Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-11, 19:26   #3871
magdappp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 59
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

ścięcie 50 zl chyba nie więcej co ? żartuje rózne są ceny ciekawe słyszalam o salonie gdzie nawet 80 za podcięcie SZOK no ale ja na szczęście normalnie płacę i jeszcze mi na coś zostanie))))
magdappp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 11:21   #3872
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez grelson2 Pokaż wiadomość
Witam,

Przejrzałem kilkanaście stron tego tematu (przeczytanie całości wymagało by duuużo cierliwości) i nie natknąłem się na opinię na temat fryzjerów męskich. Czy mogli by się wypowiedzieć panowie gdzie się strzygą lub panie gdzie strzygą swoich menów?

Chodzi mi o fryzjera który będzie kreatywny, szukam kogoś do kogo mógłbym pójść i powiedzieć chcę ładną/szaloną/modną fryzurę, a fryzjer(ka) zaproponuje mi coś innego niż ścięcie boków maszynką a góry nożyczkami
ja już pisałam- mój mąż chodzi do Kamili ze stylistów na ul Katowickiej w blokach atanera. Jak Kamila jest zajęta, chodzi do Błażeja z Trendów, też na Katowickiej. Zawsze ma bardzo fajnie obcięte włosy, a ze ma ich naprawdę dużo, na dodatek się kręcą, to nie jest to takie proste
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 18:09   #3873
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Jeżeli chodzi o męskie to chylę czoła Bartkowi z Monohair na mostowej. Możesz zobaczyć salon na jego stronie monohair.pl
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 18:48   #3874
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

o kurcze, ale strona zupełnie różni się od tego, co tu prezentowano wcześniej.
Taka na luzie, podoba mi sie tylko obawiam sie, ze panowie nie umieli by sobie poradzic z klasyczna fryzurą, bo z tego co widzę, raczej specjalizuja sie w asymetrycznych i odwaznych cięciach..
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 19:52   #3875
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Papryczkaa może nie... malarze abstrakcjoniści zazwyczaj mieli w małym palcu klasyczny sposób malowania... chociaż fakt - co innego umieć a co innego chcieć obciąć delikwenta klasycznie

PS. Jak tam Twoje farbowanie? Wyobraź sobie, że mnie mimo własnoręcznie rzuconego brązu dla świętego spokoju - znów jakiś beż kusi
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 08:48   #3876
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Anq26 Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o męskie to chylę czoła Bartkowi z Monohair na mostowej. Możesz zobaczyć salon na jego stronie monohair.pl
a ten Bartek pracował może kiedyś na ul. Grunwaldzkiej? w "sense"
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 08:56   #3877
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Anq26 Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o męskie to chylę czoła Bartkowi z Monohair na mostowej. Możesz zobaczyć salon na jego stronie monohair.pl
Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
o kurcze, ale strona zupełnie różni się od tego, co tu prezentowano wcześniej.
Taka na luzie, podoba mi sie tylko obawiam sie, ze panowie nie umieli by sobie poradzic z klasyczna fryzurą, bo z tego co widzę, raczej specjalizuja sie w asymetrycznych i odwaznych cięciach..
Ciekawie ta stronka wygląda, zachęcająco Tylko powstaje pytanie - jak strzygą... I jak zauważyła Papryczkaa, czy poradziliby i czy chcieliby sobie poradzić z klasyczną fryzurą...
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-13, 10:21   #3878
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Orenda- ja jestem w tym samym punkcie, w którym byłam kilka miesięcy temu.. Po wizicie w Kurce Modnej czekam aż włosy odrosną-wyprostowane są już za ramiona Zapuszczam je, więc boje się iść do fryzjera,bo sama wiesz jak wygląda sprawa "proszę nie schodzić z długości"-z 1 cm robi się 5, a dla mnie to kilka miesięcy zapuszczania.. a włosy mimo wszystko straciły swój kształt, aż prosząc się o jakąś wizytę.. tylko do kogo?
Kolor mam już wybrany, nawet gdzieś tu na forum zdjęcia wklejałam jednak nie wiem też do kogo iść na farbę..boje się bardzo, że włosy będę mieć zniszczone a kolor nieodpowiedni..

i czy najpierw ścinać, czy farbować

Generalnie moje naturalne włosy to wielka niewiadoma sa strasznie niezdyscyplinowane, puszą się, jedynie po użyciu odżywki nie muszę ich prostować... chociaż wtedy wywijają się we wszystkie strony, są trudne do ogarnięcia- co wygląda bardzo niekorzystnie.. Mało tego, gdy są takie lekko kręcone po myciu, to nie mogę ich rozczesywać, bo wtedy zamieniają się w jedną, wielką szopę
Juz sama nie wiem, o jakie cięcie fryzjerów prosić? Cieniować je, czy pozwolić by były cięższe, a pod swoim cięzarem -mniej puszące? Może mi doradzicie mam już dość prostowania..

salon monohair mnie zachęca, ale nie odważe się chyba tam pójść. Za to poleciłam go już kolezance, która nosi takie asymetryczne cięcia, jak widać u nich w galerii..

ruda na pewno też jest zaciekawiona tym salonem
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 10:57   #3879
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Papryczkaa - namów koleżankę, żeby wybadała sprawę w monohair (też jestem ciekawa)

no właśnie kolor który wklejałaś jest śliczny i miałam nadzieję, że może już zaszalałaś, to bym o relacje prosiła

a co do zapuszczania - fakt, lepiej nie ryzykować, w sumie zimę może jakoś "przenosisz" i na wiosnę coś zmienisz? Druga sprawa, że na tę wiosnę też będziesz musiała się pod czyjeś nożyczki oddać

offtopowo zupełnie - planuję zakupy (pierwsze na e-torebce) - mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko, jesli pozwolę sobie użyć Twojego kodu?

Edytowane przez 201607211724
Czas edycji: 2010-02-13 o 10:59
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 11:08   #3880
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

właśnie już mi grzywka w oczy wchodzi, a całość wygląda po prostu brzydko dlatego musze gdzieś iść..
znajoma przyjechala z Warszawy i kolezanka polecala jej jakiegoś fryzjera przy podgórnej, przy hotelu rzymskim nie mogla go jednak poszukac, wiec poszla gdzieś indziej.. a szkoda, myslalam, ze bedzie nowe odkrycie

Orendo, korzystaj do woli z mojego kodu, dzięki temu przedłużysz ważność mojego konta , która to jakoś w marcu się kończy .. bede więc nawet wdzieczna jak go użyjesz a którą torebkę kupujesz? polecam Andi
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 18:31   #3881
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Ja się wybrałam z TŻem do salonu w Malcie (on już tam wcześniej raz ściął włosy i był całkiem zadowolony), ale sama poszłam tam właściwie tylko dlatego, że wcześniej zdecydowałam się odważniejsze cięcia robić tylko w sprawdzonym salonie w Łodzi, przy okazji wizyt u rodziny - a tu chciałam jedynie podciąć włosy żeby tak smętnie nie zwisały i żeby trochę się ożywiły po wcześniejszej dekoloryzacji.

No i ku mojemu zaskoczeniu zdecydowałam się na miejscu na całkiem spore skrócenie włosów (obcinała mi je taka pani z aparacikiem na zębach) i wygląda to bardzo ładnie. Włosy mam kręcone, ale powiedziałam że będę je nosić na zmianę kręcone i prostowane, więc dopasowałyśmy takie dość bezpieczne cięcie do tych dwóch opcji. Ogromne dwa plusy - po pierwsze nie strzyżono mnie po wyprostowaniu włosów tylko zwyczajnie od razu po umyciu. Drugi - nikt nie wziął suszarki do ręki (chociaż niby ja - jeśli suszę- suszę z dyfuzorem), włosy zostały ugniecione i potem fryzjerka postawiła taką maszynę (która nie wiem jak się nazywa) i równomiernie z każdej strony suszyła ona włosy bez ich przypłaszczania i psucia skrętu . Wyszłam bardzo zadowolona i z bardzo ładną, prostą fryzurką.

Mój TŻ również był zadowolony, jego ścinał taki bardzo młody chłopak, ale podsłuchałam rozmowy tego chłopaka z innymi klientami przed strzyżeniem - i bardzo mi się one podobały. Nie że od razu na myjkę i potem decydujemy tylko normalne wybadanie co robimy, czy będzie pasować itd..

Ogólnie wrażenie baaardzo pozytywne. Przy płaceniu też było pozytywnie, bo się okazało, że mają jakąś promocję walentynkową i jedna osoba z pary płaci 50%. No to za strzyżenie długich włosów z modelowaniem, strzyżenie męskie i szampon l'oreala (47zł) zapłaciłam razem 122 PLN. Jak dla mnie super, byłam nastawiona za same strzyżenia na 150.
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 21:04   #3882
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

to brzmi bardzo zachecająco
a gdzie dokładnie jest ten salon?(domyslam się, ze chodzi o galerię malta)
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 19:22   #3883
Apali
Wtajemniczenie
 
Avatar Apali
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 658
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez avent333 Pokaż wiadomość
a ten Bartek pracował może kiedyś na ul. Grunwaldzkiej? w "sense"
pracował

Edytowane przez Apali
Czas edycji: 2010-02-15 o 19:27
Apali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 21:19   #3884
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez marta12101 Pokaż wiadomość
to brzmi bardzo zachecająco
a gdzie dokładnie jest ten salon?(domyslam się, ze chodzi o galerię malta)
w galerii malta, na samej górze, jak się wjeżdża schodami ruchomymi to po prawo są te wszystkie bary, a po lewo jakiś sklep sportowy i koło niego ten salon
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 07:05   #3885
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Integirl Pokaż wiadomość
hejka, mam pytanie czy ma ktoś może numer do pracowni 3 do pani sylwi , chciałam umówić się na ścięcie, a przeczytałam tu że dobrze obcina i ile takie ścięcie może kosztować ?? pozdrawiam
Nie wiem ile samo ścinanie kosztuje,ale za cięcie plus farbowanie płacilam 160 lub 180 zl , za krotkie wlosy. nie pamietam dokladnie ,bo to bylo w grudniu.
Nr mialam ,ale zapodziałam, poszukam ,moze gdzies mam zapisany.

-------------
Mialam w styczniu napisać jak włosy się ukladają po cięciu p. Sylwii. No więc minęly dwa mce i generalnie fryzura ma ciagle ten sam ksztalt poza tym ,że wlosy urosly. Nie ma zadnych krzywizn ,nierownosci, wlosy rosną rowno- byly naprawdę dobrze obcięte.
Jestem tylko niezadowolona z farbowania trochę. Moze nie z farbowania ,ale z jakosci farb. (niestety nie pamietam czego uzywaja w pracownii ) Kolor wyplowial w normalnym tempie, czyli po mcu,ale wlosy zrobily się szybko bardzo matowe ,chyba po dwoch tygodniach.
Ale wiadomo ,że kazdy ma inny wlos ,i kazdemu farba inaczej przyjmuje.



Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
Orenda- ja jestem w tym samym punkcie, w którym byłam kilka miesięcy temu.. Po wizicie w Kurce Modnej czekam aż włosy odrosną-wyprostowane są już za ramiona Zapuszczam je, więc boje się iść do fryzjera,bo sama wiesz jak wygląda sprawa "proszę nie schodzić z długości"-z 1 cm robi się 5, a dla mnie to kilka miesięcy zapuszczania.. a włosy mimo wszystko straciły swój kształt, aż prosząc się o jakąś wizytę.. tylko do kogo?
Kolor mam już wybrany, nawet gdzieś tu na forum zdjęcia wklejałam jednak nie wiem też do kogo iść na farbę..boje się bardzo, że włosy będę mieć zniszczone a kolor nieodpowiedni..

i czy najpierw ścinać, czy farbować

Generalnie moje naturalne włosy to wielka niewiadoma sa strasznie niezdyscyplinowane, puszą się, jedynie po użyciu odżywki nie muszę ich prostować... chociaż wtedy wywijają się we wszystkie strony, są trudne do ogarnięcia- co wygląda bardzo niekorzystnie.. Mało tego, gdy są takie lekko kręcone po myciu, to nie mogę ich rozczesywać, bo wtedy zamieniają się w jedną, wielką szopę
Juz sama nie wiem, o jakie cięcie fryzjerów prosić? Cieniować je, czy pozwolić by były cięższe, a pod swoim cięzarem -mniej puszące? Może mi doradzicie mam już dość prostowania..

salon monohair mnie zachęca, ale nie odważe się chyba tam pójść. Za to poleciłam go już kolezance, która nosi takie asymetryczne cięcia, jak widać u nich w galerii..

ruda na pewno też jest zaciekawiona tym salonem
Papryczkaa, jestem zaciekawiona już od dawna (kilka mcy temu ktos napisal o Monohair wiec wyszukalam ich strone i przejrzalam co oferuja), ale jakos nie wiem... nie mogę się przekonać na 100% do fryzjerow z Mono. Coś mi mówi ,zeby tam nie isc,ze narzucą mi swoja wizję i z obecnej fryzury (no prawie ,że doskonalej w moim odczuciu ) nie pozostanie nic.

Choć juz wlosy wolalają ,by się nimi zając, bo odrosty na poltora cm, no i płaskie powoli się robią. Ale mam zwyczajnego pietra przed fryzjerami.

Co do Twoich wlosow, to jeszcze zebym miala kręcone- moglabym Ci cokolwiek doradzic,ale ja mam proste jak druty ,wiec nie mam pojęcia czy lepiej jest cieniowac ,czy moze nie... mimo to chcialabym miec takie kręcone,a nie proste- w dodatku jest ich tak malo - przy skroniach łyse placki :/ (chyba ze starosci ).
Tak czy siak, czy czlowiek ma proste ,czy kręcone, zawsze bedzie niezadowolony.
Mam nadzieje,że znajdziesz fryzjera ktory nie skrzani Ci wlosow, zeby potem męczyc się z zapuszczaniem kolejne kilka mcy.

-------

Znajoma mi poleca salon Goodlook na batorego , był tam moze kto?
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 08:18   #3886
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
Nr mialam ,ale zapodziałam, poszukam ,moze gdzies mam zapisany.
ja mam właśnie od Ciebie ten numer
Pracownia 3: 61 864 39 14

wciąż nie bylam u fryzjera, ale żarty się*skonczyły i wybrać się muszę, bo nie byłam od września owszem włosy urosły, ale końcówki i kształt fryzury proszą już o interwencję
nie wiem kogo wybrać
zastanawiam się nad waldkiem wagnerem, pracownią 3, no i romkiem polecanym przez Martę. zapuszczam włosy i chcę żeby fryzjer to uszanował
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 08:32   #3887
Integirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 704
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
Nie wiem ile samo ścinanie kosztuje,ale za cięcie plus farbowanie płacilam 160 lub 180 zl , za krotkie wlosy. nie pamietam dokladnie ,bo to bylo w grudniu.
Nr mialam ,ale zapodziałam, poszukam ,moze gdzies mam zapisany.
wczoraj właśnie wysłałam do tego salonu koleżankę , i dowiedziałam się że ścięcie bez układania to .... 70 zł, jak dla mnie trochę dużo, ale żałuję bo naprawdę chciałam tam iść, ale tyle kasy za samo ścięcie ???
jak narazie jestem gotowa wydać max 50 zł , muszę szukać dalej w wątku co polecacie
__________________
metamorfoza życia
(01.08.2015) - 88,7kg..81,9kg.............58kg (??.??)
Integirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 08:35   #3888
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Integirl Pokaż wiadomość
jak narazie jestem gotowa wydać max 50 zł , muszę szukać dalej w wątku co polecacie
niestety, tak kształtuje się*ceny u większości fryzjerów.....
a jakiej długości masz włosy?
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 08:54   #3889
Integirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 704
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

włosy ogólnie mam strasznie kłopotliwe, niby trochę za ramiona , ale mam włosy bardzo cienkie , na dodatek szybko przetłuszczające i chciałam znaleźć fryzjera który będzie umiał mieć przy tym problemie jakąś wizje na moja fryzure potrzebuję po prostu odmiany i chciałabym żeby moje włosy nabrały wyrazu
__________________
metamorfoza życia
(01.08.2015) - 88,7kg..81,9kg.............58kg (??.??)
Integirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 10:27   #3890
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Bejjka, a ja myslalam ,że już bylas ,w koncu się zdecydowalas! uuu, od wrzesnia to kawał czasu! Ja gora trzy mce wytrzymuje ,potem juz mus,bo koszmar mam na glowie.
No nie wiem co Ci doradzic miedzy tymi trzema ,ktore podalas, bo bylam tylko u w pracowni 3. Musisz sama zadecydowac. Ale tamci fryzjerzy tez sa polecani na W.

Integirl,wiesz co, ja tez chcialabym znalezc taniego fryzjera, ktory doradzi co robic z wlosami cienkimi i przetluszczajacymi sie- bo rowniez mam takie ,niestety... Na razie takowego nie znalazlam i wątpię w to ,ze istnieje.

Sama wpadlam na pomysl ,zeby obciac wlosy na krotko (po trzech latach zapuszczania ) ,zeby byla asymetria itd.
Jak na razie tylko Sylwia obcięla wlosy tak jak chcę tzn tak jak pisalam ,w 90 % jestem zadowolona, choc nie bylam w wielu salonach ,bo opinie na forach wystarczyly by mnie zniechęcic.
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 10:54   #3891
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
Bejjka, a ja myslalam ,że już bylas ,w koncu się zdecydowalas! uuu, od wrzesnia to kawał czasu! Ja gora trzy mce wytrzymuje ,potem juz mus,bo koszmar mam na glowie.
No nie wiem co Ci doradzic miedzy tymi trzema ,ktore podalas, bo bylam tylko u w pracowni 3. Musisz sama zadecydowac. Ale tamci fryzjerzy tez sa polecani na W.
no właśnie chciałam iść, w grudniu obdzwoniłam kilka salonow i w każdym było obłożenie takie, że nawet jak chcialam dostosować się do fryzjera to nie było szans czas tak szybko leci i nagle zrobiła się połowa lutego najtrudniejszy jest wybor, bo tak dumam i dumam kogo by tu wybrac zapuszczam je i nie chce żeby jakiś barbarzyńca mi je ciachnął bardzo dbam o włosy i mam nożyczki fryzjerske, więc gdy tylko zobaczę jakąś końcówkę rozdwojoną końcówkę od razu jej się pozbywam no, ale pewnych rzeczy nie da się oszukać i moja fryzura generalne wygląda trochę na zaniedbaną, dlatego w tym miesiącu na 100% się wybieram
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 13:37   #3892
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Ja mam tez nozyczki fryzjerskie, tez takie do cieniowania. Jak mi grzywa nie tak opada to ją sobie sama trochę mogę obrzempolic i jeszcze miesiac wytrzymam

Ogolnie to ja nadal polecam Romka, ale marzy mi sie jakas odmiana, tylko z drugiej strony sie boje, bo naprawde jestem zadowolona z mojej ostatniej fryzury
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 15:13   #3893
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Bejjka, no to dlugo wytrzymujesz ,łoł. Szkoda ,ze tak wyszlo w grudniu,ale Ty jakos przed swietami chcialas, a wtedy terminow raczej brak .

hmm ,moze i ja bym wytrzymywala ,gdybym zapuszczala,ale w moim przypadku to bezsensu, bo wlosy dluzsze wiszą jak strąki.
o fajnie, że macie takie nożyczki, na pewno dobra rzecz, choc ja osobiscie chyba bym sie bala podcinac wlosy sobie

Bejjka ,jak się zdecydujesz na wizytę u fryzjera, daj znać , moze i ja się tam wybiorę (musze na pocz. marca isc juz koniecznie, bo fryzura ma się ku koncowi ), marta, a Ty gdybyś zmienila Romka na kogoś innego ,tez napisz .
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 20:07   #3894
Integirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 704
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

a ja dzisiaj spontanicznie poszłam do fryzjera przeglądałam w necie różne salony i czytałam opinie .... i w końcu nie wiem co mnie podkusiło ale spodobał mi się jeden salon , i poszłam tam dzisiaj i odrazu zostałam przyjęta bo akurat był wolny termin salon odnowiony ale budynek trochę stary, no ale było bardzo przyjemnie , fryzjerka zapytała jak chciałabym obciąć włosy, powiedziała jak ona by to widziała i doszłyśmy do kompromisu, co prawda jak widziałam ile mi włosów ścięła to myślałam że ucieknę , ale efekt końcowy był tego wart teraz mam włosy takie trochę trochę krótsze niż linia brody(przedtem trochę za ramiona), pocieniowane ale tak fajnie delikatnie że efekt delikatnych puszystych włosów jest naprawdę są krótkie ale nawet moja koleżanka powiedziała że wyglądam super bo zupełnie inaczej , i nawet ja muszę przyznać że czuję się odmieniona pozytywnie .
Jeśli ktoś chciałby spróbować to salon jest na żydowskiej , nazwa "magia", a za to scięcie bez modelowania zapłaciłam 50 zł, ale w 100% było warto
__________________
metamorfoza życia
(01.08.2015) - 88,7kg..81,9kg.............58kg (??.??)
Integirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 23:19   #3895
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

ruda7816, Integirl

ja też mam problem z przetłuszczającymi się włosami. byłam kiedyś u fryzjera-trychologa, czyli ponoć specjalisty od pielęgnacji włosów i skóry głowy.
usłyszałam, że jedną z przyczyn może zła dieta - w moim przypadku z tego co wywnioskowałam za dużo mięsa i słodyczy.
niestety nie jestem w stanie poświęcić się żywieniowo i póki co obstaję przy codziennym myciu włosów..
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 07:43   #3896
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

dziewczyny a ja znow przezywam dramat,czy to tylko tak pechowo zawsze trafiam, ostatnio bylam zadowolona na piatkowskiej , ale tym razem masakra, oni nawet nie maja podstawowej wiedzy z kolorymetrii , ciachnól sie o 6 tonow jakmozna z żadanego koloru 8 zrobić 4? jestem załamana bo nie chciałam byc czarna tylko blondynka, wczoraj wnocy musiałam sobie sama sciagac te poziomy kąpiela rozswietlajaca i dzis barba ale wlosy sa w kondycji omijac nie polecam juz piatkowskiej !!!!!!!
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 11:04   #3897
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

avent współczuje dlateo właśnie boje się iść gdziekolwiek! na farbowanie..wiem wiem, to zakraja juz o paranoje

co to za kąpiel rozświetlająca?
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 18:15   #3898
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
avent współczuje dlateo właśnie boje się iść gdziekolwiek! na farbowanie..wiem wiem, to zakraja juz o paranoje

co to za kąpiel rozświetlająca?
oj dziewczyny wiec nie ryzykujcie i lepiej chodzic w miejsca sprawdzone przez Was, ja mam nauczke, jestem w szoku jakie tumany pracuja w salonach, skoro nie wie jak wymieszac farby , przeciez kolorymetria to podstawa, nie byłam trudnym przypadkiem chciałam uzyskac kolor na poziomie 8 , a uzyskałam łanda 4 a sama jeszcze mu mówiłam ze 9% rozjiasnia tylko 2-3 tony, gdzie mój naturalny był 3 kąpiel rozjasniajaca sciaga niechciany pigment kosmetyczny zeby nadac wlasciwy rozjasnia o 2 tony, w sobote ide na kolor bo teraz mam nic.

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

dziewuszki która by sobie zrobiła taka fryzurę? he he a ja sie martwie ze mam zówte http://www.lansik.pl/17426/mel-b-zgolila-pol-glowy/
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 21:25   #3899
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

a gdzie się wybierasz na kolor?
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 21:32   #3900
magdappp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 59
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Ja też zrobiłam sobe baleyage w salonie Magia na Żydowskiej . Od kiedy mamie pomogłam znaleźć fryzjera, który zrobi jej jaśniejszy kolor. Bo miala bardzo ciemny brąz, prawie czarny i żaden fryzjer niechciał zrobić jaśniejszego koloru No i fryzjerka zdjeła kolor ciemny a moja mama wygląda dużo lepiej no a ja zostałam ich klientką
Robie sobie jutro u nich naturalne prostowanie włosów i będę miała gładziutkie błyszczące "zdrowe" włosy
polecam ten salon, fajne fryzjerki i wesoło
magdappp jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.