Fryzura, bukiet i makijaż do sukni ślubnej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-08, 01:27   #1
wodykropelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Exclamation

Fryzura, bukiet i makijaż do sukni ślubnej


Witajcie,

proszę o pomoc!!!
Nie mam zielonego pojęcia jaką wybrać fryzurę i makijaż do ślubu.
Już wybór sukni ślubnej był nie lada wyzwaniem, a co dopiero upięcie włosów tak, totalnie nie wiem !
Moja suknia jest bardzo skromna, muślinowa, z niewielkimi ozdobami, w zgrabną, niewielką literę A.Jakie dodatki, jakie kwiaty????
Mam rude włody i zielone oczy i najlepiej czuję się w klasyce, ale lubię mieć do tej klasyki coś odstrzałowego, wyróżniającego się.
Co myślicie np. o jakimś dobierańcu?
Proszę o opinie
Pozdrowienia
wodykropelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 08:23   #2
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Fryzura, bukiet i makijaż do sukni ślubnej

Najważniejsze, żeby Ci fryzura do buzi pasowała (tak samo makijaż) - jak chcesz coś wystrzałowego to może jakaś super ozdoba/kwiat? Przy skromnej sukni możesz też przyszaleć z biżuterią.

A jakie kwiaty? No dziewczyno - takie jakie lubisz mi się bardzo podoba wybieranie sezonowych kwiatów ( i mówie to ja - co wybrałam całoroczne róże ) ale nie napisałaś kiedy ślub.

No i pytanie - rozglądałaś się na wizażu na watkach z fryzurami, biżuterią, makijazami dla PM? Tam jest dużo inspiracji a trochę to irytujące jak n-ta osoba zakłada watek "bo ja nie wiem, szukajcie za mnie"
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 18:21   #3
trebolita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 140
Dot.: Fryzura, bukiet i makijaż do sukni ślubnej

dziewczyny już nie raz pisały-idziesz do fryzjera na próbną fryzurę właśnie po to,żęby przepracować kilka wariantów,to fryzjer ci podpowie,widząc twoją twarz,w czym ci bęzie dobrze,bo co z tego że my tu powymyślamy Bóg wie co,jak to do ciebie pasować nie będzie. to samo z makijażem.spotkaj się z wizażystką/makijażystką i pokombinujcie razem. propozycji bukietów slubnych w necie takie zatrzęsienie,że ąż strach,ale wybór należy do ciebie. i tu też proponuję wypad do kwiaciarni( z reguły te dobre mają swoje strony internetowe i galerie ,gdzie zobaczysz,co proponują) i rozmowę z osobą kompetentną. jakie kwiaty? każdy miesiąc ma coś swojego typowego,wiec data ślubu ma znaczenie (finansowe),bo po co przepłacać za coś super rzadkiego typu śłonecznik w maju. powodzenia!
trebolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 11:13   #4
ewela11
Raczkowanie
 
Avatar ewela11
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 69
Dot.: Fryzura, bukiet i makijaż do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez wodykropelka Pokaż wiadomość
Witajcie,

proszę o pomoc!!!
Nie mam zielonego pojęcia jaką wybrać fryzurę i makijaż do ślubu.
Już wybór sukni ślubnej był nie lada wyzwaniem, a co dopiero upięcie włosów tak, totalnie nie wiem !
Moja suknia jest bardzo skromna, muślinowa, z niewielkimi ozdobami, w zgrabną, niewielką literę A.Jakie dodatki, jakie kwiaty????
Mam rude włody i zielone oczy i najlepiej czuję się w klasyce, ale lubię mieć do tej klasyki coś odstrzałowego, wyróżniającego się.
Co myślicie np. o jakimś dobierańcu?
Proszę o opinie
Pozdrowienia
Mam dokładnie ten sam problem. Sukienka w kształcie litery A i delikatny tren. Co prawda materiał jest ciut cięższy dla oka niż muślin ale nie jest to też gruba błyszcząca satyna. Ja już jestem po próbnym makijażu a nawet dwóch i powiem Ci,że to chyba jest najgorsze jak być umalowanym,żeby nie było zbyt codziennie a iżeby nie przesadzić też w drugą stronę
ewela11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 18:56   #5
princess_m
Raczkowanie
 
Avatar princess_m
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 479
Dot.: Fryzura, bukiet i makijaż do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez ewela11 Pokaż wiadomość
Mam dokładnie ten sam problem. Sukienka w kształcie litery A i delikatny tren. Co prawda materiał jest ciut cięższy dla oka niż muślin ale nie jest to też gruba błyszcząca satyna. Ja już jestem po próbnym makijażu a nawet dwóch i powiem Ci,że to chyba jest najgorsze jak być umalowanym,żeby nie było zbyt codziennie a iżeby nie przesadzić też w drugą stronę

tez mam tak samo ;/ tylko mam suknie koronkowa, kwiaty juz sobie wybralam nawet jak za nie przeplace to trudno ale bede miala takie jak chce bardzo dlugo szukalam w necie, caly bukiet bedzie z mialych kwiatow i kazdy mi odradza ze sie wszystko zleje a ja sobie mysle o ksieznice Kate i dla mnie miala piekny skromny bukiet i wlasnie cos podobnego ja chce. co do makijazu do juz bylam na 6 i dla mnie to jakas masakra chociaz mowie konkretnie co chce a czego nie lubie i tak wychodze nie zadowolona np. opisalam suknie, nawet zdjecie pokazalam, kwiaty i kolczyki i mowie ze chce podkreslajacy urode makijaz w zimnej tonacji to dostalam (ja jestem zimnym typem)
1. niebieski z rozowym
2. niebieski z pomaranczowym
3. czarny przydymiony
4. braz z rozem
5. biala perle z fuksja
6. mial byc zimny braz jak mi pani cien pokazala a na oku wyszedl niebieski z grafitem

i tak sobie mysle ze chyba najlepszym sposobem bedzie sie umalowac jak na codzien tylko 2 razy mocniej

fryzury jeszcze nie mam, bylam na 1 probnej bardzo mi sie podobala ale na zdjeciach hmm tylko paszczaka bylo widac
__________________
solarium tak samo jak palenie papierosów powoduje RAKA
----------------------------------------------
odwyk od kupowania kosmetyków zakończony powodzeniem , kupuję tylko co jest niezbędne
princess_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 14:29   #6
mojbukietslubny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19
Dot.: Fryzura, bukiet i makijaż do sukni ślubnej

to zalezy co kto lubi...
mojbukietslubny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 15:03   #7
moniamarzec85
Raczkowanie
 
Avatar moniamarzec85
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 210
Dot.: Fryzura, bukiet i makijaż do sukni ślubnej

hmm.. a może prasty kok/koński ogon i duża kokarda?
moniamarzec85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-13 16:03:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.