Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-18, 19:20   #691
Chatta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Witam.
Nie za bardzo wiem, do kogo się z tym zgłosić, więc proszę o pomoc Was
Bardzo chciałabym przefarbować włoski na kolor blond. Coś w tym stylu: http://www.palette.pl/nasze-produkty...miodowy-blask/
Niestety, zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać. Obecnie mam na głowie spraną czerwień, dlatego pojawiło się masę wątpliwości, czy rozjaśniać farbą, czy rozjaśniaczem, a jeśli już, to co najmniej zniszczy moje włosy i ewentualnie jak się zabezpieczyć, by aż tak przy tym nie ucierpiały? No i - oczywiście - jak je później pielęgnować? Jakie odżywki polecacie?
Z góry dziękuję za wszelką pomoc
Chatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 21:25   #692
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Fakt, popielate farby dzialaja, ale szybko sie wyplukuja I znow pojawia sie zolc... wtedy to tylko plukanki, boe nie tak niszcza wlosy-
A co powiesz o szamponach? Bo ja dziś się w jeden zapatrzyłam i zobaczę jaki będzie efekt
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 12:07   #693
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez reactiooon Pokaż wiadomość
A co powiesz o szamponach? Bo ja dziś się w jeden zapatrzyłam i zobaczę jaki będzie efekt

Ale masz na mysli jasne kolory? Bo ja mowie o bardzo jasnym blondzie, minely ponad 2 tygodnie od mojego farbowania, popiel spral sie od razu, dlstego uzywam niebeiskiego balsamu I mam dalej srebrne wlosy!
Szampony moga nadac chlodny odcien, ale tez beda sie spierac. Poza tym, na mnie zadne nie dzialaja, bo zawsze I tak wychodzi mi cieply odcien
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 13:27   #694
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

To ja jeszcze raz podbijam pytanie odnośnie Paletty
Czy XXL jest jeszcze dostępna na sklepowych pułkach, w jakiej cenie i gdzie
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 13:33   #695
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Tak, mówię o bardzo jasnym blondzie, bo niestety po ostatnim farbowaniu zaczął mi kolor nieco żółknąć i kupiłam wczoraj joannę ultra color system- niebieski i jestem ciekawa efektu, jutro spróbuję. Myślę, że przy stosowaniu co 3-2 dni, albo i rzadziej może dać fajny efekt
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 06:50   #696
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

wybieram sie do fryzjera, na razie szukam salonu. mogłybyście polecić mi rozjaśniacz? kiedyś chodziłam do salonu, gdzie miałam robione włosy rozjaśniaczem firmy Joico i teraz sie zastanawiam czy również poszukać takiego czy może spróbować jakiejś innej firmy?
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 11:06   #697
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek133 Pokaż wiadomość

Jednak teraz przyszla mi ochota na blond a czasem i na taki karmel.
Ale tu pytanie, czy z takiego naturalnego koloru moze mi wyjsc jasny blond z rozjasniacza?
jasny blond bez rozjaśniacza NIE, nigdy, zwłaszcza że masz jasny kasztan. Ja miałam średni blond, i nie wyszło
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-30, 13:08   #698
gratka_
Zadomowienie
 
Avatar gratka_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: z klawiatury
Wiadomości: 1 079
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Hello
Mam włosy czarne, z odrostami i trochę już sprane... Kupiłam 2 rozjaśniacze z Joanny, mam zamiar użyć tej farby, ale boję się boiska piłkarskiego na głowie.... Myślę, żeby rozjaśniacz a po kilku dniach jak nie wyjdzie kolor tak jasny jak chcę, po kilku dniach potraktuję farbą. Zaznaczam, że chcę mieć blond myślicie, że zdam egzamin ten rozjaśniacz ?!
__________________
dążę do celów, rozwijam bloga, jakoś będzie, jakoś musi być
gratka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 13:53   #699
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 3 027
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Szkoda niszczyc wlosy rozjasniaczem , z czarnych spranych bedzie ciezko Ci zejsc do blondu . Ja schodzilam z poziomu 7 czyli sredni blond na poziom 10 czyli bardzo ,bardzo jasny blond i polecam zamiast rozjasniacza zastosowac dekoloryzacje , bo sciagnie ci kolor a potem nakladasz farbke , dekoloryzacja nie niszczy tak wlosow jak rozjasnianie .
Zapraszam Cie do watku o dekoloryzacji
__________________
Il mio gatto è come un angelo dal musetto umido e dal cuore pieno D'AMORE
Anitast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 11:58   #700
MaryTheBloodiest
Przyczajenie
 
Avatar MaryTheBloodiest
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 29
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Hej, mam wielki problem
Moje naturalne włosy są czarne, ale ponad pół roku temy były rozjaśniane(wtedy farbowane na ciemno) i farbowane na czerwono....Czerwień się mocno wypłukała do tego czasu, więc używałam tymczasowo szamonetek z joanny aby odświeżyć kolor. Wymyśliłam sobie, że chcę mieć niebieskie włosy, więc wczoraj zrobiłam 2 razy dekoloryzację. Wyszedł taki karmelowy blond, trochę pod rudy. Potem rozjaśniłam całe włosy, oczywiście trzeba podkreślić że miałam spore naturalne odrosty. No i wyszedł koszmar. Przy skórze mam białe (ok) potem żółte, przechodzące dalej w pomarańczowy, a kitka karmelowa tak jak i przed rozjaśnianiem (nic nie chwyciło).
Nie wiem, czy położyć jeszcze raz rozjaśniacz czy iść do fryzjera ale teraz w sobotę kto mnie przyjmie tak na zawołanie
Dodam że używałam dekoloryzatora color-peel i rozjaśniacza Vincet Ladier zielonego + woda 9%.
MaryTheBloodiest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 12:32   #701
Decybel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 38
GG do Decybel
Rozjaśnienie farbowanych włosów - bez inwazyjnych zabiegów..?

Witam. Mój naturalny kolor włosów to średni brąz. Zamarzył mi się średni lub ciemny blond - kupiłam więc satynowy ciemny blond z natural&easy, ale nie wyszedł taki, jaki oczekiwałam. Włosy są zdecydowanie zbyt ciemne i nie mają z blondem nic wspólnego (w naturalnym świetle), ewentualnie w sztucznym i mocnym cośtam widać. Jestem wściekła bo na wiele miesięcy odstawiłam farbę, a po wymarzonym farbowaniu i tak wyszło za ciemno.. Przez dwa lata w życiu miałam rude włosy, a pozostałe piętnaście naturalne brązowe, tak więc spragniona byłam odmiany. Marzy mi się taki lub ciut ciemniejszy, jak ma Małgorzata Socha, ale nie chcę ich niszczyć rozjaśnianiem.
1. Czy jest szansa, że włosy po pewnym czasie "spiorą się" i wyjaśnieją?
2. Czy pomoże szampon przeciwłupieżowy ew. szampon/maseczka dla włosów blond?
3. Czy po ewentualnym rozjaśnieniu dobrze wyszedłby mi kolor z Joanny multi cream - 32 platynowy blond?
Pozdrawiam
Decybel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-14, 12:38   #702
Decybel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 38
GG do Decybel
Dot.: Rozjaśnienie farbowanych włosów - bez inwazyjnych zabiegów..?

Tak się moja czupryna prezentuje :<
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0463.jpg (105,2 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0473.jpg (106,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0484.jpg (118,4 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg joanna multi color 32 platynowy blond.jpg (30,8 KB, 23 załadowań)
Decybel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 22:23   #703
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Rozjaśnienie farbowanych włosów - bez inwazyjnych zabiegów..?

Cytat:
Napisane przez Decybel Pokaż wiadomość
Witam. Mój naturalny kolor włosów to średni brąz. Zamarzył mi się średni lub ciemny blond - kupiłam więc satynowy ciemny blond z natural&easy, ale nie wyszedł taki, jaki oczekiwałam. Włosy są zdecydowanie zbyt ciemne i nie mają z blondem nic wspólnego (w naturalnym świetle), ewentualnie w sztucznym i mocnym cośtam widać. Jestem wściekła bo na wiele miesięcy odstawiłam farbę, a po wymarzonym farbowaniu i tak wyszło za ciemno.. Przez dwa lata w życiu miałam rude włosy, a pozostałe piętnaście naturalne brązowe, tak więc spragniona byłam odmiany. Marzy mi się taki lub ciut ciemniejszy, jak ma Małgorzata Socha, ale nie chcę ich niszczyć rozjaśnianiem.
1. Czy jest szansa, że włosy po pewnym czasie "spiorą się" i wyjaśnieją?
2. Czy pomoże szampon przeciwłupieżowy ew. szampon/maseczka dla włosów blond?
3. Czy po ewentualnym rozjaśnieniu dobrze wyszedłby mi kolor z Joanny multi cream - 32 platynowy blond?
Pozdrawiam
1. nie, trochę pewnie wypłowieją jak to farbowane włosy ale na pewno nie wyjaśnieją do takiego stopnia jaki oczekujesz

2. nie wydaje mi się

3. tak
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 11:06   #704
Ineess1109
Przyczajenie
 
Avatar Ineess1109
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 29
Potrzebuję pomocy.

Co radzicie na takie włosy ? Jak doprowadzić je do blondu ? Dzisiaj rozjaśniłam z palette color creme c10. delikatnie gdzies mi się porozjaśniały, zwłaszcza w połowie, ale niżej... same zobaczcie.
Co teraz zrobić ? Potraktować je rozjaśniaczem ? ;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0116.jpg (27,0 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0114.jpg (22,9 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCI1301.jpg (79,4 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCI1302.jpg (69,8 KB, 57 załadowań)
Ineess1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 12:12   #705
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: Potrzebuję pomocy.

Czy nie nakładałaś przypadkiem farby od razu na całe włosy? Bo właśnie tak to wygląda, a niestety- naturalne odrosty i te włosy, które farbowane na ciemny kolor były najmniej- łapią szybciej. Możliwe też, że masz nieco zniszczone końcówki, wtedy inaczej łapią farbę. Jedyna rada to spróbować wyrównać ten kolor i położyć na całość farbę w kolorze, który chcesz uzyskać. Ja bym mimo wszystko polecała Ci wyrównanie koloru farbą, bo wydaje mi się, że ciut mniej niszczy włosy niż rozjaśniacz. Nałóż farbę mocno rozjaśniającą (możesz spróbować palette deluxe 230 białe złoto, ja ostatnio jej używam i fajnie łapie, mogę też polecić Ci garnier color sensation 111 srebrny superjasny blond). To nie będzie prosta sprawa- nałóż farbę na ciemniejszą partię włosów, ale najlepiej by było jakbyś robiła to stopniowo- same końcówki, po 10 minutach na resztę, sprawdzaj co jakiś czas jak rozjaśniają się włosy, możliwe, że będziesz musiała znacznie przedłużyć czas trzymania farby. Ja farbując odrosty trzymam farbę aż godzinę, bo inaczej wychodzą mi w ciepłym kolorze. Po spłukaniu nałóż maseczkę na włosy, owiń folią i ręcznikiem i potrzymaj z godzinę, żeby włosy porządnie się nawilżyły. Jeśli wytrzymasz odczekaj ze 2 dni, a potem nałóż farbę blond w takim odcieniu jaki chcesz Powiedz w ogóle do jakiego konkretnego blondu dążysz?
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 13:22   #706
Ineess1109
Przyczajenie
 
Avatar Ineess1109
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 29
Dot.: Potrzebuję pomocy.

Do połowy włosów miałam naturalny kolor średni brąz, na od połowy czarne, ale rozjaśniałam spray'em z joanny i zeszłam na czerwony (bo taki miałam pod czarnym -wcześniej malowałam). Później rozjaśniłam włosy rozjaśniaczem z joanny super blond i wyszedł mi ciemnu rudy, a niedawno znowu rozjaśniłam i mam jasno rudy. A na górze jasny blond. Chciałabym mieć jasny popielaty blond np z Loreal'a. Żeby był taki naturalny.
Tego rudego nawet nie złapał palette c10 ;/ nie wiem czy inny blond załapie.
Ineess1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 13:37   #707
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: Potrzebuję pomocy.

Hmm... To jeśli chcesz to spróbuj z rozjaśniaczem, widziałam, że palette deluxe wprowadził rozjaśniacz, ale nie wiem jak on działa, więc nie doradzę w tej kwestii. Zrób wtedy tak jak pisałam- najpierw końce, po jakimś czasie reszta na rude. I trzymaj dopóki mocno nie rozjaśni. Wiem, że gołębi popiel z naturii gasi ładnie rudości, do popielatego blondu troszkę trudno dojść, ale próbuj, pamiętaj tylko, że na początku farba będzie się wypłukiwała
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 14:14   #708
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Nic z tego, jasny ci nie wyjdzie z tych rudych Jeśli dasz teraz rozjaśniacz, zepsujesz włosy. gołębi popiel pięknie gasi żółć, ale przyciemnia jasne włosy, z rudymi może nie poradzić.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 14:56   #709
Buenoo
Raczkowanie
 
Avatar Buenoo
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 45
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Witam,

od lat robię blond pasemka rozjaśniaczem.. (mój naturalny kolor to ciemny blond), chciałabym jednak zafarbować sobie jasną farbą całe włosy... tylko nie mam pojęcia czego się spodziewać? czy farba pokryje całe włosy.. jak się do tego zabrać, żeby na głowie nie wyszło mi żółtko, wiem, że najlepiej bezpośrednio zrobić to u fryzjera, ale ... chce sie jakoś nastawić. Jakie są realne szanse ? z gory dziękuje za pomoc
Buenoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 22:18   #710
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Buenoo Pokaż wiadomość
Witam,

od lat robię blond pasemka rozjaśniaczem.. (mój naturalny kolor to ciemny blond), chciałabym jednak zafarbować sobie jasną farbą całe włosy... tylko nie mam pojęcia czego się spodziewać? czy farba pokryje całe włosy.. jak się do tego zabrać, żeby na głowie nie wyszło mi żółtko, wiem, że najlepiej bezpośrednio zrobić to u fryzjera, ale ... chce sie jakoś nastawić. Jakie są realne szanse ? z gory dziękuje za pomoc
nie wyjdzie Ci żadne żółtko, farba załapie spokojnie na naturalne wchodzi od razu
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 11:10   #711
Buenoo
Raczkowanie
 
Avatar Buenoo
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 45
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy


wsumie zastanawiam sie tez, bo mam dosyc sporo tych pasmek jakbym poprostu odrost robila cały farbą .. chyba zdrowsze dla wlosów by to było
Buenoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 09:08   #712
fo3kaa
Raczkowanie
 
Avatar fo3kaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Toronto
Wiadomości: 125
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Ja mam naturalny kolor włosów ciemny "mysi" blond i będę farbowała dziś włoski nową farbą Londa Color Professional kolor 8/7 ( brązowy jasny blond) nazwa koloru mnie trochę zdziwiła ale cóż zobaczymy jaki będzie efekt, pochwalę się później zdjęciami ( lub pożalę )
__________________
Wszystko co mam, noszę w sobie...
fo3kaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 13:31   #713
LovelyMegg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7
Dot.: 1 raz rozjaśniaczem, czy tak można?

Witam,
Rozjasnialam sobie wlosy w poprzednim tygodniu, no jakieś 4 dni temu, wyszedł zadowalajaćy mnie kolor, ALE wlosy po paru myciach mi ściemniały fakt, nie nakładałam żadnej farby tylko sam rozjaśniacz.
Co mam w tym wypadku zrobić? jeszcze raz nakładać rozjaśniacz czy uzyc blond farby i stana się jaśniejesze? ;/
Proszę o odpowiedź.
LovelyMegg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 15:46   #714
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: 1 raz rozjaśniaczem, czy tak można?

Cytat:
Napisane przez LovelyMegg Pokaż wiadomość
Witam,
Rozjasnialam sobie wlosy w poprzednim tygodniu, no jakieś 4 dni temu, wyszedł zadowalajaćy mnie kolor, ALE wlosy po paru myciach mi ściemniały fakt, nie nakładałam żadnej farby tylko sam rozjaśniacz.
Co mam w tym wypadku zrobić? jeszcze raz nakładać rozjaśniacz czy uzyc blond farby i stana się jaśniejesze? ;/
Proszę o odpowiedź.
lepiej użyj farby. ponownym rozjaśnianiem zrobisz sobie więcej szkody niż pożytku.
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 16:18   #715
hexe22
Raczkowanie
 
Avatar hexe22
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 94
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Witajcie dziewczyny,
w święta zafarbowałam naturalnie brązowe włosy (poziom 5, może 6) farbą cee cee 8.1
miał być popielaty blond, wyszło rudawo i ciemniej, ale nie panikowałam. używałam co kilka dni fioletowego szamponu joanny, by te rudości nieco zniwelować. dało to niewiele, albo i bardzo dużo, ale niekoniecznie tego o co mi chodziło.
mianowicie, dziś będąc w sklepie usłyszałam od kumpla, że mam jakieś takie zielone te włosy.
niestety miał rację, o ile w łazience tego nie widziałam, tak w mocno oświetlonym sklepie, faktycznie błyskała w nich zieleń.
kupiłam loreal preference 7.1 , za kilka godzin planuję go użyć...
teraz kilka pytań - czy ten odcień wybije zielenie i rudości?
trzymać go zgodnie z zaleceniem? krócej? dłużej?
boję się że przyciemni mi włosy za bardzo i wyjdą dużo ciemniejsze niż obiecuje producent, co zrobić by tak się nie stało?
wszelkie inne sugestie i uwagi są również mile widziane
hexe22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 11:17   #716
blair01
Przyczajenie
 
Avatar blair01
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 16
podpalane koncowki, czy nałozyć drugi raz rozjaśniacz?

Miałam włosy farbowane ostatni raz na początku listopada, na kolor ciemny brąz. Moj naturalny to sredni brąz. Wczoraj pofarbowałam wlosy L'OREAL Preference Ombre i wyszły mi koncowki takie rudawe, podpalane. Ogolnie efekt mi sie podoba,
jestem zadowolona z niego. Jednak zaczęłam nakładać rozjasniacz trochę za nisko,
chciałąbym poprawic efekt i rozjasnic wyzej. I teraz pytanie, czy jak kupie
zwykly rozjasniacz to wyjdzie to dobrze ? I nakładać mam go na cały rozjasniany obszar
+ dodatkową część ktora chce jeszcze rozjasnic, czy te rozjasniane zostawic a nalozyc
tylko wyżej ?
__________________
„Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy, dwóch tych samych pocałunków, dwóch jednakich spojrzeń w oczy.”
- Wisława Szymborska
blair01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 10:40   #717
sandrvnia
Raczkowanie
 
Avatar sandrvnia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 184
Dot.: Potrzebuję pomocy.

Cytat:
Napisane przez Ineess1109 Pokaż wiadomość
Co radzicie na takie włosy ? Jak doprowadzić je do blondu ? Dzisiaj rozjaśniłam z palette color creme c10. delikatnie gdzies mi się porozjaśniały, zwłaszcza w połowie, ale niżej... same zobaczcie.
Co teraz zrobić ? Potraktować je rozjaśniaczem ? ;/
Iness, czy masz już ten wymarzony blond? Ja jedyne co ci mogę poradzić bo też przez coś takiego przechodziłam.. Miałam włosy ciemne, czekoladowe, potem blond, a potem nagle zachciało mi się rudości. Wyglądały podobnie jak Twoje. Więc moja rada jest taka. Nigdy, przenigdy nie rozjaśniaj całych włosów. Ja zawsze do blondu wracałam przez pasemka. Bardzo cienkie, których było bardzo dużo. I tak co 2 miesiące, czasem nawet co miesiąc. Nigdy nie zdecydowałabym się położyć rozjaśniacza na całe włosy. A teraz robię tylko pasemka blond na odroście i jest super
__________________
Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce
sandrvnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 19:46   #718
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

marzy mi sie kolor jak na fotkach z kim kartdashian i kenza. moje wlosy to fotka. mam bardzo przesuszone i puszace sie lowosy wiec wolalabym nie niszczyc ich farba. po\za tym nigdy nie robilam nic z kolorem dlatego wolalabym nie ryzykowac macie pomysly czym rozjasnic kolor zeby uzyskac odcien do ktorego daze? jakies szampony koloryzujace henna? a jesli nie ma rady to jaki kolor farby, nie chce wyjsc ruda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 231.jpg (26,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryza.jpg (61,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kenza.jpg (144,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosyyyyyyy.jpg (18,8 KB, 15 załadowań)
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 10:00   #719
masia93
Raczkowanie
 
Avatar masia93
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 79
używanie rozjaśniacza na drugi dzień

Wczoraj robiłam sobie ombre za pomocą specjalnej farby z Loreala i efekt jest troszkę za słaby. Zostało mi jeszcze tego rozjaśniacza i zastanawiam się czy mogę go dzisiaj ponownie nałożyć na włosy jeśli wczoraj mieszałam te składniki około godziny 15. (Czy nie wytworzyła się jakaś reakcja chemiczna ?) Nie znam się na tym zbytnio, ale mam obawy, dlatego proszę o odpowiedź
masia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 10:48   #720
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: używanie rozjaśniacza na drugi dzień

Cytat:
Napisane przez masia93 Pokaż wiadomość
Wczoraj robiłam sobie ombre za pomocą specjalnej farby z Loreala i efekt jest troszkę za słaby. Zostało mi jeszcze tego rozjaśniacza i zastanawiam się czy mogę go dzisiaj ponownie nałożyć na włosy jeśli wczoraj mieszałam te składniki około godziny 15. (Czy nie wytworzyła się jakaś reakcja chemiczna ?) Nie znam się na tym zbytnio, ale mam obawy, dlatego proszę o odpowiedź
raczej już nie powinnaś tego używać
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-08 07:53:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:27.