Przedłużanie rzęs - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-11, 19:33   #271
agatassssaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: olsztyn
Wiadomości: 17
GG do agatassssaaaa
Dot.: Przedłużanie rzęs

zgadza sie,ja osobioscie robilam szkolenie w firmie lash perfect i musze przyznac ze produkty do przedłużania rzes maja swietne,rzesy przedłużam juz od roku.pozdrawiam i zapraszam
agatassssaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 16:26   #272
bellabina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłużanie rzęs

Witaj,
Robilas to szkolenie moze w Warszawie w Europejskiej Szkole Stylizacji? poszukuje szkolenia w W-wie lub okolicy. Moze cos wiesz na ten temat? Bede wdzieczna za informacje
bellabina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 17:15   #273
yOanesSa
Przyczajenie
 
Avatar yOanesSa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
GG do yOanesSa
Dot.: Przedłużanie rzęs

Widziałam, że był jeszcze jeden wątek o przedłużaniu ale chyba odnośnie tylko Wrocławia więc napisze jeszcze tutaj pare słów. Ja przedłużam i zagęszczam sobie rzęsy od jakiegoś roku metodą nouveau lashes !!! I już sobie nie wyobrażam z nich zrezygnować po pierwsze wygoda nie trzeba ich malować, po dwa mega efekt i żaden tusz nie jest w stanie tak pogrubić i wydłużyć rzęs Ja trafiłam na super salon Inspiration we Wrocławiu i naprawde polecam !!! Jest niedrogo w porównaniu do innych salonów, pozatym Pani Kasia bardzo miła i widać że zna się na tym bardzo dobrze. Wiem, że ciężko jest znaleść solidny salon dlatego moge podać namiary i z czystym sumieniem polecic !!
Załącze jeszcze kilka moich zdjęć na których widać efekt rzes !! Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _MG_0182.jpg (28,9 KB, 227 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _MG_0224.jpg (27,6 KB, 194 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia _MG_0351.jpg (15,4 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0003.jpg (27,4 KB, 206 załadowań)
yOanesSa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 20:52   #274
agatassssaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: olsztyn
Wiadomości: 17
GG do agatassssaaaa
Dot.: Przedłużanie rzęs

robilam szkolenie w bydgoszczy
agatassssaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 17:58   #275
matwix1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 18
Dot.: Przedłużanie rzęs

Dziś w ramach poprawiania sobie nastroju zdecydowałam sie wreszcie skorzystać z zabiegu metodą Nouveau Lashes - efekt jest spektakularny! Minusem jest to, że całość (szczegółowe informacje, zabieg oraz instruktaż jak należy sie z nimi obchodzić) zajęła mi blisko 4 godz. Przy okazji odkryłam, ze kilka moich rzęś rośnie krzywo bo doklejone do nich odstają na boki, sic
Zapłaciłam 399zł i w ramach promocji otrzymałam grzebyk oraz tusz na bazie wody. W cenę wliczone są ewentualne poprawki w ciągu najbliższego tygodnia .
Zobaczymy jak będą się trzymały i czy mój zachwyt za kilka dni nie opadnie
Aha, rzęski robiłam sobie w Kielcach
matwix1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 23:59   #276
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
Ja tu czegos nie rozumiem bo pisze tak:
kilkumiesięczna trwałość aż do momentu zakończenia „cyklu życia” przez naturalną rzęsę
-w 100% bezpieczny, testowany farmaceutycznie klej
- dopełnienia zalecane co 3 – 6 tygodni
cena:
pełen zabieg (ponad 100 szt. rzęs) 550zł
dopełnienie 10 zł za 1 rzęsę

Czyli rozumiem ze ten koszt 550 zl to jednorazowa akcja.
Uzupelnianie mam co 3-6 tygodni i place 10 zl za rzese....
Pytanie tylko czy po tych 3 tygodniach polowa rzes nie odpadnie? bo jesli tak, to bedzie mnie to kosztowac 50 rzes * 10 zl = 500 zl :LOL:
w pelnym zabiegu wychodzi taniej, jakos nie rozumiem jak to sie odbywa. Jak dlugo utrzymuje sie efekt "wlasnie wyszlam z salonu" i jak czesto i ZA ILE trzeba uzupelniac rzesy. No i ciekawe jak ten wydatek ksztaltuje sie np w skali roku..

Aha no i po co sa te dopelnienia skoro rzesa "zyje" kilka mies? rozumiem ze to przez to ze sie po prostu "odkleja"?
I skoro jest to uzaleznione od zycie naturalnej rzesy to dokleja sie bezposrednio do rzes a nie "obok" tak jak to inna wizazanka pisala o innej metodzie.
Jesli tak to podziekuje....nie wierze ze przebywanie kleju 24/dobe przez kilka mies na moich rzesach im nie zaszkodzi:/

Tak sobie tylko hipotetyzuje, pewnie nawet jakbym w totka wygrala to szkoda by bylo calej kasy przepuscic na rzesy.....
Spokojnie mozna znalezc oferte za 400 zl bez limitu rzes a uzupelnienie w zaleznosci od tygodnia nieobecnosci 2 tyg = 100zl, 3 tyg = 150 itd. To co piszesz to sa jakie ceny z kosmosu. Sama aplikuje rzesy nie wyobrazam sobie kasowania klientek za kazda rzese gdyz lezysz i nie wiesz czy stylistka doklada Ci 50 rzes czy 70 - to jest NIE DO POLICZENIA. Nastepnie, jesli juz ktos liczy rzesy na sztuki, kosztuja one zwykle 3-4 zl.

Jesli chodzi o zywotnosc rzes Twoich naturalnych to trzymaja Ci sie na oku do 3 miesiecy. Jak stylistka sie wkleja do kazdej poszczegolnej sztuki nie wie czy jest ona w fazie wypadniecia czy jeszcze wzrostu. Srednio powinno sie robic uzupelnienia po 3-4 tyg bo wtedy Twoje rzeski zaczynaja sie wymieniac i widac juz ubytki. U kazdego dzieje sie to indywidualnie - ja chodze na uzupelnienia co 2 tyg bo lubie miec caly czas full efekt, inne Panie przychodza po miesiacu i nadal maja efekt pomalowanych oczu aczkolwiek juz nie takich gestych.

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:56 ----------

Cytat:
Napisane przez matwix1 Pokaż wiadomość
Dziś w ramach poprawiania sobie nastroju zdecydowałam sie wreszcie skorzystać z zabiegu metodą Nouveau Lashes - efekt jest spektakularny! Minusem jest to, że całość (szczegółowe informacje, zabieg oraz instruktaż jak należy sie z nimi obchodzić) zajęła mi blisko 4 godz. Przy okazji odkryłam, ze kilka moich rzęś rośnie krzywo bo doklejone do nich odstają na boki, sic
Zapłaciłam 399zł i w ramach promocji otrzymałam grzebyk oraz tusz na bazie wody. W cenę wliczone są ewentualne poprawki w ciągu najbliższego tygodnia .
Zobaczymy jak będą się trzymały i czy mój zachwyt za kilka dni nie opadnie
Aha, rzęski robiłam sobie w Kielcach
Rzeski niedlugo uloza Ci sie troche inaczej. Teraz sa poodginane bo byly ciagle 'miachane' przy nakladaniu. Jutro juz powinny nabrac naturalnego kierunku.
4h to standard pociesze Cie, ze uzupelnienia trwaja ok 1,5- 2h
Ja tez mam rzesy firmy NL.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 23:19   #277
bubula84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Reklama

Edytowane przez kasienka.b
Czas edycji: 2011-01-02 o 18:33
bubula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-22, 23:57   #278
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez tianona Pokaż wiadomość
Z ciekawością czytam te wypowiedzi i trochę chce mi się śmiać. Piszecie o tym, że cena musi być wysoka, bo koszty szkolenia, materiałów, certyfikaty, etc...Wbrew temu co piszą różne wielkie specjalistki, w przedłużaniu rzęs nie ma żadnej wielkiej tajemnicy

Tianona w niczym nie ma wielkiej tajemnicy oraz filozofii ... ani w przedłużaniu rzęs, jak również w zabiegach laserowych, makijazu permanentnym, struganiu tipsów czy gotowaniu obiadów...a jakoś do cholerki nie każdy potrafi to robić idealnie

Tutaj nie płaci się tylko za jakość materiałów, która niestety jest ważna ale przede wszytskim za idealnie wykonana pracę, która nie jest prosta...a po tych dwóch dniach szkolenia o których piszesz....jeszcze długa droga zanim wykonanie rzęs będzie bardzo precyzyjne i dokładne. Cena usługi jest wysoka bowiem praca nie nalezy do takich łatwych tak jak ty to opisujesz.
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 13:33   #279
Valentino
Zadomowienie
 
Avatar Valentino
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 023
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Dziwne,że chcesz odpuścić tej kobiecie. Gdyby mi się przydarzyło coś takiego na pewno walczyłabym z nią, żeby przynajmniej odzyskać pieniądze. Swoją drogą pewnie nie Ty jedna się na to nabrałaś, i nie tylko Ty jesteś poszkodowana dlatego trzeba walczyć o to aby ona nie zrobiła krzywdy innym.. oczy to bardzo wrażliwe narzędzia, nie wyobrażam sobie żeby ktoś nie profesjonalny się zajmował moimi. ehh...rozszarpałabym tą babe!
__________________
There is something more eternal than our love...




Valentino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 01:30   #280
angelnight1
Raczkowanie
 
Avatar angelnight1
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 104
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez bubula84 Pokaż wiadomość
ja robiłam rzeski prywatnie w warszawie poleciła mi znajoma jestem bardzo zadowolona uzupełniam 1 na miesiac i mam piekne naturalnie wydłuzone rzesy.zapłaciłam 300 tel do niej 500-196-721.
dziekuje bardzo bubula84.
wrocilam z nieudanego zabiegu przedłuzania rzes, tu od razu anty reklama zakładu w Warszawie na ul, cybisa 4 (ursynów).
na llegro pod nickiem pilgarden
kolezanka "dostala" rzesy lalki czyli na calej dlugosci oka jeden rozmiar to jest max. 15mm. wygladala jak kukła.
ja natomiast w ramach chyba rewanzu za krytyke i prosbe o cos normalniejszego, dostalam cieniutki tandetne rzesy (40minut zakladane). totalny szok. wygladalam jakby mnie wyskubaly wrony.
zajzalam na wizaz i zadzwonilam pod wyzej wymieniony numer.
odsiecz pojawila sie natychmiast. przemila dziewczyna z totalnie szalowym "osprzetem" . napracowala sie 6 godzin zeby doprowadzic nas do ładu. porozklejala mi polepione tandentnie rzesy (do trzech rzes mialam doklejona jedna). efekt oszałamiający, totalnie śliczny i poprosu wow. cena super, rzesy dobrej firmy. mozna od razu zakupic np tusz do tych rzes. umowilam sie juz na miesiac na przod na uzupelnianie.
__________________
dr. Stańczyk 25.09.2009 400 ml Allergan McGhan TRX
angelnight1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 07:00   #281
mala79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

no wiec ja rowniez juz nacielam sie 2 salony, ktore partacza robote.. jeden notabena reklamowany przez salon Urody!!!

otoz, odradzam bo sklejaja rzesy jak i naklejaja na powieke rzesy w tych salonach:

ORIENT STUDIO, ul. Piekna 42 (salon w mieszkaniu!) bodajze.
Pomimo, ze mialam reakcje alergiczna pani stw ze mozna dolozyc rzesy i spowodowala, ze na 5 dni wyladowalam w szpitalu + mega koszty zw ze sterydami.... Ostra alergia nastapila, przez klej na powiekach.

AWANGARDA, ul. Trakt Lubelski 414.
tutaj sam salon odstrasza wygladem, ale ze wzgledu na cene czlowiek sie decyduje. Usluga wykonana jak wyzej. Partactwo.
Dziewcze nie wiedzialo nawet, czym wykonuje przedluzanie... Masa kleju na powiekach!!! Skutkiem czego, ostra reakcje alergiczna, jak wyzej. Notabene kepki (!!!) odpadly mi z rzesami (mam nadzieje ze odrosna!!!).
Paznokcie wykonane na zasadzie- sa ladne, ale trzymaja sie do 4 dni Reklamuja sie na allegro jako edyska1726 oraz awangarda-salon.
Zdecydowanie odradzam!!

Generalnie rzesy w pierwszym przypadku sciagalam u carol263 bodajze, ktora sie oglasza na allegro. Bardzo mila dziewczyna i wykonala to tak, ze nie stracilam ani jednej rzesy. Widzialam tez jak je wykonuje (jej aparat),jest naprawde kazdej ceny!! Obecnie jest na urlopie, niestety

Po salonie AWANGARDA, niestety nie mam takiego szczescia bo nikt nie chce sie podjac mi ich zdjecia, a alergia sie powieksza... Samo dziewcze nie bardzo ma CZAS, by poprawic spartaczona uslugę.

Uwazajcie dziewczyny na salon, ktory wybieracie.. to naprawde wazne!!!
mala79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 16:13   #282
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

oj wspolczuję Ci olejek rycynowy wez o obroty i nakladaj przed snem na rzesy , pomoze
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 23:51   #283
mala79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

niestety nie pomaga olejek rycynowy, jak to miewa mowic kazda Pani robiaca zabieg nie majac zielonego pojecia nt kleju.

Nie dziala rowniez mleczko do demakijazu, nie dziala woda z mydlem, nie dziala olejek ani zaden inny domowy specyfik.

Wymaga to posiadania srodka typowo do usuwania kleju do rzes.
Najgorzej, iz mnie niestety nalozona firma krzak i w 2 salonach markowych Xtreme lashes Panie nie mogly sobie poradzic. Klej bardziej przypominał jak super glue anizeli klej do rzes.

Podjeciem zdjecia podjela sie bardzo sympatyczna dziewczyna (Agnieszka tel. 506 124 228), ktora po ponad 2 h pracy mi je zdjela...Niestety wymagalo to naloze znacznej ilosci rozpuszczalnika kleju, co przyczynilo sie do wiekszego podrazenienia skory.

Po zdjeciu rzes, okazalo sie, ze mam odpazona skore od kleju na powiekach i mocne uszkodzenia skory.

Rezultat zalozenia rzes przez dziewczyne bez certyfikatu, pracujacej na nie-markowych produktach:

1szy dzien: krople o wartosci ok 90 PLN
wizyta w salonie, zdjecie kepek (metoda 1:1 miala byc)- koszt 50 PLN
2gi dzien: wizyta w salonie: zdjecie nadmiaru kleju z dolnych powiek i czesciowo z gory-100 PLN
2gi dzien: wizyta u p. Agnieszki (dane jw) po ponad 2h nastapilo zdjecie calkowite rzes, bez ich naruszenia (chociaz i tak skrocily mi sie z dlugosci)- 50 PLN
i teraz moje drogie:

3ci dzien: budze sie ok 3ciej nad ranem nie mogac otworzyc oka, Opuchniecie siega zarowno policzkow jak i czola. Pojawila sie wysypka.
wizyta w Medicover=3krotne podanie dozylne sterydow, chcac usunac opuchlizne, kroplowka przez caly dzien, leki sterydowe i odczulajace- 150 PLN.
Zalozenie rzes w salonie AWANGARDA ul. Trakt Lubelski 414 (ktory nie byl w stanie powiedziec mi, jakiego uzywa KLEJU) kosztowala mnie:
250 PLN- zalozenie + koszta leczenia 440 PLN.= 690 PLN za nieudolna prace przedluzanie rzes u pani Edyty (nick allegro: edyska1726).

Fakt dziewcze zobowiazalo sie do zwrotu, sluchajcie POLOWY kosztow za zalozenie rzes....

Pisze powyzsze, bo chce ostrzec dziewczyny.
Dzis po calym dniu z kroplowka, podaniu duzej dawki sterydow, mam zaklejone z opuchlizna lewe oko, prawym widze za mgla.
Mialam dzis nad ranem leciec na wakacje, rowniez oplacone (stracilam 30% wartosci wycieczki)....

Jestem przerazona tym, jak ludzie sa bezmyslni.

Nadmienie, iz ostrzegalam dziewcze, ze klej jesli nalozy mi zbyt blisko powiek, bedzie mnie uczulac i byc moze nastepnego dnia zaistnieje potrzeba ich zdjecia. Zignorowala to. GDYBY NIE FAKT PRZYKLEJENIA RZES DO POWIEK, nie byloby problemu. Notabene nastepnego dnia miala problemy z cytuje "dodzwonieniem sie do wlascicielki, bo to ona kupuje produkty"...
Chetnie udostepnie zdjecia jak dziewczyna partaczy swoja prace, mowiac na dodatek "nikt sie jeszcze nie skarzyl"...

Jestem teraz zla, zrozpaczona i strasznie rozzalona. Wygladam strasznie, wakacje spedze z opatrunkami, a na dodatek mam zwolnienie lekarskie na ponad 6 dni.... Pytanie, kto za to mi zwroci???

Mysle, ze pojde o pomoc do odpowiednich urzedow. Moze ktos wyslucha mojej historii, opinii lekarzy jak i opinii jakie uzyskalam z 2 salonow.

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Emilka, czy moglabys mi napisac namiary na siebie?

Mialabym pytanie o jedna z Twoich uslug...
mala79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 15:22   #284
Lawisto
Raczkowanie
 
Avatar Lawisto
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

O boże..współczuje Ci z całego serca i na Twoim miejscu , zrobiłabym zdjęcia jak wyglądają twoje oczy, oszacowała koszt strat i ubytek na zdrowiu i poszła do super Pani która zrobiła Ci to paskustwo...
I co tu się dziwić, że później klientki się zrażają.. ja ostatnio będą w hurtowni spotkałam panią która miała zrobione rzęsy metodą nie Nouveau Lashes, tylko NovaLash i nie chciałabym tu oceniać firmy, bo może jest ok(nie wiem nie pracowałam) ale rzęsy sięgały pani do końca brwi. poklejone jedna do drugiej z okropnymi kropami kleju, po prostu ochyda!! Pani zadała mi pytanie, czy po zdjęciu rzęs moje miały długość 2milimetrów, bo jej tak jak jej Pani zdjęła... No i nie ma się czemu dziwić jak rzęsy posklejane wyrywają sąsiednie...
Porażka..

Uważam, że w takich sytuacjach należy zgłosić się bo biura praw konsumenta, no i oczywiście domagać się rekompensaty za źle wykonany zabieg.

Mała79 życzę szybkiego załatwienia spraw
Lawisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 19:25   #285
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez mala79 Pokaż wiadomość
niestety nie pomaga olejek rycynowy, jak to miewa mowic kazda Pani robiaca zabieg nie majac zielonego pojecia nt kleju.

Nie dziala rowniez mleczko do demakijazu, nie dziala woda z mydlem, nie dziala olejek ani zaden inny domowy specyfik.

Wymaga to posiadania srodka typowo do usuwania kleju do rzes.
Najgorzej, iz mnie niestety nalozona firma krzak i w 2 salonach markowych Xtreme lashes Panie nie mogly sobie poradzic. Klej bardziej przypominał jak super glue anizeli klej do rzes.

Podjeciem zdjecia podjela sie bardzo sympatyczna dziewczyna (Agnieszka tel. 506 124 228), ktora po ponad 2 h pracy mi je zdjela...Niestety wymagalo to naloze znacznej ilosci rozpuszczalnika kleju, co przyczynilo sie do wiekszego podrazenienia skory.

Po zdjeciu rzes, okazalo sie, ze mam odpazona skore od kleju na powiekach i mocne uszkodzenia skory.

Rezultat zalozenia rzes przez dziewczyne bez certyfikatu, pracujacej na nie-markowych produktach:

1szy dzien: krople o wartosci ok 90 PLN
wizyta w salonie, zdjecie kepek (metoda 1:1 miala byc)- koszt 50 PLN
2gi dzien: wizyta w salonie: zdjecie nadmiaru kleju z dolnych powiek i czesciowo z gory-100 PLN
2gi dzien: wizyta u p. Agnieszki (dane jw) po ponad 2h nastapilo zdjecie calkowite rzes, bez ich naruszenia (chociaz i tak skrocily mi sie z dlugosci)- 50 PLN
i teraz moje drogie:

3ci dzien: budze sie ok 3ciej nad ranem nie mogac otworzyc oka, Opuchniecie siega zarowno policzkow jak i czola. Pojawila sie wysypka.
wizyta w Medicover=3krotne podanie dozylne sterydow, chcac usunac opuchlizne, kroplowka przez caly dzien, leki sterydowe i odczulajace- 150 PLN.
Zalozenie rzes w salonie AWANGARDA ul. Trakt Lubelski 414 (ktory nie byl w stanie powiedziec mi, jakiego uzywa KLEJU) kosztowala mnie:
250 PLN- zalozenie + koszta leczenia 440 PLN.= 690 PLN za nieudolna prace przedluzanie rzes u pani Edyty (nick allegro: edyska1726).

Fakt dziewcze zobowiazalo sie do zwrotu, sluchajcie POLOWY kosztow za zalozenie rzes....

Pisze powyzsze, bo chce ostrzec dziewczyny.
Dzis po calym dniu z kroplowka, podaniu duzej dawki sterydow, mam zaklejone z opuchlizna lewe oko, prawym widze za mgla.
Mialam dzis nad ranem leciec na wakacje, rowniez oplacone (stracilam 30% wartosci wycieczki)....

Jestem przerazona tym, jak ludzie sa bezmyslni.

Nadmienie, iz ostrzegalam dziewcze, ze klej jesli nalozy mi zbyt blisko powiek, bedzie mnie uczulac i byc moze nastepnego dnia zaistnieje potrzeba ich zdjecia. Zignorowala to. GDYBY NIE FAKT PRZYKLEJENIA RZES DO POWIEK, nie byloby problemu. Notabene nastepnego dnia miala problemy z cytuje "dodzwonieniem sie do wlascicielki, bo to ona kupuje produkty"...
Chetnie udostepnie zdjecia jak dziewczyna partaczy swoja prace, mowiac na dodatek "nikt sie jeszcze nie skarzyl"...

Jestem teraz zla, zrozpaczona i strasznie rozzalona. Wygladam strasznie, wakacje spedze z opatrunkami, a na dodatek mam zwolnienie lekarskie na ponad 6 dni.... Pytanie, kto za to mi zwroci???

Mysle, ze pojde o pomoc do odpowiednich urzedow. Moze ktos wyslucha mojej historii, opinii lekarzy jak i opinii jakie uzyskalam z 2 salonow.

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Emilka, czy moglabys mi napisac namiary na siebie?

Mialabym pytanie o jedna z Twoich uslug...
jestem w szoku! przeciez powinni Ci zwrocic bez niczego koszty, ktore przez nich ponioslas! kto to widzial, zeby dziewczyna bez odpowiednich klasyfikacji zajmowala sie takimi rzeczami! w koncu oczy sa wrazliwe:/
zgadzam sie z Lawisto, jak nic powinnas zglosic ta sprawe i domagac sie zwrotu kosztow. Niech poniosa konsekwencje za zle zrobiona robote!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 09:51   #286
LucynaW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: SKIERNIEWICE
Wiadomości: 6
Send a message via Skype™ to LucynaW
Wink Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez mala79 Pokaż wiadomość
niestety nie pomaga olejek rycynowy, jak to miewa mowic kazda Pani robiaca zabieg nie majac zielonego pojecia nt kleju.

Nie dziala rowniez mleczko do demakijazu, nie dziala woda z mydlem, nie dziala olejek ani zaden inny domowy specyfik.

Wymaga to posiadania srodka typowo do usuwania kleju do rzes.
Najgorzej, iz mnie niestety nalozona firma krzak i w 2 salonach markowych Xtreme lashes Panie nie mogly sobie poradzic. Klej bardziej przypominał jak super glue anizeli klej do rzes.

Podjeciem zdjecia podjela sie bardzo sympatyczna dziewczyna (Agnieszka tel. 506 124 228), ktora po ponad 2 h pracy mi je zdjela...Niestety wymagalo to naloze znacznej ilosci rozpuszczalnika kleju, co przyczynilo sie do wiekszego podrazenienia skory.

Po zdjeciu rzes, okazalo sie, ze mam odpazona skore od kleju na powiekach i mocne uszkodzenia skory.

Rezultat zalozenia rzes przez dziewczyne bez certyfikatu, pracujacej na nie-markowych produktach:

1szy dzien: krople o wartosci ok 90 PLN
wizyta w salonie, zdjecie kepek (metoda 1:1 miala byc)- koszt 50 PLN
2gi dzien: wizyta w salonie: zdjecie nadmiaru kleju z dolnych powiek i czesciowo z gory-100 PLN
2gi dzien: wizyta u p. Agnieszki (dane jw) po ponad 2h nastapilo zdjecie calkowite rzes, bez ich naruszenia (chociaz i tak skrocily mi sie z dlugosci)- 50 PLN
i teraz moje drogie:

3ci dzien: budze sie ok 3ciej nad ranem nie mogac otworzyc oka, Opuchniecie siega zarowno policzkow jak i czola. Pojawila sie wysypka.
wizyta w Medicover=3krotne podanie dozylne sterydow, chcac usunac opuchlizne, kroplowka przez caly dzien, leki sterydowe i odczulajace- 150 PLN.
Zalozenie rzes w salonie AWANGARDA ul. Trakt Lubelski 414 (ktory nie byl w stanie powiedziec mi, jakiego uzywa KLEJU) kosztowala mnie:
250 PLN- zalozenie + koszta leczenia 440 PLN.= 690 PLN za nieudolna prace przedluzanie rzes u pani Edyty (nick allegro: edyska1726).

Fakt dziewcze zobowiazalo sie do zwrotu, sluchajcie POLOWY kosztow za zalozenie rzes....

Pisze powyzsze, bo chce ostrzec dziewczyny.
Dzis po calym dniu z kroplowka, podaniu duzej dawki sterydow, mam zaklejone z opuchlizna lewe oko, prawym widze za mgla.
Mialam dzis nad ranem leciec na wakacje, rowniez oplacone (stracilam 30% wartosci wycieczki)....

Jestem przerazona tym, jak ludzie sa bezmyslni.

Nadmienie, iz ostrzegalam dziewcze, ze klej jesli nalozy mi zbyt blisko powiek, bedzie mnie uczulac i byc moze nastepnego dnia zaistnieje potrzeba ich zdjecia. Zignorowala to. GDYBY NIE FAKT PRZYKLEJENIA RZES DO POWIEK, nie byloby problemu. Notabene nastepnego dnia miala problemy z cytuje "dodzwonieniem sie do wlascicielki, bo to ona kupuje produkty"...
Chetnie udostepnie zdjecia jak dziewczyna partaczy swoja prace, mowiac na dodatek "nikt sie jeszcze nie skarzyl"...

Jestem teraz zla, zrozpaczona i strasznie rozzalona. Wygladam strasznie, wakacje spedze z opatrunkami, a na dodatek mam zwolnienie lekarskie na ponad 6 dni.... Pytanie, kto za to mi zwroci???

Mysle, ze pojde o pomoc do odpowiednich urzedow. Moze ktos wyslucha mojej historii, opinii lekarzy jak i opinii jakie uzyskalam z 2 salonow.

.

No i ja jestem przerażona jak ludzie są bezmyslni!!! i pomimo doświadczeń negatywnych nadal szukają usług na telefon w firmach krzak, a potem opisują tu elaboraty na temat swojej powiedziałabym raczej głupoty niz bezmyślności!!!

Wielokrotnie służyłam nawet jako model dziewczynom uczącym się zakładać rzęsy i takich cudów nie przezywałam, pomimo, ze uczące się i sklejały, i przyklejały do powieki i przyklejały w poprzek... - nauka kosztuje

a głupocie nawet nie wspułczuje, bo najczęściej nie wyciąga wniosków z tego co się stało tylko ratunku szuka w kolejnych firmach krzak!!!
LucynaW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 17:48   #287
Wer0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie rzęs

Ja osobiście skorzystałam z tej cudownej usługi 3 dni temu rzęski wyglądają cudownie, efekt jest naprawdę fajny!! Rzęski przedłużałam w Łomiankach miałam troszkę obaw ponieważ salon kosmetyczny, z którego korzystam wprowadził tą usługę i byłam jedną z pierwszych klientek Same rozumiecie obawy były ale okazało się, że kosmetyczka, która zajmuje się tym zabiegiem jest już doświadczona. Więc mogę szczerze polecić ALDA SPA w Łomiankach..
Wer0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 18:20   #288
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Przedłużanie rzęs

ja sie wybieram niebawem w Bydgoszczy w korzystnejcenie bo 270zł a dopełnienie 100zł metoda Lash Perfect rzeskami firmi Gigi z tego co wiem to Lash Perfect chyba jest/był najlepszy? ale zobaczymy...

ale mam pytanie...czy nigdzie nie przedłuża się rześ na dole?tylko te u góry?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 19:20   #289
inonka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie rzęs

Jeżeli chodzi o Warszawę to ceny bywają wygórowane, jeżeli chodzi o przedłużanie w salonie, to szczerze mogę polecić salon na Bemowie Lawanails.Aktualnie promocjaklaski : 400 zł i full efekt, uzupełnienie ok 2oo...

Edytowane przez inonka2
Czas edycji: 2009-11-29 o 14:12
inonka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 19:26   #290
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Przedłużanie rzęs

Ja miałam okazję przedłużać rzęsy w Krakowie u dwóch różnych Pań w domu. Jedną nie polecam - Gabriela z Allegro. Na swojej stronie pisze, że to jest metoda 1 do 1, a tak na prawdę 1 rzęsę dokleja do 5-7 naturalnych czyli rzęsy są później strasznie rzadkie. Ale cenę ma za to odpowiednią jakości - 100zł założenie i 60zł uzupełnienie. Drugą Panią mogę z czystym sumieniem polecić - Agatę z gumtree.pl. Efekt super i cena też przystępna - uzupełnienie 100zł. Jak ktoś by chciał, to mogę wysłać prywatną wiadomością do niej namiary
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 19:53   #291
agatassssaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: olsztyn
Wiadomości: 17
GG do agatassssaaaa
Dot.: Przedłużanie rzęs

zapraszam was do siebie,pracuje na firmie lash perfect,mam salonik w olsztynie,zdjecia moich *rzes*moge przesłać na maila..zapraszam!!!
agatassssaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 14:48   #292
_biala_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa:]
Wiadomości: 6
GG do _biala_
Dot.: Przedłużanie rzęs

hej.Czy ktoras z was robila kurs przedluzania rzes w jednej z tych firm Extreme Lashes/Nouveau Lashes/Lash Perfect/Perfect Silk Lashes? Byłabym wdzieczna o napisanie szczerze jakie wrazenia dotyczace nauczania

Pozdrawiam
Sylwia
_biala_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 16:49   #293
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

[QUOTE=matwix1;4727095]A w kwestii kępek - ja mam złe doświadczenia, tzn po kilku razach. Efekt po przyklejeniu jest baardzo fajny, ale klej sztywnieje z czasem i mnie osobiście przeszkadza. Nigdy nie udało mi się utrzymac takich kępek dłużej niż tydzień a robiłam sobie już ze 20 razy na różne wyjścia (moje rzęsy są wybitnie mikre...). Odpadają pojedyńczo jednocześnie wyywając moje własne rzęsy. Ite 2-3 dni kiedy "zrzucam" sztuczne to porażka - cieżko maskować takie wyrwy tuszem...

O jej! kepek nie dokleja sie do rzes ale do skory, tuz przy nasadzie rzes. Kepki wyrywaly ci rzesy bo po prostu byly za ciezkie i rzsa naturalna nie daje rady tego wytrzymac, to tak jakbys na rowerze chciala wozic pol tony ) musialby sie polamac pod ciezarem...

Dziewczyny nie masakrujcie sie tak

Przedluzanie rzes metoda doklejania jedwabnej rzesy do naturalnej jest bezpiecznie i trwalsze i swietnie sie nosi do jednej naturalnej sie dokleja sztuczna. Trzyma sie 4-8 tygodni (za naturalna rzesa sama wypadnie) A jesli robi sie regularna korekte co 2-3 tygodnie to ma sie na stale, codziennie piekne geste rzesy ))

Wiem bo sama takie nosze i robie

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Sylwia, ja robilam w innej firmie (malo znanej na polskim rynku) i mama bardzo pozytywne wrazenia

Ale te firmy co wymienilas - Nouveau Lashes/Lash Perfect - mysle ze sa tez bardzo dobre (i drogie....) poniewaz mialam przyjemnosc rozmawiac z ich przedstawielami na targach. Udzielali bardzo wyczerpujacych i profesjonalnych rad, poszerzylam swoja wiedzę
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 17:44   #294
_biala_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa:]
Wiadomości: 6
GG do _biala_
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

Mantisa a w jakiej firmie robilas kurs?Po kursie czulas ze jestes doinformowana na tyle zeby przedluzac rzesy klientkom czy na osobach ktorym robilas na poczatku uczylas sie na bledach?
_biala_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 11:24   #295
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Przedłużanie rzęs

Szklilam sie na rzesach ANGO
Oczywiscie ze czulam sie doinformowana! Po to idzie sie na kurs by zdobyc wiedzę i uzyskac odpowiedzi na nurtujace nas pytania. Na kursie sa zajecia praktyczne wiec na biezaco szkoleniowec koryguje wszystkie bledy.

Absolutnie nie odwazylabym sie na klientkach trenowac czy robic bledy. Jesli ma sie smykalke w palcach i taka praca cieszy to robi sie dobrze Zwlaszcza ze moim zdaniem wszystkie bledy widac - klientka ma oczy i widzi czy rzesy sa dobrze przyklejone, czy posklejane, czy we wlasciwych kierunkach itd.... wiec jesli zle zrobisz to jestes spalona, tracisz klientke

Oczywiscie czasem cos nie wychodzi, czegos nie da sie zrobic tak jak klientka by chciala lub sobie wyobraza... ale rozwiazaniem zawsze jest szczera i konkretna rozmowa
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 21:12   #296
_biala_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa:]
Wiadomości: 6
GG do _biala_
Dot.: Przedłużanie rzęs

Co do doinformowania to niestety ale nie zawsze po kursie wychodzi sie w pelni nauczonym i pewnym swojej zdobytej wiedzy...nie wszyscy instruktorzy powinni nimi byc.Dlatego tez sie pytam o wrazenia z kursow,bo jednak takie kursy jak przedluzanie rzes kosztuja sporo,tzn zestawy,bo oczywiscie kursy wszedzie sa "za darmo" jak pisza
_biala_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 13:02   #297
kuana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

[QUOTE=GR33N;8395518]Hej, Dziewczyny

Skuszona niska ceną oferty z Allegro (250zł), postanowiłam przedłużyć sobie rzęsy. Miały trzymać się ok. 3 miesięcy... Rzęsy przedłużałam w Warszawie na Bemowie.
Sam zabieg był dla mnie koszmarem, oczy piekły niemiłosiernie, obficie łzawilam, powieki i okolice oczu były podrażnione jeszcze przez kilka godzin po zabiegu. Rzęsy miały być doczepione metodą 1 do 1.


Niestety nie ma reguły. Ja też trafiłam najpierw na dwie parciary ( w SALONIE i prywatnie ) - w jednym i w drugim przypadku to było jakieś totalne nieporozumienie. Dopiero polecono mi pewną Panią, która przyjmuje we własnym lokalu kolo hotelu Radisson Sas w Warszawie.. było szybko, sprawnie, masa informacji dotyczących późniejszej pielęgnacji. I wnikliwie przeprowadzony wywiad - czy nie nosze szkieł, nie mam problemów z oczami, nie miewam alergii itd itp. No i przystepna cena 290 zł ( ani za tanio, ani za drodo). Mysle, ze koszty wynikają często z faktu, czy ktoś podnajmuje miejsce i w jak drogim salonie. Zamierzam wracać do Pani Edyty- nie dość, że mi zwyczajnie pasuje jej podejści do Klienta, to mam gwarancję, że pracuje na świetnych środkach. Coś mi się tam odkleiło przed imprezą, bez problemu wpisała mnie w grafik między dwie Klientki, i uzupełniła braki. Zainteresowanym zostawiam numer - 666 115 711.
kuana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 13:12   #298
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Przedłużanie rzęs

masz racje, poziom szkolenia jest rozny, ale w przypadku takich kursow jak przedluzanie rzes, paznokcie wlosy to w miare latwo stwerdzic czy jestes dobrze szkolona czy nie - widac po prosyu jaki jest efekt tego co robisz. No i co mowi prowadzacy - czy umie odpowiedziec na twoje kazde, nawet glupie pytanie

Moj kurs nei byl za "darmo" Jasno podano cene krsu i zestawu produktow.
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 14:32   #299
KiziaMizia2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Dot.: Przedłużanie rzęs

Miałam kilka razy przedłużone rzęsy do sesji zdjeciowych. Efekt piorunujący, ale wkurzały mnie kępki, bo cały czas je czułam. Jesli przedłużać to tylko trwałe ptrzedłużenie i zagęszczenie, bo wtedy nie ma się uczucia ciała obcego. A sztuczne rzęsy (sztuczne rzęsy = te na pasku) to nadają się jedynie na 3 godziny i tylko i wyłącznie do sesji zdjęciowej. Podziwiam moje znajome, które z uporem maniaka je przyklejają na imprezy, a później ganiają do toalety z klejem :P który i tak już nic nie daje
KiziaMizia2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 10:34   #300
tiger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Osobom które trafiły na pseudo stylistki szczerze współczuje.
Tak jak wiele osób na tym forum wspomniało, niestety tego typu stylistki strasznie psuja renome osobom profesjonalnie zajmującym się przedłużaniem rzęs. Sama juz nieraz przyjmowałam klientke z posklejanymi rzęsami, a niekiedy nawet z jednym wielkim kołtunem na oku . Niestety nigdy do konca niedowiemy się czy Pani w salonie jest przeszkolona przez renomowaną firme czy nie. Najlepiej to szukac kogoś z polecenia. Ale i ztym czasem jest ciężko, a to dlatego że np. pani z polecenia akuratnie ta usługe ma drożej niz Pani na allegro.I niektóre z nas wolą zapłacić mniej . Często też jest się więc samemu sobie winnemu.
Tak jak z paznokciami jest i będzie wiele osób oferujących ta usługę po kursie z allegro. Najlepsza rada posłuchac czasem znajomych,czy poczytac tego typu fora i skorzystać z ofert osoby z POLECENIA !!!
tiger21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-16 16:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.