Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-21, 13:23   #1651
shaki2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań okolice
Wiadomości: 36
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez anafora12345 Pokaż wiadomość
Hej czy któraś mogłaby polecić jakiś salon w Gnieźnie lub Poznaniu i na jaki laser najlepiej się wybrać ? Tak was czytam i czytam i sama już nie wiem ?
Hej. Ja chodzę w Poznaniu do Casolli. Jestem zadowolona ma laser LSD. Włoski szybko znikaja. Po 2 wizytach jestem mega zadowolona.
A jak kiedyś chodziłam na IPL to było masakra - cieniota.
shaki2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 18:47   #1652
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

ja się chyba załamie
babka zmieniła zdanie co do mocy i max co mogła mi zrobić to 29
nic nie bolało no w każdym bądź razie z poprzednim ( inny salon ) to był pikuś
uczucie to samo ale dużo dużo słabsze
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 18:49   #1653
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
ja się chyba załamie
babka zmieniła zdanie co do mocy i max co mogła mi zrobić to 29
nic nie bolało no w każdym bądź razie z poprzednim ( inny salon ) to był pikuś
uczucie to samo ale dużo dużo słabsze
...
a mówiłas jej na jakiej mocy miałas wczesniej robione? wytłumaczyła czemu taką moc dobiera?
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 19:25   #1654
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

mówiłam, , że próba była wyższa, że wcześniejszy raz dużo bardziej bolało, ale ona sie chyba wystraszyła bo mojej kolezance na mocy 34 łydki przez 3 dni wyglądały koszmarnie, aż takie nierówne grudki miała, spuchnięte okropnie, gorące, i ślady też były po końcówce lasera
do 3 razy sztuka, jeszcze mam 3 salon do obcykania

Darqo a np. bikini w szczególności wargi i szpara międzypośladkowa bo niedługo się wybieram, jaki przedział mocy wchodzi w grę ?
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 19:27   #1655
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Darqo a np. bikini w szczególności wargi i szpara międzypośladkowa bo niedługo się wybieram, jaki przedział mocy wchodzi w grę ?[/QUOTE]
...
dziewczyny niech podpowiedzą,ja nie robiłam bikini.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 19:37   #1656
lubie siebie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Proszę, doradzicie...
Zaraz minie 5 tygodni od mojego pierwszego zabiegu depilacji bikini, część włosków dalej siedzi w skórze ;( nic nie rozumiem...
Przypomnę, że zabieg miałam robiony na LS Duet - mała głowica 11-12 i duża 34-38. I jakoś tak 1/4 (może nawet 1/3 włosków - już mam zaburzoną ocenę) wcale nie chce wypaść... Dotyczy to całego depilowanego obszaru -chodzi mi o to, że rosną one dosyć równomiernie i wszędzie. Uważam, że zabieg robiony był bardzo dokładnie, więc może to za mała moc na moje ciało?
Przyznam się, że wyrwałam dziś pęsetą trzy włoski. Wszystkie mocno trzymały się w skórze i ta część ukryta pod skórą była dosyć długa, a cebulka wyglądała na zdrową (chyba ?, oceniam to bardzo amatorskim okiem).
W gabinecie skórę i włoski widzieli i powiedzieli, żeby czekać, bo włosy wypadną.
Czy powinnam się martwić skutecznością zabiegów?

Może u mnie nie było tego okresu gładkiej skóry, bo włoski potraktowane laserem zaczęły intensywnie wypadać dopiero 2 tygodnie po zabiegu. I może one wszystkie wypady, a te co teraz rosną to są nowe włoski już - to znaczy takie, których nie było w czasie zabiegu i zaczęły się rozwijać dopiero po nim. Rozumiecie o co mi chodzi?

Wiem, że efekty oceniać mogę po kilku zabiegach, ale nie chcę marnować pieniędzy na nieudane zabiegi ;/
lubie siebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 04:32   #1657
little_Bella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
mówiłam, , że próba była wyższa, że wcześniejszy raz dużo bardziej bolało, ale ona sie chyba wystraszyła bo mojej kolezance na mocy 34 łydki przez 3 dni wyglądały koszmarnie, aż takie nierówne grudki miała, spuchnięte okropnie, gorące, i ślady też były po końcówce lasera
do 3 razy sztuka, jeszcze mam 3 salon do obcykania

Darqo a np. bikini w szczególności wargi i szpara międzypośladkowa bo niedługo się wybieram, jaki przedział mocy wchodzi w grę ?

Hej, ja miałam pierwszy zabieg robiony na mocy 38 (36 na ciemniejszych okolicach), kolejny na 40. Natomiast następny, jeśli wszystko będzie się ładnie goiło - 42.
little_Bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-22, 06:26   #1658
wiktoria_ego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość

Darqo a np. bikini w szczególności wargi i szpara międzypośladkowa bo niedługo się wybieram, jaki przedział mocy wchodzi w grę ?
Ja bikini miałam robione od 30-40.


A tak w ogóle dawno nie pisałam... Zdam relację.
Po 3 zabiegach LS (ostatni pod koniec października) nie licząc głupiego Groupona, po którym wszystko odrosło na pachach mam z 10 cienkich włosków, które golę raz na miesiąc ;-) Na bikini mam ze 20włosków na wzgórku łonowym ;-) na wargach bliżej pochwy mam trochę wiecej włosków, ale też może być. Włoski bardzo cieniutkie i rosną bardzo wolno. Golę się rzadko. Teraz biorę leki światłouczulające, ale pod koniec roku przejdę się i zrobię jeszcze raz bikini. Myślę, że to będzie już ostatni raz ;-)

Edytowane przez wiktoria_ego
Czas edycji: 2013-05-22 o 06:43
wiktoria_ego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 18:51   #1659
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

No i jestem już po drugiej sesji bikini i pachy. Tym razem poszło o połowę czasu szybciej, bo mniej bolało, cześc mieszków była pusta. Lepiej zniosłam zabieg niz za pierwszym razem. Najgorzej bolało blisko warg. Moc lasera była ustawiona na 37 (zeszłym razem na 34).
Ciekawam jest czy czekają mnie jeszcze 3 sesje, czy też wystarczą dwie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 09:21   #1660
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
..
nie opalałabym nóg, po pierwsze,że opalenizna wyklucza kolejny zabieg,zwłaszcza świeża-duże prawdopodobienstwo poparzeń, po drugie im ciemniejszy kolor skóry tym mniejszy kontrast z kolorem włosa=niefektywny zabieg...możesz się spotkać z sytuacją,że dopiero poźną zimną będziesz mogła wykonac naświetlania,aż całkiem kolor nóg zjaśnieje...... no ale wystawiając się teraz<za kilka tyg na słonce bez filtrów możesz się nabawic przebarwien na całych nogach...takich wiesz...nie do usunięcia>
Smarować się będę ale opalać też ja bardzo szybko blednę.
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 10:07   #1661
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
Smarować się będę ale opalać też ja bardzo szybko blednę.
....
a to juz twój wybór zapytałas to odpowiedziałam zgodnie z posiadaną wiedzą.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-27, 10:30   #1662
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

dzięki dziewczyny za odp

idę dziś na bikini
wargi i szparę międzypośladkami smaruję emlą
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 14:37   #1663
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej. Wpadam z szybkim raportem co u mnie i co z moją depi laserową. Otóż byłam ostatnio na piątym zabiegu na paszki - zaczęłam gdzieś w połowie grudnia, niespełna sześć miesięcy później wygląda na to, że mam spokój z pachami do końca życia (nie wliczając jakichś pojedyńczych, jasnych włosków). 'Wysyp' miałam tylko po pierwszym zabiegu, co jest lekko dziwne. Podobno mam bardzo ładny efekt końcowy

Tego samego dnia miałam pierwszy zabieg na bikini głębokie. I powiem tak - nie smarowałam się żadną maścią, poszłam na hardcore jak to ja, ale o jej ... nawet mój próg bólowy musiał w pewnym momencie poddać się z kretesem i z mocy 30 poprosiłam o zejście w dół, bo po prostu 'płakałam' śmiejąc się, co musiało być nieco komiczne :P Wierzę że przy następnych zabiegach moc pójdzie w górę, a i ja będę silniejsza.

Jak widzę że Corii leciała na bikini z mocą 37 to jestem w głębokim szoku
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 15:39   #1664
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Whiti_as rozumiem że po pierwszym zabiegu na pachy włosy Ci odrosły a po kolejnych już wcale ? a mimo to robiłaś 5 razy ???

ja też poszłam pierwszy raz na żywioł, ale Pani nie zjeżdżała bardzo głęboko

a ja już siedzę z nałożoną emlą - masakra
naczytałam się że to może być niebezpieczne, szczególnie na błony a jak tu wargi posmarować żeby nie rozeszło się głębiej ?? więc kombinowałam, folia tu folia tam i jakoś poszło a i w pupie wszystko się zamaziało
mam nadzieję że nie zejdę z tego świata

trzymajcie kciuki
ale się boję

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

dla pocieszenia to płacę 225 zł razem z pupencją
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 15:57   #1665
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Po pierwszym zabiegu oraz po kolejnych odrastały mi praktycznie niewidoczne, mizerne, cieniutkie włoski - w ogóle przed zabiegiem nie musiałam używać maszynki (zresztą pani w gabinecie prosiła, żebym tego nie robiła, bo chce zobaczyć te włosy przed zabiegiem)

Teraz, w przypadku bikini, już widzę że sytuacja wygląda inaczej, tzn odrastają ciemne włosy, takie jak zwykle.

U mnie przy bikini było baaaardzo głęboko Ból niemiłosierny, ale jak teraz o tym myślę, to stwierdzam, że był w tej swojej całej niemiłosierności całkiem przyjemny (ale ja jestem masochistką, więc )
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 17:24   #1666
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Hej. Wpadam z szybkim raportem co u mnie i co z moją depi laserową. Otóż byłam ostatnio na piątym zabiegu na paszki - zaczęłam gdzieś w połowie grudnia, niespełna sześć miesięcy później wygląda na to, że mam spokój z pachami do końca życia (nie wliczając jakichś pojedyńczych, jasnych włosków). 'Wysyp' miałam tylko po pierwszym zabiegu, co jest lekko dziwne. Podobno mam bardzo ładny efekt końcowy

Tego samego dnia miałam pierwszy zabieg na bikini głębokie. I powiem tak - nie smarowałam się żadną maścią, poszłam na hardcore jak to ja, ale o jej ... nawet mój próg bólowy musiał w pewnym momencie poddać się z kretesem i z mocy 30 poprosiłam o zejście w dół, bo po prostu 'płakałam' śmiejąc się, co musiało być nieco komiczne :P Wierzę że przy następnych zabiegach moc pójdzie w górę, a i ja będę silniejsza.

Jak widzę że Corii leciała na bikini z mocą 37 to jestem w głębokim szoku
Zazdraszczam Ci już zrobionych pach już bym je sama chciała być po pachach i bikini

A co do wytrzymałości na głębokim bikini - ja mam wysoki próg bólu, ale przyznam, że przy tych 37 stopniach mocy lasera to zagryzałam zęby, jednak dałam radę. Najbardziej bolało oczywiście to głebiej
Następnym razem moc bedzie jeszcze wyższa, to dopiero będzie hardkorek Ponoć 41-42 to górna granica na jaką dostrajają Panie moc
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-05-27 o 17:26
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 17:32   #1667
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ponoć 41-42 to górna granica na jaką dostrajają Panie moc
Ała, ałć
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 17:36   #1668
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Ała, ałć
He he coś dla masochistow
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 18:50   #1669
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Hej. Wpadam z szybkim raportem co u mnie i co z moją depi laserową. Otóż byłam ostatnio na piątym zabiegu na paszki - zaczęłam gdzieś w połowie grudnia, niespełna sześć miesięcy później wygląda na to, że mam spokój z pachami do końca życia (nie wliczając jakichś pojedyńczych, jasnych włosków). 'Wysyp' miałam tylko po pierwszym zabiegu, co jest lekko dziwne. Podobno mam bardzo ładny efekt końcowy

Tego samego dnia miałam pierwszy zabieg na bikini głębokie. I powiem tak - nie smarowałam się żadną maścią, poszłam na hardcore jak to ja, ale o jej ... nawet mój próg bólowy musiał w pewnym momencie poddać się z kretesem i z mocy 30 poprosiłam o zejście w dół, bo po prostu 'płakałam' śmiejąc się, co musiało być nieco komiczne :P Wierzę że przy następnych zabiegach moc pójdzie w górę, a i ja będę silniejsza.

Jak widzę że Corii leciała na bikini z mocą 37 to jestem w głębokim szoku
no ja ostatnio wzgorek mialam bodajze 38, a wargi 36 bez emli ani niczego w tym stylu : hardcore jest, ale do wytrzymania
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-27, 18:54   #1670
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

już po uf uf uf
była jazda ale pełna profeska
babka depiluje 6 lat
przed depilacją wywiad z lekarzem, Pani sensownie podchodzi do depilacji laserowej, nie opowiadała bajeczek
miała do dyspozycji LS i LSD i zdecydowanie wg niej lepsze efekty daje LS i z niego w 90 % korzysta

z nowinek to za jakieś pare dni uruchamiają krio coś tam, będzie mrożnone dane miejsce przed depilacją -( kurcze nie pamiętam dokładnie bo gadała i robiła swoje a ja z bólu wiadomo) więc depilacja bezbolesna jest możliwa ale dwa razy droższa

całe bikini Pani jechała na 37
a emla ?? hm mam mieszane uczucia, sama nie wiem, czy było coś lepiej
moze bez niej nie wytrzymałabym warg i między pośladkami ?
koleżanka mówiła, że tak jej znieczuliło że nie zorientowała się kiedy jej wargi zrobiła, mnie bolało i to dość mocno

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Następnym razem moc bedzie jeszcze wyższa, to dopiero będzie hardkorek Ponoć 41-42 to górna granica na jaką dostrajają Panie moc

nieźle
nawet nie wiedziałam, że robią z taką mocą
w takim razie czekamy na relację, będziesz króliczkiem doświadczalnym
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 19:01   #1671
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
nieźle
nawet nie wiedziałam, że robią z taką mocą
w takim razie czekamy na relację, będziesz króliczkiem doświadczalnym
No to dopiero pod koniec lipca Sama jestem ciekawa, jaka moc wybierze i jak to zniosę

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
no ja ostatnio wzgorek mialam bodajze 38, a wargi 36 bez emli ani niczego w tym stylu : hardcore jest, ale do wytrzymania
I owszem
Tylko czasami ciężko powstrzymać tiki mięsni po walnięciu mocą lasera w szczególnie wrażliwe miejsca
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 19:15   #1672
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja miałam robione teraz trzecie bikini i pachy i miałam na 40 moc, w czerwcu mam czwarte spotkanie i będzie 42. Wysmarowałam się emlą i mimo wszystko blizej srodka bolało, fakt, że nie robiłam pełnego bikini, troche sobie zostawiłam
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 20:32   #1673
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to dopiero pod koniec lipca Sama jestem ciekawa, jaka moc wybierze i jak to zniosę

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------



I owszem
Tylko czasami ciężko powstrzymać tiki mięsni po walnięciu mocą lasera w szczególnie wrażliwe miejsca
no mi sie takie malutkie tiki zdarzają. ale moja babka mowila, ze zdarzaja jej sie takie klientki ktore skacza po calym lozku
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 20:57   #1674
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
no mi sie takie malutkie tiki zdarzają. ale moja babka mowila, ze zdarzaja jej sie takie klientki ktore skacza po calym lozku
To musi wyglądać ciekawie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 13:10   #1675
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez aneczka_exp Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy nie lepiej kupić urządzenie np. Silk'n i samej robić w domu. Zabieg robisz kiedy masz czas i jest potrzeba, sama regulujesz poziom mocy. Nie lepiej tak?
Nie lepiej wykupić reklamy na wizazu? Nie lepiej tak?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 14:28   #1676
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja miałam wczoraj trzecie pachy i mam nadzieje, że to juz ostatni zabieg ewentualnie jeszcze tyko taki kosmetyczne na dobitke.

po tych dwóch zabiegach rezultat miałam zaskakująco dobry praktycznie pozbyłam sie czarnego placka pod pachą.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 21:28   #1677
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez MediDerm Pokaż wiadomość
Zapraszamy do naszej Kliniki na najskuteczniejszą depilację laserem xxx.
xxx- to jedyny laser na świecie wyposażony w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze, który pozwala precyzyjnie dobrać parametry zabiegu. Gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo, wysoką skuteczność, efektywność oraz pełną satysfakcję i komfort, który zapewnia ekspresowe tempo pracy lasera oraz zastosowanie chłodzenia kontaktowego dzięki czemu zabieg jest bezbolesny. Co miesiąc proponujemy Państwu atrakcyjne PROMOCJE!

Klinika /ciach spam/
Spamu i darmowej reklamy tutaj nie tolerujemy. Radze poczytac regulamin, a nie wpychac sie na siłe.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2013-06-02 o 09:37
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 10:46   #1678
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja za tydzień mam 4 depilację bikini głębokiego. Ciężko mi ocenić, czy do tej pory jestem zadowolona, chyba spodziewałam się, że włosków będzie mniej... Ale wiem, że do takich zabiegów trzeba być... asertywnym i dopominać się o swoje, jak kosmetyczka sama z siebie czegoś nie robi lub robi niedokładnie. Ja tego niestety nie potrafię. Mam zastrzeżenia do tzw. szpary pośladkowej. Na I zabiegu babka kazała mi się obrócić, oprzeć na kolanach i coś tam postrzelała. Na II spytała, czy" coś tam z tyłu było robione", ale ja wtedy strasznie cierpiałam bez znieczulenia i zrezygnowałam z obracania się, coś tam próbowała strzelać na leżąco. Na III nic już o pośladkach nie mówiła, a ja nie umiałam wprost jej powiedzieć. Jestem na siebie zła, bo trochę włosków tam mam i w sumie szkoda, że tyle kasy wydaję, a będę miała niedosyt... Ale wolałabym, aby to babka depilowała dokładnie, a nie ja sama mam upominać się o intymne miejsca.
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 10:57   #1679
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Ja za tydzień mam 4 depilację bikini głębokiego. Ciężko mi ocenić, czy do tej pory jestem zadowolona, chyba spodziewałam się, że włosków będzie mniej... Ale wiem, że do takich zabiegów trzeba być... asertywnym i dopominać się o swoje, jak kosmetyczka sama z siebie czegoś nie robi lub robi niedokładnie. Ja tego niestety nie potrafię. Mam zastrzeżenia do tzw. szpary pośladkowej. Na I zabiegu babka kazała mi się obrócić, oprzeć na kolanach i coś tam postrzelała. Na II spytała, czy" coś tam z tyłu było robione", ale ja wtedy strasznie cierpiałam bez znieczulenia i zrezygnowałam z obracania się, coś tam próbowała strzelać na leżąco. Na III nic już o pośladkach nie mówiła, a ja nie umiałam wprost jej powiedzieć. Jestem na siebie zła, bo trochę włosków tam mam i w sumie szkoda, że tyle kasy wydaję, a będę miała niedosyt... Ale wolałabym, aby to babka depilowała dokładnie, a nie ja sama mam upominać się o intymne miejsca.
płacisz wymagaj.inaczej nie nauczysz się walczyć o swoje.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 12:06   #1680
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

a ja prawie nie mam włosów... mam nadzieję, że już nie odrosną. Niestety musiałam powyjmowac te czarne kropki. Oczywiście tylko te, które wychodziły same, nie wyrywałam ich.
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.