Ciąża? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-12, 19:40   #1
ZnakZapytujacy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2

Ciąża?


Dziewczyny, bardzo proszę o radę.
W sierpniu (w moich dniach płodnych) doszło między mną a moim chłopakiem do seksu oralnego, ale nie doszło do ejakulacji. No oczywiście podniecił się itp. i doszło do sytuacji, gdy po prostu przez przypadek dotknął mojej pochwy. Niby nic się nie stało, ale teraz się strasznie boję. Od tamtego czasu nie było takiej sytuacji i we wrześniu dostałam normalnie okres, a w październiku nie. Powinnam dostać 7/8, a jest 12 i nic. 2 dni temu robiłam test ciążowy, a właściwie 2 i obydwa negatywne. Test wykonałam rano. Gdybym była w ciąży to sądzę, że po 2 miesiącach by wykazało, prawda? No i właściwie stosunku nie było.
Raz w życiu, półtora roku temu, zdarzyło mi się, że okres po prostu mi się spóźnił. Byłam u lekarza, dostałam proszki na wywołanie miesiączki. Na razie nie byłam u lekarza, mam jeszcze tabletki, ale boję się, że gdyby to była ciąża to mogę dostać jakiegoś krwotoku.
Mam 18 lat,więc sądzę, że zatrzymanie okresu w moim wieku jest jeszcze możliwe.
Dziękuję za odpowiedzi.
ZnakZapytujacy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 19:44   #2
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez ZnakZapytujacy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardzo proszę o radę.
W sierpniu (w moich dniach płodnych) doszło między mną a moim chłopakiem do seksu oralnego, ale nie doszło do ejakulacji. No oczywiście podniecił się itp. i doszło do sytuacji, gdy po prostu przez przypadek dotknął mojej pochwy. Niby nic się nie stało, ale teraz się strasznie boję. Od tamtego czasu nie było takiej sytuacji i we wrześniu dostałam normalnie okres, a w październiku nie. Powinnam dostać 7/8, a jest 12 i nic. 2 dni temu robiłam test ciążowy, a właściwie 2 i obydwa negatywne. Test wykonałam rano. Gdybym była w ciąży to sądzę, że po 2 miesiącach by wykazało, prawda? No i właściwie stosunku nie było.
Raz w życiu, półtora roku temu, zdarzyło mi się, że okres po prostu mi się spóźnił. Byłam u lekarza, dostałam proszki na wywołanie miesiączki. Na razie nie byłam u lekarza, mam jeszcze tabletki, ale boję się, że gdyby to była ciąża to mogę dostać jakiegoś krwotoku.
Mam 18 lat,więc sądzę, że zatrzymanie okresu w moim wieku jest jeszcze możliwe.
Dziękuję za odpowiedzi.
Od seksu oralnego nie zachodzi się w ciążę. Zresztą - dostałaś miesiąc temu normalny okres, testy są negatywne, więc nie ma się co stresować.
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 19:48   #3
Dziubasek8819
Raczkowanie
 
Avatar Dziubasek8819
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 274
Dot.: Ciąża?

po pierwsze przestan wkrecac sobie ze jestes w jakiejs ciazy bo NIE jestes po drugie okres moze sie przeciez spoznic i to w roznym wieku, ja mam 23 lata i czasami spoznia mi sie o tydzien, poprostu tak u mnie bywa, a im bardziej sie stresujesz i panikujesz tym dluzej go nie bedzie
__________________
Bo miłość jest siłą mojego życia a tą miłością jesteś Ty.
Dziubasek8819 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 19:50   #4
ZnakZapytujacy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: Ciąża?

Tak, od seksu oralnego nie zachodzi się w ciąże, ale jestem już w takim stanie, że sobie uroiłam, że mój chłopak się podniecił, wówczas plemniki wydostały się na wierzch (haha) i potem gdy dotknął mojej pochwy, przedostały się i jestem w ciąży.

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Dziubasek8819 Pokaż wiadomość
po pierwsze przestan wkrecac sobie ze jestes w jakiejs ciazy bo NIE jestes po drugie okres moze sie przeciez spoznic i to w roznym wieku, ja mam 23 lata i czasami spoznia mi sie o tydzien, poprostu tak u mnie bywa, a im bardziej sie stresujesz i panikujesz tym dluzej go nie bedzie
Denerwuje mnie fakt, iz dotychczas zawsze miałam w terminie okres. Czasem nawet dzień/dwa wcześniej. Tylko raz mi się spóźnił.
ZnakZapytujacy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 19:51   #5
monika192
Rozeznanie
 
Avatar monika192
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: obecnie Poznań :)
Wiadomości: 789
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez ZnakZapytujacy Pokaż wiadomość
Tak, od seksu oralnego nie zachodzi się w ciąże, ale jestem już w takim stanie, że sobie uroiłam, że mój chłopak się podniecił, wówczas plemniki wydostały się na wierzch (haha) i potem gdy dotknął mojej pochwy, przedostały się i jestem w ciąży.

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------


Denerwuje mnie fakt, iz dotychczas zawsze miałam w terminie okres. Czasem nawet dzień/dwa wcześniej. Tylko raz mi się spóźnił.
boshhh ale mnie denerwują takie wątki

Edytowane przez monika192
Czas edycji: 2011-10-12 o 19:53
monika192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 19:51   #6
Dziubasek8819
Raczkowanie
 
Avatar Dziubasek8819
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 274
Dot.: Ciąża?

wyluzuj, wez sobie goraca kapiel, zrelaksuj sie zamiast nadaremnie zadreczac
__________________
Bo miłość jest siłą mojego życia a tą miłością jesteś Ty.
Dziubasek8819 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 19:55   #7
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Ciąża?

Mam 16 lat, ale przez myśl by mi nie przeszło, żeby robić 2 testy po seksie oralnym 2 miesiące temu
I niezłe te plemniki, że pokonały drogę z zewnątrz od samego dotknięcia do jajowodu, bo z tego co pamiętam na biologii to tam zachodzi zapłodnienie...
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-12, 19:59   #8
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Ciąża?

Okres może się rozregulować od byle pierdoły, zacznij się martwić jak to będą CO NAJMNIEJ dwa tygodnie a nie 5 dni... Czasami można nie mieć okresu w ogóle przez jeden cykl, tak się zdarza. A twoje stresowanie się ciążą tylko go jeszcze opóźnia pewnie ^^
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 20:02   #9
kika86
Raczkowanie
 
Avatar kika86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 181
Dot.: Ciąża?

nie mam pytan... najpierw sie doedukować a potem się za seks brać :/
kika86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 20:45   #10
kasica6662
Zadomowienie
 
Avatar kasica6662
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 1 982
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez kika86 Pokaż wiadomość
nie mam pytan... najpierw sie doedukować a potem się za seks brać :/
Mądrze napisane
__________________
Kto pierwszy ten lepszy, ale... druga mysz bierze serek.

Moje dzieła
Preferencje


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=858471 Książkowy wątek
kasica6662 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 20:55   #11
mushroomhunter
Zadomowienie
 
Avatar mushroomhunter
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 178
Dot.: Ciąża?

Sama mówisz, że nie było stosunku, ani wytrysku - skąd więc miałaby się wziąć ciąża?
mushroomhunter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-12, 21:11   #12
Madzialenka_21
Zadomowienie
 
Avatar Madzialenka_21
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 1 115
Dot.: Ciąża?

jak można zajść w ciąże po seksie oralnym, mając później normalny okres? Przecież to jest sprzeczne z prawami natury Na przyszły raz uważajcie co robicie, a Ty poczytaj trochę więcej na temat współżycia i antykoncepcji. Plemniki to nie supermeny i nie pokonują drogi z penisa do powietrza i z powietrza do pochwy z prędkością światła. Okres spóźnia Ci się zapewne od stresu. Wyluzuj
__________________
Nie obiecam Ci, że będę bezbłędna, ale obiecam, że będę zawsze.


Madzialenka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 21:27   #13
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Ciąża?

Eh, żadna nowość że "dzieci" się zabierają za seks, nie mając o tym żadnego pojęcia.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 21:40   #14
kreizi_baska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 225
Dot.: Ciąża?

Nie jesteś w ciąży...
A Twojej wiedzy nie skomentuję..
kreizi_baska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 22:18   #15
velara
Zadomowienie
 
Avatar velara
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 298
Dot.: Ciąża?

Nie jesteś w ciąży. A sama na Twoim miejscu tych tabletek, które Ci zostały bym nie brała bez konsultacji z lekarzem. Poza tym 3 czy 4 dni spóźnienia to nie jest powód do paniki.
__________________


velara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 08:37   #16
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Ciąża?

A dotknął Cię chociaż ptakiem? Czy palcem u nogi albo różdżką czarodziejską? Ogólnie śmieszna sprawa, ale miło by było zachować chociaż minimum precyzji.
Nie jesteś w ciąży.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 12:58   #17
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez mushroomhunter Pokaż wiadomość
Sama mówisz, że nie było stosunku, ani wytrysku - skąd więc miałaby się wziąć ciąża?
z powiecza
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 13:50   #18
dolinateczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 48
Dot.: Ciąża?

stary kawał mi sie przypomniał a propos:
wiecie jak Francuzki usuwają ciążę?- Tfu!
dolinateczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 21:55   #19
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Mam 16 lat, ale przez myśl by mi nie przeszło, żeby robić 2 testy po seksie oralnym 2 miesiące temu
I niezłe te plemniki, że pokonały drogę z zewnątrz od samego dotknięcia do jajowodu, bo z tego co pamiętam na biologii to tam zachodzi zapłodnienie...
hyyym, 16 lat i seks oralny?
no nieźle, kobieto, zaczęłaś.
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-13, 22:01   #20
lynyrdskynyrd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
hyyym, 16 lat i seks oralny?
no nieźle, kobieto, zaczęłaś.
A gdzie Autorka napisała, że uprawia seks oralny?
A tak nawiasem... to indywidualna decyzja.
lynyrdskynyrd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 22:40   #21
velara
Zadomowienie
 
Avatar velara
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 298
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez lynyrdskynyrd Pokaż wiadomość
A gdzie Autorka napisała, że uprawia seks oralny?
A tak nawiasem... to indywidualna decyzja.
Napisała na samym początku
Cytat:
W sierpniu (w moich dniach płodnych) doszło między mną a moim chłopakiem do seksu oralnego, ale nie doszło do ejakulacji.
__________________


velara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 09:49   #22
lynyrdskynyrd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez ZnakZapytujacy Pokaż wiadomość
W sierpniu (w moich dniach płodnych) doszło między mną a moim chłopakiem do seksu oralnego, ale nie doszło do ejakulacji. (...) Mam 18 lat,więc sądzę, że zatrzymanie okresu w moim wieku jest jeszcze możliwe.
Owszem, użytkowniczka ZnakZapytujacy uprawia seks oralny, ale ma 18 lat, a nie 16. Wyszło na to, że odnosisz się do użytkowniczki która napisała:

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Mam 16 lat, ale przez myśl by mi nie przeszło, żeby robić 2 testy po seksie oralnym 2 miesiące temu
I niezłe te plemniki, że pokonały drogę z zewnątrz od samego dotknięcia do jajowodu, bo z tego co pamiętam na biologii to tam zachodzi zapłodnienie...
A Ty cytując jej tekst napisałaś:

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
hyyym, 16 lat i seks oralny?
no nieźle, kobieto, zaczęłaś.
Teraz wygląda to tak, jak gdybyś odwracała kota ogonem.
lynyrdskynyrd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 10:08   #23
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Ciąża?

ja tam uważam, że 16 lat to trochę za mało na seks. jakikolwiek.
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 13:16   #24
ZnakZapytania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Ciąża?

Dziewczyny, wiem, że od seksu oralnego się nie zachodzi w ciąże, ale chodzi o to, że mój chłopak nie miał wytrysku a potem dotknął mojej pochwy i delikatnie włożył penisa w pochwę. To było dosłownie raz i sekunda, nie włożył całego penisa, ale ja biorę 3 dzień proszki na wywołanie okresu i wciąż go nie mam.
Gdybym była w ciąży to chyba bym dostała krwotoku po tych tabletkach, prawda? Dodatkowo, robiłam 2 testy o których pisalam ze wyszły negatywne, ale robiłam je w dzień okresu, więc mogły wyjść błędne.
Ja już całkowicie zgłupiałam, po prostu wymyślam sobie, że to jest ciąża choć niby mój chłopak nie skończył we mnie, ale to nie jest konieczne, żeby być w ciąży.
Nigdy wcześniej prócz jednego razu mi się nie spóźniał okres. Ale ja już biorę tabletki i nic, jak nie było tak nie ma.
ZnakZapytania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 16:44   #25
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez ZnakZapytania Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiem, że od seksu oralnego się nie zachodzi w ciąże, ale chodzi o to, że mój chłopak nie miał wytrysku a potem dotknął mojej pochwy i delikatnie włożył penisa w pochwę. To było dosłownie raz i sekunda, nie włożył całego penisa, ale ja biorę 3 dzień proszki na wywołanie okresu i wciąż go nie mam.
Gdybym była w ciąży to chyba bym dostała krwotoku po tych tabletkach, prawda? Dodatkowo, robiłam 2 testy o których pisalam ze wyszły negatywne, ale robiłam je w dzień okresu, więc mogły wyjść błędne.
Wcześniej pisałaś, że tylko dotknął
Jakie "proszki" na wywołanie okresu bierzesz?
Co do testów - w dzień spodziewanej miesiączki test powinien dać prawidłowy wynik. Zwłaszcza że od zdarzenia, o którym piszesz, trochę czasu już minęło
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 16:46   #26
kika86
Raczkowanie
 
Avatar kika86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 181
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez ZnakZapytania Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiem, że od seksu oralnego się nie zachodzi w ciąże, ale chodzi o to, że mój chłopak nie miał wytrysku a potem dotknął mojej pochwy i delikatnie włożył penisa w pochwę. To było dosłownie raz i sekunda, nie włożył całego penisa, ale ja biorę 3 dzień proszki na wywołanie okresu i wciąż go nie mam.
Gdybym była w ciąży to chyba bym dostała krwotoku po tych tabletkach, prawda? Dodatkowo, robiłam 2 testy o których pisalam ze wyszły negatywne, ale robiłam je w dzień okresu, więc mogły wyjść błędne.
Ja już całkowicie zgłupiałam, po prostu wymyślam sobie, że to jest ciąża choć niby mój chłopak nie skończył we mnie, ale to nie jest konieczne, żeby być w ciąży.
Nigdy wcześniej prócz jednego razu mi się nie spóźniał okres. Ale ja już biorę tabletki i nic, jak nie było tak nie ma.
ratunku

a po co go wkładał??

jak nie dorośliście do seksu to po co się za niego bierzecie...

co to za prochy na okres? pewnie nie jesteś w ciąży, ale niech Cię to nauczy odpowiedzialności i świadoności że penis+pochwa to nie zabawa.
__________________
znalazła tego jedynego, najlepszego, najwspanialszego Księcia


175cm
70kg-66,5kg-65kg-63kg
kika86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 08:39   #27
kllllaudusia
Raczkowanie
 
Avatar kllllaudusia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 45
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez ZnakZapytania Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiem, że od seksu oralnego się nie zachodzi w ciąże, ale chodzi o to, że mój chłopak nie miał wytrysku a potem dotknął mojej pochwy i delikatnie włożył penisa w pochwę. To było dosłownie raz i sekunda, nie włożył całego penisa, ale ja biorę 3 dzień proszki na wywołanie okresu i wciąż go nie mam.
Gdybym była w ciąży to chyba bym dostała krwotoku po tych tabletkach, prawda? Dodatkowo, robiłam 2 testy o których pisalam ze wyszły negatywne, ale robiłam je w dzień okresu, więc mogły wyjść błędne.
Ja już całkowicie zgłupiałam, po prostu wymyślam sobie, że to jest ciąża choć niby mój chłopak nie skończył we mnie, ale to nie jest konieczne, żeby być w ciąży.
Nigdy wcześniej prócz jednego razu mi się nie spóźniał okres. Ale ja już biorę tabletki i nic, jak nie było tak nie ma.
Troche dziwna sytuacja bo zyjemy w dobie komputerow i innych bajerow a ciezko jest komusc wejsc na chwile krotka na internet i poczytac to i owo na temat sexsu jezeli chce sie go rozpoczac a niema sie o tym zielonego pojecia. Nie rozumiem o co ten caly szum gdyz nie doszlo w koncu do stosunku i niewiem jakim cudem kochana moglabys zajsc w ciaze no chyba ze wiatropylna kolezanka bo innej opcji nie widze. Pozatym jak juz sama napisalas UROILAS SOBIE CIAZE i teraz przez stres Ci sie okres spoznia. I przestac brac jakies proszki bez konsultacji z lekarzem bo jeszcze sobie krzywde zrobisz.
kllllaudusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 17:55   #28
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez ZnakZapytujacy Pokaż wiadomość
mój chłopak się podniecił, wówczas plemniki wydostały się na wierzch (haha) i potem gdy dotknął mojej pochwy, przedostały się i jestem w ciąży.
Pfff... to Ty nie wiesz, że nawet nie musiał dotykać? Przecież plemniki mają taki ogonek... I wszyscy wiedzą, że one mają go po to, żeby sobie zrobić takie śmigiełko. Badania mówią, że w ten sposób mogą przebyć nawet do 2 metrów w powietrzu, zakotwiczyć się przy wejściu do pochwy, następnie rozbić obóz, zorganizować plan działania i skrupulatnie obliczyć czas dotarcia do jajowodu... Jak można być tak niedouczonym i takich podstaw nie znać?

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
I niezłe te plemniki, że pokonały drogę z zewnątrz od samego dotknięcia do jajowodu, bo z tego co pamiętam na biologii to tam zachodzi zapłodnienie...
Jak wyżej... plemniki-terminatory
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 21:32   #29
kllllaudusia
Raczkowanie
 
Avatar kllllaudusia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 45
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez Kaja-ja Pokaż wiadomość
Pfff... to Ty nie wiesz, że nawet nie musiał dotykać? Przecież plemniki mają taki ogonek... I wszyscy wiedzą, że one mają go po to, żeby sobie zrobić takie śmigiełko. Badania mówią, że w ten sposób mogą przebyć nawet do 2 metrów w powietrzu, zakotwiczyć się przy wejściu do pochwy, następnie rozbić obóz, zorganizować plan działania i skrupulatnie obliczyć czas dotarcia do jajowodu...
: hahaha: dobre
kllllaudusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.