
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 22:57   #25
keyben
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: vision express

Cytat:
Napisane przez martusienka Pokaż wiadomość
Hej!
W sklepach Vision Express mozna zrobic bezplatne bedanie wzroku (lub placi sie za nie niewiele). I stad moje pytanie: Czy takie badanie jest wiarygodne? Czy bada sie tam rzeczywiscie wszystko, co nalezy zbadac, czy lepiej isc do osobnego okulisty? Chcialabym zaoszczedzic na badaniu wzroku, ale z drugiej strony nie wiem, czy warto ufac takim badaniom w sklepie...
Poza tym, czy ktos z Was korzystal z promocji "druga para gratis"? Czy rzeczywiscie sie oplaca i jakie sa ceny w salonach Vision Express? A moze polecacie inne sklepy (zwlaszcza w Olsztynie)?
Bede wdzieczna za kazda odpowiedz.
OK wytłumacze Ci to I opowiem kilka uwag dot VE

badanie wzroku w VE gratisowe nie powinno się różnić od tradycyjnego badania wzroku tzn najpierw przeprowadzane jest komputerowe badanie - następnie gabinet tam badanie przed foropterem bądź na oprawkach próbnych dobierana jest wada wzroku i weryfikowana korekcja okularowa. Badanie powinno być przeprowadzane przez Optometryste - polecam ; bądź okulistę. Przed rozpoczęciem badania powinnaś się zapytać kto będzie wykonywał badanie wzroku. badanie gratis polega na tym że możesz nie otrzymać recepty o konkretnych mocach tylko karteczkę z wynikami ostości wzroku - ale to też zależy od polityki indywidualnej salonu. Salony VE raczej badają wzrok pod kątem korekcji okularowej lub kontaktowej ( soczewki) ich zadaniem nie jest leczenie!!!!!!!!!! to czy okulista leczy zależy tylko od samego okulisty ( polityka salonu) I tu zaznaczam należy zapytać czy leczą a nie mieć zaraz pretensje jak koleżanka kilka linijek niżej. Jeśli chodzi o leczenie jakieś poważniejsze ( zapalenia itp) polecam prywatnie lub NFZ VE nie musi leczyć !!
- Druga i trzecia para gratis polega na tym że wybieramy oprawy z segmentu do 109 pln i gratis dostajemy soczewki bez antyrefleksu które powinny kosztować 99 pln Łączna wartość gratisowego zakupu to 208 pln za okulary i tu nie płacimy nic !! Jeżeli chcesz zakupić lepsze szkła lub oprawki musisz zapłacić różnice w cenie NP
szkło 300 kosztuje normalnie to 300 - 99 = 201 pln dopłacamy do szkieł w oprawkach gratisowych. Wcale nie musisz brać lepszych okularów nikt Cię nie zmusza ale informuje że można mieć lepsze ( polecam AR).
- o tak profesjonalne badanie bardzo Ciężko jest dzisiaj. a w porównaniu ze starymi pożółknionymi tablicami okulistycznym w nfz to naprawdę luxus VE kładzie duży nacisk na dokładność badania. Niestety nie każda z osób badających ma zawsze dobry dzień i czasami mogą zdarzyć się błędy ( człowiek nie maszyna pomylić się może) i nie ma znaczenia czy bada cie okulista czy optometrysta chociaż wśród moich znajomych to właśnie optometryści mają większą wiarygodność pomiaru Poczytaj sobie trochę na google co to są za ludzie może się przekonasz do nich. Ja jeste sam osobiście zadowolony (ja mam róznowzroczność Prawe -1,5 Lewe + 2 i zez ukyty).
Myślę że poniższe opinie są zbyt za pochopne Ve nie jest idealny ale więcej w nim plusó niz minusów
mam nadzieje że pomogłem
z poważniem

keyben

Edytowane przez keyben
Czas edycji: 2010-12-08 o 23:08
keyben jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 11:54   #26
kaniunia_j
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: vision express

co do badania wzroku nie mam zastrzeżeń , ale nie jestem zadowolona z zakupów w vision express, dwa tygodnie temu byłam reklamować okulary i okazało się że pęknięte szkło to uszkodzenie mechaniczne ( czyli z mojej winy - nie słyszałam jeszcze żeby szkło w okularach pękło samo) i reklamacja tego nie obejmuje , na pytanie co obejmuje reklamacja usłyszałam że nie uszkodzenia mechaniczne czyli wynika z tego że cokolwiek by mi się stało z okularami to i tak to będzie moja wina
kaniunia_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 15:23   #27
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: vision express

Cytat:
Napisane przez kaniunia_j Pokaż wiadomość
co do badania wzroku nie mam zastrzeżeń , ale nie jestem zadowolona z zakupów w vision express, dwa tygodnie temu byłam reklamować okulary i okazało się że pęknięte szkło to uszkodzenie mechaniczne ( czyli z mojej winy - nie słyszałam jeszcze żeby szkło w okularach pękło samo) i reklamacja tego nie obejmuje , na pytanie co obejmuje reklamacja usłyszałam że nie uszkodzenia mechaniczne czyli wynika z tego że cokolwiek by mi się stało z okularami to i tak to będzie moja wina
A ja swoje okulary ubezpieczyłam i mogłabym je nawet zdeptać, zanieść, a by naprawili dopłaciłam do tego kilka złoty przy zakupie okularów, ważne przez rok, można przedłużać
W wakacje miałam mały wypadek, okulary były popsute, oprawka powykrzywiana, jedno szkło całkiem wypadło - wymienili bez problemu.

Co do badania - w moim przypadku było przeprowadzone profesjonalnie i byłam po nim bardzo zadowolona.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 21:51   #28
keyben
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: vision express

trzeba było wykupić ubezpieczenie uraz mechaniczny nie podlega reklamacji
keyben jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 14:42   #29
kaniunia_j
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: vision express

a co w takim razie podlega???
kaniunia_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 12:51   #30
keyben
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: vision express

Cytat:
Napisane przez kaniunia_j Pokaż wiadomość
a co w takim razie podlega???
normalnym reklamacją przysługującym na okres 2-óch lat podlegają takie uszczerbki jak:
zdzierający się lakier
odpryski lakieru (ramki)
odwarstwający sie antyrefleks- nie na wszystkie soczewki!! - należy dopytać sprzedawcy, bo niektóre AR ma 1 rok a niektóre 3 lata.
itp.... czyli z winy producenta lub może salonu

Umowa serwisowa obejmuje wszelkiego rodzaju uszkodzenia okularów możne je nawet samemu połamać i takie oddać nikt z VE nie powinien wchodził w szczegóły jak to się stało.

prosze pamietać że vision dopłaca 80 % do okularów przed rabatami!! jeśli takie były udzielone na okulary.

pozdrawiam
keyben
keyben jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-02 06:32:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.