Wyrolować problem, czyli dermaroller - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-03, 17:21   #601
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
dzieki Geraldine, na Ciebie zawsze mozna liczyc




smash dostałaś instrukcję do peelingu? Jak sobie radzisz?


Teraz w Naturalisie jest promocja na porządne rolki http://naturaliskosmetyki.pl/dermaro...zny-p-228.html
Cena całkiem przyzwoita jak na rolkę medyczną - może i ja się skuszę bo moja jest już tępa . Ciekawe ile będą kosztowały zapasowe głowice


Znalazłam ciekawy wywiad z kosmetologiem na temat rolowania, bezpieczeństwa itd. może zachęci tych co się boją
http://kosmetologia.com.pl/wydarzeni...akluwanie.html
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 11:29   #602
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

GERALDINE, po pierwsze-dzięki za opis pielęgnacji
zaczęłam sie mocno nawilżać po rolce i jest super

Mam do Was "rollerek" pytanie- czym się różnią te rollery medyczne, droższe np te z naturalisa od tych sprzedawanych na allegro?
Pytam czysto teoretycznie, bo w sumie i tu i tam piszą o tej samej ilości igieł- 540sztuk, długośc też można wybrac tą samą, materiały też są takie same...a ceny...na allegro- za 50pln można miec rolkę a np. w naturalisie-prawie 4 razy tyle

ja nie piszę, że te tańsze są takie same, czy lepsze...po prostu jako totalny laik pytam czym się roznią oprócz ceny i czy na pewno warto inwestowac kasę w te droższe, czy np. nie lepiej kupić tańszy wałek 0,5 mm i 0,2 i np. jeszcze pod oczy niż jeden droższy?
jak uważacie?
pozdrawiam
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 18:06   #603
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
GERALDINE, po pierwsze-dzięki za opis pielęgnacji
zaczęłam sie mocno nawilżać po rolce i jest super
Fajnie, że podpasowały Ci moje rady


Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
Mam do Was "rollerek" pytanie- czym się różnią te rollery medyczne, droższe np te z naturalisa od tych sprzedawanych na allegro?
Pytam czysto teoretycznie, bo w sumie i tu i tam piszą o tej samej ilości igieł- 540sztuk, długośc też można wybrac tą samą, materiały też są takie same...a ceny...na allegro- za 50pln można miec rolkę a np. w naturalisie-prawie 4 razy tyle

ja nie piszę, że te tańsze są takie same, czy lepsze...po prostu jako totalny laik pytam czym się roznią oprócz ceny i czy na pewno warto inwestowac kasę w te droższe, czy np. nie lepiej kupić tańszy wałek 0,5 mm i 0,2 i np. jeszcze pod oczy niż jeden droższy?
jak uważacie?
pozdrawiam

No cóż, tanie rolki to są podróbki rolek medycznych więc jak każda chińska podróbka są dosyć słabej jakości Mam 3 chińskie rolki i jedną medyczną-profesjonalną. Jakie widzę różnice?

Medyczne rolki mają igły ze stali chirurgicznej, chińskie są z tytanu czy raczej pokryte tytanem (z czystego tytanu byłyby duużo droższe), trudno stwierdzić co jest pod wierzchnią warstwą Czytałam, że osoby uczulone na nikiel mają straszne problemy po chińskich rolkach, po medycznych nie - ja nie mam alergii więc mi to nie przeszkadza. Ale wiadomo, że atestowana stal chirurgiczna jest bezpieczniejsza niż stopy tytanu, którego jakość chyba trudno ustalić.


Medyczne zazwyczaj mają bardzo cienkie igiełki , chińczyki dużo, dużo grubsze - niestety różnica jest odczuwalne w trakcie rolowania szczególnie igłami dłuższymi niż 0,25mm. Widziałam kiedyś chińską rolkę z igłami w kształcie grubych rombów, nie wiem jak można coś takiego wbić w ciało . Ostatnio toczą się też dosyć ostre dyskusje na temat zagrożeń związanych z nakłuwaniem zbyt grubymi igłami, więc lepiej szukać rolki z jak najcieńszymi, zwłaszcza powyżej 0,25 mm.


Wypadającymi czy igłami łamiącymi się w ciele, nigdy się nie przejmowałam, bo moim zdaniem to zwykły chwyt marketingowy, co innego kwestia ostrości i gładkich brzegów igieł - to jest bardzo ważne, ale nie zauważyłam żeby moje chińczyki szarpały mi skórę, chociaż czytałam różne opinie w necie.

Medyczne dermarollery mają wszystkie potrzebne atesty, które pozwalają na rejestrację jako urządzenie medyczne na terenie UE - czyli domyślam się, że przeszły odpowiednie badania itd, chińskie - tylko dopuszczenia na terenie UE czyli badań brak.


Ogólnie więc rolka medyczna daje mi poczucie bezpieczeństwa i dużo przyjemniejszy zabieg, chińczyki poczucie oszczędności, istotne w czasie kryzysu , ale też sporo wątpliwości. Dopóki nie było dyskusji na temat zagrożeń związanych z grubością igieł, bez oporu używałam tańszych rolek z krótkimi igłami, teraz jednak chyba całkiem przestawię się na rolki medyczne z cieńkimi igłami.

Może jeśli ktoś nigdy nie stosował rolki, to do testowania lepiej kupić taniego chińczyka, bo po co wydać kasę jeśli nie ma się pewności czy rolowanie będzie tej osobie pasowało czy nie, ale do regularnych zabiegó może lepiej kupić coś lepszego, bezpieczniejszego.

Edytowane przez geraldine2030
Czas edycji: 2012-12-04 o 18:08
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 21:01   #604
kaka76
Raczkowanie
 
Avatar kaka76
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 31
Unhappy Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

[QUOTE=geraldine
Kupiłaś ten peeling kawitacyjny?

[B]Cześć dziewczyny ,Geraldine zamówiłam sobie ten peeling kawitacyjno-sono na gwiazdkę ,już nie mogę się doczekać
Fajnie,że poruszyłyście temat ,który i mnie dotyczy bardzo suchej skóry po rolowaniu ,szybko zakupię sobie Vita-pos z wit.A to jedyne 11zł . Ja pod rollera stusuje jedynie wit.C lub E i po to samo /.../ lub maść robiony w aptece na recepte od dermatologa z wit.A i E itd.
Mam pytanie w związku z tym Voloplus ... to maść,krem? można to kupić bez problemu w aptece? i działa jak wypełniacz od środka?dobrze zrozumiałam?
Troszkę się w tym pogubiłam ,bo mam nie lada problem i na samą myśl chce mi się płakać ,w ostatnim czasie pod oczami wyskoczyły mi takie jakby bańki z wodą ,wygładziła się skóra ale ogół wygląda jak u kobiety po 60tce ,a mam 36.Zrobiłam zdjęcie i wysłałam do [/B]BONA DEA Centrum Dermatologii Estetycznej do pani doktor z zapytaniem co to jest?; To co pojawiło się na Pani twarzy pod oczami to nazywamy SOOF ( sub orbicularis oculi fat) czy poduszeczka tłuszczowa podoczodołowa. Coś takiego pojawia się na twarzach ( nie wszystkich w tej lokalizacji ) po 35 rż. Powstaje to na skutek rozlużnienia więzadła podoczodołowego i wydostania się lużnej tkanki tłuszczowej z oczodołu. Leczenie tej przypadłości w tej chwili to plastyka dolnej powieki ( chirurgiczne). Można to skutecznie zakamuflować uzupełniając od dołu doline łez poprzez podanie kwasu hialuronowego. Myśle ze konieczne byłoby od 1-1,5 ml kwasu. To co Pani sama może zrobić to rano przykładać okłady zimne i lekko masować okolicę podoczodołową aby poprawić krązenie w tej okolicy. Zawsze to będzie gorsze rano, bedzie się tez zmieniać pod wpływam ciśnienia atmosf. i zależnie od fazy cylklu. Moze trochę poprawi zażywania asecurella lub hydrominum 1 tabl. rano.
Fajnie co??? nie pisałam pani doktor o rollce i tych sprawach i dlatego sama nie wiem czy mam używać czegoś takiego jak Voloplus ,żeby sobie polepszyć czy pogorszyć acha .... dziś miałam większe bańki a miałam wyjśc do miasta więc przyłożyłam dużo lodu i chyba przesadziłam ,bo mam lekko odmrożoną gulke pod prawym okiem i zostałam w domu .Wyobrażacie jak się czuję ? .....
a jeszcze jedno to Voloplus to maść za ok 16zł i czy mówimy o czymś zupełnie innym ?

Edytowane przez kaka76
Czas edycji: 2012-12-05 o 12:59
kaka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 18:14   #605
nesca1705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Do geraldine2030 i osób robiących serum peptydowe:
Jak sobie radzisz z receptariuszem,czy jesteś bardzo dokładna,czy na "oko"?
Skoro stosujesz je codziennie to i czy robisz je codziennie tuż przed aplikacją(chyba wieczorną?)i ta dawka starcza ci na jeden raz?Jak ze sterylnością i ile przed czasem wyciągasz składniki z lodówki?Czy nawilżanie po rolowaniu to olejowanie z witaminami?Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość.
nesca1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 18:35   #606
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Witam
Krótko mówiąc jestem nowa na tym froum. O Derma Roller naczytałam się niejedno, a i tak mam w głowie jeden wielki chaos. Czy jest tutaj ktoś, kto używa tego urządzonka na rozstępy na pośladkach czy udach?
norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 19:00   #607
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Witam
Krótko mówiąc jestem nowa na tym froum. O Derma Roller naczytałam się niejedno, a i tak mam w głowie jeden wielki chaos. Czy jest tutaj ktoś, kto używa tego urządzonka na rozstępy na pośladkach czy udach?
Ja próbowałam, ale się poddałam.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 20:28   #608
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez nesca1705 Pokaż wiadomość
Do geraldine2030 i osób robiących serum peptydowe:
Jak sobie radzisz z receptariuszem,czy jesteś bardzo dokładna,czy na "oko"?
Skoro stosujesz je codziennie to i czy robisz je codziennie tuż przed aplikacją(chyba wieczorną?)i ta dawka starcza ci na jeden raz?Jak ze sterylnością i ile przed czasem wyciągasz składniki z lodówki?Czy nawilżanie po rolowaniu to olejowanie z witaminami?Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość.
ja to trochę na oko robię, bo nie jestem w stanie moimi miareczkami odmierzyć aż tak dokładnie, ale w końcu dziś się ogarnę i zamówię malutkie łyżeczki miarowe
Co do nawilżania to wydaje mi się, ze samo olejowanie z wit. to za mało, przydałby się jakiś mega-nawilżacz nie wiem kwas hialuronowy, albo coś takiego.
Mi dobrze robi na skórę zwykły krem bephanten- to jest zwykły pantenol, więc pewnie sobie go dokupię i coś ukręcę samodzielnie...
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 22:03   #609
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Ja próbowałam, ale się poddałam.
A czemuż to?
norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 20:06   #610
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
A czemuż to?
Najpierw codziennie się przebierałam w przebieralni przy innych i nie chciałam wyglądać jak ofiara dziwnej choroby skórnej albo samookaleczania. Poza tym mam taki problem, że jak po rolowaniu się spocę to ślady po igłach mi się paprzą. Czasem też dostaję potówek, to wtedy i tak nie można rolować. Zanim zrobiło się chłodno odechciało mi się rolowania.

Sama nie wiem... chciałabym chociaż wiedzieć, po ilu rolowaniach powinnam zobaczyć efekt, bo tak się kłuć dla sportu to mało fajne.

Edit - a może mój roller jest po prostu zbyt tandetny, bo jest kłucie jest dość bolesne.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej

Edytowane przez Wampierz
Czas edycji: 2012-12-07 o 20:08
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 10:43   #611
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Najpierw codziennie się przebierałam w przebieralni przy innych i nie chciałam wyglądać jak ofiara dziwnej choroby skórnej albo samookaleczania. Poza tym mam taki problem, że jak po rolowaniu się spocę to ślady po igłach mi się paprzą. Czasem też dostaję potówek, to wtedy i tak nie można rolować. Zanim zrobiło się chłodno odechciało mi się rolowania.

Sama nie wiem... chciałabym chociaż wiedzieć, po ilu rolowaniach powinnam zobaczyć efekt, bo tak się kłuć dla sportu to mało fajne.

Edit - a może mój roller jest po prostu zbyt tandetny, bo jest kłucie jest dość bolesne.
A jaki masz roller? bo ja mam teraz drugi z kolei, poprzedni mial mniej igiel i znacznie bardziej bolalo. Co prawda do twarzy, ale przeciez zasada dzialania jest ta sama.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-08, 16:21   #612
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

ZGTS. Teraz mnie zmartwiłyście, że tańsze rollery nie są hipoalergiczne, bo ja jestem uczulona na chrom i kobalt.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 16:54   #613
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
ZGTS. Teraz mnie zmartwiłyście, że tańsze rollery nie są hipoalergiczne, bo ja jestem uczulona na chrom i kobalt.
A ile masz igiel? Tak w ogole, to na stal chirurgiczna chyba nie powinnas byc uczulona? Czy moze zgts jest tytanowy?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 17:12   #614
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
A ile masz igiel? Tak w ogole, to na stal chirurgiczna chyba nie powinnas byc uczulona? Czy moze zgts jest tytanowy?
Tytanowy ponoć i właśnie przeznaczony do ciała raczej:
http://www.dermaroller-planet.com/zg...ap-dermaroller
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 19:47   #615
kaka76
Raczkowanie
 
Avatar kaka76
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 31
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Widzę ,że GERALDINE 2030 NIE MA TO JUŻ nikt nie odpisuje...
ponawiam pytanie ; Voloplus to maść za ok 16zł i czy mówimy o czymś zupełnie innym ?
kaka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 22:04   #616
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez kaka76 Pokaż wiadomość
Widzę ,że GERALDINE 2030 NIE MA TO JUŻ nikt nie odpisuje...
ponawiam pytanie ; Voloplus to maść za ok 16zł i czy mówimy o czymś zupełnie innym ?
Voluplus to raczej nie maść, a olejek - z Mazideł
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 22:25   #617
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez kaka76 Pokaż wiadomość
Widzę ,że GERALDINE 2030 NIE MA TO JUŻ nikt nie odpisuje...
ponawiam pytanie ; Voloplus to maść za ok 16zł i czy mówimy o czymś zupełnie innym ?
kilka postów wyżej pytałam o voluplus, masz tam pełną i rzetelną odp. poszukaj
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 10:02   #618
kaka76
Raczkowanie
 
Avatar kaka76
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 31
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
kilka postów wyżej pytałam o voluplus, masz tam pełną i rzetelną odp. poszukaj
czytałam ale nie ma nic na temat ceny i gdzie można zakupić ,więc zaczęłam szukać sama i jest coś takiego w aptekach ....ale nie wiem czy to to samo
kaka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 10:13   #619
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez kaka76 Pokaż wiadomość
czytałam ale nie ma nic na temat ceny i gdzie można zakupić ,więc zaczęłam szukać sama i jest coś takiego w aptekach ....ale nie wiem czy to to samo
Nie to samo. Voluplus jest na mazidlach.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-09, 14:45   #620
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Witam,

przeczytałam wątek i już nie wiem nic - dlatego proszę o komentarz do moich przyszłych zakupów i planu rollowania

miejsce rollowania - brzuch po dwóch ciążach, teraz coraz gorzej wyglądający przy odchudzaniu, liczne rozstępy,
przed rolowanie - dezynfekcja, tonik z kwasem migdałowym z BU
rolowanie
potem serum na rozstępy z żelem hialuronowym z BU

Czy to wystarczy? czy jeszcze jakiś olej na koniec położyć bo doczytałam że skóra się robi cienka po zabiegach... no i ta długość igieł...najpierw myślałam o 0.5 ale na brzuch to jednak chyba będzie mało więc zdecyduje się na 1mm.

Będę wdzięczna za sugestie i poradę.
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”

Edytowane przez Anielllka
Czas edycji: 2012-12-09 o 15:09
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 23:01   #621
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Anielllka Pokaż wiadomość
Witam,

przeczytałam wątek i już nie wiem nic - dlatego proszę o komentarz do moich przyszłych zakupów i planu rollowania

miejsce rollowania - brzuch po dwóch ciążach, teraz coraz gorzej wyglądający przy odchudzaniu, liczne rozstępy,
przed rolowanie - dezynfekcja, tonik z kwasem migdałowym z BU
rolowanie
potem serum na rozstępy z żelem hialuronowym z BU

Czy to wystarczy? czy jeszcze jakiś olej na koniec położyć bo doczytałam że skóra się robi cienka po zabiegach... no i ta długość igieł...najpierw myślałam o 0.5 ale na brzuch to jednak chyba będzie mało więc zdecyduje się na 1mm.

Będę wdzięczna za sugestie i poradę.
expertem nie jestem, jedyne co mogę zasugerować, to coś mocno nawilżającego PO rollowaniu, tak ze 3-4 dni codziennie np.na wieczór.
Ja co prawda roluję buzię, ale nie nawilżałam jej dostatecznie mocno i wyglądała koszmarnie (a stosowałam sporo nawilżaczy, mimo to- za mało) więc może jakiś dodatkowy kremik, nawet taki dla dzieci albocoś w tym stylu...moze ci być "za sucho" na brzuchu, ale najlepiej zrobisz, jak spróbujesz i się przekonasz
co do igieł- wg. mnie 0,5 na początek będą ok, no chyba, że lubisz jak cię kłuje
brzuch jednak jest w miarę delikatny, dluższe igły mogą być za bardzo bolesne na początek (takie moje zdanie)

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Cytat:
Napisane przez kaka76 Pokaż wiadomość
czytałam ale nie ma nic na temat ceny i gdzie można zakupić ,więc zaczęłam szukać sama i jest coś takiego w aptekach ....ale nie wiem czy to to samo
nie w aptece szukaj, a na mazidłach- sklep z półproduktami, wygoogluj sobie
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 08:32   #622
kaka76
Raczkowanie
 
Avatar kaka76
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 31
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dziękuję dziewczyny znalazłam
kaka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 08:45   #623
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

la'Mbria dziękuję bardzo będę zwracała uwagę na nawilżanie...
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 13:34   #624
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Ceny samych rollerow nie powalaja, ten z fioletowa rolka na Allegro mozna dostac za 50 zlotych, a ten z pomaranczowa za 40. Co do ampulek, to nie wiem.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 11:12   #625
Alisja
Raczkowanie
 
Avatar Alisja
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 95
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cześć dziewczyny, jestem po drugim zabiegu rolowania. Robiłam je w odstepie 2,5 tyg. Mam nastepujące pytanie. Zarówno po pierwszym jak i po drugim zabiegu po ok. 2-3 dniach od zabiegu w miejscu które było że tak powiem "rolowane" najintensywniej łuszczy mi się skóra i schodzi małymi płatkami. Mam takie 2 pionowe zmarszczki na czole i w tym miejscu kosmetyczka jeździła rollerem dość długo, ten obszar po zabiegu był najbardziej zaczerwieniony a teraz zaczął się łuszczyć. Czy to normalne? W innych miejscach na buzi nie mam takiego problemu.

Przed zabiegiem był wykonywany peeling gruboziarnisty, pod rolke kosmetyczka uzyła profesionalnej ampulki z kwasem hialuronowym z firmy Ava, po zabiegu dla złagodzenia byla rózowa maska algowa. Ampułke z reszta serum dostałam do domu i nalozyłam ją jeszcze na noc i rano. Czy cos było nie tak zrobione ze sie tak łuszcze na czole?
Alisja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 12:00   #626
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Alisja Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jestem po drugim zabiegu rolowania. Robiłam je w odstepie 2,5 tyg. Mam nastepujące pytanie. Zarówno po pierwszym jak i po drugim zabiegu po ok. 2-3 dniach od zabiegu w miejscu które było że tak powiem "rolowane" najintensywniej łuszczy mi się skóra i schodzi małymi płatkami. Mam takie 2 pionowe zmarszczki na czole i w tym miejscu kosmetyczka jeździła rollerem dość długo, ten obszar po zabiegu był najbardziej zaczerwieniony a teraz zaczął się łuszczyć. Czy to normalne? W innych miejscach na buzi nie mam takiego problemu.

Przed zabiegiem był wykonywany peeling gruboziarnisty, pod rolke kosmetyczka uzyła profesionalnej ampulki z kwasem hialuronowym z firmy Ava, po zabiegu dla złagodzenia byla rózowa maska algowa. Ampułke z reszta serum dostałam do domu i nalozyłam ją jeszcze na noc i rano. Czy cos było nie tak zrobione ze sie tak łuszcze na czole?
Podobno sucha skora i luszczenie zdarza sie w niektorych przypadkach. Ja akurat nie mialam tego problemu, ale wiem ze niektore dziewczyny luszcza sie po rolce
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 19:33   #627
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez kaka76 Pokaż wiadomość
Mam pytanie w związku z tym Voloplus ... to maść,krem? można to kupić bez problemu w aptece? i działa jak wypełniacz od środka?dobrze zrozumiałam?

Voluplus nie jest typowym wypełniaczem, to jest surowiec który powoduje namnażenia komórek tłuszczowych, a od zawsze wiadomo, że tłuszcz ładnie wypełnia zmarszczki
Składnik można kupić w http://mazidla.com/index.php?page=sh...hk=1&Itemid=27


kaka76 nie wiem tylko czy jest sens stosować Voluplus jeśli masz problem z poduszeczkami tłuszczowymi pod oczami Nie wiadomo czy ten nowy tłuszczyk nie będzie powiększał problemu. Co prawda takie poduszeczki usuwa się chirurgicznie, ale może spróbowałabyś stosować miejscowo pod rolkę np. fosfatydycholinę (można kupić w ampułkach do mezoterapii), która bardzo skutecznie niszczy tłuszcz zgromadzony pod skórą. Tutaj możesz poczytać o zabiegu przeprowadzanym w gabinetach. Oczywiście w warunkach domowych absolutnie nie mozna robić iniekcji, ale gdybyś wrzuciła taką ampułkę pod rolkę, dodała do tego kofeinę to może po kilku zabiegach zauważysz zmniejszenie poduszeczek.


Cytat:
Napisane przez nesca1705
Jak sobie radzisz z receptariuszem,czy jesteś bardzo dokładna,czy na "oko"?
Skoro stosujesz je codziennie to i czy robisz je codziennie tuż przed aplikacją(chyba wieczorną?)i ta dawka starcza ci na jeden raz?Jak ze sterylnością i ile przed czasem wyciągasz składniki z lodówki?

Składników do serum pod rolkę nie ważę, tylko odmierzam malutkimi łyżeczkami, a składniki płynne odmierzam kroplami trochę "na oko" bo nawet na bardzo dokładnej wadze trudno odmierzyć takie minimalne ilości.
Ale już serum do codziennego stosowania przygotowuję dokładnie odmierzając składniki i sprawdzając pH kosmetyku, szczególnie jeśli dodaję produkty takie jak niacynamid, glukozamina czy kolagen z elastyną, które mocno obniżają lub podwyższają pH . Zazwyczaj robię porcje ok. 30 ml tak, żeby serum wystarczyło mi na miesiąc stosowania 2x dzienni



Cytat:
Napisane przez nesca1705
J Czy nawilżanie po rolowaniu to olejowanie z witaminami?
Dla mnie oleje i witaminy to zdecydowanie za mało po rolowaniu, szczególnie pod oczami. Przez min. 2 dni po rolowaniu dodaję do serum (z kwasem hialuronowm, peptydami, pantenolem i olejkami) maść VitaPos. Maść jest na bazie wazeliny i parafiny, więc tworzy silną okluzję, która chroni prze odparowywaniem wody. Tak samo będzie działała lanolina, która jest między innymi w kremie Bepanthen.


Cytat:
Napisane przez Alisja
Przed zabiegiem był wykonywany peeling gruboziarnisty, pod rolke kosmetyczka uzyła profesionalnej ampulki z kwasem hialuronowym z firmy Ava, po zabiegu dla złagodzenia byla rózowa maska algowa. Ampułke z reszta serum dostałam do domu i nalozyłam ją jeszcze na noc i rano. Czy cos było nie tak zrobione ze sie tak łuszcze na czole?

Niektóre osoby reagują łuszczeniem na rolowanie, szczególnie jeśli do zabiegu użyto kwasów bądź retionolu. Nie masz się więc czym martwić Masz skład ampułki, której użyła kosmetyczka? Sprawdziłaś czy nie zawiera silnych konserwantów? Agresywne konserwanty i niektóre wypełniacze mogą źle działać na skórę jeśli dostaną się do "środka" przez dziurki zrobione rolką, dlatego należy bardzo uważać na kosmetyki, które stosuje się pod rolkę.

Pani doktor-kosmetolog napisała odnośnie kosmetyków do zabiegów z rolką: "Musi Pani być ostrożna w wyborze kosmetyków czy substancji stosowanych podczas zabiegu oraz po jego zakończeniu, bo poprzez mikrouszkodzenia przenikają w głąb skóry nie tylko substancje aktywne, ale też konserwanty, substancje zapachowe, barwniki itp., co może wywołać w skórze niepozytywne efekty".

Edytowane przez geraldine2030
Czas edycji: 2012-12-16 o 19:35
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 17:57   #628
Alisja
Raczkowanie
 
Avatar Alisja
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 95
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Masz skład ampułki, której użyła kosmetyczka? Sprawdziłaś czy nie zawiera silnych konserwantów?
Jak będę na kolejnym zabiegu to spisze dokładnie skład tych ampułek i wrzuce na forum to byście mi dziewczyny powiedziały czy one się nadają. Zbytnio się nie znam na rozszyfrowywaniu tych składów.

A słyszałyście coś dziewczyny o mezoterapii mikroigłowej na podciśnienie czyli specjalna głowica najpierw wessie skórę a dopiero potem będą się wbijać igiełki, o wiele głębiej niż przy rolowaniu manualnym. Moja kosmetyczka ma niebawem wprowadzić taki zabieg do oferty, jak tylko zakupi odpowiedni sprzęt. Brzmi ciekawie.
Alisja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 08:18   #629
DarkChocolate
Raczkowanie
 
Avatar DarkChocolate
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 186
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller


Chciałabym Was o coś zapytać : Mam blizne zanikową na środku czoła, nie jakoś specjalnie dużą, ale z racji miejsca dość widoczną. Czy myślicie, że dermoroller jest w stanie ją spłycić ? Moja cera jest ogólnie w dobrym stanie.
DarkChocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 12:44   #630
kaka76
Raczkowanie
 
Avatar kaka76
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 31
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

geraldine2030
cześć dostałam sprzęcik -peeling kawitacyjny Skin Cleaner+
2 % KWAS HIALURONOWY 30 ml i ampułke lifting ,ale się na maxa podłamałam ,bo nie doczytałam ,że jest potrzebna
Maski-żelu Orientana lub żel przewodzący,żeby wykonać
sonoforeze bez tego nie da rady???? Proszę odpisz poszukam jeszcze odpowiedzi w necie ,bo jutro wyjeżdzamy do rodziny i bardzo zależało mi zrobić ten zabieg przed wyjazdem ....
a i jest napisane ,ze

TYLKO W NASZYM SKLEPIE DO KAŻDEGO URZĄDZENIA SKIN CLEANER DOŁĄCZMY ROZSZERZONĄ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI. Dowiesz się z niej jak bezpiecznie i efektywnie przeprowadzić zabieg w domu: ja nie dostałam może wyślesz mi na e-maila ???pozdrawiam serdecznie
kaka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-15 14:10:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.