Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas leci!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-11, 19:42   #31
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

a juz mam dosc tej sigmy

ide klasc skrzata i biore sie za pazury
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 19:44   #32
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Cytat:
Napisane przez marica5 Pokaż wiadomość
Melduje sie w końcu i na nowym juz watku....
Anulla wstęp poprostu cudowny, i taki wzruszajacy......
oficjalnie dziękuję za kciuki egzaminy zaliczone teraz zaczynam urlop i przygotowania do roczku
Olu ja dodała już dawno do albumu zdjęcia martynki z 8, 9 , 10 i 11 mies .
dziewczyny wstep wam się naprawde udał PIĘKNY
gratulacje zdanych egzaminów!


Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
aannuullaa klask i:

wspanialy wstep

normalnie widzialam te nasze dzieciaki jak ta sobie gadaja, wczulam sie no
cudowne


a ja Wam musze sie pochwalic - ze jak dostalam kase z wozka to zamowilam sobie zele, pilniki, ozdoby itp...no wszystko co potrzebne i wracam do pazurkow
jak maly zasnie to dzis sobie robie
ciekawe czy z wprawy nie wyszlam
no to super, pochwalisz się co wyszło

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Kochane, witam i ja

Anula, wstep sliczny

Dopiero nadrobilam. Wybaczcie, ale mam pracowity ten tydzien, dlatego mnie malo

wybaczamy , jak się troche rozluźni to się odezwij
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 19:46   #33
aannuullaa
Wtajemniczenie
 
Avatar aannuullaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 750
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Ratujcie..muszę iść łazienkę sprzątać a u nas chyba z 35 stopni...
__________________







aannuullaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 19:50   #34
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
Ratujcie..muszę iść łazienkę sprzątać a u nas chyba z 35 stopni...
olej łazienkę, jutro rano posprzątasz jak będzie chłodniej
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 19:53   #35
aannuullaa
Wtajemniczenie
 
Avatar aannuullaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 750
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
olej łazienkę, jutro rano posprzątasz jak będzie chłodniej
nie kuś...

Jutro ma być u nas jeszcze cieplej
__________________







aannuullaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 19:57   #36
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość
Taka to pozyje
Ba

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
aaaa przyszły w końcu buciki ... jeszcze ich nie przymierzylismy bo Bartosz padł ... drzemie sobie na naszym łóżku
Ciekawa jestem Bartusia reakcji na buciki i ogólnie Waszych wrażeń

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
nooooo
(...)





Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przytachaliśmy od rodziców przenośny klimatyzator...nie uwierzycie, mała zasnęła w trzy minuty...biedaczek mój kochany, pierwszy raz od poniedziałku bez wrzasków...a ustawiliśmy go tylko na 28 stopni...

No i teraz stwierdzam, ze musimy jakiś kupić, takiemu maluchowi to wystarczy parę stopni różnicy przy zasypianiu i już o wiele leiej...Widziałam na all takie za 400 zł ale jakość pewnie średnia...Któraś z was może ma jakiś? Ten od rodziców jest fajny ale trochę za drogo jak dla nas...
No i jest przyczyna marudzenia
A ile powinien kosztować klimatyzator, żeby jakość była dobra?

Cytat:
Napisane przez marica5 Pokaż wiadomość
oficjalnie dziękuję za kciuki egzaminy zaliczone teraz zaczynam urlop i przygotowania do roczku
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
a ja Wam musze sie pochwalic - ze jak dostalam kase z wozka to zamowilam sobie zele, pilniki, ozdoby itp...no wszystko co potrzebne i wracam do pazurkow
jak maly zasnie to dzis sobie robie
ciekawe czy z wprawy nie wyszlam
, czekamy na zdjęcia

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Kochane, witam i ja
(...)
Dopiero nadrobilam. Wybaczcie, ale mam pracowity ten tydzien, dlatego mnie malo



---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
To i My meldujemy się w nowej części Wróciłyśmy z działeczki, Zu wykąpana, wypiła kilka łyczków mleka i padła.... a ja sama nie wiem co robić...nic mi się nie chce...w nocy nie spała, bo o 23 zachciało mi się smaku red bulla...a że miałam w lodówce to wypiłamnie pomyślałam że pewnie spać nie będę mogła bo ta ochota taka wielka byłano i zasnęłam po 3 a wstać musiałam jak zwykle o 5.15 więc tak ciut niewyspana byłam i cały dzień do tyłu chodziłam

hmmm może obejrzę filma jakiegoś....dostałam dwa filmy - ekranizacje powieści Pratchetta ciekawe jakie są bo książki UWIELBIAM ma facet fantazję
Ech, Babo

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
Ratujcie..muszę iść łazienkę sprzątać a u nas chyba z 35 stopni...
Sprawdź, ile da się wytrzymać w nieposprzątanej łazience
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 20:02   #37
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

melduje sie i ja z Natalka wstep BOMBA!! jestem pod wrazeniem
mocze nogi w wodzie z sola, bo mi odpadaja po spacerku. a przy okazji pedicure
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-11, 20:04   #38
aannuullaa
Wtajemniczenie
 
Avatar aannuullaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 750
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość

No i jest przyczyna marudzenia
A ile powinien kosztować klimatyzator, żeby jakość była dobra?


Sprawdź, ile da się wytrzymać w nieposprzątanej łazience
no właśnie nie wiem - pewnie tak jak w większości przypadków, im droższe tym jakość lepsza...te za 400 zł to jedne z najtańszych są..ale w sumie chodzi mi tylko o to, żeby malej przed drzemką w sypialni wychłodzić..muszę poczytać, na razie wykorzystujemy miłość dziadków do jedynej wnusi

no jest to jakaś myśl
__________________







aannuullaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 20:51   #39
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Witam sie i ja w nowym wątku

Anula Masz talent kobitko Pięknie tu u nas

Zaczęłam urlop!!!!
Co prawda jestem sama teraz, bo mąż musiał jechac do pracy po południu, ale nic to. Najważniejsze, że od poniedziałku nie trzeba rano wstawać (jeszcze Zosi muszę powiedzieć o tych planach).
Od wtorku mamy remont i wynosimy się do teściów na tydzień. Ale spoko-łączność będzie A potem na tydzień do Łeby. A potem na wydłużony weekend do Gdańska, gdzie mój mąż będzie się oddawał uciechom iście gówniarskim-Heinekena się zachciało. A potem będzie koniec urlopu

Zosia dzisiaj marudna po południu strasznie, ale widzę, że nie jestem sama. Mimo wszystko i tak uważam, że przechodzi te upały nienajgorzej. I apetyt nawet ma... Śpi od 20.

Jest ktoś w ogóle jeszcze? Ale piwa mi się chce...
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 20:55   #40
Texasik
Rozeznanie
 
Avatar Texasik
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Evesham UK
Wiadomości: 527
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Ja rowniez melduje sie w nowym watku .

Anula jestes wielka klask i:

mi rowniez lezka sie zakrecila , ach jak by bylo fajnie jakby te nasze dzieciaczki naprawde mogly sie tak spotkac.
__________________


Moj skarb Daniel - 07.07.09

Texasik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 20:55   #41
syla39
Wtajemniczenie
 
Avatar syla39
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 639
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość

a właśnie myślałam, żeby Cię dzisiaj zapytać jaka u was pogoda...wierz mi, deszcz tysiąc razy lepszy
Zaczęłaś Dukana?



Dziewczyny, przytachaliśmy od rodziców przenośny klimatyzator...nie uwierzycie, mała zasnęła w trzy minuty...biedaczek mój kochany, pierwszy raz od poniedziałku bez wrzasków...a ustawiliśmy go tylko na 28 stopni...

No i teraz stwierdzam, ze musimy jakiś kupić, takiemu maluchowi to wystarczy parę stopni różnicy przy zasypianiu i już o wiele leiej...Widziałam na all takie za 400 zł ale jakość pewnie średnia...Któraś z was może ma jakiś? Ten od rodziców jest fajny ale trochę za drogo jak dla nas...
Jednak i ja wole ten deszcz Dziekuje za takie upaly

Zaczelam Dukana ale jakos srednio mi idzie. Nie widze powalajacych efektow a tak mialo byc w 1 fazie zaobserwowalam 2 kg mniej ale wczesniejsze wazenie bylo przed @ wiec napewno mialam wode w organizmie. No i jestem na niej od poniedzialku.
Mam problem z tym co zjesc Jakos nie moge tego ogarnac, chyba za duzo tego w necie i wszystko mi sie miesza
Masz jakis przepis na ulubione dukanowe danie??? Podaj plis

To moze dziadkom kup ten za 400zl a sobie zostawcie ten Wszystko dla wnuczki

Cytat:
Napisane przez marica5 Pokaż wiadomość
Melduje sie w końcu i na nowym juz watku....
Anulla wstęp poprostu cudowny, i taki wzruszajacy......
oficjalnie dziękuję za kciuki egzaminy zaliczone teraz zaczynam urlop i przygotowania do roczku
Olu ja dodała już dawno do albumu zdjęcia martynki z 8, 9 , 10 i 11 mies .
dziewczyny wstep wam się naprawde udał PIĘKNY
Gratuluje

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Wiecie co, zjadłam 500 ml lodów i brzuch mam jak w 5 tym miesiącu...
Ale musiałam. nie jadłam sto lat i jeszcze taki gorąc...
Nie kus kobieto bo ja na diecie Mialam dzisiaj faze na slodkie wiec usmazylam sobie nalesnikow z cynamonem tzn mialy byc nalesniki a wyszla jedna wielka koopa ale i tak zjadlam ze smakiem

Jeszcze nam gorne jedynki dobrze nie wyszly a juz widze dwojkiMam nadzieje ze nie bedzie zle.

Svi super Czekamy na zdjecia pazurkow

Karolinka podrzuc jakis ciekawy tytul
__________________
Nasze szczęście Lenka ur.18.08.2009

syla39 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-11, 21:10   #42
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
no właśnie nie wiem - pewnie tak jak w większości przypadków, im droższe tym jakość lepsza...te za 400 zł to jedne z najtańszych są..ale w sumie chodzi mi tylko o to, żeby malej przed drzemką w sypialni wychłodzić..muszę poczytać, na razie wykorzystujemy miłość dziadków do jedynej wnusi

no jest to jakaś myśl


Skorzystałaś?

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
Zaczęłam urlop!!!!
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość
Mialam dzisiaj faze na slodkie wiec usmazylam sobie nalesnikow z cynamonem tzn mialy byc nalesniki a wyszla jedna wielka koopa ale i tak zjadlam ze smakiem
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 21:19   #43
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

A ja właśnie skończyłam usypiać

Mam już dość i koniec!!!!

Idę na lody (zostało drugie 500 ml) i kawkę mrożona. Pierniczę wszystko...
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 21:23   #44
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
A ja właśnie skończyłam usypiać

Mam już dość i koniec!!!!

Idę na lody (zostało drugie 500 ml) i kawkę mrożona. Pierniczę wszystko...
, znów cyrki?

***
Małż wczoraj przyniósł "To skomplikowane" z Meryl Streep i Aleckiem Baldwinem, obejrzeliśmy pół wczoraj i pół dzisiaj (odkąd Kuba się urodził oglądamy film na dwa wieczory ) i nawet przyjemny , ja uwielbiam Meryl Streep w każdym wydaniu, więc pewnie nie jestem obiektywna, ale polecam
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 21:28   #45
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
, znów cyrki?

***
Małż wczoraj przyniósł "To skomplikowane" z Meryl Streep i Aleckiem Baldwinem, obejrzeliśmy pół wczoraj i pół dzisiaj (odkąd Kuba się urodził oglądamy film na dwa wieczory ) i nawet przyjemny , ja uwielbiam Meryl Streep w każdym wydaniu, więc pewnie nie jestem obiektywna, ale polecam
No znów, najbardziej mnie denerwuje to wyginanie do tyłu jakby robił mostek...Siłujemy się i ....
O co chodzi, czy to tylko upały czy coś się "popsuło"?

Poproszę Małża jutro o mały wiatrak, moze pomoże...

Ja już dawno nie widziałam filmu żadnego w całości...
Ale tytuł zapisałam
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 21:29   #46
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Dziewczyny, dziekuje za zrozumienie . Czasami udaje mi sie was poczytac, ale popisac juz nie. Jeszcze musze przezyc kolejne 4 intensywne dni, a potem bedzie juz lepiej.

Svinecko, ciesze sie, ze wracasz do paznokci

Marico, gratuluje zdania egzaminow

Muszko, milo cie znowu czytac

Cass, glupoty wypisujesz , chyba masz jakis kryzys . Odzywaj sie kochana

Agny, zycze udanego urlopu i remontu .

Wiecej nie pamietam , ale zapewniam, ze o wszystkich cieplo mysle i sciskam

Wszystkim zycze chlodnych, przepsanych nocek
U mnie tak jak u Texasik, czyli nie narzekam na ciepelko , podawali dzis w radio, ze w PL najcieplej w calej Europie
Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Właśnie myślałam dzisiaj o Tobie.
Wiem, że wróciłaś z Polski, ale nie nadrabiałam nic i nawet nie wiem jak udał się wypoczynek i urodzinki Antonia. Na pewno wszystko super
Unholy, milo, ze myslisz i pytasz
wiesz, ja nie znosze oficjalnych, wypasionych imprez, nie mielismy weselicha, a wiec wielkiej imprezy roczkowej rowniez nie bylo. Juz dawno przestalam sie przejmowac co inni sobie pomysla (w domysle dalsza rodzina, bo to, co mysla dziadkowie, wujkowie i ciocie Antosia bardzo mnie obchodzi, ale to faktycznie kilka najblizszych osob).
Urodzinki, zgodnie z planem, spedzilismy w ZOO. Bylo swietnie , a potem w domu byla skromna imprezka dla najblizszych typu tort, balony, czapeczki... . Tak typowo dla dziecka i baaaardzo kameralnie.
Bylo bardzo w moim stylu i IMO swietnie .
Pobyt sie udal, tylko jak zwykle za krotki , dziadkowie nie mogli nacieszyc sie wnukiem i vice versa
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 21:35   #47
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
No znów, najbardziej mnie denerwuje to wyginanie do tyłu jakby robił mostek...Siłujemy się i ....
O co chodzi, czy to tylko upały czy coś się "popsuło"?

Poproszę Małża jutro o mały wiatrak, moze pomoże...

Ja już dawno nie widziałam filmu żadnego w całości...
Ale tytuł zapisałam
, Kuba też od jakiegoś czasu wygina się do tyłu (kiedyś tak już robił i Mu przeszło) - jak się złości, albo jak szaleje. Dobrze, że pierwsze razy zdarzały się na łóżku, bo pewnie głowę by sobie rozbił, a teraz staramy się zabezpieczać.

A nie próbowałaś zostawić Go samego do zaśnięcia? Co wtedy robi?

żeby wiatrak pomógł


Też oglądacie na raty?

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziekuje za zrozumienie . Czasami udaje mi sie was poczytac, ale popisac juz nie. Jeszcze musze przezyc kolejne 4 intensywne dni, a potem bedzie juz lepiej.
(...)
wiesz, ja nie znosze oficjalnych, wypasionych imprez, nie mielismy weselicha, a wiec wielkiej imprezy roczkowej rowniez nie bylo. Juz dawno przestalam sie przejmowac co inni sobie pomysla (w domysle dalsza rodzina, bo to, co mysla dziadkowie, wujkowie i ciocie Antosia bardzo mnie obchodzi, ale to faktycznie kilka najblizszych osob).
Urodzinki, zgodnie z planem, spedzilismy w ZOO. Bylo swietnie , a potem w domu byla skromna imprezka dla najblizszych typu tort, balony, czapeczki... . Tak typowo dla dziecka i baaaardzo kameralnie.
Bylo bardzo w moim stylu i IMO swietnie .
Pobyt sie udal, tylko jak zwykle za krotki , dziadkowie nie mogli nacieszyc sie wnukiem i vice versa
Czekamy na Ciebie

Ja też nie robię imprezy na roczek, na pewno nie będzie mszy (ba, nawet chrztu nie było i nie wiadomo, czy będzie ), będziemy tylko my i Teściowie (bo moja Mama pewnie oleje Kubowy roczek ). I chyba zgapię od Ciebie to zoo, mogę?
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 21:35   #48
aannuullaa
Wtajemniczenie
 
Avatar aannuullaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 750
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość

Skorzystałaś?
nie, byłam dzielna i ogarnęłam sytuację Mała dzisiaj miała prywatny basen w łazience, siedziała w wannie 4 razy, więc możesz sobie wyobrazic pobojowisko

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
A ja właśnie skończyłam usypiać

Mam już dość i koniec!!!!

Idę na lody (zostało drugie 500 ml) i kawkę mrożona. Pierniczę wszystko...
Rany ale Ci współczuję...maskara jakaś z tym zasypianiem...biedaku


Syla, bo z ta dietą to tak jest, ze im większym grubasem jesteś tym szybciej na starcie tracisz, mi nadzień dobry na przykład szybko szło

A z jedzonka to zazwyczaj ratowałam się:
-serkiem wiejskim
-jajecznicą na teflonowej patelni z szyneczką
-do podjadania: szynka w plastrach w lodówce
-na obiad to ugotowane udko z kurczaka, filet z kurczaka/indyka zamoczony na noc w przyprawach i potem na patelnie teflonową/do parowara/do piekarnika w folii - jadłam albo z warzywami jak było mi wolno albo z "sosem" zrobionym z jogurtu nat +przyprawy
-podobnie jak kurczaka kombinowałam z rybami
-biały ser + tuńczyk z puszki
-zupa brokułowa czy inna warzywna zabielana mlekiem 0,5%
-jak chciało mi się czegoś dobrego to robiłam owsiankę z otrąb ze słodzikiem - ale z tym trzeba uważać, byle nie za dużo
__________________







aannuullaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 21:38   #49
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
nie, byłam dzielna i ogarnęłam sytuację Mała dzisiaj miała prywatny basen w łazience, siedziała w wannie 4 razy, więc możesz sobie wyobrazic pobojowisko
Brawo
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-11, 21:41   #50
aannuullaa
Wtajemniczenie
 
Avatar aannuullaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 750
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
No znów, najbardziej mnie denerwuje to wyginanie do tyłu jakby robił mostek...Siłujemy się i ....
O co chodzi, czy to tylko upały czy coś się "popsuło"?
Z tymi mostkami to rzeczywiście masakra Martynka parę dni temu zaczęła, nawet jak ją na rękach ma to się wygina, trudno ją wtedy utrzymać jak go położysz przy tym mostku to pewnie ryk ze zdwojoną siłą?

Ja myślę, że te upały tak wpływają na maluchy- patrz przykład u nas dzisiaj

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość

Unholy, milo, ze myslisz i pytasz
wiesz, ja nie znosze oficjalnych, wypasionych imprez, nie mielismy weselicha, a wiec wielkiej imprezy roczkowej rowniez nie bylo. Juz dawno przestalam sie przejmowac co inni sobie pomysla (w domysle dalsza rodzina, bo to, co mysla dziadkowie, wujkowie i ciocie Antosia bardzo mnie obchodzi, ale to faktycznie kilka najblizszych osob).
Urodzinki, zgodnie z planem, spedzilismy w ZOO. Bylo swietnie , a potem w domu byla skromna imprezka dla najblizszych typu tort, balony, czapeczki... . Tak typowo dla dziecka i baaaardzo kameralnie.
Bylo bardzo w moim stylu i IMO swietnie .
Pobyt sie udal, tylko jak zwykle za krotki , dziadkowie nie mogli nacieszyc sie wnukiem i vice versa
może i ja kiedyś do tego dojdę


Powinnam zdecydowanie już iść spać...
__________________








Edytowane przez aannuullaa
Czas edycji: 2010-06-11 o 21:42
aannuullaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 21:42   #51
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość

Unholy, milo, ze myslisz i pytasz
wiesz, ja nie znosze oficjalnych, wypasionych imprez, nie mielismy weselicha, a wiec wielkiej imprezy roczkowej rowniez nie bylo. Juz dawno przestalam sie przejmowac co inni sobie pomysla (w domysle dalsza rodzina, bo to, co mysla dziadkowie, wujkowie i ciocie Antosia bardzo mnie obchodzi, ale to faktycznie kilka najblizszych osob).
Urodzinki, zgodnie z planem, spedzilismy w ZOO. Bylo swietnie , a potem w domu byla skromna imprezka dla najblizszych typu tort, balony, czapeczki... . Tak typowo dla dziecka i baaaardzo kameralnie.
Bylo bardzo w moim stylu i IMO swietnie .
Pobyt sie udal, tylko jak zwykle za krotki , dziadkowie nie mogli nacieszyc sie wnukiem i vice versa
Cieszę się, że wyjazd się udał i urodzinki były takie rodzinne
Szkoda, że tak krótko
A kiedy do Teściów jedziecie?

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
, Kuba też od jakiegoś czasu wygina się do tyłu (kiedyś tak już robił i Mu przeszło) - jak się złości, albo jak szaleje. Dobrze, że pierwsze razy zdarzały się na łóżku, bo pewnie głowę by sobie rozbił, a teraz staramy się zabezpieczać.

A nie próbowałaś zostawić Go samego do zaśnięcia? Co wtedy robi?

żeby wiatrak pomógł


Też oglądacie na raty?

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------



Czekamy na Ciebie

Ja też nie robię imprezy na roczek, na pewno nie będzie mszy (ba, nawet chrztu nie było i nie wiadomo, czy będzie ), będziemy tylko my i Teściowie (bo moja Mama pewnie oleje Kubowy roczek ). I chyba zgapię od Ciebie to zoo, mogę?
Próbowałam wczoraj i był ryk niesamowity, jak już prawie spał...

Ja ze zmęczenia zazwyczaj usypiam w połowie, a Małż dokańcza, więc już później nie chce mi się samej oglądać, tego czego nie widziałam.
Także oglądam pierwszą połowę

A jeżeli mogę spytać, chrztu dlaczego nie robiliście ?(pytam z ciekawości, bo mi nie przeszkadza i nie komentuję, jak ktoś nie ma )
Jak nie chcesz, to nie odpowiadaj.
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 21:42   #52
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

To i ja sie w koncu melduje na nowym watku.

Anula - jestes wielka
Wzruszyłam sie, lezki poleciały Super to wszystko napisałaś
WIELKIE brawa dla Ciebie

Unholy, jak zakładałas wątek to chciałam skopiowac te albumy ze zdjeciami bo myslałam, ze tylko ja mam dostep do ich edycji ale widze, ze inny tez maja możliwosc.
Wiec teraz Ty bedziesz nasza starościną

Cytat:
Napisane przez marica5 Pokaż wiadomość
oficjalnie dziękuję za kciuki egzaminy zaliczone teraz zaczynam urlop i przygotowania do roczku
Olu ja dodała już dawno do albumu zdjęcia martynki z 8, 9 , 10 i 11 mies .
Super, ze egz. zaliczone
Masz juz to z głowy.

My tez powoli przygotowujemy sie do roczku. Dzisiaj w koncu zamowiłam tort

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
Zaczęłam urlop!!!!
Co prawda jestem sama teraz, bo mąż musiał jechac do pracy po południu, ale nic to. Najważniejsze, że od poniedziałku nie trzeba rano wstawać (jeszcze Zosi muszę powiedzieć o tych planach).
Od wtorku mamy remont i wynosimy się do teściów na tydzień. Ale spoko-łączność będzie A potem na tydzień do Łeby. A potem na wydłużony weekend do Gdańska, gdzie mój mąż będzie się oddawał uciechom iście gówniarskim-Heinekena się zachciało. A potem będzie koniec urlopu

Jest ktoś w ogóle jeszcze? Ale piwa mi się chce...
Zazdroszcze wypadu do Łeby
My w tym roku niestety nie wybieramy sie na wczasy (kasa ucieka z konta jak szalona, na budowe domku) ale pojedziemy na weekend nad jeziorko.

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Małż wczoraj przyniósł "To skomplikowane" z Meryl Streep i Aleckiem Baldwinem, obejrzeliśmy pół wczoraj i pół dzisiaj (odkąd Kuba się urodził oglądamy film na dwa wieczory ) i nawet przyjemny , ja uwielbiam Meryl Streep w każdym wydaniu, więc pewnie nie jestem obiektywna, ale polecam
Tez mam ochote obejrzec ten film. ale teraz brakuje mi czasu.

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Cass, glupoty wypisujesz , chyba masz jakis kryzys . Odzywaj sie kochana
Mam kryzys upały, @ - wszystko tłumaczą
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.


Edytowane przez Cassandra 23
Czas edycji: 2010-06-11 o 21:44
Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 21:46   #53
aannuullaa
Wtajemniczenie
 
Avatar aannuullaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 750
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość


My tez powoli przygotowujemy sie do roczku. Dzisiaj w koncu zamowiłam tort
a kiedy to wydarzenie? chyba mi gdzieś umknęło albo jeszcze nie pisałaś...
__________________







aannuullaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 21:47   #54
megi b
Wtajemniczenie
 
Avatar megi b
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 706
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Witam i ja na nowym wątku
jak zwykle przelotem
wstęp jest przepiękny
Anula ale maż talenta
trzymajcie się
__________________
Pomóżmy Maciusiowi!



Amelka 23.06.2009

Lilianka 19.07.2014



megi b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 21:48   #55
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
To i ja sie w koncu melduje na nowym watku.

Anula - jestes wielka
Wzruszyłam sie, lezki poleciały Super to wszystko napisałaś
WIELKIE brawa dla Ciebie

Unholy, jak zakładałas wątek to chciałam skopiowac te albumy ze zdjeciami bo myslałam, ze tylko ja mam dostep do ich edycji ale widze, ze inny tez maja możliwosc.
Wiec teraz Ty bedziesz nasza starościną





Mam kryzys upały, @ - wszystko tłumaczą

Nie, nie. Starościną jesteś Ty, tylko teraz masz urlop. Ja na szybkim zastępstwie - nagła potrzeba nowego wątku

Współczuję @
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 21:50   #56
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
Z tymi mostkami to rzeczywiście masakra Martynka parę dni temu zaczęła, nawet jak ją na rękach ma to się wygina, trudno ją wtedy utrzymać jak go położysz przy tym mostku to pewnie ryk ze zdwojoną siłą?
Czy Ty nie piszesz czasem o moim dziecku?

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Próbowałam wczoraj i był ryk niesamowity, jak już prawie spał...

Ja ze zmęczenia zazwyczaj usypiam w połowie, a Małż dokańcza, więc już później nie chce mi się samej oglądać, tego czego nie widziałam.
Także oglądam pierwszą połowę

A jeżeli mogę spytać, chrztu dlaczego nie robiliście ?(pytam z ciekawości, bo mi nie przeszkadza i nie komentuję, jak ktoś nie ma )
Jak nie chcesz, to nie odpowiadaj.
No to rzeczywiście, nie ma co Go zostawiać. Nie wiem, co Ci poradzić , może to rzeczywiście upały?

Ja też czasami usypiałam, więc teraz oglądamy na raty, polecam

Odpowiem, ale chyba w klubie.

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
My tez powoli przygotowujemy sie do roczku. Dzisiaj w koncu zamowiłam tort
(...)
Tez mam ochote obejrzec ten film. ale teraz brakuje mi czasu.
No u Was to już za chwilkę

Polecam nasz sposób - na dwa wieczory
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.

Edytowane przez Miramej
Czas edycji: 2010-06-11 o 21:52
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 21:54   #57
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

My tez nie robimy mega wypasionych urodzin ale bedzie torcik, grill, piwko i najblizsza rodzina. Dziadki, chrzesni, moja babcia. Znajomych nie zapraszamy, dalszej rodziny tez nie. Ot takie popoludnie z grilem.
A ze 20 czerwca wypada w niedziele to miło spedzimy ten dzien bo wszyscy beda wolni od pracy i beda mogli byc obecni.

Kubus od kilku dni ma mały apetyt. Obiadu wcale nie jada, dzisiaj robiłam spagetti i zjadł kilka łyzeczek.
Pozniej zmiksowałam truskawki z gruszka i dodałam 3 łyzeczki kleiku - zjadł 180 ml ale pozniej po kolacji wszystko zwymiotował. Razem z kaszka. Był chyba pełny. Poszedł spac bez jedzonka, wypił tylko duzo herbatki. Jak sie w nocy obudzi sprobuje dac mu mleczka (choc juz od bardzo dawna nie pije samego mleka). Nawet niedawno probowałam zamiast herbatki dac mu zimnego mleka ale tylko włozył smoczek do buzi i zaczał pluc.
I nauczyl sie pic sama wode. Teraz jak sa upały obojetne co pije aby butla była pełna

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Nie, nie. Starościną jesteś Ty, tylko teraz masz urlop. Ja na szybkim zastępstwie - nagła potrzeba nowego wątku

Współczuję @
Ah jak fajnie byc na urlopie



Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
No u Was to już za chwilkę

Polecam nasz sposób - na dwa wieczory
W nastepna niedziele

Kubuc to juz duzy kawaler, jak tak patrze na niego to wydaje mi sie duzym chłopcem za kilka dni juz nie bedzie niemowlakiem.

Czesto ogladam filmy na "raty" teraz to jedyna metoda zeby wogole cos obejrzec.
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 21:56   #58
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
Z tymi mostkami to rzeczywiście masakra Martynka parę dni temu zaczęła, nawet jak ją na rękach ma to się wygina, trudno ją wtedy utrzymać jak go położysz przy tym mostku to pewnie ryk ze zdwojoną siłą?

Ja myślę, że te upały tak wpływają na maluchy- patrz przykład u nas dzisiaj

Dokładnie....szczególnie na rękach...

No może i u nas ten powód...oby...

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
C


No to rzeczywiście, nie ma co Go zostawiać. Nie wiem, co Ci poradzić , może to rzeczywiście upały?

Ja też czasami usypiałam, więc teraz oglądamy na raty, polecam

Odpowiem, ale chyba w klubie.

Na to "liczę"

Ok.

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
My tez nie robimy mega wypasionych urodzin ale bedzie torcik, grill, piwko i najblizsza rodzina. Dziadki, chrzesni, moja babcia. Znajomych nie zapraszamy, dalszej rodziny tez nie. Ot takie popoludnie z grilem.
A ze 20 czerwca wypada w niedziele to miło spedzimy ten dzien bo wszyscy beda wolni od pracy i beda mogli byc obecni.

Kubus od kilku dni ma mały apetyt. Obiadu wcale nie jada, dzisiaj robiłam spagetti i zjadł kilka łyzeczek.
Pozniej zmiksowałam truskawki z gruszka i dodałam 3 łyzeczki kleiku - zjadł 180 ml ale pozniej po kolacji wszystko zwymiotował. Razem z kaszka. Był chyba pełny. Poszedł spac bez jedzonka, wypił tylko duzo herbatki. Jak sie w nocy obudzi sprobuje dac mu mleczka (choc juz od bardzo dawna nie pije samego mleka). Nawet niedawno probowałam zamiast herbatki dac mu zimnego mleka ale tylko włozył smoczek do buzi i zaczał pluc.
I nauczyl sie pic sama wode. Teraz jak sa upały obojetne co pije aby butla była pełna
No i z wyborami połączycie
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 21:57   #59
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Dziewczyny przepraszam ale niedokladnie czytałam.
Pisałyscie chyba o wiatraczkach. Czy one sie dobrze sprawuja? Warto kupic na te upały?
Ja sie naprawde rozpływam i nie wiem juz co ze soba zrobic.
Kuba dzisiaj znow spi na golaska, w samej pieluszce. Dotknełam go to ma mokra głowke.
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 21:58   #60
syla39
Wtajemniczenie
 
Avatar syla39
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 639
Dot.: Pierwsze urodzinki wakacyjnych dzieci- są już pierwsze kroczki, ale ten czas le

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
Syla, bo z ta dietą to tak jest, ze im większym grubasem jesteś tym szybciej na starcie tracisz, mi nadzień dobry na przykład szybko szło

A z jedzonka to zazwyczaj ratowałam się:
-serkiem wiejskim
-jajecznicą na teflonowej patelni z szyneczką
-do podjadania: szynka w plastrach w lodówce
-na obiad to ugotowane udko z kurczaka, filet z kurczaka/indyka zamoczony na noc w przyprawach i potem na patelnie teflonową/do parowara/do piekarnika w folii - jadłam albo z warzywami jak było mi wolno albo z "sosem" zrobionym z jogurtu nat +przyprawy
-podobnie jak kurczaka kombinowałam z rybami
-biały ser + tuńczyk z puszki
-zupa brokułowa czy inna warzywna zabielana mlekiem 0,5%
-jak chciało mi się czegoś dobrego to robiłam owsiankę z otrąb ze słodzikiem - ale z tym trzeba uważać, byle nie za dużo

Najgorszy pierwszy tydzien bez warzyw i owocow Jam warzywo-owocowka
Chcialam wlasnie zjesc dzisiaj tunczyka i wcielo mi otwieracz
__________________
Nasze szczęście Lenka ur.18.08.2009

syla39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:40.