Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-11-12, 21:53   #2041
zapaałka
Zakorzenienie

Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Mam jeszcze pytanie dotyczące suplementów na włosy. Chciałabym trochę wspomóc organizm, planuję zakup kompleksu witamin i minerałów, oleju z wiesiołka oraz czegoś stricte na włosy i paznokcie. Potrzebuję suplementu o krótkim, konkretnym składzie, bez dodatku całej listy witamin, które zdublują mi się z 'multiwitaminą'. Czy istnieje taki suplement? Możecie coś polecić?
Stary 2017-11-12, 22:59   #2042
pseudofeministka
Zakorzenienie

Ale o co konkretnie chodzi z tym wzmocnieniem? Zeby mniej wypadaly? Czy lepiej wygladaly? Z tego co wiem to bardzo dobrym suplementem na wlosy jest Biotebal, ale to tez chyba w przypadku niedoboru biotyny, choc sprobowac nie zaszkodzi.

Natomiast jezeli chodzi Ci o poprawe wygladu wlosow, to ja polecam olej lniany. Wczesniej spozywalam rozne oleje, ale dopiero konkretny efekt uzyskalam, pijac olej lniany.

Dokładka: Oleje, hybrydy, Bioetika, Lucy Minerals , rosyjskie:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 00:00   #2043
zapaałka
Zakorzenienie

Odpukać nie mam problemów z wypadaniem, włosy mam raczej zdrowe, ale cienkie i delikatne, myślałam o wzmocnieniu w sensie właśnie lepszego wyglądu i lekkiego przyspieszenia porostu. Robię też przerwę od lakierów, trochę przegięłam z hybrydami, więc interesuje mnie coś co polepszy i wzmocni od środka i włosy i paznokcie.

Poczytam jeszcze o lnianym, miałam z nim epizod (250ml), ale chyba zbyt krótki, bo żadnych efektów nie zauważyłam. Wiesiołek bardzo polecany jest właśnie na włosy, mnie interesuje ze względu na tłustą skórę, ma nie powodować powstawania wyprysków, co na przykład ogromnie mnie męczyło przy tranie.
Stary 2017-11-13, 01:16   #2044
Pjerniczek
Zadomowienie

Ja z kolei odkrywam uroki miodowego Seri jako zabezpieczenia długości podczas mycia. I ta puchata konsystencja Mięciutkie włosy.
Wydobywam skręt i liczę dni do cięcia. Bobik do ramion

77 58 50
Pjerniczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 14:01   #2045
kolnelka
Przyczajenie

który olej do włosów wysokoporowatych nie żółci blondu?
kolnelka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 23:17   #2046
pawralel
Przyczajenie

hej dziewczyny! kurcze, egzaminy coraz blizej, a ja zamiast czytac wkrecam sie we wlosowy temat i glownie ogladam filmiki na yt pewnej rudej dlugowlosej :v dzisiaj moja pielegnacja wygladala tak: kilka h z odzywka stuningowana m.in. olejami, umycie rozwodnionym ultra doux z garniera, a teraz sobie siedze z biovaxem pod combem czepkowo-recznikowym, zachwycajac sie jego cudownym zapachem wisni. az musialam sie pochwalic tym wlosingiem #zapalpoczatkujacego

za to w lodowce czeka juz zalane woda siemie lniane; mam zamiar wykorzystac je jako zel/zabezpieczenie na koncowki. podobno genialna sprawa. macie moze jakies doswiadczenia z tym produktem?
pawralel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 00:23   #2047
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez pawralel Pokaż wiadomość
hej dziewczyny! kurcze, egzaminy coraz blizej, a ja zamiast czytac wkrecam sie we wlosowy temat i glownie ogladam filmiki na yt pewnej rudej dlugowlosej :v dzisiaj moja pielegnacja wygladala tak: kilka h z odzywka stuningowana m.in. olejami, umycie rozwodnionym ultra doux z garniera, a teraz sobie siedze z biovaxem pod combem czepkowo-recznikowym, zachwycajac sie jego cudownym zapachem wisni. az musialam sie pochwalic tym wlosingiem #zapalpoczatkujacego

za to w lodowce czeka juz zalane woda siemie lniane; mam zamiar wykorzystac je jako zel/zabezpieczenie na koncowki. podobno genialna sprawa. macie moze jakies doswiadczenia z tym produktem?
Glutek lniany robi mi świetne fale Są wtedy dobrze skręcone i miękkie. A w ogóle, dzisiaj mam twarde włosy i spuszone. Kallos ProTox nie pasi w tę pogodę

77 58 50
Pjerniczek jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości