TONIQUE - ćwiczymy z Sylwią Wiesenberg - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-09, 23:11   #61
Ankafanka
Raczkowanie
 
Avatar Ankafanka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 284
Dot.: TONIQUE - ćwiczymy z Sylwią Wiesenberg

Dziękuję za odpowiedź!!!
Przyznam szczerze,że Sylwia mnie o wiele bardziej intryguje, jej treningi to walka ze swoimi słabościami, ostatnio ćwiczę coraz częściej i za każdym razem robię więcej powtórzeń, co sprawia mi olbrzymią frajdę!!!

Obecnie posiadam:
Tonique Premier-pierwszy trening, który Sylwia nagrała, trwa ok. godzinę.Składa się z rozgrzewki, przysiadów w różnych kombinacjach, następnie wykroki-również mnóstwo kombinacji oraz ćwiczenia na macie-tutaj zawsze mnie palą brzuch i pośladki. Na koniec rozciąganie. Gdy zrobiłam pierwszy raz ten program, to nie mogłam chodzić przez 2 dni Ćwiczy się z hantlami, ja ćwiczę na razie z 0,5kg, ale dążę do 1 kg.

Tonique Mat-adresowany do kobiet po ciąży-ćwiczenia na macie-cudowne!!!

Tonique 2-składa się z dwóch treningów-każdy trwa ok.45minut, pracujemy oczywiście nad dolną częścią ciała, ale jest też dużo ćwiczeń na ramiona.

Tonique Sculpt-tego programu jeszcze nie ćwiczyłam, jest to Tonique Dance-podstawowy trening trwa...2GODZINY!!! Ale to są ćwiczenia cardio i wzmacniające, dużo tanecznych, łatwych ruchów, z tego co widziałam. Dodatkiem jest Tonique Arms, trwa ponad 40 min.

CardioMat-trening, który podnosi tętno, nie jest tak spokojny jak Tonique Mat!!!

Tonique z Shape, czyli Addicted to Movement-78minut ogromnego wysiłku!!! Zdołałam dotrwać do 50minuty.

Tonique Energy Mat- kupiłam na allegro, trwa ponad godzinę, a dodatkiem jest Energy Stretch-dynamiczne rozciąganie, cały trening jest na macie, ale poprzez dynamiczne tempo i wymachy nogami połączone z pompkami...daje popalić. Boczki pięknie znikają,robiłam go przez tydzień i zauważyłam różnicę.

Tonique Born to Move-to jest....płyta, po którą sięgnę, jak będę robić wcześniejsze bez "większych problemów". W SUMIE trening trwa 3,5 godziny!! Ale można podzielić go na 4 treningi. Ćwiczyłam najkrótszy 40minutowy i oczywiście i tak nie zrobiłam wszystkiego.


Mam jeszcze Tonique Express-treningi które trwają od 15 do 20 minut, jest ich 5, na gorsze dni.

Brakuje mi jeszcze:
FEMME FATALE
TONIQUE ROYALE
HAMPTONS EXPRESS
SUNRISE HAWAII-zestaw 5 osobnych treningów

Napisałam o tych treningach z myślą o tych, którzy chcieliby się czegoś więcej dowiedzieć.

Przekonuję się powoli do Sylwii, tak jak pisałam wyżej, bałam się,że nogi mi się rozbudują, ale moje wątpliwości były błędne, jak się okazuje.

Na pewno każdy trening Tonique to hektolitry potu i cudowny ból mięśni. A moje EFEKTY---pupa się podniosła, cellulit się zmniejszył, boczki i brzuch oraz ramiona...całe ciało smukleje!!! Ćwiczyłam w sumie...5 razy Tonique i raz Tonique 2, no i tydzień Energy Mat.

Ach, mój licznik mi pokazał,że podczas Tonique Premier spaliłam...498 kalorii!!! Patrząc na to, jaka byłam mokra, to się nie zdziwiłam.
__________________
Muzyka zaczyna się tam, gdzie słowo jest bezsilne - nie potrafi oddać wyrazu; muzyka jest tworzona dla niewyrażalnego.


— Adam Neste

Uzależniona od muzyki z Pachnidła...
Ankafanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 07:23   #62
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: TONIQUE - ćwiczymy z Sylwią Wiesenberg

Świetny post! Jak tylko bede miała możliwość kupie sobie jeszczs kilka płyt
A z cellulitem to prawda u mnie po niewielu treningach bardzo zmalał!
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 21:12   #63
Ankafanka
Raczkowanie
 
Avatar Ankafanka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 284
Dot.: TONIQUE - ćwiczymy z Sylwią Wiesenberg

Dzisiaj za mną Tonique Premier!!! Jest progress-0,5kg hantle zamieniłam na 1kg i dałam radę!!!! Zwiększyłam też powtórzenia z 10 na 20!!!!
I widzę efekty-brzuch i boczki znikają, pupa się podnosi, nogi też o wiele mniej galaretowate!!!
__________________
Muzyka zaczyna się tam, gdzie słowo jest bezsilne - nie potrafi oddać wyrazu; muzyka jest tworzona dla niewyrażalnego.


— Adam Neste

Uzależniona od muzyki z Pachnidła...
Ankafanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 21:13   #64
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: TONIQUE - ćwiczymy z Sylwią Wiesenberg

A obwody? Mierzylas sie cos ? tonique premier nie znam, pobuszuje w necie i zamówię !
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 22:39   #65
Ankafanka
Raczkowanie
 
Avatar Ankafanka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 284
Dot.: TONIQUE - ćwiczymy z Sylwią Wiesenberg

Tonique Premier i 2 są na chomiku
A z obwodów, spadło mi 2cm w tydzień w talii, w nogach się nie mierzyłam, ale widzę,że są o wiele bardziej jędrne i pojawiają się mięśnie.
__________________
Muzyka zaczyna się tam, gdzie słowo jest bezsilne - nie potrafi oddać wyrazu; muzyka jest tworzona dla niewyrażalnego.


— Adam Neste

Uzależniona od muzyki z Pachnidła...
Ankafanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-31, 18:56   #66
Jeanne450
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3
Dot.: TONIQUE - ćwiczymy z Sylwią Wiesenberg

Cześć Dziewczyny! To jest mój pierwszy post na tym forum. Od tygodnia zaczęłam ćwiczyć ćwiczenia z płyty Shape. Wcześniej ćwiczyłam m.in. z chodakowską, ćwiczyłam również pole dance, uważałam, że nie jest najgorzej z moją formą rzeczywistość okazała się bbrutlna. Wiele osób mówi mi, że nie potrzebuję "się odchudzać". Ważę 65 kg przy 171 cm wzrostu, ale tu nie chodzi o odchudzanie. Moim celem jest wzmocnienie ciała, ujędrnienie, zlikwidowanie boczków. Poza tym, przy obecnym trybie życie, praca, praca, praca, kiepskie jedzenie (nie powiem nawet, że "odżywianie") czuję, że chcę coś zmienić, na lepsze. Sportowo zawsze stawiałam sobie wysoko poprzeczkę i dlatego właśnie wybrałam Sylwię. Zamówiłam Energy matt i born to move. Na razie daję radę 30-40 minut. Mam ochotę na więcej Ćwiczenia są ciężkie, ale myślę, że lepiej zrobić mniej w trudnym treningu niż wykonać cały, ale łatwy. Będę tu zaglądać, dam Wam znać jakie są efekty i na to samo liczę z Waszej strony. Trzymam kciuki za nas wszystkie!
Jeanne450 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-31 19:56:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.