Maestrobrush (pędzle Maestro) kto tam kupował i jakie są te pędzle? - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-03, 13:55   #1051
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 293
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez Tetrix Pokaż wiadomość
Powinna, u mnie działa
jakiej firmy był lakier? bo u mnie wręcz zrobiło się gorzej ale ja kupiłam Golden Rose
beautygosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 16:48   #1052
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

ja miałam np. jakąś odżywkę bezbarwną z teflonem z sally hansen i było ok, ale wiem, że jak zabezpieczałam w ten sposób inne pędzle ( inne w sensie z innej firmy)- to napis się starł- przez przypadek dotknęłam lakieru zanim wyschnął i na palcach miałam lakier z fragmentem napisu....
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 19:34   #1053
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

ja zabezpieczyłam swoje jakimś top coatem z essence
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 21:59   #1054
Tetrix
Rozeznanie
 
Avatar Tetrix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 935
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez beautygosiek Pokaż wiadomość
jakiej firmy był lakier? bo u mnie wręcz zrobiło się gorzej ale ja kupiłam Golden Rose
jakiś najtańszy top coat, Miss Sporty bodajże.
__________________

Tetrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 08:57   #1055
gabryssiaa
Zakorzenienie
 
Avatar gabryssiaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 5 648
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Hej dziewczyny na urodziny dostalam pędzel 180 r. 24. i się zakochałam! cudowny jest mam ochotę na więcej, zastanawiam się nad kulką i do rozcierania (pewnie 497)
mam pytanie: która kulka jest rozmiarem podobna do tej fioletowej z essence? 410 r. 10?
gabryssiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 11:33   #1056
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

czy używacie pędzla 140 do podkladu revlon colorstay?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 22:36   #1057
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

A czy z Maestro jest jakiś fajny pędzel, który nadawałby się do ukrywania niespodzianek pojawiających się w formie krost ub pryszczy? Chodzi o coś w miarę precyzyjnego, żeby zakryć niespodziankę i nie wyjechać poza zaczerwieniony obszar. Nie używam podkładu, jedynie filtr i skrobia, dlatego też potrzebuję czegoś precyzyjnego, by nie robić sobie nieestetycznych plamek za pomocą źle nałożonego korektora na poszczególny pryszcz.

Zastanawiałam się nad jakimś pędzlem do ust, czy to się nada do tego celu? A może któraś z Was używa właśnie jakiegoś takiego pędzla do zakrywania i mogłaby mi polecić jakiś konkretny..

Zastanawiałam się też nad pędzelkiem do nakładania korektora pod oczy, który z maestrowych byłby najlepszy? Mam ochotę użyć 360 rozmiar 8 lub 10 lub 12 a nawet może i 14 do tego celu, chociaż nie wiem czy byłby dobry. Może jendnak lepszy jest jakiś syntetyk? Albo hmm nie wiem... brak mi pomysłów.

W każdym razie sądzę, że dobrze nadawałby się pędzel 360 w większym rozmiarze do precyzyjnego konturowania nosa... czy ktoś używa go w tym celu, czy tylko ja mam takie niecodzienne pomysły? A może jakiś inny fajny pędzelek do konturowania nochala? Próbowałam 155 ale jest stanowczo za duży, musi być coś o wiele mniejszego i bardziej precyzyjnego.
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-09, 22:53   #1058
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez Czelz Pokaż wiadomość
A czy z Maestro jest jakiś fajny pędzel, który nadawałby się do ukrywania niespodzianek pojawiających się w formie krost ub pryszczy? Chodzi o coś w miarę precyzyjnego, żeby zakryć niespodziankę i nie wyjechać poza zaczerwieniony obszar. Nie używam podkładu, jedynie filtr i skrobia, dlatego też potrzebuję czegoś precyzyjnego, by nie robić sobie nieestetycznych plamek za pomocą źle nałożonego korektora na poszczególny pryszcz.

Maestro chyba ma w swojej ofercie pędzle także stricte do korektora, z tego co pamiętam

Zastanawiałam się nad jakimś pędzlem do ust, czy to się nada do tego celu? A może któraś z Was używa właśnie jakiegoś takiego pędzla do zakrywania i mogłaby mi polecić jakiś konkretny..

nie mam problemów z zakrywaniem pryszczy, więc z tym Ci nie doradzę, który pędzel zrobiłby to najlepiej..


Zastanawiałam się też nad pędzelkiem do nakładania korektora pod oczy, który z maestrowych byłby najlepszy? Mam ochotę użyć 360 rozmiar 8 lub 10 lub 12 a nawet może i 14 do tego celu, chociaż nie wiem czy byłby dobry. Może jendnak lepszy jest jakiś syntetyk? Albo hmm nie wiem... brak mi pomysłów.

ja pod oczy uzywam 320 r 12 lub 14 i wg mnie spisuje się znakomicie, a uzywam korektorów mineralnych, i takich sypkich i tego kremowego z pixie ogólnie uzywam tylko jego pod oczy bo nabiera dość dużo kosmetyku a jest tak wyprofilowany, że mi odpowiada manewrowanie nim w tych okolicach. Także uzywam go do zakrywania zaczerwień przy skrzydełkach nosa..ogólnie macham nim cały mój czerwony nochal

W każdym razie sądzę, że dobrze nadawałby się pędzel 360 w większym rozmiarze do precyzyjnego konturowania nosa... czy ktoś używa go w tym celu, czy tylko ja mam takie niecodzienne pomysły? A może jakiś inny fajny pędzelek do konturowania nochala? Próbowałam 155 ale jest stanowczo za duży, musi być coś o wiele mniejszego i bardziej precyzyjnego.

do tego celu możesz śmiało wykorzystać pędzle z serii 320, polecam
rozmiar 12 lub 14 będą w sam raz na te miejsca. Generalnie 12 nie różni się zbytnio wielkością od 14

Dopisalam swoją opinię kolorkiem.
Jezeli jesteś napalona na serię 360 to chyba też powinna spełniać swoją rolę. Ja sie przyznam, że mam z 360 jeden pędzel i leży...rzadko go uzywam
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 16:42   #1059
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
Dopisalam swoją opinię kolorkiem.
Jezeli jesteś napalona na serię 360 to chyba też powinna spełniać swoją rolę. Ja sie przyznam, że mam z 360 jeden pędzel i leży...rzadko go uzywam

Do tej pory używałam właśnie 320 i 155 (jednak ten jest stanowczo za duży) do tych celów, ale uwielbiam 320stką śmigać cienie na powieki, a do tych czynności chciałabym jakieś oddzielne pędzle dlatego pomyślałam o 360, bo one są do siebie podobne 320 zresztą była całkiem niezła z tym że odrobina za gruba do precyzyjnego modelowania nochala, mniejsze rozmiary byłyby zapewne w sam raz. Za to pod oczy sprawdza się świetnie, to fakt. Tyko szkoda mi go, wole nakładać nim cienie.

No właśnie szukałam takiego pędzelka do korektora na pryszcze ale albo jestem ślepa, albo nie potrafię szukać, bo nie mogłam znaleźć takiego, który został przypisany do tego celu. Za to oglądałam w sklepie te pędzelki do ust, myślę że może jednak by się nadawały, ale tak sobie pomyślałam, że pójdę osobiście do maestro i zapytam jaki polecają. Teraz pozostaje mi dalej bawić się patyczkami kosmetycznymi

W każdym razie dziękuje ślicznie za rady

Edytowane przez Czelz
Czas edycji: 2011-06-11 o 16:50
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 19:11   #1060
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

pędzel do korektora do seria 230 jesli się nie myle, ale może będzie za duży ? do pryszczy ?
hmm, może sprawdź pędzle do zdobienia i paznokci? z tego co pamiętam są tam różne rozmiary, od r2 do r8 np seria 4040, więc powinno się nadać. Włosie sablinsky czyli takie jak np w pędzlu od eyelinera bo te pędzle od paznokci to przypominają łudząco ten koci języczek do ust a wydaje mi się, że ten do ust może być za miękki do ukrywania pryszczy- bo chyba chodzi Ci o używanie korektora takiego w sztyfcie ? albo mocno kryjącego w płynie?
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 13:29   #1061
Czelz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 264
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
pędzel do korektora do seria 230 jesli się nie myle, ale może będzie za duży ? do pryszczy ?
hmm, może sprawdź pędzle do zdobienia i paznokci? z tego co pamiętam są tam różne rozmiary, od r2 do r8 np seria 4040, więc powinno się nadać. Włosie sablinsky czyli takie jak np w pędzlu od eyelinera bo te pędzle od paznokci to przypominają łudząco ten koci języczek do ust a wydaje mi się, że ten do ust może być za miękki do ukrywania pryszczy- bo chyba chodzi Ci o używanie korektora takiego w sztyfcie ? albo mocno kryjącego w płynie?
Tzn. mi potrzeba czegoś do zakrywania jakiś plamek po pryszczach, a czasem też i wyprysków, więc to musi być coś na prawdę precyzyjnego. A do tego celu używam dermacol, także z jego nabieraniem na pędzel nawet bardzo miękki raczej problemu być nie powinno, gorzej natomiast jeżeli zbyt miękki pędzel zamiast zakrywać plamę będzie się "paciał" na zbyt dużym obszarze robiąc przy tym wokół miejsca do zakrycia jedną wielką plamę.
Najlepiej by było mieć dwa pędzle, jeden do nakładania korektora na wybrane miejsce a drugi do poprawiania wyglądu tego miejsca po nałożeniu koretkora
Czelz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 16:15   #1062
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

no ja nie mam problemów z pryszczami itp., więc ciężko mi się wypowiadać, żeby miało to jakiś sens. Czasem mam jakieś plamki alergiczne, to je traktuje pędzlem-kulką, ale jeżeli chodzi o krostki to w tym przypadku ostry czubek jest wskazany, żeby punktowo maskować maskuje korektorem mineralnym, gdzieś mam tez w płynie...ale jakoś już mnie nie zadowalają pod względem krycia...mineralne są zdecydowanie bardziej kryjące mam tez z Inglota podkład w sztyfcie, którego używam jako korektor na ugryzienia po komarze szczególnie na nogi go biorę jak mam jakieś siniaki, strupki, krosty.
podtrzymuje więc opinię, że najlepszy to chyba właśnie taki do ust lub stylizacji, żeby miał dzióbek
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 08:38   #1063
gabryssiaa
Zakorzenienie
 
Avatar gabryssiaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 5 648
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez gabryssiaa Pokaż wiadomość
mam pytanie: Która kulka jest rozmiarem podobna do tej fioletowej z essence? 410 r. 10 a może r.8??
ponawiam!
gabryssiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 22:21   #1064
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Dziewczyny, kupowała ktoraś z was pędzelki u tego sprzedawcy?
http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=19616182
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 22:25   #1065
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

JA! JA ! chyba, tak mi się wydaje przynajmniej bo kupowałam już u 3 różnych sprzedawców + ze strony firmowej Maestro wszystko ok, no i wysyłka gratis powyżej jakiejś sumy ja się znowu czaję na kolejny pędzel, właśnie u tego sprzedawcy, tylko mam pewną zagwozdkę czy pędzle 180 r 26 jest wyraźnie większy od tego 180 r24 ??
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 06:59   #1066
beehoney
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 16
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupowała ktoraś z was pędzelki u tego sprzedawcy?
http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=19616182

Ja kupowałam u tej pani i wszystko było ok. Pani jest miła i uczciwa. Można się do niej odezwać na gg. Przy większym zamówieniu dorzuca gratisy i to jest dla mnie duży plus. Przesyłka bardzo szybko doszła
beehoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 07:30   #1067
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 293
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez beehoney Pokaż wiadomość
Ja kupowałam u tej pani i wszystko było ok. Pani jest miła i uczciwa. Można się do niej odezwać na gg. Przy większym zamówieniu dorzuca gratisy i to jest dla mnie duży plus. Przesyłka bardzo szybko doszła
ja też kupowałam, przesyłka bardzo szybko, Pani bardzo miła i kontaktowa, nawet dwa pędzelki mi domówiła których nie było na aukcji. Nie kupowałam na bardzo dużą kwotę więc gratisu nie było, ale wystarczyło mi że wysyłka była gratis
beautygosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 22:05   #1068
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

dziękuje bardzo za pomoc
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 20:08   #1069
Axami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 409
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Hej Dziewczyny może któraś ma na wymianę pędzlel do pudru lub konturowania z Maestro, ew. jezyczkowy do podkładu z Hakuro? mam do oddania pędzle Everyday minerals i inne. Zapraszam na moją wymiankę
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=540622
__________________
*

Edytowane przez Axami
Czas edycji: 2011-06-27 o 20:10
Axami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 21:18   #1070
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

No i wsiąkłam na dobre Kliknęłam dziś kolejne dwa pędzlaki do nakładania cieni. Stwierdziłam, że do tej pory nie przykładałam większej wagi do pędzli języczkowych i najwyższy czas to zmienić
Zamówiłam 360 r. 8 i 320 r. 10. Zastanawiam się teraz czy dobrze dobrałam rozmiar, bo nie chciałam bardzo dużych ze względu na moją dość małą powierzchnię powieki, ale z drugiej strony mikruskami też nie byłabym zachwycona Eh, babskie rozterki
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 21:35   #1071
lacrimachristi
Zakorzenienie
 
Avatar lacrimachristi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 193
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

hej jaki polecacie pedzel do eyelinera??? jestem poczatkujaca i nie wiem ktory i jaki rozmiar...
__________________
lacrimachristi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 21:41   #1072
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

czuprynko- jezeli pozwolisz- wg mnie dobre rozmiary zamówiłaś ja mam z 320 r 8, 12, 14 i 8 jest dobra do ciemnych cieni, a te większe dla bazowych, ja wole te większe bo są chyba dla mnie wygodniejsze z 360 mam pedzel r6 i w sumie lezy i lezy...za mały, nie wiem z czym go używać

lacrimachristi- ja do eyelinera mam 2 oczywiście 790 r1, a także 660 r 4 ale i 6 tez kupiłam. I najczęściej używam 660 r 4 wg mnie to pędzel uniwersalny, do kresek, eyelinera, brwi
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 21:49   #1073
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
czuprynko- jezeli pozwolisz- wg mnie dobre rozmiary zamówiłaś ja mam z 320 r 8, 12, 14 i 8 jest dobra do ciemnych cieni, a te większe dla bazowych, ja wole te większe bo są chyba dla mnie wygodniejsze z 360 mam pedzel r6 i w sumie lezy i lezy...za mały, nie wiem z czym go używać

Super wiadomość, bardzo mnie uspokoiłaś
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 22:12   #1074
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

spoko loko ogólni e sera 320 jest suuper, troszkę kłuje, ale minimalnie, zależy od kąta przykładania pędzelka, ja ich używam nawet do robienia kreski, do nakładnia korektora mineralnego pod oczy, na nos i wiele wieli innych
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 07:18   #1075
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 293
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
z 360 mam pedzel r6 i w sumie lezy i lezy...za mały, nie wiem z czym go używać
a próbowałaś do kącików oka? bo u mnie się tam sprawdza
beautygosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 13:09   #1076
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

no własnie kupowałam w sumie w ciemno pędzle, nie miałam z nimi wczesniej styczności np. na targach więc skompletowałam je na podstawie recenzji, yt, wizazu no i 360 często się przewijał, drogi nie był to wzięłam ale nie robię jakichś wymyslnych make-upów, do makijażu oka to używam głównie 497, 320 (r8,12,14), 660 r4. No i czasem kulkę 420 no a 360 uzywam baardzo rzadko, jak już wszystko upaćkam
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 13:55   #1077
Dodziaa
Raczkowanie
 
Avatar Dodziaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 44
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

hejo
właśnie przyszły do mnie pędzleki firmy Maestro straaasznie się cieszę, są po prostu świetne! Paczka przyszła do mnie już po 2 dniach (za pobraniem) jestem zadowolona ze wszysktich pędzelków (zamówiłam ich 14 i dostałam jeden gratis ze złotej kolekcji 'Maestro- shadow' ) poza jednym 430-6. Włoski z niego strasznie wypadają można wyjmować je palcami, dlatego postanowiłam napisać do owej firmy i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Odpowiedź na maila dostałam po kilku minutach z pozytywną odpowiedzią że pędzelek ten zostanie mi przysłany a koszty przesyłki pokryje firma Maestro! Także jeśli jeszcze ktoś się waha, to polecam tą firmę z całego serca


Mam pytanie: czy ktoś orientuje się czy w Sephorze dostanę bazę pod cienie Urban Decay Primer Potion ?
i w jakiej cenie jest eyeliner Bobbi Brown?
jakby ktoś wiedział byłabym wdzięczna
__________________
` Bądź piękna już teraz . ~

Edytowane przez Dodziaa
Czas edycji: 2011-07-01 o 20:20
Dodziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 16:04   #1078
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Uwielbiam pedzle Maestro!
Tutaj znajdziecie sporo recenzji tych pedzelkow, m.in. z nowej, zlotej kolekcji:
http://makeuphunter.blox.pl/2010/09/...u-czesc-1.html
http://makeuphunter.blox.pl/2011/06/...-Kolekcja.html
http://makeuphunter.blox.pl/2010/08/...12-pedzli.html
http://makeuphunter.blox.pl/2010/08/...zyli-moje.html
http://makeuphunter.blox.pl/2010/08/...-pedzli-1.html
http://makeuphunter.blox.pl/2010/09/...u-czesc-2.html
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 16:11   #1079
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Kurcze, dziewczyny, przyszłam się wyżalić bo zamawiałam pędzelki na all w zeszły poniedziałek. Przelewu dokonałam od razu, więc sprzedający miał kasę na koncie jakieś 15 min. później i mamy dziś niedzielę, a tu ani widu ani słychu... Strasznie długo trzeba czekać, sam sprzedawca też się nie odezwał i zaczynam się lekko niepokoić Jeśli jutro nie dotrą to piszę do niego maila, trafił się jakiś śpiący królewicz
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 17:11   #1080
JolkaOlka
Raczkowanie
 
Avatar JolkaOlka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 116
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez Dodziaa Pokaż wiadomość
Mam pytanie: czy ktoś orientuje się czy w Sephorze dostanę bazę pod cienie Urban Decay Primer Potion ?
i w jakiej cenie jest eyeliner Bobbi Brown?
jakby ktoś wiedział byłabym wdzięczna
Baza Urban Decay nie jest dostępna w Polsce. Można ją kupić na Allegro, lub na ebayu (polecam drugą opcję, jest taniej niż u nas). Eyeliner Bobbi kosztuje w Douglasie 90zł, ale szczerze mówiąc, to nie ma się czym zachwycać, przerabiałam już kilka eyelinerów w żelu i ten mi chyba najszybciej zamienił się w kamień (a był oryginalny).
JolkaOlka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-20 10:50:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.