Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-05, 14:45   #2491
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

ja ostatnio dostałam taką dość sporą miniaturę (15 ml chyba) jakiegoś kremu, ale jeszcze nie dane mi było użyć, więc nie wiem czy fajny
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 15:12   #2492
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

w temacie prezentów, to pamiętam,ze dostałam kiedyś wstążkę marki Cacharel w ozdobnym opakowaniu
w jakimś sklepie stacjonarnym, już nie pamiętam.... i chyba nawet gdzieś ją jeszcze mam, już ze 20 lat mi się przewala po szufladach
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2017-05-06 o 09:26
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 15:18   #2493
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Mnie się raz trafił zestaw próbek perfum, potem złoty lakier, a następnie tatuaże.
Któraś kiedyś dostała jakiś śmierdzący dezodorant, chyba męski.
Ja ostatnio dostałam miniaturę kremu pod oczy Guerlain, poprzednio jakiś badziewny żel pod prysznic. Loteria
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 17:47   #2494
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Hej
Trochę nadrabiam, ale idzie mi to dosyć wolno :/

Corii czekam z niecierpliwością na Twoją opinie na temat korektora Becca. Jak będę miała czas to podjadę do jakiejś większej S i go obejrzę.

Chciałam napisać, że dawno już dawno, któraś z Was polecała serum LIQ CE - używam teraz Serum maskę Night 15% Vitamin E i baaardzo mi pomogło nawilżyć i odżywić cerę
U mnie zadziałało super, tym przyjemniejsze to jest, że nie kosztuje majątku
Dziękuję
I teraz mam pytania:
używałyście może podkładu Guerlain Lingerie de Peau Skin Fusion?
czy macie doświadczenia z pudrem Guerlain Les Voilettes powder ?

I co myślicie o sławetnym kremie pod oczy Shiseido KLIK? Jest w ofercie miesiąca za 219 zł. Nie wiem czy warto go kupować

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2017-05-05 o 17:49
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 19:14   #2495
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
I co myślicie o sławetnym kremie pod oczy Shiseido KLIK? Jest w ofercie miesiąca za 219 zł. Nie wiem czy warto go kupować
Ja go lubię na noc.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 19:20   #2496
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Corii czekam z niecierpliwością na Twoją opinie na temat korektora Becca. Jak będę miała czas to podjadę do jakiejś większej S i go obejrzę.

I teraz mam pytania:
używałyście może podkładu Guerlain Lingerie de Peau Skin Fusion?
czy macie doświadczenia z pudrem Guerlain Les Voilettes powder ?

I co myślicie o sławetnym kremie pod oczy Shiseido KLIK? Jest w ofercie miesiąca za 219 zł. Nie wiem czy warto go kupować
Miłeczko, odebrałam wczoraj korektor z paczkomatu, ale jeszcze nie miałam czasu uzyć. Jutro powinnam
Póki co ciapnełam go na rękę i widzę, ze ma potencjał. Jak pod okiem też będzie tak dobrze, to wróże mu u mnie powodzenie

Lingerie podkład miałam ale puściłam szybko w swiat, bo choć na buzi rewelacyjnie sie spisywał, to jednak ciemniał mi i najjasniejszy był za ciemny, a szkoda, bo nowa gama i nowa formula to myslałam, że bedzie kolor dla mnie, ale nie

Puder Voillette miałam dawno. Ja byłam na nie, ale ja ma cerę mieszaną, wyswiecała mnie po nim, dla Ciebie moze byc bardzo ok.

Miałam dwa słoiczki tego kremu pod oczy. Przy pierwszym było wielkie "woow", przy drugom już zero efektu - cera mi sie chyba przyzwyczaiła. Takze uwazam, ze mozesz wziać, a potem zmien na inny i ewentualnie znowu wróc pozniej do niego, jak sie spisze u Ciebie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 19:49   #2497
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Milko dla mnie krem shisiedo bardzo przeciętny.
Milo ze jestes
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-05, 22:29   #2498
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Milko dla mnie krem shisiedo bardzo przeciętny.
Dla mnie podobnie, po przeczytaniu składu wszystko stało się jasne
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 10:29   #2499
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Milko ja ten podkład Guerlain bardzo lubię, na mnie on nie ciemnieje, ale prawdą jest, że najjaśniejszy dostępny kolor jest za ciemny, używałam go po lecie, kiedy byłam opalona trochę

Z kremów pod oczy polecam Martinę Gebhardt, właśnie zaczęłam kolejne opakowanie

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 10:59   #2500
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

A ja z kremow pod oczy zdecydowanie moge polecić krem polecony mi w innym wątku - regenerujacy krem pod oczy z kofeiną z Ekokrem http://www.ekokrem.eu/
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 11:32   #2501
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Ja niedawno kupilam Mokosh pod oczy i lubię bardzo wiec tez polecam
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-06, 11:49   #2502
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Dwa najlepsze kremy to Filorga time filler eyes i fridge by yde coffee eye


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 11:59   #2503
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

a ja od lat nie używam osobnych kremów pod oczy, tylko tego samego co do reszty twarzy (szyi, dekoltu i rąk sprawdza się w przypadku dojrzałych, raczej suchych cer
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 12:22   #2504
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Milko ja ten podkład Guerlain bardzo lubię, na mnie on nie ciemnieje, ale prawdą jest, że najjaśniejszy dostępny kolor jest za ciemny, używałam go po lecie, kiedy byłam opalona trochę

Z kremów pod oczy polecam Martinę Gebhardt, właśnie zaczęłam kolejne opakowanie

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
A gdzie kupujesz ten krem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 12:41   #2505
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Myślicie, że jeszcze będzie ta promocja Sephory na ich kolorówkę wymiana stary kosmetyk na nowy ze zniżką -40%? Akurat jak trzymam starocie bo mam coś na oku to cisza
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 13:33   #2506
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Milko dla mnie krem shisiedo bardzo przeciętny.
Milo ze jestes

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
Dla mnie podobnie, po przeczytaniu składu wszystko stało się jasne
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Miałam dwa słoiczki tego kremu pod oczy. Przy pierwszym było wielkie "woow", przy drugom już zero efektu - cera mi sie chyba przyzwyczaiła. Takze uwazam, ze mozesz wziać, a potem zmien na inny i ewentualnie znowu wróc pozniej do niego, jak sie spisze u Ciebie.
Dzięki dziewczyny (wszystkie )za opinie na temat kremu pod oczy Shiseido. Hmm... chyba jednak sobie go odpuszczę, skoro nie jest taki świetny. 200 zł to też spora kwota.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Miłeczko, odebrałam wczoraj korektor z paczkomatu, ale jeszcze nie miałam czasu uzyć. Jutro powinnam
Póki co ciapnełam go na rękę i widzę, ze ma potencjał. Jak pod okiem też będzie tak dobrze, to wróże mu u mnie powodzenie

Lingerie podkład miałam ale puściłam szybko w swiat, bo choć na buzi rewelacyjnie sie spisywał, to jednak ciemniał mi i najjasniejszy był za ciemny, a szkoda, bo nowa gama i nowa formula to myslałam, że bedzie kolor dla mnie, ale nie

Puder Voillette miałam dawno. Ja byłam na nie, ale ja ma cerę mieszaną, wyswiecała mnie po nim, dla Ciebie moze byc bardzo ok.
No to czekam niecierpliwie na Twoje pierwsze testy korektora.
Ja bardzo lubię i od wielu lat używam korektorów Bobbi Brown (bo na prawdę mam ogromne sińce pod oczami), ale chętnie wypróbowałabym coś nowego.

Ja wzięłam podkład Lingerie w odcieniu jaśniejszym niż zazwyczaj używam (wzięłam 02W, a BB używam 3,5 Warm Beige). Jest dosyć żółty i ładnie tuszuje u mnie ciemniejsze przebarwienia. Na twarzy wygląda bardzo ładnie, u mnie fotoszopuje wręcz cerę
Jeśli będzie trochę ciemniał to u mnie to nie będzie problemem, bo i tak jest ciut za jasny. Ale za to dobrze mi się modeluje twarz bronzerem.
Puder Voilettes będę testować dzisiaj przez kilka godzin.
Mam problem z sypańcami: LM i Narsem - są bardzo fajne, ale po dłuższym użytkowaniu wysuszają mi cerę. Tak było z pudrem LM i teraz zauważyłam, że tak samo się dzieje po Narsie

Zastanawiam się czy nie powrócić do Kanebo/Sensai. Pamiętacie go?
Zużyłam 2 lub 3 opakowania. Jedyne co mi przeszkadzało to, to że trochę mnie bielił na początku.
Czy któraś z Was porównywała może składy sypańców Kanebo/Sensai, Laury Mercier i Narsa?


Cytat:
Napisane przez Gaggy Pokaż wiadomość
Szampon i odżywka Smooth as silk, mam włosy dość suche i raczej sztywne, a po ich zastosowaniu są mięciutkie Nie wiem, jak sprawdzą się na innym rodzaju włosów, ale mi odpowiadają bardziej niż np. Kevin Murphy Hydrate me czy różne Living Proof. Zastanawiam się jeszcze nad wypróbowaniem Davines, ale póki co Giovanni rulez
O, to ja też muszę wypróbować. Mam włosy sztywne, dosyć suche, matowe z natury, farbowane i duuużo siwych. Próbuję różnych i szukam ideału, ale w dobrej cenie, bo KM (seria fioletowa, nawilżająca) jest dla mnie bardzo dobra, jednak uważam, że ceny są trochę za wysokie.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Milko ja ten podkład Guerlain bardzo lubię, na mnie on nie ciemnieje, ale prawdą jest, że najjaśniejszy dostępny kolor jest za ciemny, używałam go po lecie, kiedy byłam opalona trochę

Z kremów pod oczy polecam Martinę Gebhardt, właśnie zaczęłam kolejne opakowanie

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
O, fajnie, że ten podkład u Ciebie się sprawdza
Martinę G. używam, chyba z Twojego polecenia , już długo. Świetnie się sprawdza u mnie na noc. Na dzień (pod moje korektory podoczne) jest ciut za tłusta.

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
A ja z kremow pod oczy zdecydowanie moge polecić krem polecony mi w innym wątku - regenerujacy krem pod oczy z kofeiną z Ekokrem http://www.ekokrem.eu/
dzięki, sprawdzę

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja niedawno kupilam Mokosh pod oczy i lubię bardzo wiec tez polecam


Cytat:
Napisane przez angellika Pokaż wiadomość
Dwa najlepsze kremy to Filorga time filler eyes i fridge by yde coffee eye


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Fridge już kiedyś chciałam kupić, ale chyba jest trudno dostępny.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
a ja od lat nie używam osobnych kremów pod oczy, tylko tego samego co do reszty twarzy (szyi, dekoltu i rąk sprawdza się w przypadku dojrzałych, raczej suchych cer
Ja na noc używam odżywczych kremów lub olejów, ale na dzień muszę mieć coś mniej treściwego, żeby mi tapeta nie spłynęła

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A gdzie kupujesz ten krem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tutaj KLIK
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 14:12   #2507
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość










Dzięki dziewczyny (wszystkie )za opinie na temat kremu pod oczy Shiseido. Hmm... chyba jednak sobie go odpuszczę, skoro nie jest taki świetny. 200 zł to też spora kwota.







No to czekam niecierpliwie na Twoje pierwsze testy korektora.

Ja bardzo lubię i od wielu lat używam korektorów Bobbi Brown (bo na prawdę mam ogromne sińce pod oczami), ale chętnie wypróbowałabym coś nowego.



Ja wzięłam podkład Lingerie w odcieniu jaśniejszym niż zazwyczaj używam (wzięłam 02W, a BB używam 3,5 Warm Beige). Jest dosyć żółty i ładnie tuszuje u mnie ciemniejsze przebarwienia. Na twarzy wygląda bardzo ładnie, u mnie fotoszopuje wręcz cerę

Jeśli będzie trochę ciemniał to u mnie to nie będzie problemem, bo i tak jest ciut za jasny. Ale za to dobrze mi się modeluje twarz bronzerem.

Puder Voilettes będę testować dzisiaj przez kilka godzin.

Mam problem z sypańcami: LM i Narsem - są bardzo fajne, ale po dłuższym użytkowaniu wysuszają mi cerę. Tak było z pudrem LM i teraz zauważyłam, że tak samo się dzieje po Narsie



Zastanawiam się czy nie powrócić do Kanebo/Sensai. Pamiętacie go?

Zużyłam 2 lub 3 opakowania. Jedyne co mi przeszkadzało to, to że trochę mnie bielił na początku.

Czy któraś z Was porównywała może składy sypańców Kanebo/Sensai, Laury Mercier i Narsa?







O, to ja też muszę wypróbować. Mam włosy sztywne, dosyć suche, matowe z natury, farbowane i duuużo siwych. Próbuję różnych i szukam ideału, ale w dobrej cenie, bo KM (seria fioletowa, nawilżająca) jest dla mnie bardzo dobra, jednak uważam, że ceny są trochę za wysokie.





O, fajnie, że ten podkład u Ciebie się sprawdza

Martinę G. używam, chyba z Twojego polecenia , już długo. Świetnie się sprawdza u mnie na noc. Na dzień (pod moje korektory podoczne) jest ciut za tłusta.





dzięki, sprawdzę













Fridge już kiedyś chciałam kupić, ale chyba jest trudno dostępny.





Ja na noc używam odżywczych kremów lub olejów, ale na dzień muszę mieć coś mniej treściwego, żeby mi tapeta nie spłynęła





Ja tutaj KLIK


Można dostać na Warsztat piękna fridge oczywiście, dodatkowo co 2,3 tygodnie wysyłają 10 % rabat więc krem wychodzi w rozsądnej cenie, ja teraz zamówiłam bo dawno go nie mieli


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 14:49   #2508
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez angellika Pokaż wiadomość
Można dostać na Warsztat piękna fridge oczywiście, dodatkowo co 2,3 tygodnie wysyłają 10 % rabat więc krem wychodzi w rozsądnej cenie, ja teraz zamówiłam bo dawno go nie mieli


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzięki, zaraz tam zajrzę
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 15:33   #2509
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Uzyłam dzisiaj korektor rozswietlający Beccy pod podkład i hmmm... powiem, że nic mi nie urwał. Nie tuszuje sinców, ciemniejszych miejsc - nie w 100%.No i widać kremowość pdo oczami. Już lepiej sie spisywał u mnie w tej roli podobny korektor Ireny Eris w tubce
Może u kogoś z mneijszymi sińcami Becca sprawdzi się lepiej, ale u mnie "woow" nie ma. Źle tez nie jest. Moim zdaniem poprawnie.

ALE dodam, że nie użyłam na podkłąd zwykłego korektora, bo chciałam zobaczyć, jak będzie z samą becca tylko. Być moze jak dam normalny korektor tez, to efekt będzie ok. Dam znać.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-06, 15:41   #2510
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
a ja od lat nie używam osobnych kremów pod oczy, tylko tego samego co do reszty twarzy (szyi, dekoltu i rąk sprawdza się w przypadku dojrzałych, raczej suchych cer
Ja ostatnio też pod oczy używam tego, co na twarz


Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny (wszystkie )za opinie na temat kremu pod oczy Shiseido. Hmm... chyba jednak sobie go odpuszczę, skoro nie jest taki świetny. 200 zł to też spora kwota.
A może weź próbkę z drogerii?

Na dzień polecam ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...-centella.html

Miałam i mi bardzo pasowało nie mam wybitnie suchej skóry pod oczami, nie mam zmarszczek wokół oczu, magiczny wiek 40 przekroczony i byłam z niego zadowolona, ale używałam tylko na dzień.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 16:57   #2511
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Uzyłam dzisiaj korektor rozswietlający Beccy pod podkład i hmmm... powiem, że nic mi nie urwał. Nie tuszuje sinców, ciemniejszych miejsc - nie w 100%.No i widać kremowość pdo oczami. Już lepiej sie spisywał u mnie w tej roli podobny korektor Ireny Eris w tubce
Może u kogoś z mneijszymi sińcami Becca sprawdzi się lepiej, ale u mnie "woow" nie ma. Źle tez nie jest. Moim zdaniem poprawnie.

ALE dodam, że nie użyłam na podkłąd zwykłego korektora, bo chciałam zobaczyć, jak będzie z samą becca tylko. Być moze jak dam normalny korektor tez, to efekt będzie ok. Dam znać.
Daj znać jak z korektorem, bo z tego co wyczytałam to jego się stosuje na dwa sposoby pod korektor albo na
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 17:01   #2512
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Daj znać jak z korektorem, bo z tego co wyczytałam to jego się stosuje na dwa sposoby pod korektor albo na
Tak, niby na dwa, ale konsystencja i kolor jednak pokazują, ze raczej pod niż na. A tak sprawdza sie tak sobie. Moze gdybym na wierzch dała zwykły korektor , to byłoby ok. I tak własnie jeszcze spróbuję.
Jednakże nie będę nakładać go na, bo to nie będzie dobrze wizualnie grało.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 17:17   #2513
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

robiłyście zakupy na house of beauty? wydaje mi się, że ktoś narzekał na ten sklep, ale nie wiem czy nie mylę sklepów...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 17:19   #2514
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
robiłyście zakupy na house of beauty? wydaje mi się, że ktoś narzekał na ten sklep, ale nie wiem czy nie mylę sklepów...
Ja. I jak powiedziałam, wiecej tam nie robiłam jzu zakupów i nie zrobie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 17:25   #2515
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja. I jak powiedziałam, wiecej tam nie robiłam jzu zakupów i nie zrobie.
a co się stało - przypomnij mi proszę
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 18:28   #2516
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, niby na dwa, ale konsystencja i kolor jednak pokazują, ze raczej pod niż na. A tak sprawdza sie tak sobie. Moze gdybym na wierzch dała zwykły korektor , to byłoby ok. I tak własnie jeszcze spróbuję.
Jednakże nie będę nakładać go na, bo to nie będzie dobrze wizualnie grało.
To nie jest produkt do stosowanie w pojedynkę, on jest raczej jak kolorowy kamuflaż. Takie zielone, fioletowe, pomarańczowe są do stosowania pod właściwy korektor w odcieniu zbliżonym do koloru podkładu. Wg Becci do zakrywania sińców pod oczami jest pod korektor, a do ukrywania kurzych łapek na i ma to działać na zasadzie odwracania uwagi od zmarszczek. Tyle teorii, mnie interesuje właśnie jak z korektorami współpracuje

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a co się stało - przypomnij mi proszę
Podłączam się do pytania. Ze sklepów z podobnym asortymentem kupowałam w glowstore. Zamawiałam raz, było ok, ładnie zapakowane i konturówka w gratisie.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 18:38   #2517
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a co się stało - przypomnij mi proszę
Kontakt zerowy, dostawa fatalna, chaos, burdel, zero odpisywania na maile, zły towar, brak zwrótu, brak dobrej woli, ceny z kosmosu, ciagłe pomyłki. Dziekuję, postoję.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 19:49   #2518
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
robiłyście zakupy na house of beauty? wydaje mi się, że ktoś narzekał na ten sklep, ale nie wiem czy nie mylę sklepów...
Ja też od nich zamawiałam i było ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 21:58   #2519
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
To nie jest produkt do stosowanie w pojedynkę, on jest raczej jak kolorowy kamuflaż. Takie zielone, fioletowe, pomarańczowe są do stosowania pod właściwy korektor w odcieniu zbliżonym do koloru podkładu. Wg Becci do zakrywania sińców pod oczami jest pod korektor, a do ukrywania kurzych łapek na i ma to działać na zasadzie odwracania uwagi od zmarszczek. Tyle teorii, mnie interesuje właśnie jak z korektorami współpracuje

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------



Podłączam się do pytania. Ze sklepów z podobnym asortymentem kupowałam w glowstore. Zamawiałam raz, było ok, ładnie zapakowane i konturówka w gratisie.
na glowstore też zamawiałam wielokrotnie i wszystko było ok

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kontakt zerowy, dostawa fatalna, chaos, burdel, zero odpisywania na maile, zły towar, brak zwrótu, brak dobrej woli, ceny z kosmosu, ciagłe pomyłki. Dziekuję, postoję.

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ja też od nich zamawiałam i było ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

widzę właśnie, że mają podobny asortyment co glowstore, a nawet więcej i ceny w porównaniu z glowstore tego co akurat oglądałam nawet niższe
ale lepiej czasem dopłacić te 20 zł i mieć spokój
może jeszcze ktoś się wypowie, ale sklep sie poznaje po tym jak się zachowuje przy kłopotach, a nie jak wszystko jest super
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 22:03   #2520
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
widzę właśnie, że mają podobny asortyment co glowstore, a nawet więcej i ceny w porównaniu z glowstore tego co akurat oglądałam nawet niższe
ale lepiej czasem dopłacić te 20 zł i mieć spokój
może jeszcze ktoś się wypowie, ale sklep sie poznaje po tym jak się zachowuje przy kłopotach, a nie jak wszystko jest super
Tez tak samo uwazam co do poznawania sklepu
Ja zrobiłam u nich 2 razy zakupy i przy jednym i przy drugim były jazdy, jak wyzej. Wiec naprawde nie mam ochoty na kolejny raz.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-13 21:41:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.