Dior - kolorówka część III - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-24, 15:46   #3061
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
To Lip Maximizer należy do tej kolekcji? Bo tak jakoś dziwnie.. chyba, że to jakiś inny kolor?
Gratuluję różu!!!! Poproszę o fotki
Jezeli chodzi o Lip Maximizer to wydaje mi sie ze jest on w kolorze soczystego rozu. Jak bedzie letnia kolekcja dostepna w moim miescie to z pewnoscia zdam wam relacje. W miedzyczasie moze ktoras z was widziala juz na zywo nowe kosmetyki?
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 16:00   #3062
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Wiedzialam ze sie zakochasz nie jestem pewna ale wydaje mi sie ze Dior posiada juz 4 odcienie tego balsamu. Jest to edycja (byc moze limitowana) na lato 2014. W mojej perfumerii jeszcze jej nie ma wiec z tad moje watpliwosci. Ja mam ochote przetestowac baze brazujaca Nude Tan Prime & Bronze i ewentualnie rozswietlacz https://polki.pl/uroda_kosmetyki_luk...,10037747.html

Nowa kolekcja jest bardzo interesujaca ...
Jak narazie stalam sie szczesliwa posiadaczka rozu Rosy Glow
Kusil mnie bardzo az w koncu go kupilam no i oczywiscie sie zakochalam! W pudelku wyglada na bardzo ostry kolor ale na policzku prezentuje sie cudownie klask i:
Podsumuwujac I Dior

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Aaaaa i mam jedno pytanko. Czy ktoras z was posiada lakier Nail Glow? Czy jest on godny polecenia? Mam watpliwosci poniewaz kiedys mialam lakier Dior Vernis i byl tragiczny ( jedyny produkt z tej marki ktory mnie zawiodl)
Czy bedze on mi sluzyl przynajmniej pol roku po odkreceniu buteleczki?
Aww zazdroszcze rozu! Wyglada apetycznie! Sama widzialam piekny u Lancome, ale mam niebawem urodziny i byc moze kolezanka sprezentuje mi jakis roz, bo troszke sie wygadala, wiec czekam

Co do odcieni Lip Balm, to na poczatku zglupialam, bo w perfumeriach online w Niemczech oferuja jesli juz to tylko jeden odcien.
Wogole dlaczego ten balm nie jest popularny? Gdyby nie Twoj wpis, dalej zylabym w glebokiej nieswiadomosci A czytam wiele blogow kosmetycznych

Balsam mam na ustach caly dzien i jest suuuper. Przede wszystkim nie wysusza moich ust, co jest wazne, bo wiele pomadek zostawia spustoszenie i suche skorki, dlatego uzywam glownie blyszczykow.

Lakieru niestety nie posiadam.
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 16:22   #3063
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Aww zazdroszcze rozu! Wyglada apetycznie! Sama widzialam piekny u Lancome, ale mam niebawem urodziny i byc moze kolezanka sprezentuje mi jakis roz, bo troszke sie wygadala, wiec czekam

Co do odcieni Lip Balm, to na poczatku zglupialam, bo w perfumeriach online w Niemczech oferuja jesli juz to tylko jeden odcien.
Wogole dlaczego ten balm nie jest popularny? Gdyby nie Twoj wpis, dalej zylabym w glebokiej nieswiadomosci A czytam wiele blogow kosmetycznych

Balsam mam na ustach caly dzien i jest suuuper. Przede wszystkim nie wysusza moich ust, co jest wazne, bo wiele pomadek zostawia spustoszenie i suche skorki, dlatego uzywam glownie blyszczykow.

Lakieru niestety nie posiadam.
Ja mialam roz z Lancome. W pudeleczku cudo, ale po aplikacji mnie rozczarowal. To samo mialam z cieniem do powiek tej marki, wiec raczej juz nie bede ryzykowala i nie zainwestuje w ta firme ( chodzi mi o kolorowke, bo kremy sa ok).
Ja mieszkam w Hiszpanii i z tego co wiem to kolekcja lato 2014 ma byc dostepna w tym tygodniu. Nie wiem czy Maximizer jest w innym kolorze, to tylko moje przypuszczenia. Zreszta to nie jest produkt, ktory wzbudza we mnie glebokie zainteresowanie, moje usta w zupelnosci zadowolone sa z balsamu ciesze sie ze i Tobie przypadl do gustu. Wklej jakies zdjecie bo jestem ciekawa jak ten koralowy odcien prezentuje sie na ustach.
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 16:34   #3064
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Ja mialam roz z Lancome. W pudeleczku cudo, ale po aplikacji mnie rozczarowal. To samo mialam z cieniem do powiek tej marki, wiec raczej juz nie bede ryzykowala i nie zainwestuje w ta firme ( chodzi mi o kolorowke, bo kremy sa ok).
Ja mieszkam w Hiszpanii i z tego co wiem to kolekcja lato 2014 ma byc dostepna w tym tygodniu. Nie wiem czy Maximizer jest w innym kolorze, to tylko moje przypuszczenia. Zreszta to nie jest produkt, ktory wzbudza we mnie glebokie zainteresowanie, moje usta w zupelnosci zadowolone sa z balsamu ciesze sie ze i Tobie przypadl do gustu. Wklej jakies zdjecie bo jestem ciekawa jak ten koralowy odcien prezentuje sie na ustach.
Zdjecia w trakcie, przez caly dzien biegam do aparatu i cykam fotki by wylapac efekt
Mnie Maximizer nie interesuje, ja lubie takie cudenka jak balsam
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 19:38   #3065
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Zrobilam zdjecie. Na zywo roz wyglada lepiej. Ozywia ladnie buzie i wyglada bardzo naturalnie
Piękny Dziękuję za zdjęcie

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Eeeeee tam, Lip Glow jest popularny na blogach Parę blogerek je pokazywało Ja dzisiaj sobie nosiłam Glowka na ustach, mmmm
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 22:49   #3066
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Zrobilam zdjecie. Na zywo roz wyglada lepiej. Ozywia ladnie buzie i wyglada bardzo naturalnie
Bosko się prezentuje
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 06:57   #3067
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Piękny Dziękuję za zdjęcie

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Eeeeee tam, Lip Glow jest popularny na blogach Parę blogerek je pokazywało Ja dzisiaj sobie nosiłam Glowka na ustach, mmmm
Ja widocznie sie nie natknelam, raczej na blyszczyki Diora wczechobecne
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 10:03   #3068
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Lip Maximizer ma 2 'odcienie'? Na stronie Diora widziałam z drobinkami i bez...
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 10:41   #3069
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Hmmmm weszlam na strone Diora i widzialam tylko jeden odcien Lip Maximizer
Zaskoczyl mnie rowniez fakt ze na ich stronie jeszcze nie ma kolekcji na lato
Cos mi sie wydaje ze trzeba bedzie na nia poczekac troche dluzej niz to obiecala Pani w perfumerii.
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 10:59   #3070
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dior - kolorówka część III

Moj Lip Balm jest na stronie Diora wlasnie w kolorze coral, czyli to najnowasza kolekcja

http://www.dior.com/beauty/en_us/fra...g-lipbalm.html
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 13:25   #3071
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Hmmmm weszlam na strone Diora i widzialam tylko jeden odcien Lip Maximizer
Zaskoczyl mnie rowniez fakt ze na ich stronie jeszcze nie ma kolekcji na lato
Cos mi sie wydaje ze trzeba bedzie na nia poczekac troche dluzej niz to obiecala Pani w perfumerii.
http://www.dior.com/beauty/en_gb/fra...lip-gloss.html

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

I pytanko do tych do mają Lip Maximizera.. Czy on bardzo mrowi? To, że chłodzi to wiem (mocno?).. ale czy jest wyczuwalne takie niemiłe mrowienie?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 14:00   #3072
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dior - kolorówka część III

Kusicie tym maximizerem

przy okazji robienia zdjec Lip Balm stwierdzilam, ze chyba tez potrzebuja jakis maximizer, bo nie mam gornej wargi

No ale Wam pokaze....
Lip Glow Balm Coral
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1070.jpg (9,7 KB, 27 załadowań)
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 14:04   #3073
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Kusicie tym maximizerem

przy okazji robienia zdjec Lip Balm stwierdzilam, ze chyba tez potrzebuja jakis maximizer, bo nie mam gornej wargi

No ale Wam pokaze....
Lip Glow Balm Coral
Pięknie wygląda na Twoich ustach!
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 15:47   #3074
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
http://www.dior.com/beauty/en_gb/fra...lip-gloss.html

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

I pytanko do tych do mają Lip Maximizera.. Czy on bardzo mrowi? To, że chłodzi to wiem (mocno?).. ale czy jest wyczuwalne takie niemiłe mrowienie?
Rzeczywiscie sa dwa odcienie jezeli chodzi o Lip Maximizer to on powoduje efekt mrowienia, wyczowalny po ok 5 min od nalozenia. Mi akurat to nie przeszkadza ale pewnie inne osoby moga sie czuc niekomfortowo.

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Kusicie tym maximizerem

przy okazji robienia zdjec Lip Balm stwierdzilam, ze chyba tez potrzebuja jakis maximizer, bo nie mam gornej wargi

No ale Wam pokaze....
Lip Glow Balm Coral
Mijaela, ten balsam cudnie sie prezentuje. Ma bardzo ladny kolor, ale pewnie mi nie bedzie pasowal wiec pozostane przy moim rozowym odcieniu. Dla osob o cieplych tonacjach bedzie doskonaly
Rzeczywiscie masz waska gorna warge, ale to przecierz jest fajne ze kazda z nas jest inna Lip maximizer niestety nie dziala cudow. Mysle ze w trakcie jego stosowania dzieki mrowieniu usta sa bardziej dokrwione ( efekt jak po delikatnym przygryzieniu ) a blask jak w innych blyszczykach odbija swiatlo no i to tez optycznie powieksza. Ja tez chcialabym miec wieksze usta, tak jak xPoziomkax no ale niestety ... Trzeba zaakceptowac nature i delikatnie pomoc jej makijazowymi sztuczkami tak wogole to ja mysle ze efekt pelnych ust daje lepiej balsam niz maximizer, no ale kazda ma swoje zdanie
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 15:54   #3075
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Ale Maximizer mrowi bardzo? Jakie to jest uczucie? Coś jak Carmex? Myślę nad nim
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 16:46   #3076
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ale Maximizer mrowi bardzo? Jakie to jest uczucie? Coś jak Carmex? Myślę nad nim
Mi ust nie mrowi za to czuć taki chłodek
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 18:09   #3077
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Rzeczywiscie sa dwa odcienie jezeli chodzi o Lip Maximizer to on powoduje efekt mrowienia, wyczowalny po ok 5 min od nalozenia. Mi akurat to nie przeszkadza ale pewnie inne osoby moga sie czuc niekomfortowo.

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------



Mijaela, ten balsam cudnie sie prezentuje. Ma bardzo ladny kolor, ale pewnie mi nie bedzie pasowal wiec pozostane przy moim rozowym odcieniu. Dla osob o cieplych tonacjach bedzie doskonaly
Rzeczywiscie masz waska gorna warge, ale to przecierz jest fajne ze kazda z nas jest inna Lip maximizer niestety nie dziala cudow. Mysle ze w trakcie jego stosowania dzieki mrowieniu usta sa bardziej dokrwione ( efekt jak po delikatnym przygryzieniu ) a blask jak w innych blyszczykach odbija swiatlo no i to tez optycznie powieksza. Ja tez chcialabym miec wieksze usta, tak jak xPoziomkax no ale niestety ... Trzeba zaakceptowac nature i delikatnie pomoc jej makijazowymi sztuczkami tak wogole to ja mysle ze efekt pelnych ust daje lepiej balsam niz maximizer, no ale kazda ma swoje zdanie
dzieki kochana, to bylo raczej w formie zartu, juz tyle lat przezylam z waskimi ustami i bylo dobrze. Smialam sie, bo wczoraj pisalam, ze mnie maximizernie kreci, ale kto wie. Mysle, ze albo zakupie drugi Lip Glow (w tym naturalnym odcieniu) albo wlasnie maximizer.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Mi ust nie mrowi za to czuć taki chłodek
wlasnie przypomnialo mi sie, ze mialam kiedys blyszczyk powiekszajacy Revlona i po nalozeniu odczuwalam wlasnie chlodek
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 18:45   #3078
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ale Maximizer mrowi bardzo? Jakie to jest uczucie? Coś jak Carmex? Myślę nad nim
Niestety nie potrafie odpowiedziec Ci na to pytanie poniewaz nigdy nie uzywalam Carmexu. Maximizer nie mrowi za bardzo, daje takie uczucie lekkiego chlodu jak napisala NeverGoodEnought18. Kiedys kolezanka przywiozla mi ze stanow zjednoczonych jakis blyszczyk, ktorego nawet nazwy nie pamietam bo od razu wyladowal w smietniku. To byl koszmar, usta tak bardzo mnie wrec swiezbily ze nie moglam w nim wytrzymac nawet 3 min. Byl on z cynamonem i naprawde byl nieprzyjemny. Maximizer czuc na ustach, ale w porownaniem z tym blyszczykiem z USA to sa pieszczoty dla ust. Kolejny plus dla maximizera to fakt ze nie ma smaku ani zapachu (to tak na marginesie).
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 18:50   #3079
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Niestety nie potrafie odpowiedziec Ci na to pytanie poniewaz nigdy nie uzywalam Carmexu. Maximizer nie mrowi za bardzo, daje takie uczucie lekkiego chlodu jak napisala NeverGoodEnought18. Kiedys kolezanka przywiozla mi ze stanow zjednoczonych jakis blyszczyk, ktorego nawet nazwy nie pamietam bo od razu wyladowal w smietniku. To byl koszmar, usta tak bardzo mnie wrec swiezbily ze nie moglam w nim wytrzymac nawet 3 min. Byl on z cynamonem i naprawde byl nieprzyjemny. Maximizer czuc na ustach, ale w porownaniem z tym blyszczykiem z USA to sa pieszczoty dla ust. Kolejny plus dla maximizera to fakt ze nie ma smaku ani zapachu (to tak na marginesie).
Z cynamonem.. brrr.... A ja słyszałam, że on pachnie własnie tak miętowo waniliowo jak Lip Glow. To prawda?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 19:00   #3080
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
dzieki kochana, to bylo raczej w formie zartu, juz tyle lat przezylam z waskimi ustami i bylo dobrze. Smialam sie, bo wczoraj pisalam, ze mnie maximizernie kreci, ale kto wie. Mysle, ze albo zakupie drugi Lip Glow (w tym naturalnym odcieniu) albo wlasnie maximizer.



wlasnie przypomnialo mi sie, ze mialam kiedys blyszczyk powiekszajacy Revlona i po nalozeniu odczuwalam wlasnie chlodek
hehe dobrze ze lubisz ironie ale wyobrazasz sobie gdyby maximizer naprawde powiekszal usta tak na stale hehe. Ja kiedys chcialam wypelnic sobie usta, ale jakos mi przeszla ochota (chyba na szczescie). Jak kiedys wymysla jakis produkt na super wielkie wary bez obstrzykiwania to dam Ci znac :brzyda l: bedziemy obydwie wygladaly jak Angelina

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Z cynamonem.. brrr.... A ja słyszałam, że on pachnie własnie tak miętowo waniliowo jak Lip Glow. To prawda?
Z cynamonem byl ten blyszczyk z USA. Maximizer jest delikatny, byc moze lekko mietowy, ale dla mnie nie ma wyczowalnego zapachu
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 19:06   #3081
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
hehe dobrze ze lubisz ironie ale wyobrazasz sobie gdyby maximizer naprawde powiekszal usta tak na stale hehe. Ja kiedys chcialam wypelnic sobie usta, ale jakos mi przeszla ochota (chyba na szczescie). Jak kiedys wymysla jakis produkt na super wielkie wary bez obstrzykiwania to dam Ci znac :brzyda l: bedziemy obydwie wygladaly jak Angelina

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------



Z cynamonem byl ten blyszczyk z USA. Maximizer jest delikatny, byc moze lekko mietowy, ale dla mnie nie ma wyczowalnego zapachu

Ja mam usta powiększone i nie żałowałam tej decyzji ani przez chwilę . W sumie swoich nie miałam małych ale większe mi się zdecydowanie bardziej podobają .
Jeśli chodzi o zapach tego maximizera to czuć lekką miętę
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 19:06   #3082
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Ja nie wiem po co Ty Mujernatural chcesz sobie wargi powiększać Jak Ty masz takie ładne, pełne I w wątku jak wklejałaś zdjęcia i na avku widzę
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 19:14   #3083
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
hehe dobrze ze lubisz ironie ale wyobrazasz sobie gdyby maximizer naprawde powiekszal usta tak na stale hehe. Ja kiedys chcialam wypelnic sobie usta, ale jakos mi przeszla ochota (chyba na szczescie). Jak kiedys wymysla jakis produkt na super wielkie wary bez obstrzykiwania to dam Ci znac :brzyda l: bedziemy obydwie wygladaly jak Angelina

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------



Z cynamonem byl ten blyszczyk z USA. Maximizer jest delikatny, byc moze lekko mietowy, ale dla mnie nie ma wyczowalnego zapachu
wlasciwie to nigdy jakos sie ustami nie przejmowalam, sa jakie sa i ok. Uzywam blyszczykow ale nawet nigdy nie probowalam optycznie ust powiekszac

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja mam usta powiększone i nie żałowałam tej decyzji ani przez chwilę . W sumie swoich nie miałam małych ale większe mi się zdecydowanie bardziej podobają .
Jeśli chodzi o zapach tego maximizera to czuć lekką miętę
Ehh no niestety nie jestem zwolenniczka powiekszania ust, nie czuje potrzeby, mam male usta, widocznie tak chciala natura.
Moj syn ma piekne, pelne miesiste usta, po moim mezu.
Niesparwiedliwe, co?
Najwazniejsze to czuc sie dobrze ze swoja decyzja, jesli nie zalujesz to bylo warto
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 19:26   #3084
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja mam usta powiększone i nie żałowałam tej decyzji ani przez chwilę . W sumie swoich nie miałam małych ale większe mi się zdecydowanie bardziej podobają .
Jeśli chodzi o zapach tego maximizera to czuć lekką miętę
No wiadomo czym wieksze tym lepsze Gdyby efekt byl trwaly to bym pewnie tez powiekszyla usta, ale jakos mi sie nie widzi chodzic co roku i powtarzac zabieg. Efekt jest bardzo ladny (przynajmniej moim zdaniem) ale uwazaj zeby nie przesadzic bo niektore kobiety potrafia z siebie zrobic chodzace potwory.

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ja nie wiem po co Ty Mujernatural chcesz sobie wargi powiększać Jak Ty masz takie ładne, pełne I w wątku jak wklejałaś zdjęcia i na avku widzę
Ja mam normalne, przecietne usta, a chcialabym miec takie jak Ty !!!
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 19:30   #3085
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Ehh no niestety nie jestem zwolenniczka powiekszania ust, nie czuje potrzeby, mam male usta, widocznie tak chciala natura.
Moj syn ma piekne, pelne miesiste usta, po moim mezu.
Niesparwiedliwe, co?
Najwazniejsze to czuc sie dobrze ze swoja decyzja, jesli nie zalujesz to bylo warto
Rozumiem doskonale, najważniejsze żeby się w pełni akceptować .
Ja lubię eksperymentować z wyglądam więc stąd ta decyzja .

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
No wiadomo czym wieksze tym lepsze Gdyby efekt byl trwaly to bym pewnie tez powiekszyla usta, ale jakos mi sie nie widzi chodzic co roku i powtarzac zabieg. Efekt jest bardzo ladny (przynajmniej moim zdaniem) ale uwazaj zeby nie przesadzic bo niektore kobiety potrafia z siebie zrobic chodzace potwory.
Ojj to niestety prawda .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 19:33   #3086
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
wlasciwie to nigdy jakos sie ustami nie przejmowalam, sa jakie sa i ok. Uzywam blyszczykow ale nawet nigdy nie probowalam optycznie ust powiekszac



Ehh no niestety nie jestem zwolenniczka powiekszania ust, nie czuje potrzeby, mam male usta, widocznie tak chciala natura.
Moj syn ma piekne, pelne miesiste usta, po moim mezu.
Niesparwiedliwe, co?
Najwazniejsze to czuc sie dobrze ze swoja decyzja, jesli nie zalujesz to bylo warto
Hehe no niestety natura bywa niesprawiedliwa Ty tak naprawde nie mozesz narzekac, bo ja znam osoby ktore zamiast ust maja dwie cienkie kreseczki.
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 16:51   #3087
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Dziewczyny patrzcie co mam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04921 (Kopiowanie).jpg (98,5 KB, 29 załadowań)
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 17:01   #3088
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny patrzcie co mam
Dobry zakup
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 17:03   #3089
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dobry zakup
Jutro testowanko W ogóle przyuważyłam, że ten błyszczyk ma takie piękne refleksy
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 18:19   #3090
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny patrzcie co mam
No nie! Zdaj potem relacje.
Chyba i mój portfel będzie szczuplejszy
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-25 19:17:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.